Formuła 1

Typy na f1

Typy bukmacherskie na GP Formuły 1 w Monako! | 28.05.2023

autor: Jeremi

Typujemy wyścig Formuły 1. Sprawdź nasze przewidywania na zawody królowej motosportu. Najszybsi zawodnicy świata wystartują w GP Monako.

Czytaj więcej

Dubel na F1! Wyścig w Miami ! | 07.05.2023

Dubel na F1! Wyścig w Miami ! | 07.05.2023

autor: Jeremi

Typujemy wyścig Formuły 1. Sprawdź nasze przewidywania na zawody królowej motorsportu. Najszybsi zawodnicy świata wystartują w GP Miami w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej

f1 na niedzielę

GP Azerbejdżanu w F1 – nasze typy | 30.04.2023

autor: Jeremi

Kolejna runda Grand Prix Formuły 1 przed nami. Jeśli chcecie poznać nasze typy, zajrzyjcie na naszą stronę.

Czytaj więcej

Typujemy GP Australii w Formule 1! | 2.04.2023

Typujemy GP Australii w Formule 1! | 2.04.2023

autor: Jeremi

GP Australii to trzecia runda Mistrzostw Świata w Formule 1. Sprawdź nasze typy i przemyślenia na wyścig z udziałem najlepszych kierowców w królowej motorsportu.

Czytaj więcej

300pln
BETFAN
 • Mariusz Pudzianowski - ambasador
 • Bonus 200% od wpłaty do 300 PLN
 • Szeroka oferta na zawodników - tzw. player bets
 • Aplikacja mobilna
 • Odbierz bonus
  50pln
  Betclic
 • 1-krotny obrót bonusu na start
 • Szeroka oferta na zakłady
 • 50 zł bonus z kodem
 • Odbierz bonus
  1660pln
  STS
 • Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 • Łącznie 1560 PLN w bonusie powitalnym
 • STS TV
 • Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 • Odbierz bonus

  Wybierz typy z danej kategorii

  Spis treści

  Formuła 1 – kiedy, gdzie, co i jak obstawiać?

  Formuła 1 to jedna z najbardziej popularnych na świecie dyscyplin motorowych. To tutaj znaleźć można najszybsze bolidy, najlepszych kierowców i największe pieniądze w motorsporcie. Nielicznym udało się tam dostać, toteż wymagania i umiejetności dla kierowców muszą być ogromne. Formuła 1 od kiedy zagościł w niej Robert Kubica stała się popularna. Co prawda dziś już nie ma Polaka w stawce kierowców, jednak zamiłowanie wielu fanów do królowej motorsportu pozostało niezmienne.

  F1 – kiedy obstawiać?

  W ofercie zakładów bukmacherskich Formuła 1 dostępna jest od marca do listopada. Pierwszy wyścig nowego sezonu przypada zwykle na początku lutego. Ostatnie zmagania zaobserwować można z kolei pod koniec listopada. Sezon Formuły 1 jest z roku na rok coraz dłuższy i bardziej intensywny. Interesująco jest zwłaszcza w maju, wrześniu, październiku i listopadzie, kiedy to w każdym z tych miesięcy przypadają aż 3 wyścigi.

  Obstawiamy.info nie pomija rzecz jasna tak ważnej dyscypliny sportu jak Formuła 1. Robert Kubica wzbudził w Polakach spore zainteresowanie królową motorsportu, co automatycznie zwiększyło zasięgi bukmacherów wystawiających ofertę na Formułę 1 w Polsce. Na naszym portalu znajdziesz analizy i propozycje kuponów na Formułę 1, a także typy wśród większej ilości dyscyplin – sprawdź koniecznie zakładkę typy bukmacherskie.

  Formuła 1 – co typować?

  Jaki zagrać kupon na dziś? Sprawdź naszą zakładkę poświęconą Formule 1. Możliwe, że akurat dziś rozgrywana jest jedna z rund Grand Prix i postanowiliśmy podzielić się naszymi spostrzeżeniami i typami. Formuła 1 daje duże możliwości obstawienia skutecznego typu. W przypadku, gdy dokładna analiza pozwoli nam domniemać, że powodzenie danego zakładu jest bardzo prawdopodobne, to z całą pewnością polecimy go do gry. Rzućmy zatem okiem, jakie zakłady dostępne są na rynku dla graczy, chcących do swojego kuponu dorzucić typy na F1?

  F1 – oferta

  F1 gwarantuje różnorodność zakładów, jakie można zawrzeć na tę dyscyplinę. Pierwszą możliwością jest rzecz jasna wytypowanie zwycięzcy wyścigu. To oczywista praktyka, gdy mamy pewność, że dany zawodnik dominuje nad resztą stawki pod względem technicznych właściwości bolidu, ale również umiejetności kierowcy. Za obstawieniem wygranego wyścigu mogą optować także inne czynniki – forma na własnym czy wyjazdowy. Tak samo jak w przypadku innych sportów specjalizujących się w turniejach indywidualnych i drużynowych, obstawiać można, czy dany zawodnik wygra imprezę, może zamelduje się na podium albo skończy w pierwszej ósemce?

  Inna popularna forma dla graczy to typy H2H. Za ich pomocą można obstawiać, który spośród dwójki zawodników osiągnie lepszy rezultat w wyścigu. Często jeden z zawodników czuje się na danym torze lepiej, może być w lepszej formie, a jeśli bukmacherzy zestawili ich ze sobą w parze, można z tego korzystać. Częstą praktyką stosowaną przez analityków jest obstawianie H2H z opcją handicapu, kiedy to danemu zawodnikowi sztucznie dodaje się lub odejmuje pozycje.

  Wśród ciekawych zakładów dostrzec można również inne perełki, wymyślone przez sprytnych analityków. Można spotkać się z zakładami na Formułę 1 o nastepującej treści: “Czy wszyscy zawodnicy ukończą wyścig?”. Innym ciekawym typem na F1 jest zapytanie: “Czy podczas wyścigu wyjedzie Safety Car?”. W oczy rzucają nam się również następujące propozycje:
  – czy wyścig wygra zawodnik startujący z pole position?
  – czy Fernando Alonso ukończy wyścig?
  – czy przewaga zwycięzcy będzie większa niż 6 sekund?
  – czy Max Vertappen osiągnie najlepszy czas okrążenia podczas wyścigu?
  – jaki zespół osiągnie najszybszy Pit Stop??
  – ile razy na Pit Stop zjedzie Sergio Perez?
  To tylko najtrafniejsze i najciekawsze przykłady, gdyż oferta bukmacherów na F1 jest stale aktualizowana i wzbogacana.

  Gdzie obstawiać F1?

  Formuła 1 dostępna jest do typowania u każdego legalnego w Polsce bukmachera. Fortuna, STS, Betclic, Betfan, forBET, eWinner, Fuksiarz i wiele, wiele innych – żaden porządny bukmacher nie zrezygnuje z dania możliwości typowania F1, która jest w Polsce jednym z najbardziej popularnych motosportów wśród miłośników bukmacherki.

  Jak obstawiać F1?

  Typowanie Formuł 1 na chybił trafił nie ma większego sensu. Każdy gracz, chcąc rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem tej dyscypliny, czy też chcąc zacząć wygrywać, powinien zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii, które determinują sposób prawidłowego typowania królowej motorsportu.

  Pierwszym bardzo ważnym elementem jest nieograniczanie się do jednego bukmachera. Warto na bieżąco śledzić ofertę kilku dostawców, gdyż może się okazać, że u jednego z nich kurs wybranego przez nas wydarzenia jest znacznie wyższy, niż u innych.

  Drugim ważnym elementem typowania F1 jest znajomość dyscypliny i regularne jej śledzenie. Rzadko zdarza się, żeby dany konstruktor lub kierowca wysoką dyspozycję utrzymywał przez wiele lat. Często jest ona zmienna nawet w trakcie jednego sezonu. Są również zespoły, które na najwyższe obroty wchodzą z tygodnia na tydzień. Bardzo dużo zależy też od nowinek technicznych, jakie zastosują w bolidach inżynierowie. Formuła 1 to sport bardzo dynamicznie się zmieniający, o wygranej często potrafi przesądzić dyspozycja dnia czy też danego okresu.

  Kolejny aspekt prawidłowego typowania F1 to dokładny research przed wyścigiem. Co to oznacza? Dokładne sprawdzenie kierowców przystępujących do wyścigu, a także warunków, w jakich będzie on rozgrywany. Czy spadnie deszcz? Jak zawodnicy radzili sobie w treningach i kwalifikacjach? Czy zespół faworyzuje jednego z kierowców? Czy na danym torze łatwo wyprzedzać? Czy kierowca przepada za danym torem? Wszystkie te aspekty mogą mieć kluczowe znaczenie przy typowaniu wyścigu F1.

  Formuła 1 – typy długoterminowe

  Typy na Formułę 1 można wybierać nie tylko w trakcie sezonu, ale również przed jego rozpoczęciem. Zakłady długoterminowe to gratka dla graczy cierpliwych, potrafiących ulokować pieniądze na dłużej. W ramach takich zakładów można wytypować zwycięzcę całego cyklu wśród kierowców i konstruktorów. Istnieją także zakłady na zawodników – czy będą wygrywali najczęściej wyścigi? Czy staną na podium więcej, niż określoną ilość razy? Inną opcją typów są te H2H na przestrzeni całego sezonu. Pozwalają one wytypować lepszą spośród dwóch lub nawet trzech kierowców lub konstruktorów w ciągu całego cyklu. Większość legalnych w Polsce bukmacherów przewidziało takie zapotrzebowanie i w ich ofercie znaleźć możemy zakłady długoterminowe na F1.