Fortuna kod promocyjny 2024
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

300 pln

Zakład Bez Ryzyka

30 pln

Freebet

50pln
Betclic
 • 1-krotny obrót bonusu na start
 • Szeroka oferta na zakłady
 • 50 zł bonus z kodem
 • Gra bez podatku
 • Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 • Tydzień bez ryzyka
 • Jerzy Dudek - ambasador
 • Aplikacja mobilna
 • Odbierz bonus
  760pln
  STS
 • Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 • Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 • STS TV
 • Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 • Odbierz bonus
  Fortuna kod promocyjny 2024

  Fortuna kod promocyjny 2024

  Kod promocyjny do Fortuny na wyższe bonusy brzmi OBSTAWIAMY. Dzięki wpisaniu tego kodu podczas rejestracji otrzymasz dodatkowe darmowe środki. Fortuna kod promocyjny z naszej strony to w sumie pakiet zakładu bez ryzyka do 300 PLN (zwrot na konto główne!) oraz freebetów o wartości 30 PLN (kwota dostępna tylko z kodem bonusowym OBSTAWIAMY). Ten bukmacher postawił na różnorodność bonusów oraz jakość – otrzymujemy całkiem niezły pakiet!

  Obecnie Fortuna to drugi w kolejności legalny bukmacher w Polsce pod względem obrotów.

  8.4/10

  oceń bukmachera

  Logo Fortuna

  Wyższe bonusy z kodem promocyjnym

  300

  PLN

  Zakład Bez Ryzyka Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 300 zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

  30

  PLN

  Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza.

  Fortuna kod promocyjny KSW!

  Fortuna bardzo mocno angażuje się w mieszane sztuki walki, sponsorując największą, sportową organizację MMA w Polsce, czyli Konfrontacje Sztuk Walki. Najbliższa gala KSW odbędzie się już 6 kwietnia w Paryżu.

  Warto tutaj wspomnieć, że przy KSW zawsze ma jako pierwszy operator kursy na starcia, a w dniu wydarzeń chwalą się najszerszym wyborem zdarzeń. Tak więc, jeśli chcesz obstawiać MMA, to warto założyć konto w Fortunie i to z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, ponieważ dzięki temu masz dodatkowe profity jak darmowy zakład o wartości 30 złotych.

  Fortuna kod promocyjny to również możliwość zagrania zakładu bez ryzyka do 300 złotych. Jak sama nazwa wskazuje, tutaj nie ryzykujesz. W przypadku porażki choćby na Twoje konto wróci postawiona stawka. Pamiętaj także, żeby użyć kodu bonusowego OBSTAWIAMY, aby cieszyć się z większego pakietu powitalnego.

  Fortuna kod promocyjny to w sumie dodatkowe 330 złotych do uzyskania na obstawianie.

  Clout MMA

  Fortuna jest także sponsorem nowo powstałej organizacji Clout MMA. Czeski operator ma wyłączność jeśli chodzi o wystawianie oferty na zawody z tej organizacji.

  Premierowa gala Clout MMA odbyła się 5 sierpnia 2023 roku. Druga zaś 28.10.2023 w Płocku. Trzecia gala odbyła się 29.12.2023 roku w warszawskim studio Polsatu. Czwarta natomiast miała miejsce 9 marca 2024 roku. Najbliższa zaplanowana jest na 8 czerwca.

  Fortuna kod promocyjny na zakład bez ryzyka

  To bonus bardzo lubiany przez graczy oraz doceniany na rynku zakładów bukmacherskich na całym świecie. Na czym on polega? Popularny cashback chroni nas przed porażką.

  Rejestracja w Fortunie z naszym kodem promocyjnym pozwala na zakład bez ryzyka ze zwrotem do 300 PLN przy czym nie podatek 12% od stawki nie jest odejmowany. Bukmacher zwraca kwotę wraz z podatkiem!

  zakład bez ryzyka fortuna z kodem promocyjnym

  Zwrot otrzymuje się na konto główne. Stawkę można od razu wypłacać i nie trzeba obracać. Taką formę bonusu chcielibyśmy mieć wszędzie i zawsze! Na podobnych zasadach działa darmowy zakład na start. Wygraną można od razu wypłacić. Fortuna kod promocyjny daje takie profity!

  W przypadku wygranej w pierwszym zakładzie tym bardziej nie ma się o co martwić. Wtedy po prostu odnosimy zwycięstwo i możemy bez problemów wypłacać środki na prywatne konto bankowe albo grać dalej. Polecamy sprawdzić nasz opis zakładu bez ryzyka Fortuny, z którego dowiecie się wszystkiego na temat tego bonusu powitalnego.

  Fortuna kod promocyjny – gdzie wpisać?

  Aby w Fortunie użyć kod promocyjny sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy w odpowiednim miejscu wpisać OBSTAWIAMY. Już w pierwszym kroku rejestracji w formularzu zauważamy miejsce na wpisanie kodu promocyjnego.

  fortuna kod promocyjny - rejestracja

  To pierwszy krok w rejestracji w Fortunie. Jeśli kod promocyjny zostanie wprowadzony prawidłowo, to zwrot za pierwsze trzy kupony do 300 PLN oraz freebety w wysokości 30 PLN będą aktywne!

  Darmowy bonus w Fortunie za kod promocyjny?

  Używając kodu promocyjnego OBSTAWIAMY możesz w Fortunie uzyskać większą sumę darmowych środków, niż w standardowej ofercie. Dodatkowe 10 PLN z tego tytułu gwarantuje w sumie 30 PLN we freebetach.

  Już po pełnej rejestracji można odbierać pierwszy profit z tytułu użycia w Fortunie kodu promocyjnego. Mowa o darmowym zakładzie w wysokości 20 PLN. Co należy wiedzieć? Freebet otrzymujemy w formie 2800 punktów FKP. Aby wymienić je na darmowy zakład, należy zaznaczyć odpowiednią opcję na podglądzie kuponu. Tak jak można zobaczyć to na poniższej grafice:

  fortuna punkty fkp

  Otrzymane 20 PLN w ramach freebetu nie ma terminu ważności. Zatem absolutnie nie ma powodu spieszyć się, aby wykorzystać te całkowicie darmowe środki! Jeśli wygrasz kupon obstawiony za otrzymane punkty, to możesz od razu wypłacić środki – nie musisz bowiem nimi obracać. Tak atrakcyjnego freebetu na start nie posiada żaden inny bukmacher. Bez warunków dotyczących kuponów oraz obrotów. Dlatego często w porównaniach, Fortuna z kodem promocyjnym od Obstawiamy jest przez nas stawiana w czołówce.

  Dowiedz się więcej na temat punktów FKP w Fortunie

  Punkty FKP – co to jest?

  Warto wiedzieć: punkty FKP zbierają się, gdy obstawiasz. Jest to pewnego rodzaj programu lojalnościowego. W przyszłości sam możesz wykorzystać punkty na darmowy zakład. Fortuna wychodzi naprzeciw swoim stałym graczom, nagradzając ich za aktywność. Co ciekawe za uzbierane oczka masz więcej możliwości bonusów i tutaj nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego. Dostępne są także takie promocje jak dodatkowe środki od wpłaty czy zakład bez ryzyka.

  fortuna eshop

  Jak można zdobyć kolejne darmowe środki, które możliwe są dzięki użyciu w Fortunie kodu promocyjnego? Wystarczy dokonać swojej pierwszej wpłaty, a bukmacher przyzna kolejny freebet – tym razem o wartości 10 PLN. Po dokonaniu wpłaty trzeba w przeciągu 5 dni akceptować freebet, a następnie Gracz ma dowolny czas, aby te środki wykorzystać. Tak jak w przypadku prędzej opisywanych 20 PLN, tak tutaj darmowy zakład otrzymuje się w formie punktów FKP. Obie promocje mogą się sumować i można wykorzystać całą sumę na jednym kuponie.

  Fortuna kod promocyjny a promocje stałe

  W tym przypadku kod promocyjny Fortuny nie daje graczom nic więcej w promocjach stałych. Nie trzeba się jednak martwić, gdyż bukmacher sam z siebie dostarcza wiele bonusów dla klientów.

  Przedstawimy najbardziej popularne bonusy dla stałych graczy. Tutaj rozszerzamy temat bonusów dla starych graczy w Fortunie.

  Eshop Fortuny

  Jest to sklep, w którym możemy wymienić uzbierane punkty na bonusy. To bardzo fajna opcja dla stałych klientów Fortuny, ponieważ punkty FKP są przyznawane dokładnie za obstawianie! Na co można wymienić punkty? Na bonusy od obrotu, od depozytu, na zakłady bez ryzyka, czy freebety.

  Najdroższy jest zakład bez ryzyka, który kosztuje aż 10000 punktów!

  Punkty można oczywiście wielokrotnie wykorzystywać na różne zakłady. Rzecz jasna po uzbieraniu odpowiedniej ilości FKP. W tym miejscu przypominamy, że po założeniu konta w Fortunie z użyciem kodu promocyjnego z naszej strony na start 2 800 oczek, co jest równowarte zakładowi 20 PLN.

  Fortuna cashout

  Taki bukmacher jak Fortuna musi oczywiście posiadać cashout. Nazywa się on Early Cash-out. Jest to opcja, dzięki której zamkniemy kupon przed rozstrzygnięcie wszystkich zdarzeń na kuponie.

  Aby cashout był dostępny kwota ewentualnej wygranej musi być wyższa niż stawka. Innego rodzaju cashoutu zabrania prawo, a nie widzimisię bukmachera. Opcji cashout podlegają także zakłady live.

  Early Cash-out daje możliwość zamykania zakładów, gdy kurs zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza, również na kuponach SOLO. Dzięki opcji Early Cash-out możliwe jest zamykanie kuponów w momencie, gdy przebieg typowanego zdarzenia sprzyja postawionemu typowi.

  Trzeba podkreślić, że sam cashout nie odzwierciedla w 100% potencjalnej wygranej. Przy kalkulacji bukmacher nie przelicza sumy proporcjonalnie, tylko odejmuje odpowiedni %.

  Bezpieczny kupon w Fortunie

  Bonusy na start w Fortunie daje kod promocyjny. Jednak dla wszystkich graczy przygotowane są specjalne promocje stałe. Jedną z nich jest właśnie tak zwany bezpieczny kupon. Na czym on polega? Jak sama nazwa wskazuje, korzystając z tej akcji ubezpieczasz sobie kupon. Spytasz w jaki sposób.

  W przypadku, gdy tylko jedna pozycja nie wejdzie wygrywasz 5-krotność stawki! Brzmi super, prawda? Jednak nie jest aż tak kolorowo, bo oczywiście trzeba spełnić pewne warunki.

  • Produkt przeznaczony dla zakładów Prematch,
  • 100,00 – minimalny całkowity kurs kuponu typu bezpieczny,
  • typ zakładu dostępny jest tylko dla zarejestrowanych klientów,
  • 3,50 – maksymalny kurs jednego zdarzenia,
  • wygrana w przypadku jednego błędu: pięciokrotność stawki,
  • maksymalna stawka zakładu wynosi 200 złotych.

  Jak widać, ubezpieczyć można dość ryzykowny kupon lub powiemy tasiemkę. Jednak coś za coś i dla fanów tworzenia AKO to bardzo przyjemna promocja. Sprawdź kupon bezpieczny w Fortunie, z którym tworzenie zakładów z wieloma pozycjami daje pewną ochronę w przypadku pecha… co jak wiemy, często się zdarza.

  Ponadto Fortuna wprowadziła zmianę, która sprawi, że Twoje kupony Fortuna będą jeszcze bezpieczniejsze. Jeśli Twój kupon spełni warunki Bezpiecznego Zakładu typ kuponu automatycznie zmieni się na Bezpieczny. Nie musisz już zmieniać typu kuponu z AKO na BEZPIECZNY, bukmacher zrobi to za Ciebie.

  Kupon bezpieczny dotyczy tylko zakładów Prematch, kupony LIVE nie biorą udziału w promocji.

  Gotowce — Łatwe typy od Fortuny

  fortuna gotowce

  Nie masz pomysłu co dorzucić na swój kupon? Tutaj również Fortuna wychodzi naprzeciw typerom. Gotowce to propozycja gotowych typów od bukmachera. Na stronie w odpowiedniej zakładce 24h przed danym wydarzeniem Fortuna będzie udostępniać swoje typy. Więc jeśli nie masz pomysłu, jest to opcja skrojona specjalnie pod Ciebie!

  Dodatkowe stałe promocje Fortuny

  • 5 PLN za udostępnienie kuponu wystarczy, że zagrasz kupon, po zawarciu zakładu udostępnisz go w Strefie Kuponów, a bukmacher nagrodzi Cię 5 zł bonusu!
  • AKO Bonusy – Aby bonus kursowy znalazł się na Twoim kuponie AKO, wybierz przynajmniej cztery zdarzenia z oferty na wymagane dyscypliny z kursem min. 1.35. Bonus kursowy, odpowiadający liczbie zdarzeń spełniających kryteria, zostanie dodany do kuponu automatycznie i zwiększy ewentualną wygraną. Wartość bonusu zwiększy się z każdym kolejnym zdarzeniem, lecz nie przekroczy 70% (przy 18 i więcej zdarzeń). Ważne: Podczas obstawiania kuponów LIVE, cały czas obowiązuje bonus, dzięki któremu wygrywasz 14% więcej (wymagania: 3 zdarzenia na kuponie, kurs min. jednego zdarzenia – 1.30);
  • Gotowce – Nie masz pomysłu co wrzucić na kupon? Skorzystaj z gotowych typów od Fortuny! Dla wszystkich tych, którzy szukają szybkich i prostych rozwiązań. Co się za tym kryje? Każdego dnia będziesz mógł znaleźć od 5 do 10 gotowych zakładów na najpopularniejsze mecze odbywające się w danym dniu.
  • Wyzwanie Fortuny 27.05-09.06 – Nowość w Fortunie! Poprzez jedno kliknięcie wybierasz bonus, z którego chcesz skorzystać. Stawiaj jeden kupon dziennie z min. kursem 2.0 z min. 1 zdarzeniem związanym z tenisem przez 5 oddzielnych dni. Po spełnieniu warunków zgarniesz gwarantowany bonus! Wynik kuponu nie ma znaczenia. 5 kuponów z min. stawką 20 zł = bonus 30 zł w punktach FKP; 5 kuponów z min. stawką 50 zł = bonus 100 zł w punktach FKP; Pamiętaj! Po otrzymaniu pierwszego bonusu masz jeszcze szansę na wejście drugi raz do gry.
  • Asekurator – 01.06 – 09.06.2024 – W momencie trwania Promocji postawić zakład lub zakłady na dowolne zdarzenia z oferty prematch z minimalnym kursem 1.3 dla każdego zdarzenia, z minimalną stawką 2 zł , poprzez stronę www.efortuna.pl, w tym poprzez aplikację mobilną Organizatora, typu AKO z minimum 5 zdarzeniami związanymi wyłącznie z następującymi dyscyplinami: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka, piłka ręczna (z wyłączeniem zakładów specjalnych w ramach tych dyscyplin). W trakcie trwania Promocji gracz może postawić dowolną liczbę zakładów, jednak
   maksymalna łączna suma stawek mających znaczenie w Promocji w danym dniu
   kalendarzowym nie może wynieść więcej niż 100 zł, w tym maksymalna stawka
   pojedynczego zakładu nie może być wyższa niż 100 zł. W przypadku, gdy dzienny limit stawki, o którym mowa powyżej zostanie osiągnięty,
   kolejne zakłady zawarte już po osiągnięciu tego limitu w tym dniu nie zostaną objęte
   Promocją.
  • Bezpieczna EuroRozgrzewka10.06.2024 – Wystarczy, że w godzinach 17:00 -19:00 wpłacisz min. 30 zł kodem ,,EURO”. A następnie postawisz kupon z oferty prematch na za min. 30 zł na mecze związane z Euro. Jeśli zakład okaże się przegrany to Fortuna zwróci Ci 30 zł.

  Strefa Kuponów

  fortuna strefa kuponów

  Jest to nowa opcja, którą Fortuna oferuje swoim graczom. Jest to miejsce, w którym gracze mogą szybko dzielić się swoimi kuponami. Tutaj gracze zdobywają punkty inspiracji, a także rywalizują o jak najwyższą pozycję w rankingu. Dzięki różnorodnym filtrom wyszukiwanie interesujących kuponów jest bardzo intuicyjne. Wybierając odpowiednie kryteria, takie jak typ kuponu, sport, kurs czy nazwa użytkownika, gracze mogą znaleźć kupony, które najlepiej odpowiadają ich preferencjom czy strategiom obstawiania. Strefa Kuponów to dobre miejsce dla tych, którzy nie przepadają za wnikliwą analizą. Pierwszy udostępniony kupon w Strefie gwarantuje bonus o wartości 5 zł do wykorzystania na dalszą grę.

  Kilka zdarzeń z jednego meczu — BetBuilder Fortuny

  Mimo że Fortuna to jeden ze starszych bukmacherów, to nadal dynamicznie się rozwija. Obecnie świadczy o tym nowa funkcjonalność wprowadzona pod koniec 2021 roku – BetBuilder. Taką opcję posiadają już inni bukmacherzy w Polsce, ale nadal jest to mniejszość.

  O co w tym chodzi? Miałeś kiedyś ochotę obstawić kilka zdarzeń z jednego meczu, ale nie mogłeś? To teraz masz taką okazję! Funkcja w Fortunie dostępna bez jakiegokolwiek kodu promocyjnego. Każdy gracz posiadający konto może zbudować swój własny zakład.

  Przykładowo – w jednym spotkaniu chcesz wytypować kto wygra mecz, ile będzie rzutów rożnych, ile będzie goli i kto strzeli bramkę? Teraz masz taką możliwość.

  Aczkolwiek warto zaznaczyć, że nie dotyczy to każdego meczu. W ofercie Fortuny obok danego spotkania widnieje opcja BetBuilder, która oznacza, że na tym zdarzeniu można skorzystać z obstawienia kilku zdarzeń w obrębie jednego starcia.

  Spotkania w Fortunie, w których można użyć BetBuilder
  betbuilder fortuna

  Nie jest to rodzaj bonusu, jaki można dostać przy okazji np. użycia kodu promocyjnego w Fortunie. Jednak dla wielu graczy z pewnością funkcja, która przyciąga do obstawienia.

  Fortuna jako legalny bukmacher

  Fortuna to jeden z najbardziej zasłużonych operatorów na polskim rynku bukmacherskim. Jako pierwszy otrzymał licencję na udzielanie zakładów online. Zakłady bukmacherskie posiadają sieć punktów stacjonarnych, zatrudniają setki osób w Polsce.

  Siedziba główna mieści się w Cieszynie. Fortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów, jest legalnym bukmacherem (co oznacza, że Fortuna jest bezpieczna). Bukmacher zyskał tytuł Mecenasa Polskiego Sportu w plebiscycie organizowanym przez Przegląd Sportowy.

  PYTANIA I ODPOWIEDZI

  ⌨️ Jak wpisać kod promocyjny w Fortunie?

  Kod promocyjny w Fortunie to OBSTAWIAMY.

  🔍 Czy rejestracja w Fortunie jest bezpieczna?

  Rejestracja w Fortunie jest całkowicie bezpieczna. Fortuna to legalny bukmacher, który posiada polską licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.

  ❓ Czy w Fortunie można grać bez podatku?

  W Fortunie można grać bez podatku dzięki promocji Happy Hours. Po spełnieniu warunków w odpowiednich godzinach, wygrane są o 14% wyższe niż standardowo.

  📣 Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

  Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymasz większą kwotę darmowe zakładu. Kod promocyjny na bonus to OBSTAWIAMY.

  Piotr

  Piotr

  Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

   laurWięcej
   Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

   300 pln

   Zakład Bez Ryzyka

   30 pln

   Freebet

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

   laurWięcej
   50pln
   Betclic
  1. 1-krotny obrót bonusu na start
  2. Szeroka oferta na zakłady
  3. 50 zł bonus z kodem
  4. Gra bez podatku
  5. Odbierz bonus
   3735pln
   Superbet
  6. Tydzień bez ryzyka
  7. Jerzy Dudek - ambasador
  8. Aplikacja mobilna
  9. Odbierz bonus
   760pln
   STS
  10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
  11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
  12. STS TV
  13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
  14. Odbierz bonus