forBET kod promocyjny 2021
Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

0 pln

50 pln

Zakład bez ryzyka

2000 pln

2050 pln

od I depozytu

200 pln

200 pln

MaxiZysk do 200 PLN

0 pln

14 pln

Gra bez podatku

2314 pln
+ 50 pln
Odbierz bonus
forBET kod promocyjny 2021

forBET kod promocyjny 2021

forbet kod promocyjny 2021

Chcesz się zarejestrować w forBET i szukasz kodu promocyjnego? Świetnie trafiłeś! Kod promocyjny w forBET dla naszych czytelników to OBSTAWIAMYPL. Dzięki rejestracji z kodem otrzymujemy dodatkowo pierwszy zakład bez ryzyka do 50 PLN oraz bonus od I depozytu większy o 50 PLN. Z czego jeszcze składa się pakiet na start w forBET?

Bonusy z kodem promocyjnym 2021

50

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 50 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od I depozytu 100% więcej do I wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

200 PLN

200

PLN

MaxiZysk do 200 PLN Dwukrotne powiększenie wygranego kuponu za MaxiZysk! Bonus obowiązuje przy drugiej wpłacie środków.

14

PLN

Gra bez podatku 14 dni od rejestracji możemy grać bez podatku! Do promocji wliczają się kupony AKO z kursem minimalnym każdego zakładu 1.30.

Specjalny bonus jest dostępny tylko, jeśli wpiszemy kod promocyjny OBSTAWIAMYPL.

W dalszej części tego tekstu zajmiemy się m.in. szczegółowymi informacjami o warunkach bonusów powitalnych w forBET oraz opisem promocji dla stałych graczy. Podpowiemy także, na co najlepiej wykorzystać środki otrzymane po założeniu konta z kodem rejestracyjnym forBET w 2021 roku.

forBET kod promocyjny - bonus z kodem OBSTAWIAMYPL

Jak skorzystać z kodu promocyjnego forBET?

Pierwszy zakład zawarty po rejestracji z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL jest bez ryzyka do 50 PLN. Oznacza to zatem, że jeśli przegramy, nasze typy okażą się nieskuteczne, to wówczas bukmacher zwróci nam stawkę do 50 PLN.

Ważne: aby otrzymać zwrot, należy wpisać kod promocyjny OBSTAWIAMYPL oraz napisać maila do forBET na adres marketing@iforbet.pl, a w tytule wpisać „Zakład bez ryzyka”. Tylko wtedy dostaniemy zwrot!

Kod promocyjny trzeba wpisać dokładnie w tym miejscu podczas rejestracji w forBET:

forBET kod promocyjny - rejestracja w forBET
forBET rejestracja z kodem promocyjnym

Jest to krok trzeci formularza. Pole pojawia się na samym końcu procesu zakładania konta, tak jak na zamieszczonym zrzucie ekranu.

Umieszczenie kodu promocyjnego to jedno, ale trzeba też pamiętać o tym, żeby w pierwszym kroku zaznaczyć okienko dające możliwość skorzystania z pakietu powitalnego:

forbet kod promocyjny - bonus dla nowych graczy

forBET kod promocyjny – bonusy na start

Przejdźmy teraz do opisania po kolei wszystkich bonusów na start w forBET. Rozjaśnimy dokładne kwoty, ile można zyskać, jak to zrobić, oraz jak obrócić środkami, aby zyskać jak najwięcej.

Zakład Bez Ryzyka 50 PLN – tylko z kodem promocyjnym

Powyżej wyjaśniliśmy, co trzeba zrobić, aby bonus w ogóle dostać. Teraz zajmiemy się konkretnym wykorzystaniem zakładu bez ryzyka. Nasz pierwszy kupon może być zawarty na dowolne zdarzenie z oferty forBET, czyli piłkarskie, koszykarskie, czy nawet e-sportowe.

Zwrot otrzymamy gdy nasz pierwszy kupon okaże się nietrafiony. Wówczas musimy napisać maila na adres marketing@iforbet.pl.

A jak wypłacić zwrot za zakład bez ryzyka? Aby to zrobić należy obrócić bonusem 4-krotnie z kursem minimalnym kuponu 2.0, a także jednostkowym zdarzenia na poziomie 1.20.

forBET 2050 PLN (+50 PLN z kodem) – bonus od pierwszego depozytu

W tym przypadku mamy do czynienia z mocno podrasowanymi bonusami od depozytu. Warto jednak od razu zaznaczyć, że z kodem promocyjnym forBET od Obstawiamy, możemy liczyć na dodatkowe 50 PLN od depozytu.

Jak odebrać 50 PLN ekstra?

Wystarczy, że nasza pierwsza wpłata wyniesie minimum 100 PLN, a oprócz standardowego bonusu otrzymamy dodatkowe 50 PLN, czyli razem 150 PLN od pierwszej wpłaty!

Łącznie możemy otrzymać nawet do 2050 PLN od pierwszej wpłaty. Brzmi dobrze, prawda?

Przyznany bonus zostaje automatycznie przypisywany do salda bonusowego. Nie możemy jednak od razu nim grać. Najpierw musimy dokonać obrotu wpłaconymi środkami jednokrotnie. Wpłatą musimy zagrać minimum raz, aby odblokować bonusy. Analogicznie, wpłacamy 2000 PLN, musimy zagrać za 2000 PLN, aby móc obstawiać za bonus.

Nie trzeba tego jednak robić jednym kuponem – najważniejszy, aby zagrać za równowartość wpłaty. Pamiętajmy również o kursie minimalnym kuponu liczonego do obrotu wpłatą, który wnosi 2.00.

Zasady obrotu depozytem:

 • Jednokrotny obrót wpłatą
 • Kurs minimalny kuponu 2.0

Kiedy już uda nam się zagrać za depozyt, to przechodzimy do gry bonusem. Aby obrócić bonusem również należy spełnić szereg określonych przez forBET warunków.

Obrót bonusem przed wypłatą:

 • 2-krotny obrót
 • Minimalny kurs kuponu 2.50
 • Kupony AKO min. 3 zdarzenia
 • Kurs jednostkowy każdego zdarzenia musi wynosić minimum 1.30
 • Do obrotu nie liczą się zakłady na Sporty Wirtualne I i II oraz zakłady systemowe
 • Gracz ma 14 dni na obrót bonusem od momentu jego przyznania
 • Nie można wypłacić depozytu przed dokonaniem obrotu – inaczej bonus zostanie anulowany

Samo otrzymanie bonusów wydaje się dosyć proste i przyjemne. Obrócenie nimi w celu zamiany na realny środki zajmuje jednak trochę czasu, a tu mamy go mało i wymaga dobrych umiejętności.

Kod promocyjny forBET pozwala uzyskać bonusy, ale nie pomoże w ich obrocie. Bez niego część z nich nie byłaby jednak wcale dostępna.

Gra bez podatku po rejestracji

To innowacyjna promocja od forBET, dzięki której mamy 14 dni na granie bez podatku od gier po rejestracji!

Zasady kuponów bez podatku:

 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • Kurs każdego zdarzenia minimum 1.30
 • Do promocji wliczają się zakłady z oferty przedmeczowej, na żywo oraz Wirtualne I
 • Wyklucza się grę bez podatku w kuponach na zakłady Wirtualne II, systemowe, za środki bonusowe

Po spełnieniu powyższych warunków współczynnik na kuponie zmieni się z 0.88 na 1.00. Co ważne, ta promocja jest uwzględniona automatycznie. Inaczej to wygląda w przypadku kolejnej oferty powitalnej – MaxiZysku od II wpłaty.

MaxiZysk do 200 PLN od II wpłaty!

To ostatnia promocja na start czekająca na gracza forBET z kodem promocyjnym.

MaxiZysk, czyli autorskie rozwiązanie omawianego bukmachera pozwala nam wygrać 2x więcej niż normalnie.

Jak to działa?

Aby zagrać za MaxiZysk trzeba wpłacić minimum 20 PLN, a następnie przy wysyłaniu kuponu wybrać z listy opcję “MaxiZysk x2”.

Forbet kod promocyjny - bonus od II wpłaty

Maksymalny MaxiZysk to 200 PLN, przy wpłaceniu i zagraniu za 200 PLN. Najwyższa wygrana z tej promocji to 2279 PLN.

Jaki kupon złożyć, aby zagrać za MaxiZysk? Kupon musi składać się z 3 zdarzeń, każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.40. Termin ważności MaxiZysku to 48 godzin.

Takie rozwiązanie robi wrażenie i z pewnością pomoże w dobrym starcie gry u bukmachera. Z kodem promocyjnym forBET wszystkie powyższe bonusy są dostępne, niektóre z nich tylko dla graczy wpisujących kod promocyjny OBSTAWIAMYPL.

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Bonusy bukmacherskie to nie tylko oferty na start z kodem promocyjnym. Gdy operator skusi nas już atrakcyjnymi prezentami na start, to wówczas musi się postarać, abyśmy dalej u niego obstawiali. W tej części tekstu przedstawimy promocje bukmacherskie forBET dla stałych graczy:

Kalendarz Adwentowy

3 000 000 PLN – tyle wynosi w tym roku pula nagród w Kalendarzu Adwentowym forBET!

forBET kod promocyjny - kalendarz świąteczny

Bukmacher przez lata przyzwyczaił swoich graczy do tego rodzaju promocji i również i teraz stanął na wysokości zadania.

Kalendarz świąteczny to 24 dni promocji. Jakich? O tym forBET będzie informował każdego dnia na specjalnej podstronie dotyczącej kalendarza. Informacje zawarte na grafice wskazują nam pewne elementy:

 • gra bez podatku,
 • bonusy od depozytu,
 • MaxiZysk,
 • boostery.

Cashack do 1500 PLN

Kolejne, poza cashbackiem powitalnym, wydanie promocji, która pozwala otrzymać część stawek obstawionych kuponów.

Wysokość może wynieść maksymalnie 750 PLN (3% stawek) w dwutygodniowym określenie rozliczeniowym. W ciągu miesiąca gracz ma szansę na odebranie dwóch takich cashbacków.

Jak go zgarnąć?

 1. Zapisz się do promocji (wystarczy zapisać się tylko raz).
 2. Obstawiaj co najmniej 10 w okresie trwania jednego cyklu.
 3. Zgarnij cashback.

Zwrot zostanie przyznany w formie bonusu, który należy obrócić 3 razy, z kursem całkowitym kuponu 2.00.

BetArchitekt

Zdarzały Ci się sytuacje, że chciałeś zagrać zdarzenia z jednego meczu, ale nie mogłeś ich połączyć na jednym kuponie? Przypominasz sobie frustrację temu towarzyszącą? forBET wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy, prezentując twór o nazwie BetArchitekt.

forBET kod promocyjny - betarchitekt

BetArchitekt pozwala Ci na zagranie zakładu na podstawie wybranych przez Ciebie kryteriów. Od teraz połączenie zwycięzcy z liczbą rzutów rożnych, liczbą żółtych kartek czy liczbą goli w ramach jednego spotkania nie będzie problemem.

Mecze, przy których BetArchitekt jest dostępny, mają obok pomarańczowy przycisk z widniejącym ołówkiem. Po kliknięciu w wybrane starcie pojawi Ci się przycisk “Stwórz zakład”, który otwiera okno z BetArchitektem.

Po wybraniu kilku opcji i zatwierdzenie ich przyciskiem “Dodaj zakład” będziesz mógł wrzucić wybraną kombinację na kupon. Przykład kuponu z takim zdarzeniem wrzucamy poniżej:

forbet kod promocyjny - kupon betarchitekt

BetArchitekt jest dostępny na stronie WWW oraz w aplikacji mobilnej na iOS i Android.

Bonus Urodzinowy 20 PLN

Tak proste, a tak cieszy, gdy bukmacher pamięta o naszych urodzinach! ForBET stawia jednak warunek: w ciągu ostatnich 3 miesięcy od urodzin musimy wpłacić i zagrać za minimum 100 PLN, aby dostać prezent. Dla graczy, którzy stawiają regularnie nie będzie to żaden problem.

Otrzymane 20 PLN należy obrócić dwukrotnie, przy kursie minimalny zagranego kuponu 2.00 PLN. Oznacza to tyle, że aby móc wypłacić środki musisz obstawić łącznie za 40 PLN. Pamiętaj też, że kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20.

Więcej szczegółów o tej promocji znajdziesz naszej analizie >>> forBET bonus urodzinowy.

TurboKurs Bartka Ignacika – nowa promocja

Dziennikarz znany z prowadzenia programu “TurboKozak” został twarzą bukmachera forBET! Dzięki temu możemy skorzystać z promocji TurboKurs, która wygląda naprawdę ciekawie. Co ciekawe, łączy się ona z kodem promocyjnym forBET.

Jakie są zasady nowego bonusu w forBET?

 • forBET ogłasza zdarzenia z TurboKursem na swoich mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram)
 • Zakład z podwyższonym kursem jest ważny tylko dla 100 pierwszych kuponów, potem promocja się wyłącza
 • Zdarzenie można zagrać zarówno na kuponie AKO, jak i single

Co możemy więcej powiedzieć, wypatrujcie uważnie promocji na profilach na FB, TT i Insta forBET i łapcie okazje!

forBET kod promocyjny – czy warto?

ForBET to jeden z najbardziej uznanych, legalnych bukmacherów na polskim rynku. Jest to operator, który wystartował ze stroną internetową zaraz po wprowadzeniu w życie nowej Ustawy Hazardowej w 2016 roku. Na początku zdobywał serca graczy dzięki promocji bez podatku, następnie rozbudował produkt, by teraz dbać o wcześniej już pozyskanych klientów.

Zdaniem wielu ekspertów forBET jest trzecią siłą bukmacherską w Polsce. Ile ludzi, tyle opinii, jednak widać gołym okiem, że mówimy tu o jednym z najlepszych podmiotów w branży zakładów wzajemnych w naszych kraju.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak oceniany jest forBET? Sprawdź nasz artykuł dotyczący opinii graczy i ekspertów o forBET!

Bukmacher forBET wyróżnia się przejrzystą stroną internetową, wysokimi kursami i przede wszystkim szeroką ofertą na zakłady sportowe. Z kodem promocyjnym otrzymujemy także specjalne bonusy, które są lepsze od co najmniej kilku innych bukmacherów w Polsce.

Mówiąc o świetnym bonusie na start nie można nie wspomnieć o eWinner.

Ten młody podmiot na rynku bukmacherskich swoją pozycję zbudował m.in na bonusie na start, czyli zwrocie za pierwszy zakład.

Zakład bez ryzyka eWinner to zwrot do 110 PLN z możliwością natychmiastowej wypłaty w przypadku porażki! Co więcej – czytelnicy Obstawiamy dostaną 10 PLN za rejestrację z kodem promocyjnym, czyli 110 PLN!

Dzięki stałemu rozwojowi produktu, gracze forBET mogą korzystać z oferty bukmachera również na swoich smartfonach. Granie jest dostępne zarówno na komórkach z systemem Android, jak i IOS. Praktycznie wszystkie najważniejsze funkcje są zawarte w obu aplikacjach. forBET chwali się szybkimi płatnościami, zakładami na żywo oraz match trackerem.

Więcej informacji: forBET aplikacja mobilna na iOS i Android.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny do forBET?

Kod promocyjny do forBET to OBSTAWIAMYPL | Pozwala on na uzyskanie dodatkowego zakładu bez ryzyka oraz zwiększonego bonusu od depozytu dla nowych graczy.

Gdzie wpisać kod promocyjny forBET?

Kod promocyjny forBET należy wpisać podczas rejestracji konta. Na stronie pokazujemy zrzut ekranu z dokładnym miejscem do wpisania kodu, aby otrzymać dodatkowe bonusy powitalne.

Czy warto założyć konto w forBET?

forBET to legalny polski bukmacher, który oferuje dobre promocje powitalne z kodem promocyjnym. Wejdź na Obstawiamy i sprawdź nasz opis bonusów, a następnie sam zdecyduj czy warto się zarejestrować!

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

  0 pln

  50 pln

  Zakład bez ryzyka

  2000 pln

  2050 pln

  od I depozytu

  200 pln

  200 pln

  MaxiZysk do 200 PLN

  0 pln

  14 pln

  Gra bez podatku

  2314 pln
  + 50 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln