betX kod promocyjny od Obstawiamy | odbierz 7807 PLN na start!
Kod promocyjny: brak

7777 pln

7777 pln

Bonus od depozytu

30 pln

30 pln

Darmowy zakład

7807 pln
Odbierz bonus
betX kod promocyjny od Obstawiamy | odbierz 7807 PLN na start!

betX kod promocyjny od Obstawiamy | odbierz 7807 PLN na start!

BetX to jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku. Jaki jest betX kod promocyjny? Czy betX w ogóle oferuje jakiekolwiek kod graczom chcącym założyć konto? Przekonajmy się.

BetX – wyższy bonus z kodem promocyjnym?

Szukanie kodu promocyjnego danego bukmachera (w tym przypadku betX) wynika z jednego powodu – chcesz znaleźć lepszą ofertę niż tę standardową.

Umieszczenie krótkie kodu podczas rejestracji jest kluczem do otrzymania dodatkowych korzyści. Nic więc dziwnego, że przed założeniem konta próbujesz znaleźć kod promocyjny. Skoro można dostać więcej, to czemu tego nie wykorzystać?

Jak na razie betX nie udostępnił żadnych kodów promocyjnych i na graczy czeka jedynie standardowa oferta powitalna, składająca się z bonusu od depozytu do 7777 PLN oraz darmowego kuponu 30 PLN.

Pozostaje jedynie czekać, aż betX rozpocznie współpracę z partnerami i przygotuje jeszcze korzystniejszą promocję na start. Co to może być? Np. wyższy bonus od depozytu albo zwiększona stawka darmowego kuponu a może nawet zwrot za pierwszy, przegrany zakład.

Dobrym przykładem dodatkowych korzyści za rejestrację ze specjalnym kodem jest forBET.

Za umieszczenie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym dostaniesz wyższy o 50 PLN bonus od I depozytu oraz zakład bez ryzyka do 50 PLN, który nie jest dostępny bez kodu! Więcej informacji o kodzie promocyjnym i bonusach w forBET znajdziesz w naszej analizie: https://obstawiamy.info/forbet-kod-promocyjny/.

Rejestracja w betX

Proces rejestracji rozpoczyna się naturalnie od wejścia na stronę bukmachera.

BetX jest dostępny pod adresem ebetx.pl lub m.ebetx.pl w zależności od używanego urządzenia. Rejestracja jest też możliwa w aplikacji mobilnej, jednak z zastrzeżeniem, że do tej pory wydana została jedynie wersja na smartfony z Androidem.

Sam formularz rejestracyjny składa się z czterech kroków. Co ważne, betX posiada szybką rejestrację.

W pierwszym kroku należy umieścić dane konta, czyli nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło oraz numer telefonu:

Formularz rejestracyjny w betX, bez kodu promocyjnego

W drugim wymagana są podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, PESEL, datę urodzenia i adres).

Trzeci krok składa się z pytania zabezpieczającego i niezbędnych zgód do założenia konta. Istnieje duża szansa, że to właśnie w trzecim kroku będzie koniecznie wpisanie kodu promocyjnego w betX, jednak na razie są to tylko nasze przypuszczenia.

Po kliknięciu „Dalej” wystarczy już aktywować konto za pomocą linka z otrzymanej wiadomości mailowej. Od chwili aktywacji masz 30 dni na korzystanie z konta tymczasowego.

Co to oznacza?

Przez ten okres możesz wpłacać pieniądze i obstawiać zakłady, nie możesz jednak dokonać wypłaty środków. Do tego koniecznie jest przesłanie skanów dokumentu tożsamości, w celu weryfikacji Twojego konta oraz ustalenie limitów na grę i wskazanie źródła dochodów.

Informacja o liczbie dni pozostałych do aktywacji konta znajduje się w prawym górnym rogu po zalogowaniu.

Licznik z dniami potrzebnymi do aktywacji konta - betx kod promocyjny

Bonus na start do 7807 PLN w betX!

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, betX nie posiada póki co dedykowanego kodu promocyjnego. Dlatego gracze mogą skorzystać z oferty powitalnej przygotowanej dla wszystkich, bez żadnych specjalnych korzyści.

Standardowy pakiet na start w betX to:

 • bonus od I depozytu do 7777 PLN,
 • darmowy kupon 30 PLN.

Przyjrzyjmy się dokładnie obu tym bonusom.            

Bonus od I depozytu do 7777 PLN

Już na starcie kwota bonusu rzuca się w oczy. Jak reklamuje się sam betX, jest to najwyższa oferta na polskim rynku.

betx - bonus od I depozytu dla wszystkich, be kodu promocyjnego

Należy pamiętać jednak, że sama kwota to tylko element oceny bonusu bukmacherskiego.

Dla gracza kluczowe jest wypłacenie środków na konto bankowe. Samo przyznanie bonusu nic nie daje – na koniec dnia liczy się tylko to, czy ja jako klient jestem w stanie obrócić bonus. Stąd też liczba obrotów bonusem, czas na obrócenie środkami czy wymagania dotyczące pojedynczego kuponu nie powinny być pomijane przy analizie oferty promocyjnej.

Bonus od I depozytu gwarantuje otrzymanie 100% wpłaty na konto bonusowe. W ten sposób masz do dyspozycji zarówno swoje środki, jak i te pozyskane w ramach bonusu powitalnego.

Minimalny depozyt w betX uprawniający do skorzystania z bonusu wynosi 10 PLN, zaś maksymalny to 7777 PLN, niezbędny do wykorzystania tej promocji do granic możliwości. Na dokonanie wpłaty masz 30 dni od chwili założenia konta. Kiedy pieniądze znajdą się na Twoim koncie gracza, bonus będzie automatycznie aktywowany.

Warunki obrotu przyznanym bonusem są następujące:

 • czterokrotny obrót,
 • minimalny kurs całkowity kuponu – 2.44,
 • minimalna liczba zdarzeń – 4,
 • minimalny kurs zdarzenia – 1.25,
 • czas na obrócenie bonusem – 60 dni.

BetX wypłaca swój bonus w czterech krokach, każdy po obróceniu 25% bonusu. 

Przykład: wpłaciłeś 1000 PLN. Twój całkowity obrót bonusem wynosi 4000 PLN. Po każdym zagranym 1000 PLN na Twoje konto trafi 1000 PLN dostępne do wypłaty lub dalszej gry (bo 25% z 4000 PLN). Wykonanie wszystkich czterech kroków jest równoznaczne z otrzymaniem 4 x 1000 PLN.

Darmowy kupon 30 PLN

Darmowy zakład, freebet czy też tak jak w betX darmowy kupon to jeden z bonusów, który bywa przyznawany za umieszczenie kodu podczas rejestracji. Tak jest np. w STS, gdzie wpisanie kodu promocyjnego pozwala na odebranie darmowego zakładu!

W betX darmowy kupon to 30 PLN na zagranie wybranej przez siebie kombinacji.

Darmowy kupon w betx - standardowa oferta, bez kodu promocyjnego

Droga do odebrania bonusu jest bardzo prosta. Wystarczy:

 1. Zarejestrować się i zweryfikować konto.
 2. Przygotować kupon.
 3. Obstawić swój zakład i czekać na wynik.

Środki za samą rejestrację to bardzo lubiany bonus przez graczy. Kto wie, czy za założenie konta z kodem promocyjnym darmowy kupon nie będzie wyższy?

Darmowy kupon w betX musi składać się z co najmniej trzech zdarzeń o minimalnym łącznym kursie 3.00. Daje to około kurs 1.45 na pojedyncze zdarzenie.

Na skorzystanie z tej promocji powitalnej gracz ma 7 dni od założenia konta. Do dyspozycji są zakłady przedmeczowe i na żywo.

Obrót? Nic z tych rzeczy. Pieniądze w ramach darmowego kuponu są gotowe do wypłacenia w chwili wygranej lub gotowe do dalszej gry.

Gra bez podatku bez kursu minimalnego!

Tak, betX wprowadził do oferty promocyjnej grę bez podatku na niesamowicie korzystnych warunkach dla graczy!

Dla formalności: od 24 grudnia 2020 roku betX dodaje 14 procent do każdej wygranej, co ma odciążyć użytkownika z konieczności płacenia 12 procent stawki w ramach podatku obrotowego.

Przypomnijmy, że każdy postawiony przez Ciebie kupon jest obciążany podatkiem, chyba że… bukmacher bierze na siebie ten obowiązek.

W betX aby tak się stało, wystarczy stworzyć po prostu kupon złożony z nie mniej niż trzech zdarzeń. Nie musisz spełniać wymogów dotyczących kursu minimalnego całego kuponu czy też pojedynczego zdarzenia. Wystarczą trzy pozycje na kuponie i warunki zostają spełnione!

Promocja obejmuje zarówno ofertę sportową, gry karciane czy wyścigi wirtualne.

Pozostałe promocje dla graczy betX

Oferty promocyjne dla zarejestrowanych klientów to kolejny aspekt działalności bukmacherskiej. Dla swoich obecnych graczy betX przygotował:

 • Grasz, to masz! – bonusy za obrót: im więcej obstawiasz, tym więcej masz do odebrania. Do zgarnięcia jest nawet 200 PLN w miesiącu.
 • Przyjdź z kolegami – standardowa promocja bukmacherska. Za rejestrację, depozyt 200 PLN i jednokrotny obrót wpłatą osoby zarejestrowanej z Twojego polecenia obaj zgarniecie freebety po 50 PLN. Wymagany jest jednokrotny obrót przyznanym bonusem o minimalnym kursie całkowitym 2.0.
 • Boomerang Bonus – oferta skrojona pod fanów „tasiemek”. Jeżeli nie trafisz tylko jednego zdarzenia na kuponie z kursem minimalnym 200 (i więcej), to betX wypłaci Ci 10-krotność stawki bez podatku.

FAQ

Czy betX oferuje kod promocyjny?

Na ten moment betX posiada tylko standardowy pakiet powitalny. W momencie stworzenia dedykowanej oferty od razu poinformujemy o tym na naszej stronie.

Z czego składa się bonus na start w betX?

Dla nowych graczy betX przygotował bonus od I depozytu do 7777 PLN oraz darmowy kupon 30 PLN.

Czy mogę obstawiać w betX bez wpłacania pieniędzy?

Tak. BetX przygotował darmowy kupon w wysokości 30 PLN. Do skorzystania z niego konieczna jest rejestracja i weryfikacja konta.

Czy muszę podać dane dowodu przy rejestracji?

betX pozwala na założenie konta tymczasowego, bez konieczności podawania danych z dowodu osobistego. Potwierdzenie dokumentem tożsamości jest wymagane dopiero w momencie wypłaty pieniędzy.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln
Kod promocyjny: brak

7777 pln

7777 pln

Bonus od depozytu

30 pln

30 pln

Darmowy zakład

7807 pln
Odbierz bonus

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln