Betcris kod promocyjny 2022 [BONUS POWITALNY]
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

0 pln

2000 pln

Bonus od depozytu

0 pln

500 pln

Zakład bez ryzyka

50 pln

50 pln

Freebet

25 pln

25 pln

Freebet

2575 pln
Odbierz bonus
Betcris kod promocyjny 2022 [BONUS POWITALNY]

Betcris kod promocyjny 2022 [BONUS POWITALNY]

Kiedy na rynku pojawia się nowy bukmacher, pierwszą myślą towarzyszącą pomysłowi założenia konta jest… znalezienie lepszej oferty z kodem promocyjnym. Betcris, bo dziś tego operatora bierzemy na tapet, jest świeżo po starcie swojej działalności. Co wiemy o tym bukmacherze? Jakich bonusów i promocji z kodem promocyjnym należy się spodziewać? Sprawdzamy!

Zobacz także: Betcris freebet.

Specjalna promocja na start – 2500 PLN od depozytu

Tylko do końca piątku, czyli 27 maja, Betcris powiększa bonus powitalny o bonus od depozytu do 2500 PLN.

betcris kod promocyjny bonus 2000 pln

Promocja łączy się z pakiet na start i po rejestracji z kodem otrzymasz też cashback oraz freebet!

Jak odebrać bonus od pierwszego depozytu i wypłacić potem środki?

 • Załóż konto z kodem OBSTAWIAMY
 • Zaznacz zgody marketingowe i zweryfikuj swoje konto
 • Wpłać min. 2000 PLN i odbierz bonus 50% do nawet 2500 PLN
 • Obróć otrzymanym bonusem trzykrotnie kuponami AKO z trzema zdarzeniami i kursem pojedynczego co najmniej 1.30.

Betcris kod promocyjny 2022 – wyższy bonus?

Dlaczego kod promocyjny przy rejestracji u bukmachera jest tak ważny? Z prostego powodu – daje więcej za zrobienie jednej prostej rzeczy. Chyba zgodzicie się z nami, że wpisanie ciągu kilku liter i cyfr w formularzu rejestracyjnym to niska cena za otrzymanie wyższego bonusu na start?

Jaki jest kod promocyjny Betcris dla czytelników Obstawiamy? Betcris kod promocyjny to OBSTAWIAMY. Aktualnie bonus na start w Betcris składa się zakładu bez ryzyka do 500 PLN oraz freebetu 50 PLN.

Aby odebrać taki pakiet startowy w Betcris wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny OBSTAWIAMY:

A jakie korzyści mogą być za rejestrację z kodem u innych? Różnią się one, w zależności od bukmachera.

U jednych (to jest najczęstsze rozwiązanie) Twój bonus powitalny jest zwyczajnie wyższy. Tak jest np. z eWinner kodem promocyjnym. Umieszczenie kodu OBSTAWIAMY w polu „kod promocyjny” zwiększa Twój bonus ze 100 na 110 PLN. I tak, cały czas mówimy tu tylko o skopiowaniu i wklejeniu tego kodu w odpowiednie pole.

Może być też tak, że kod promocyjny zagwarantuje Ci bonus niedostępny w standardowym pakiecie na start. Tu na myśl przychodzi forBET. Tym forBET kod promocyjny (OBSTAWIAMYPL) aktywuje zakład bez ryzyka za pierwszy zakład po rejestracji.

Wpisujesz kod = masz bonus. Nie wpisujesz kodu = nie masz bonusu. To jest takie proste i wcale nie wymaga od Ciebie dużo pracy, prawda?

Jest jeszcze inny wariant – freebet po rejestracji. Po założeniu konta przysługuje Ci prawo do skorzystania z darmowego zakładu. Nie musisz nic wpłacać, żeby spróbować.

Który polski bukmacher dysponuje takim rozwiązaniem? Fortuna, czyli jedna z tych firm znana wszystkim osobom związanych mniej lub bardziej z bukmacherką.

Kod promocyjny Fortuny równoznaczny jest z otrzymaniem 20 PLN w formie punktów FKP do wykorzystania na dowolny zakład. Mało tego, hasło OBSTAWIAMY w polu „kod promocyjny” zwiększy zwrot za pierwszy zakład!

Jak widzicie, rozwiązań i opcji jest kilka.

Betcris bonus powitalny – z kodem promocyjnym

We wcześniejszym akapicie wskazaliśmy, że warto zarejestrować się w Betcris z kodem promocyjnym Obstawiamy. W takim razie podsumujmy sobie wiedzę na temat promocji, z których składa się bonus powitalny w Betcris.

Zakład bez ryzyka (inaczej cashback) pozwala na zredukowanie strat w razie przegranego pierwszego zakładu i jest to pierwszy element pakietu bonusowego dla nowych graczy w ramach Betcris bonusu na start.

Na co zwrócić uwagę? Na które konto trafia zwrot. Jeżeli na konto główne, to otrzymane środki (zazwyczaj stawka zakładu pomniejszona o 12% podatku obrotowego) są od razu do wypłaty (tak jest właśnie w przypadku Betcrisa). Jeżeli na konto bonusowe, to przetransferowanie ich na konto bankowe połączone jest z obrotem, tj. zagranie odpowiednią liczbę razy.

W Betcris zwrot 100%, a jego maksymalna wartość to 500 PLN. Dodatkowo za pierwszy zakład spełniający warunki dostaniesz freebet 50 PLN!

Betcris kod promocyjny - CASHBACK 500 PLN NA START

Aby zabezpieczyć swój debiutancki kupon należy:

 • założyć konto z kodem Obstawiamy i przejść pełną rejestrację (wymagane jest konto stałe)
 • zaznaczyć zgody marketingowe
 • zagrać kupon SOLO lub AKO za min. 20 PLN,
 • zadbać o min. kurs 1.80 na kuponie,
 • zrobić to w ciągu 14 dni od rejestracji i założeniu konta stałego.

Otrzymany bonus należy obrócić trzykrotnie w ciągu 7 dni. Do obrotu liczone są kupony AKO z trzema zdarzeniami, a kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić min. 1.30.

Przyznamy, że nie są to wygórowane, a 100% zwrotu na konto cieszy.

Podobnie sytuacja wygląda z freebetem 50 PLN i warunkami niezbędnymi do jego uzyskania – są one dokładnie takie same, jak to ma miejsce w Betcris.

Betcris kod promocyjny - FREEBET POWITALNY DO 50 PLN

Otrzymany freebet wykorzystaj na kupon AKO złożony z min. 3 zdarzeń, a kurs każdego z nich musi być wyższy niż 1.30. Na zrobienie tego masz 7 dni od daty przyznania bonusu, przy czym maksymalna kwota wygranej z freebetu nie może przekroczyć 2000 PLN.

Podsumowując – rejestracja w Betcris z kodem bonusowym pozwala na zagranie pierwszego kuponu bez ryzyka i odebrania freebetu. A to całkiem niezła na start.

Więcej informacji o cashbacku znajdziesz w naszym tekście: Betcris cashback na start.

Polityka bonusowa bukmacherów w ostatnich latach jest coraz bardziej luźna i gracze w bonusach otrzymują bardzo dużo pieniędzy. Bukmacherzy za wszelką cenę próbują zachęcić graczy do rejestracji i tego przykład widzimy po bonusie powitalnym w Betcris.

Szukasz bukmacherów z bonusem bez wpłaty? Sprawdź nasz ranking: freebet bez depozytu 2022 – lista.

Betcris bonus – pozostałe promocje dla graczy

Po wykorzystaniu bonusów powitalnych następuje czas, w którym bukmacherzy muszą się jeszcze bardziej postarać. Bo sprowadzenie do siebie klienta nie jest de facto aż tak trudne – dużo bardziej wymagającym zadaniem jest utrzymanie go na dłuższy czas.

Narzędzia? Wszystkie promocje wymienione w poprzednim akapicie (bonus od depozytu, zwrot za pierwszy zakład i darmowy zakład), jednak przeznaczone już dla tych, którzy z tych bonusów skorzystali.

Innym rozwiązaniem jest gra bez podatku. Bukmacher bierze na siebie obowiązek zapłacenia 12% podatku, co podwyższa wygrane graczy o 14%. Atrakcyjność tej promocji zależy bardzo od warunków – im prostsze, tym lepiej.

A jak to jest w Betcris? Bukmacher postawił na miks powyższych opcji:

 • 25 PLN dla fanów esportu – freebet dla obstawiających esport. Za zagranie min. 5 kuponów na łączną kwotę 100 PLN (kurs min. 1.85), do Twoich rąk trafi freebet 25 PLN. Zagranie freebetem wymagane jest na kupon AKO z trzema zdarzeniami z esportu (kurs całkowity 2.50, kurs zdarzenia 1.25).
 • American Dream – zwrot podatku w formie freebetu za obstawienie co najmniej jednego zdarzenia NBA, NHL, MLS, NFL, MLB lub WNBA. Kupon? AKO, min. 3 zdarzenia i kurs pojedynczego 1.30 lub wyżej, a do wykorzystania darmowego zakładu AKO, z min. kursem całkowitym 2.50 i 1.25 jednego zdarzenia.
 • Betcris+ – promocja, która za zagranie od 5 do 24 zdarzeń doda Ci od 5% do nawet 100% do wygranej. Warunkiem jest kurs pojedynczego zakładu nie mniejszy niż 1.25.
 • Betcris predictor – 3000 PLN w puli do podziału dla 10 graczy w każdym tygodniu. Wystarczy wpłacić 10 PLN na konto gracza, aby móc dodawać swoje darmowe typy.
 • Bonus na urodziny – 20 PLN na urodziny dla graczy, który w ciągu 3 miesięcy przed datą narodzin zagrają za min. 50 PLN. Aktywność darmowego zakładu na koncie to 3 dni.
 • Kursowy Boost – podwyższenie kursu wybranych przez Betcris wydarzeń. W podobnej formule działają np. Wielkie Kursy w eWinner.
 • Tuesday casbhack – cashback za obrót w danym tygodniu, który może wynieść od 10 do nawet 100 PLN.

Betcris rejestracja z kodem promocyjnym

Rejestracja w Betris z kodem promocyjnym nie różni się od tej stosowej u innych bukmacherów.

Od kilku lat założenie konta jest bardzo proste i nie wymaga od nas załączania od razu dokumentów tożsamości. Po tzw. szybkiej rejestracji stworzone zostaje konto tymczasowe, pozwalające na normalne obstawianie i korzystanie z bonusów oraz promocji.

Poniżej zamieszczamy formularz rejestracji w Betcris:

Betcris kod promocyjny - formularz rejestracyjny

A co z kodem promocyjnym? Pole na jego wpisanie znajduje się w formularzu rejestracyjnym. Klikając w poniższy przycisk kod jest już od razu wpisany i gotowy do wykorzystania!

Betcris – nowy legalny bukmacher

Betcris to spółka, która otrzymała zezwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Licencja dotyczy działalności online. Siedziba spółki mieści się w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 43/23.

Serwis pod działalność bukmachera to – zgodnie z przewidywaniami – www.betcris.pl. Ciekawym jest jednak to, że na stronie Ministerstwa Finansów adres ten widnieje ten przy podmiocie „Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.” – Betcris wykupił licencję na zakłady online właśnie od Mr Bet.

betcris kod promocyjny - licencja

O Mr Bet było stosunkowo głośno w 2020 roku, kiedy to MF wydało zezwolenie tej spółce, jednakże jedynie na zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych. Przez ten czas o MR Becie było cicho – aż do teraz, czyli do momentu, w którym Mr Bet sprzedał swoją licencję online Betcrisowi.

Warto odnotować, że domena z „betcris” w nazwie nie jest czymś nowym na międzynarodowym rynku bukmacherskim. Betcris.com to bukmacher funkcjonujący od 2006 roku, głównie na rynkach Ameryki Południowej. Z informacji przekazanych przez bukmachera można wyczytać, że funkcjonuje on w ponad 100 krajach na całym świecie.

Czy to przekuje się na sukces Betcris Polska? Czy lokalni gracze wybiorą kody promocyjne i rejestracje u tego podmiotu? Czas pokaże.

Czy przy rejestracji w Betcris potrzebny jest kod promocyjny?

Tak, po rejestracji z kodem OBSTAWIAMY odbierzesz specjalny bonus powitalny!

Jaki bonus powitalny czeka po rejestracji?

Po założeniu konta odbierz zakład bez ryzyka oraz freebet, a do piątku odbierzesz też bonus od I depozytu.

Jak odebrać zakład bez ryzyka na start?

Zarejestruj się, wpłać pierwszy depozyt i zagraj kupon za min. 20 PLN. Jeżeli nie dopisze Ci szczęście, Betcris zwróci Ci 100% stawki do 500 PLN na konto bonusowe.

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  0 pln

  2000 pln

  Bonus od depozytu

  0 pln

  500 pln

  Zakład bez ryzyka

  50 pln

  50 pln

  Freebet

  25 pln

  25 pln

  Freebet

  2575 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln