Fortuna kod promocyjny 2021
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

200 pln

210 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

Freebet

2000 pln

Bonus od depozytu

2230 pln
+ 10 pln
Odbierz bonus
Fortuna kod promocyjny 2021

Fortuna kod promocyjny 2021

Kod promocyjny do Fortuny na wyższe bonusy to OBSTAWIAMY. Dzięki wpisaniu tego kodu podczas rejestracji otrzymasz 210 PLN w zakładzie bez ryzyka zamiast standardowych 200 PLN. Oprócz tego, Fortuna kod promocyjny z naszej strony to także freebet o wartości 20 PLN oraz bonus od depozytu do 2000 PLN. Ten bukmacher postawił na różnorodność bonusów oraz jakość – otrzymujemy niezły pakiet!

Logo Fortuna

Wyższe bonusy z kodem promocyjnym

200 PLN

210

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 210zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić. Standardowy zakład to 200zł

20

PLN

Freebet Wystarczy się zarejestrować, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Następnie trzeba je wymienić w sklepie na freebet o wartości 20zł!

2000

PLN

Bonus od depozytu Pierwszej wpłaty należy dokonać w ciągu 10 dni od rejestracji – maksymalna kwota bonusu to 2000zł.

Fortuna kod promocyjny na wyższy zakład bez ryzyka

To bonus bardzo lubiany przez graczy i doceniany na rynku zakładów bukmacherskich na całym świecie. Na czym polega? Popularny cashback chroni nas przed porażką. Jeśli pierwszy kupon, który obstawimy będzie przegrany, to wówczas postawiona stawka zostanie zwrócona na konto.

Rejestracja w Fortunie z naszym kodem promocyjnym pozwala na zakład bez ryzyka ze zwrotem do 210 PLN zamiast 200 PLN. Pamiętajmy, że od każdej stawki jest odejmowany 12% podatek od gier. Bukmacher nie zwraca podatku. Wystarczy jednak zagrać za 239 PLN, by po odjęciu podatku dostać maksymalną kwotę w ramach promocji, czyli 210 PLN. Podsumowując, obstawiając za 239 PLN można praktycznie stracić tylko 29 PLN.

Fortuna kod promocyjny na wyższy zakład bez ryzyka

Zwrot otrzymuje się w formie bonusu. Jednak wystarczy jednokrotny obrót bez żadnych warunków dotyczących kuponu i przegraną stawkę można od razu wypłacać. Jak jest napisane w regulaminie “Bonus nie może zostać wypłacony przez Klienta, co oznacza, iż po przeznaczeniu bonusu na grę wypłacona może zostać dopiero wygrana w przypadku jej uzyskania.”. Taką formę bonusu chcielibyśmy wszędzie i zawsze! Na podobnych zasadach działa darmowy zakład na start. Wygraną można od razu wypłacić. Fortuna kod promocyjny daje takie profity!

W przypadku wygranej w pierwszym zakładzie, tym bardziej nie ma się o co martwić. Wtedy po prostu odnosimy zwycięstwo i możemy bez problemów wypłacać środki na prywatne konto bankowe albo grać dalej. Polecamy sprawdzić nasz opis zakładu bez ryzyka Fortuny, w którym dowiecie się wszystkiego na temat tego bonusu powitalnego.

Fortuna kod promocyjny – gdzie wpisać?

Aby w Fortunie użyć kod promocyjny sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy w odpowiednim miejscu wpisać OBSTAWIAMY. Już w pierwszym kroku rejestracji w formularzu zauważamy miejsce na wpisanie kodu promocyjnego.

fortuna kod promocyjny - rejestracja

To pierwszy krok w rejestracji w Fortunie. Jeśli kod promocyjny zostanie wprowadzony prawidłowo, to zwrot za pierwszy kupon do 210 PLN będzie aktywny! Dodatkowo na Twoim koncie pojawi się darmowe 20 PLN oraz możliwość do otrzymania 2000 PLN z tytułu wpłaty.

Darmowy bonus w Fortunie za kod promocyjny?

Już po pełnej rejestracji można odbierać pierwszy profit z tytułu użycia w Fortunie kodu promocyjnego. Mowa o darmowym zakładzie w wysokości 20 PLN. Co należy wiedzieć? Freebet otrzymujemy w formie 2800 punktów FKP. Aby wymienić je na darmowy zakład, należy zaznaczyć odpowiednią opcję na podglądzie kuponu. Tak jak widać to na poniższej grafice

Jak skorzystać z darmowego zakładu w Fortunie za kod promocyjny

Otrzymane 20 PLN w ramach freebeta trzeba wykorzystać w ciągu 7 dni. Nie przegap więc okazji, bo to w końcu całkowicie darmowe środki! Jeśli wygrasz kupon obstawiony za otrzymane punkty, to możesz od razu wypłacić środki – nie musisz nimi obracać. Tak atrakcyjnego freebetu na start nie posiada żaden inny bukmacher. Bez warunków dotyczących kuponów oraz obrotów. Dlatego często w porównaniach, Fortuna z kodem promocyjnym od Obstawiamy jest przez nas stawiana w czołówce.

Warto wiedzieć: punkty FKP zbierają się, gdy obstawiasz. To rodzaj programu lojalnościowego. W przyszłości sam możesz wykorzystać punkty na darmowy zakład. Fortuna wychodzi na przeciwko swoim stałym graczom i nagradza ich za aktywność. Co ciekawe za uzbierane oczka masz więcej możliwości bonusów i tutaj nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego. Dostępne są także takie promocje jak dodatkowe środki od wpłaty czy zakład bez ryzyka

Sklep Fortuny z bonusami

Bonus od wpłaty w Fortunie do 2000 PLN

W Fortunie otrzymujemy 100% do 2000 PLN w ramach bonusu od depozytu. W tym wypadku kod promocyjny nie podnosi profitów. Tyle ile wpłacimy, tyle dostaniemy – każda wpłata powyżej 2000 PLN oznacza otrzymanie 2000 PLN.

Otrzymanych środków nie możemy jednak od razu wypłacić – to normalne. Każdy bukmacher narzuca warunki, które trzeba spełnić, aby spieniężyć bonus. W Fortunie należy zagrać za bonus 4-krotnie, z kursem minimalnym na kuponie wynoszącym 1.60.

Przykład: przy wpłacie 2000 PLN, dostajemy 2000 PLN. Aby wypłacić bonusowe 2000 PLN, należy nim zagrać 4 razy (czyli łącznie 8000 PLN).

Jak w Fortunie odebrać bonus od depozytu?

Zrealizowanie bonusu od depozytu w Fortunie jest proste, ale warto wypisać krok po kroku co zrobić, aby w pełni skorzystać z promocji. Tłumaczymy.

  • Po pierwszy zalogowaniu się w ciągu 3 dni należy zaakceptować bonus w sekcji „Moje Bonusy”
  • Gdy bonus zostanie zaakceptowany, w ciągu kolejnych 3 dni trzeba wpłacić środki – minimum 20 PLN
  • Gdy środki zostaną wpłacone, trzeba w ciągu 4 dni zagrać pierwszy zakład spełniający wymogi bonusu od depozytu

Bez wykonania tych 3 kroków bonus nie będzie nam się należał. A szkoda, bo do wyciągnięcia jest nawet 2000 PLN!

Fortuna kod promocyjny a promocje stałe

W tym przypadku kod promocyjny Fortuny nie daje graczom więcej w promocjach stałych. Nie trzeba się jednak martwić, ponieważ bukmacher sam z siebie dostarcza wiele bonusów dla klientów.

Przedstawimy najbardziej popularne bonusy dla stałych graczy.

Happy Hours – gra bez podatku

Gra bez podatku to ulubiona forma promocji wielu graczy. Kiedyś Fortuna proponowała takie granie w określonych godzinach. Stąd taka nazwa akcji. Jednak obecnie można korzystać z happy hours przez cały czas! Szczęśliwe godziny 24 godziny na dobę. Oznacza to, że nasze stawki nie są pomniejszane o 12%.

Jakie są zasady Happy Hours?

  • Kupon musi zawierać min. 3 pozycje
  • Kurs minimalny każdego zakładu to 1.30
  • Do kuponu musi zostać specjalne zdarzenie

Eshop Fortuny

To sklep, w którym możemy wymienić uzbierane punkty na bonusy. To bardzo fajna opcja dla stałych klientów Fortuny, ponieważ punkty FKP są przyznawane dokładnie za obstawianie! Na co można wymienić punkty? Na bonusy od obrotu, od depozytu, na zakłady bez ryzyka, czy freebety.

Najdroższy jest zakład bez ryzyka, który kosztuje aż 8100 punktów!

Punkty można oczywiście wielokrotnie wykorzystywać na różne zakłady. Rzecz jasna po uzbieraniu odpowiedniej ilości FKP. W tym miejscu przypominamy, że po założeniu konta w Fortunie z użyciem kodu promocyjnego z naszej strony na start 2 800 oczek, co jest równowarte zakładowi 20 PLN.

Fortuna cashout

Taki bukmacher jak Fortuna musi oczywiście posiadać cashout. Jest to opcja dzięki której zamkniemy kupon przed rozstrzygnięcie wszystkich zdarzeń na kuponie.

Aby cashout był dostępny kwota ewentualnej wygranej musi być wyższa niż stawka. Innego rodzaju cashoutu zabrania prawo, a nie bukmacher. Opcji cashout podlegają także zakłady live.

Jeśli nie jesteś pewny pozytywnego zakończenia wszystkich zdarzeń na swoim kuponie, to polecamy cashout! Bywają jednak sytuacje, w których o wiele lepiej było zachować zimną krew i poczekać do końca wszystkich wyników.

Trzeba podkreślić, że sam cashout nie odzwierciedla w 100% potencjalnej wygranej. Przy kalkulacji bukmacher nie przelicza sumy proporcjonalnie, tylko odejmuje odpowiedni %.

Fortuna jako legalny bukmacher

Fortuna to jeden z najbardziej zasłużonych bukmacherów w Polsce. Jako pierwszy otrzymał licencję na udzielanie zakładów online. Zakłady bukmacherskie posiadają sieć punktów stacjonarnych, zatrudniają setki osób w Polsce.

Siedziba główna mieści się w Cieszynie. Fortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów, jest legalnym bukmacherem. Bukmacher zyskał tytuł Mecenasa Polskiego Sportu w plebiscycie organizowanym przez Przegląd Sportowy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

⌨️ Jak wpisać kod promocyjny w Fortunie?

Kod promocyjny w Fortunie to OBSTAWIAMY. Dzięki niemu otrzymasz 210 PLN zamiast standardowych 200 PLN w zakładzie bez ryzyka oraz darmowe 20 PLN i bonus od depozytu do 2000 PLN.

🔍 Czy rejestracja w Fortunie jest bezpieczna?

Rejestracja w Fortunie jest całkowicie bezpieczna. Fortuna to legalny bukmacher, który posiada polską licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.

❓ Czy w Fortunie można grać bez podatku?

W Fortunie można grać bez podatku dzięki promocji Happy Hours. Po spełnieniu warunków wygrane są o 14% wyższe niż standardowo.

📣 Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości 210 PLN zamiast 200 PLN. Kod promocyjny na bonus to OBSTAWIAMY.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

200 pln

210 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

Freebet

2000 pln

Bonus od depozytu

2230 pln
+ 10 pln
Odbierz bonus

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln