STS kod promocyjny | Bonus dla Obstawiamy!
Kod promocyjny OBSTAWIAMY

1500 pln

1500 pln

Bonus od depozytu

100 pln

100 pln

Zakład bez ryzyka

60 pln

60 pln

Bonus

1660 pln
Odbierz bonus
STS kod promocyjny | Bonus dla Obstawiamy!

STS kod promocyjny | Bonus dla Obstawiamy!

STS kod promocyjny 2024

Lider rynku polskich zakładów bukmacherskich musiał zadbać o odpowiednie promocje. Z STS kodem promocyjnym dostaniemy niezły pakiet:

 • Bonus 100% do I depozytu do 300 PLN
 • Zakład bez ryzyka na pierwszy kupon max do 100 PLN
 • Bonus 50% do II depozytu do 500 PLN
 • Bonus 50% do II depozytu do 700 PLN
 • 60 PLN bonusu za wykonanie wszystkich zadań powitalnych
STS kod promocyjny 2023

Jak widzicie, mnogość promocji, jakie daje kod promocyjny STS, robi wrażenie. Oczywiście większość z tych promocji jest dostępna w standardzie, jednak część z tych kwot jest opcjonalna po wpisaniu kodu promocyjnego STS.

Zanim przejdziemy do tłumaczenia, na czym polegają te wszystkie promocje, zwróćmy uwagę, że w STS mamy szanse wypróbować takie produkty jak Betgames, czy Sporty Wirtualne bez własnego wkładu finansowego. Większość z nas nie grała pewnie wcześniej w tego typu gry, a w STS za darmowe środki można spróbować – to nic nie kosztuje. Poza czasem potrzebnym na założenie konta.

Kod promocyjny STS

Trzeba przyznać, że oferta bonusu powitalnego w STS jest atrakcyjna. Z naszym kodem promocyjnym STS każdy Gracz będzie mógł skorzystać aż z 5 bonusów powitalnych. Pierwszy z nich to podwojenie pierwszego depozytu maksymalnie do 300 PLN. Następnie na Gracza czekać będzie zakład bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Kolejne bonusy to 50% wpłaconej kwoty do drugiego i trzeciego depozytu odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN. Ostatni bonus, równie atrakcyjny, to 60 PLN za wykonanie kilku prosty zadań. Jak więc widać kod promocyjny STS to same profity przy zakładaniu konta w jednym z lepszych operatorów w Polsce.

Oferta powitalna w STS z kodem Obstawiamy.info

1500 PLN

1500

PLN

Bonus od depozytu Łącznie za pierwszy drugi i trzeci depozyt możesz otrzymać nawet 1500 PLN. Ważne – do obrotu liczą się tylko wygrane kupony.

100 PLN

100

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy zakład do 100 PLN. W przypadku porażki pieniądze trafią na Twoje konto główne i będziesz mógł je od razu wypłacić!

60 PLN

60

PLN

Bonus Pieniądze trafią na Twoje konto po wykonaniu 6 zadań. Przy każdym z pierwszych 3 depozytów odblokowane zostaną 2 zadania!

Co daje kod promocyjny STS na start?

Wszyscy bukmacherzy udostępniają dla nas kody promocyjne, które potem możemy rozdać Wam! Dzięki temu macie dostęp do lepszych promocji na start. W na start dostaniecie następujące bonusy:

Zakład Bez Ryzyka 100 zł!

Pierwszy bonus, który daje kod promocyjny STS to zakład bez ryzyka do 100 PLN. Na pewno dobrze znacie zasady tej promocji, ale dla tych, którzy nie wiedzą, tłumaczymy.

Kroki na zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym STS

Bonus bez ryzyka charakteryzuje się zwrotem stawki w przypadku przegranego zakładu (w tym wypadku będzie to pierwszy kupon). Stawka jest pomniejszana o podatek, a środki zwracane w formie realnej gotówki do wypłaty (zwrot na konto depozytowe) lub w formie bonusu (środki do obrotu).

Z kodem promocyjnym STS dostaniemy zwrot na konto bonusowe do obrotu. Zasady bonusu są takie:

 • Trzykrotny obrót
 • Obrót tylko wygranymi kuponami
 • Minimalny kurs kuponów to 1.91

Pierwszy zakład w STS możemy zatem puścić bez nerwów, bo jeśli przegramy, to bukmacher zwróci nam stawkę pomniejszoną tylko o podatek. Wówczas możemy grać za wpłacone prędzej środki dalej.

STS kod promocyjny freebet?

W przeszłości bonusem, który dawał STS na start był freebet z kodem promocyjnym STS. Kwota promocji to 25 zł.

sts kod promocyjny freebet 25 PLN

Zasady:

 • Freebetem należy obrócić 3 razy, aby przenieść środki na konto depozytowe
 • Minimalny kurs kuponu to 1.91
 • Do obrotu nie są wliczane zakłady typu Maxikombi, Hit Dnia, Zakład bezpieczny oraz kupony zamknięte przez cash-out, oraz HIT DNIA

Obecnie jednak już nie ma freebetu w STS za kod promocyjny. Co nie oznacza, że w przyszłości być może bukmacher wróci do tej formy premiowania nowych Graczy. Wszystkie promocje dostępne w STS można sprawdzić na ich stronie w zakładce Promocje.

STS bonus od wpłaty do 1500 PLN

Dzięki bonusowi od wpłaty w STS możemy zyskać nawet do 1500 PLN przy pierwszych trzech wpłatach. W tym akapicie przedstawimy zasady działania, obracania i warunków tej promocji.

Aby aktywować bonus od wpłaty w STS, należy po założeniu konta zaznaczyć opcję „Chce otrzymać swój bonus startowy”. Następnie należy wpłacić środki i pierwszy bonus od wpłaty będzie od razu dostępny na koncie Gracza. Po wykonaniu tych czynności będziemy mogli przejść do grania za bonus, który wyniesie tyle ile depozyt. Są jednak pewne ograniczenia.

STS kod promocyjny wynagradza bonusem za każdą z trzech wpłat i tak jest to:

 • 100% do 300 złotych za pierwszy depozyt
 • 50% do 500 złotych za drugi depozyt
 • 50% do 700 złotych za trzeci depozyt

Aby przenieść teraz środki bonusowe na konto depozytowe i móc je wypłacić, trzeba dokonać obrotu. Jego zasady są następujące:

 • Kurs minimalny kuponu 1.91
 • Obrót x2, liczą się tylko wygrane kupony.
 • Do obrotu nie liczą się zakłady Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony zamknięte opcją cash-out, kupony rozliczone jak zwrot oraz kupony przegrane.

Zdziwienie może budzić zasada mówiąco o braku liczenia do obrotu kuponów przegranych. Z takim rozwiązaniem spotkacie się tylko w STS. Wszyscy pozostali bukmacherzy wliczają do gry także porażki. W STS musicie zatem szczególnie skupić się przy formowaniu kuponów za bonus!

Z innych pomocnych informacji, aby sprawdzić stan obrotu, można wejść w zakładkę „Moje KONTO”, gdzie znajdziecie miejsce o nazwie „Obrót pozostałych do transferu środków”. Stamtąd dowiecie się jaką kwotą trzeba jeszcze zagrać.

Podsumowując: kwota bonusu od wpłaty w STS jest dobra, obrót też niski, 2-krotny, razi jednak zasada z wygranymi kuponami. Koniecznie dajcie znać, jak Wam to wychodzi.

Kod promocyjny STS — zadania bonusowe

Ostatnią częścią bonusu powitalnego są zadania, w których można otrzymać dodatkowo 60 PLN. Na czym to polega?

 • Zadania po I depozycie:
  • Trzeba zagrać kupon w aplikacji za min. 15 PLN z kursem co najmniej 1.91
  • Trzeba zagrać kupon prematch z wydarzeń sportowych za min 15 PLN z kursem co najmniej 1.91
 • Zadania po II depozycie:
  • Trzeba zagrać kupon LIVE za min. 15 PLN z kursem co najmniej 1.91
  • Trzeba zagrać kupon z min. 1 zdarzeniem z betgames za min. 15 PLN z kursem co najmniej 1.91
 • Zadania po III depozycie
  • Trzeba zagrać kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za min. 15 PLN z kursem co najmniej 1.91
  • Trzeba zagrać kupon z min. 1 zdarzeniem E-sportowych za min. 15 PLN z kursem co najmniej 1.91

Na wykonanie wszystkich zadań jest 30 dni. Co najważniejsze, aby otrzymać dodatkowe 60 PLN z kodem promocyjnym STS, należy dokonać trzech pierwszych wpłaty i wykonać wszystkie 6 zadań.

STS kod promocyjny rejestracja

Wiecie już jakie bonusy możecie dostać, jak je wykorzystać, a nawet jak wypłacić. Większość z Was nie wykonała jednak pewnie jeszcze pierwszego kroku. Czas na rejestrację z kodem promocyjnym STS.

Jest to bardzo prosty proces, który nie zajmie Wam więcej niż  5 minut, dlatego też nie będziemy się nad nim zbytnio rozpisywać.

W pierwszym kroku wpisujemy maila, hasło, numer telefonu – ważne, wpiszcie poprawny nr, bo przyjdzie na niego kod aktywacyjny.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Kod promocyjny STS wpisujemy w rejestracji dokładnie w pierwszym kroku, jest to dokładnie w tym miejscu:

miejsce do wpisania kodu promocyjnego sts

Ten screenshot właściwie wyjaśnia sprawę, gdzie wpisać kod promocyjny w STS.

Pozostałe bonusy w STS z kodem promocyjnym?

Na samym początku tekstu wspomnieliśmy, że operator przyznaje szereg bonusów z kodem promocyjnym STS. Jednak nie wszystkie są typowo startowe i… nie wymagają kodu promocyjnego. Przejdźmy teraz do bonusów  w STS, które w sumie mogą dać fajną sumę.

Zaproś kumpla do STS i zyskaj do 340 PLN

Pierwsze co musimy zrobić, aby wziąć udział w akcji, to przejście do sekcji ZAPROŚ KUMPLA i kliknięcie Zaczynamy. Następnie należy wpłacić depozyt i zagrać nim za min. 25 PLN z kursem co najmniej 1.85.

STS kod promocyjny - Zaproś znajomych

Następny krok to link aktywacyjny, który dostaniemy od STS – trzeba go wysłać do 6 kumpli.

Jeśli każdy z zaproszonych ziomków wpłaci min. 50 PLN i zagra za łącznie 500 PLN z kursem minimalnym 1.85, to każdy z Was dostanie po 50 PLN. Dodatkowo za czwarte i szóste zaproszenie otrzymać bonusowe 20 PLN co daje łączną kwotę 340 PLN w tej promocji.

Odkrywca

W STS można również zdobyć bonus, praktycznie nic nie robiąc. Wystarczy każdego dnia sprawdzać zakładkę „Odkrywca”. Co jakiś czas znajdować się będzie tam mecz oraz zdarzenie.

Odkrywca - kod promocyjny STS

Przykładowo ostatnim meczem w tej promocji było spotkanie Arsenalu z West Hamem. Nagradzanie zdarzenie to poniżej 2,5 gola w tym meczu. Jeśli odkryjesz to zdarzenie przed meczem i będzie ono miało miejsce, otrzymasz bonus na konto bonusowe.

Wizjoner

Wizjoner z kolei to zabawa, w której można zgarnąć dodatkowy bonus za poprawne wytypowanie meczów. Co kolejkę STS udostępnia w zakładce „Wizjoner” 6 spotkań. Należy wytypować dokładne wyniki każdego z nich. Zabawa jest darmowa, jednak jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest zweryfikowane konto.

Wizjoner STS

STS wypłaca bonus już za jeden poprawnie wytypowany wynik meczu. Natomiast za trafienie wszystkich sześciu wyników spotkań można zgarnąć aż 150 000 PLN.

Czy STS ma kod bonusowy?

STS ma kod bonusowy, który uprawnia do odbioru specjalnych bonusów niedostępnych bez kodu. Specjalne vouchery podwyższają kwoty promocji.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Kod promocyjny STS należy wpisać w 1. Kroku rejestracji w polu „Kod promocyjny”. Jeśli klikniesz w nasz link, to kod wpisze się automatycznie.

Jakie bonusy daje kod promocyjny STS?

Dzięki kodowi promocyjnemu w STS zyskamy bonus od depozytu oraz zakład bez ryzyka. Szczegóły kwotowe i obrotowe bonusów znajdziesz dokładnie rozpisane w naszym artykule o kodzie promocyjnym STS.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  3735pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMYPL
  BONUS Z KODEM:
  5250pln
  Kod promocyjny OBSTAWIAMY

  1500 pln

  1500 pln

  Bonus od depozytu

  100 pln

  100 pln

  Zakład bez ryzyka

  60 pln

  60 pln

  Bonus

  1660 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln