Nowi bukmacherzy 2024 – Jaki jest najlepszy nowy bukmacher?

Rynek bukmacherski stale się rozrasta, a nowe firmy starają się zawalczyć o każdego dostępnego klienta. Dla grających oznacza to możliwość korzystania z licznych promocji, premii i ofert. Sprawdź, jakie korzyści proponują nowi bukmacherzy swoim pierwszym klientom i zarejestruj się już teraz. W 2023 na polskim rynku wystartowały dwa podmioty. Jest to oczywiście Comeone i Betway. Comeon jest to siostrzany projekt firmy Cherry Online Polska Sp. z o.o., która istnieje już na naszym rynku i jest właścicielem pzbuka. Betway z kolei do znanej już firmy GM Gaming Limited. Marka ta znana jest na świecie od 2006 roku, jednak u nas wystartowała dopiero w zeszłym roku. Cały czas czekamy na pojawienie się Bwin na naszym rynku. Liczymy na to, że odbędzie się to już niedługo, choć start tego bukmachera coraz bardziej się przeciąga.

Nowi bukmacherzy 2024

Polski rynek zakładów bukmacherskich długo nie wytrzymuje bez kolejnych, nowych firm. Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że grono nowych bukmacherów w Polsce zostanie powiększone i w ostatnim czasie doszły kolejne legalne podmioty.

Nowi bukmacherzy w Polsce:

 • Betcris
 • Fuksiarz
 • Go+BET
 • Betters
 • Betway
 • Comeon

Naszym zdaniem najlepszym nowym bukmacherem jest Fuksiarz, którego ambasadorem jest Krzysztof Stanowski. Firma od samego początku rozwija się i staje się coraz lepsza dla graczy. Oferta na mecze jest bardzo solidna, a co ważne dla wielu obstawiających – strona jest bardzo przejrzysta, intuicyjna oraz działająca bardzo sprawnie.

Na start jest dobra zachęta, ponieważ z kodem promocyjnym Fuksiarz, który brzmi OBSTAWIAMY, za pierwszy zakład dostaniesz zwrot 50% stawki do 500 PLN w przypadku porażki. Co ważne, jest to cashback z kategorii tych prawdziwych – kwota wraca na konto depozytowe i można od razu wypłacić.

Stali gracze również mogą liczyć na pewną formę zwrotu, ponieważ w promocjach znajdziemy m.in. cashback każdego dnia na mecze LaLigi! Bez limitu. Więcej na temat tego nowego bukmachera znajdziesz w naszej recenzji z opiniami o Fuksiarzu.

Nowi bukmacherzy - Fuksiarz

Nowy bukmacher – którego wybrać?

Wybranie nowego bukmachera to często kilka godzin porównania, dlatego opiszemy w tym artykule po krótce każdą nową firmę w Polsce. Postaramy się wymienić zalety i wady każdego operatora, który niedawno zadebiutował.

Goplusbet

Ciekawie zapowiada się bukmacher Goplusbet, który wystartował w zeszłym roku. Każdy nowy użytkownik może tutaj liczyć na bonus powitalny w łącznej kwocie 900 PLN. Jak na nowego bukmachera w Polsce jest to całkiem spora kwota. Dodatkowo w Goplusbet można również liczyć na freebet bez depozytu. Wystarczy założyć konto, zaznaczyć zgody marketingowe i dokonać pełnej weryfikacji.

Nowi bukmacherzy - Goplsubet

Choć jest to bardzo świeży bukmacher to można powiedzieć, że już na starcie mocno zaskakuje. Oprócz atrakcyjnego pakietu powitalnego, naszą uwagę zwrócił rozbudowany betbuildier, w którym można obstawić bardzo wiele ciekawych zdarzeń nie tylko na całe spotkanie jak i również na wybrane połowy.

Betcris

Jednym z lepiej debiutujących nowych bukmacherów okazał się Betcris. Ten operator zadbał o kilka ważnych aspektów dla graczy i dlatego zbiera bardzo pozytywne opinie. Jedną z większych zalet tego bukmachera jest atrakcyjny bonus powitalny. W Betcris każdy nowy użytkownik może liczyć na promocję przy pierwszych trzech wpłatach, której łączna suma wynosi 1400 PLN.

Zalety Betcris:

 • Cashback 900 PLN na start
 • Freebet do 500 PLN przy trzeciej wpłacie
 • Szeroka oferta zakładów
 • Promocja dla stałych graczy m.in. Kasa na okrągło

Wady Betcris:

 • Brak transmisji na żywo
 • Aplikacja mobilna na Androida i IOS

Oferta powitalna Betcris: 900 PLN Cashback + Freebet max 500 PLN.

900 PLN

900

PLN

Zakład bez ryzyka Za postawione kupony przy pierwszym i drugim depozycje można otrzymać odpowiednio 100% i 50% zwrotu we freebetach w przypadku porażki. Przy pierwszym depozycie maksymalnie do 400 PLN, przy drugim do 500 PLN.

500 PLN

500

PLN

Bonus od stawki kuponu Za postawiony kupon przy trzeciej stawce można otrzymać 50% freebetu maksymalnie do 500 PLN

Niestety według najnowszych opinii o Betcris, dobra oferta zakładów bukmacherskich i atrakcyjne promocje to trochę za mało. W obecnych czasach każdy nowy bukmacher powinien zadbać o dobrze działającą aplikację, czego w Betcrisie niestety brakuje.

Betters

Ten nowy bukmacher rozkręca się wolniej niż Betcris, pomimo że wszedł na rynek wcześniej niż konkurent. Kilka zmian oferty powitalnej w Betters i brak jednoznacznego kierunku komunikacyjnego wpływa na małą rozpoznawalność.

Zalety Betters:

 • Promocja powitalna do wyboru
  • Cashback 100% do 300 PLN
  • Freebet 100% do 200 PLN
  • 4x Freebet 100% każdy do 50 PLN
 • Freebet 10 PLN na start
 • Szeroka oferta zakładów na piłkę nożną
 • Oferta na wyścigi konne
 • Szeroka oferta sportów wirtualnych

Wady Betters:

 • Brak transmisji na żywo
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Wąska oferta na esport

Betx

Kolejny bukmacher na którego warto zwrócić uwagę to BetX. Nowi bukmacherzy w pierwszych miesiącach działalności cechują się ogromnymi promocjami dla klientów. Idealnym przykładem jest Betx który na start zapropoował kosmicznie wysoki bonus bo aż 7777 PLN.

Jednak po kilku latach działania BetX zmienił swoją promocję powitalną. W obecnej chwili u tego nowego bukmachera z kodem promocyjnym BetX można liczyć na 930 PLN w różnych kombinacjach.

Oferta zakładów w BetX jest odpowiednio rozbudowana. Na mecze piłki nożnej można liczyć na ogrom dostępnych rynków. Podobnie z resztą wyglądają wszystkie sporty drużynowe. BetX również stawia na sporty wirtualne oferując swoim graczom wirtualne wyścigi czy piłkę nożną. Opinie o BetX podnosi również fakt, że są oni sponsorem TS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Betclic

Betclic po półtorarocznej nieobecności na polskim rynku, musiał wrócić z czymś, co natychmiast przyciągnie uwagę. Ten stary-nowy bukmacher postanowił więc od razu zaproponować klientom szczególne warunki promocji: podczas rejestracji wystarczy wprowadzić w formularzu kod promocyjny Betclic „OBSTA”, aby skorzystać z maksymalnego caschbacku w wysokości 200 zł.

Oznacza to, że przy maksymalnym depozycje i obstawieniu pierwszego kuponu na Betclic w wysokości 228 złotych – przegrana będzie się wiązała z odzyskaniem od firmy z powrotem na swoje wirtualne konto 200 złotych. Jeśli jednak kupon okaże się trafiony – gracz może cieszyć się niesamowitym wręcz wejściem w grę.

Oprócz tego fantastycznego cashbacku, który przyciąga uwagę wielu typerów w Polsce i nie tylko, Betclic dba także o pozostałych swoich klientów i użytkowników, stale oferując w zakładce „promocje” na swojej stronie takie dodatki jak: kupony wielokrotne Multi+, rankingi Graczy, Super kursy czy bonusy za zaproszenie kumpli.

Nowy bukmacher Betclic

Betclic to oczywiście dosyć spora marka. U tego bukmachera można liczyć również na wiele transmisji LIVE, cashout czy nawet gry karciane. Niedawno również została dodana opcja edycji zakładu. Oznacza to, że nawet jeżeli jakiś zakład został już przez bukmachera przyjęty i nie jest rozliczony jako przegrany, można dodać do niego kolejne zdarzenia. Jest to niewątpliwie nowość na polskim rynku, która może przyciągnąć nowych graczy.

Superbet

Kolejnym nowym bukmacherem w Polsce jest Superbet, a właściwie nowym-starym, operator działa już u nas od jakiegoś czasu, ale tylko stacjonarnie. Dla nas liczą się jednak głównie zakłady bukmacherskie online i do tego grona Superbet dołączył dopiero w 2020 roku. Strona internetowa jest dobra, promocja powitalna Superbet także. Aż 3754 PLN na start, ambasadorem bukmachera jest Jerzy Dudek.

Superprzewaga w Superbet

Recenzje Superbet są niewątpliwie bardzo pozytywne. Akurat w przypadku tego bukmachera bardzo łatwo jest to wyjaśnić. Szeroka oferta zakładów live jak i prematch. Przejrzysta i przyjemna dla oka szata graficzna i przede wszystkim to na co gracze liczą najbardziej, Superprzewaga. Rumuński operator jako jedyny w Polsce oferuje taką opcje. Przy odpowiednim prowadzeniu, zależnie od sportu, można liczyć na szybsze rozliczenie postawionego zdarzenia. Przykładowo, Twoja drużyna piłkarska prowadzi już 2-0? Zatem to zdarzenie zostanie już zaliczone i nie musisz się martwić dalszymi losami tego meczu.

Nowi bukmacherzy – Zasady przyznawania licencji

Ponieważ spełnienie surowych wymogów Ministerstwa Finansów nie jest takie proste, a zbudowanie od podstaw portalu bukmacherskiego wymaga sporych inwestycji już na starcie, nowych podmiotów wcale nie jest tak wiele. Rzadko kiedy rejestrowanych jest więcej niż kilka podmiotów w danym roku, z których ostatecznie ofertę klientom przedstawia 2 lub 3 nowych bukmacherów. Ilość ofert cały czas się powiększa, ale liczba tych najbardziej popularnych, największych i najbardziej godnych uwagi, którzy skutecznie operują na polskim rynku, zwyczajowo nie przekracza 10 dobrze rozreklamowanych marek. Nowi bukmacherzy, których można śmiało wymienić w Polsce, to m.in. BetFan i NobleBet, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy uzupełniły listę nowo zarejestrowanych podmiotów bukmacherskich składających się z takich dużych firm, jak chociażby eWinner, Betclic oraz PZBuk.

nowi bukmacherzy 2024

Wszystkie one mogą zostać uznane za nowe, ponieważ formalnie znalazły się na liście Ministerstwa Finansów w ciągu ostatnich 18 miesięcy, jednak jedna z nich odniosły w tym czasie zdecydowanie większy komercyjny sukces i rozbudowały swoją ofertę oraz platformę, podczas gdy inne wciąż starają się przebić ze swoją ofertą do świadomości typerów. Na Obstawiamy.info postaramy się przyjrzeć szczegółowo ofercie przygotowanej przez tych nowych bukmacherów i odpowiedzieć chociaż po części na pytanie: który nowy bukmacher zasługuje na najwyższą rekomendację?

Historia i przeszłość nowych bukmacherów w Polsce

Osoby z wieloletnim doświadczeniem w typowaniu wydarzeń bukmacherskich mogą być zdziwieni widząc takie firmy, jak Betclic, wymienione przez naszą społeczność jako nowi bukmacherzy internetowi. Tak się jednak zdarza. W wyniku nowelizacji Ustawy o grach wzajemnych z dniem 1 kwietnia 2017 podmiot ten przestał świadczyć swoje usługi i dopiero od 1 stycznia 2019 roku na nowo spełnił wymogi stawiane przez Ministra Finansów i mógł walczyć o polskiego gracza.

nowi bukmacherzy 2024

Betclic powrócił oczywiście z odpowiednio wysokiego pułapu – miał już doświadczenie w organizacji gier i sporą rozpoznawalność marki wśród potencjalnych użytkowników. To przykład potężnego międzynarodowego gracza, który wykorzystuje swoje know-how i możliwości do budowania pozycji także na regionalnych i krajowych rynkach. Mniejszą, ale również zagraniczną marką próbującą odnieść sukces na naszym rynku jest rumuński Superbet, który ma zupełnie inny model biznesowego działania. Ten konkretny nowy bukmacher stawia na działalność stacjonarną – na terenie Rumunii ma ponad 600 punktów, a w samej Polsce w roku wystartowania swojej działalności firma uruchomiła i prowadzi powodzeniem przyzwoitą liczbę 48 punktów.

Licencjonowani, nowi bukmacherzy

Obecnie już dla każdego gracza bez wyjątku oczywistym powinno być, że gra wyłącznie u legalnych i zarejestrowanych nowych bukmacherów ma jakikolwiek sens. Ryzykowanie własnymi środkami i narażanie się na wezwania od organów administracji skarbowej i nie tylko – to sam wierzchołek góry lodowej problemów, które mogą wiązać się z korzystaniem z nielegalnych punktów. Na szczęście dzisiaj nie ma takiej potrzeby, albowiem liczba firm legalnie działających w tym segmencie i udostępniających swoje lokale lub internetowe zakłady zgodnie z prawem – jest zadowalająca. Wciąż pojawiają się na rynku nowi bukmacherzy 2024, którzy widzą dla siebie szansę w pozycjonowaniu się względem rynkowej konkurencji.

Młoda firma wcale nie musi kojarzyć się ze szczególnym ryzykiem, a sprawdzenie, czy dany podmiot figuruje w rejestrze Ministerstwa Finansów zajmuje kilka chwil. Powierzając swoje pieniądze konkretnej firmie bukmacherskiej, która jest zarejestrowana i skutecznie działa w przestrzeni publicznej – możemy mieć stuprocentową pewność, że środki te są odpowiednio zabezpieczone, a rozliczenia poczynione z nowym bukmacherem będą stały w zgodzie z krajowymi przepisami podatkowymi. Jeśli podmiot jest nowy – a do gry wciąż chętnie wchodzą nowi bukmacherzy pragnący zawalczyć o chociaż 3-6% z tego dochodowego tortu – wtedy jego inwestor i właściciel jest także skłonny do prowadzenia ostrzejszej kampanii reklamowej i promocyjnej.

Nowy bukmacher, nowe strategie i rozwiązania

Zyskują na tym przede wszystkim potencjalni gracze, którzy mogą wykorzystać liczne akcje promocyjne i specjalne warunki handlowe do zakładania kont u nowego bukmachera. Nawet jeśli z czasem ocena jego oferty czy samego serwisu transakcyjnego wypadnie poniżej oczekiwań – nic nie stoi na drodze użytkownika, aby po kilku próbach powrócić do swojego ulubionego bukmachera. Wcześniej rozważyć można jednak wykorzystanie rozmaitych premii powitalnych i dodatkowych zwielokrotnień depozytu, których nie oferują wieloletni bukmacherzy posiadaczom stałych kont. Większość firm decyduje się za to na zakłady bez ryzyka na start.

Okazjonalne sprawdzenie oferty nowych bukmacherów może więc pozwolić na zupełnie inną strategię obstawiania zakładów sportowych. Osoby do tej pory chętnie obstawiające pozycje o raczej niskim ryzyku i kumulujące swoje kupony na wielu wydarzeniach mogą spróbować u nowego bukmachera zmienić swoją strategię i postawić przynajmniej kilka kuponów w zupełnie innym stylu. Nie ma na to lepszego okresu niż właśnie moment, w którym rejestrują się i pojawiają na rynku nowi bukmacherzy internetowi. Otwieranie u nich konta tymczasowego czy zagranie pierwszego freebeta to rozwiązanie stosowane bardzo często nawet przez doświadczonych typerów, mających swoje jasne preferencje.

Czy warto grać u nowych bukmacherów?

Jak najbardziej warto grać u nowych bukmacherów! Chociażby po to, aby odebrać bonus powitalny, który czeka na nowego gracza. Dzięki temu lepiej poznacie ofertę nowego bukmachera.

Jacy są nowi bukmacherzy 2023?

Nowym bukmacherem w 2023 roku jest Betway, który mamy nadzieję pojawi się niedługo na naszym rynku. Jednak według różnych pogłosek to nie koniec nowych bukmacherów w Polsce. Drugim bukmacherem, który wystartował rok temu jest Comeon. Wciąż jednak musimy czekać na wyczekiwany start operatora Bwin.

Czy nowi bukmacherzy są legalni?

Nowi bukmacherzy są legalni. Na stronie znajdziesz oferty firm tylko z licencją ministerstwa finansów. Dzięki temu Twoje środki są w pełni bezpieczne, tak samo jak rejestracja i dane.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln