Superbet kod promocyjny od Obstawiamy | Aż 3754 PLN do odebrania!
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

3500 pln

3500 pln

Cashback

200 pln

200 pln

Bonus od depozytu

000 pln

34 pln

Freebet za rejestrację z kodem

3734 pln
+ 34 pln
Odbierz bonus
Superbet kod promocyjny od Obstawiamy | Aż 3754 PLN do odebrania!

Superbet kod promocyjny od Obstawiamy | Aż 3754 PLN do odebrania!

Chcesz założyć konto w Superbet i szukasz kodu promocyjnego? Mamy dla Ciebie analizę oferty powitalnej i szczegóły dotyczące Superbet kodu promocyjnego. Zobacz, co czeka na graczy, którzy zarejestrują się u czołowego bukmachera.

W tym wpisie dowiesz się:

 • Co daje kod promocyjny Superbet.
 • Jak brzmi kod promocyjny.
 • Gdzie wpisać kod promocyjny,
 • Jakie bonusy na start dostaniesz za rejestrację.
 • Jakie promocje czekają na aktualnych graczy.
 • Jak wypłacić środki bonusowe na swoje konto.

Superbet kod promocyjny: co daje?

Kod promocyjny Superbet - Bonus powitalny

Superbet kod promocyjny od OBSTAWIAMY to szansa na atrakcyjny bonus powitalny. Zakładając tutaj konto, można liczyć na promocje w łącznej kwocie aż 3754 PLN. Każdy nowy Gracz może liczyć na cashback, bonus od depozytu oraz Freebet. Co zatem należy zrobić, aby cieszyć się z pełnego bonusu powitalnego? Z poniższego tekstu dowiesz się, krok po kroku, jak wygląda rejestracja z kodem promocyjnym Superbet.

ODBIERZ BONUS W SUPERBET

3500 PLN

3500

PLN

Cashback Zwrot nawet do 3500 PLN za przegrane zakłady w pierwsze 7 dni po rejestracji.

200 PLN

200

PLN

Bonus od depozytu 100% w bonusie od pierwszej wpłaty do maksymalnie 200 PLN. Doładowanie konta konieczne do 14 dni po rejestracji.

000 PLN

34

PLN

Freebet za rejestrację z kodem Freebet 34 PLN za rejestrację z naszym kodem promocyjnym! Wystarczy dokonać pierwszego depozytu na co najmniej 50 PLN!

Superbet kod promocyjny: jak brzmi?

Superbet kod promocyjny jest skierowany tylko i wyłącznie do społeczności Obstawiamy. Wszyscy Gracze, którzy założą konto właśnie z tym kodem, mogą cieszyć się z pełnego pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą cashback, bonus od depozytu, freebety oraz wiele, wiele innych. Zatem jak brzmi kod promocyjny Superbet? Tutaj sprawa jest prosta. Kod promocyjny Superbet to OBSTAWIAMY.

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym Superbet?

Wiecie już jak brzmi kod promocyjny Superbet. Kolejna kwestia, którą chcemy Wam ułatwić, to miejsce wpisania tego kodu.

Na początek kluczowe pytanie: czy Superbet posiada pole na kod promocyjny? Tak do usunięcia!

Specjalne pole znajduje się w formularzu rejestracyjnym i jak wyczytamy na stronie Superbetu:

„Wprowadź kod promocyjny OBSTWIAMY, a otrzymasz od Superbet wyjątkowy bonus.”

Kod promocyjny Superbet - rejestracja

Założenie konta w Superbet to trzy szybkie kroki:

 1. Uzupełnij dane konta i podstawowe informacje o Tobie (nie trzeba wrzucać zdjęć dowodu!).
 2. Wyraź niezbędne zgody marketingowe.
 3. Kliknij „Rejestracja” i koniec – jesteś zarejestrowany.

Miejsce na wpisanie kodu promocyjnego w formularzu jest standardowym rozwiązaniem wśród polskich bukmacherów, posiada je również Superbet. Brak kodu promocyjnego w tym okienku może być jednoznaczny z nieotrzymaniem wyższego bonusu powitalnego. W przypadku kodu OBSTAWIAMY jest to dodatkowy Freebet na kwotę 34 PLN! Co należy zrobić, aby go otrzymać?

Po rejestracji z naszym kodem promocyjnym Superbet wystarczy dokonać pierwszego depozytu na kwotę co najmniej 50 PLN. I tyle! Po zaksięgowaniu wpłaty bonus zostanie dopisany do Twojego konta w przeciągu 48h i należy go zaakceptować w ciągu kolejnych 72h!

Superbet kod promocyjny – bonus na start do 3754 PLN!

Kod promocyjny SUPERBET to szansa na skorzystanie z pakietu powitalnego składającego się z:

 • Cashback do 3500 PLN
 • Freebet 20 zł,
 • Bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN + extra Freebet 34 PLN (Tylko z naszym kodem promocyjnym)
kod promocyjny superbet - bonus powitalny

Pierwszy depozyt

Bonus od pierwszej wpłaty to podwojenie aż do 200 PLN! Minimalna kwota, jaka zalicza się do tej promocji do 20 PLN. Zatem przykładowo, wpłacając 200 PLN przy pierwszym depozycie, gracz może liczyć na bonus 200 PLN.

Dodatkowy freebet — kod promocyjny Superbet

Warto tutaj zaznaczyć, że rejestracja z naszym kodem promocyjnym Superbet to również dodatkowy Freebet w kwocie 34 PLN. Aby go otrzymać, wystarczy wpłacić w ciągu 14 dni od rejestracji co najmniej 50 PLN. Podsumowując, wpłacasz 50 PLN i otrzymujesz 50 PLN bonusu od depozytu oraz dodatkowo 34 PLN Freebetu z racji użycia naszego kodu. Freebet pojawi się na Twoim koncie w ciągu 48h i trzeba go zaakceptować w ciągu kolejnych 72h!

Tydzień bez ryzyka

Założyłeś konto z kodem promocyjnym Superbet? Zatem kolejny bonus to gra bez ryzyka. Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie Bonusu do 3500 PLN!

Kod promocyjny Superbet - promocja powitalnaJak obrócić bonusem CASHBACK DO 3500 PLN?

Wystarczy zaledwie dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.80! Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem! Na wykonanie obrotu masz 10 dni.

W przypadku bonusu za pierwszy depozyt sytuacja wygląda tak samo. Aby wypłacić bonus, wystarczy dokonać dwukrotnego obrotu z minimalnym kursem kuponu 1.80! Na wykonanie obrotu jest również 10 dni.

Freebet 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej

kod promocyjny superbet - aplikacja mobilna

Kto nie lubi dostawać pieniędzy od bukmachera za darmo? W Superbet darmowe 20 PLN możesz odebrać również za pobranie aplikacji mobilnej na swojego smartfona.

Jak to zrobić? Już tłumaczymy:

 1. Załóż konto z naszym kodem promocyjnym Superbet
 2. Ściągnij aplikację mobilną na swój telefon.
 3. Zaloguj się na konto w aplikacji i odbierz dodatkowe 20 PLN!

Na odebranie Freebetu masz 7 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu. Bonus zostanie przypisany do 72 godzin po pierwszym zalogowaniu w aplikacji. Obrót? Środki bonusowe będą aktywne 10 dni. Freebet z kolei, zarówno za pobranie aplikacji jak i za użycie naszego kodu promocyjnego nie wymaga obrotu.

kod promocyjny superbet - najlepsza aplikacja mobilna

Nie pozostaje zatem nic innego, jak wykorzystać w pełni promocję bonusu powitalnego zakładając konto z naszego linku -> https://obstawiamy.info/go/superbet/

Superbet kod promocyjny a pozostałe promocje

Bonus powitalny za rejestrację z naszym kodem promocyjnym to nie wszystko! Oprócz zakładu bez ryzyka, bonusu od depozytu i freebetów za pobranie aplikacji i nasz kod promocyjny, bukmacher przygotował szereg promocji już po wykorzystaniu tej powitalnej!

Rumuński bukmacher, tworząc nazwy promocji, poszedł jedną linią tematyczną, dodając do każdej z nich określenie „Super”:

 • Superspin – szansa na zakręcenie kołem i zgarnięcie nagrody przypisanej do danego pola. Od freebetów po bonus na sporty wirtualne, zakłady sportowe, aż po jackpot w wysokości 2 000 PLN. Z promocji (raz dziennie) mogą skorzystać tylko zalogowani gracze.
 • Supergame Jackpot — zabawa, w której do wskazania jest określona liczba dokładnych wyników na konkretne spotkania wskazane przez Superbet. W grze jest pula nagród 125 000 PLN do wypłaty w gotówce, obrót nie jest wymagany, a udział w niej jest całkowicie darmowy. Promocja tylko dla graczy posiadających konta internetowe.
 • Super przewaga — nie lubisz, kiedy Twój zespół prowadzi z dużą przewagą i ostatecznie nie wygrywa? Superbet ma na to odpowiedź i w 6 różnych dyscyplinach nie musisz czekać na końcowy wynik, żeby Twój kupon okazał się zwycięski!
 • Gry wirtualne bez podatku — wystarczy dodać na kupon 3 zdarzenia z oferty sportów wirtualnych Golden Race i można grać bez podatku. Operator automatycznie powiększy wygraną o 14%.
 • Bonusbox — promocja skierowana do graczy, którzy posiadają internetowe konta u bukmachera. W jaki sposób można go otrzymać? Trzeba kliknąć BOX z prezentem na dany dzień w zakładce BonusBox. Jeśli spełnisz warunki promocji, możesz odebrać natychmiastowy bonus.
 • SuperKursy — są to wybrane zakłady przedmeczowe z kursami bardziej atrakcyjnymi niż w standardowej ofercie. Najciekawsze wydarzenia dnia będziesz mógł obstawić po najwyższych kursach na polskim rynku z marżą 0%! Mało tego, zakłady oznaczone jako SUPER KURSY można łączyć zarówno ze sobą, jak i z innymi zakładami z oferty. Takie połączenie zapewni Ci dodatkowe emocje i jeszcze większą wygraną, gdy Twoje typy będą trafne.
 • SuperBets — wystarczy sprawdzać zakłady SuperBets i dodać swoją kombinację do kuponu. Oferta dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i live.
 • NBA Action — W tej promocji wystarczy zaakceptować wyskakujące okienko i zagrać kupon SINGIEL lub MULTI na ofertę NBA za minimum 50 PLN. Jeśli kupon okaże się przegrany Gracz otrzyma zwrot 25 PLN w postaci Freebetu. Promocja będzie trwać do końca sezonu regularnego NBA.
 • Super bonus — promocja polegająca na stworzeniu kuponu z co najmniej 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej o minimalnym kursie 1.20. Każde dodatkowe zdarzenie zwiększa wysokość wygranej.
promocje superbet

Superbet w swojej ofercie ma także m.in. strefę VIP czy super socials.

Co ciekawe SuperBet na tym nie poprzestaje i stale proponuje nowe super promocje. Jedną z nich jest, chociażby BOOST KING na wybrane wydarzenia. Warto zatem założyć konto z naszym kodem promocyjnym Superbet, aby w pełni móc cieszyć się z bonusów od tego bukmachera.

Z czego składa się bonus na start w Superbet?

Nowi gracze w Superbet mogą skorzystać z tygodnia gry bez ryzyka aż do 3500 PLN, bonusu od pierwszego depozytu do 200 PLN i bonusu 20 PLN w aplikacji mobilnej.

Czy Superbet posiada kod promocyjny?

Tak, kod promocyjny, jaki należy wpisać podczas rejestracji, to OBSTAWIAMY.

Gdzie wpisać kod promocyjny Superbet?

Kod promocyjny Superbet należy wpisać w pierwszym kroku rejestracji. Natomiast po użyciu naszego linku pole kodu jest uzupełniane automatycznie.

Czy Superbet jest legalnym bukmacherem?

Tak, bukmacher posiada licencję Ministra Finansów i od 18.10.2019 może udzielać zakładów wzajemnych online

Czy warto założyć konto w Superbet?

Każdy gracz jest inny, więc odpowiedź będzie bardzo indywidualna. Zapoznaj się z recenzją oferty i bonusów na naszej stronie i sam zdecyduj, czy Superbet to bukmacher dla Ciebie.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  3500 pln

  3500 pln

  Cashback

  200 pln

  200 pln

  Bonus od depozytu

  000 pln

  34 pln

  Freebet za rejestrację z kodem

  3734 pln
  + 34 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln