Superbet kod promocyjny od Obstawiamy – odbierz bonus powitalny!
Kod promocyjny: brak

500 pln

500 pln

Cashback

50 pln

50 pln

Bonus od depozytu

Superbet kod promocyjny od Obstawiamy – odbierz bonus powitalny!

Superbet kod promocyjny od Obstawiamy – odbierz bonus powitalny!

Chcesz założyć konto w Superbet i szukasz kodu promocyjnego? Mamy dla Ciebie analizę oferty powitalnej i szczegóły dotyczące Superbet i kodu promocyjnego. Zobacz, co czeka na graczy, którzy zarejestrują się u czołowego bukmachera rodem z Rumunii.

Dowiedz się więcej o Superbet i pozostałych zakładach bukmacherskich. Sprawdź analizę krajowego rynku w naszym tekście: bukmacherzy w Polsce.

W tym wpisie dowiesz się:

 • gdzie wpisać kod promocyjny,
 • jakie bonusy na start dostaniesz za rejestrację,
 • jakie promocje czekają na aktualnych graczy,
 • jak wypłacić środki bonusowe na swoje konto.

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym w Superbet?

Do rejestracji w Superbet i skorzystania ze specjalnej oferty powitalnej nie jest potrzebny kod promocyjny. Wystarczy zarejestrować się z linku, przejść przez krótki formularz i cieszyć się możliwością korzystania z promocji i bonusów w Superbet.

rejestracja w superbet bez kodu promocyjnego

Założenie konta w Superbet to trzy szybkie kroki:

 1. Uzupełnij dane konta i podstawowe informacje o Tobie (nie musisz wrzucać zdjęć dowodu!).
 2. Wyraź niezbędne zgody marketingowe.
 3. Kliknij „Rejestracja” i koniec – jesteś gotowy do gry.

Brak miejsca na wpisanie kodu promocyjnego w formularzu nie jest standardowym rozwiązaniem wśród polskich bukmacherów. Często błąd podczas wpisywania dedykowanego kodu może być równoznaczny z nieotrzymaniem wyższego bonusu powitalnego. To samo tyczy się całkowitego pominięcia kodu w trakcie zakładania konta.

Tak jest np. w przypadku Betclica, jednego z ulubionych zakładów bukmacherskich w Polsce, który jako jedyny na polskim rynku posiada ofertę na FAME MMA!

Standardowy zakład bez ryzyka na start u tego bukmachera wynosi 500 PLN, ale… czytelnicy Obstawiamy mogą skorzysta z wyjątkowej oferty.

Załóż konto z kodem: OBSTAWPL i skorzystaj z wyższego o 50 PLN cashbacku na start – 550 PLN!

Superbet kod promocyjny – bonus na start do 550 PLN!

Rejestracja w Superbet to szansa na skorzystanie z pakietu powitalnego składającego się z:

 • 50 PLN od pierwszej wpłaty,
 • 500 PLN za przegrane zakłady.
superbet - promocja na start z kodem

50 PLN od pierwszego depozytu

Do odebrania tego bonusu (jak i pozostałych) konieczna jest rejestracja. Po pomyślnym przejściu tego procesu jesteś gotowy do korzystania z promocji przygotowanych przez Superbet.

Bonus od pierwszego depozytu jest dostępny przez 14 dni od daty założenia konta i akceptacji oferty na start. Wystarczy, że wpłacisz minimum 20 PLN, a równowartość depozytu trafi na Twoje konto w formie bonusu.

Jeżeli chcesz otrzymać maksymalny bonus, musisz wpłacić 50 PLN.

Warunki? Bardzo korzystne dla gracza, bo do wypłaty środków bonusowych wystarczy jednokrotny obrót bonusem. Na kuponie muszą znaleźć się dwa zdarzenia z minimalnym kursem jednego 1.30 i kursem łącznym większym niż 1.80.

Warto zaznaczyć, że stawki zakładów zagranych z konta depozytowego i stawki z wszystkich kuponów są liczone do obrotu bonusem, na który gracz ma 7 dni. Tydzień to niewiele, jednak biorąc pod uwagę niewygórowane warunki dotyczące pojedynczego kuponu, bonus można spokojnie wypłacić.

500 PLN bez ryzyka

Superbet podszedł do tematu zwrotu za pierwszy zakład inaczej niż pozostali bukmacherzy i zamiast pojedynczego zakładu bez ryzyka stworzył tydzień bez ryzyka. Tylko co to właściwie oznacza?

Założenie konta z kodem promocyjnym Superbet i wpłata pierwszego depozytu aktywują 7 dni bez ryzyka. Jest jednak limit – maksymalny zwrot od Superbet za przegrane stawki wynosi 500 PLN.

Jak obliczyć kwotę, jaką otrzymamy w razie niepowodzenia? Z pomocą przychodzi następujący wzór:

Stawki – wygrane – podatek od gier – przyznane i wykorzystane bonusy = cashback

To prawda, dostaniesz zwrot za przegrane kupony, jednak otrzymana suma będzie pomniejszona o kilka istotnych elementów.

Najlepiej będzie spojrzeć na przykładową sytuację, w której gracz:

 • postawił łącznie 750 PLN
 • wygrał łącznie 250 PLN
 • zapłacił 90 PLN podatku od obrotu (12 procent z 750 PLN)
 • otrzymał bonus 50 PLN za pierwszy depozyt

Korzystając ze wzoru daje to nam:

750 PLN – 250 PLN – 90 PLN – 50 PLN = 360 PLN

Widzisz różnicę? Teoretycznie powinno być to 500 PLN, natomiast przez dodatkowe koszty przerzucane na gracza zwrot jest o 140 PLN mniejszy.

W tym przypadku wypłacenie bonusu nastąpi po czterokrotnym obrocie. Zasady podobne jak w przypadku zakładu bez ryzyka: 2 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego to co najmniej 1.30, a minimalny kurs łączny to 1.80. Zmienia się natomiast czas na obrót, ale na korzyść gracza – zamiast 7 ma na to zadanie 14 dni.

Super Kursy dla nowych graczy

Czy podwyższenie kursu do 30.00 na chętnie obstawiane wydarzenia sportowe brzmi atrakcyjnie? Z tego założenia wyszedł Superbet i swoim świeżo zarejestrowanym proponuje Super Kursy.

Nie jest to jednak stała promocja tylko oferta aktywowana przy okazji najciekawszych pojedynków w świecie sportu np. w KSW, Lidze Mistrzów czy Ekstraklasie.

Super Kursy w superbet po rejestracji z kodem promocyjnym

W tym przypadku kurs 30.00 naliczany jest za wskazanie wygranego w piłkarskich derbach Krakowa. Z Super Kursów mogą skorzystać jedynie nowi gracze, którzy założyli konto w dniach trwania promocji.  

Maksymalna stawka jednego klienta to 10 PLN, przy czym każdy może skorzystać tylko raz z Super Kursów. Potencjalny zysk składa się z regularnej wygranej za kupon (w tym przypadku 10 PLN razy kurs 2.0 zwycięstwo Cracovii lub 10 razy kurs 3.75 na zwycięstwo Wisły) i 300 PLN w bonusie pomniejszonym o kwotę wygranej.

Grając Super Kursy na derby Krakowa klient otrzymałby:

 • 17.60 PLN na konto główne i 282.40 PLN w bonusie za wygraną Cracovii,
 • 33 PLN na konto główne i 267 PLN w bonusie za wygraną Wisły.

Ważne: do skorzystania z promocji niezbędne jest wyrażenie zgód marketingowych.

Pozostałe promocje w Superbet

Rejestracja (z linka, a nie z kodem promocyjnym) w Superbet i skorzystanie z pakietu powitalnego na start (zakład bez ryzyka, bonus od depozytu) to nie koniec promocji dla graczy online.

Rumuński bukmacher tworząc nazwy promocji poszedł jedną linią tematyczną, dodając do każdej z nich określenie „Super”:

 • Superspin – szansa na zakręcenie kołem i zgarnięcie nagrody przypisanej do danego pola. Od freebetów po bonus na sporty wirtualne, zakłady sportowe, aż po jackpot w wysokości 10 000 PLN. Z promocji (raz dziennie) mogą skorzystać tylko zalogowani gracze.
 • Super Live – oferta dotyczą zakładów na żywo. Superbet proponuje podwyższone kursy na live na wybrane przez siebie wydarzenia dnia. Oferta obejmuje kilka rodzajów zakładów, nie tylko 1X2.
 • Super Mecz – standardowe podwyższanie kursów na najpopularniejsze zakłady (jak Superoferta w STS czy Fortunie). Co ważne, na jednym kuponie można połączyć kilka zdarzeń z oferty Super Mecz.
 • Super Extra – lubisz stawiać „pewniaczki”? Ta promocja jest skrojona pod Ciebie. Wrzuć na kupon min. 6 zakładów z kursem 1.10 (z czego jedno może być z oferty Super Extra) i ciesz się wyższymi kursami.

Na obstawiających piłkarską Ekstraklasę czeka jeszcze 50 PLN po zakończeniu każdej kolejki rozgrywek.

Co zrobić, żeby bonus trafił do Ciebie?

 • Zagraj zakłady pojedyncze lub akumulowane na najbliższą kolejkę Ekstraklasy (kurs pojedynczego zdarzenia 1.40, z czego minimum jedno musi być z Ekstraklasy).
 • Postaw łącznie 300 PLN.
 • Odbierz bonus 50 PLN po zakończeniu każdej kolejki.

Warunki? Trzykrotny obrót, kurs minimalny zdarzenia 1.40 i kurs łączny kuponu co najmniej 1.80. Na spełnienie wymagań gracz ma 7 dni.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny w Superbet?

Przy rejestracji w Superbet nie trzeba wpisywać kodu promocyjnego, żeby skorzystać ze specjalnej promocji na start.

Z czego składa się bonus na start w Superbet?

Nowi gracze w Superbet mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka do 500 PLN, bonusu od pierwszego depozytu do 50 PLN i Super Kursów na wybrane zdarzenie przez bukmachera.

Jak wypłacić bonus?

Do wypłacenia bonusu bez depozytu niezbędny jest jednokrotny obrót otrzymanymi środkami.

Czy warto założyć konto w Superbet?

Każdy gracz jest inny, więc odpowiedź będzie bardzo indywidualna. Zapoznaj się z recenzją oferty i bonusów na naszej stronie i sam zdecyduj, czy Superbet to bukmacher dla Ciebie.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln
Kod promocyjny: brak

500 pln

500 pln

Cashback

50 pln

50 pln

Bonus od depozytu

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln