Superbet kod promocyjny od Obstawiamy | Aż 3755 PLN do odebrania!
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

3500 pln

3500 pln

Cashback

200 pln

200 pln

Freebet od depozytu

0 pln

35 pln

Freebet za rejestrację z kodem OBSTAWIAMY

3735 pln
Odbierz bonus
50pln
Betclic
 • 1-krotny obrót bonusu na start
 • Szeroka oferta na zakłady
 • 50 zł bonus z kodem
 • Gra bez podatku
 • Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 • Tydzień bez ryzyka
 • Jerzy Dudek - ambasador
 • Aplikacja mobilna
 • Odbierz bonus
  760pln
  STS
 • Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 • Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 • STS TV
 • Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 • Odbierz bonus
  Superbet kod promocyjny od Obstawiamy | Aż 3755 PLN do odebrania!

  Superbet kod promocyjny od Obstawiamy | Aż 3755 PLN do odebrania!

  Chcesz założyć konto w Superbet i szukasz kodu promocyjnego? Mamy dla Ciebie analizę oferty powitalnej i szczegóły dotyczące Superbet kodu promocyjnego. Zobacz, co czeka na graczy, którzy zarejestrują się u czołowego bukmachera.

  W tym wpisie dowiesz się:

  • Co daje kod promocyjny Superbet.
  • Jak brzmi kod promocyjny.
  • Gdzie wpisać kod promocyjny,
  • Jakie bonusy na start dostaniesz za rejestrację.
  • Jakie promocje czekają na aktualnych graczy.
  • Jak wypłacić środki bonusowe na swoje konto.

  Superbet kod promocyjny: co daje?

  bonus powitalny superbet z kodem promocyjnym

  Superbet kod promocyjny od OBSTAWIAMY to szansa na atrakcyjny bonus powitalny. Zakładając tutaj konto, można liczyć na promocje w łącznej kwocie aż 3755 PLN. Każdy nowy Gracz może liczyć na cashback, Freebet od depozytu Freebet za założenie konta. Co zatem należy zrobić, aby cieszyć się z pełnego bonusu powitalnego? Z poniższego tekstu dowiesz się, krok po kroku, jak wygląda rejestracja z kodem promocyjnym Superbet.

  ODBIERZ BONUS W SUPERBET

  3500 PLN

  3500

  PLN

  Cashback Zwrot w bonusie nawet do 3500 PLN za przegrane zakłady w pierwsze 7 dni po rejestracji.

  200 PLN

  200

  PLN

  Freebet od depozytu 100% freebet od pierwszej wpłaty do maksymalnie 200 PLN. Doładowanie konta konieczne do 14 dni po rejestracji.

  35

  PLN

  Freebet za rejestrację z kodem OBSTAWIAMY Freebet 35 PLN za rejestrację z naszym kodem promocyjnym! Wystarczy dokonać pierwszego depozytu na co najmniej 50 PLN!

  Superbet kod promocyjny: jak brzmi?

  Superbet kod promocyjny jest skierowany tylko i wyłącznie do społeczności Obstawiamy. Wszyscy Gracze, którzy założą konto właśnie z tym kodem, mogą cieszyć się z pełnego pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą cashback, freebet od depozytu, freebety za założenie konta oraz wiele, wiele innych. Zatem jak brzmi kod promocyjny Superbet? Tutaj sprawa jest prosta. Kod promocyjny Superbet to OBSTAWIAMY.

  Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym Superbet?

  Wiecie już jak brzmi kod promocyjny Superbet. Kolejna kwestia, którą chcemy Wam ułatwić, to miejsce wpisania tego kodu.

  Na początek kluczowe pytanie: czy Superbet posiada pole na kod promocyjny? Tak!

  Specjalne pole znajduje się w formularzu rejestracyjnym i jak wyczytamy na stronie Superbetu:

  „Wprowadź kod promocyjny OBSTWIAMY, a otrzymasz od Superbet wyjątkowy bonus”.

  Kod promocyjny Superbet - rejestracja

  Założenie konta w Superbet to trzy szybkie kroki:

  1. Uzupełnij dane konta i podstawowe informacje o Tobie (nie trzeba wrzucać zdjęć dowodu!).
  2. Wyraź niezbędne zgody marketingowe.
  3. Kliknij „Rejestracja” i koniec – jesteś zarejestrowany.

  Miejsce na wpisanie kodu promocyjnego w formularzu jest standardowym rozwiązaniem wśród polskich bukmacherów, posiada je również Superbet. Brak kodu promocyjnego w tym okienku może być jednoznaczny z nieotrzymaniem wyższego bonusu powitalnego. W przypadku kodu OBSTAWIAMY jest to dodatkowy Freebet na kwotę 35 PLN! Co należy zrobić, aby go otrzymać?

  Po rejestracji z naszym kodem promocyjnym Superbet wystarczy dokonać pierwszego depozytu na kwotę co najmniej 50 PLN. I tyle! Po zaksięgowaniu wpłaty freebet zostanie dopisany do Twojego konta w przeciągu 48h i należy go zaakceptować w ciągu kolejnych 72h!

  Superbet kod promocyjny – bonus na start do 3755 PLN!

  Kod promocyjny SUPERBET to szansa na skorzystanie z pakietu powitalnego składającego się z:

  • Cashback w bonusie do 3500 PLN
  • Freebet 20 zł,
  • Freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN + extra Freebet 35 PLN (Tylko z naszym kodem promocyjnym)
  Kod promocyjny Superbet

  Pierwszy depozyt

  Freebet od pierwszej wpłaty to podwojenie aż do 200 PLN! Minimalna kwota, jaka zalicza się do tej promocji do 20 PLN. Zatem przykładowo, wpłacając 200 PLN przy pierwszym depozycie, gracz może liczyć na bonus 200 PLN.

  Freebet jest aktywny od momentu zaksięgowania pierwszej wpłaty. Gra z Freebet nie wymaga żadnego obrotu. Wystarczy zagrać za niego 1 raz (kurs minimalny 1,14 – systemowo). Wysykość wygranej na kuponie zagranym za Freebet będzie pomniejszona o stawkę Freebetu. Na wykorzystanie pierwszego freebetu jest aż 10 dni.

  Dodatkowy freebet — kod promocyjny Superbet

  Warto tutaj zaznaczyć, że rejestracja z naszym kodem promocyjnym Superbet to również dodatkowy Freebet w kwocie 35 PLN. Aby go otrzymać, wystarczy wpłacić w ciągu 14 dni od rejestracji co najmniej 50 PLN. Podsumowując, wpłacasz 50 PLN i otrzymujesz 50 PLN bonusu od depozytu oraz dodatkowo 35 PLN Freebetu z racji użycia naszego kodu. Freebet pojawi się na Twoim koncie w ciągu 48h i trzeba go zaakceptować w ciągu kolejnych 72h!

  Tydzień bez ryzyka

  Założyłeś konto z kodem promocyjnym Superbet? Zatem kolejny bonus to gra bez ryzyka. Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie Bonusu do 3500 PLN!

  Jak obrócić bonusem CASHBACK DO 3500 PLN?

  Wystarczy zaledwie trzykrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.91! Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem! Na wykonanie obrotu masz 7 dni.

  Trzykrotny obrót oznacza to, że aby uwolnić środki bonusowe trzeba zawrzeć zakłady na łączną kwotę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu (200 PLN bonusu – obrót na 600 PLN). Kupony zaliczające się do obrotu to Single kurs minimalny 1,91, AKO – kurs łączny minimum 1,91 oraz Systemowe – kurs minimalny poszczególnej kombinacji nie może być niższy niż 1,91.

  Freebet 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej

  Kto nie lubi dostawać pieniędzy od bukmachera za darmo? W Superbet darmowe 20 PLN możesz odebrać również za pobranie aplikacji mobilnej na swojego smartfona.

  Jak to zrobić? Już tłumaczymy:

  1. Załóż konto z naszym kodem promocyjnym Superbet
  2. Ściągnij aplikację mobilną na swój telefon.
  3. Zaloguj się na konto w aplikacji i odbierz dodatkowe 20 PLN!

  Na odebranie Freebetu masz 7 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu. Bonus zostanie przypisany do 72 godzin po pierwszym zalogowaniu w aplikacji. Obrót? Środki bonusowe będą aktywne 10 dni. Freebet z kolei, zarówno za pobranie aplikacji jak i za użycie naszego kodu promocyjnego nie wymaga obrotu.

  kod promocyjny superbet - najlepsza aplikacja mobilna

  Nie pozostaje zatem nic innego, jak wykorzystać w pełni promocję bonusu powitalnego zakładając konto z naszego linku -> https://obstawiamy.info/go/superbet/

  Superbet kod promocyjny a pozostałe promocje

  Bonus powitalny za rejestrację z naszym kodem promocyjnym to nie wszystko! Oprócz zakładu bez ryzyka, bonusu od depozytu i freebetów za pobranie aplikacji i nasz kod promocyjny, bukmacher przygotował szereg promocji już po wykorzystaniu tej powitalnej!

  Rumuński bukmacher, tworząc nazwy promocji, poszedł jedną linią tematyczną, dodając do każdej z nich określenie „Super”:

  • Superspin – szansa na zakręcenie kołem i zgarnięcie nagrody przypisanej do danego pola. Od freebetów po bonus na sporty wirtualne, zakłady sportowe, aż po jackpot w wysokości 2 000 PLN. Z promocji (raz dziennie) mogą skorzystać tylko zalogowani gracze.
  • Supergame Jackpot — zabawa, w której do wskazania jest określona liczba dokładnych wyników na konkretne spotkania wskazane przez Superbet. W grze jest pula nagród 125 000 PLN do wypłaty w gotówce, obrót nie jest wymagany, a udział w niej jest całkowicie darmowy. Promocja tylko dla graczy posiadających konta internetowe.
  • Super przewaga — nie lubisz, kiedy Twój zespół prowadzi z dużą przewagą i ostatecznie nie wygrywa? Superbet ma na to odpowiedź i w 6 różnych dyscyplinach nie musisz czekać na końcowy wynik, żeby Twój kupon okazał się zwycięski!
  • Gry wirtualne bez podatku — wystarczy dodać na kupon 3 zdarzenia z oferty sportów wirtualnych Golden Race i można grać bez podatku. Operator automatycznie powiększy wygraną o 14%.
  • Bonusbox — promocja skierowana do graczy, którzy posiadają internetowe konta u bukmachera. W jaki sposób można go otrzymać? Trzeba kliknąć BOX z prezentem na dany dzień w zakładce BonusBox. Jeśli spełnisz warunki promocji, możesz odebrać natychmiastowy bonus.
  • SuperKursy — są to wybrane zakłady przedmeczowe z kursami bardziej atrakcyjnymi niż w standardowej ofercie. Najciekawsze wydarzenia dnia będziesz mógł obstawić po najwyższych kursach na polskim rynku z marżą 0%! Mało tego, zakłady oznaczone jako SUPER KURSY można łączyć zarówno ze sobą, jak i z innymi zakładami z oferty. Takie połączenie zapewni Ci dodatkowe emocje i jeszcze większą wygraną, gdy Twoje typy będą trafne.
  • SuperBets — wystarczy sprawdzać zakłady SuperBets i dodać swoją kombinację do kuponu. Oferta dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i live.
  • NBA Action — W tej promocji wystarczy zaakceptować wyskakujące okienko i zagrać kupon SINGIEL lub MULTI na ofertę NBA za minimum 50 PLN. Jeśli kupon okaże się przegrany Gracz otrzyma zwrot 25 PLN w postaci Freebetu. Promocja będzie trwać do końca sezonu regularnego NBA.
  • Super bonus — promocja polegająca na stworzeniu kuponu z co najmniej 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej o minimalnym kursie 1.20. Każde dodatkowe zdarzenie zwiększa wysokość wygranej.
  promocje superbet

  Superbet w swojej ofercie ma także m.in. strefę VIP czy super socials.

  Co ciekawe SuperBet na tym nie poprzestaje i stale proponuje nowe super promocje. Jedną z nich jest, chociażby BOOST KING na wybrane wydarzenia. Warto zatem założyć konto z naszym kodem promocyjnym Superbet, aby w pełni móc cieszyć się z bonusów od tego bukmachera.

  Z czego składa się bonus na start w Superbet?

  Nowi gracze w Superbet mogą skorzystać z tygodnia gry bez ryzyka aż do 3500 PLN (zwrot w bonusie), freebetu od pierwszego depozytu do 200 PLN +35 PLN i freebetu 20 PLN w aplikacji mobilnej.

  Czy Superbet posiada kod promocyjny?

  Tak, kod promocyjny, jaki należy wpisać podczas rejestracji, to OBSTAWIAMY.

  Gdzie wpisać kod promocyjny Superbet?

  Kod promocyjny Superbet należy wpisać w pierwszym kroku rejestracji. Natomiast po użyciu naszego linku pole kodu jest uzupełniane automatycznie.

  Czy Superbet jest legalnym bukmacherem?

  Tak, bukmacher posiada licencję Ministra Finansów i od 18.10.2019 może udzielać zakładów wzajemnych online

  Czy warto założyć konto w Superbet?

  Każdy gracz jest inny, więc odpowiedź będzie bardzo indywidualna. Zapoznaj się z recenzją oferty i bonusów na naszej stronie i sam zdecyduj, czy Superbet to bukmacher dla Ciebie.

  Patryk

  Patryk

  Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

   laurWięcej
   Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

   3500 pln

   3500 pln

   Cashback

   200 pln

   200 pln

   Freebet od depozytu

   0 pln

   35 pln

   Freebet za rejestrację z kodem OBSTAWIAMY

   3735 pln
   Odbierz bonus

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

   laurWięcej
   50pln
   Betclic
  1. 1-krotny obrót bonusu na start
  2. Szeroka oferta na zakłady
  3. 50 zł bonus z kodem
  4. Gra bez podatku
  5. Odbierz bonus
   3735pln
   Superbet
  6. Tydzień bez ryzyka
  7. Jerzy Dudek - ambasador
  8. Aplikacja mobilna
  9. Odbierz bonus
   760pln
   STS
  10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
  11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
  12. STS TV
  13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
  14. Odbierz bonus