Fortuna zakład bez ryzyka 600 PLN | cashback na start

Bukmacher Fortuna w jednym z bonusów dla nowych graczy oferuje zakład bez ryzyka. Co to za promocja? Dzięki tej ofercie możesz po rejestracji konta na efortuna.pl obstawić pierwszy kupon z konta depozytowego bez ryzyka. Spytasz: jak to? Na tym właśnie polegają zakłady bez ryzyka – gdy nie trafisz pierwszego zakładu, otrzymasz zwróconą stawkę. Użytkownicy portalu Obstawiamy.info mogą otrzymać cashback do 600 PLN w Fortuna zakładzie bez ryzyka.

Sprawdź, co znajdziesz w naszym artykule:

 • Jak otrzymać pierwszy zakład bez ryzyka od Fortuny?
 • Jaki kod promocyjny użyć na zakład bez ryzyka?
 • Jakie są warunki i zasady cashbacku?
 • Wykorzystanie promocji na przykładzie

Wciąż nie posiadasz konta w zakładach bukmacherskich Fortuna? Chcesz się zarejestrować? W takim razie jako nowemu klientowi przysługuje ci pierwszy zakład bez ryzyka na start. Poniżej znajdziesz pełną instrukcję, jak wykorzystać bonus.

Sprawdź również: obstawianie High League w Fortunie

Fortuna zakład bez ryzyka – jak otrzymać wyższy bonus?

Fortuna zakład bez ryzyka 600 PLN będzie gotowy do obstawienia, jeśli zarejestrujesz się na efortuna.pl. Dla naszych użytkowników mamy dobrą wiadomość, bo z kodem promocyjnym Obstawiamy otrzymasz większy zakład bez ryzyka.

Fortuna zakład bez ryzyka 600 PLN

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

Jeśli zdecydowałeś się na powiększony pierwszy zakład bez ryzyka, to przejdź do Fortuny z naszego linku – tutaj, a Fortuna kod promocyjny będzie już wpisany w odpowiednim okienku rejestracji. Możesz także samemu uzupełnić pole z kodem promocyjnym w formularzu wpisując: OBSTAWIAMY.

Fortuna zwrot 600 + darmowe 30 PLN

W tym tekście znajdziesz wszelkie informacje na temat zakładu bez ryzyka w Fortunie pozwalającego na zwrot 600 PLN w przypadku porażki pierwszego kuponu. Jednak warto zaznaczyć, że rejestrując się u tego bukmachera z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY dostajesz dodatkowe profity – bonus 50% wysokości drugiej wpłaty oraz darmowe 30 PLN!

Choć Fortuna zwrot 600 to najbardziej atrakcyjna część oferty powitalnej tego bukmachera, to warto wiedzieć o innych promocjach na start. Wielu graczy interesują też freebety bez depozytu, a takie posiada omawiana firma. Środki zdobywa się w następujący sposób:

 • 20 PLN za pełną rejestrację
 • 10 PLN za pierwszą wpłatę (dostępne tylko po rejestracji z kodem OBSTAWIAMY)

Jak widać, Fortuna to nie tyko zwrot 600 bez ryzyka, bo w sumie można otrzymać u tego bukmachera w ramach oferty powitalnej 830 PLN w bonusach.

Fortuna 600 bez ryzyka – jak wykorzystać?

 1. Kliknij w nasz link i zarejestruj się na stronie bukmachera Fortuna
 2. Zaloguj się na konto i zrób swój pierwszy depozyt
 3. Wytypuj pierwszy zakład w Fortunie, który będzie objęty ubezpieczeniem
 4. Po rozliczeniu zakładu – ciesz się wygraną lub odbierz zwrot stawki
 5. Maksymalna stawka, jaka zostanie zwrócona to 600 PLN.

Żeby początkujący gracze mogli lepiej zrozumieć, jak działa zakład bez ryzyka w Fortunie, to wszystko wyjaśnimy na przykładzie:

Jesteśmy nowi i rejestrujemy konto w Fortunie, a w polu kod promocyjny wpisujemy: OBSTAWIAMY. Następnie logujemy się na konto i chcemy wykorzystać zakład bez ryzyka. Kupon przegrany? Nic się nie stało – nasze konto zostało doładowane zwrotem stawki 600 PLN! W naszym przypadku dalej chcemy obstawiać w Fortunie i wykorzystamy te środki na pozostałe zakłady, ale równie dobrze moglibyśmy wypłacić pieniądze. Tak właśnie działa zakład bez ryzyka!

fortuna 600 bez ryzyka - oferta promocyjna

Zasady pierwszego bez ryzyka w Fortunie

Po założeniu konta będziesz miał 5 dni na zrobienie pierwszej wpłaty i obstawianie pierwszego zakładu bez ryzyka – tak wynika z regulaminu promocji. Jeśli udało ci się zarejestrować konto – to zaloguj się do eFortuna i przygotuj pierwszy depozyt.

Jak wpłacić pieniądze? W Fortunie skorzystasz z takich płatności jak BLIK, karty VISA/Mastercard czy przelewy elektroniczne PayU, tpay lub Skrill. W tym momencie pamiętaj, że pierwszy zakład bez ryzyka wynosi 600 PLN. U innych bukmacherów zakład bez ryzyka może wynosić np. 500 czy 100 PLN.

Jak pieniądze znajdą się na saldzie depozytowym w Fortunie, to możesz przejść do czynności, która polega na wytypowaniu pierwszego kuponu. W tym względzie bukmacher Fortuna nie robi utrudnień, bo nie stawia przed tobą wymogów kursu minimalnego lub określonej liczby typów. Wystarczy zagrać dowolne zdarzenia lub zdarzenie, bo do promocji kwalifikuje się zakład akumulowany i pojedynczy – przedmeczowy i “na żywo”.

Po tym jak zrobisz kupon – zagraj go kwotę, którą wpłaciłeś. Dalej…pozostaje tylko czekać na wyniki. Jeśli kupon wejdzie – otrzymasz wygraną. Jeśli nie wejdzie – zostanie ci przyznany zwrot stawki, który będziesz mógł wypłacić od razu po jego otrzymaniu!

Fortuna pierwszy zakład bez ryzyka – regulamin

Regulaminy w bonusach bukmacherskich przedstawiają obrót, jaki trzeba zrobić przed wypłatą depozytu i bonusu. Jak to wygląda w pierwszym zakładzie bez ryzyka od Fortuny? Jaki jest regulamin bonusu cashback?

Pierwszy zakład bez ryzyka w Fortunie nie musi zostać obrócony nawet jednokrotnie. Oznacza to, że będziesz mógł wypłacić pieniądze na konto bankowe!

Fortuna pierwszy zakład = Fortuna bez ryzyka

Pewnie zastanawiasz się czasami czy Fortuna cashback, to to samo, co Fortuna bez ryzyka? Przychodzimy z odpowiedzią: tak, to ten sam bonus. Różnica leży tylko w nazewnictwie. Niektórzy gracze posługują się właśnie stwierdzeniem “cashback”, a niektórzy pierwszy zakład bez ryzyka. Sama Fortuna na swojej stronie tytułuję promocję, tak jak my w naszym wpisie.

Cashbacki to również promocje, które polegają na np. zwrocie stawki, ale tylko jeśli nasz bilans jest ujemny. Cashback, tak jak zakład bez ryzyka może być zwracany na konto główne, lub konto depozytowe.

Opinie o zakładzie bez ryzyka w Fortunie

Fortuna zakład bez ryzyka to łatwy w użyciu bonus bukmacherski, z którym nie powinni mieć problemu początkujący typerzy. To oferta, którą można polecić, ponieważ posiada prosty regulamin i atrakcyjną kwotę. Maksymalnie można odebrać 600 PLN zwrotu, co jest dobrą gotówką biorąc pod uwagę, że nowi gracze w Fortunie otrzymują także darmowy zakład 20 PLN, dodatkowy 10 PLN za wpłatę.

Bonusy cashback, a więc zakłady bez ryzyka to rozchwytywane promocje – szczególnie, jeśli zwrotu stawki nie trzeba obracać, a tak jest w przypadku promocji Fortuny. Opinie o pierwszym zakładzie bez ryzyka Fortuny są dobre, tak jak o innych bonusach i ofertach tego bukmachera. Fortuna jest dobrze recenzowana przez klientów – to bukmacher z licencją, który w Polsce odgrywa pierwszoplanową rolę!

Cashback Fortuny na tle innych bukmacherów

Cashback Fortuny jest zwracany tylko do jednokrotnego obrotu na depozyt. Mocnym atutem jest też kwota, bo 600 PLN to jeden z wyższych takich bonusów na polskim rynku.

Inny, wysoki bonus tego typu, jaki przychodzi nam na myśl, to cashback Betclic ze zwrotem do 200 PLN lub zakład bez ryzyka w forBET do 1200 PLN.

Z kolei zwroty bezpośrednio na konto depozytowe oferują m. in eWinner z cashbackiem do 110 PLN oraz Fuksiarz, który oddaje wprawdzie 50%, ale do kwoty 500 PLN.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN z jednokrotnym obrotem przy przegranym kuponie – tak w skrócie prezentuje się cashback od Fortuny. Według nas jest to bardzo dobry punkt wyjścia i atrakcyjny element pakietu na start. Pamiętajmy też o pozostałych bonusach w Fortunie: freebetach oraz bonusie od II depozytu.

Zakład bez ryzyka dla stałych klientów

Cashback do 600 PLN na start jest promocją powitalną. Fortuna nie zapomniała o swoich aktualnych graczy i oni też mają szansę zagrać zakład bez ryzyka. Nawet jeżeli skorzystali z bonusu na start.

Jak to zrobić? Do tego niezbędne będą punkty FKP, czyli punkty zdobywane w ramach programu lojalnościowego. Każda postawione 2 PLN dają 1 punkt FKP. Zdobyte punkty można wymieniać na nagrody w e-Shopie i właśnie jedną z nich jest zakład bez ryzyka.

Do wyboru są bonusy bez ryzyka:

 • 10 PLN (1200 punktów)
 • 20 PLN (2100 punktów)
 • 50 PLN (4100 punktów)
 • 100 PLN (8100 punktów)
 • farciarz – jeden błąd na kuponie równa się zwrot 50 PLN (2800 punktów)

Jak odebrać takie zakłady bez ryzyka?

 1. Zgromadź odpowiednią liczbę punktów
 2. Wejdź do e-Shopu
 3. Wybierz bonus i kliknij “Kup bonus”
 4. Zaakceptuj bonus w ciągu 3 dni
 5. Postaw zakład w ciągu 4 dni

Dalej obowiązuje standardowy mechanizm cashbacków:

 • wygrana = pieniądze ze zwycięskiego kuponu na koncie
 • przegrana = zwrot stawki na konto

FAQ

Jak obstawić zakład bez ryzyka w Fortunie?

Pierwszy zakład bez ryzyka może być kuponem pojedynczym i AKO zagranym na typy przedmeczowe i “na żywo”. Kursy zdarzeń mogą być dowolne.

Jak odebrać Fortuna zakład bez ryzyka?

Skorzystaj z naszej oferty i wpisz kod promocyjny: OBSTAWIAMY zakładając nowe konto w Fortunie. W kolejnych krokach zrób wpłatę i wytypuj pierwszy kupon bez ryzyka.

Czy pierwszy zakład bez ryzyka trzeba obrócić?

W ofercie Fortuna zakład bez ryzyka wypłacony zwrot stawki nie podlega obrotowi.

Jakie są pozostałe bonusy w Fortunie?

Nowy użytkownik zakładów bukmacherskich Fortuna może dodatkowo odebrać bonus freebety 20 PLN i 10 PLN po rejestracji z kodem.

Czy Fortuna cashback jest dla nowych i stałych graczy?

Tak, po wykorzystaniu bonusu powitalnego gracze mogą kupić zakłady bez ryzyka za punkty FKP.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln