Fortuna kod promocyjny 2023
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

600 pln

600 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

30 pln

Freebet

630 pln
+ 10 pln
Odbierz bonus
Fortuna kod promocyjny 2023

Fortuna kod promocyjny 2023

Kod promocyjny do Fortuny na wyższe bonusy to OBSTAWIAMY. Dzięki wpisaniu tego kodu podczas rejestracji otrzymasz dodatkowe darmowe środki. Fortuna kod promocyjny z naszej strony to w sumie pakiet zakładu bez ryzyka do 600 PLN (zwrot na konto główne!) oraz freebetów o wartości 30 PLN (kwota dostępna tylko z kodem bonusowym OBSTAWIAMY). Ten bukmacher postawił na różnorodność bonusów oraz jakość – otrzymujemy niezły pakiet!

Obecnie Fortuna to drugi w kolejności legalny bukmacher w Polsce pod względem obrotów.

8.4/10

oceń bukmachera

Logo Fortuna

Wyższe bonusy z kodem promocyjnym

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza.

Fortuna kod promocyjny High League i KSW!

Fortuna mocno angażuje się w mieszane sztuki walki, sponsorując największą, sportową organizację MMA w Polsce, czyli Konfrontacje Sztuk Walki oraz jedną z dwóch największych freak-fightowych, czyli High League.

Warto wspomnieć, że przy obstawianiu High League Fortuna jako jedyny bukmacher ma ofertę na obstawianie tych walk! Natomiast przy KSW zawsze mają jako pierwsi kursy na starcia, a w dniu wydarzeń chwalą się najszerszym wyborem zdarzeń. Tak więc, jeśli chcesz obstawiać MMA, szczególnie jedną z dwóch wspomnianych organizacji, to warto założyć konto w Fortunie i to z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, bo dzięki temu masz dodatkowe profity jak darmowy zakład o wartości 30 złotych.

Początek typowania walk w Fortunie z kodem promocyjnym na High League to świetny pomysł. Dlaczego? Szczególnie jeśli zaczynasz swoją przygodę z zakładami sportowymi, to profity wynikające z użycia przy rejestracji kodu OBSTAWIAMY pomogą na start z dodatkowymi środkami. Przede wszystkim Fortuna kod promocyjny na High League to w sumie 30 złotych na darmowe zakłady! Wydaje się to idealne jak na chociaż spróbowanie typowania omawianej organizacji sportów walki.

Jednak to nie wszystko. Fortuna kod promocyjny High League to również możliwość zagrania pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 złotych. Jak sama nazwa wskazuje, tutaj nie ryzykujesz. W przypadku porażki chociażby przy obstawianiu walk High League na Twoje konto wróci postawiona stawka. Pamiętaj także, żeby użyć kodu bonusowego OBSTAWIAMY, aby cieszyć się z większego pakietu powitalnego.

Fortuna kod promocyjny na High League

Fortuna kod promocyjny to w sumie dodatkowe 630 złotych do uzyskania na obstawianie.

Fortuna kod promocyjny na zakład bez ryzyka

To bonus bardzo lubiany przez graczy i doceniany na rynku zakładów bukmacherskich na całym świecie. Na czym polega? Popularny cashback chroni nas przed porażką. Jeśli pierwszy kupon, który obstawimy, będzie przegrany, to wówczas postawiona stawka zostanie zwrócona na konto maksymalnie do 100 PLN. Drugi zakład wygląda dokładnie tak samo, z tym że tutaj kwota rośnie już do 200 PLN, a przy trzecim zakładzie jest to już 300 PLN.

Rejestracja w Fortunie z naszym kodem promocyjnym pozwala na zakład bez ryzyka ze zwrotem do 600 PLN przy czym nie podatek 12% od stawki nie jest odejmowany. Bukmacher zwraca kwotę razem z podatkiem!

Zakład bez ryzyka w Fortunie z kodem promocyjnym

Zwrot otrzymuje się na konto główne. Stawkę można od razu wypłacać i nie trzeba obracać. Taką formę bonusu chcielibyśmy wszędzie i zawsze! Na podobnych zasadach działa darmowy zakład na start. Wygraną można od razu wypłacić. Fortuna kod promocyjny daje takie profity!

W przypadku wygranej w pierwszym zakładzie tym bardziej nie ma się o co martwić. Wtedy po prostu odnosimy zwycięstwo i możemy bez problemów wypłacać środki na prywatne konto bankowe albo grać dalej. Polecamy sprawdzić nasz opis zakładu bez ryzyka Fortuny, w którym dowiecie się wszystkiego na temat tego bonusu powitalnego.

Fortuna kod promocyjny – gdzie wpisać?

Aby w Fortunie użyć kod promocyjny sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy w odpowiednim miejscu wpisać OBSTAWIAMY. Już w pierwszym kroku rejestracji w formularzu zauważamy miejsce na wpisanie kodu promocyjnego.

fortuna kod promocyjny - rejestracja

To pierwszy krok w rejestracji w Fortunie. Jeśli kod promocyjny zostanie wprowadzony prawidłowo, to zwrot za pierwsze trzy kupony do 600 PLN oraz freebety w wysokości 30 PLN będą aktywne!

Darmowy bonus w Fortunie za kod promocyjny?

Używając kodu promocyjnego OBSTAWIAMY możesz w Fortunie uzyskać większą sumę darmowych środków, niż w standardowej ofercie. Dodatkowe 10 PLN z tego tytułu gwarantuje w sumie 30 PLN we freebetach.

Już po pełnej rejestracji można odbierać pierwszy profit z tytułu użycia w Fortunie kodu promocyjnego. Mowa o darmowym zakładzie w wysokości 20 PLN. Co należy wiedzieć? Freebet otrzymujemy w formie 2800 punktów FKP. Aby wymienić je na darmowy zakład, należy zaznaczyć odpowiednią opcję na podglądzie kuponu. Tak jak widać to na poniższej grafice

Jak skorzystać z darmowego zakładu w Fortunie za kod promocyjny

Otrzymany 20 PLN w ramach freebeta nie ma terminu ważności. Więc absolutnie nie trzeba się spieszyć, aby wykorzystać te całkowicie darmowe środki! Jeśli wygrasz kupon obstawiony za otrzymane punkty, to możesz od razu wypłacić środki – nie musisz nimi obracać. Tak atrakcyjnego freebetu na start nie posiada żaden inny bukmacher. Bez warunków dotyczących kuponów oraz obrotów. Dlatego często w porównaniach, Fortuna z kodem promocyjnym od Obstawiamy jest przez nas stawiana w czołówce.

Dowiedz się więcej na temat punktów FKP w Fortunie

Punkty FKP – co to jest?

Warto wiedzieć: punkty FKP zbierają się, gdy obstawiasz. To swego rodzaj programu lojalnościowego. W przyszłości sam możesz wykorzystać punkty na darmowy zakład. Fortuna wychodzi naprzeciwko swoim stałym graczom i nagradza ich za aktywność. Co ciekawe za uzbierane oczka masz więcej możliwości bonusów i tutaj nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego. Dostępne są także takie promocje jak dodatkowe środki od wpłaty czy zakład bez ryzyka

sklep fortuny z bonusami

Jak zdobyć kolejne darmowe środki, które możliwe są dzięki użyciu w Fortunie kodu promocyjnego? Wystarczy dokonać swojej pierwszej wpłaty, a bukmacher przyzna kolejny freebet – tym razem o wartości 10 PLN. Po dokonaniu wpłaty trzeba w przeciągu 5 dni akceptować freebet, a następnie Gracz ma dowolny czas, aby te środki wykorzystać. Tak jak w przypadku prędzej opisywanych 20 PLN, tak tutaj darmowy zakład otrzymuje się w formie punktów FKP. Obie promocje mogą się sumować i można wykorzystać całą sumę na jednym kuponie.

Fortuna kod promocyjny a promocje stałe

W tym przypadku kod promocyjny Fortuny nie daje graczom więcej w promocjach stałych. Nie trzeba się jednak martwić, ponieważ bukmacher sam z siebie dostarcza wiele bonusów dla klientów.

Przedstawimy najbardziej popularne bonusy dla stałych graczy. Tutaj rozszerzamy temat bonusów dla starych graczy w Fortunie.

Happy Hours – gra bez podatku w określonych godzinach

Gra bez podatku to ulubiona forma promocji wielu graczy. Jakiś czas temu promocja była aktywna od poniedziałku do piątku od 16:00 do 18:00 oraz w weekendy od 12:00 do 15:00. Zatem były to stałe godziny i dni. Teraz jednak sprawa ma się zgoła inaczej. Jeśli chodzi o happy hours w ofercie przedmeczowej, fortuna stworzyła kalendarz imprez, w których ta promocja obowiązuje. Dobrą wiadomością jest fakt, że kalendarz imprez dotyczy wyłącznie oferty przedmeczowej. Z kolei zakłady na żywo można obstawiać w Fortunie całą dobę.

Co kryje się za graniem bez podatku? Oznacza to, że nasze stawki nie są pomniejszane o 12% i wygrywamy o 14% więcej! W Fortunie kod promocyjny nie wpływa na możliwość korzystania z tej promocji – dla wszystkich występuje na tych samych zasadach. Spełniając warunki happy hours w odpowiednich godzinach, bukmacher sam dodaje bonus zwiększający zwycięską sumę.

fortuna bez podatku kwiecień

Jakie są zasady Happy Hours?

 • wartość bonusu: 1.14 (+14% do wygranych)
 • minimalna liczba zdarzeń: 3
 • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
 • minimalna stawka kuponu: 2 zł
 • rodzaj kuponu: AKO
 • oferta: prematch i live
 • kanały: strona internetowa, aplikacja mobilna, punkty przyjmowania zakładów
 • dopisek “tylko” przy niektórych Happy Hours oznacza, że bonus kursowy zostanie dodany do kuponów zawierających wyłącznie konkretne, wymienione przy danej dacie rozgrywki    
 • Kliknij po więcej zasad gry bez podatku w Fortunie

Eshop Fortuny

Jest to sklep, w którym możemy wymienić uzbierane punkty na bonusy. To bardzo fajna opcja dla stałych klientów Fortuny, ponieważ punkty FKP są przyznawane dokładnie za obstawianie! Na co można wymienić punkty? Na bonusy od obrotu, od depozytu, na zakłady bez ryzyka, czy freebety.

Najdroższy jest zakład bez ryzyka, który kosztuje aż 10000 punktów!

Punkty można oczywiście wielokrotnie wykorzystywać na różne zakłady. Rzecz jasna po uzbieraniu odpowiedniej ilości FKP. W tym miejscu przypominamy, że po założeniu konta w Fortunie z użyciem kodu promocyjnego z naszej strony na start 2 800 oczek, co jest równowarte zakładowi 20 PLN.

Fortuna cashout

Taki bukmacher jak Fortuna musi oczywiście posiadać cashout Nazywa się Early Cash-out. Jest to opcja, dzięki której zamkniemy kupon przed rozstrzygnięcie wszystkich zdarzeń na kuponie.

Aby cashout był dostępny kwota ewentualnej wygranej musi być wyższa niż stawka. Innego rodzaju cashoutu zabrania prawo, a nie bukmacher. Opcji cashout podlegają także zakłady live.

Early Cash-out daje możliwość zamykania zakładów, gdy kurs zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza, również na kuponach SOLO. Dzięki opcji Early Cash-out możliwe jest zamykanie kuponów w momencie, gdy przebieg typowanego zdarzenia sprzyja postawionemu typowi.

Trzeba podkreślić, że sam cashout nie odzwierciedla w 100% potencjalnej wygranej. Przy kalkulacji bukmacher nie przelicza sumy proporcjonalnie, tylko odejmuje odpowiedni %.

Bezpieczny kupon w Fortunie

Bonusy na start w Fortunie daje kod promocyjny. Jednak dla wszystkich graczy przygotowane są specjalne promocje stałe. Jedną z nich jest właśnie tak zwany bezpieczny kupon. Na czym on polega? Jak sama nazwa wskazuje, korzystając z tej akcji ubezpieczasz sobie kupon. Spytasz w jaki sposób.

W przypadku, gdy tylko jedna pozycja nie wejdzie wygrywasz 5-krotność stawki! Brzmi super, prawda? Jednak nie jest aż tak kolorowo, bo oczywiście trzeba spełnić pewne warunki.

 • Produkt przeznaczony dla zakładów Prematch,
 • 100,00 – minimalny całkowity kurs kuponu typu bezpieczny,
 • typ zakładu dostępny jest tylko dla zarejestrowanych klientów,
 • 3,50 – maksymalny kurs jednego zdarzenia,
 • wygrana w przypadku jednego błędu: pięciokrotność stawki,
 • maksymalna stawka zakładu wynosi 200 złotych.

Jak widać, ubezpieczyć można dość ryzykowny kupon lub powiemy tasiemkę. Jednak coś za coś i dla fanów tworzenia AKO to bardzo przyjemna promocja. Sprawdź kupon bezpieczny w Fortunie, z którym tworzenie zakładów z wieloma pozycjami daje pewną ochronę w przypadku pecha… co jak wiemy, często się zdarza.

Ponadto Fortuna wprowadziła zmianę, która sprawi, że Twoje kupony Fortuna będą jeszcze bezpieczniejsze. Jeśli Twój kupon spełni warunki Bezpiecznego Zakładu typ kuponu automatycznie zmieni się na Bezpieczny. Nie musisz już zmieniać typu kuponu z AKO na BEZPIECZNY, bukmacher zrobi to za Ciebie.

Kupon bezpieczny dotyczy tylko zakładów Prematch, kupony LIVE nie biorą udziału w promocji.

Fortuna typy chronione

Wraca nasza ukochana ekstraklasa i z tej okazji Fortuna wychodzi Graczom naprzeciw i przygotowała promocję typy chronione. Wystarczy zagrać kupon AKO w dniu promocji z minimalnym kursem 4.00 oraz co najmniej jednym zdarzeniem z ekstraklasy za dokładnie 50 PLN. W przypadku kiedy kupon nie wejdzie fortuna przypisze nam bonus w postaci punktów FKP. Wysokość bonusu zależy jednak od tego, ile zdarzeń na kuponie okaże się przegrane.

Zasady promocji:

 1. Oferta: prematch
 2. Kupony: AKO (min. 1 zdarzenie związane z Ekstraklasą)
 3. Kanały: strona www, aplikacja mobilna, punkt przyjmowania zakładów
 4. Data: 28.01.2023 od 12:00 do 15:00 & 29.01.2023 od 12:00 do 15:00
 5. Stawkadokładnie 50 zł
 6. Warunek: w trakcie trwania promocji 28-29.01.2023 postaw kupon za dokładnie 50 zł, zawierający min. 4 zdarzenia z oferty prematch gdzie min. 1 zdarzenie będzie związane z Ekstraklasą 
 7. Nagroda:
  →w przypadku gdy Twójkupon okaże się przegrany tylko przez JEDNO zdarzenie, na pocieszenie otrzymasz bonus 50 zł w FKP
  →w przypadku gdy Twój kupon okaże się przegrany przez DWA zdarzenia, na pocieszenie otrzymasz bonus 25 zł w FKP
  →w przypadku gdy Twój kupon okaże się przegrany przez TRZY zdarzenia, na pocieszenie otrzymasz bonus 10 zł w FKP

Gotowce — Łatwe typy od Fortuny

Nie wiesz, co dorzucić na swój kupon? Tutaj również Fortuna wychodzi naprzeciw. Gotowce to propozycja gotowych typów od bukmachera. Na stronie w odpowiedniej zakładce 24h przed danym wydarzeniem Fortuna będzie udostępniać swoje typy. Więc jeśli nie masz pomysłu, jest to opcja skrojona specjalnie pod Ciebie!

Kilka zdarzeń z jednego meczu — BetBuilder Fortuny

Mimo że Fortuna to jeden ze starszych bukmacherów, to nadal dynamicznie się rozwija. Obecnie świadczy o tym nowa funkcjonalność wprowadzona pod koniec 2021 roku – BetBuilder. Taką opcję posiadają już inni bukmacherzy w Polsce, ale nadal jest to mniejszość.

O co w tym chodzi? Miałeś kiedyś ochotę obstawić kilka zdarzeń z jednego meczu, ale nie mogłeś? To teraz masz taką okazję! Funkcja w Fortunie dostępna bez jakiegokolwiek kodu promocyjnego. Każdy gracz posiadający konto może zbudować swój własny zakład.

Przykładowo – w jednym spotkaniu chcesz wytypować kto wygra mecz, ile będzie rzutów rożnych, ile będzie goli i kto strzeli bramkę? Teraz masz taką możliwość.

Aczkolwiek warto zaznaczyć, że nie dotyczy to każdego meczu. W ofercie Fortuny obok danego spotkania widnieje opcja BetBuilder, która oznacza, że na tym zdarzeniu można skorzystać z obstawienia kilku zdarzeń w obrębie jednego starcia.

Spotkania w Fortunie, w których można użyć BetBuilder
Fortuna przykład betbuildera

Nie jest to rodzaj bonusu, jaki można dostać przy okazji np. użycia kodu promocyjnego w Fortunie. Jednak dla wielu graczy z pewnością funkcja, która przyciąga do obstawienia.

Fortuna jako legalny bukmacher

Fortuna to jeden z najbardziej zasłużonych bukmacherów w Polsce. Jako pierwszy otrzymał licencję na udzielanie zakładów online. Zakłady bukmacherskie posiadają sieć punktów stacjonarnych, zatrudniają setki osób w Polsce.

Siedziba główna mieści się w Cieszynie. Fortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów, jest legalnym bukmacherem (Co oznacza, że Fortuna jest bezpieczna). Bukmacher zyskał tytuł Mecenasa Polskiego Sportu w plebiscycie organizowanym przez Przegląd Sportowy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

⌨️ Jak wpisać kod promocyjny w Fortunie?

Kod promocyjny w Fortunie to OBSTAWIAMY. Dzięki niemu otrzymasz 600 PLN w zakładzie bez ryzyka oraz darmowe 30 PLN.

🔍 Czy rejestracja w Fortunie jest bezpieczna?

Rejestracja w Fortunie jest całkowicie bezpieczna. Fortuna to legalny bukmacher, który posiada polską licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.

❓ Czy w Fortunie można grać bez podatku?

W Fortunie można grać bez podatku dzięki promocji Happy Hours. Po spełnieniu warunków w odpowiednich godzinach, wygrane są o 14% wyższe niż standardowo.

📣 Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz większą kwotę darmowe zakładu. Kod promocyjny na bonus to OBSTAWIAMY.

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  600 pln

  600 pln

  Zakład bez ryzyka

  20 pln

  30 pln

  Freebet

  630 pln
  + 10 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln