Fortuna opinie i recenzja 2022

Fortuna opinie i recenzja 2022
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

600 pln

600 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

30 pln

Freebet

200 pln

200 pln

Bonus od II depozytu

830 pln
+ 10 pln
Odbierz bonus
Fortuna opinie i recenzja 2022

Ostatnia aktualizacja:

Zakłady bukmacherskie z czeskim kapitałem są jednym z liderów polskiego rynku. Fortuna opinie – wpisujesz to hasło i znajdujesz się na naszej stronie. Dzięki temu poznasz recenzję Fortuny stworzoną przez team Obstawiamy oraz komentarze graczy. Nasza społeczność potrafi wyrazić dosadne opinie o bukmacherze, żeby je poznać należy przejść do sekcji komentarzy.

Tymczasem przedstawiamy ekstra bonusy online z kodem promocyjnym od Obstawiamy!

Bonusy od Fortuny z kodem OBSTAWIAMY

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

200 PLN

200

PLN

Bonus od II depozytu Bonus 50% do 200 PLN od II wpłaty. Bez obrotu – przyznawany w punktach FKP

Fortuna recenzja – od zawsze pozytywne opinie?

Fortuna jest na polskim rynku już od 1996 roku, co automatycznie daje wiarygodność i opinie doświadczonej firmy. Na dodatek jako pierwsza w kraju otrzymała licencję na udzielanie zakładów online. Trzeba podkreślić, że Fortuna to legalny bukmacher, przedsiębiorstwo posiada niezbędne licencje Ministerstwa Finansów.

Warto zauważyć, że jeszcze do marca 2008 roku firma nosiła nazwę „Profesjonał”. Starsi gracze mogą kojarzyć to nazewnictwo z punktów stacjonarnych. Wszak Fortuna posiada jedną z największych sieci salonów do gry w Polsce. Co nie zmienia faktu, że obecnie podbija także sferę online. Opinie przy ostatecznej recenzji Fortuny nie różnią się w przypadku strony Internetowej, a punktów naziemnych. Aczkolwiek oczywiście granie tu i tu ma swoje specyficzne kwestie.

Fortuna jest aktualnie sponsorem Legii Warszawa, tytularnym partnerem Fortuna I ligi piłkarskiej, sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego, Miedzi Legnica, Radomiaka Radom i Stomilu Olsztyn. Bukmacher wspiera na dodatek amatorskie zawody w piłkę nożną – Playarena. Firma jest również sponsorem największej organizacji MMA w Polsce, czyli KSW. Wspieranie polskiego sportu w oczach graczy daje Fortunie opinie marki dbającej także o to, co ich klienci lubią najbardziej. Gdyby rozdawać recenzje polskim bukmacherom za sponsoring, to na pewno ta firma byłaby w czołówce.

Chcemy docierać do kibiców poprzez silny sponsoringowy związek z warszawskim klubem. Ostatnie lata naszej współpracy były zwieńczone wieloma sukcesami Legii. Mam nadzieję, że dobra passa będzie trwała, a nowa umowa wesprze mistrzów Polski w dalszym rozwoju sportowym i organizacyjnym

powiedział Konrad Komarczuk, prezes Fortuny

Chociaż ten bukmacher zyskał swoją markę przez punkty stacjonarne, to online nadal jest jednym z dwóch dominujących firm zakładów sportowych. Ze względu na domenę strony Internetowej, gracze często poszukują także fraz eFortuna opinie. Jednak to oczywiście to samo, co znana nam marka. Samo e ma oczywiście oddawać elektroniczny aspekt strony.

Informacje o Fortunie - opinie na temat marki

Jak wygląda rejestracja w Fortunie w opinii graczy

Proces rejestracyjny w Fortunie przebiega standardowo, nie różni się on od rejestracji u innych bukmacherów. Jest to w pełni bezpieczna procedura, ponieważ Fortuna to legalny bukmacher i dba o bezpieczeństwo danych. Zdarzają się negatywne opinie o wymaganiu dokumentów, ale to jest wymagane przez prawo u każdego bukmachera.

W pierwszym kroku rejestracji podajemy m.in. swój pseudonim, który będzie jednocześnie naszym loginem do konta w Fortunie. Ponadto, ustalamy hasło, adres e-mail czy telefon komórkowy. Chcąc grać online trzeba podawać takie dane i jest to norma, więc strona eFortuna nie chce niczego więcej, czego nie będą chciały inne firmy oferujące obstawianie w Polsce, czego opinie graczy są świadome. Wystawiając dla Fortuny recenzję w kwestii samego procesu rejestracji, nie mamy nic do zarzucenia. Wszystko jest tutaj standardowym procesem i nie napotyka się trudności.

Formularz rejestracyjny w Fortunie

Co ważne, musimy także podać swój PESEL oraz źródło dochodów. Są to obowiązkowe pola w rejestracji i bez nich nie uda nam się założyć konta. Również są to w pełni rutynowe informacje, które podać musimy.

W pierwszym oknie rejestracyjnym widzimy również pole kod promocyjny, który polecamy uzupełnić kodem OBSTAWIAMY. Dzięki temu zyskamy ekstra bonus powitalny, który pozwala uzyskać aż do 2720 PLN w bonusach!

Opinie o bonusie w Fortunie

Uwaga! Nowy bonus od Fortuny aktywny od 04.07.2022. – oferta powitalna została podwojona.

Recenzja aktualizowana na bieżąco

Zakład bez ryzyka do 600 PLN

Pierwszym bonusem powitalnym w Fortunie jest zakład bez ryzyka, który standardowo wynosi 600 PLN.

Zakład bez ryzyka to nic innego, jak zwrot za pierwszy, ewentualnie przegrany kupon w Fortunie. Jeśli przegrywamy, źle wytypujemy choć jedno obstawione zdarzenie, to bukmacher zwraca nam całą stawkę (która nie jest pomniejszona o 12% podatek). Zwrot możemy raz obrócić i od razu wypłacić. Jednak nie ma żadnych dodatkowych warunków kuponu, co daje Fortunie opinie przyjaznego korzystania z dodatkowych środków. Tak wysoka kwota, ale przede wszystkim warunki zwrotu sprawiają, że od nas Fortuna recenzja na cashback stawia tego bukmachera w TOP 2 w Polsce. Konkurować może tutaj eWinner, który także zwraca 100%. Co prawda mniej, bo z kodem promocyjny OBSTAWIAMY jest to do 110 PLN. Jednak sam zwrot nawet nie trzeba obracać ani razu, a od razu można wypłacić! W osobnym tekście sprawdź szczegóły cashback eWinner.

W przypadku wygranej za zakład bez ryzyka również możemy od razu wypłacić środki albo grać dalej. Mamy pełną dowolność wyboru. To czyni bonus bardzo atrakcyjnym względem konkurencji.

Bonus bez depozytu 30 PLN

Bonus bez depozytu to środki, które dostajemy bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy. W tym wypadku również tak jest. Wspomniane 30 PLN dostajemy jednak w formie punktów FKP (2800), które musimy wymienić w sklepie.

Punkty odpowiadają nagrodom w sklepie online eFortuny. Na kuponie wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję – 2800 FKP do obstawiania za kwotę 20 lub 10 PLN i możemy obstawiać darmową kwotą. Nie są wymagane żadne warunki kuponu. Dzięki temu opinie graczy wskazują ten freebet jako jeden z lepszych. Nasza recenzja darmowych środków Fortuny to potwierdza. Życzylibyśmy sobie taki rodzajów bonusów wszędzie!

Tym samym, jeśli uda się za bonus bez depozytu wygrać, to wygraną można od razu wypłacić i nie trzeba nią dalej grać. To kolejny przykład promocji dogodnej dla gracza.
Warto dodać, że 04.07.2022 roku freebet Fortuna zwiększył się z 20 do 30 PLN, jednakże tylko ze specjalnym kodem od Obstawiamy! W tej chwili 10 PLN otrzymujemy za pierwszą wpłatę, a 20 PLN po dokonaniu pełnej rejestracji (weryfikacji).

Bonus od wpłaty 200 PLN

To promocja, którą posiada prawie każdy bukmacher, a więc bonus od depozytu. W Fortunie wynosi on 200 PLN i dotyczy drugiej wpłaty. Przy poprzedniej promocji obowiązującej do 04.07.2022 nasz kod zwiększał kwotę, natomiast w tym przypadku jest to standardowy bonus.

Znaczne obniżenie dodatkowej sumy nie musi oznaczać, że jest to gorsza forma promocji. Otóż w przypadku bonusu od wpłaty do 200zł dostaniemy go w formie 28 000 punktów FKP. Dzięki temu wystarczy raz zagrać za otrzymaną kwotę, aby móc ją wypłacić na własne konto bankowe.

Fortuna nie nakłada dodatkowych warunków kuponu, jakie trzeba spełnić, aby obstawić za punkty FKP.

Jak otrzymać bonus od depozytu?

W Fortunie musimy jeszcze w ciągu 2 dni od pierwszej wpłaty zaakceptować otrzymanie bonusu od depozytu. Następnie w ciągu kolejnych 3 dni wpłacić środki drugi raz. Wtedy punkty FKP będą dostępne do odbioru.

opinie o bonusie fortuny

Bez spełnienia powyższych założeń niestety nie uda nam się złapać promocji. W Fortunie opinie o bonusie od depozytu są podzielone. My uważamy, że jest on niezły jak na polskie warunki. Na uwagę zasługuje fakt, że tak naprawdę nie mam nim obrotu. Ten aspekt z kolei każdemu graczowi przypada do gustu i sprawia, że Fortuna opinie zyskują z bonusem od depozytu.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Fortuny jest bardzo funkcjonalna. Posiada wszystkie funkcje z jakich możemy skorzystać na serwisie przez komputery. Co więcej, bukmacher bardzo często organizuje specjalne promocje tylko dla Fortuny online na mobile.

W ramach aplikacji mobilnej Fortuny możemy obstawiać zakłady na żywo i przedmeczowe, oglądać zdarzenia dzięki transmisjom czy grać w sporty wirtualne.

Warto wspomnieć także o Strefie Typera, a więc miejscu, w którym gracze mogą udostępniać swoje kupony i typy. Nie do końca polecamy ten panel do pobierania typów, bo jakość propozycji może być bardzo nisko. Opinie graczy na temat aplikacji mobilnych u legalnych bukmacherów stawiają tę Fortuny w czołówce. Recenzując wszystkie aplikacje zakładów sportowych w kraju w pełni zgadzamy się z taką oceną.

Jednak eFortuna w aplikacji, to także wysokie opinie mówiące o możliwości śledzenia transmisji sportowych. Oferta w tym zakresie ciągle się rozwija i można obserwować już często hity czołowych lig, NBA czy UFC. Wystarczy mieć zagrany kupon i środki na koncie, a możemy za darmo śledzić rozgrywki. Dzięki apce właściwie z każdego miejsca. W naszej opinii to super sprawa nie tylko dla klientów eFortuny, ale także po prostu fanów sportu!

eFortuna opinie

Czym różni się Fortuna i eFortuna? Opinie są te same tu i tu, ponieważ mowa oczywiście o tej marce. eFortuna odnosi się jedynie do sfery online bukmachera i właśnie na stornie Internetowej możemy znaleźć to określenie. Nie ma tu żadnego rozgraniczenia działalności Fortuny.

Jak doskonale wiemy, bukmacher z czeskim kapitałem prowadzi także sieć punktów stacjonarnych. My jednak oceniamy eFortunę online, bo w punktach stacjonarnych obstawia zdecydowana mniejszość. Jeśli więc czytasz naszą recenzję, czy komentarze graczy, to zwróć uwagę, że tyczą się one głównie strony www.efortuna.pl. Dlatego można określić z przymrużeniem oka, że u nas przeczytasz więcej na temat eFortuna opinie, niż Fortuna.

eFortuna opinie wskazują, że w sferze Internetu bukmacher oferuje więcej – nie wszystkie dogodności, które ma gracz online, znajdzie także ten chodzący wyłącznie do punktu. Z jednej strony czeski bukmacher chce przekonać do korzystania właśnie ze strony Internetowej, a nawet aplikacji mobilnej. Z drugiej trudno już chyba znaleźć typera, który obstawiałby wyłącznie w punktach stacjonarnych. No chyba że mowa o starszym pokoleniu, ale i to nie dotyczy każdego. Tak wiec eFortuna opinie to jak najbardziej również te dotyczące Fortuny.

Pisząc o Fortunie w Internecie też warto wspomnieć o ich kanale na YouTube, który niesie ze sobą bardzo dużo interesujących treści dla fanów sportu. To nie tylko tematyka stricte związana z obstawianiem, ale także publicystyką. Fortuna opinie o ich YouTube? Szczególnie jeśli komuś bliska jest piłka nożna, to powinien sprawdzić ten kanał. Tam można znaleźć Twarowskiego, Ćwiąkałe czy Jurasa. Oczywiście typy ekspertów także się znajdą! Przykład treści na YouTube Fortuny, to np. opinie Ćwiąkały o najlepszych transferach danego lata.

Metody płatności: wpłaty i wypłaty

Wypłaty u większości bukmacherów stoją na wysokim poziomie, ale wyjątkiem zawsze tutaj… właśnie była Fortuna. Na wypłatę środków z tego bukmachera trzeba często było czekać do kolejnego dnia roboczego, do godziny 12:00. Każdy obstawiający w Fortunie dawał złe opinie na ten temat.

Dlaczego w czasie przeszłym piszemy na ten temat? Mianowicie jako czołówka polskich bukmacherów, Fortuna postanowiła poprawić swoje opinie w tej kwestii. Obecnie ta firma chwali się szybkimi wypłatami do 15 minut. Aczkolwiek warto zaznaczyć, że jest to zależne od banku. Niektórzy niezależnie od pory mogą liczyć na szybkie działanie Fortuna wypłaty w parę minut… a niektórzy nadal oczekiwać godzinami. Poniżej możesz zobaczyć jak prezentuje się tabela przedstawiająca listę banków i w jakich godzinach można liczyć na szybkie wypłaty – Fortuna opinie obecnie w tym wątku są podzielone w zależności od miejsca posiadania konta przez gracza.

Fortuna opinie wypłaty - czas działania w zależności od banku

Jak wspomnieliśmy, przy niektórych bankach w Fortunie wypłaty nadal mogą być realizowane właśnie do godziny 12:00. Jeśli więc zlecimy wypłatę naszych środków o 12:30, to musimy liczyć się z czasem oczekiwania wynoszącym niemal 24h.

Wypłaty i wpłaty w Fortunie - negatywne opinie o czasie

Liczymy jednak, że Fortuna opinie się w tym aspekcie zdecydowanie poprawią dla 100% graczy! W końcu chcąc podtrzymać swoją pozycję TOP 2 bukmachera w Polsce, opinie na każdy temat w serwisie powinny być znakomite, w tym naturalnie Fortuna wypłaty. Jeżeli jakiś aspekt recenzji Fortuny miałby oceniać bukmachera bardzo negatywnie, to właśnie aspekt wypłat.

Jeśli natomiast chodzi o wpłaty, to tutaj nie ma najmniejszych problemów i eFortuna stoi w czołówce z innymi bukmacherami. Środki możemy przelać BLIKIEM, przez karty VISA/Mastercard, a nawet wpłacić w punkcie stacjonarnym Fortuny. Oprócz tego dostępny jest Skrill, tpay czy PayU.

Oferta bukmacherska Fortuny

Fortuna dysponuje jedną z najszerszych ofert na rynku w Polsce i naprawdę można ją w tym aspekcie wyróżnić. To bukmacher, u którego każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet fani 2. i 3. lig naprawdę egzotycznych rozgrywek.

Z racji swojego sponsoringu Polskiego Związku Narciarskiego Fortuna na pewno ma jedną z lepszych ofert na skoki narciarskie. Na wyróżnienie zasługuje także oferta piłkarska i zakład „podwójna szansa”. U większości bukmacherów znaczy to wygraną lub remis, a w Fortunie, jeśli obstawimy np. 1-1, to znaczy że wygraną daje nam zwycięstwo obstawionej ekipy do połowy lub w całym meczu. To bardzo ciekawy zakład.

Sponsoring High League

Będąc przy ofercie bukmacherskiej na zdarzenia warto wspomnieć organizacje MMA, w której odbywają się tak zwane freak-fighty – High League. Fortuna jest sponsorem tej federacji oraz posiada wyłączność na wystawianie kursów na te starcia u siebie. Jeśli ktoś chce typować te pojedynki to nawet nie ma wyboru, niezależnie jakie są jego opinie o Fortunie.

Jednak nie jest to problemem, ponieważ eFortuna zbiera dobre recenzje i nikomu nie przeszkadza raczej, że to akurat tylko u tego bukmachera mogą obstawiać typy na High League.

Oferta na High League tylko w Fortunie

Poza High League warto przypomnieć, że Fortuna to również sponsor KSW, czyli największej, sportowej organizacji MMA w Polsce. W tym wypadku akurat omawiany bukmacher nie posiada wyłączności na ofertę. Aczkolwiek i tak wydaje się, że warto zaglądać do ich oferty pod kątem walk w Konfrontacji Sztuk Walki.

Do tygodnia przed daną galą tylko Fortuna posiada w kursy na pojedynki podczas KSW. Zawsze są pierwsi z ofertą i to właściwie często już kilka minut po ogłoszeniu danego zestawienia. Natomiast w dniu gali mogą pochwalić, że jako sponsor dowożą również ofertowo, bo na pewno liczba ich zdarzeń na tę federację jest imponująca. Gracze obstawiający MMA to w Fortunie tylko dobre opinie i recenzje. Jak widać po tych dwóch przykładach nie ma na co narzekać! A i często przy tej okazji można liczyć na specjalne promocje bukmacherskie.

Nieustanne rozszerzanie partnerstw biznesowych jest dla nas kluczowe w rozwoju nie tylko samej Federacji, ale i całej dyscypliny sportowej. Bardzo się cieszę, że do grona partnerów dołączyła Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, która będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku Polskim, ale również przy naszych międzynarodowych wydarzeniach. Fakt, że zorganizowaliśmy drugą największą na świecie galę MMA pod względem frekwencji, a nasze wydarzenia oglądane są przez użytkowników z ponad 80 krajów nie oznacza, że powinniśmy zwalniać tempo pod kątem biznesowym. Wręcz przeciwnie – stawiamy na dalszą ekspansję. Bardzo cieszę się z podjętej współpracy oraz mam nadzieję, że przyniesie ona obu stronom wiele korzyści.

mówił Martin Lewandowski, dyrektor i współzałożyciel KSW

Opinie o rozwoju Fortuny

Każdy kto jest graczem Fortuny, na pewno ma swoją opinie na temat rozwoju tego bukmachera. Można zaobserwować zmieniający się interfejs, nowe promocje bukmacherskie… ale także funkcjonalności. Firma pochodząca z Czech nie pozostaje w tyle za konkurencją w żadnych nowinkach. Tak już od dłuższego czasu oferuje sporty wirtualne oraz gry karciane. Jednak ostatnio, pod koniec 2021 roku oddała w ręce graczy tak zwany BetBuilder.

O co chodzi? Mimo że kilku bukmacherów w Polsce już posiada taką opcję, to większość opinii graczy z pewnością nie zetknęła się i nie korzystała z takiej funkcji. Jednak gdy jest ona dostępna w Fortunie, promowana i bardzo przejrzysta, to kto wie, czy niektórzy się do tego nie przekonają.

BetBuilder, jak sama nazwa wskazuje, pozwala budować zakłady do obstawiania. Jednak to za wiele nie mówi. Tak więc wystarczy napisać, że te budowanie odnosi się do możliwości wrzucania co najmniej dwóch zdarzeń z jednego meczu na kupon! Nie raz z pewnością chciałeś tak zrobić, ale bukmacher na to nie pozwalał wykluczając typy. Teraz specjalna opcja pozwala m.in. na zawarcie kuponu z nawet przykładowo czterema zdarzeniami z jednego meczu na kuponie.

BetBuilder w Fortunie na przykładzie meczu Ekstraklasy

Sama funkcja jest bardzo przyjazna i intuicyjna. Taka opcja zasługuje na wyróżnienie. Jednak co ważniejsze, mimo że mowa o bukmacherze już o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i jednym ze starszych… to nadal się rozwija. Fortuna ma opinie bukmachera, który staje się coraz lepszy dla graczy i tylko obserwować oraz czekać, co będzie następne. Poniżej możecie zaobserwować BetBuilder na przykładzie.

@greenbets1

Kupon na dziś👊 Bukmacher: Fortuna(BetBuilder.) Zrobiliśmy również discorda, zaproszenie znajdziecie w bio!#kupony #obstawianie #ligaeuropy #bukmacherka #pilkanozna #mecze

♬ Oliver Twist – ArrDee
Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  600 pln

  600 pln

  Zakład bez ryzyka

  20 pln

  30 pln

  Freebet

  200 pln

  200 pln

  Bonus od II depozytu

  830 pln
  + 10 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln