Bukmacherzy w Polsce 2020 – kody i bonusy od Obstawiamy!

W tym miejscu poznasz wszystkich bukmacherów w Polsce 2020! Team Obstawiamy wraz ze społecznością wskażą Ci również najbardziej polecanego bukmachera, bonusy oraz kody promocyjne. Sprawdź najlepsze zakłady bukmacherskie w rankingu:
1

150 pln

155 pln

Zwrot za pierwszy zakład

500 pln

od II depozytu

655 pln
Cechy:
 • Custom Bet - zakład na życzenie
 • Marcin Gortat - ambasador
 • Aplikacja mobilna
 • Cashout
 • Szeroka oferta na zakłady
9.2/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
Odbierz bonus Pokaż więcej pokaż mniej
2

500 pln

550 pln

Zakład bez ryzyka

550 pln
Zalety:
 • Sponsor siatkarskiej reprezentacji Polski
 • Najwyższy zakład bez ryzyka na rynku
 • Szeroka oferta na zakłady
 • Nowoczesny wygląd strony
9/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny OBSTAWPL
Odbierz bonus Pokaż więcej pokaż mniej
3

200 pln

210 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

Freebet

2000 pln

Bonus od depozytu

2230 pln
Cechy:
 • Sponsor 1. ligi piłkarskiej.
 • Happy Hours - gra bez podatku
 • Bonusy dla stałych graczy
 • Funkcja cashout
 • Funkcjonalna strona
8.8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
Odbierz bonus Pokaż więcej pokaż mniej
4

0 pln

50 pln

Zakład bez ryzyka

1000 pln

2050 pln

od I depozytu

200 pln

200 pln

MaxiZysk do 200zł

0 pln

14 pln

Gra bez podatku

2314 pln
Zalety:
 • Aplikacja mobilna
 • Szeroka oferta na zakłady
 • Wysokie kursy
 • Funkcjonalna strona
8.7/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL
Odbierz bonus Pokaż więcej pokaż mniej

Bukmacherzy w Polsce 2020

Bukmacherzy 2020 – ranking

Powyższe zestawienie nie zostało nikomu przypisane za zasługi. Jak widać, na wysokich pozycjach w rankingu znaleźli się nowi bukmacherzy, którzy bardzo szybko rozwinęli produkt. Bardzo ważne są pakiety powitalne dla graczy.

Tutaj przeczytasz opinie o eWinnerze – czyli wyborze nr 1 Obstawiamy!

Lista ulega zmienia, z czasem dołączają do niej bukmacherzy. W samym 2020 na rynku pojawiło się kilku nowych operatorów, na ich ocenę również przyjdę czas. W kolejnej części tekstu przedstawimy Wam najlepsze bonusy bukmacherskie bukmacherów, typy oraz upewnimy się, że wszyscy spełniają wymogi bycia legalnymi zakładami bukmacherskimi.

bukmacherzy

Bukmacherzy bonusy

Rodzajów bonusów, jakie przyznają bukmacherzy jest bardzo wiele, stąd tę część tekstu podzielimy na kilka części. Dzięki temu lepiej przyjrzymy się konkretnym formom bonusowania i poznamy najlepsze z nich.

Zakład Bez ryzyka – bonus na start

Biorąc pod uwagę zebrane opinie społeczności Obstawiamy możemy jasno stwierdzić, że zakład bez ryzyka jest ulubionym bonusem graczy. Bukmacherzy, Wasze bonusy powitalne powinny rozpoczynać się właśnie od tej promocji.

Na czym ona polega? Pierwszy zakład wniesiony u bukmachera nie jest obarczony ryzykiem, a więc w przypadku porażki dostaniemy zwrot stawki. Pomniejszony o podatek od gier (12%).

Przedstawiamy listę zakładów bez ryzyka u bukmacherów w Polsce:

 • 550zł od Betclic – to najwyższy zakład bez ryzyka na rynku, aż do 500zł! Dotyczy pierwszego zawartego kuponu u bukmacera. Więcej szczegółów o tym bonusie i kodzie promocyjnym znajdziecie tutaj: Kod promocyjny Betclic
 • 125zł od Fortuny – jeden z najbardziej cenionych bukmacherów na rynku proponuje zwrot o wartości 125zł od przegranego pierwszego zakładu. Po szczegóły odsyłamy tutaj: Kod promocyjny Fortuna
 • 155zł od eWinnera – bukmacher, którego ambasadorem jest Marcin Gortat nie zapomniał o prawidłowej gratyfikacji graczy. Najlepszy bonus bez ryzyka, bo po zwrocie można go od razu wypłacić.

To 3 najlepsze oferty zakładów bez ryzyka! Oprócz wymienionych bukmacherów bonusy takiego samego typu proponuje również Betfan oraz PZBuk.

Bukmacherzy bonusy od depozytu

Standardowy i najbardziej znany bonus powitalny od bukmacherów. Na polskim rynku posiada go prawie każdy operator. Polega na otrzymaniu dodatkowych środków od zakładów bukmacherskich dzięki wpłacie własnych pieniędzy. Z reguły jest to podwojenie depozytu. Kwota, którą otrzymujemy podlega obrotowi, nie można jej od razu wypłacić.

TOP3 najlepszych bonusów od depozytu w Polsce:

 • 2050zł od forBET – to zdecydowanie najwyższy bonus od depozytu w Polsce. Jest podzielony aż na 3 pierwsze wpłaty i żeby otrzymywać kolejne bonusy, należy najpierw obracać wpłatami. Więcej szczegółów o promocji tutaj: Kod promocyjny forBET
 • 500zł od eWinner – bukmacher przyznaje bonus od drugiego depozytu, jest to 50% do 500zł. Aby zacząć grać za środki bonusowe, najpierw trzeba raz zagrać za całą wpłatę. Wpłata do maksymalnego bonusu to 1000zł
 • 1000zł od Fortuny – od tego bukmachera dostaniemy 1000zł od wpłaty, ale… dopiero gdy sami zagramy za czterokrotność wpłaty! Jeśli się nam nie uda, to żegnamy się z bonusem. Niemniej warunki obrotu nie są złe, a sama kwota robi wrażenie.

Poza TOP3 bukmacherów bonusy od depozytu posiada także LV BET, Totalbet, ETOTO, Totolotek, Superbet, Noblebet czy Betfan. Ze stawki „wyłamali się” Betclic i PZBuk.

Freebety od bukmacherów

We wcześniejszych latach freebety były przyznawane za samą rejestrację. Wiele się jednak w tej kwestii zmieniło i bukmacherzy w Polsce starają się wykorzystywać tę formę bonusów w ramach nagrody za obstawianie. Jacy bukmacherzy proponują zatem najlepsze freebety?

TOP3 freebetów od bukmacherów:

 • 100zł od eWinner – freebety otrzymujemy tu nie tylko na start, ale nawet co tydzień! Dzięki promocji Futbol Totalny wystarczy grać mecze piłkarskie w sobotę i niedzielę, aby systematycznie, co tydzień zgarniać 100zł we freebetach. Otrzymane bonusy trzeba wykorzystać na zakłady live.
 • 20zł od Fortuny – w tym wypadku potrzebujemy specjalnego kodu promocyjnego, np. OBSTAWIAMY a freebet dostajemy zaraz po rejestracji
 • 20zł od LV BET – oferta dostępna tylko przez link wygenerowany specjalnie dla społeczności Obstawiamy! Kod promocyjny LV BET <- po kliknięciu sprawdzicie szczegóły

Pozostali bukmacherzy, którzy freebetami mogą się pochwalić to Totalbet czy Totolotek. Jak widać tylko 5 z 14 obecnie legalnych bukmacherów wybrało tę formę gratyfikacji powitalnej. Jak wiadomo, gracze nadal jednak lubią z niej korzystać i takie przeoczenie należy traktować w kategorii błędu operatora.

Bukmacherzy w Polsce 2020

Zanim przejdziemy do nowych nabytków na liście licencyjnej bukmacherów w Polsce 2020, warto cofnąć się do roku 2019. To w roku poprzednim w zestawieniu pojawiły się marki, które sporo namieszały i na stałe zagościły w przeglądarkach internetowych czy smartfonach graczy.

Nowi bukmacherzy 2019

 • eWinner – ambasadorem bukmachera został Marcin Gortat, firma została ponadto sponsorem tytularnym eWinner I Ligi oraz eWinner Apatora Toruń, a także Oficjalnym Sponsorem Ekstraligi żużlowej. To bardzo mocne wejście sponsoringowe pozwoliło firmie z miejsca stać się rozpoznawalną
 • Betclic – równie mocne, a może nawet mocniejsze wejście niż eWinner zanotował Betclic, który z miejsca stał się sponsorem reprezentacji polskich siatkarzy, a także Lechii Gdańsk i Piasta Gliwice. Bukmacher bardzo dobrze znany graczom sprzed ustawy hazardowej zdecydował się wrócić do kraju nad Wisłą i wyszło mu to świetnie.
 • BetFan – ten bukmacher wybrał nieco inne wejście, proponując chociażby promocję bez podatku czy przebicie się zakładami rozrywkowymi. Jego twarzą został Mariusz Pudzianowski wraz z koniem o nazwie „Betfan”.
 • NobleBet – jak wiemy, to marka pod właścicielstwem LV BET. Niestety ciężko wskazać czym się aktualnie wyróżnia. Próbą było wdrożenie tzw. Bohatera marki, a wiec Sir Richarda McCavina, który miał nadać NobleBetowi VIP charakter.

Bukmacherzy w Polsce w 2020 roku stoją pod znakiem internetowego wejścia Superbet, a także pojawienia się marki Betx. Plotki głoszą również o wejściu na rynek Betsson czy Unibet, ale póki co na horyzoncie nie widać konkretów.

Najbardziej znanym i wybranym przez prawie 45% graczy bukmacherem w Polsce w 2020 roku nadal pozostaje STS. Druga na liście jest Fortuna.

Legalni bukmacherzy lista

Choć od tego powinniśmy zacząć, to jednak najpierw warto było przedstawić ranking czy bonusy bukmacherów. Teraz przejdziemy do nieco nudniejszych rzeczy, jak stworzenie listy legalnych zakładów bukmacherskich. Wszystkie udzielone licencje możemy znaleźć na stronie Ministerstwa Finansów.

Oto lista legalnych bukmacherów:

legalni bukmacherzy lista

Pierwsze licencje na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet zostały przyznane w 2012 roku. Jako pierwsza zezwolenie dostała Fortuna, następnie Milenium, a później STS czy Totolotek. Kolejny większy wysyp licencji mogliśmy obserwować w roku 2016, wówczas licencje dostali bukmacherzy forBET, LV BET. Równie ciekawy był rok 2018, w którym na listę dostał się Totalbet oraz PZBuk.

Prawdziwie przełomowy wśród bukmacherów był rok 2020, który został omówiony w poprzednim akapicie. To wtedy do gry wszedł eWinner, Betclic, Betfan i Noblebet. Ilu z nich wytrwa? To z pewnością ciężkie zadanie, aby aż 14 podmiotów utrzymało się na tak opodatkowanym rynku.

Na liście znajdowało się także Typiko, które jednak zmieniło nazwę brandu na BetX, nowinkami z 2020 roku są Mr Bet Zakłady Bukmacherskie oraz GO BET. Ten ostatni uzyskał licencję tylko na zakłady naziemne.

Loading Comments
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln