Freebet bez depozytu – graj za darmo ✅

Gdy słyszysz o darmowym bonusie od bukmachera, to najlepiej temu stwierdzeniu odpowiada oferta związana z freebetem bez depozytu. To rodzaj promocji bukmacherskiej, który bez cienia zawahania można określić mianem darmowych pieniędzy. Freebet bez depozytu jest bonusem, który pojawia się u coraz szerszej grupy bukmacherów. To nieduże pieniądze, bo zwykle wynoszące 10, 20 lub 50 PLN. Jednak są darmowe, a w takiej sytuacji każda złotówka ma znaczenie. Poznaj wszystkie freebety na 2021 rok od legalnych bukmacherów!

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Czym są freebety bez depozytu?
 • Jak odebrać freebet bez depozytu?
 • Które oferty freebetu bez depozytu wybrać w 2021 roku?
 • Jakie są zasady darmowych freebetów?

Okazji do zdobycia freebetu bez depozytu u polskich bukmacherów nie brakuje. Można je otrzymać na dwa sposoby: w bonusie na start z kodem promocyjnym oraz w stałych oferta. W Polsce działa już kilkunastu, a nie kilku bukmacherów internetowych, więc to daje duże pole manewru w poszukiwaniu najlepszych promocji. Freebety bez depozytu można zaklasyfikować do tego grona, ponieważ poza tym, że są darmowymi zakładami, to najczęściej mają czytelne i w miarę łatwe warunki obrotu.

Najlepsze freebety u bukmacherów 🎁

90zł do odebrania za same rejestracje + specjalny cashback!
1

0 pln

500 pln

🎁 Oferta miesiąca: cashback do 500 zł. Przegrany kupon = zwrot w gotówce 🎁

500 pln
Zalety:
 • Cashback ze zwrotem na konto depozytowe
 • Gry karciane
 • Early Payout
8.8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
2

0 pln

20 pln

Freebet 20 zł po rejestracji. Nie trzeba wpłacać depozytu

20 pln
Cechy:
 • Sponsor 1. ligi piłkarskiej.
 • Happy Hours – gra bez podatku
 • Bonusy dla stałych graczy
 • Funkcja cashout
 • Funkcjonalna strona
8.7/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
3

0 pln

50 pln

Freebety o wartości 50 zł po rejestracji. Nie trzeba wpłacać depozytu

50 pln
Cechy:
 • Gra bez podatku 24/7
 • Gry Karciane
 • Sponsor FEN
 • Sponsor Warty Poznań
 • Aplikacja mobilna
8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
4

0 pln

20 pln

Freebet bez depozytu o wartości 20 zł po rejestracji

20 pln
Cechy:
 • Liczne promocje dla stałych graczy
 • Konkurs Typer LV BET z pulą 25 000 PLN
 • Aplikacja mobilna
 • Sporty wirtualne
 • 3353 PLN bonusu z Obstawiamy
7.8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej

Zanim przedstawimy najlepsze freebety w 2021 roku, to najpierw wyjaśnimy dokładne działanie tej promocji.

Co to jest freebet bez depozytu i jak go odebrać?

Freebet bez depozytu, to taka sama promocja, jak bonus bez depozytu. Wspominamy o tym dlatego, bo bukmacherzy często zamiennie używają tych pojęć. Dla początkujących graczy może to być kłopot w zrozumieniu bonusu, więc na początek informacja wyjaśniająca. Wracając do meritum – freebet bez depozytu to darmowy zakład. A sprowadzając to do jeszcze prostszej definicji, to pieniądze od bukmachera na postawienie przez ciebie kuponu.

Jak się odbiera freebety bez depozytu? Ogólnie rzecz ujmując polega to na rejestracji konta – w takiej sytuacji mówimy o bonusie dla nowych graczy. W tym przypadku najlepiej posiadać kod promocyjny do bukmachera, bo często freebety aktywowane są dopiero przez specjalny voucher.

W przypadku stałych promocji freebet można otrzymać wykonując określony zestaw czynności zapisany w warunkach konkursu np. zakład na wskazany mecz itd. Inna metoda na freebet, to bonus urodzinowy w forBET, gdzie dla aktywnych graczy z okazji urodzin udostępniane jest dodatkowe 20 PLN. To oferta, która działa po wykorzystaniu bonusu powitalnego w forBET.

Działanie freebetów polega na uzyskaniu środków od bukmachera, a w dalszej czynności na ich obstawieniu. To pieniądze przeznaczone na zakład, których nie można wypłacić z konta. Odebrany freebet zawsze trzeba postawić. A w tym miejscu należy zwrócić uwagę na datę ważności bonusu, rodzaj kuponu i kurs minimalny. Wszystko to wiąże się z poprawnym wykorzystaniem bonusu bez depozytu.

Freebet bez depozytu 2021 – sprawdź, co otrzymasz!

Bonusy bukmacherskie nie zawsze są takie same, bo firmy regularnie zmieniają swoje oferty. Zdarzają się okresy, że bukmacher oferuje freebet bez depozytu, a następnie wyłącza go ze swoich promocji. Poniżej jednak poznasz wszystkie aktualne freebety bez depozytu. Rok 2021 będzie obfitował w wiele wydarzeń sportowych, dlatego bonusy bez depozytu powinny rozchodzić się, jak ciepłe bułeczki. Typerzy wybierają bukmacherów z freebetami, bo to łatwa okazja na zysk.

Jak prezentuje się lista z freebetami? Sprawdź:

Freebet bez depozytu 20 PLN na start od Fortuny

Jeśli mielibyśmy wskazywać najlepszy bonus bez depozytu, to na pewno moglibyśmy polecić ten od Fortuny. Ile dzięki niemu zyskasz? Darmowy zakład o wartości 20 PLN. Kwota standardowa, która najczęściej pojawia się przy tego typu ofertach. We freebecie bez depozytu od Fortuny ważne są warunki obrotu, a w zasadzie ich brak. To bukmacher, który nie silił się na regulamin. W tym przypadku wszystko jest dość proste: rejestrujesz się z kodem promocyjnym: OBSTAWIAMY i na start masz 20 PLN.

Tłumacząc dokładnie tą promocję, to zaznaczamy, że nie wystarczy szybka rejestracji. Chodzi o założenie konta stałego do którego trzeba podpiąć dowód osobisty (skany/zdjęcia). Fortuna wypłaca bonus tylko zweryfikowanym użytkownikom. To jednak nie powinno być problemem, bo jeśli chciałbyś odebrać wygraną od tego bukmachera, to prędzej czy później musiałbyś przejść weryfikację.

Freebet od Fortuny to nie klasyczna gotówka na konto, a punkty FKP. Dokładnie – 2800 punktów FKP. W sklepie Fortuny szybko można sprawdzić, że 2800 punktów oznacza freebet 20 PLN. Punkty FKP są tylko metodą wypłaty bonusu, bo kupon będzie obliczany wg stawki 20 PLN.

Sklep Fortuny z freebetami bez depozytu

Wytypowanie kuponu za bonus bez depozytu w Fortunie również nie jest kłopotliwą czynnością. Dlaczego? Operator ten nie postawił przed nami warunków dotyczących ilości typów, kursów itd. Na kuponie za freebet można zagrać własne typy – pod warunkiem, że będą dotyczyć one sportu. Z promocji są wykluczona zdarzenia na sporty wirtualne i gry karciane.

Kończąc już przedstawianie freebetu w Fortunie, to informujemy, że wygrane lub bonus nie są zablokowane na poczet obrotu. Po zagraniu kuponu i odebraniu wygranej – pieniądze są twoje, a promocja zakończona.

eWinner freebety

Kiedy eWinner wystartował jako nowy bukmacher, to w promocji dla nowych graczy oferował freebet 25 PLN. Teraz ten rodzaj bonusu zamienił na zakład bez ryzyka, co jest równie dobrą promocją. W eWinner zakładu bez ryzyka się nie obraca, więc otrzymane pieniądze ze zwrotu można od razu wypłacić.

Odbierz freebety w eWinner z naszymi poradami!

Wracając jednak do freebetów u bukmachera eWinner. Darmowe zakłady są licznie reprezentowane w bonusach dla stałych graczy. W ofercie eWinner są freebety na piłkę nożną, tenis ziemny i e-sport. Uściślając – to nie bonusy bez depozytu, ale freebety, które można odebrać posiadając już środki na koncie. Jak na promocję dla stałych klientów, to całkiem opłacalny sposób na dodatkowe pieniądze.

Jak się odbiera freebety od eWinner?

Freebet na piłkę nożną w eWinner

Bonusy freebet w zakładach na piłkę nożną można otrzymać w każdą sobotę i niedzielę. Trzeba tylko postępować zgodnie z naszymi wskazówkami:

 • Zrób w sobotę zakład za dokładnie 49 PLN
 • Na kuponie umieść minimum dwa typy na piłkę nożną
 • Kupon powinien mieć łączny kurs minimum 2.50
 • Odbierz freebet 25 PLN
 • Zagraj za freebet w ciągu 24 godzin zakład “na żywo” z mobilnej aplikacji
 • Wytypuj przez aplikację kupon solo lub ako z kursem minimalnym 1.50, a maksymalnym 10.00
 • Jeśli postąpiłeś zgodnie z wytycznymi, to w niedzielę możesz zrobić to samo, co w sobotę i zyskać dodatkowy freebet 25 PLN
eWinner z cotygodniowym freebetem bez depozytu

Freebet na tenis ziemny w eWinner

Bonus na tenis wynosi 25 PLN. Można go uzyskać obracając w ciągu tygodnia minimum 500 PLN w zakładach na tenis od eWinner. Za pośrednictwem oferty “tenisowy return” uzyskasz w poniedziałek freebet 25 PLN. Darmowy zakład trzeba użyć w typach na tenis z kursem minimalnym 1.50 w ciągu 24 godzin.

Bonus freebet na e-sport od eWinner

Ostatni z freebetów eWinner dotyczy e-sportu. Akcja “e-sport defuse” pozwala odebrać bonus przy większych turniejach CS:GO. To co trzeba zrobić, to wytypować w tych dniach kupon ako z typami na e-sport. Łączna wartość kursu ogólnego dla kuponu powinna wynieść 2.20. Gdy zagrasz promocyjny zakład za stawkę 25 PLN, to tyle samo odbierzesz w bonusie freebet.

Promocja na freebet bez depozytu przy e-sporcie w eWinnerze

Freebety bez depozytu na polskim rynku bukmacherskim oferują też:

 • LVBET – freebet 20 PLN
 • Totalbet – freebet 20 PLN
 • STS – freebet 25 PLN
 • BetX – freebet 30 PLN
Gdzie odbierzesz freebet bez depozytu?

Serwis Obstawiamy.info poleca freebet bez depozytu od bukmachera Fortuny, który wynosi 20 PLN i ma najprzyjaźniejsze warunki obrotu! Dostępny z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY

Który bukmacher oferuje freebety dla stałych klientów?

W eWinner stali gracze otrzymują freebety na typowanie piłki nożnej, e-sportu i tenisa ziemnego.

Jaka jest pełna lista bukmacherów z freebetami bez depozytu?

Freebet bez depozytu są w zasięgu ręki u legalnych bukmacherów: Fortuna, Totalbet, LVBET, STS i BetX.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln