Fortuna opinie 2020

Fortuna opinie 2020
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

200 pln

210 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

Freebet

2000 pln

Bonus od depozytu

2230 pln
+ 10 pln
Odbierz bonus
Fortuna opinie 2020

Zakłady bukmacherskie z czeskim kapitałem są jednym z liderów polskiego rynku. Fortuna opinie – wpisujesz to hasło w ogóle i znajdujesz się na naszej stronie. Dzięki temu poznasz recenzję Fortuny stworzoną przez team Obstawiamy oraz komentarze graczy. Nasza społeczność potrafi wyrazić dosadne opinie o bukmacherze, żeby je poznać należy przejść do sekcji komentarzy.

Tymczasem przedstawiamy ekstra bonusy z kodem promocyjnym od Obstawiamy!

Bonusy od Fortuny z kodem OBSTAWIAMY

200 PLN

210

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 210zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić. Standardowy zakład to 200zł

20

PLN

Freebet Wystarczy się zarejestrować, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Następnie trzeba je wymienić w sklepie na freebet o wartości 20zł!

2000

PLN

Bonus od depozytu Pierwszej wpłaty należy dokonać w ciągu 10 dni od rejestracji – maksymalna kwota bonusu to 2000zł.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna jest na polskim rynku już od 1996 roku, a na dodatek jako pierwsza w kraju otrzymała licencję na udzielanie zakładów online. Trzeba podkreślić, że Fortuna to legalny bukmacher, przedsiębiorstwo posiadana niezbędne licencje Ministerstwa Finansów.

Warto zauważyć, że jeszcze do marca 2008 roku firma nosiła nazwę „Profesjonał” i starsi gracze mogą kojarzyć to nazewnictwo z punktów stacjonarnych. Wszak Fortuna posiada jedną z największych sieci salonów do gry w Polsce.

Fortuna jest aktualnie sponsorem Legii Warszawa, tytularnym partnerem Fortuna I ligi piłkarskiej, sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego, Miedzi Legnica, Rakowa Częstochowa, Wigry Suwałki, Radomiaka Radom i Stomilu Olsztyn. Bukmacher wspiera na dodatek amatorskie zawody w piłkę nożną – Playarena.

fortuna opinie

Rejestracja w Fortunie

Proces rejestracyjny w Fortunie przebiega standardowo, nie różni się on od rejestracji u innych bukmacherów. Jest to w pełni bezpieczna procedura, ponieważ Fortuna to legalny bukmacher i dba o bezpieczeństwo danych.

W pierwszym kroku rejestracji podajemy m.in. swój pseudonim, który będzie jednocześnie naszym loginem do konta w Fortunie. Ponadto, ustalamy hasło, adres e-mail czy telefon komórkowy.

Co ważne, musimy także podać swój PESEL oraz źródło dochodów. Są to obowiązkowe pola w rejestracji i bez nich nie uda nam się założyć konta. Również są to w pełni rutynowe informacje, które podać musimy.

W pierwszym oknie rejestracyjnym widzimy również pole kod promocyjny, który polecam uzupełnić kodem OBSTAWIAMY. Dzięki temu zyskamy ekstra bonus powitalny, o którym powiemy więcej w dalszej części tekstu.

Fortuna bonus powitalny

Uwaga! Nowy bonus od Fortuny aktywny od 07.07.2020r. – oferta powitalna została podwojona.

Recenzja aktualizowana na bieżąco

Zakład bez ryzyka 210zł

Pierwszym bonusem powitalnym w Fortunie jest zakład bez ryzyka, który standardowo wynosi 200zł. Dzięki kodowi promocyjnemu OBSTAWIAMY zyskujemy jednak 210zł! Co jednak oznacza to w praktyce?

Zakład bez ryzyka to nic innego, jak zwrot za pierwszy, ewentualnie przegrany kupon w Fortunie. Jeśli przegrywamy, źle wytypujemy choć jedno obstawione zdarzenie, to bukmacher zwraca nam stawkę (pomniejszoną o 12% podatek). Zwrot możemy od razu wypłacić, nie musimy grać dalej.

W przypadku wygranej za zakład bez ryzyka również możemy od razu wypłacić środki albo grać dalej. Mamy pełną dowolność wyboru. To czyni bonus bardzo atrakcyjnym względem konkurencji.

Bonus bez depozytu 20zł

Bonus bez depozytu to środki, które dostajemy bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy. W tym wypadku również tak jest. Wspomniane 20zł dostajemy jednak w formie punktów FKP (2800), które musimy wymienić w sklepie.

Punkty odpowiadają nagrodom w sklepie Fortuny. Tam pojawi nam się opcja do wyboru – wymiany 2800 FKP na 20zł bez depozytu. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać kolejną część bonusów powitalnych w Fortunie.

Tym samym, jeśli uda się za bonus bez depozytu wygrać, to wygraną można od razu wypłacić i nie trzeba nią dalej grać. To kolejny przykład promocji dogodnej dla gracza.

Bonus od depozytu 2000zł

To promocja, którą posiada prawie każdy bukmacher, a więc bonus od depozytu. W Fortunie wynosi on 2000zł. Oznacza to, że za wpłatę w wysokości 2000zł, otrzymamy 2000zł w bonusie, za które możemy grać.

Środków otrzymanych za bonus od wpłaty nie możemy jednak od razu wypłacić. Musimy zagrać bonusem określoną ilość razy, aby go spieniężyć.

Obrót bonusem od depozytu w Fortunie jest 4-krotny, a kurs minimalnym kuponu to 1.60 – tylko takie zakłady będą się do obrotu kwalifikować.

Jak otrzymać bonus od depozytu?

W Fortunie musimy jeszcze w ciągu 4 dni od rejestracji zaakceptować otrzymanie bonusu od depozytu. Następnie w ciągu kolejnych 3 dni wpłacić środki, a do następnych 3 dni zagrać pierwszy zakład kwalifikujący (z kursem 1.60).

Bez spełnienia powyższych założeń niestety nie uda nam się złapać promocji. W Fortunie opinie o bonusie od depozytu są podzielone. My uważamy, że jest to niezły bonus jak na polskie warunki.

Fortuna aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Fortuny jest bardzo funkcjonalna. Posiada wszystkie funkcje z jakich możemy skorzystać na serwisie przez komputery. Co więcej, bukmacher bardzo często organizuje specjalne promocje tylko dla Fortuny mobile.

W ramach aplikacji mobilnej Fortuny możemy obstawiać zakłady na żywo i przedmeczowe, oglądać zdarzenia dzięki transmisjom czy grać w sporty wirtualne.

Warto wspomnieć także o Strefie Typera, a więc miejscu, w którym gracze mogą udostępniać swoje kupony i typy. Nie do końca polecamy ten panel do pobierania typów, bo jakość propozycji może być bardzo nisko.

Typy bukmacherskie na dziś – zobacz codziennie propozycje od teamu Obstawiamy!

Fortuna online opinie

Warto rozgraniczyć tutaj działalność Fortuny. Jak doskonale wiemy, bukmacher z czeskim kapitałem prowadzi także sieć punktów stacjonarnych. My jednak oceniamy Fortunę online, bo w punktach stacjonarnych już prawie nie obstawiamy.

Jeśli więc czytasz naszą recenzję, czy komentarze graczy, to zwróć uwagę, że tyczą się one tylko strony www.efortuna.pl.

Fortuna wypłaty i wpłaty

Wypłaty u większości bukmacherów stoją na wysokim poziomie, ale wyjątkiem jest tutaj… właśnie Fortuna. Niestety na wypłatę środków z tego bukmachera musimy często czekać do kolejnego dnia roboczego, do godziny 12:00.

Otóż wypłaty w Fortunie są realizowane właśnie do godziny 12:00. Jeśli więc zlecimy wypłatę naszych środków o 12:30, to musimy liczyć się z czasem oczekiwania wynoszącym niemal 24h. To zdecydowanie poniżej standardów na rynku, gdzie większość nawet nowych bukmacherów realizuje przelewy natychmiastowe.

fortuna wypłaty i wpłaty

Liczymy jednak, że Fortuna się w tym aspekcie zdecydowanie poprawi!

Jeśli natomiast chodzi o wpłaty, to tutaj nie ma najmniejszych problemów i Fortuna stoi w czołówce z innymi bukmacherami. Środki możemy przelać BLIKIEM, przez karty VISA/Mastercard, a nawet wpłacić w punkcie stacjonarnym Fortuny. Oprócz tego dostępny jest Skrill, tpay czy PayU.

Fortuna oferta

Fortuna dysponuje jedną z najszerszych ofert na rynku w Polsce i naprawdę można ją w tym aspekcie wyróżnić. To bukmacher, u którego każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet fani 2. i 3. lig naprawdę egzotycznych rozgrywek.

Z racji swojego sponsoringu Polskiego Związku Narciarskiego Fortuna na pewno ma jedną z lepszych ofert na skoki narciarskie. Happy Hours w godzinach 10-12 obowiązują praktycznie w każde dni konkursów na skoczniach. Dzięki temu możemy obstawiać zawody z udziałem Kamila Stocha i reszty naszych skoczków bez podatku od stawki!

Na wyróżnienie zasługuje także oferta piłkarska i zakład „podwójna szansa”. U większości bukmacherów znaczy to wygraną lub remis, a w Fortunie, jeśli obstawimy np. 1-1, to znaczy że wygraną daje nam zwycięstwo obstawionej ekipy do połowy lub w całym meczu. To bardzo ciekawy zakład.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

200 pln

210 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

Freebet

2000 pln

Bonus od depozytu

2230 pln
+ 10 pln
Odbierz bonus

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln