STS kod promocyjny | Powiększony bonus dla Obstawiamy!
Kod promocyjny: brak

1200 pln

1200 pln

Bonus od depozytu

200 pln

200 pln

Zakład bez ryzyka

25 pln

25 pln

Freebet

1425 pln
Odbierz bonus
STS kod promocyjny | Powiększony bonus dla Obstawiamy!

STS kod promocyjny | Powiększony bonus dla Obstawiamy!

STS kod promocyjny 2021

Lider rynku polskich zakładów bukmacherskich musiał zadbać o odpowiednie promocje. Z STS kodem promocyjnym dostaniemy aż 6 bonusów:

 • Freebet 25 PLN
 • Zakład bez ryzyka 200 PLN
 • Bonus od depozytu do 1200 PLN
 • Bonus na Betgames 45 PLN
 • Bonus na Sporty Wirtualne 45 PLN
bonusy z kodem promocyjnym STS

Jak widzicie, mnogość promocji jakie daje kod promocyjny STS naprawdę robi wrażenie. Oczywiście większość z tych promocji jest dostępna w standardzie, ale część z tych kwot jest opcjonalna po wpisaniu kodu promocyjnego STS.

Zanim przejdziemy do tłumaczenia na czym polegają te wszystkie promocje, zwróćmy uwagę, że w STS mamy szanse wypróbować takie produkty jak Betgames, czy Sporty Wirtualne bez własnego wkładu finansowego. Większość z nas nie grała pewnie wcześniej w tego typu gry, a w STS za darmowe środki można spróbować – to nic nie kosztuje. Poza czasem potrzebnym na założenie konta.

Kod promocyjny STS vs inni bukmacherzy

Trzeba przyznać, że w tej chwili najbardziej polecamy z naszej oferty kodów promocyjnych promocję Betclic. Ten bukmacher daje cashback do 500 zł, a z naszym kodem jest to aż 550 PLN.

Warty uwagi jest również eWinner z kodem bonusowym do 655 PLN na start. A jest to zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe oraz bonus od depozytu do 500 PLN.

Inne kody bonusowe, które stawiamy wyżej niż ten od STS to Fortuna i forBET.

Co daje kod promocyjny STS na start?

Wszyscy bukmacherzy udostępniają dla nas kody promocyjne, które potem rozdajemy Wam! Dzięki temu macie dostęp do lepszych promocji na start. W STS nie jest inaczej, typowo na powitanie dostaniecie następujące bonusy:

Zakład Bez Ryzyka 200 zł na konto depozytowe!

Pierwszy bonus, który daje kod promocyjny STS to zakład bez ryzyka do 200 PLN. Na pewno dobrze znacie zasady tej promocji, ale dla tych, którzy nie wiedzą, tłumaczymy.

kod promocyjny sts na zaklad bez ryzyka do 200 pln

Bonus bez ryzyka charakteryzuje się zwrotem stawki w przypadku przegranego zakładu (w tym wypadku będzie to pierwszy kupon). Stawka jest pomniejszana o podatek, a środki zwracane w formie realnej gotówki do wypłaty (zwrot na konto depozytowe) lub w formie bonusu (środki do obrotu).

Z kodem promocyjnym STS dostaniemy zwrot na konto depozytowe, co jest jak najbardziej fair podejściem i należy to docenić. Zasady bonusu są takie:

 • Nie ma wymagań dot. minimalnego kursu kuponu, czy zdarzeń
 • Brak minimalnej stawki
 • Zwrot przyznawany w formule stawka – podatek
 • Środki przelewane na konto depozytowe (dostępne od razu do wypłaty)

Pierwszy zakład w STS możemy zatem puścić bez nerwów, bo jeśli przegramy, to bukmacher zwróci nam stawkę pomniejszoną tylko o podatek. Wówczas możemy zdecydować: wypłacić środki, czy grać dalej. Aby wykorzystać maksymalny bonus należy zagrać za ~227,50 PLN, wtedy nasz zwrot wyniesie 200,2 PLN.

STS kod promocyjny freebet 25 PLN

Kolejnym bonusem, który dostajemy wprost na start jest freebet z kodem promocyjnym STS. Kwota promocji to 25 zł, a otrzymamy ją do maksymalnie 3 dni po rejestracji.

sts kod promocyjny freebet 25 PLN

Zasady:

 • Freebetem należy obrócić 3 razy, aby przenieść środki na konto depozytowe
 • Minimalny kurs kuponu to 1.91
 • Do obrotu nie są wliczane zakłady typu Maxikombi, Hit Dnia, Zakład bezpieczny oraz kupony zamknięte przez cash-out, oraz HIT DNIA

Jak możemy zauważyć po zasadach nie jest to klasyczny freebet, którym gramy i jeśli wygramy to zysk netto od razu wchodzi na konto depozytowe. Freebet w STS z kodem promocyjnym jest więc praktycznie bonusem, który trzeba obracać.

Nadal jednak dostajemy te środki za samą rejestrację i nie musimy dokonywać własnego depozytu.

STS bonus od wpłaty do 1200 PLN

Dzięki bonusowi od wpłaty w STS możemy zyskać nawet do 1200 PLN. W tym akapicie przedstawimy zasady działania, obracania i warunków tej promocji.

bonus 1200 pln z kodem promocyjnym do sts

Aby aktywować bonus od wpłaty w STS należy wpłacić środki, zrobimy to na przykładzie 500 PLN, a następnie zagrać nimi raz z kursem minimalnym kuponu 1.85. Wówczas będziemy mogli przejść do grania za bonus, który w przypadku wpłaty 500 PLN, wyniesie dokładnie 500 PLN.

Aby przenieść teraz środki bonusowe na konto depozytowe i móc je wypłacić, trzeba dokonać obrotu. Jego zasady są następujące:

 • Kurs minimalny kuponu 1.91
 • Obrót x3, liczą się tylko wygrane kupony
 • Do obrotu nie liczą się zakłady Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony zamknięte opcją cash-out, kupony rozliczone jak zwrot oraz kupony przegrane

Zdziwienie budzi zasada mówiąco o braku liczenia do obrotu kuponów przegranych. Z takim rozwiązaniem spotkacie się tylko w STS. Wszyscy pozostali bukmacherzy wliczają do gry także porażki. W STS musicie zatem szczególnie skupić się przy formowaniu kuponów za bonus!

Z innych pomocnych informacji, aby sprawdzić stan obrotu można wejść w zakładkę „Moje KONTO”, gdzie znajdziecie miejsce o nazwie „Obrót pozostałych do transferu środków”. Stamtąd dowiecie się jaką kwotą trzeba jeszcze zagrać.

Podsumowując: kwota bonusu od wpłaty w STS jest dobra, obrót też niski, 4-krotny (licząc także ten depozytem), razi jednak zasada z wygranymi kuponami. Koniecznie dajcie znać, jak Wam to wychodzi.

STS kod promocyjny rejestracja

Wiecie jakie bonusy możecie dostać, jak je wykorzystać, a nawet jak wypłacić. Większość z Was nie wykonała jednak pewnie jeszcze pierwszego kroku. Czas na rejestrację z kodem promocyjnym STS.

Jest to bardzo prosty proces, który nie zajmie Wam więcej niż  5 minut, dlatego też nie będziemy się nad nim zbytnio rozpisywać.

W pierwszym kroku wpisujemy maila, hasło, numer telefonu – ważne, wpiszcie poprawny nr, bo przyjdzie na niego kod aktywacyjny.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Kod promocyjny STS wpisujemy w rejestracji dokładnie w pierwszym kroku, jest to dokładnie w tym miejscu:

miejsce do wpisania kodu promocyjnego sts

Ten screenshot właściwie wyjaśnia sprawę, gdzie wpisać kod promocyjny w STS, ale gdybyście mieli jeszcze wątpliwości, no to po wejściu w nasz link, jest to pierwsze okno i 4 pole do wypełnienia!

Jak wpisać STS kod promocyjny?

Szczerze mówiąc kodu promocyjnego w STS nie trzeba nawet wpisywać. Jeśli klikniesz w nasz link, to kod zostanie wpisywany w formularzu automatycznie. Natomiast, gdyby z jakiegoś powodu tak się nie stało, to małe/duże litery nie mają znaczenia. Możesz wpisać nawet kod ObStAwiAmY, a i tak otrzymasz bonusy.

Pozostałe bonusy w STS do 115 PLN

Na samym początku tekstu wspomnieliśmy, że operator przyznaje szereg bonusów z kodem promocyjnym STS, ale nie wszystkie są typowo startowe. Przejdźmy teraz do bonusów  w STS, które w sumie mogą wynieść nawet 115 PLN.

20 PLN na Sporty Wirtualne + 25 PLN ekstra

Ten STS bonus uprawnia do otrzymania 20 PLN za pierwszy przegrany zakład na Sportach Wirtualnych (do 20 PLN). Zwrot dostaniemy w bonusie na dalszą grę.

25 PLN ekstra dostaniemy za regularne obstawianie Sportów Wirtualnych. Tutaj potrzeba obrotu tygodniowego na poziomie 300 PLN, aby dostać dodatkowe 25 PLN.

25 PLN na ESPORT

To kolejna promocja cykliczna, dzięki której co tydzień możemy zyskać nawet do 25 PLN za obstawianie esportu. Bonus to 10% od przegranych z kursem minimalnym na poziomie 1.85. STS przyzna freebet po 3 dniach od zakończenia etapu (tygodnia).

20 PLN na Betgames + 25 PLN ekstra

Pierwszy zakład postawiony na Betgames z kursem minimalnym 1.90 jest bezpieczny. Jeśli wygrasz, to wygrasz, a jeśli przegrasz, to dostaniesz zwrot w formie bonusu 20 PLN.

25 PLN ekstra będziemy dostawać w cyklach tygodniowych od poniedziałku do niedzieli. Bonus to 10% od sumy stawek wygranych kuponów na Betgames.

Zaproś kumpla do STS i zyskaj 50 PLN

Pierwsze co musimy zrobić, aby wziąć udział w akcji to przejście do sekcji ZAPROŚ KUMPLA i kliknięcie Zaczynamy. Nastepnie należy wpłacić depozyt i zagrać nim za min. 25 PLN.

Następny krok to link aktywacyjny, który dostaniemy od STS – trzeba go wysłać do 6 kumpli.

Jeśli każdy z zaproszonych ziomków wpłaci min. 50 PLN i zagra za łącznie 500 PLN z kursem minimalnym 1.85, to każdy z Was dostanie po 50 PLN.

Czy STS ma kod bonusowy?

STS ma kod bonusowy, który uprawnia do odbioru specjalnych bonusów niedostępnych bez kodu. Specjalne vouchery podwyższają kwoty promocji.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Kod promocyjny STS należy wpisać w 1. Kroku rejestracji w polu „Kod promocyjny”. Jeśli klikniesz w nasz link, to kod wpisze się automatycznie.

Jakie bonusy daje kod promocyjny STS?

Dzięki kodowi promocyjnemu w STS zyskamy bonus od depozytu, zakład bez ryzyka, oraz liczne freebety. Szczegóły kwotowe i obrotowe bonusów znajdziesz dokładnie rozpisane w naszym artykule o kodzie promocyjnym STS.

Marketing Obstawiamy

Marketing Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln
  Kod promocyjny: brak

  1200 pln

  1200 pln

  Bonus od depozytu

  200 pln

  200 pln

  Zakład bez ryzyka

  25 pln

  25 pln

  Freebet

  1425 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln