Fortuna zakład 3x bez ryzyka 600 PLN | cashback na start

Od początku 2023 roku bukmacher Fortuna jako jeden z bonusów dla nowych graczy oferuje 3x zakład bez ryzyka. Dzięki tej ofercie możesz po rejestracji konta na efortuna.pl obstawić pierwszy kupon bez ryzyka. Spytasz: jak to? Na tym właśnie polegają zakłady bez ryzyka – gdy nie trafisz pierwszego zakładu, otrzymasz zwróconą stawkę. Użytkownicy portalu Obstawiamy.info mogą otrzymać cashback do 600 PLN w Fortuna zakładzie bez ryzyka.

Co to za promocja i jakie trzeba warunki spełnić? Wyjaśnimy w poniższym tekście.

Sprawdź, co znajdziesz w naszym artykule:

 • Jak otrzymać pierwszy zakład bez ryzyka od Fortuny?
 • Jaki kod promocyjny użyć na zakład bez ryzyka?
 • Jakie są warunki i zasady cashbacku?
 • Wykorzystanie promocji na przykładzie

Wciąż nie posiadasz konta w zakładach bukmacherskich Fortuna? Chcesz się zarejestrować? W takim razie Tobie jako nowemu klientowi przysługuje zakład bez ryzyka na start. Poniżej znajdziesz pełną instrukcję, jak wykorzystać bonus.

Sprawdź zapowiedź najnowszej gali: obstawianie High League w Fortunie

Fortuna zakład bez ryzyka – jak otrzymać wyższy bonus?

Fortuna zakład 3x bez ryzyka do 600 PLN będzie gotowy do obstawienia, jeśli zarejestrujesz się na efortuna.pl. Dla naszych użytkowników mamy dobrą wiadomość, bo z kodem promocyjnym Obstawiamy otrzymasz większy zakład bez ryzyka.

Fortuna 3x zakład bez ryzyka 600 PLN

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza.

Jeśli zdecydowałeś się na powiększony pierwszy zakład bez ryzyka, to przejdź do Fortuny z naszego linku – tutaj, a Fortuna kod promocyjny będzie już wpisany w odpowiednim okienku rejestracji. Możesz także samemu uzupełnić pole z kodem promocyjnym w formularzu wpisując: OBSTAWIAMY.

Fortuna zwrot 600 + darmowe 30 PLN

W tym tekście znajdziesz wszelkie informacje na temat zakładu bez ryzyka w Fortunie pozwalającego na zwrot do 600 PLN w przypadku porażki pierwszego, drugiego i trzeciego kuponu. Jednak warto zaznaczyć, że rejestrując się u tego bukmachera z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY dostajesz dodatkowe profity – bonus 50% wysokości drugiej wpłaty oraz darmowe 30 PLN!

Choć Fortuna zwrot 600 to najbardziej atrakcyjna część oferty powitalnej tego bukmachera, to warto wiedzieć o innych promocjach na start. Wielu graczy interesują też freebety bez depozytu, a takie posiada omawiana firma. Środki zdobywa się w następujący sposób:

 • 20 PLN za pełną rejestrację
 • 10 PLN za pierwszą wpłatę (dostępne tylko po rejestracji z kodem OBSTAWIAMY)

Jak widać, Fortuna to nie tylko zwrot do 600 bez ryzyka, bo w sumie można otrzymać u tego bukmachera w ramach oferty powitalnej 630 PLN w bonusach.

fortuna 600 bez ryzyka - oferta promocyjna

Zasady pierwszego zakładu bez ryzyka w Fortunie

W momencie rejestracji klient otrzymuje aktywowany pierwszy zakład bez ryzyka, do 100 zł. W ciągu 72 godzin od rejestracji Klient musi postawić pierwszy zakład, by ten kwalifikował się jako „Bez ryzyka”. Zagrany zakład musi się rozstrzygnąć w ciągu 7 dni. Wygrana lub zwrot (stawka + podatek) w formie pieniędzy.

Po 72 godzinach (3 dni) od rejestracji, klient otrzymuje drugi aktywowany już zakład Bez ryzyka, tym razem do 200 zł. By z niego skorzystać, musi w ciągu 3 dni (72 godziny) od otrzymania zawrzeć zakład. Pierwszy zawarty zakład po 72h od rejestracji będzie tym Bez ryzyka. Podobnie i tu mamy 7 dni na rozstrzygnięcie. Wygrana lub zwrot (stawka + podatek) w formie pieniędzy.

Po 144 godzinach od rejestracji (6 dni), klient otrzymuję trzeci aktywowany już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 zł. By z niego skorzystać, musi w ciągu 3 dni (72 godziny) od otrzymania zawrzeć zakład. Pierwszy zawarty zakład po 144h od rejestracji będzie tym Bez ryzyka – trzecim i ostatnim z puli startowej. Podobnie i tu mamy 7 dni na rozstrzygnięcie. Wygrana lub zwrot (stawka + podatek) w formie pieniędzy.

Jak wpłacić pieniądze? W Fortunie skorzystasz z takich płatności jak BLIK, karty VISA/Mastercard czy przelewy elektroniczne PayU, czy tpay.

fortuna wpłaty opinie
fortuna opnie wpłaty
opinie fortuna wpłaty

U innych bukmacherów zakład bez ryzyka może wynosić np. 500 czy 100 PLN.

Fortuna 600 bez ryzyka – jak wykorzystać?

 1. Kliknij nasz link i zarejestruj się na stronie bukmachera Fortuna
 2. Zaloguj się na konto i zrób swój pierwszy depozyt
 3. Wytypuj pierwszy zakład (max 100 PLN) w Fortunie, który będzie objęty ubezpieczeniem
 4. Po rozliczeniu zakładu – ciesz się wygraną lub odbierz zwrot stawki
 5. Maksymalna stawka, jaka zostanie zwrócona to 600 PLN (Łącznie z trzech pierwszy kuponów).

Fortuna pierwszy zakład bez ryzyka – regulamin

 1. Pierwsza oferta zostanie złożona po zakończeniu rejestracji IKonta i obejmować będzie możliwość zawarcia zakładu “Bez Ryzyka” za maksymalną kwotę 100 złotych (stawka plus podatek od gry).
 2. Pierwsza oferta zostanie złożona po upływie 72 godzin od zakończenia rejestracji IKonta i obejmować będzie możliwość zawarcia zakładu “Bez Ryzyka” za maksymalną kwotę 200 złotych (stawka plus podatek od gry).
 3. Pierwsza oferta zostanie złożona po upływie 144 godzin od zakończenia rejestracji IKonta i obejmować będzie możliwość zawarcia zakładu “Bez Ryzyka” za maksymalną kwotę 300 złotych (stawka plus podatek od gry).

Zakład nie dotyczy następujących ofert: Superoferta, Hit Dnia, Wirtualne Sporty, Bet on Games oraz wypłaconych wcześniej – Early Cashout.

W przypadku, gdy zakład będzie przegrany, zakład zostanie anulowany i kwota wpłacona przez Klienta (stawka plus podatek) zostanie zwrócona na IKonto klienta 24 godziny od rozliczenia zakładu.

Pierwszy zakład bez ryzyka w Fortunie nie musi zostać obrócony nawet jednokrotnie. Oznacza to, że będziesz mógł wypłacić pieniądze na konto bankowe!

Czy Fortuna pierwszy zakład = Fortuna bez ryzyka?

Pewnie zastanawiasz się czasami czy Fortuna cashback, to jest to samo, co Fortuna zakład 3x bez ryzyka? Przychodzimy z odpowiedzią: tak. Różnica leży tylko w nazewnictwie. Niektórzy gracze posługują się właśnie stwierdzeniem “cashback”, a niektórzy zakład bez ryzyka. Sama Fortuna na swojej stronie tytułuje promocję tak jak my w naszym wpisie.

Cashbacki to również promocje, które polegają np. na zwrocie stawki, ale tylko jeśli nasz bilans jest ujemny. Cashback, tak jak zakład bez ryzyka może być zwracany na konto główne, lub konto depozytowe.

Opinie o zakładzie bez ryzyka w Fortunie

Fortuna zakład bez ryzyka to łatwy w użyciu bonus bukmacherski, z którym nie powinni mieć problemu początkujący typerzy. To oferta, którą można polecić, ponieważ posiada prosty regulamin i atrakcyjną kwotę. Maksymalnie można odebrać 600 PLN zwrotu, co jest dobrą gotówką biorąc pod uwagę, że nowi gracze w Fortunie otrzymują także darmowy zakład 20 PLN, dodatkowy 10 PLN za wpłatę.

Bonusy cashback, a więc zakłady bez ryzyka to rozchwytywane promocje – szczególnie, jeśli zwrotu stawki nie trzeba obracać, a tak jest w przypadku promocji Fortuny. Opinie o pierwszym zakładzie bez ryzyka Fortuny są dobre, tak, jak o innych bonusach i ofertach tego bukmachera. Fortuna jest dobrze recenzowana przez klientów – to bukmacher z licencją, który w Polsce odgrywa pierwszoplanową rolę!

Cashback Fortuny na tle innych bukmacherów

Cashback Fortuny jest zwracany tylko do jednokrotnego obrotu na depozyt. Mocnym atutem jest też kwota, bo 600 PLN to jeden z wyższych takich bonusów na polskim rynku.

Inne, wysokie bonusy tego typu, jakie przychodzą nam na myśl, to cashback Betclic ze zwrotem do 200 PLN czy zakład bez ryzyka w forBET do 1200 PLN.

Z kolei zwroty bezpośrednio na konto depozytowe oferują, chociażby eWinner z cashbackiem do 110 PLN czy Fuksiarz, który oddaje wprawdzie 50%, ale do kwoty 500 PLN.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN z jednokrotnym obrotem przy przegranym kuponie – tak w skrócie prezentuje się cashback od Fortuny. Według nas jest to bardzo dobry punkt wyjścia i atrakcyjny element pakietu na start.

Zakład bez ryzyka dla stałych klientów

Cashback do 600 PLN na start jest promocją powitalną. Fortuna nie zapomniała o swoich aktualnych graczy i oni też mają szansę zagrać zakład bez ryzyka. Nawet jeżeli skorzystali z bonusu na start.

Jak to zrobić? Do tego niezbędne będą punkty FKP, czyli punkty zdobywane w ramach programu lojalnościowego. Każda postawione 2 PLN dają 1 punkt FKP. Zdobyte punkty można wymieniać na nagrody w e-Shopie.

Do wyboru są bonusy bez ryzyka:

 • 10 PLN (1200 punktów)
 • 20 PLN (2100 punktów)
 • 50 PLN (5000 punktów)
 • 100 PLN (1000 punktów)
 • farciarz – jeden błąd na kuponie równa się zwrot do 50 PLN (2800 punktów)
 • Bonus do wygranej (2800 punktów)

Jak odebrać takie zakłady bez ryzyka?

 1. Zgromadź odpowiednią liczbę punktów
 2. Wejdź do e-Shopu
 3. Wybierz bonus i kliknij “Kup bonus”
 4. Zaakceptuj bonus w ciągu 3 dni
 5. Postaw zakład w ciągu 4 dni

Dalej obowiązuje standardowy mechanizm cashbacków:

 • wygrana = pieniądze ze zwycięskiego kuponu na koncie
 • przegrana = zwrot stawki na konto

Dodatkowo Fortuna ma także ofertę Early Cash-out. Early Cash-out daje możliwość zamykania zakładów, gdy kurs zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza, również na kuponach SOLO. Dzięki opcji Early Cash-out możliwe jest zamykanie kuponów w momencie, gdy przebieg typowanego zdarzenia sprzyja postawionemu typowi.

Oferty czasowe bukmachera Fortuna

Poza stałymi promocjami Fortuna ma w swojej ofercie także promocje czasowe.

Ako Master

W dniach 13.02-23.02 postaw zwycięski kupon (min. 1 zdarzenie związane z piłką nożną). Minimalna kwota to 10 zł. Trzeba zacząć od 12 AKO, a kończąc na minimum 17 AKO.
Tym razem w puli aż 200 000 zł do podziału pomiędzy zwycięzców!
ETAP I: 13.02-16.02 w tym okresie należy zawrzeć zakłady min. 12 AKO tj. zawierające min. 12 zdarzeń na kuponie (min. 1 związane z piłką nożną)
ETAP II: 17.02 – 23.02 (w tym etapie udział biorą gracze, którzy spełnili warunki etapu 1) – w tym okresie należy zawrzeć zakłady min. 17 AKO tj. zawierające min. 17 zdarzeń na kuponie (min. 1 związane z piłką nożną).

Typy Chronione

W dniu 16.02 w godz. 16:00-18:00 postaw kupon za dokładnie 50 zł, zawierający min. 4 zdarzenia z oferty prematch, gdzie min. 1 zdarzenie będzie związane z Ligą Europy.

Jeśli kupon okaże się przegrany tylko przez JEDNO zdarzenie na kuponie, na pocieszenie otrzymasz bonus 50 zł w FKP
Natomiast, gdy kupon okaże się przegrany przez DWA zdarzenia, na pocieszenie otrzymasz bonus 25 zł w FKP
Na pocieszenie otrzymasz bonus 10 zł w FKP, jeśli kupon będzie przegrany przez TRZY zdarzenia.

FAQ

Jak obstawić zakład bez ryzyka w Fortunie?

Pierwszy zakład bez ryzyka może być kuponem pojedynczym i AKO zagranym na typy przedmeczowe i “na żywo”. Kursy zdarzeń mogą być dowolne.

Jak odebrać Fortuna zakład bez ryzyka?

Skorzystaj z naszej oferty i wpisz kod promocyjny: OBSTAWIAMY zakładając nowe konto w Fortunie. W kolejnych krokach zrób wpłatę i wytypuj pierwszy kupon bez ryzyka.

Jakie są pozostałe bonusy w Fortunie?

Nowy użytkownik zakładów bukmacherskich Fortuna może dodatkowo odebrać bonus freebety 20 PLN i 10 PLN po rejestracji z kodem.

Czy Fortuna cashback jest dla nowych i stałych graczy?

Tak, po wykorzystaniu bonusu powitalnego gracze mogą kupić zakłady bez ryzyka za punkty FKP.

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln