Fortuna opinie 2021

Fortuna opinie 2021
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

600 pln

600 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

Freebet

2000 pln

2100 pln

Bonus od depozytu

2720 pln
+ 100 pln
Odbierz bonus
Fortuna opinie 2021

Zakłady bukmacherskie z czeskim kapitałem są jednym z liderów polskiego rynku. Fortuna opinie – wpisujesz to hasło i znajdujesz się na naszej stronie. Dzięki temu poznasz recenzję Fortuny stworzoną przez team Obstawiamy oraz komentarze graczy. Nasza społeczność potrafi wyrazić dosadne opinie o bukmacherze, żeby je poznać należy przejść do sekcji komentarzy.

Tymczasem przedstawiamy ekstra bonusy z kodem promocyjnym od Obstawiamy!

Bonusy od Fortuny z kodem OBSTAWIAMY

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20

PLN

Freebet Wystarczy się zarejestrować, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Następnie trzeba je wymienić w sklepie na freebet o wartości 20zł!

2000 PLN

2100

PLN

Bonus od depozytu Pierwszej wpłaty należy dokonać w ciągu 10 dni od rejestracji – maksymalna kwota bonusu to 2000zł.

Fortuna – od zawsze pozytywne opinie?

Fortuna jest na polskim rynku już od 1996 roku, co automatycznie daje wiarygodność i opinie doświadczonej firmy. Na dodatek jako pierwsza w kraju otrzymała licencję na udzielanie zakładów online. Trzeba podkreślić, że Fortuna to legalny bukmacher, przedsiębiorstwo posiada niezbędne licencje Ministerstwa Finansów.

Warto zauważyć, że jeszcze do marca 2008 roku firma nosiła nazwę „Profesjonał” i starsi gracze mogą kojarzyć to nazewnictwo z punktów stacjonarnych. Wszak Fortuna posiada jedną z największych sieci salonów do gry w Polsce.

Fortuna jest aktualnie sponsorem Legii Warszawa, tytularnym partnerem Fortuna I ligi piłkarskiej, sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego, Miedzi Legnica, Radomiaka Radom i Stomilu Olsztyn. Bukmacher wspiera na dodatek amatorskie zawody w piłkę nożną – Playarena. Firma jest również sponsorem największej organizacji MMA w Polsce, czyli KSW. Wspieranie polskiego sportu w oczach graczy daje Fortunie opinie marki dbającej także o to, co ich klienci lubią najbardziej.

Informacje o Fortunie - opinie na temat marki

Jak wygląda rejestracja w Fortunie w opinii graczy

Proces rejestracyjny w Fortunie przebiega standardowo, nie różni się on od rejestracji u innych bukmacherów. Jest to w pełni bezpieczna procedura, ponieważ Fortuna to legalny bukmacher i dba o bezpieczeństwo danych. Zdarzają się negatywne opinie o wymaganiu dokumentów, ale to jest wymagane przez prawo u każdego bukmachera.

W pierwszym kroku rejestracji podajemy m.in. swój pseudonim, który będzie jednocześnie naszym loginem do konta w Fortunie. Ponadto, ustalamy hasło, adres e-mail czy telefon komórkowy.

Formularz rejestracyjny w Fortunie

Co ważne, musimy także podać swój PESEL oraz źródło dochodów. Są to obowiązkowe pola w rejestracji i bez nich nie uda nam się założyć konta. Również są to w pełni rutynowe informacje, które podać musimy.

W pierwszym oknie rejestracyjnym widzimy również pole kod promocyjny, który polecam uzupełnić kodem OBSTAWIAMY. Dzięki temu zyskamy ekstra bonus powitalny, o którym powiemy więcej w dalszej części tekstu.

Opinie o bonusie w Fortunie

Uwaga! Nowy bonus od Fortuny aktywny od 01.06.2021. – oferta powitalna została podwojona.

Recenzja aktualizowana na bieżąco

Zakład bez ryzyka do 600 PLN

Pierwszym bonusem powitalnym w Fortunie jest zakład bez ryzyka, który standardowo wynosi 600 PLN?

Zakład bez ryzyka to nic innego, jak zwrot za pierwszy, ewentualnie przegrany kupon w Fortunie. Jeśli przegrywamy, źle wytypujemy choć jedno obstawione zdarzenie, to bukmacher zwraca nam całą stawkę (która nie jest pomniejszona o 12% podatek). Zwrot możemy raz obrócić i od razu wypłacić. Jednak nie ma żadnych dodatkowych warunków kuponu, co daje Fortunie opinie przyjaznego korzystania z dodatkowych środków.

W przypadku wygranej za zakład bez ryzyka również możemy od razu wypłacić środki albo grać dalej. Mamy pełną dowolność wyboru. To czyni bonus bardzo atrakcyjnym względem konkurencji.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Bonus bez depozytu to środki, które dostajemy bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy. W tym wypadku również tak jest. Wspomniane 20 PLN dostajemy jednak w formie punktów FKP (2800), które musimy wymienić w sklepie.

Punkty odpowiadają nagrodom w sklepie Fortuny. Tam pojawi nam się opcja do wyboru – wymiany 2800 FKP na 20 PLN bez depozytu. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać kolejną część bonusów powitalnych w Fortunie.

Tym samym, jeśli uda się za bonus bez depozytu wygrać, to wygraną można od razu wypłacić i nie trzeba nią dalej grać. To kolejny przykład promocji dogodnej dla gracza.

Bonus od depozytu 2000 PLN

To promocja, którą posiada prawie każdy bukmacher, a więc bonus od depozytu. W Fortunie wynosi on 2000 PLN. Oznacza to, że za wpłatę w wysokości 2000 PLN, otrzymamy 2000 PLN w bonusie, za które możemy grać.

Środków otrzymanych za bonus od wpłaty nie możemy jednak od razu wypłacić. Musimy zagrać bonusem określoną ilość razy, aby go spieniężyć.

Obrót bonusem od depozytu w Fortunie jest 4-krotny, a kurs minimalnym kuponu to 1.60 – tylko takie zakłady będą się do obrotu kwalifikować.

Jak otrzymać bonus od depozytu?

W Fortunie musimy jeszcze w ciągu 4 dni od rejestracji zaakceptować otrzymanie bonusu od depozytu. Następnie w ciągu kolejnych 3 dni wpłacić środki, a do następnych 3 dni zagrać pierwszy zakład kwalifikujący (z kursem 1.60).

Bez spełnienia powyższych założeń niestety nie uda nam się złapać promocji. W Fortunie opinie o bonusie od depozytu są podzielone. My uważamy, że jest to niezły bonus jak na polskie warunki.

Fortuna – opinie o aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna Fortuny jest bardzo funkcjonalna. Posiada wszystkie funkcje z jakich możemy skorzystać na serwisie przez komputery. Co więcej, bukmacher bardzo często organizuje specjalne promocje tylko dla Fortuny mobile.

W ramach aplikacji mobilnej Fortuny możemy obstawiać zakłady na żywo i przedmeczowe, oglądać zdarzenia dzięki transmisjom czy grać w sporty wirtualne.

Warto wspomnieć także o Strefie Typera, a więc miejscu, w którym gracze mogą udostępniać swoje kupony i typy. Nie do końca polecamy ten panel do pobierania typów, bo jakość propozycji może być bardzo nisko. Opinie graczy na temat aplikacji mobilnych u legalnych bukmacherów stawiają tę Fortuny w czołówce.

Typy bukmacherskie na dziś – zobacz codziennie propozycje od teamu Obstawiamy!

Fortuna online opinie

Warto rozgraniczyć tutaj działalność Fortuny. Jak doskonale wiemy, bukmacher z czeskim kapitałem prowadzi także sieć punktów stacjonarnych. My jednak oceniamy Fortunę online, bo w punktach stacjonarnych już prawie nie obstawiamy.

Jeśli więc czytasz naszą recenzję, czy komentarze graczy, to zwróć uwagę, że tyczą się one głównie strony www.efortuna.pl.

Fortuna – wypłaty i wpłaty

Wypłaty u większości bukmacherów stoją na wysokim poziomie, ale wyjątkiem jest tutaj… właśnie Fortuna. Niestety na wypłatę środków z tego bukmachera musimy często czekać do kolejnego dnia roboczego, do godziny 12:00. Każdy obstawiający w Fortunie daje złe opinie na ten temat. W 2021 roku czekać na przelew do następnego dnia…

Otóż wypłaty w Fortunie są realizowane właśnie do godziny 12:00. Jeśli więc zlecimy wypłatę naszych środków o 12:30, to musimy liczyć się z czasem oczekiwania wynoszącym niemal 24h. To zdecydowanie poniżej standardów na rynku, gdzie większość nawet nowych bukmacherów realizuje przelewy natychmiastowe.

Wypłaty i wpłaty w Fortunie - negatywne opinie o czasie

Liczymy jednak, że Fortuna się w tym aspekcie zdecydowanie poprawi!

Jeśli natomiast chodzi o wpłaty, to tutaj nie ma najmniejszych problemów i Fortuna stoi w czołówce z innymi bukmacherami. Środki możemy przelać BLIKIEM, przez karty VISA/Mastercard, a nawet wpłacić w punkcie stacjonarnym Fortuny. Oprócz tego dostępny jest Skrill, tpay czy PayU.

Oferta Fortuny

Fortuna dysponuje jedną z najszerszych ofert na rynku w Polsce i naprawdę można ją w tym aspekcie wyróżnić. To bukmacher, u którego każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet fani 2. i 3. lig naprawdę egzotycznych rozgrywek.

Z racji swojego sponsoringu Polskiego Związku Narciarskiego Fortuna na pewno ma jedną z lepszych ofert na skoki narciarskie. Happy Hours w godzinach 10-12 obowiązują praktycznie w każde dni konkursów na skoczniach. Dzięki temu możemy obstawiać zawody z udziałem Kamila Stocha i reszty naszych skoczków bez podatku od stawki!

Na wyróżnienie zasługuje także oferta piłkarska i zakład „podwójna szansa”. U większości bukmacherów znaczy to wygraną lub remis, a w Fortunie, jeśli obstawimy np. 1-1, to znaczy że wygraną daje nam zwycięstwo obstawionej ekipy do połowy lub w całym meczu. To bardzo ciekawy zakład.

Opinie o rozwoju Fortuny

Każdy kto jest graczem Fortuny, na pewno ma swoją opinie na temat rozwoju tego bukmachera. Można zaobserwować zmieniający się interfejs, nowe promocje bukmacherskie… ale także funkcjonalności. Firma pochodząca z Czech nie pozostaje w tyle za konkurencją w żadnych nowinkach. Tak już od dłuższego czasu oferuje sporty wirtualne oraz gry karciane. Jednak ostatnio, pod koniec 2021 roku oddała w ręce graczy tak zwany BetBuilder.

O co chodzi? Mimo że kilku bukmacherów w Polsce już posiada taką opcję, to większość opinii graczy z pewnością nie zetknęła się i nie korzystała z takiej funkcji. Jednak gdy jest ona dostępna w Fortunie, promowana i bardzo przejrzysta, to kto wie, czy niektórzy się do tego nie przekonają.

BetBuilder, jak sama nazwa wskazuje, pozwala budować zakłady do obstawiania. Jednak to za wiele nie mówi. Tak więc wystarczy napisać, że te budowanie odnosi się do możliwości wrzucania co najmniej dwóch zdarzeń z jednego meczu na kupon! Nie raz z pewnością chciałeś tak zrobić, ale bukmacher na to nie pozwalał wykluczając typy. Teraz specjalna opcja pozwala m.in. na zawarcie kuponu z nawet przykładowo czterema zdarzeniami z jednego meczu na kuponie.

BetBuilder w Fortunie na przykładzie meczu Ekstraklasy

Sama funkcja jest bardzo przyjazna i intuicyjna. Taka opcja zasługuje na wyróżnienie. Jednak co ważniejsze, mimo że mowa o bukmacherze już o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i jednym ze starszych… to nadal się rozwija. Fortuna ma opinie bukmachera, który staje się coraz lepszy dla graczy i tylko obserwować oraz czekać, co będzie następne.

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  600 pln

  600 pln

  Zakład bez ryzyka

  20 pln

  Freebet

  2000 pln

  2100 pln

  Bonus od depozytu

  2720 pln
  + 100 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln