forBET kod promocyjny 2024
Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

1000 pln

1200 pln

Zakład bez ryzyka

2000 pln

2050 pln

od II depozytu

Gra bez podatku

3250 pln
+ 250 pln
Odbierz bonus
50pln
Betclic
 • 1-krotny obrót bonusu na start
 • Szeroka oferta na zakłady
 • 50 zł bonus z kodem
 • Gra bez podatku
 • Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 • Tydzień bez ryzyka
 • Jerzy Dudek - ambasador
 • Aplikacja mobilna
 • Odbierz bonus
  760pln
  STS
 • Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 • Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 • STS TV
 • Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 • Odbierz bonus
  forBET kod promocyjny 2024

  forBET kod promocyjny 2024

  Forbet kod promocyjny 2023

  Chcesz założyć konto w forBET? Poszukujesz kodu promocyjnego do tego operatora? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Jaki jest forBET kod promocyjny? forBET kod promocyjny 2024 OBSTAWIAMY. Dzięki rejestracji z kodem otrzymujemy dodatkowo pierwszy zakład bez ryzyka do 1200 PLN oraz bonus od II depozytu, większy o 50 PLN. Z czego jeszcze składa się pakiet powitany w forBET? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

  Bonusy z kodem promocyjnym 2024

  1000 PLN

  1200

  PLN

  Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

  2000 PLN

  2050

  PLN

  od II depozytu 100% więcej do II wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

  PLN

  Gra bez podatku 30 dni po założeniu konta przysługuje gra bez podatku

  W dalszej części tego tekstu zajmiemy się szczegółowymi informacjami o warunkach bonusów powitalnych w forBET a także opiszemy promocje dostępne dla stałych graczy. Doradzimy także, na co najlepiej wykorzystać środki otrzymane po założeniu konta z kodem rejestracyjnym forBET w 2024 roku.

  forBET kod promocyjny 2023 - bonus z kodem OBSTAWIAMYPL

  ForBET kod promocyjny

  kod promocyjny forbet

  Każdy nowy Gracz, który założy konto w tym czasie z naszego linku -> https://obstawiamy.info/go/forbet-bonus/, będzie mógł liczyć na pakiet promocyjny. Na co można liczyć zakładając konto w Forbecie przed Euro 2024:

  • Pakiet z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY:
   • 1200 PLN zakład bez ryzyka na start
   • 2050 PLN bonus od drugiego depozytu
   • 30 dni gry bez podatku

  Promocja, którą zaprezentował ten bukmacher jest bardzo konkurencyjna. Zakładając konto można liczyć na aż 3250 PLN w bonusie powitalnym oraz grę bez podatku (30 dni po założeniu konta).

  forBET kod promocyjny – jak z niego skorzystać?

  Pierwszym zakładem zawartym po rejestracji z kodem promocyjnym forBET OBSTAWIAMYPL jest bez ryzyka do 1200 PLN. Oznacza to, że jeśli przegramy, nasze typy okażą się nieskuteczne, to wówczas bukmacher zwróci nam stawkę do 1200 PLN.

  Ważne: standardowy zwrot za pierwszy kupon wynosi 1000 PLN. Dzięki nam zabezpieczysz swój pierwszy zakład do kwoty wyższej o 200 PLN!

  Kod promocyjny trzeba wpisać dokładnie w tym miejscu podczas rejestracji w forBET:

  forBET - rejestracja w forBET
  forBET rejestracja z kodem promocyjnym

  Jest to krok trzeci formularza. Pole pojawia się na samym końcu procesu zakładania konta tak jak widać to na zamieszczonym zrzucie ekranu.

  Umieszczenie kodu promocyjnego to jedno, należy jednak pamiętać o tym, żeby w pierwszym kroku zaznaczyć okienko dające możliwość skorzystania z pakietu powitalnego:

  forbet kod promocyjny 2023 - bonus dla nowych graczy

  forBET kod promocyjny 2024

  Przejdźmy teraz do opisania po kolei wszystkich bonusów na start, które oferuje forBET w 2024 roku. Wyjaśnimy dokładne kwoty, ile można zyskać, jak to zrobić, oraz jak obrócić środkami, aby zyskać jak najwięcej.

  pakiet powitalny forbet

  Zakład Bez Ryzyka 1200 PLN – wyższy o 200 PLN z kodem promocyjnym

  Powyżej wyjaśniliśmy, co należy zrobić, aby bonus w ogóle dostać. Teraz natomiast zajmiemy się konkretnym wykorzystaniem zakładu bez ryzyka. Nasz pierwszy kupon może być zawarty na dowolne zdarzenie z oferty forBET, czyli piłkarskie, koszykarskie, a nawet z oferty e-sportowej.

  Zwrot otrzymamy gdy nasz pierwszy kupon okaże się nietrafiony. Wówczas środki w formie bonusu trafią automatycznie na nasze konto.

  Co trzeba zrobić by wypłacić zwrot za zakład bez ryzyka? Aby to zrobić należy obrócić bonusem tylko jednokrotnie kuponami AKO z trzema zdarzeniami, a także jednostkowym kursem zdarzenia na poziomie 1.30.

  Szczegóły: forbet bez ryzyka do 1200 PLN

  forBET 2050 PLN (+50 PLN z kodem) – bonus od drugiego depozytu

  W tym przypadku mamy do czynienia z dość mocno podrasowanymi bonusami od depozytu. Warto jednak od razu zaznaczyć, że z kodem promocyjnym forBET od Obstawiamy, możemy liczyć na dodatkowe 50 PLN od depozytu.

  Jak odebrać 50 PLN ekstra?

  Wystarczy, że nasza druga wpłata wyniesie minimum 100 PLN, a oprócz standardowego bonusu otrzymamy dodatkowe 50 PLN, czyli razem 150 PLN od drugiej wpłaty!

  Łącznie możemy otrzymać nawet do 2050 PLN od drugiej wpłaty. Brzmi to dobrze, prawda?

  Przyznany bonus zostaje automatycznie przypisywany do salda bonusowego. Nie możemy jednak od razu nim grać. Najpierw musimy dokonać obrotu wpłaconymi środkami jednokrotnie. Wpłatą musimy zagrać minimum raz, aby odblokować bonusy. Analogicznie, wpłacamy 2000 PLN, musimy zagrać za 2000 PLN, aby móc obstawiać za bonus.

  Nie trzeba tego jednak robić jednym kuponem – najważniejszy, aby zagrać za równowartość wpłaty. Pamiętajmy również o kursie minimalnym kuponu liczonego do obrotu wpłatą, który wnosi 2.00.

  Zasady obrotu depozytem:

  • Jednokrotny obrót wpłatą
  • Kurs minimalny kuponu 2.0

  Kiedy już uda nam się zagrać za depozyt, to przechodzimy do gry bonusem. Aby obrócić bonusem także trzeba spełnić szereg określonych przez forBET warunków.

  Obrót bonusem przed wypłatą:

  • 2-krotny obrót
  • Minimalny kurs kuponu 2.50
  • Kupony AKO min. 3 zdarzenia
  • Kurs jednostkowy każdego zdarzenia musi wynosić minimum 1.30
  • Do obrotu nie liczą się zakłady na Sporty Wirtualne I i II oraz zakłady systemowe
  • Gracz ma 14 dni na obrót bonusem od momentu jego przyznania
  • Nie można wypłacić depozytu przed dokonaniem obrotu – inaczej bonus zostanie anulowany

  Samo otrzymanie bonusów wydaje się być bardzo proste i przyjemne. Obrócenie nimi w celu zamiany na realny środki zajmuje jednak trochę czasu, a tu mamy go mało i wymaga dobrych umiejętności.

  Kod promocyjny forBET pozwala uzyskać bonusy, jednak nie pomoże w ich obrocie. Bez niego część z nich nie byłaby jednak wcale dostępna.

  Gra bez podatku po rejestracji z kodem promocyjnym Forbet

  Jest to innowacyjna promocja od forBET, dzięki której mamy aż 30 dni na granie bez podatku od gier po rejestracji!

  forbet promocja bez podatku

  Zasady kuponów bez podatku:

  • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
  • Kurs każdego zdarzenia minimum 1.30
  • Do promocji wliczają się zakłady z oferty przedmeczowej, na żywo oraz Wirtualne I
  • Wyklucza się grę bez podatku w kuponach na zakłady Wirtualne II, systemowe, za środki bonusowe

  Po spełnieniu powyższych warunków współczynnik na kuponie zmieni się z 0.88 na 1.00. Co ważne, ta promocja jest uwzględniona automatycznie.

  Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

  Bonusy bukmacherskie to nie tylko oferty na start z kodem promocyjnym. Gdy operator skusi nas już atrakcyjnymi prezentami na start, to wówczas musi się postarać, abyśmy dalej u niego obstawiali. W tej części tekstu przedstawimy promocje bukmacherskie forBET dla stałych graczy:

  BetArchitekt

  Zdarzały Ci się sytuacje, że chciałeś zagrać kilka zdarzeń z jednego meczu, jednak nie mogłeś ich połączyć na jednym kuponie? Przypominasz sobie, jaka frustracja temu towarzyszyła? forBET wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy, prezentując twór o nazwie BetArchitekt.

  forbet betarchitekt

  BetArchitekt pozwala Ci na zagranie zakładu na podstawie wybranych przez Ciebie kryteriów. Od teraz połączenie zwycięzcy z liczbą rzutów rożnych, liczbą żółtych kartek czy liczbą goli w ramach jednego spotkania nie będzie problemem.

  Mecze, przy których BetArchitekt jest dostępny, mają obok pomarańczowy przycisk z widniejącym ołówkiem. Po kliknięciu w wybrane starcie pojawi Ci się przycisk “Stwórz zakład”, który otwiera okno z BetArchitektem.

  Po wybraniu kilku opcji i zatwierdzenie ich przyciskiem „Dodaj zakład” będziesz mógł wrzucić wybraną przez siebie kombinację na kupon. Przykład kuponu z takim zdarzeniem wrzucamy poniżej:

  kod bonusowy forBET 2023- kupon betarchitekt

  BetArchitekt jest dostępny na stronie www oraz w aplikacji mobilnej na iOS i Android.

  Skarby Ferajny

  • Udział w Promocji może wziąć każda osoba, która posiada eKontoUdział w Promocji jest bezpłatny i dobrowolny.
  • Udział w Promocji oznacza zaakceptowanie warunków Regulaminu, z którym Uczestnik ma obowiązek się zapoznać i go przestrzegać.
  • W Promocji nie mogą brać udziału osoby, którym regulamin wskazany w ust. 1 zabrania udziału w zakładach – w rozumieniu tego regulaminu, jak również osoby w okresie samozawieszenia lub samowykluczenia, o którym mowa w Regulaminie odpowiedzialnej gry.
  • Do Promocji ma zastosowanie zasada jeden Uczestnik, jedno eKonto, jedno gospodarstwo domowe i jeden adres IP.

  Bonusy

  • W ramach Promocji, forBET będzie przyznawał następujące rodzaje bonusów:
  • 1) Freebet o wartości 20, 50 albo 100 złotych,
   2) Bonus obrotowy o wartości 50, 100 albo 200 złotych,
   3) Bonus od depozytu 50% do 100 złotych albo 100% do 200 złotych,
   4) MaxiZysk o wartości 50, 100 albo 200 złotych,
   5) Gra Bez Podatku 24h.
  • W przypadku gdy Uczestnik otrzyma kolejny bonus, przed wykorzystaniem już wcześniej przyznanego (także w ramach innej promocji), nowy bonus będzie czekał w kolejce przez określony czas, osobno dla każdego z bonusów i może zostać aktywowany przez Uczestnika po wykorzystaniu wcześniej przyznanego bonusu albo po jego wygaśnięciu.
  • Uczestnik może zrezygnować z przyznanego bonusu i aktywować kolejny w kolejce bonus.

  Freebet za BetArchitekta

  Warunki gry i stawki

  • Aby skorzystać z promocji, należy postawić kupon z narzędzia BetArchitekt. Kupon może być zagrany jako singiel lub AKO.
  • Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 99 PLN.
  • Kurs pojedynczego zdarzenia z narzędzia BetArchitekt nie może być niższy niż 2.50. UWAGA: dotyczy to kursu pojedynczego zdarzenia, nie całego kuponu AKO zagranego wyłącznie ze zdarzeniem z BetArchitekta. 
  • Kurs pozostałych zdarzeń na kuponie AKO nie może być niższy niż 1.30.
  • Spadek kursu zdarzenia z BetArchitekta poniżej 2.50 (np. z powodu zwrotu) nie uprawnia do odbioru freebetu. 
  • Do promocji nie kwalifikują się zakłady LIVE.
  • Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy kupon zagrany zgodnie z warunkami promocji. 
  • Każdego dnia pod uwagę brana jest tylko pierwsza dokładna wybrana stawka kuponu zagranego zgodnie z warunkami promocji.
  • Zagrany kupon kwalifikujący się do promocji musi zostać rozliczony najpóźniej do 08.06.2024 r. godz. 02:00. 
  • Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.
  • Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, TurboKurs oraz zakłady specjalne i długoterminowe nie zaliczają się do promocji.

   Odbiór i realizacja wygranej

   • Po spełnieniu warunków Gracz otrzyma Freebet o wartości 50 PLN. Jeśli gracz zagrał zakład za 99 PLN, to otrzyma 50 PLN Freebetu.
   • Freebet zostanie dodany dn. 08.06.2024 do godz. 12:00. 
   • Freebet może zostać wykorzystany na ofertę przedmeczową i/lub LIVE.
   • Środkami bonusowymi należy obrócić jednokrotnie – CAŁĄ KWOTĄ BONUSU (jeden kupon) – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.30. Bonus oczekuje w kolejce przez 96 godzin. Czas na obrót bonusem wynosi 96 godzin. Czas na rozliczenie wszystkich zdarzeń wynosi 96 godziny. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 4.
   • Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
   • Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, Zakłady Wirtualne, Gry Karciane oraz TurboKurs.

   Promocja obowiązuje dn. 07.06.24 w godz. 10:00 – 23:59. 

    Bonus Urodzinowy 20 PLN

    Tak proste, a tak cieszy, gdy bukmacher pamięta o naszych urodzinach! ForBET stawia jednak warunek: w ciągu ostatnich 3 miesięcy od urodzin musimy wpłacić i zagrać za minimum 100 PLN, aby dostać prezent. Dla graczy, którzy stawiają regularnie nie będzie to żaden problem.

    Otrzymany bonus 20 PLN należy obrócić dwukrotnie, z kursem minimalnym zagranego kuponu 2.00 PLN. Oznacza to tyle, że aby móc wypłacić środki musisz obstawić łącznie za 40 PLN. Pamiętaj też, że kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20.

    Więcej szczegółów o tej promocji znajdziesz naszej analizie >>> forBET bonus urodzinowy.

    TurboKurs Bartka Ignacika

    Dziennikarz znany z prowadzenia programu “TurboKozak” został twarzą bukmachera forBET! Dzięki temu możemy skorzystać z promocji TurboKurs, która wygląda naprawdę ciekawie. Co ciekawe, łączy się ona z kodem promocyjnym forBET.

    Jakie są zasady nowego bonusu w forBET?

    • forBET ogłasza zdarzenia z TurboKursem na swoich mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram)
    • Zakład z podwyższonym kursem jest ważny tylko dla 100 pierwszych kuponów, potem promocja się wyłącza
    • Zdarzenie można zagrać zarówno na kuponie AKO, jak i single

    Co możemy więcej powiedzieć, wypatrujcie uważnie promocji na profilach na FB, TT i Insta forBET i łapcie okazje!

    Ranne granie bez podatku

    poranne granie forbet

    Graj kupon od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 11:00

    • Typuj zawsze min. 3 zdarzenia. 
    • Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30
    • Wybierz co chcesz zagrać:  zakłady przedmeczowe, na żywo lub sporty wirtualne.

    Współczynnik na Twoim kuponie zmienił się na 1.0 – grasz BEZ PODATKU.

    forBET kod promocyjny 2024 – czy warto?

    ForBET to jeden z najbardziej uznanych, legalnych bukmacherów na polskim rynku w 2024 roku. Jest to operator, który wystartował ze stroną internetową zaraz po wprowadzeniu w życie nowej Ustawy Hazardowej w 2016 roku. Na początku zdobywał serca graczy dzięki promocji bez podatku, następnie rozbudował produkt, by teraz dbać o wcześniej już pozyskanych klientów.

    Zdaniem wielu ekspertów forBET jest trzecią siłą bukmacherską w Polsce. Ile ludzi, tyle opinii, jednak widać gołym okiem, że mowa tu o jednym z najlepszych podmiotów w branży zakładów wzajemnych w naszych kraju.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak oceniany jest forBET? Sprawdź nasz artykuł dotyczący opinii graczy i ekspertów o forBET!

    Bukmacher forBET wyróżnia się bardzo przejrzystą stroną internetową, wysokimi kursami i przede wszystkim szeroką ofertą na zakłady sportowe. Z kodem promocyjnym otrzymujemy także specjalne bonusy, które są lepsze od co najmniej kilku innych bukmacherów w Polsce.

    Dzięki stałemu rozwojowi produktu, gracze forBET mogą korzystać z oferty bukmachera także na swoich smartfonach. Granie jest dostępne zarówno na komórkach z systemem Android, jak i IOS. Praktycznie wszystkie najważniejsze funkcje są zawarte w obu aplikacjach. forBET chwali się szybkimi płatnościami, zakładami na żywo oraz match trackerem.

    Więcej informacji: forBET aplikacja mobilna na iOS i Android.

    FAQ

    Jaki jest kod promocyjny do forBET w 2024 roku?

    Kod promocyjny forBET to OBSTAWIAMY. Pozwala on na uzyskanie wyższego zakładu bez ryzyka oraz zwiększonego bonusu od depozytu dla nowych graczy.

    Gdzie wpisać kod promocyjny forBET?

    Kod promocyjny forBET należy wpisać podczas rejestracji konta. Na stronie pokazujemy zrzut ekranu z dokładnym miejscem do wpisania kodu, aby otrzymać dodatkowe bonusy powitalne.

    Czy warto założyć konto w forBET?

    forBET to legalny polski bukmacher, który oferuje dobre promocje powitalne z kodem promocyjnym. Wejdź na Obstawiamy i sprawdź nasz opis bonusów, a następnie sam zdecyduj czy warto się zarejestrować!

    Piotr

    Piotr

    Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

     BUKMACHER MIESIĄCA

     Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

     laurWięcej
     Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

     1000 pln

     1200 pln

     Zakład bez ryzyka

     2000 pln

     2050 pln

     od II depozytu

     Gra bez podatku

     3250 pln
     + 250 pln
     Odbierz bonus

     BUKMACHER MIESIĄCA

     Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

     laurWięcej
     50pln
     Betclic
    1. 1-krotny obrót bonusu na start
    2. Szeroka oferta na zakłady
    3. 50 zł bonus z kodem
    4. Gra bez podatku
    5. Odbierz bonus
     3735pln
     Superbet
    6. Tydzień bez ryzyka
    7. Jerzy Dudek - ambasador
    8. Aplikacja mobilna
    9. Odbierz bonus
     760pln
     STS
    10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
    11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
    12. STS TV
    13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
    14. Odbierz bonus