forBET kod promocyjny 2021
Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

0 pln

50 pln

Zakład bez ryzyka

2000 pln

2050 pln

od I depozytu

200 pln

200 pln

MaxiZysk do 200zł

0 pln

14 pln

Gra bez podatku

2314 pln
+ 50 pln
Odbierz bonus
forBET kod promocyjny 2021

forBET kod promocyjny 2021

Chcesz się zarejestrować w forBET i szukasz kodu promocyjnego? Świetnie trafiłeś! Kod promocyjny w forBET dla naszych czytelników to OBSTAWIAMYPL. Dzięki rejestracji z kodem otrzymujemy dodatkowo pierwszy zakład bez ryzyka do 50zł oraz bonus od I depozytu większy o 50 PLN. Z czego jeszcze składa się pakiet na start w forBET?

Bonusy z kodem promocyjnym 2021

50

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 50zł! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od I depozytu 100% więcej do I wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100zł, dostaniesz dodatkowe 50zł z kodem promocyjnym.

200 PLN

200

PLN

MaxiZysk do 200zł Dwukrotne powiększenie wygranego kuponu za MaxiZysk! Bonus obowiązuje przy drugiej wpłacie środków.

14

PLN

Gra bez podatku 14 dni od rejestracji możemy grać bez podatku! Do promocji wliczają się kupony AKO z kursem minimalnym każdego zakładu 1.30.

Pierwszy bonus jest dostępny tylko, jeśli wpiszemy kod promocyjny OBSTAWIAMYPL.

W dalszej części tego tekstu zajmiemy się m.in. szczegółowymi informacjami o warunkach bonusów na start w forBET oraz opisem promocji dla stałych graczy. Podpowiemy także na co najlepiej wykorzystać środki otrzymane po założeniu konta z kodem rejestracyjnym.

forBET kod promocyjny

Jak skorzystać z kodu promocyjnego forBET?

Pierwszy zakład zawarty po rejestracji z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL jest bez ryzyka do 50zł. Oznacza to zatem, że jeśli przegramy, nasze typy okażą się nieskuteczne, to wówczas bukmacher zwróci nam stawkę do 50zł.

Ważne: aby otrzymać zwrot, należy wpisać kod promocyjny OBSTAWIAMYPL oraz napisać maila do forBET na adres marketing@iforbet.pl, a w tytule wpisać „Zakład bez ryzyka”. Tylko wtedy dostaniemy zwrot!

Kod promocyjny forBET trzeba wpisać dokładnie w tym miejscu podczas rejestracji:

forBET rejestracja
forBET rejestracja z kodem promocyjnym

Jest to krok trzeci formularza. Pole pojawia się na samym końcu procesu zakładania konta, tak jak na zamieszczonym zrzucie ekranu.

Umieszczenie kodu promocyjnego to jedno, ale trzeba też pamiętać o tym, żeby w pierwszym kroku zaznaczyć okienko dające możliwość skorzystania z pakietu powitalnego:

forbet kod promocyjny - bonus dla nowych graczy

Bonusy na start z kodem promocyjnym forBET

Przejdźmy teraz do opisania po kolei wszystkich bonusów na start w forBET. Rozjaśnimy dokładne kwoty, ile można zyskać, jak to zrobić, oraz jak obrócić środkami, aby zyskać jak najwięcej.

Zakład Bez Ryzyka 50zł – tylko z kodem promocyjnym

Powyżej wyjaśniliśmy, co trzeba zrobić, aby bonus w ogóle dostać. Teraz zajmiemy się konkretnym wykorzystaniem zakładu bez ryzyka. Nasz pierwszy kupon może być zawarty na dowolne zdarzenie z oferty forBET, czyli piłkarskie, koszykarskie, czy nawet e-sportowe.

Zwrot otrzymamy gdy nasz pierwszy kupon okaże się nietrafiony. Wówczas musimy napisać maila na adres marketing@iforbet.pl.

A jak wypłacić zwrot za zakład bez ryzyka? Aby to zrobić należy obrócić bonusem 4-krotnie z kursem minimalnym kuponu 2.0, a także jednostkowym zdarzenia na poziomie 1.20.

forBET 2050zł (+50 ekstra z kodem) – bonus od pierwszego depozytu

W tym przypadku mamy do czynienia z mocno podrasowanymi bonusami od depozytu. Warto jednak od razu zaznaczyć, że z kodem promocyjnym forBET od Obstawiamy, możemy liczyć na dodatkowe 50zł od depozytu.

Jak odebrać 50zł ekstra?

Wystarczy, że nasza pierwsza wpłata wyniesie minimum 100zł, a oprócz standardowego bonusu otrzymamy dodatkowe 50zł, czyli razem 150zł od pierwszej wpłaty!

Łącznie otrzymujemy nawet do 2050zł od pierwszej wpłaty, brzmi dobrze.

 • Pierwszy bonus, czyli od pierwszej wpłaty to możliwość dostania aż 2050zł przy wpłacie na poziomie 2000zł lub więcej!

Przyznany bonus zostaje automatycznie przypisywany do salda bonusowego. Nie możemy jednak od razu nim grać. Najpierw musimy dokonać obrotu wpłaconymi środkami jednokrotnie. Wpłatą musimy zagrać minimum raz, aby odblokować bonusy. Analogicznie, wpłacamy 2000zł, musimy zagrać za 2000zł, aby móc obstawiać za bonus.

Nie trzeba tego jednak robić jednym kuponem – najważniejszy, aby zagrać za równowartość wpłaty. Pamiętajmy również o kursie minimalnym kuponu liczonego do obrotu wpłatą, który wnosi 2.00.

Zasady obrotu depozytem:

 • Jednokrotny obrót wpłatą
 • Kurs minimalny kuponu 2.0

Kiedy już uda nam się zagrać za depozyt, to przechodzimy do gry bonusem. Aby obrócić bonusem również należy spełnić szereg określonych przez forBET warunków.

Obrót bonusem przed wypłatą:

 • 2-krotny obrót
 • Minimalny kurs kuponu 2.50
 • Kupony AKO min. 3 zdarzenia
 • Kurs jednostkowy każdego zdarzenia musi wynosić minimum 1.30
 • Do obrotu nie liczą się zakłady na Sporty Wirtualne I i II oraz zakłady systemowe
 • Gracz ma 14 dni na obrót bonusem od momentu jego przyznania
 • Nie można wypłacić depozytu przed dokonaniem obrotu – inaczej bonus zostanie anulowany

Samo otrzymanie bonusów wydaje się dosyć proste i przyjemne. Obrócenie nimi w celu zamiany na realny środki zajmuje jednak trochę czasu, a tu mamy go mało i wymaga dobrych umiejętności. Kod promocyjny forBET pozwala uzyskać bonusy, ale nie pomoże w ich obrocie. Bez niego część z nich nie byłaby jednak wcale dostępna.

Gra bez podatku po rejestracji

To innowacyjna promocja od forBET, dzięki której mamy 14 dni na granie bez podatku od gier po rejestracji!

Zasady kuponów bez podatku:

 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • Kurs każdego zdarzenia minimum 1.30
 • Do promocji wliczają się zakłady z oferty przedmeczowej, na żywo oraz Wirtualne I
 • Wyklucza się grę bez podatku w kuponach na zakłady Wirtualne II, systemowe, za środki bonusowe

Po spełnieniu powyższych warunków współczynnik na kuponie zmieni się z 0.88 na 1.00. Co ważne, ta promocja jest uwzględniona automatycznie. Inaczej to wygląda w przypadku kolejnej oferty powitalnej – MaxiZysku od II wpłaty.

MaxiZysk do 200zł od II wpłaty!

To ostatnia promocja na start czekająca na gracza forBET z kodem promocyjnym.

MaxiZysk, czyli autorskie rozwiązanie omawianego bukmachera pozwala nam wygrać 2x więcej niż normalnie.

Jak to działa?

Aby zagrać za MaxiZysk trzeba wpłacić minimum 20zł, a następnie przy wysyłaniu kuponu wybrać z listy opcję “MaxiZysk x2”.

Forbet kod promocyjny - bonus od II wpłaty

Maksymalny MaxiZysk to 200zł, przy wpłaceniu i zagraniu za 200zł. Najwyższa wygrana z tej promocji to 2279zł.

Jaki kupon złożyć, aby zagrać za MaxiZysk? Kupon musi składać się z 3 zdarzeń, każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.40. Termin ważności MaxiZysku to 48 godzin.

Takie rozwiązanie robi wrażenie i z pewnością pomoże w dobrym starcie gry u bukmachera. Z kodem promocyjnym forBET wszystkie powyższe bonusy są dostępne, niektóre z nich tylko dla graczy wpisujących kod OBSTAWIAMYPL.

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Bonusy bukmacherskie to nie tylko oferty na start. Gdy operator skusi nas już atrakcyjnymi prezentami na start, to wówczas musi się postarać, abyśmy dalej u niego obstawiali. W tej części tekstu przedstawimy promocje bukmacherskie forBET dla stałych graczy:

Loteria świąteczna forBET 2020

Od 23 listopada do 27 grudnia 2020 gracze mogli powalczyć o pulę nagród o wartości 200 000 PLN w ramach Loterii Świątecznej!

Zasady? Każde obstawione 25 PLN to jeden los, przy czym w niektóre dni za granie taką stawką możesz otrzymać dodatkowe losy. Na uczestników loterii czekają także specjalne promocje, niedostępne dla pozostałych graczy.

Kalendarz losowania nagród:

Kalendarz losowania nagród w loterii świątecznej forbet

Kalendarz Adwentowy 2020

forBET co roku przygotowuje dla swoich graczy Kalendarz Adwentowy, z inną promocją każdego dnia. W 2020 roku bukmacher rozdał 1 000 000 PLN w bonusach, a gracze mogli skorzysta z m.in:

 • gry bez podatku,
 • zwrotów za przegrane zakłady,
 • podwójnych wygranych w ramach MaxiZysku,
 • dodatkowych losów w Loterii Świątecznej

Warto było zarejestrować się z kodem promocyjnym i korzystać z promocji w ramach Kalendarza Adwentowego w forBET. Jedno jest pewne – kolejna edycja Kalendarza będzie równie atrakcyjna dla graczy.

Bonus Urodzinowy 20zł

Tak proste, a tak cieszy, gdy bukmacher pamięta o naszych urodzinach! ForBET stawia jednak warunek: w ciągu ostatnich 3 miesięcy od urodzin musimy wpłacić i zagrać za minimum 100zł, aby dostać prezent. Dla graczy, którzy stawiają regularnie nie będzie to żaden problem.

Otrzymane 20 PLN należy obrócić dwukrotnie, przy kursie minimalny zagranego kuponu 2.00 PLN. Oznacza to tyle, że aby móc wypłacić środki musisz obstawić łącznie za 40 PLN. Pamiętaj też, że kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20.

40% więcej na Wirtualnych II

Bukmacher powiększa wygrane kuponów z oferty Wirtualne II od 5% do nawet 40%. Szczegółowy opis znajduje się oczywiście na stronie forBET, ale my pokrótce powiemy, że aby dostać dodatkowe 5% to na kuponie muszą znaleźć się 3 zdarzenia. W celu zgarnięcia maksymalnego podwyższenia należy postawić kupon złożony z aż 10 zdarzeń.

A tak wygląda kupon bez promocji i z promocją:

forBET promocje z kodem
forBET promocje

forBET bukmacher

ForBET to jeden z najbardziej uznanych, legalnych bukmacherów na polskim rynku. Jest to operator, który wystartował ze stroną internetową zaraz po wprowadzeniu w życie nowej Ustawy Hazardowej w 2016 roku. Na początku zdobywał serca graczy dzięki promocji bez podatku, następnie rozbudował produkt, by teraz dbać o wcześniej już pozyskanych klientów.

Zdaniem wielu ekspertów forBET jest trzecią siłą bukmacherską w Polsce. Ile ludzi, tyle opinii, jednak widać gołym okiem, że mówimy tu o jednym z najlepszych podmiotów w branży zakładów wzajemnych w naszych kraju.

Bukmacher forBET wyróżnia się przejrzystą stroną internetową, wysokimi kursami i przede wszystkim szeroką ofertą na zakłady sportowe. Z kodem promocyjnym otrzymujemy także specjalne bonusy, które są lepsze od co najmniej kilku innych bukmacherów w Polsce.

Mówiąc o świetnym bonusie na start nie można nie wspomnieć o eWinner.

Ten młody podmiot na rynku bukmacherskich swoją pozycję zbudował m.in na bonusie na start, czyli zwrocie za pierwszy zakład.

Zakład bez ryzyka eWinner to zwrot do 150 PLN z możliwością natychmiastowej wypłaty w przypadku porażki! Co więcej – czytelnicy Obstawiamy dostaną 5 PLN za rejestrację z kodem promocyjnym, czyli 155 PLN!

forBET mobilnie

Naturalnie możemy wpisać kod promocyjny OBSTAWIAMYPL podczas rejestracji w aplikacji przygotowanej przez forBET. Dzięki temu także otrzymamy dostęp do pełnego pakietu na start.

Dzięki stałemu rozwojowi produktu, gracze forBET mogą korzystać z oferty bukmachera również na swoich smartfonach. Granie jest dostępne zarówno na komórkach z systemem Android, jak i IOS. Praktycznie wszystkie najważniejsze funkcje są zawarte w obu aplikacjach. forBET chwali się szybkimi płatnościami, zakładami na żywo oraz match trackerem.

Match tracker to wizualizacja meczów w smartfonie, która pozwoli na fajniejsze śledzenie wyników obstawionego meczu. O ile bukmacher nie oferuje transmisji z wydarzenia!

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln
Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

0 pln

50 pln

Zakład bez ryzyka

2000 pln

2050 pln

od I depozytu

200 pln

200 pln

MaxiZysk do 200zł

0 pln

14 pln

Gra bez podatku

2314 pln
+ 50 pln
Odbierz bonus

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln