forBET kod promocyjny 2024
Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

0 pln

2000 pln

Pakiet XXL na EURO 2024

1000 pln

1200 pln

Zakład bez ryzyka

2000 pln

2050 pln

od II depozytu

Gra bez podatku

5250 pln
+ 250 pln
Odbierz bonus
forBET kod promocyjny 2024

forBET kod promocyjny 2024

Forbet kod promocyjny 2023

Chcesz założyć konto w forBET? Poszukujesz kodu promocyjnego do tego operatora? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Jaki jest forBET kod promocyjny? forBET kod promocyjny 2024 OBSTAWIAMY. Dzięki rejestracji z kodem otrzymujemy dodatkowo pierwszy zakład bez ryzyka do 1200 PLN oraz bonus od II depozytu, większy o 50 PLN. Dodatkowo zakładając konto do 30 kwietnia można liczyć na dodatkowy bonus 2000 PLN od depozytu na fazę pucharową Euro, oraz grę bez podatku przez całe zmagania w grupach! Z czego jeszcze składa się pakiet powitany w forBET? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

Bonusy z kodem promocyjnym 2024

2000

PLN

Pakiet XXL na EURO 2024 Do 30 kwietnia można liczyć na dodatkowy bonus na Euro 2024. Jest to bonus od depozytu aż do 2000 PLN na fazę pucharową, oraz gra bez podatku podczas fazy grupowej!

1000 PLN

1200

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od II depozytu 100% więcej do II wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

PLN

Gra bez podatku 30 dni po założeniu konta przysługuje gra bez podatku

W dalszej części tego tekstu zajmiemy się szczegółowymi informacjami o warunkach bonusów powitalnych w forBET a także opiszemy promocje dla stałych graczy. Doradzimy także, na co najlepiej wykorzystać środki otrzymane po założeniu konta z kodem rejestracyjnym forBET w 2024 roku.

forBET kod promocyjny 2023 - bonus z kodem OBSTAWIAMYPL

ForBET kod promocyjny – Pakiet XXL na Euro 2024

OpiPakiet powitalny XXL to promocja, którą Forbet stara się zachęcić nowych Graczy do założenia konta. Promka ta dedykowana jest pod Euro 2024 i będzie dostępna do 30 kwietnia 2024.

Forbet pakiet XXL Euro - kod promocyjny

Każdy nowy Gracz, który założy konto w tym czasie z naszego linku -> https://obstawiamy.info/go/forbet-bonus/, będzie mógł liczyć na dodatkowe dwie promocje. Oczywiście stała promocja pozostaje bez zmian. Na co więc można liczyć zakładając konto w Forbecie przed Euro 2024:

 • Podstawowy pakiet z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY:
  • 1000 1200 PLN zakład bez ryzyka na start
  • 2000 2050 PLN bonus od drugiego depozytu
  • 30 dni gry bez podatku
 • Dodatkowy pakiet powitalny pod Euro 2024 z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY:
  • Gra bez podatku podczas całej fazy pucharowej Euro 2024
  • 2000 PLN bonusu od depozytu na fazę pucharową

Jak więc widać Forbet tutaj mocno wchodzi już w styczniu w tegoroczne Euro 2024. Promocja, którą zaprezentował ten bukmacher jest mocno konkurencyjna. Tym bardziej, że do Euro zostało jeszcze kilka miesięcy. Zakładając konto teraz można liczyć na aż 5250 PLN w bonusie powitalnym oraz grę bez podatku (30 dni po założeniu konta i całą fazę pucharową)

forBET kod promocyjny – jak z niego skorzystać?

Pierwszym zakładem zawartym po rejestracji z kodem promocyjnym forBET OBSTAWIAMYPL jest bez ryzyka do 1200 PLN. Oznacza to, że jeśli przegramy, nasze typy okażą się nieskuteczne, to wówczas bukmacher zwróci nam stawkę do 1200 PLN.

Ważne: standardowy zwrot za pierwszy kupon wynosi 1000 PLN. Dzięki nam zabezpieczysz swój pierwszy zakład do kwoty wyższej o 200 PLN!

Kod promocyjny trzeba wpisać dokładnie w tym miejscu podczas rejestracji w forBET:

forBET - rejestracja w forBET
forBET rejestracja z kodem promocyjnym

Jest to krok trzeci formularza. Pole pojawia się na samym końcu procesu zakładania konta tak jak widać to na zamieszczonym zrzucie ekranu.

Umieszczenie kodu promocyjnego to jedno, należy jednak pamiętać o tym, żeby w pierwszym kroku zaznaczyć okienko dające możliwość skorzystania z pakietu powitalnego:

forbet kod promocyjny 2023 - bonus dla nowych graczy

forBET kod promocyjny 2024

Przejdźmy teraz do opisania po kolei wszystkich bonusów na start, które oferuje forBET w 2024 roku. Wyjaśnimy dokładne kwoty, ile można zyskać, jak to zrobić, a także jak obrócić środkami, aby zyskać jak najwięcej.

pakiet powitalny forbet

Zakład Bez Ryzyka 1200 PLN – wyższy o 200 PLN z kodem promocyjnym

Powyżej wyjaśniliśmy, co trzeba zrobić, aby bonus w ogóle dostać. Teraz natomiast zajmiemy się konkretnym wykorzystaniem zakładu bez ryzyka. Nasz pierwszy kupon może być zawarty na dowolne zdarzenie z oferty forBET, czyli piłkarskie, koszykarskie, a nawet z oferty e-sportowej.

Zwrot otrzymamy gdy nasz pierwszy kupon okaże się nietrafiony. Wówczas środki w formie bonusu trafią automatycznie na nasze konto.

Co trzeba zrobić by wypłacić zwrot za zakład bez ryzyka? Aby to zrobić należy obrócić bonusem tylko jednokrotnie kuponami AKO z trzema zdarzeniami, a także jednostkowym kursem zdarzenia na poziomie 1.30.

Szczegóły: forbet bez ryzyka do 1200 PLN

forBET 2050 PLN (+50 PLN z kodem) – bonus od drugiego depozytu

W tym przypadku mamy do czynienia z dość mocno podrasowanymi bonusami od depozytu. Warto jednak od razu zaznaczyć, że z kodem promocyjnym forBET od Obstawiamy, możemy liczyć na dodatkowe 50 PLN od depozytu.

Jak odebrać 50 PLN ekstra?

Wystarczy, że nasza druga wpłata wyniesie minimum 100 PLN, a oprócz standardowego bonusu otrzymamy dodatkowe 50 PLN, czyli razem 150 PLN od drugiej wpłaty!

Łącznie możemy otrzymać nawet do 2050 PLN od drugiej wpłaty. Brzmi to dobrze, prawda?

Przyznany bonus zostaje automatycznie przypisywany do salda bonusowego. Nie możemy jednak od razu nim grać. Najpierw musimy dokonać obrotu wpłaconymi środkami jednokrotnie. Wpłatą musimy zagrać minimum raz, aby odblokować bonusy. Analogicznie, wpłacamy 2000 PLN, musimy zagrać za 2000 PLN, aby móc obstawiać za bonus.

Nie trzeba tego jednak robić jednym kuponem – najważniejszy, aby zagrać za równowartość wpłaty. Pamiętajmy również o kursie minimalnym kuponu liczonego do obrotu wpłatą, który wnosi 2.00.

Zasady obrotu depozytem:

 • Jednokrotny obrót wpłatą
 • Kurs minimalny kuponu 2.0

Kiedy już uda nam się zagrać za depozyt, to przechodzimy do gry bonusem. Aby obrócić bonusem także trzeba spełnić szereg określonych przez forBET warunków.

Obrót bonusem przed wypłatą:

 • 2-krotny obrót
 • Minimalny kurs kuponu 2.50
 • Kupony AKO min. 3 zdarzenia
 • Kurs jednostkowy każdego zdarzenia musi wynosić minimum 1.30
 • Do obrotu nie liczą się zakłady na Sporty Wirtualne I i II oraz zakłady systemowe
 • Gracz ma 14 dni na obrót bonusem od momentu jego przyznania
 • Nie można wypłacić depozytu przed dokonaniem obrotu – inaczej bonus zostanie anulowany

Samo otrzymanie bonusów wydaje się być bardzo proste i przyjemne. Obrócenie nimi w celu zamiany na realny środki zajmuje jednak trochę czasu, a tu mamy go mało i wymaga dobrych umiejętności.

Kod promocyjny forBET pozwala uzyskać bonusy, jednak nie pomoże w ich obrocie. Bez niego część z nich nie byłaby jednak wcale dostępna.

Gra bez podatku po rejestracji z kodem promocyjnym Forbet

Jest to innowacyjna promocja od forBET, dzięki której mamy aż 30 dni na granie bez podatku od gier po rejestracji!

forbet promocja bez podatku

Zasady kuponów bez podatku:

 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • Kurs każdego zdarzenia minimum 1.30
 • Do promocji wliczają się zakłady z oferty przedmeczowej, na żywo oraz Wirtualne I
 • Wyklucza się grę bez podatku w kuponach na zakłady Wirtualne II, systemowe, za środki bonusowe

Po spełnieniu powyższych warunków współczynnik na kuponie zmieni się z 0.88 na 1.00. Co ważne, ta promocja jest uwzględniona automatycznie.

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Bonusy bukmacherskie to nie tylko oferty na start z kodem promocyjnym. Gdy operator skusi nas już atrakcyjnymi prezentami na start, to wówczas musi się postarać, abyśmy dalej u niego obstawiali. W tej części tekstu przedstawimy promocje bukmacherskie forBET dla stałych graczy:

BetArchitekt

Zdarzały Ci się sytuacje, że chciałeś zagrać kilka zdarzeń z jednego meczu, jednak nie mogłeś ich połączyć na jednym kuponie? Przypominasz sobie, jaka frustracja temu towarzyszyła? forBET wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy, prezentując twór o nazwie BetArchitekt.

forbet betarchitekt

BetArchitekt pozwala Ci na zagranie zakładu na podstawie wybranych przez Ciebie kryteriów. Od teraz połączenie zwycięzcy z liczbą rzutów rożnych, liczbą żółtych kartek czy liczbą goli w ramach jednego spotkania nie będzie problemem.

Mecze, przy których BetArchitekt jest dostępny, mają obok pomarańczowy przycisk z widniejącym ołówkiem. Po kliknięciu w wybrane starcie pojawi Ci się przycisk “Stwórz zakład”, który otwiera okno z BetArchitektem.

Po wybraniu kilku opcji i zatwierdzenie ich przyciskiem „Dodaj zakład” będziesz mógł wrzucić wybraną przez siebie kombinację na kupon. Przykład kuponu z takim zdarzeniem wrzucamy poniżej:

kod bonusowy forBET 2023- kupon betarchitekt

BetArchitekt jest dostępny na stronie www oraz w aplikacji mobilnej na iOS i Android.

Bonus Urodzinowy 20 PLN

Tak proste, a tak cieszy, gdy bukmacher pamięta o naszych urodzinach! ForBET stawia jednak warunek: w ciągu ostatnich 3 miesięcy od urodzin musimy wpłacić i zagrać za minimum 100 PLN, aby dostać prezent. Dla graczy, którzy stawiają regularnie nie będzie to żaden problem.

Otrzymany bonus 20 PLN należy obrócić dwukrotnie, z kursem minimalnym zagranego kuponu 2.00 PLN. Oznacza to tyle, że aby móc wypłacić środki musisz obstawić łącznie za 40 PLN. Pamiętaj też, że kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20.

Więcej szczegółów o tej promocji znajdziesz naszej analizie >>> forBET bonus urodzinowy.

TurboKurs Bartka Ignacika

Dziennikarz znany z prowadzenia programu “TurboKozak” został twarzą bukmachera forBET! Dzięki temu możemy skorzystać z promocji TurboKurs, która wygląda naprawdę ciekawie. Co ciekawe, łączy się ona z kodem promocyjnym forBET.

Jakie są zasady nowego bonusu w forBET?

 • forBET ogłasza zdarzenia z TurboKursem na swoich mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram)
 • Zakład z podwyższonym kursem jest ważny tylko dla 100 pierwszych kuponów, potem promocja się wyłącza
 • Zdarzenie można zagrać zarówno na kuponie AKO, jak i single

Co możemy więcej powiedzieć, wypatrujcie uważnie promocji na profilach na FB, TT i Insta forBET i łapcie okazje!

Ranne granie bez podatku

poranne granie forbet

Graj kupon od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 11:00

 • Typuj zawsze min. 3 zdarzenia. 
 • Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30
 • Wybierz co chcesz zagrać:  zakłady przedmeczowe, na żywo lub sporty wirtualne.

Współczynnik na Twoim kuponie zmienił się na 1.0 – grasz BEZ PODATKU.

MaxiZysk na darta

 1. Promocja ważna jest tylko dla klientów, którzy przeszli pełną rejestrację na stronie lub w aplikacji forBET.
 2. Gracze, którzy wpłacą środki w dnia 02.03.2024 w godz. 08:00 – 23:00 otrzymają mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 200 PLN.
 3. Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to 20 PLN.
 4. Mnożnik przysługuje dla kwoty do maksymalnie 200 PLN, czyli za depozyt powyżej 200 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 200 PLN.

Warunki gry i stawki

 1. Stawka kuponu z MaxiZyskiem musi być równa kwocie depozytu, do którego został przyznany mnożnik MaxiZysk.
 2. Aby zagrać kupon za MaxiZysk należy wybrać go z listy sald na kuponie.
 3. Aby zagrać kupon z mnożnikiem MaxiZysk należy posiadać środki na saldzie głównym. Po zagraniu kuponu środki zostaną pobrane z salda głównego.
 4. Po wybraniu MaxiZysku z listy należy nim zagrać JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 4 zdarzeniami przedmeczowymi lub LIVE – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40. Kurs ogólny kuponu nie może być niższy niż 4.40. 
 5. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z zakresu oferty na Darts. 

forBET kod promocyjny 2024 – czy warto?

ForBET to jeden z najbardziej uznanych, legalnych bukmacherów na polskim rynku w 2024 roku. Jest to operator, który wystartował ze stroną internetową zaraz po wprowadzeniu w życie nowej Ustawy Hazardowej w 2016 roku. Na początku zdobywał serca graczy dzięki promocji bez podatku, następnie rozbudował produkt, by teraz dbać o wcześniej już pozyskanych klientów.

Zdaniem wielu ekspertów forBET jest trzecią siłą bukmacherską w Polsce. Ile ludzi, tyle opinii, jednak widać gołym okiem, że mowa tu o jednym z najlepszych podmiotów w branży zakładów wzajemnych w naszych kraju.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak oceniany jest forBET? Sprawdź nasz artykuł dotyczący opinii graczy i ekspertów o forBET!

Bukmacher forBET wyróżnia się bardzo przejrzystą stroną internetową, wysokimi kursami i przede wszystkim szeroką ofertą na zakłady sportowe. Z kodem promocyjnym otrzymujemy także specjalne bonusy, które są lepsze od co najmniej kilku innych bukmacherów w Polsce.

Dzięki stałemu rozwojowi produktu, gracze forBET mogą korzystać z oferty bukmachera także na swoich smartfonach. Granie jest dostępne zarówno na komórkach z systemem Android, jak i IOS. Praktycznie wszystkie najważniejsze funkcje są zawarte w obu aplikacjach. forBET chwali się szybkimi płatnościami, zakładami na żywo oraz match trackerem.

Więcej informacji: forBET aplikacja mobilna na iOS i Android.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny do forBET w 2024 roku?

Kod promocyjny forBET to OBSTAWIAMY. Pozwala on na uzyskanie wyższego zakładu bez ryzyka oraz zwiększonego bonusu od depozytu dla nowych graczy.

Gdzie wpisać kod promocyjny forBET?

Kod promocyjny forBET należy wpisać podczas rejestracji konta. Na stronie pokazujemy zrzut ekranu z dokładnym miejscem do wpisania kodu, aby otrzymać dodatkowe bonusy powitalne.

Czy warto założyć konto w forBET?

forBET to legalny polski bukmacher, który oferuje dobre promocje powitalne z kodem promocyjnym. Wejdź na Obstawiamy i sprawdź nasz opis bonusów, a następnie sam zdecyduj czy warto się zarejestrować!

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  3734pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMYPL
  BONUS Z KODEM:
  5250pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

  0 pln

  2000 pln

  Pakiet XXL na EURO 2024

  1000 pln

  1200 pln

  Zakład bez ryzyka

  2000 pln

  2050 pln

  od II depozytu

  Gra bez podatku

  5250 pln
  + 250 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln