FREEBET bez depozytu za rejestrację [lista styczeń 2023] ✅

Freebet bez depozytu to stwierdzenie, które najlepiej odpowiada oczekiwaniom przy darmowym bonusie od bukmachera. To rodzaj promocji bukmacherskiej, który bez cienia zawahania się można określić mianem darmowych pieniędzy.

Poznaj wszystkie freebety na 2023 rok od legalnych bukmacherów!

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Czym są freebety bez depozytu?
 • Jak odebrać freebet za rejestrację?
 • Które oferty freebetu bez depozytu wybrać w 2023 roku?
 • Jakie są zasady darmowych freebetów?

Freebet bez depozytu – lista 2023

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich darmowych zakładów: freebetów bez depozytu oraz cashbacków, które działają praktycznie jak bonus bez depozytu.

Najlepsze freebety u bukmacherów 🎁

Bonusy do odebrania za same rejestracje oraz specjalne cashbacki!
1

0 pln

30 pln

Freebet 30 PLN na start

0 pln

600 pln

Zakład bez ryzyka na start – brak obrotu!

630 pln
Cechy:
 • Sponsor 1. ligi piłkarskiej.
 • Happy Hours – gra bez podatku
 • Bonusy dla stałych graczy
 • Funkcja cashout
 • Funkcjonalna strona
9/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
2

0 pln

300 pln

Wpłać 150 PLN i odbierz bonus 200% do 300 PLN

300 pln
Zalety:
 • Mariusz Pudzianowski – ambasador
 • Bonus 200% od wpłaty do 300 PLN
 • Szeroka oferta na zawodników – tzw. player bets
 • Aplikacja mobilna
8.5/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
3

0 pln

5 pln

Freebet 5 PLN za dołączenie do Klubu eWinner

100 pln

110 pln

Zakład bez ryzyka na start. Przegrany kupon = zwrot w gotówce 🎁

115 pln
Cechy:
 • Custom Bet – zakład na życzenie
 • Aplikacja mobilna
 • Cashout
 • Szeroka oferta na zakłady
9/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
4

0 pln

500 pln

🎁 Oferta miesiąca: cashback do 500 PLN. Przegrany kupon = zwrot w gotówce 🎁

500 pln
Zalety:
 • Cashback ze zwrotem na konto depozytowe
 • Gry karciane
 • Early Payout
8.3/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
5

0 pln

200 pln

Freebet za pierwszy przegrany kupon aż do 200 PLN

200 pln
Zalety:
 • 1-krotny obrót zwrotu za przegrany kupon
 • Szeroka oferta na zakłady
 • Nowoczesny wygląd strony
8.1/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej

Freebet bez wpłaty u bukmachera jest bonusem, który pojawia się u coraz szerszej grupy operatorów w Polsce. To nieduże pieniądze, bo zwykle wynoszące 10, 20 lub 50 PLN. Jednak są darmowe, a w takiej sytuacji każda złotówka ma znaczenie.

Okazji do zdobycia freebetu bez depozytu u polskich bukmacherów nie brakuje. Można je otrzymać na dwa sposoby: w bonusie na start z kodem promocyjnym oraz w stałych ofertach.

W Polsce działa już kilkunastu, a nie kilku bukmacherów internetowych, więc to daje duże pole manewru w poszukiwaniu najlepszych promocji.

Freebety bez depozytu można zaklasyfikować do tego grona, ponieważ poza tym, że są darmowymi zakładami, to najczęściej mają czytelne i w miarę łatwe warunki obrotu.

Zanim przedstawimy najlepsze freebety w 2023 roku, to najpierw wyjaśnimy dokładne działanie tej promocji.

Bukmacherzy w Polsce – sprawdź i graj u najlepszych bukmacherów na naszym rynku 🔽🔽🔽

Freebet bez depozytu – co to jest?

Freebet bez depozytu, to taka sama promocja, jak bonus bez depozytu. Wspominamy o tym dlatego, bo bukmacherzy często zamiennie używają tych pojęć. Dla początkujących graczy może to być kłopot w zrozumieniu bonusu, więc na początek informacja wyjaśniająca. Wracając do meritum – freebet bez depozytu to darmowy zakład. A sprowadzając to do jeszcze prostszej definicji, to pieniądze od bukmachera na postawienie przez Ciebie kuponu.

Freebet za rejestrację – jak odebrać?

Fortuna, Totalbet, Lvbet i eWinner to bukmacherzy, u których można odebrać freebet za rejestrację. Jednakże trzeba wziąć pod uwagę, że u każdego z nich działa to trochę inaczej. Za najlepszy i chyba najprostszy przykład weźmy Fortunę.

BukmacherWartość FreebetuWarunki Obrotu
Fortuna20 PLNBrak obrotu
Totalbet30 PLNObrót 1x, minimalny kurs 2.00
eWinner5 PLNBrak obrotu
Lvbet20 PLNObrót 2x, minimalny kurs 2.00

Po przejściu z naszego rankingu mamy od razu wpisany kod promocyjny, który gwarantuje promocję bonusu powitalnego, oraz właśnie freebet za samą rejestrację.

W przypadku sponsora Fortuny musimy po prostu zakończyć proces zakładania konta i możemy cieszyć się bonusem bez depozytu. Oprócz freebetu możemy cieszyć się zakładem bez ryzyka Fortuny aż do 600 PLN.

bonus za rejestrację w Fortunie - 20 PLN

U innych bukmacherów często będziemy musieli podjąć kilka akcji, aby po rejestracji dostać freebet. Nie są to jednak trudne zadania. Najczęściej bukmacher będzie wymagał od nas zagrania pierwszego zakładu, zaznaczenia zgód marketingowych, pełnej rejestracji konta, czy obstawianie konkretnej dyscypliny/ligi.

Freebety za rejestrację to bardzo popularna forma wynagradzania graczy. Dla tych klientów, którzy chcą przetestować bez własnej inwestycji ofertę bukmachera, jest to bardzo atrakcyjna opcja.

Bonus bez depozytu u bukmachera – jak odebrać?

Freebet bez depozytu, to taka sama promocja, jak bonus bez depozytu. Wspominamy o tym dlatego, bo bukmacherzy często zamiennie używają tych pojęć. Dla początkujących graczy może to być kłopot w zrozumieniu bonusu, więc na początek informacja wyjaśniająca. Wracając do meritum – freebet bez wpłaty to darmowy zakład. A sprowadzając to do jeszcze prostszej definicji, to pieniądze od bukmachera na postawienie przez ciebie kuponu.

Ogólnie rzecz ujmując polega to na rejestracji konta – w takiej sytuacji mówimy o bonusie dla nowych graczy. W tym przypadku najlepiej posiadać kod promocyjny do bukmachera, bo często freebety aktywowane są dopiero przez specjalny voucher.

W przypadku stałych promocji freebet można otrzymać wykonując określony zestaw czynności zapisany w warunkach konkursu np. zakład na wskazany mecz itd. Inna metoda na freebet bez depozytu, to bonus urodzinowy w forBET, gdzie dla aktywnych graczy z okazji urodzin udostępniane jest dodatkowe 20 PLN. To oferta, która działa po wykorzystaniu bonusu powitalnego w forBET.

Działanie freebetów polega na uzyskaniu środków od bukmachera, a w dalszej czynności na ich obstawieniu. To pieniądze przeznaczone na zakład, których nie można wypłacić z konta. Odebrany freebet zawsze trzeba postawić. A w tym miejscu należy zwrócić uwagę na datę ważności bonusu, rodzaj kuponu i kurs minimalny. Wszystko to wiąże się z poprawnym wykorzystaniem bonusu bez depozytu.

Freebet bez depozytu 2023 – co otrzymasz?

Bonusy bukmacherskie nie zawsze są takie same, bo firmy regularnie zmieniają swoje oferty. Zdarzają się okresy, że bukmacher oferuje freebet bez depozytu, a następnie wyłącza go ze swoich promocji. Poniżej jednak poznasz wszystkie aktualne freebety bez depozytu. Rok 2023 będzie obfitował w wiele wydarzeń sportowych, dlatego bonusy bez depozytu powinny rozchodzić się, jak ciepłe bułeczki. Typerzy wybierają bukmacherów z freebetami, bo to łatwa okazja na zysk.

Który bukmacher daje freebet bez depozytu na start?

Poniżej prezentujemy bukmacherów z darmowymi zakładami bez wpłaty!

Freebet 20 PLN od Fortuny

Jeśli mielibyśmy wskazywać najlepszy bonus bez depozytu, to na pewno moglibyśmy polecić ten od Fortuny.

W ramach tego bonusu na Twoje konto trafi darmowy zakład o wartości 20 PLN.

We freebecie bez depozytu od Fortuny ważne są warunki obrotu, a w zasadzie ich brak. To bukmacher, który nie silił się na regulamin. W tym przypadku wszystko jest dość proste: rejestrujesz się z kodem promocyjnym: OBSTAWIAMY i na start masz 20 PLN.

Freebet od Fortuny otrzymasz w formie punktów FKP: Dokładnie –

 • 20 PLN (2800 punktów FKP) za założenie konta (freebet bez depozytu)

Otrzymane punkty wymienisz np. na darmowy zakład o wartości 20 PLN. Wrzuć interesujące Cię zdarzenia na kupon, wybierz stawkę 20 PLN i zaznacz opcję “Do zapłaty 2800 punkty”:

freebet bez depozytu 2023 - darmowe 20 PLN w Fortunie

Wytypowanie kuponu za bonus bez depozytu w Fortunie również nie jest kłopotliwą czynnością. Dlaczego? Operator ten nie postawił przed nami warunków dotyczących ilości typów, kursów itd. Na kuponie za freebet można zagrać własne typy – pod warunkiem, że będą dotyczyć one sportu. Z promocji są wykluczona zdarzenia na sporty wirtualne i gry karciane.

Po zagraniu kuponu i odebraniu wygranej – pieniądze są Twoje, a promocja zakończona.

Więcej informacji: Fortuna freebet – 20 PLN na start

Freebet bez depozytu 5 PLN od eWinner

Kiedy eWinner wystartował jako nowy bukmacher, to w promocji dla nowych graczy oferował freebet 25 PLN. Teraz ten rodzaj bonusu zamienił na zakład bez ryzyka, co jest równie dobrą promocją. W eWinner zakładu bez ryzyka się nie obraca, więc otrzymane pieniądze ze zwrotu można od razu wypłacić.

Załóż konto z kodem OBSTAWIAMY i zagraj bez ryzyka do 110 PLN. Pieniądze po porażce będą od razu możliwe od wypłaty!

Wracając jednak do freebetów u bukmachera eWinner. Darmowe zakłady są licznie reprezentowane w bonusach dla stałych graczy. Są to freebety, które można odebrać posiadając już środki na koncie. Jak na promocje dla stałych klientów, to całkiem opłacalny sposób na dodatkowe pieniądze.

Bonusy freebet w eWinner można otrzymać w każdy weekend z piłką nożną oraz żużlem.

Dodatkowo eWinner wprowadził darmowy freebet bez depozytu 5 PLN dla wszystkich za dołączenie do Klubu eWinner:

freebet bez depozytu w eWinner

Klub eWinner znajdziesz w aplikacji mobilnej eWinner. Po zalogowaniu i dołączeniu do Klubu otrzymasz 1500 punktów na start, które wymienisz np. na darmowy freebet bez depozytu 5 PLN.

Więcej informacji: eWinner freebet

Freebety bez depozytu na polskim rynku bukmacherskim oferują też:

 • LVBET – freebet 20 PLN
 • Totalbet – freebet 20 PLN
 • STS – freebet 25 PLN
 • BetX – freebet 25 PLN

Bonus 200% do 300 PLN od Betfan

Bonus powitalny w Betfan ma bardzo podobną charakterystykę do freebetu. Po dokonaniu pierwszego depozytu otrzymujesz bonus, za który musisz zagrać tylko raz.

Jak zagwarantować sobie bonus 200% aż do 300 PLN? Wystarczy jedynie wpłacić depozyt w kwocie min. 50 PLN i od razu na Twoje konto trafi bonus do 300 PLN.

Bonus 200% do 300 PLN w Betfan
Bonus 200% do 450 PLN w Betfan

Teraz zagraj za całą stawkę depozytu, tworząc dowolny kupon lub kupony. Po rozliczeniu zdarzeń przełącz się na saldo bonusowe i zagraj podobnie za cały bonus (raz lub rozbijając na kilka kuponów)

Warunki obrotowe? Zaledwie jeden obrót kuponem lub kuponami AKO z kursem min. 3.00.

Cała wartość wygranych znajdzie się na koncie głównym, czyli dostępnym bezpośrednio do wypłaty. Oprócz konieczności dokonania wpłaty promocja ta rzeczywiście jest bardzo podobna do freebetu bez depozytu.

Freebet 20 PLN od forBET

Prezent urodzinowy od forBET? Proszę bardzo!

Bonus urodzinowy w forbet

forBET każdemu graczowi co roku przekazuje darmowy freebet bez depozytu w wysokości 20 PLN.

Jak zgarnąć darmową kasę?

 1. Załóż konto z kodem OBSTAWIAMY
 2. Obstaw łącznie za min. 100 PLN w okresie 3 miesięcy przed urodzinami
 3. W dzień urodzin zaloguj się na konto gracza
 4. Odbierz 20 PLN i obstawiaj!

Freebet – jak skorzystać?

Przyznanie darmowego zakładu u bukmacherów wygląda różnie. Podobnie jest także z wykorzystaniem freebetów bez depozytu. Sprawdźmy, co należy zrobić, aby zagrać “za darmo” u poszczególnych operatorów.

Fortuna

Darmowe zakłady w Fortunie nie znajdują się na koncie gracza. Do skorzystania z freebetu potrzebne są punkty FKP, czyli punkty lojalnościowe w Fortunie. Posiadając punkty, masz możliwość zagrania za nie i dokładnie to pełni rolę freebetu u tego bukmachera.

Jak skorzystać z freebetu bez depozytu w Fortunie?

 1. Wybierz zdarzenia z oferty i dodaj je na kupon
 2. Wskaż stawkę zakładu i wybierz taką kwotę, która odpowiada posiadanym przez Ciebie punktom FKP
 3. Zaznacz pole “Do zapłaty X punktów FKP”
 4. Kliknij przycisk “ZAGRAJ”
Kupon zagrany za freebet w Fortunie
Kupon zagrany za freebet w Fortunie

Stawka naszego kuponu wynosi 50 PLN i odpowiada to 7000 punktom FKP. Przesuwając suwak, ustalisz dowolną kwotę. Ważne, żeby odpowiadało to posiadanym przez Ciebie punktom.

eWinner

Freebety w eWinner są przypisane bezpośrednio do konta gracza i wystarczy po prostu za nie zagrać. Jak zrobić?

Dodanie zdarzeń na kupon to pierwszy krok.

Drugim krokiem jest zaznaczenie freebetu, za który chce się zagrać. Nie ma możliwości podzielenia tego freebetu na dwa. Przesuwając suwak decydujesz się na zagranie za całą kwotę zakładu.

Po wybraniu freebetu wystarczy potwierdzić zagranie klikając przycisk “POSTAW ZAKŁAD”.

W eWinner wygrana z darmowego zakładu jest pomniejszana o stawkę zakładu. Co to znaczy? Trafiając kupon zgarniasz “czystą” wygraną, a suma, za którą grasz, zostaje u bukmachera.

Betclic

Wykorzystanie darmowego zakładu w Betclic jest bliźniaczo podobne do tego używanego w eWinner.

Po dodaniu zdarzeń na kupon, kolejnym krokiem jest przesunięcie suwaka i wybranie freebetu do gry (obrazek poniżej) i zagraniu kuponu przyciskiem “Postaw zakład”.

Betclic freebet - jak skorzystać?

Wygrana z kuponu jest wygraną netto. Czyli jak w eWinner, na Twoim koncie zostanie różnica z wygranej z kuponu oraz stawki darmowego zakładu:

Freebet w Betclic - jak liczona jest wygrana

Zagranie za freebet w Betclic wymaga kursu minimalnego kuponu 2.14. Jest to jedyny wymóg bukmachera dotyczący korzystania z darmowego zakładu.

U których bukmacherów odbierzesz freebet bez depozytu?

Całą listę freebetów bez depozytu znajdziesz na naszej stronie! Wejdź, załóż konto i odbierz darmowe środki, które czekają na Ciebie po rejestracji.

Który bukmacher oferuje najlepszy bonus bez depozytu?

Serwis Obstawiamy.info poleca freebet bez depozytu od bukmachera Fortuny, który wynosi 20 PLN i ma najprzyjaźniejsze warunki obrotu! Dostępny z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY

Który bukmacher oferuje freebety dla stałych klientów?

W eWinner stali gracze otrzymują freebety na typowanie piłki nożnej oraz żużla.

Jaka jest pełna lista bukmacherów z freebetami bez depozytu?

Freebety bez depozytu są w zasięgu ręki u większości legalnych bukmacherów. Sprawdź pełną listą bonusów bez depozytu w naszej liście.

Czy mogę odebrać bonus bez wpłaty u więcej niż jednego bukmachera?

Oczywiście! Możesz skorzystać z bonusów u każdego oddzielnie. Ważne, żeby pamiętać o naszym kodzie promocyjnym podczas rejestracji konta.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln