Betcris kod promocyjny 2022 [BONUS POWITALNY]
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

1300 pln

1300 pln

Bonus od stawki kuponu

100 pln

100 pln

Zakład bez ryzyka

1400 pln
Odbierz bonus
Betcris kod promocyjny 2022 [BONUS POWITALNY]

Betcris kod promocyjny 2022 [BONUS POWITALNY]

Kiedy na rynku pojawia się nowy bukmacher, pierwszą myślą towarzyszącą pomysłowi założenia konta jest… znalezienie lepszej oferty z kodem promocyjnym. Betcris, bo dziś tego operatora bierzemy na tapet, jest świeżo po starcie swojej działalności. Co wiemy o tym bukmacherze? Jakich bonusów i promocji z kodem promocyjnym należy się spodziewać? Sprawdzamy!

Zobacz także: Betcris freebet.

Betcris kod promocyjny 2022 – wyższy bonus?

Dlaczego kod promocyjny przy rejestracji u bukmachera jest tak ważny? Z prostego powodu – daje więcej za zrobienie jednej prostej rzeczy. Chyba zgodzicie się z nami, że wpisanie ciągu kilku liter i cyfr w formularzu rejestracyjnym to niska cena za otrzymanie wyższego bonusu na start?

Jaki jest kod promocyjny Betcris dla czytelników Obstawiamy? Betcris kod promocyjny to OBSTAWIAMY. Aktualnie bonus na start w Betcris to w sumie do odebrania 1400 PLN, w tym zakład bez ryzyka do 100 PLN! Co ciekawe, u tego bukmachera profity czekają za każdą z pierwszych pięciu wpłat.

Betcris kod promocyjny na 1400 PLN na start

Aby odebrać taki pakiet startowy w Betcris wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny OBSTAWIAMY:

A jakie korzyści mogą być za rejestrację z kodem u innych? Różnią się one, w zależności od bukmachera.

U jednych (to jest najczęstsze rozwiązanie) Twój bonus powitalny jest zwyczajnie wyższy. Tak jest np. z eWinner kodem promocyjnym. Umieszczenie kodu OBSTAWIAMY w polu „kod promocyjny” zwiększa Twój bonus ze 100 na 110 PLN. I tak, cały czas mówimy tu tylko o skopiowaniu i wklejeniu tego kodu w odpowiednie pole.

Może być też tak, że kod promocyjny zagwarantuje Ci bonus niedostępny w standardowym pakiecie na start. Tu na myśl przychodzi forBET. Tym forBET kod promocyjny (OBSTAWIAMYPL) aktywuje zakład bez ryzyka za pierwszy zakład po rejestracji.

Wpisujesz kod = masz bonus. Nie wpisujesz kodu = nie masz bonusu. To jest takie proste i wcale nie wymaga od Ciebie dużo pracy, prawda?

Jest jeszcze inny wariant – freebet po rejestracji. Po założeniu konta przysługuje Ci prawo do skorzystania z darmowego zakładu. Nie musisz nic wpłacać, żeby spróbować.

Który polski bukmacher dysponuje takim rozwiązaniem? Fortuna, czyli jedna z tych firm znana wszystkim osobom związanych mniej lub bardziej z bukmacherką.

Kod promocyjny Fortuny równoznaczny jest z otrzymaniem w sumie 30 PLN freebetu w formie punktów FKP do wykorzystania na dowolny zakład. Mało tego, hasło OBSTAWIAMY w polu „kod promocyjny” zwiększy zwrot za pierwszy zakład!

Jak widzicie, rozwiązań i opcji jest kilka.

Betcris bonus powitalny – z kodem promocyjnym

We wcześniejszym akapicie wskazaliśmy, że warto zarejestrować się w Betcris z kodem promocyjnym Obstawiamy. W takim razie podsumujmy sobie wiedzę na temat promocji, z których składa się bonus powitalny w Betcris.

Betcris dzieli u siebie bonus powitalny na pięć depozytów i tak kolejno:

 • Za pierwszy postawiony kupon otrzymasz 100% stawki do 400 PLN
 • Pierwszy kupon za drugi depozyt zagrasz bez ryzyka do 50 PLN
 • Pierwszy kupon za trzeci depozyt to bonus 50% od stawki do 400 PLN
 • Pierwszy kupon za czwarty depozyt zagrasz bez ryzyka do 50 PLN
 • Pierwszy kupon za piąty depozyt to bonus 50% od stawki do 500 PLN

Wyjaśnijmy po kolei te profity. Najbardziej popularną formą bonusu bukmacherskie, także często w ramach kodu promocyjnego jest bonus od depozytu. Betcris jednak podchodzi do sprawy trochę inaczej – w tym wypadku dostaje się bonus od stawki pierwszego kuponu.

Właściwie identyczne warunki ma się za pierwszy kupon od pierwszego, trzeciego oraz piątego depozytu. Wpłacasz minimum 50 PLN, grasz pierwszy kupon za minimum 50 PLN i uzyskujesz dodatkowe środki. Jak to u bukmachera, promocje posiadają warunki kuponu i nie inaczej jest tutaj. Zakład kwalifikujący się do otrzymania bonusu musi być solo oraz kurs co najmniej 1.8.

No i naturalnie sam bonus ma swoje obostrzenia – potrzebny jest czterokrotny obrót z kuponami SOLO po kursie minimum 1.8. Poza kwestią bonusu w zależności od stawki kuponu, same warunki także są oryginalne i niespotykane w zakładach sportowych – rzadko kiedy wymogiem jest właśnie granie kuponu SOLO, czyli tylko z jednym wydarzeniem.

Maksymalnie można odebrać z tego tytułu w sumie 1300 PLN – do 400 PLN za pierwszy oraz drugi depozyt i 500 PLN za piątą wpłatę.

Natomiast zakład bez ryzyka (inaczej cashback) pozwala na zredukowanie strat w razie przegranego pierwszego zakładu i jest to pierwszy element pakietu bonusowego dla nowych graczy w ramach Betcris bonusu na start.

Na co zwrócić uwagę? Na które konto trafia zwrot. Jeżeli na konto główne, to otrzymane środki (zazwyczaj stawka zakładu pomniejszona o 12% podatku obrotowego) są od razu do wypłaty (tak jest właśnie w przypadku Betcrisa). Jeżeli na konto bonusowe, to przetransferowanie ich na konto bankowe połączone jest z obrotem, tj. zagranie odpowiednią liczbę razy. Jest też wariant freebetu.

W Betcris cashback to zwrot 100% stawki w postaci freebetu (pomniejszony o podatek), a jego maksymalna wartość wynosi w sumie 100 PLN – po 50 PLN za kupon przy drugim i czwartym depozycie.

Aby zabezpieczyć swój debiutancki kupon i otrzymać bonusy za samo postawienie kuponu należy:

 • założyć konto z kodem Obstawiamy i przejść pełną rejestrację (wymagane jest konto stałe)
 • zaznaczyć zgody marketingowe

Warunki grania kuponu, który miałby objąć ten zakład bez ryzyka są podobne jak w przypadku zakładu, za który otrzymuje się bonusy:

 • zagrać kupon SOLO za min. 50 PLN,
 • zadbać o min. kurs 1.80 na kuponie,

Otrzymany freebet należy użyć na kupon SOLO, a kurs musi wynosić min. 1.30.

Wygrana z kuponu znajdzie się od razu na koncie głównym, którą będziesz mógł od razu wypłacić! Bardzo podobny bonus ma w swojej ofercie Betclic z cashbackiem do 200 PLN.

Podsumowując – rejestracja w Betcris z kodem bonusowym pozwala na zagranie dwóch kuponówbez ryzyka oraz trzech od których stawki otrzymamy bonus. A to całkiem niezła oferta na start.

Więcej informacji o cashbacku znajdziesz w naszym tekście: Betcris cashback na start.

Polityka bonusowa bukmacherów w ostatnich latach jest coraz bardziej luźna i gracze w bonusach otrzymują bardzo dużo pieniędzy. Bukmacherzy za wszelką cenę próbują zachęcić graczy do rejestracji i tego przykład widzimy po bonusie powitalnym w Betcris.

Szukasz bukmacherów z bonusem bez wpłaty? Sprawdź nasz ranking: freebet bez depozytu 2022 – lista.

Betcris bonus – pozostałe promocje dla graczy

Po wykorzystaniu bonusów powitalnych następuje czas, w którym bukmacherzy muszą się jeszcze bardziej postarać. Bo sprowadzenie do siebie klienta nie jest de facto aż tak trudne – dużo bardziej wymagającym zadaniem jest utrzymanie go na dłuższy czas.

Narzędzia? Wszystkie promocje wymienione w poprzednim akapicie (bonus od depozytu, zwrot za pierwszy zakład i darmowy zakład), jednak przeznaczone już dla tych, którzy z tych bonusów skorzystali.

Innym rozwiązaniem jest gra bez podatku. Bukmacher bierze na siebie obowiązek zapłacenia 12% podatku, co podwyższa wygrane graczy o 14%. Atrakcyjność tej promocji zależy bardzo od warunków – im prostsze, tym lepiej.

A jak to jest w Betcris? Bukmacher postawił na miks powyższych opcji:

 • 25 PLN dla fanów esportu – freebet dla obstawiających esport. Za zagranie min. 5 kuponów na łączną kwotę 100 PLN (kurs min. 1.85), do Twoich rąk trafi freebet 25 PLN. Zagranie freebetem wymagane jest na kupon AKO z trzema zdarzeniami z esportu (kurs całkowity 2.50, kurs zdarzenia 1.25).
 • American Dream – zwrot podatku w formie freebetu za obstawienie co najmniej jednego zdarzenia NBA, NHL, MLS, NFL, MLB lub WNBA. Kupon? AKO, min. 3 zdarzenia i kurs pojedynczego 1.30 lub wyżej, a do wykorzystania darmowego zakładu AKO, z min. kursem całkowitym 2.50 i 1.25 jednego zdarzenia.
 • Betcris+ – promocja, która za zagranie od 5 do 24 zdarzeń doda Ci od 5% do nawet 100% do wygranej. Warunkiem jest kurs pojedynczego zakładu nie mniejszy niż 1.25.
 • Betcris predictor – 3000 PLN w puli do podziału dla 10 graczy w każdym tygodniu. Wystarczy wpłacić 10 PLN na konto gracza, aby móc dodawać swoje darmowe typy.
 • Bonus na urodziny – 20 PLN na urodziny dla graczy, który w ciągu 3 miesięcy przed datą narodzin zagrają za min. 50 PLN. Aktywność darmowego zakładu na koncie to 3 dni.
 • Kursowy Boost – podwyższenie kursu wybranych przez Betcris wydarzeń. W podobnej formule działają np. Wielkie Kursy w eWinner.
 • Tuesday casbhack – cashback za obrót w danym tygodniu, który może wynieść od 10 do nawet 100 PLN.

Betcris rejestracja z kodem promocyjnym

Rejestracja w Betris z kodem promocyjnym nie różni się od tej stosowej u innych bukmacherów.

Od kilku lat założenie konta jest bardzo proste i nie wymaga od nas załączania od razu dokumentów tożsamości. Po tzw. szybkiej rejestracji stworzone zostaje konto tymczasowe, pozwalające na normalne obstawianie i korzystanie z bonusów oraz promocji.

Poniżej zamieszczamy formularz rejestracji w Betcris:

Betcris kod promocyjny - formularz rejestracyjny

A co z kodem promocyjnym? Pole na jego wpisanie znajduje się w formularzu rejestracyjnym. Klikając w poniższy przycisk kod jest już od razu wpisany i gotowy do wykorzystania!

Betcris – nowy legalny bukmacher

Betcris to spółka, która otrzymała zezwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Licencja dotyczy działalności online. Siedziba spółki mieści się w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 43/23.

Serwis pod działalność bukmachera to – zgodnie z przewidywaniami – www.betcris.pl. Ciekawym jest jednak to, że na stronie Ministerstwa Finansów adres ten widnieje ten przy podmiocie „Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.” – Betcris wykupił licencję na zakłady online właśnie od Mr Bet.

betcris kod promocyjny - licencja

O Mr Bet było stosunkowo głośno w 2020 roku, kiedy to MF wydało zezwolenie tej spółce, jednakże jedynie na zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych. Przez ten czas o MR Becie było cicho – aż do teraz, czyli do momentu, w którym Mr Bet sprzedał swoją licencję online Betcrisowi.

Warto odnotować, że domena z „betcris” w nazwie nie jest czymś nowym na międzynarodowym rynku bukmacherskim. Betcris.com to bukmacher funkcjonujący od 2006 roku, głównie na rynkach Ameryki Południowej. Z informacji przekazanych przez bukmachera można wyczytać, że funkcjonuje on w ponad 100 krajach na całym świecie.

Czy to przekuje się na sukces Betcris Polska? Czy lokalni gracze wybiorą kody promocyjne i rejestracje u tego podmiotu? Czas pokaże.

Czy przy rejestracji w Betcris potrzebny jest kod promocyjny?

Tak, po rejestracji z kodem OBSTAWIAMY odbierzesz specjalny bonus powitalny!

Jaki bonus powitalny czeka po rejestracji?

Po założeniu konta odbierz dwa zakłady bez ryzyka oraz trzy możliwości odbioru bonusu od stawki kuponu.

Jak odebrać zakład bez ryzyka na start?

Zarejestruj się, wpłać drugi i czwarty depozyt oraz zagraj kupon za min. 50 PLN. Jeżeli nie dopisze Ci szczęście, Betcris zwróci Ci 100% stawki jako freebet.

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  1300 pln

  1300 pln

  Bonus od stawki kuponu

  100 pln

  100 pln

  Zakład bez ryzyka

  1400 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln