Nowi bukmacherzy 2023 – Jaki jest najlepszy nowy bukmacher?

Rynek bukmacherski stale się rozrasta, a nowe firmy starają się zawalczyć o każdego dostępnego klienta. Dla grających oznacza to możliwość korzystania z licznych promocji, premii i ofert. Sprawdź, jakie korzyści proponują nowi bukmacherzy swoim pierwszym klientom i zarejestruj się już teraz. Rok 2023 nie przyniósł jeszcze nowego bukmachera w Polsce. Cały czas czekamy na pojawienie się Bwin na naszym rynku. Liczymy na to, że odbędzie się to już w tym roku, choć start tego bukmachera coraz bardziej się przeciąga.

Nowi bukmacherzy w zeszłym roku

Polski rynek zakładów bukmacherskich długo nie wytrzymuje bez kolejnych, nowych firm. Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że grono nowych bukmacherów w Polsce zostanie powiększone i w zeszłm roku doszły kolejne legalne podmioty.

Nowi bukmacherzy w Polsce w zeszłym roku to:

 • Betcris
 • Fuksiarz
 • BestBet24
 • Go+BET
 • Betters
 • Betway

Naszym zdaniem najlepszym nowym bukmacherem jest Fuksiarz, którego ambasadorem jest Krzysztof Stanowski. Firma od samego początku rozwija się i staje się coraz lepszy dla graczy. Oferta na mecze jest bardzo solidna, a co ważne dla wielu obstawiających – strona jest bardzo przejrzysta, intuicyjna oraz działająca bardzo sprawnie.

Na start jest dobra zachęta, ponieważ z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY za pierwszy zakład dostaniesz zwrot 50% stawki do 500 PLN w przypadku porażki. Co ważne, jest to cashback z kategorii tych prawdziwych – kwota wraca na konto depozytowe i można od razu wypłacić.

Stali gracze również mogą liczyć na pewną formę zwrotu, ponieważ w promocjach znajdziemy m.in. cashback każdego dnia na inne zdarzenia! Bez limitu. Więcej na temat tego nowego bukmachera znajdziesz w naszej recenzji z opiniami o Fuksiarzu.

nowi bukmacherzy

Nowy bukmacher – którego wybrać?

Wybranie nowego bukmachera to często kilka godzin porównania, dlatego opiszemy w tym artykule po krótce każdą nową firmę w Polsce. Postaramy się wymienić zalety i wady każdego operatora, który niedawno zadebiutował.

Betcris

Jednym z lepiej debiutujących nowych bukmacherów okazał się Betcris. Ten operator zadbał o kilka ważnych aspektów dla graczy i dlatego zbiera bardzo pozytywne opinie.

Zalety Betcris:

 • Cashback 900 PLN na start
 • Freebet do 500 PLN przy trzeciej wpłacie
 • Szeroka oferta zakładów
 • Aplikacja mobilna Android
 • Promocja dla stałych graczy m.in. Kasa na okrągło
 • Aplikacja mobilna na Androida i IOS

Wady Betcris:

 • Brak transmisji na żywo

Oferta powitalna Betcris: 900 PLN Cashback + Freebet max 500 PLN.

900 PLN

900

PLN

Zakład bez ryzyka Za postawione kupony przy pierwszym i drugim depozycje można otrzymać odpowiednio 100% i 50% zwrotu we freebetach w przypadku porażki. Przy pierwszym depozycie maksymalnie do 400 PLN, przy drugim do 500 PLN.

500 PLN

500

PLN

Bonus od stawki kuponu Za postawiony kupon przy trzeciej stawce można otrzymać 50% freebetu maksymalnie do 500 PLN

Betters

Ten nowy bukmacher rozkręca się wolniej niż Betcris, pomimo że wszedł na rynek wcześniej niż konkurent. Kilka zmian oferty powitalnej i brak jednoznacznego kierunku komunikacyjnego wpływa na małą rozpoznawalność Betters.

Zalety Betters:

 • Cashback 700 PLN na start
 • Freebet 20 PLN na start
 • Szeroka oferta zakładów na piłkę nożną

Wady Betters:

 • Brak transmisji na żywo
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Wąska oferta na esport

Nowi bukmacherzy 2020

Betclic

Betclic po półtorarocznej nieobecności na polskim rynku, musiał wrócić z czymś, co natychmiast przyciągnie uwagę. Ten stary-nowy bukmacher postanowił więc od razu zaproponować klientom szczególne warunki promocji: podczas rejestracji wystarczy wprowadzić w formularzu kod „B550”, aby skorzystać z maksymalnego caschbacku w wysokości 200 zł.

Oznacza to, że przy maksymalnym depozycje i obstawieniu pierwszego kuponu na Betclic w wysokości 228 złotych – przegrana będzie się wiązała z odzyskaniem od firmy z powrotem na swoje wirtualne konto 200 złotych. Jeśli jednak kupon okaże się trafiony – gracz może cieszyć się niesamowitym wręcz wejściem w grę.

Oprócz tego fantastycznego cashbacku, który przyciąga uwagę wielu typerów w Polsce i nie tylko, Betclic dba także o pozostałych swoich klientów i użytkowników, stale oferując w zakładce „promocje” na swojej stronie takie dodatki jak: kupony wielokrotne Multi+, livebetting wraz z BetclicTV czy specjalnie podwyższane kursy (tzw. „boost”).

eWinner

Niestety eWinner zakończył działalność w 2023 roku.

Betx

Nowi bukmacherzy w pierwszych miesiącach działalności cechują się ogromnymi promocjami dla klientów. Idealnym przykładem jest Betx który zaproponował bonus o wartości 7777 PLN. Tak, dobrze przeczytaliście. Nowy bukmacher został także sponsorem Podbeskidzie Bielsko-Białej, co wzmacnia jego autorytet.

Superbet

Kolejnym nowym bukmacherem w Polsce jest Superbet, a właściwie nowym-starym, operator działa już u nas od jakiegoś czasu, ale tylko stacjonarnie. Dla nas liczą się jednak głównie zakłady bukmacherskie online i do tego grona Superbet dołączył dopiero w 2020 roku. Strona internetowa jest dobra, promocje także aż 3754 PLN na start, ambasadorem bukmachera jest Jerzy Dudek. Z przyjemnością przyglądamy się dalszemu rozwojowi tej firmy.

NobleBet

NobleBet postawił na bardzo powolny rozwój, choć krótko po starcie zdecydował się na sponsorowanie Śląska Wrocław. Teraz wyróżnił się nowym produktem w postaci Bet Buildera, który pozwala na tworzenie własnych zakładów:

nowy bukmacher noblebet

Funkcjonalność bardzo ciekawa i polecamy nią się zainteresować i umieścić kilka zakładów na próbę na swoich kuponach!

Niestety bukmacher noblebet nie wytrzymał próby czasu. Jak można zobaczyć na ich stronie, przeszli na emeryturę a cała swoją moc kierują na główny projekt, czyli LVBet

Zasady przyznawania licencji

Ponieważ spełnienie surowych wymogów Ministerstwa Finansów nie jest takie proste, a zbudowanie od podstaw portalu bukmacherskiego wymaga sporych inwestycji już na starcie, nowych podmiotów wcale nie jest tak wiele. Rzadko kiedy rejestrowanych jest więcej niż kilka podmiotów w danym roku, z których ostatecznie ofertę klientom przedstawia 2 lub 3 nowych bukmacherów. Ilość ofert cały czas się powiększa, ale liczba tych najbardziej popularnych, największych i najbardziej godnych uwagi, którzy skutecznie operują na polskim rynku, zwyczajowo nie przekracza 10 dobrze rozreklamowanych marek. Nowi bukmacherzy, których można śmiało wymienić w Polsce, to m.in. BetFan i NobleBet, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy uzupełniły listę nowo zarejestrowanych podmiotów bukmacherskich składających się z takich dużych firm, jak chociażby eWinner, Betclic oraz PZBuk.

nowi bukmacherzy 2021

Wszystkie one mogą zostać uznane za nowe, ponieważ formalnie znalazły się na liście Ministerstwa Finansów w ciągu ostatnich 18 miesięcy, jednak jedna z nich odniosły w tym czasie zdecydowanie większy komercyjny sukces i rozbudowały swoją ofertę oraz platformę, podczas gdy inne wciąż starają się przebić ze swoją ofertą do świadomości typerów. Na Obstawiamy.info postaramy się przyjrzeć szczegółowo ofercie przygotowanej przez tych nowych bukmacherów i odpowiedzieć chociaż po części na pytanie: który nowy bukmacher zasługuje na najwyższą rekomendację?

Historia i przeszłość nowych bukmacherów w Polsce

Osoby z wieloletnim doświadczeniem w typowaniu wydarzeń bukmacherskich mogą być zdziwieni widząc takie firmy, jak Betclic, wymienione przez naszą społeczność jako nowi bukmacherzy internetowi. Tak się jednak zdarza. W wyniku nowelizacji Ustawy o grach wzajemnych z dniem 1 kwietnia 2017 podmiot ten przestał świadczyć swoje usługi i dopiero od 1 stycznia 2019 roku na nowo spełnił wymogi stawiane przez Ministra Finansów i mógł walczyć o polskiego gracza.

nowi bukmacherzy 2021

Betclic powrócił oczywiście z odpowiednio wysokiego pułapu – miał już doświadczenie w organizacji gier i sporą rozpoznawalność marki wśród potencjalnych użytkowników. To przykład potężnego międzynarodowego gracza, który wykorzystuje swoje know-how i możliwości do budowania pozycji także na regionalnych i krajowych rynkach. Mniejszą, ale również zagraniczną marką próbującą odnieść sukces na naszym rynku jest rumuński Superbet, który ma zupełnie inny model biznesowego działania. Ten konkretny nowy bukmacher stawia na działalność stacjonarną – na terenie Rumunii ma ponad 600 punktów, a w samej Polsce w roku wystartowania swojej działalności firma uruchomiła i prowadzi powodzeniem przyzwoitą liczbę 48 punktów.

Licencjonowani, nowi bukmacherzy

Obecnie już dla każdego gracza bez wyjątku oczywistym powinno być, że gra wyłącznie u legalnych i zarejestrowanych nowych bukmacherów ma jakikolwiek sens. Ryzykowanie własnymi środkami i narażanie się na wezwania od organów administracji skarbowej i nie tylko – to sam wierzchołek góry lodowej problemów, które mogą wiązać się z korzystaniem z nielegalnych punktów. Na szczęście dzisiaj nie ma takiej potrzeby, albowiem liczba firm legalnie działających w tym segmencie i udostępniających swoje lokale lub internetowe zakłady zgodnie z prawem – jest zadowalająca. Wciąż pojawiają się na rynku nowi bukmacherzy 2022, którzy widzą dla siebie szansę w pozycjonowaniu się względem rynkowej konkurencji.

Młoda firma wcale nie musi kojarzyć się ze szczególnym ryzykiem, a sprawdzenie, czy dany podmiot figuruje w rejestrze Ministerstwa Finansów zajmuje kilka chwil. Powierzając swoje pieniądze konkretnej firmie bukmacherskiej, która jest zarejestrowana i skutecznie działa w przestrzeni publicznej – możemy mieć stuprocentową pewność, że środki te są odpowiednio zabezpieczone, a rozliczenia poczynione z nowym bukmacherem będą stały w zgodzie z krajowymi przepisami podatkowymi. Jeśli podmiot jest nowy – a do gry wciąż chętnie wchodzą nowi bukmacherzy pragnący zawalczyć o chociaż 3-6% z tego dochodowego tortu – wtedy jego inwestor i właściciel jest także skłonny do prowadzenia ostrzejszej kampanii reklamowej i promocyjnej.

Nowy bukmacher, nowe strategie i rozwiązania

Zyskują na tym przede wszystkim potencjalni gracze, którzy mogą wykorzystać liczne akcje promocyjne i specjalne warunki handlowe do zakładania kont u nowego bukmachera. Nawet jeśli z czasem ocena jego oferty czy samego serwisu transakcyjnego wypadnie poniżej oczekiwań – nic nie stoi na drodze użytkownika, aby po kilku próbach powrócić do swojego ulubionego bukmachera. Wcześniej rozważyć można jednak wykorzystanie rozmaitych premii powitalnych i dodatkowych zwielokrotnień depozytu, których nie oferują wieloletni bukmacherzy posiadaczom stałych kont. Większość firm decyduje się za to na zakłady bez ryzyka na start.

Okazjonalne sprawdzenie oferty nowych bukmacherów może więc pozwolić na zupełnie inną strategię obstawiania zakładów sportowych. Osoby do tej pory chętnie obstawiające pozycje o raczej niskim ryzyku i kumulujące swoje kupony na wielu wydarzeniach mogą spróbować u nowego bukmachera zmienić swoją strategię i postawić przynajmniej kilka kuponów w zupełnie innym stylu. Nie ma na to lepszego okresu niż właśnie moment, w którym rejestrują się i pojawiają na rynku nowi bukmacherzy internetowi. Otwieranie u nich konta tymczasowego czy zagranie pierwszego freebeta to rozwiązanie stosowane bardzo często nawet przez doświadczonych typerów, mających swoje jasne preferencje.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że wraz z uatrakcyjnieniem również pozostałych aspektów oferty, eWinner jeszcze mocniej naciśnie na znane marki, zmuszając je do podwyższania własnych kursów. Wszystkich zainteresowanych jakością i ofertą zakładów bukmacherskich, pozostali nowi bukmacherzy zostali przeanalizowani przez Obstawiamy.info w swoich oddzielnych recenzjach i opisach. Ta lektura pozwoli lepiej zadecydować, gdzie otworzyć i utrzymać swoje pierwsze konto do zakładów bukmacherskich.

Czy warto grać u nowych bukmacherów?

Jak najbardziej warto grać u nowych bukmacherów! Chociażby po to, aby odebrać bonus powitalny, który czeka na nowego gracza. Dzięki temu lepiej poznacie ofertę nowego bukmachera.

Jacy są nowi bukmacherzy 2023?

Nowym bukmacherem w 2023 roku jest Betway, który mamy nadzieję pojawi się niedługo na nszym rynku. Jednak według różnych pogłosek to nie koniec nowych bukmacherów w Polsce. To najnowsze firmy, które otrzymały licencje i wciąż możemy je zaliczać do nowych bukmacherów.

Czy nowi bukmacherzy są legalni?

Nowi bukmacherzy są legalni. Na stronie znajdziesz oferty firm tylko z licencją ministerstwa finansów. Dzięki temu Twoje środki są w pełni bezpieczne, tak samo jak rejestracja i dane.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln