forBET rejestracja – jak założyć konto i dostać bonusy ✅

Rejestracja w forBET z użyciem kodu promocyjnego OBSTAWIAMYPL, pozwala na specjalny pakiet bonusowy na start do 2450 PLN. Typowanie w zakładach sportowych przez Internet możliwe jest tylko po założeniu konta przypisanego do twojego imienia i nazwiska. forBET nie jest wyjątkiem na rynku bukmacherskim, bo takie wymogi musi spełniać legalny bukmacher. Co trzeba zrobić, by zarejestrować konto w forBET? Jakie dokumenty potrzebujesz do rejestracji w forBET? Co wpisać w miejscu “kod promocyjny” rejestrując konto online w forBET? Zobacz jak to zrobić!

bonus

Do 2450 PLN za rejestrację ze strony Obstawiamy.info 👍

1000 PLN

1200

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od I depozytu 100% więcej do I wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

30

PLN

Gra bez podatku 14 dni od rejestracji możemy grać bez podatku! Do promocji wliczają się kupony AKO z kursem minimalnym każdego zakładu 1.30.

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Jak zarejestrować konto w forBET?
 • Co trzeba wpisać podczas rejestracji w forBET?
 • Jaki kod aktywować rejestrując się w forBET?
 • Co otrzymasz za rejestrację w forBET?

forBET jest legalnym bukmacherem, który stosuje się do ustawy hazardowej. W tym prawnym dokumencie są określone zasady, które wskazują, co firma musi robić, aby być legalnym bukmacherem. Jeden zapis dotyczy identyfikacji klientów, a więc tego, że konto u bukmachera może założyć tylko pełnoletnia osoba. Właśnie to sprawia, że rejestrując konto w forBET trzeba uzupełnić formularz w oparciu o autentyczne dane, ponieważ bukmacher musi mieć pewność, że obsługuje gracza, który ma minimum 18 lat. W punkcie stacjonarnym okazujemy dowód na potwierdzenie pełnoletności, z kolei w zakładach online trzeba zarejestrować i zweryfikować konto.

forBET rejestracja z kodem promocyjnym

Rejestracja forBET odbywa się na stronie iforbet.pl i polega na wypełnieniu formularza. Klikając w nasz odnośnik przekierujemy cię do strony forBET, na której będziesz mógł dokończyć rejestrację swojego konta.

Z góry chcemy uprzedzić każdego nowego klienta, że rejestracja w forBET to okazja do odebrania specjalnych bonusów z naszym kodem promocyjnym. To właśnie na etapie rejestracji u bukmachera można wpisać kod promocyjny, za który otrzymasz bonusy powitalne. Kod promocyjny w forBET, który możesz wpisać zakładając konto w serwisie iforbet.pl brzmi: OBSTAWIAMYPL. To kod dla użytkowników serwisu obstawiamy.info za który po rejestracji otrzymacie specjalne bonusy na grę. Oto promocje za użycie naszego kodu podczas rejestracji w forBET:

 • Zakład bez ryzyka 1200 złotych
 • Bonus od drugiego depozytu 2050 złotych
 • Zwiększanie wygranych o 14% – gra bez podatku przez 30 dni

Pamiętaj, jak będziesz uzupełniał formularz rejestracyjny forBET to trafiając na miejsce “kod promocyjny” – uzupełnij je hasłem: OBSTAWIAMYPL. A jak wygląda formularz rejestracji forBET? O tym piszemy poniżej!

forBET rejestracja – jak uzupełnić formularz?

Przed przystąpieniem do rejestracji w forBET polecamy przygotować sobie pod ręką dowód osobisty. Wielu bukmacherów online pozwala założyć konto bez dowodu np. Fortuna i Betclic, ale forBET jest nieugięty i od razu wymaga uzupełnienia wszystkich danych osobowych. Jedni stwierdzą, że to minus rejestracji, bo trzeba spędzić kilka minut nad formularzem, z kolei inni będą zadowoleni, że wszystkie formalności załatwiają przy rejestracji konta.

Rozpoczynając rejestrację w forBET na ekranie komputera lub telefonu pojawi się formularz z pustymi oknami, które trzeba uzupełnić. Proces ten składa się z trzech działów, gdzie trzeba podać odpowiednie informacje. Oto, jak to wygląda w szczegółach:

Krok 1. Dane logowania: w tym miejscu bukmacher prosi cię o wpisanie: adresu e-mail, nazwy użytkownika, hasła oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych itd.

Opcja odebrania bonusu powitalnego w forBET

Krok 2. Dane użytkownika: to pola związane z takimi informacjami jak imię, nazwisko, numer telefonu i adres zamieszkania.

Krok 3. Dane konta: tutaj trzeba zdecydowanie sięgnąć po dowód osobisty lub paszport, bo forBET chce żebyś podał: serię i numer dokumentu, numer PESEL, numer konta bankowego, datę urodzenia, skan dokumentu tożsamości (obustronny), a także kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

Miejsce na kod promocyjny w forBET

W trzecim kroku rejestracji forBET poza wpisaniem numeru i serii dowodu osobistego/paszportu trzeba również dołączyć do systemu skany tegoż dokumentu. W ten sposób od razu przy rejestracji nasze konto zostanie zweryfikowane, co będzie wiązało się z brakiem limitów stawek i prawem do realizacji wypłat wygranych. Przez to proces rejestracji się nieco wydłuża, ale za jednym ruchem można założyć konto i od razu je zweryfikować, tak by później skupić się tylko na obstawianiu.

Kończąc rejestrację w forBET należy zaznaczyć źródło dochodów oraz oświadczenie o podaniu prawdziwych danych osobowych. Gdy masz pewność, że wszystkie informacje wpisałeś poprawnie – możesz nacisnąć przycisk “zarejestruj się”. forBET w tym samym momencie wyślę na twoją pocztę e-mail wiadomość z linkiem aktywującym nowe konto. Co wtedy trzeba zrobić? Oczywiście kliknąć w link i zalogować się wybraną nazwą użytkownika i hasłem.

forBET rejestracja – komputer i mobile

Rejestracja w forBET przebiega w taki sam sposób na komputerze, jak i przy użyciu urządzenia mobilnego. A więc podobny formularz czeka na ciebie na stronie iforbet.pl oraz w aplikacji mobilnej forBET. Oczywiście, jeśli korzystasz z telefonu, by zarejestrować konto w forBET nie musisz od razu pobierać aplikacji mobile. Możesz po prostu skorzystać ze strony mobile iforbet.pl, którą otworzysz w przeglądarce swojego smartfona.

Plusy rejestracji w forBET

forBET to wiodący bukmacher w Polsce i nie dziwi nas, że typerzy regularnie rejestrują u niego konto. W opiniach o forBET często przytaczane są takie fakty jak bogata oferta, dobre kursy i promocje, z których można otrzymać dodatkowe pieniądze.

Rejestracja w forBET pozwala mieć całodobowy dostęp do zakładów bukmacherskich. Po założeniu konta można typować zakłady przedmeczowe i “na żywo”, a z racji tego, że to bukmacher online – forBET obsługuje wiele internetowych płatności takich jak Payu, dotpay, tpay i karty płatnicze: VISA, Mastercard.

Jak użyć kod promocyjny forBET przy rejestracji?

Wpisując dane osobowe na stronie iforbet.pl zobaczysz pole oznaczone jako “kod promocyjny”. Użytkownicy serwisu obstawiamy.info mogą skorzystać z naszego kodu, który wygląda następująco: OBSTAWIAMYPL.

Ile trzeba mieć lat, aby zarejestrować się w forBET?

Bukmacher forBET przyjmuje rejestrację tylko od pełnoletnich osób.

Jakie dokumenty muszę posiadać, żeby założyć konto w forBET?

Rejestrując konto w forBET potrzebujesz podać informację, a także dołączyć skany jednego z dwóch dokumentów tożsamości. Do weryfikacji wystarczy dowód osobisty lub paszport. Sam możesz zdecydować, z którego dokumentu skorzystasz przy rejestracji w forBET.

Jakie dane trzeba wpisać przy rejestracji w forBET?

Oto pełna lista informacji, które trzeba podać w procesie tworzenia nowego konta forBET: e-mail, login, hasło, imię, nazwisko, numer telefonu, adres zamieszkania, numer i seria dokumentu tożsamości, data urodzenia, numer PESEL, numer rachunku bankowego.

Jakie bonusy oferuje forBET za rejestrację?

Nowi klienci za zarejestrowanie się u bukmachera forBET mogą odebrać bonusy: zakład bez ryzyka 1200 zł, bonus od II wpłaty 2050 zł i 30 dni bez podatku!

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln