Kod promocyjny Betcris | Bonus powitalny 1400 PLN
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

900 pln

900 pln

Zakład bez ryzyka

500 pln

500 pln

Bonus od stawki kuponu

1400 pln
Odbierz bonus
50pln
Betclic
 • 1-krotny obrót bonusu na start
 • Szeroka oferta na zakłady
 • 50 zł bonus z kodem
 • Gra bez podatku
 • Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 • Tydzień bez ryzyka
 • Jerzy Dudek - ambasador
 • Aplikacja mobilna
 • Odbierz bonus
  760pln
  STS
 • Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 • Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 • STS TV
 • Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 • Odbierz bonus
  Kod promocyjny Betcris | Bonus powitalny 1400 PLN

  Kod promocyjny Betcris | Bonus powitalny 1400 PLN

  Kiedy na rynku pojawia się nowy bukmacher, pierwszą myślą towarzyszącą pomysłowi założenia konta jest… znalezienie lepszej oferty z kodem promocyjnym. Betcris, bo dziś tego operatora bierzemy na tapet, jest świeżo po starcie swojej działalności. Co wiemy o tym bukmacherze? Jakich bonusów i promocji z kodem promocyjnym należy się spodziewać? Sprawdzamy!

  Zobacz także: Betcris opinie — recenzja i zbiór komentarzy o bukmacherze.

  Betcris kod promocyjny 2024 – wyższy bonus?

  Dlaczego kod promocyjny przy rejestracji u bukmachera jest tak ważny? Z prostego powodu – daje więcej za zrobienie jednej prostej rzeczy. Chyba zgodzicie się z nami, że wpisanie ciągu kilku liter i cyfr w formularzu rejestracyjnym to niska cena za otrzymanie wyższego bonusu na start?

  Kod promocyjny Betcris:OBSTAWIAMY
  Cashback od I depozytu:400 PLN
  Cashback od II depozytu 500 PLN
  Freebet od III depozytu:400 PLN
  Bonus powitalny Betcris:1400 PLN

  Jaki jest kod promocyjny Betcris dla czytelników Obstawiamy? Betcris kod promocyjny to OBSTAWIAMY. Aktualnie bonus na start w Betcris to w sumie do odebrania 1400 PLN, w tym dwa zakłady bez ryzyka do 900 PLN! Co ciekawe, u tego bukmachera profity czekają na każdą z pierwszych trzech wpłat.

  Aby odebrać taki pakiet startowy w Betcris, wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny OBSTAWIAMY:

  Betcris bonus powitalny — z kodem promocyjnym

  We wcześniejszym akapicie wskazaliśmy, że warto zarejestrować się w Betcris z kodem promocyjnym Obstawiamy. W takim razie podsumujmy sobie wiedzę na temat promocji, z których składa się bonus powitalny w Betcris.

  Betcris dzieli u siebie bonus powitalny na trzy depozyty i tak kolejno:

  • Za pierwszy postawiony kupon otrzymasz zwrot 100% stawki do 400 PLN
  • Za drugi postawiony kupon otrzymasz zwrot 50% stawki do 500 PLN
  • Pierwszy kupon za trzeci depozyt to bonus 50% od stawki do 500 PLN
  Kod promocyjny betcris

  Wyjaśnijmy po kolei te profity. Najbardziej popularną formą bonusu bukmacherskiego, także często w ramach kodu promocyjnego jest bonus od depozytu. Betcris jednak podchodzi do sprawy trochę inaczej — w tym wypadku dostaje się bonus od stawki pierwszego kuponu.

  Właściwie identyczne warunki ma się za pierwszy kupon od trzeciego depozytu. Wpłacasz minimum 50 PLN, grasz pierwszy kupon za minimum 50 PLN i uzyskujesz dodatkowe środki. Jak to u bukmachera, promocje posiadają warunki kuponu i nie inaczej jest tutaj. Zakład kwalifikujący się do otrzymania bonusu to kupon AKO, zawierający minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs zdarzenia 1.30.

  No i naturalnie sam bonus ma swoje obostrzenia — potrzebny jest jednokrotny obrót z kuponami AKO, gdzie każde zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.30. Poza kwestią bonusu, w zależności od stawki kuponu, same warunki także są często spotykane, ponieważ bukmacherzy często przy obrocie dodają wymóg zagrania kuponu składającego się z kilku zdarzeń, czyli tzw. AKO.

  Maksymalnie można odebrać z tego tytułu w sumie 500 PLN, bonus ten przypisany jest do trzeciej wpłaty.

  Zakład bez ryzyka

  Natomiast zakład bez ryzyka (inaczej cashback) pozwala na zredukowanie strat w razie przegranego pierwszego zakładu i jest to pierwszy element pakietu bonusowego dla nowych graczy w ramach Betcris bonusu na start.

  Na co zwrócić uwagę? Na które konto trafia zwrot. Jeżeli na konto główne, to otrzymane środki (zazwyczaj stawka zakładu pomniejszona o 12% podatku obrotowego) są od razu do wypłaty. Jeżeli na konto bonusowe, to przetransferowanie ich na konto bankowe połączone jest z obrotem, tj. zagranie odpowiednią liczbę razy. Jest też wariant freebetu (tak jest w przypadku Betcrisa).

  Reasumując — w Betcris cashback to zwrot 100% stawki w postaci freebetu (pomniejszony o podatek), a jego maksymalna wartość wynosi w sumie 900 PLN – 400 PLN za kupon przy pierwszym depozycie i 500 PLN za kupon przy drugim depozycie.

  Rejestracja konta

  Aby zabezpieczyć swój debiutancki kupon i otrzymać bonusy za samo postawienie kuponu należy:

  • Założyć konto z kodem promocyjnym Betcris — Obstawiamy i przejść pełną rejestrację (wymagane jest konto stałe).
  • Zaznaczyć zgody marketingowe

  Warunki grania kuponu, który miałby objąć ten zakład bez ryzyka, są podobne jak w przypadku zakładu, za który otrzymuje się bonusy:

  • Zagrać kupon AKO z min. trzema zdarzeniami za min. 50 PLN,
  • Zadbać o min. kurs 1.30 każdego zdarzenia,

  Otrzymany freebet należy użyć na kupon AKO, a kurs zdarzenia musi wynosić min. 1.30.

  Godnym uwagi jest fakt, że wygrana z kuponu znajdzie się od razu na koncie głównym, którą będziesz mógł od razu wypłacić! Bardzo podobny bonus ma w swojej ofercie Betclic z cashbackiem do 200 PLN.

  Podsumowując — rejestracja w Betcris z kodem bonusowym pozwala na zagranie dwóch kuponów bez ryzyka oraz trzech, od których stawki otrzymamy bonus. A to całkiem niezła oferta na start.

  Więcej informacji o cashbacku znajdziesz w naszym tekście: Betcris cashback na start.

  Bez wątpienia, polityka bonusowa bukmacherów w ostatnich latach jest coraz luźniejsza i gracze w bonusach otrzymują bardzo dużo pieniędzy. Bukmacherzy za wszelką cenę próbują zachęcić graczy do rejestracji i tego przykład widzimy po bonusie powitalnym w Betcris.

  Na zakończenie — szukasz bukmacherów z bonusem bez wpłaty? Sprawdź nasz ranking: freebet bez depozytu 2024 – lista.

  Pozostałe bonusy w Betcris

  Po wykorzystaniu bonusów powitalnych Betcris następuje czas, w którym bukmacherzy muszą się jeszcze bardziej postarać, ponieważ sprowadzenie do siebie klienta nie jest de facto aż tak trudne – dużo bardziej wymagającym zadaniem jest utrzymanie go na dłuższy czas.

  Narzędzia? Wszystkie promocje wymienione w poprzednim akapicie (bonus od depozytu, zwrot za pierwszy zakład i darmowy zakład), jednak przeznaczone już dla tych, którzy z tych bonusów skorzystali.

  Innym ważnym rozwiązaniem jest gra bez podatku. Bukmacher bierze na siebie obowiązek zapłacenia 12% podatku, co podwyższa wygrane graczy o 14%. Atrakcyjność tej promocji zależy bardzo od warunków – im prostsze, tym lepiej.

  A jak to jest w Betcris? Bukmacher postawił na miks powyższych opcji:

  • Freebet na urodziny – 20 PLN na urodziny dla graczy, który w ciągu 3 miesięcy przed datą narodzin zagrają za min. 50 PLN. Aktywność darmowego zakładu na koncie to 3 dni.
  • Kursowy Boost – podwyższenie kursu wybranych przez Betcris wydarzeń.
  • Kasa na okrągło – możliwość codziennego zakręcenia kołem, które wylosuje pytanie z dziedziny sporty. W przypadku poprawnej odpowiedzi gracz może dostać freebet 20 zł.
  • Zwrot podatku – za obstawianie w Betcris można otrzymać do 50 zł w formie freebeta, jako zwrot podatku od gier. Kupony kwalifikowane do promocji muszą mieć minimum 3 zdarzenia (kurs każdego 1.50)
  • Kupon dnia – specjalnie wyselekcjonowane zdarzenia przez bukmacherów Betcrisa, które w regularnej ofercie mają mniejszy kurs.
  • Betcris typer – Ranking Betcris typer. Wystarczy wpłacić co najmniej 1 PLN w każdy poniedziałek, który jest rozpoczęciem rundy i można typować mecze. Dla najlepszych typerów czekają atrakcyjne bonusy.
  • Boost dnia – W sekcji zakłady specjalne Betcris przygotowuje mocno powiększone kursy na wybrane wydarzenia.
  Bonus w betcris

  Betcris rejestracja z kodem promocyjnym

  Rejestracja w Betris z kodem promocyjnym nie różni się od tej stosowej u innych bukmacherów.

  Od kilku lat założenie konta jest bardzo proste i nie wymaga od nas załączania od razu dokumentów tożsamości. Po tzw. szybkiej rejestracji, stworzone zostaje konto tymczasowe, pozwalające na normalne obstawianie i korzystanie z bonusów oraz promocji.

  Poniżej zamieszczamy formularz rejestracji w Betcris:

  Betcris kod promocyjny - formularz rejestracyjny

  A co z kodem promocyjnym? Pole na jego wpisanie znajduje się w formularzu rejestracyjnym. Klikając w poniższy przycisk, kod jest już od razu wpisany i gotowy do wykorzystania!

  Betcris — nowy legalny bukmacher

  Betcris to spółka, która otrzymała zezwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Licencja dotyczy działalności online. Siedziba spółki mieści się w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 43/23.

  Serwis pod działalność bukmachera to – zgodnie z przewidywaniami – www.betcris.pl. Ciekawym jest jednak to, że na stronie Ministerstwa Finansów adres ten widnieje ten przy podmiocie „Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.” – Betcris wykupił licencję na zakłady online właśnie od Mr Bet.

  kod promocyjny betcris - licencja

  O Mr Bet było stosunkowo głośno w 2020 roku, kiedy to MF wydało zezwolenie tej spółce, jednakże jedynie na zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych. Przez ten czas o MR Becie było cicho – aż do teraz, czyli do momentu, w którym Mr Bet sprzedał swoją licencję online Betcrisowi.

  Godnym uwagi jest fakt, że domena z „betcris” w nazwie nie jest czymś nowym na międzynarodowym rynku bukmacherskim. Betcris.com to bukmacher funkcjonujący od 2006 roku, głównie na rynkach Ameryki Południowej. Z informacji przekazanych przez bukmachera można wyczytać, że funkcjonuje on w ponad 100 krajach na całym świecie.

  Czy to przekuje się na sukces Betcris Polska? Czy lokalni gracze wybiorą kody promocyjne i rejestracje u tego podmiotu? Czas pokaże.

  Czy przy rejestracji w Betcris potrzebny jest kod promocyjny?

  Tak, po rejestracji z kodem OBSTAWIAMY odbierzesz specjalny bonus powitalny!

  Jaki bonus powitalny czeka po rejestracji?

  Po założeniu konta odbierz dwa zakłady bez ryzyka oraz możliwości odbioru bonusu od stawki kuponu przy trzecim depozycie.

  Jak odebrać zakład bez ryzyka na start?

  Zarejestruj się, wpłać pierwszy i drugi depozyt oraz zagraj kupon za min. 50 PLN. Jeżeli nie dopisze Ci szczęście, Betcris zwróci Ci odpowiednio 100% i 50% stawki jako freebet.

  Patryk

  Patryk

  Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

   laurWięcej
   Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

   900 pln

   900 pln

   Zakład bez ryzyka

   500 pln

   500 pln

   Bonus od stawki kuponu

   1400 pln
   Odbierz bonus

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

   laurWięcej
   50pln
   Betclic
  1. 1-krotny obrót bonusu na start
  2. Szeroka oferta na zakłady
  3. 50 zł bonus z kodem
  4. Gra bez podatku
  5. Odbierz bonus
   3735pln
   Superbet
  6. Tydzień bez ryzyka
  7. Jerzy Dudek - ambasador
  8. Aplikacja mobilna
  9. Odbierz bonus
   760pln
   STS
  10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
  11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
  12. STS TV
  13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
  14. Odbierz bonus