Fortuna kod promocyjny 2022
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

600 pln

600 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

Freebet

2000 pln

2100 pln

Bonus od II depozytu

2720 pln
+ 100 pln
Odbierz bonus
Fortuna kod promocyjny 2022

Fortuna kod promocyjny 2022

Fortuna kod promocyjny

Kod promocyjny do Fortuny na wyższe bonusy to OBSTAWIAMY. Dzięki wpisaniu tego kodu podczas rejestracji otrzymasz 600 PLN w zakładzie bez ryzyka. Oprócz tego, Fortuna kod promocyjny z naszej strony to także freebet o wartości 20 PLN oraz bonus od drugiego depozytu do 2100 PLN. Ten bukmacher postawił na różnorodność bonusów oraz jakość – otrzymujemy niezły pakiet!

9.8/10

oceń bukmachera

Logo Fortuna

Wyższe bonusy z kodem promocyjnym

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20

PLN

Freebet Wystarczy się zarejestrować, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Następnie trzeba je wymienić w sklepie na freebet o wartości 20zł!

2000 PLN

2100

PLN

Bonus od II depozytu Drugiej wpłaty należy dokonać w ciągu 5 dni od rejestracji – maksymalna kwota bonusu to 2100zł

High League i KSW z kodem promocyjnym Fortuny!

Fortuna mocno angażuje się w mieszane sztuki walki sponsorując największą, sportową organizację MMA w Polsce, czyli Konfrontacje Sztuk Walki oraz jedną z dwóch największych freak-fightowych, czyli High League.

Warto wspomnieć, że przy High League Fortuna jako jedyny bukmacher ma ofertę na obstawianie tych walk! Natomiast przy KSW zawsze mają jako pierwsi kursy na starcia, natomiast w dniu wydarzeń chwalą się najszerszym wyborem zdarzeń. Tak więc jeśli chcesz obstawiać MMA, szczególnie jedną z dwóch wspomnianych organizacji, to warto założyć konto w Fortunie i to z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, bo dzięki temu masz dodatkowe profity jak darmowy zakład 20 złotych na start lub możliwość gry bez ryzyka do 600 PLN.

Obecnie zbliżają się duże zdarzenia obu organizacji, tak więc jest co obstawiać! Jeśli nie wiesz na co stawiać, to już spieszymy z pomocą. Na naszej stronie znajdziesz analizy i propozycje kuponów na oba wydarzeniach. Kliknij i sprawdź:

Fortuna kod promocyjny na wyższy zakład bez ryzyka

To bonus bardzo lubiany przez graczy i doceniany na rynku zakładów bukmacherskich na całym świecie. Na czym polega? Popularny cashback chroni nas przed porażką. Jeśli pierwszy kupon, który obstawimy będzie przegrany, to wówczas postawiona stawka zostanie zwrócona na konto.

Rejestracja w Fortunie z naszym kodem promocyjnym pozwala na zakład bez ryzyka ze zwrotem do 600 PLN przy czym nie podatek 12% od stawki nie jest odejmowany. Bukmacher zwraca kwotę razem z podatkiem!

Zwrot otrzymuje się w formie bonusu. Jednak wystarczy jednokrotny obrót bez żadnych warunków dotyczących kuponu i przegraną stawkę można od razu wypłacać. Jak jest napisane w regulaminie “Bonus nie może zostać wypłacony przez Klienta, co oznacza, iż po przeznaczeniu bonusu na grę wypłacona może zostać dopiero wygrana w przypadku jej uzyskania.”. Taką formę bonusu chcielibyśmy wszędzie i zawsze! Na podobnych zasadach działa darmowy zakład na start. Wygraną można od razu wypłacić. Fortuna kod promocyjny daje takie profity!

W przypadku wygranej w pierwszym zakładzie, tym bardziej nie ma się o co martwić. Wtedy po prostu odnosimy zwycięstwo i możemy bez problemów wypłacać środki na prywatne konto bankowe albo grać dalej. Polecamy sprawdzić nasz opis zakładu bez ryzyka Fortuny, w którym dowiecie się wszystkiego na temat tego bonusu powitalnego.

Fortuna kod promocyjny – gdzie wpisać?

Aby w Fortunie użyć kod promocyjny sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy w odpowiednim miejscu wpisać OBSTAWIAMY. Już w pierwszym kroku rejestracji w formularzu zauważamy miejsce na wpisanie kodu promocyjnego.

fortuna kod promocyjny - rejestracja

To pierwszy krok w rejestracji w Fortunie. Jeśli kod promocyjny zostanie wprowadzony prawidłowo, to zwrot za pierwszy kupon do 600 PLN będzie aktywny! Dodatkowo na Twoim koncie pojawi się darmowe 20 PLN oraz możliwość do otrzymania 2000 PLN z tytułu wpłaty.

Darmowy bonus w Fortunie za kod promocyjny?

Już po pełnej rejestracji można odbierać pierwszy profit z tytułu użycia w Fortunie kodu promocyjnego. Mowa o darmowym zakładzie w wysokości 20 PLN. Co należy wiedzieć? Freebet otrzymujemy w formie 2800 punktów FKP. Aby wymienić je na darmowy zakład, należy zaznaczyć odpowiednią opcję na podglądzie kuponu. Tak jak widać to na poniższej grafice

Jak skorzystać z darmowego zakładu w Fortunie za kod promocyjny

Otrzymane 20 PLN w ramach freebeta trzeba wykorzystać w ciągu 7 dni. Nie przegap więc okazji, bo to w końcu całkowicie darmowe środki! Jeśli wygrasz kupon obstawiony za otrzymane punkty, to możesz od razu wypłacić środki – nie musisz nimi obracać. Tak atrakcyjnego freebetu na start nie posiada żaden inny bukmacher. Bez warunków dotyczących kuponów oraz obrotów. Dlatego często w porównaniach, Fortuna z kodem promocyjnym od Obstawiamy jest przez nas stawiana w czołówce.

Dowiedz się więcej na temat punktów FKP w Fortunie

Warto wiedzieć: punkty FKP zbierają się, gdy obstawiasz. To rodzaj programu lojalnościowego. W przyszłości sam możesz wykorzystać punkty na darmowy zakład. Fortuna wychodzi na przeciwko swoim stałym graczom i nagradza ich za aktywność. Co ciekawe za uzbierane oczka masz więcej możliwości bonusów i tutaj nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego. Dostępne są także takie promocje jak dodatkowe środki od wpłaty czy zakład bez ryzyka

Sklep Fortuny z bonusami

Fortuna z bonusem od depozytu do 2100 PLN

W Fortunie otrzymujemy 100% do 2000 PLN w ramach drugiego bonusu od depozytu. W tym wypadku kod promocyjny daje o 100 PLN więcej, czyli 2100 PLN. Tyle ile wpłacimy, tyle dostaniemy – każda wpłata powyżej 2100 PLN oznacza otrzymanie 2100 PLN.

Mimo że Fortuna kod promocyjny pozwala na podwojenie drugiej wpłaty, to warto wiedzieć, że trzeba działać w ciągu kilku dni. Już w ciągu trzech dni od pierwszego depozytu należy aktywować omawiany bonus w zakładce “bonusy”. Wtedy od tego momentu mamy pięć dni na dokonanie kolejnej wpłaty. Mimo że dodatkowe środki za kod promocyjny w Fortunie dotyczą następnego depozytu, to jak widać w celu skorzystania trzeba tego dokonać maksymalnie do osmiu dni!

Otrzymanych środków nie możemy jednak od razu wypłacić – to normalne. Każdy bukmacher narzuca warunki, które trzeba spełnić, aby spieniężyć bonus. W Fortunie należy zagrać za bonus 5-krotnie, z kursem minimalnym na kuponie wynoszącym 1.80. Przy czym Fortuna narzuca termin 14 dni na granie dodatkowymi środkami. Jeżeli miałbyś brak weny przy typowaniu, to pomożemy – sprawdzaj nasze codzienne kupony Fortuny z analizą.

Jednak za co należy pochwalić bukmachera to fakt, że obrót można wykonać w częściach. Tak już po obróceniu 80% sumy, 1/5 części dodatkowy środków będzie gotowych do wypłaty. Przy użyciu Fortuna kodu promocyjnego mowa o maksymalnie 420 PLN. Pozostałą część już należy obrócić do końca, aby wybrać resztę, co może się złożyć na sumę aż 2100 PLN – dostępne tylko z Fortuna kod bonusowy.

Przykład: przy wpłacie 2100 PLN, dostajemy 2100 PLN. Aby wypłacić pierwszą część do 420 PLN, należy obrócić 1680 PLN.

Fortuna nakłada na graczy termin, w którym muszą dokonać omawiany obrót. Wynosi on 14 dni. Warto o tym pamiętać, ponieważ po upływie tego czasu dodatkowe środki po prostu przepadną. W tym wypadku nie pomoże nawet żaden kod promocyjny w Fortunie.

O czym warto pamiętać przy bonusie od depozytu w Fortunie

Zrealizowanie bonusu od depozytu w Fortunie jest proste, ale warto wypisać krok po kroku co zrobić, aby w pełni skorzystać z promocji. Tłumaczymy.

ℹ️ Niezbędne kroki do odebrania bonusu od depozytu w Fortunie:

 1. Akceptacja bonusu

  Po wpłaceniu pierwszego depozytu w ciągu 3 dni należy zaakceptować bonus w sekcji „Moje Bonusy”

 2. Drugi depozyt

  Gdy bonus zostanie zaakceptowany, w ciągu kolejnych 5 dni trzeba dokonać drugiej wpłaty – minimum 20 PLN

 3. Obrót 80%

  Już po dokonaniu 80% obrotu można wypłacić do 420 PLN z dodatkowych środków otrzymanych w ramach bonus od depozytu

Bez wykonania tych 3 kroków bonus nie będzie nam się należał do wypłaty. A szkoda, bo do wyciągnięcia jest nawet 2100 PLN! Dlatego zawsze warto czytać regulaminy bukmacherów przed korzystaniem z promocji i kodów promocyjnych. W tym tekście o Fortunie pomagamy i wykładamy wszystkie najważniejsze kwestie, o których musisz pamiętać, aby w pełni cieszyć się z bonusów na start.

Fortuna kod promocyjny a promocje stałe

W tym przypadku kod promocyjny Fortuny nie daje graczom więcej w promocjach stałych. Nie trzeba się jednak martwić, ponieważ bukmacher sam z siebie dostarcza wiele bonusów dla klientów.

Przedstawimy najbardziej popularne bonusy dla stałych graczy. Tutaj rozszerzamy temat bonusów dla starych graczy w Fortunie.

Happy Hours – gra bez podatku w określonych godzinach

Gra bez podatku to ulubiona forma promocji wielu graczy. Kiedyś Fortuna proponowała takie granie 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Jednak obecnie można korzystać z happy hours tylko w określonych godzinach. Jeszcze jakiś czas temu było to od poniedziałku do piątku między 16-18, natomiast w soboty oraz niedzielę 12-15. Na ten moment promocja jest aktywna tylko w weekendy od 12:00 do 15:00. Dobrą wiadomością jest fakt, że ograniczenie czasowe dotyczy wyłącznie oferty przedmeczowej. Z kolei zakłady na żywo można obstawiać w Fortunie 24 godziny na dobę.

Co kryje się za graniem bez podatku? Oznacza to, że nasze stawki nie są pomniejszane o 12% i wygrywamy o 14% więcej! W Fortunie kod promocyjny nie wpływa na możliwość korzystania z tej promocji – dla wszystkich występuje na tych samych zasadach. Spełniając warunki happy hours w odpowiednich godzinach, bukmacher sam dodaje bonus zwiększający zwycięską sumę.

Gra bez podatku w Fortunie

Jakie są zasady Happy Hours?

Eshop Fortuny

To sklep, w którym możemy wymienić uzbierane punkty na bonusy. To bardzo fajna opcja dla stałych klientów Fortuny, ponieważ punkty FKP są przyznawane dokładnie za obstawianie! Na co można wymienić punkty? Na bonusy od obrotu, od depozytu, na zakłady bez ryzyka, czy freebety.

Najdroższy jest zakład bez ryzyka, który kosztuje aż 8100 punktów!

Punkty można oczywiście wielokrotnie wykorzystywać na różne zakłady. Rzecz jasna po uzbieraniu odpowiedniej ilości FKP. W tym miejscu przypominamy, że po założeniu konta w Fortunie z użyciem kodu promocyjnego z naszej strony na start 2 800 oczek, co jest równowarte zakładowi 20 PLN.

Fortuna cashout

Taki bukmacher jak Fortuna musi oczywiście posiadać cashout. Jest to opcja dzięki której zamkniemy kupon przed rozstrzygnięcie wszystkich zdarzeń na kuponie.

Aby cashout był dostępny kwota ewentualnej wygranej musi być wyższa niż stawka. Innego rodzaju cashoutu zabrania prawo, a nie bukmacher. Opcji cashout podlegają także zakłady live.

Jeśli nie jesteś pewny pozytywnego zakończenia wszystkich zdarzeń na swoim kuponie, to polecamy cashout! Bywają jednak sytuacje, w których o wiele lepiej było zachować zimną krew i poczekać do końca wszystkich wyników.

Trzeba podkreślić, że sam cashout nie odzwierciedla w 100% potencjalnej wygranej. Przy kalkulacji bukmacher nie przelicza sumy proporcjonalnie, tylko odejmuje odpowiedni %.

Bezpieczny kupon w Fortunie

Bonusy na start w Fortunie daje kod promocyjny. Jednak dla wszystkich graczy przygotowane są specjalne promocje stałe. Jedną z nich jest właśnie tak zwany bezpieczny kupon. Na czym on polega? Jak sama nazwa wskazuje, korzystając z tej akcji ubezpieczasz sobie kupon. Spytasz w jaki sposób.

W przypadku, gdy tylko jedna pozycja nie wejdzie wygrywasz 5-krotność stawki! Brzmi super, prawda? Jednak nie jest aż tak kolorowo, bo oczywiście trzeba spełnić pewne warunki.

 • Minimalny kurs całkowity 100
 • Maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia to 3,50
 • Maksymalna stawka 200 PLN

Jak widać, ubezpieczyć można dość ryzykowny kupon lub powiemy tasiemkę. Jednak coś za coś i dla fanów tworzenia AKO to bardzo przyjemna promocja. Sprawdź kupon bezpieczny w Fortunie, z którym tworzenie zakładów z wieloma pozycjami daje pewną ochronę w przypadku pecha… co jak wiemy często się zdarza.

Kupon bezpieczny w Fortunie

Kilka zdarzeń z jednego meczu – BetBuilder Fortuny

Mimo że Fortuna to jeden ze starszych bukmacherów, to nadal dynamicznie się rozwija. Obecnie świadczy o tym nowa funkcjonalność wprowadzona pod koniec 2021 roku – BetBuilder. Taką opcję posiadają już inni bukmacherzy w Polsce, ale nadal jest to mniejszość.

O co w tym chodzi? Miałeś kiedyś ochotę obstawić kilka zdarzeń z jednego meczu, ale nie mogłeś? To teraz masz taką okazję! Funkcja w Fortunie dostępna bez jakiegokolwiek kodu promocyjnego. Każdy gracz posiadający konto może zbudować swój własny zakład.

Przykładowo – w jednym spotkaniu chcesz wytypować kto wygra mecz, ile będzie rzutów rożnych, ile będzie goli i kto strzeli bramkę? Teraz masz taką możliwość.

Aczkolwiek warto zaznaczyć, że nie dotyczy to każdego meczu. W ofercie Fortuny obok danego spotkania widnieje opcja BetBuilder, która oznacza, że na tym zdarzeniu można skorzystać z obstawienia kilku zdarzeń w obrębie jednego starcia.

Spotkania w Fortunie, w których można użyć BetBuilder

Nie jest to rodzaj bonusu, jaki można dostać przy okazji np. użycia kodu promocyjnego w Fortunie. Jednak dla wielu graczy z pewnością funkcja, która przyciąga do obstawienia.

Kod promocyjny Fortuny na galę High League

Ofertę na walki MMA w organizacji High League znajdziecie wyłącznie w ofercie bukmachera Fortuna. Ten bukmacher ma wyłączność na wystawianie oferty na starcia w tej organizacji. Tak więc jeżeli chcesz obstawiać pojedynki influencerów i celebrytów, musisz posiadać konto w Fortunie.

Rejestrując się w Fortunie użyj kodu promocyjnego OBSTAWIAMY. Pozwoli Ci to m.in. na uzyskanie darmowego zakładu w wysokości 20 złotych, który możesz wykorzystać na zakłady właśnie na High League. Jednak to nie wszystko. Freebet to tylko jedna z trzech części oferty powitalnej do skorzystania przy pojedynkach Owcy, PashyBicepsa, Natsu czy Lexy.

Zakłady na HighLeague - kod promocyjny Fortuna

Kolejną opcją jest zakład bez ryzyka do 600 złotych. Co to oznacza? W przypadku porażki za pierwszy kupon po użyciu kodu bonusowego – OBSTAWIAMY – w Fortunie dostaniesz zwrot 100% postawionej stawki z powrotem (maksymalnie do 600 złotych). Kolejne dodatkowe środki dostajesz od wpłaty. Drugie tyle dostaniesz w bonusie (maksymalnie do 2100 złotych). Wszystkie trzy promocje występują razem, więc możesz każdą wykorzystać na najbliższa galę High League i uzyskać w sumie 2720 PLN w bonusach!

Fortuna jako legalny bukmacher

Fortuna to jeden z najbardziej zasłużonych bukmacherów w Polsce. Jako pierwszy otrzymał licencję na udzielanie zakładów online. Zakłady bukmacherskie posiadają sieć punktów stacjonarnych, zatrudniają setki osób w Polsce.

Siedziba główna mieści się w Cieszynie. Fortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów, jest legalnym bukmacherem (Co oznacza, że Fortuna jest bezpieczna). Bukmacher zyskał tytuł Mecenasa Polskiego Sportu w plebiscycie organizowanym przez Przegląd Sportowy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

⌨️ Jak wpisać kod promocyjny w Fortunie?

Kod promocyjny w Fortunie to OBSTAWIAMY. Dzięki niemu otrzymasz 600 PLN w zakładzie bez ryzyka oraz darmowe 20 PLN i bonus od depozytu do 2100 PLN.

🔍 Czy rejestracja w Fortunie jest bezpieczna?

Rejestracja w Fortunie jest całkowicie bezpieczna. Fortuna to legalny bukmacher, który posiada polską licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.

❓ Czy w Fortunie można grać bez podatku?

W Fortunie można grać bez podatku dzięki promocji Happy Hours. Po spełnieniu warunków w odpowiednich godzinach, wygrane są o 14% wyższe niż standardowo.

📣 Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz zakład bez ryzyka o 600 PLN. Kod promocyjny na bonus to OBSTAWIAMY.

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  600 pln

  600 pln

  Zakład bez ryzyka

  20 pln

  Freebet

  2000 pln

  2100 pln

  Bonus od II depozytu

  2720 pln
  + 100 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln