FREEBET bez depozytu za rejestrację [lista Maj 2024] ✅

Freebet bez depozytu – jest to stwierdzenie, które najlepiej odpowiada oczekiwaniom przy darmowym bonusie od bukmachera. Jest to rodzaj promocji bukmacherskiej, który śmiało można określić mianem darmowych pieniędzy.

Poznaj wszystkie freebety na 2024 rok od legalnych bukmacherów!

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Co to freebety bez depozytu?
 • Jak można odebrać freebet za rejestrację?
 • Które oferty freebetu bez depozytu wybrać w 2024 roku?
 • Jakie są zasady darmowych freebetów?

Freebet bez depozytu – lista 2024

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich darmowych zakładów: freebetów bez depozytu oraz cashbacków, które działają praktycznie jak bonus bez depozytu.

Najlepsze freebety u bukmacherów 🎁

Bonusy do odebrania za same rejestracje oraz specjalne cashbacki!
1

300 pln

400 pln

Wpłać 200 PLN i odbierz bonus 200% do 400 PLN

400 pln
Zalety:
 • Mariusz Pudzianowski – ambasador
 • Bonus 200% od wpłaty do 400 PLN
 • Szeroka oferta na zawodników – tzw. player bets
 • Aplikacja mobilna
9.1/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
2

0 pln

500 pln

🎁 Oferta miesiąca: cashback do 500 PLN. Przegrany kupon = zwrot w gotówce 🎁

500 pln
Zalety:
 • Zwrot ze zwrotem na konto depozytowe
 • Gry karciane
8.4/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
3

0 pln

50 pln

Freebet za pierwszy przegrany kupon 50 PLN

50 pln
Zalety:
 • 1-krotny obrót zwrotu za przegrany kupon
 • Szeroka oferta na zakłady
 • Nowoczesny wygląd strony
 • Gra bez podatku
8.7/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
4

20 pln

20 pln

Bonus bez depozytu w postaci mnożnika zakładu

20 pln
Cechy:
 • Liczne promocje dla stałych graczy
 • Aplikacja mobilna
 • Sporty wirtualne
 • 33 dni gry bez podatku
8.2/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej

Freebet bez wpłaty u bukmachera – jest to bonus, który pojawia się u coraz większej grupy operatorów w Polsce. Są to zazwyczaj nieduże pieniądze, bo zwykle wynoszące 10, 20 czy 50 PLN. Jednak, co najważniejsze dla graczy – są darmowe, a w takiej sytuacji każda złotówka ma znaczenie.

Okazji do zdobycia freebetu bez depozytu u polskich bukmacherów nie brakuje. Można je otrzymać na dwa sposoby: w bonusie na start z kodem promocyjnym oraz w stałych ofertach.

W Polsce działa już kilkunastu bukmacherów internetowych. Daje to zatem spore pole manewru w poszukiwaniu najlepszych promocji.

Freebety bez depozytu można zaklasyfikować do tego grona, ponieważ poza tym, że są darmowymi zakładami, to najczęściej mają czytelne a także w miarę łatwe warunki obrotu.

Zanim przedstawimy najlepsze freebety w 2024 roku, to najpierw wyjaśnimy dokładne działanie tej promocji.

Bukmacherzy w Polsce – sprawdź i graj u najlepszych bukmacherów na naszym rynku 🔽🔽🔽

Freebet bez depozytu – co to jest?

Freebet bez depozytu – jest to taka sama promocja, jak bonus bez depozytu. Wspominamy o tym dlatego, ponieważ bukmacherzy często zamiennie używają tych pojęć. Dla początkujących graczy może to być jednak kłopot w zrozumieniu bonusu, więc na początek informacja wyjaśniająca. Wracając do sedna – freebet bez depozytu to po prostu darmowy zakład. A sprowadzając to do jeszcze prostszej definicji – są to pieniądze od bukmachera na postawienie przez Ciebie kuponu.

Freebet za rejestrację – jak odebrać?

Fortuna, Lvbet – są to bukmacherzy, u których można odebrać freebet za rejestrację. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że u każdego z nich działa to trochę inaczej. Za najlepszy i chyba najprostszy przykład weźmy Fortunę.

Po przejściu z naszego rankingu mamy od razu wpisany kod promocyjny, który gwarantuje promocję bonusu powitalnego, oraz właśnie freebet za samą rejestrację.

W przypadku sponsora Fortuny musimy po prostu zakończyć proces zakładania konta i możemy cieszyć się bonusem bez depozytu. Oprócz freebetu możemy cieszyć się zakładem bez ryzyka Fortuny aż do 300 PLN.

zakład bez ryzyka w fortunie

U innych bukmacherów często będziemy musieli podjąć kilka akcji, aby po rejestracji dostać freebet. Nie są to jednak bardzo trudne zadania. Najczęściej bukmacher będzie wymagał od nas zagrania pierwszego zakładu, zaznaczenia zgód marketingowych, pełnej rejestracji konta, czy też obstawianie konkretnej dyscypliny/ligi.

Freebety za rejestrację to bardzo popularna forma wynagradzania graczy. Dla tych klientów, którzy chcą przetestować bez własnej inwestycji ofertę bukmachera, jest to bardzo atrakcyjna opcja.

Bonus bez depozytu u bukmachera – w jaki sposób go odebrać?

Freebet bez depozytu, to taka sama promocja, jak bonus bez depozytu. Wspominamy o tym dlatego, ponieważ bukmacherzy często zamiennie używają tych pojęć. Dla początkujących graczy może to być kłopot w zrozumieniu bonusu, więc na początek informacja wyjaśniająca. Wracając do meritum – freebet bez wpłaty to darmowy zakład. A sprowadzając to do jeszcze prostszej definicji, to pieniądze od bukmachera na postawienie przez ciebie kuponu.

Ogólnie rzecz ujmując polega to na rejestracji konta – w takiej sytuacji mówimy o bonusie dla nowych graczy. W tym przypadku najlepiej posiadać kod promocyjny do bukmachera, bo często freebety aktywowane są dopiero przez specjalny voucher.

W przypadku stałych promocji freebet można otrzymać wykonując określony zestaw czynności zapisany w warunkach konkursu np. zakład na wskazany mecz itd. Inna metoda na freebet bez depozytu, to bonus urodzinowy w forBET, gdzie dla aktywnych graczy z okazji urodzin udostępniane jest dodatkowe 20 PLN. To oferta, która działa po wykorzystaniu bonusu powitalnego w forBET.

Działanie freebetów polega na uzyskaniu środków od bukmachera, a w dalszej kolejności na ich obstawieniu. Są to pieniądze przeznaczone wyłącznie na zakład, których nie można wypłacić z konta. Odebrany freebet zawsze trzeba postawić. A w tym miejscu należy zwrócić uwagę na datę ważności bonusu, rodzaj kuponu i kurs minimalny. Wszystko to wiąże się z poprawnym wykorzystaniem bonusu bez depozytu.

Freebet bez depozytu 2024 – co otrzymasz?

Bonusy bukmacherskie nie zawsze są takie same, ponieważ operatorzy regularnie zmieniają swoje oferty. Zdarzają się okresy, że bukmacher oferuje freebet bez depozytu, a następnie wyłącza go ze swoich promocji. Poniżej jednak poznasz wszystkie aktualne freebety bez depozytu. Rok 2024 będzie obfitował w wiele wydarzeń sportowych, dlatego bonusy bez depozytu powinny rozchodzić się, jak ciepłe bułeczki. Typerzy wybierają bukmacherów z freebetami, bo to łatwa okazja na zysk.

Który bukmacher daje freebet bez depozytu na start?

Poniżej prezentujemy bukmacherów z darmowymi zakładami bez wpłaty!

Freebet 30 PLN od Fortuny

Jeśli mielibyśmy wskazywać najlepszy bonus bez depozytu, to na pewno moglibyśmy polecić ten od Fortuny.

W ramach tego bonusu na Twoje konto trafi darmowy zakład o wartości 30 PLN.

We freebecie bez depozytu od Fortuny bardzo ważne są warunki obrotu, a w zasadzie ich brak. To bukmacher, który nie silił się na regulamin. W tym przypadku wszystko jest dość proste: rejestrujesz się z kodem promocyjnym: OBSTAWIAMY i na start masz 30 PLN.

Freebet od Fortuny otrzymasz w formie punktów FKP: Dokładnie –

 • 30 PLN (4200 punktów FKP) za założenie konta (freebet bez depozytu)

Otrzymane punkty wymienisz np. na darmowy zakład o wartości 30 PLN. Wrzuć interesujące Cię zdarzenia na kupon, wybierz stawkę 30 PLN i zaznacz opcję “Do zapłaty 4200 punkty”:

freebet bez depozytu 2023 - darmowe 30 PLN w Fortunie

Wytypowanie kuponu za bonus bez depozytu w Fortunie również nie jest kłopotliwą czynnością. Dlaczego? Operator ten nie postawił przed nami warunków dotyczących ilości typów, kursów itd. Na kuponie za freebet można zagrać własne typy – pod warunkiem, że będą dotyczyć one sportu. Z promocji są wykluczona zdarzenia na sporty wirtualne i gry karciane.

Po zagraniu kuponu i odebraniu wygranej – pieniądze są Twoje, a promocja zakończona.

Więcej informacji: Fortuna freebet – 30 PLN na start

Bonus 200% do 400 PLN od Betfan

Bonus powitalny w Betfan ma dość podobną charakterystykę do freebetu. Po dokonaniu pierwszego depozytu otrzymujesz bonus, za który musisz zagrać tylko raz.

Jak zagwarantować sobie bonus 200% aż do 400 PLN? Wystarczy jedynie wpłacić depozyt w kwocie min. 50 PLN i od razu na Twoje konto trafi bonus do 400 PLN.

promocja powitalna betfan
Bonus 200% do 400 PLN w Betfan

Teraz zagraj za całą stawkę depozytu, tworząc dowolny kupon bądź kupony. Po rozliczeniu zdarzeń przełącz się na saldo bonusowe i zagraj podobnie za cały bonus (raz lub rozbijając na kilka kuponów)

Warunki obrotowe? Zaledwie jeden obrót kuponem lub kuponami AKO z kursem min. 3.00.

Cała wartość wygranych znajdzie się na koncie głównym, czyli dostępnym bezpośrednio do wypłaty. Oprócz konieczności dokonania wpłaty promocja ta rzeczywiście jest bardzo podobna do freebetu bez depozytu.

Freebet 20 PLN od forBET

Prezent urodzinowy od forBET? Proszę bardzo!

Bonus urodzinowy w forbet

forBET każdemu graczowi co roku przekazuje darmowy freebet bez depozytu w wysokości 20 PLN.

Jak zgarnąć darmową kasę?

 1. Załóż konto z kodem OBSTAWIAMY
 2. Obstaw łącznie za min. 100 PLN w okresie 3 miesięcy przed urodzinami
 3. W dzień urodzin zaloguj się na konto gracza
 4. Odbierz 20 PLN i obstawiaj!

Freebet – jak z niego skorzystać?

Przyznanie darmowego zakładu u bukmacherów wygląda różnie. Podobnie jest także z wykorzystaniem freebetów bez depozytu. Sprawdźmy, co należy zrobić, aby zagrać „za darmo” u poszczególnych operatorów.

Fortuna

Darmowe zakłady w Fortunie nie znajdują się na koncie gracza. Do skorzystania z freebetu potrzebne są punkty FKP, czyli punkty lojalnościowe w Fortunie. Posiadając punkty, masz możliwość zagrania za nie i dokładnie to pełni rolę freebetu u tego bukmachera.

Jak skorzystać z freebetu bez depozytu w Fortunie?

 1. Wybierz zdarzenia z oferty i dodaj je na kupon
 2. Wskaż stawkę zakładu i wybierz taką kwotę, która odpowiada posiadanym przez Ciebie punktom FKP
 3. Zaznacz pole “Do zapłaty X punktów FKP”
 4. Kliknij przycisk “ZAGRAJ”
fortuna fkp
Kupon zagrany za freebet w Fortunie

Stawka naszego kuponu wynosi 50 PLN i odpowiada to 7000 punktom FKP. Przesuwając suwak, ustalisz dowolną kwotę. Ważne, żeby odpowiadało to posiadanym przez Ciebie punktom.

Betclic

Jak można wykorzystać freebet w Betclic?

Po dodaniu zdarzeń na kupon, kolejnym krokiem jest przesunięcie suwaka i wybranie freebetu do gry (obrazek poniżej) i zagraniu kuponu przyciskiem “Postaw zakład”.

Betclic freebet - jak skorzystać?

Wygrana z kuponu jest wygraną netto.

Freebet w Betclic - jak liczona jest wygrana

Zagranie za freebet w Betclic wymaga kursu minimalnego kuponu 2.14. Jest to jedyny wymóg tego bukmachera dotyczący korzystania z darmowego zakładu.

Warto też sprawdzić Promocje bukmacherskie na Euro 2024.

U których bukmacherów odbierzesz freebet bez depozytu?

Całą listę freebetów bez depozytu znajdziesz na naszej stronie! Wejdź, załóż konto i odbierz darmowe środki, które czekają na Ciebie po rejestracji.

Który bukmacher oferuje najlepszy bonus bez depozytu?

Serwis Obstawiamy.info poleca freebet bez depozytu od bukmachera Fortuny, który wynosi 30 PLN i ma najprzyjaźniejsze warunki obrotu! Dostępny z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY

Jaka jest pełna lista bukmacherów z freebetami bez depozytu?

Freebety bez depozytu są w zasięgu ręki u większości legalnych bukmacherów. Sprawdź pełną listą bonusów bez depozytu w naszej liście.

Czy mogę odebrać bonus bez wpłaty u więcej niż jednego bukmachera?

Oczywiście! Możesz skorzystać z bonusów u każdego oddzielnie. Ważne, żeby pamiętać o naszym kodzie promocyjnym podczas rejestracji konta.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus