Fortuna kod promocyjny 2023
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

600 pln

600 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

30 pln

Freebet

630 pln
+ 10 pln
Odbierz bonus
Fortuna kod promocyjny 2023

Fortuna kod promocyjny 2023

Kod promocyjny do Fortuny na wyższe bonusy brzmi OBSTAWIAMY. Dzięki wpisaniu tego kodu podczas rejestracji otrzymasz dodatkowe darmowe środki. Fortuna kod promocyjny z naszej strony to w sumie pakiet zakładu bez ryzyka do 600 PLN (zwrot na konto główne!) oraz freebetów o wartości 30 PLN (kwota dostępna tylko z kodem bonusowym OBSTAWIAMY). Ten bukmacher postawił na różnorodność bonusów oraz jakość – otrzymujemy całkiem niezły pakiet!

Obecnie Fortuna to drugi w kolejności legalny bukmacher w Polsce pod względem obrotów.

8.5/10

oceń bukmachera

Logo Fortuna

Wyższe bonusy z kodem promocyjnym

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza.

Fortuna kod promocyjny KSW!

Fortuna bardzo mocno angażuje się w mieszane sztuki walki, sponsorując największą, sportową organizację MMA w Polsce, czyli Konfrontacje Sztuk Walki. Najbliższa gala KSW odbędzie się już 15 lipca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią.

Warto tutaj wspomnieć, że przy KSW zawsze ma jako pierwszy operator kursy na starcia, a w dniu wydarzeń chwalą się najszerszym wyborem zdarzeń. Tak więc, jeśli chcesz obstawiać MMA, to warto założyć konto w Fortunie i to z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, ponieważ dzięki temu masz dodatkowe profity jak darmowy zakład o wartości 30 złotych.

Fortuna kod promocyjny to również możliwość zagrania pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 złotych. Jak sama nazwa wskazuje, tutaj nie ryzykujesz. W przypadku porażki choćby na Twoje konto wróci postawiona stawka. Pamiętaj także, żeby użyć kodu bonusowego OBSTAWIAMY, aby cieszyć się z większego pakietu powitalnego.

Fortuna kod promocyjny to w sumie dodatkowe 630 złotych do uzyskania na obstawianie.

Clout MMA

Fortuna jest także sponsorem nowo powstałej organizacji Clout MMA. Czeski operator ma wyłączność jeśli chodzi o wystawianie oferty na zawody z tej organizacji.

Najbliższa i zarazem premierowa gala Clout MMA odbyła się 5 sierpnia 2023 roku.

Fortuna kod promocyjny na zakład bez ryzyka

To bonus bardzo lubiany przez graczy oraz doceniany na rynku zakładów bukmacherskich na całym świecie. Na czym on polega? Popularny cashback chroni nas przed porażką. Jeśli pierwszy kupon, który obstawimy, będzie przegrany, to wówczas postawiona stawka zostanie zwrócona na konto maksymalnie do 100 PLN. Drugi zakład wygląda dokładnie tak samo, z tym że tutaj kwota rośnie już do 200 PLN, a przy trzecim zakładzie jest to już 300 PLN.

Rejestracja w Fortunie z naszym kodem promocyjnym pozwala na zakład bez ryzyka ze zwrotem do 600 PLN przy czym nie podatek 12% od stawki nie jest odejmowany. Bukmacher zwraca kwotę wraz z podatkiem!

Zakład bez ryzyka w Fortunie z kodem promocyjnym

Zwrot otrzymuje się na konto główne. Stawkę można od razu wypłacać i nie trzeba obracać. Taką formę bonusu chcielibyśmy mieć wszędzie i zawsze! Na podobnych zasadach działa darmowy zakład na start. Wygraną można od razu wypłacić. Fortuna kod promocyjny daje takie profity!

W przypadku wygranej w pierwszym zakładzie tym bardziej nie ma się o co martwić. Wtedy po prostu odnosimy zwycięstwo i możemy bez problemów wypłacać środki na prywatne konto bankowe albo grać dalej. Polecamy sprawdzić nasz opis zakładu bez ryzyka Fortuny, z którego dowiecie się wszystkiego na temat tego bonusu powitalnego.

Fortuna kod promocyjny – gdzie wpisać?

Aby w Fortunie użyć kod promocyjny sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy w odpowiednim miejscu wpisać OBSTAWIAMY. Już w pierwszym kroku rejestracji w formularzu zauważamy miejsce na wpisanie kodu promocyjnego.

fortuna kod promocyjny - rejestracja

To pierwszy krok w rejestracji w Fortunie. Jeśli kod promocyjny zostanie wprowadzony prawidłowo, to zwrot za pierwsze trzy kupony do 600 PLN oraz freebety w wysokości 30 PLN będą aktywne!

Darmowy bonus w Fortunie za kod promocyjny?

Używając kodu promocyjnego OBSTAWIAMY możesz w Fortunie uzyskać większą sumę darmowych środków, niż w standardowej ofercie. Dodatkowe 10 PLN z tego tytułu gwarantuje w sumie 30 PLN we freebetach.

Już po pełnej rejestracji można odbierać pierwszy profit z tytułu użycia w Fortunie kodu promocyjnego. Mowa o darmowym zakładzie w wysokości 20 PLN. Co należy wiedzieć? Freebet otrzymujemy w formie 2800 punktów FKP. Aby wymienić je na darmowy zakład, należy zaznaczyć odpowiednią opcję na podglądzie kuponu. Tak jak można zobaczyć to na poniższej grafice:

fortuna punkty fkp

Otrzymane 20 PLN w ramach freebetu nie ma terminu ważności. Zatem absolutnie nie ma powodu spieszyć się, aby wykorzystać te całkowicie darmowe środki! Jeśli wygrasz kupon obstawiony za otrzymane punkty, to możesz od razu wypłacić środki – nie musisz bowiem nimi obracać. Tak atrakcyjnego freebetu na start nie posiada żaden inny bukmacher. Bez warunków dotyczących kuponów oraz obrotów. Dlatego często w porównaniach, Fortuna z kodem promocyjnym od Obstawiamy jest przez nas stawiana w czołówce.

Dowiedz się więcej na temat punktów FKP w Fortunie

Punkty FKP – co to jest?

Warto wiedzieć: punkty FKP zbierają się, gdy obstawiasz. Jest to pewnego rodzaj programu lojalnościowego. W przyszłości sam możesz wykorzystać punkty na darmowy zakład. Fortuna wychodzi naprzeciw swoim stałym graczom, nagradzając ich za aktywność. Co ciekawe za uzbierane oczka masz więcej możliwości bonusów i tutaj nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego. Dostępne są także takie promocje jak dodatkowe środki od wpłaty czy zakład bez ryzyka.

fortuna eshop

Jak można zdobyć kolejne darmowe środki, które możliwe są dzięki użyciu w Fortunie kodu promocyjnego? Wystarczy dokonać swojej pierwszej wpłaty, a bukmacher przyzna kolejny freebet – tym razem o wartości 10 PLN. Po dokonaniu wpłaty trzeba w przeciągu 5 dni akceptować freebet, a następnie Gracz ma dowolny czas, aby te środki wykorzystać. Tak jak w przypadku prędzej opisywanych 20 PLN, tak tutaj darmowy zakład otrzymuje się w formie punktów FKP. Obie promocje mogą się sumować i można wykorzystać całą sumę na jednym kuponie.

Fortuna kod promocyjny a promocje stałe

W tym przypadku kod promocyjny Fortuny nie daje graczom nic więcej w promocjach stałych. Nie trzeba się jednak martwić, gdyż bukmacher sam z siebie dostarcza wiele bonusów dla klientów.

Przedstawimy najbardziej popularne bonusy dla stałych graczy. Tutaj rozszerzamy temat bonusów dla starych graczy w Fortunie.

Happy Hours – gra bez podatku w określonych godzinach

wrzesień bez podatku fortuna

Gra bez podatku to ulubiona forma promocji wielu graczy. Jakiś czas temu promocja była aktywna od poniedziałku do piątku od 16:00 do 18:00 oraz w weekendy od 12:00 do 15:00. Zatem były to stałe godziny i dni. Teraz jednak sprawa ma się zgoła inaczej. Jeśli chodzi o happy hours w ofercie przedmeczowej, fortuna stworzyła kalendarz imprez, w których ta promocja obowiązuje. Dobrą wiadomością jest fakt, że kalendarz imprez dotyczy wyłącznie oferty przedmeczowej. Z kolei zakłady na żywo można obstawiać w Fortunie całą dobę.

Co kryje się za graniem bez podatku? Oznacza to, że nasze stawki nie są pomniejszane o 12% i wygrywamy o 14% więcej! W Fortunie kod promocyjny nie wpływa na możliwość korzystania z tej promocji – dla wszystkich występuje na tych samych zasadach. Spełniając warunki happy hours w odpowiednich godzinach, bukmacher sam dodaje bonus zwiększający zwycięską sumę.

Tak wygląda kalendarz gier Happy Hours w wrześniu 2023:

kalendarz happy hours fortuna wrzesień

Jakie są zasady Happy Hours?

 • wartość bonusu: 1.14 (+14% do wygranych)
 • minimalna liczba zdarzeń: 3
 • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
 • minimalna stawka kuponu: 2 zł
 • rodzaj kuponu: AKO
 • oferta: prematch i live
 • kanały: strona internetowa, aplikacja mobilna, punkty przyjmowania zakładów
 • dopisek “tylko” przy niektórych Happy Hours oznacza, że bonus kursowy zostanie dodany do kuponów zawierających wyłącznie konkretne, wymienione przy danej dacie rozgrywki    
 • Kliknij po więcej zasad gry bez podatku w Fortunie

Eshop Fortuny

Jest to sklep, w którym możemy wymienić uzbierane punkty na bonusy. To bardzo fajna opcja dla stałych klientów Fortuny, ponieważ punkty FKP są przyznawane dokładnie za obstawianie! Na co można wymienić punkty? Na bonusy od obrotu, od depozytu, na zakłady bez ryzyka, czy freebety.

Najdroższy jest zakład bez ryzyka, który kosztuje aż 10000 punktów!

Punkty można oczywiście wielokrotnie wykorzystywać na różne zakłady. Rzecz jasna po uzbieraniu odpowiedniej ilości FKP. W tym miejscu przypominamy, że po założeniu konta w Fortunie z użyciem kodu promocyjnego z naszej strony na start 2 800 oczek, co jest równowarte zakładowi 20 PLN.

Fortuna cashout

Taki bukmacher jak Fortuna musi oczywiście posiadać cashout. Nazywa się on Early Cash-out. Jest to opcja, dzięki której zamkniemy kupon przed rozstrzygnięcie wszystkich zdarzeń na kuponie.

Aby cashout był dostępny kwota ewentualnej wygranej musi być wyższa niż stawka. Innego rodzaju cashoutu zabrania prawo, a nie widzimisię bukmachera. Opcji cashout podlegają także zakłady live.

Early Cash-out daje możliwość zamykania zakładów, gdy kurs zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza, również na kuponach SOLO. Dzięki opcji Early Cash-out możliwe jest zamykanie kuponów w momencie, gdy przebieg typowanego zdarzenia sprzyja postawionemu typowi.

Trzeba podkreślić, że sam cashout nie odzwierciedla w 100% potencjalnej wygranej. Przy kalkulacji bukmacher nie przelicza sumy proporcjonalnie, tylko odejmuje odpowiedni %.

Bezpieczny kupon w Fortunie

Bonusy na start w Fortunie daje kod promocyjny. Jednak dla wszystkich graczy przygotowane są specjalne promocje stałe. Jedną z nich jest właśnie tak zwany bezpieczny kupon. Na czym on polega? Jak sama nazwa wskazuje, korzystając z tej akcji ubezpieczasz sobie kupon. Spytasz w jaki sposób.

W przypadku, gdy tylko jedna pozycja nie wejdzie wygrywasz 5-krotność stawki! Brzmi super, prawda? Jednak nie jest aż tak kolorowo, bo oczywiście trzeba spełnić pewne warunki.

 • Produkt przeznaczony dla zakładów Prematch,
 • 100,00 – minimalny całkowity kurs kuponu typu bezpieczny,
 • typ zakładu dostępny jest tylko dla zarejestrowanych klientów,
 • 3,50 – maksymalny kurs jednego zdarzenia,
 • wygrana w przypadku jednego błędu: pięciokrotność stawki,
 • maksymalna stawka zakładu wynosi 200 złotych.

Jak widać, ubezpieczyć można dość ryzykowny kupon lub powiemy tasiemkę. Jednak coś za coś i dla fanów tworzenia AKO to bardzo przyjemna promocja. Sprawdź kupon bezpieczny w Fortunie, z którym tworzenie zakładów z wieloma pozycjami daje pewną ochronę w przypadku pecha… co jak wiemy, często się zdarza.

Ponadto Fortuna wprowadziła zmianę, która sprawi, że Twoje kupony Fortuna będą jeszcze bezpieczniejsze. Jeśli Twój kupon spełni warunki Bezpiecznego Zakładu typ kuponu automatycznie zmieni się na Bezpieczny. Nie musisz już zmieniać typu kuponu z AKO na BEZPIECZNY, bukmacher zrobi to za Ciebie.

Kupon bezpieczny dotyczy tylko zakładów Prematch, kupony LIVE nie biorą udziału w promocji.

Gotowce — Łatwe typy od Fortuny

fortuna gotowce

Nie masz pomysłu co dorzucić na swój kupon? Tutaj również Fortuna wychodzi naprzeciw typerom. Gotowce to propozycja gotowych typów od bukmachera. Na stronie w odpowiedniej zakładce 24h przed danym wydarzeniem Fortuna będzie udostępniać swoje typy. Więc jeśli nie masz pomysłu, jest to opcja skrojona specjalnie pod Ciebie!

Dodatkowe stałe promocje Fortuny

 • Bezpiecznik – klasyczny zakład bez ryzyka. W przypadku przegranej pieniądze wracają na konto gracza w postaci punktów Fortuna Klub Plus, które bez żadnych dodatkowych warunków można przeznaczyć na grę.
 • Ako Master – konkurs podzielony na kilka etapów, w których gracze mają za zadanie stawiać kupony AKO o określonej liczbie zdarzeń. W puli nagród jest 150 000 zł dzielone na graczy, którzy ukończyli wszystkie etapy rywalizacji.
 • Snajper – typerskie wyzwanie, w którym wystarczy kupon postawiony za 2 zł i z kursem 5.0 lub 10.0, by cieszyć się z bonusu w wysokości 50 lub 100 zł.  
 • Dokładka – dodatkowy bonus do wygranego kuponu o kursie min. 3.0. W zależności od kalendarza sportowego przyznawana Dokładka to 30, 60 lub 90 zł.  
 • Wygrywarka – zwrot za przegrany kupon lub bonus do wygranej. W tej promocji gracz zawsze otrzymuje bonus – zarówno przy wygranym, jak i przegranym kuponie.
 • Typy chronione – w zależności od liczby błędnych typów (od 1 do 3) na kuponie Fortuna wypłaca bonus za przegrane zakłady w wysokości od 50 do 10 zł.
 • Farciarz – jeśli na kuponie AKO tylko jedno wydarzenie nie wejdzie Fortuna gwarantuje graczowi bonus.
 • Pewniak – promocja, w której każdy gracz otrzymuje bonus za samo postawienie kuponu. Nie mają znaczenia rozstrzygnięcia na kuponie. Żadnych dodatkowych warunków np. grasz za 50 zł i otrzymujesz 50 zł.

Poleć przyjaciela – aby zaprosić znajomego do gry w Fortunie musisz zalogować się na swoje konto w efortuna.pl lub aplikacji. Wejść w zakładkę „Moje konto” w prawym górnym rogu. Po lewej stronie znajduje się zakładka „Poleć przyjaciela”. Za zaproszenie znajomego możesz otrzymać 20 PLN bonusu w punktach FKP.

Co zyskuje przyjaciel?

 • Bonus 20 PLN bez depozytu za pełną rejestrację
 • 3x Zakład Bez Ryzyka na start

Strefa Kuponów

fortuna strefa kuponów

Jest to nowa opcja, którą Fortuna oferuje swoim graczom. Jest to miejsce, w którym gracze mogą szybko dzielić się swoimi kuponami. Tutaj gracze zdobywają punkty inspiracji, a także rywalizują o jak najwyższą pozycję w rankingu. Dzięki różnorodnym filtrom wyszukiwanie interesujących kuponów jest bardzo intuicyjne. Wybierając odpowiednie kryteria, takie jak typ kuponu, sport, kurs czy nazwa użytkownika, gracze mogą znaleźć kupony, które najlepiej odpowiadają ich preferencjom czy strategiom obstawiania. Strefa Kuponów to dobre miejsce dla tych, którzy nie przepadają za wnikliwą analizą. Pierwszy udostępniony kupon w Strefie gwarantuje bonus o wartości 5 zł do wykorzystania na dalszą grę.

Kilka zdarzeń z jednego meczu — BetBuilder Fortuny

Mimo że Fortuna to jeden ze starszych bukmacherów, to nadal dynamicznie się rozwija. Obecnie świadczy o tym nowa funkcjonalność wprowadzona pod koniec 2021 roku – BetBuilder. Taką opcję posiadają już inni bukmacherzy w Polsce, ale nadal jest to mniejszość.

O co w tym chodzi? Miałeś kiedyś ochotę obstawić kilka zdarzeń z jednego meczu, ale nie mogłeś? To teraz masz taką okazję! Funkcja w Fortunie dostępna bez jakiegokolwiek kodu promocyjnego. Każdy gracz posiadający konto może zbudować swój własny zakład.

Przykładowo – w jednym spotkaniu chcesz wytypować kto wygra mecz, ile będzie rzutów rożnych, ile będzie goli i kto strzeli bramkę? Teraz masz taką możliwość.

Aczkolwiek warto zaznaczyć, że nie dotyczy to każdego meczu. W ofercie Fortuny obok danego spotkania widnieje opcja BetBuilder, która oznacza, że na tym zdarzeniu można skorzystać z obstawienia kilku zdarzeń w obrębie jednego starcia.

Spotkania w Fortunie, w których można użyć BetBuilder
betbuilder fortuna

Nie jest to rodzaj bonusu, jaki można dostać przy okazji np. użycia kodu promocyjnego w Fortunie. Jednak dla wielu graczy z pewnością funkcja, która przyciąga do obstawienia.

Fortuna jako legalny bukmacher

Fortuna to jeden z najbardziej zasłużonych operatorów na polskim rynku bukmacherskim. Jako pierwszy otrzymał licencję na udzielanie zakładów online. Zakłady bukmacherskie posiadają sieć punktów stacjonarnych, zatrudniają setki osób w Polsce.

Siedziba główna mieści się w Cieszynie. Fortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów, jest legalnym bukmacherem (co oznacza, że Fortuna jest bezpieczna). Bukmacher zyskał tytuł Mecenasa Polskiego Sportu w plebiscycie organizowanym przez Przegląd Sportowy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

⌨️ Jak wpisać kod promocyjny w Fortunie?

Kod promocyjny w Fortunie to OBSTAWIAMY. Dzięki niemu otrzymasz 600 PLN w zakładzie bez ryzyka oraz darmowe 30 PLN.

🔍 Czy rejestracja w Fortunie jest bezpieczna?

Rejestracja w Fortunie jest całkowicie bezpieczna. Fortuna to legalny bukmacher, który posiada polską licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.

❓ Czy w Fortunie można grać bez podatku?

W Fortunie można grać bez podatku dzięki promocji Happy Hours. Po spełnieniu warunków w odpowiednich godzinach, wygrane są o 14% wyższe niż standardowo.

📣 Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz większą kwotę darmowe zakładu. Kod promocyjny na bonus to OBSTAWIAMY.

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  600 pln

  600 pln

  Zakład bez ryzyka

  20 pln

  30 pln

  Freebet

  630 pln
  + 10 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln