BetX kod promocyjny od Obstawiamy 2023
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

250 pln

250 pln

Cashback

250 pln

250 pln

Freebet od depozytu

250 pln

250 pln

Bonus od depozytu

50 pln

Dodatkowy freebet za rejestrację z kodem OBSTAWIAMY

30 pln

Freebet za pełną rejestrację konta

20 pln

20 PLN bonusu za zainstalowanie aplikacji mobilnej

BetX kod promocyjny od Obstawiamy 2023

BetX kod promocyjny od Obstawiamy 2023

Każdy nowy gracz w zakładach bukmacherskich szuka operatora, który zapewni jak najlepszą ofertę powitalną. Ważnym czynnikiem są także kody promocyjne bukmacherów. W Polsce chyba nie ma legalnego bukmachera, który miałby promocję powitalną bez dodatkowych bonusów. Jest to bardzo ważny element strategii pozyskiwania nowych graczy. W poniższym tekście skupimy się na bukmacherze BetX. Jaką promocję powitalną ma operator, który zadebiutował na polskim rynku w 2020 roku? Czy BetX ma kod promocyjny? Jaki jest bonus promocyjny? Kto może go otrzymać i na jakich zasadach? Łączna kwota bonusów z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY wynosi aż 850 PLN!

Szerzej wyjaśnimy to wszystko w poniższym tekście.

Sprawdź też: nasz ranking bukmacherów w Polsce

BONUS POWITALNY BETX Z KODEM OBSTAWIAMY

250 PLN

250

PLN

Cashback Zwrot 50% za pierwszy kupon w przypadku, jeśli okaże się przegrany

250 PLN

250

PLN

Freebet od depozytu Freebet 50% wpłaconej kwoty w postaci Oddsboots

250 PLN

250

PLN

Bonus od depozytu Klasyczny bonus od depozytu 50% wpłaconej kwoty

50

PLN

Dodatkowy freebet za rejestrację z kodem OBSTAWIAMY Dodatkowy freebet 50 PLN za rejestrację z kodem OBSTAWIAMY

30

PLN

Freebet za pełną rejestrację konta Freebet za pełną rejestrację konta, wyrażenie zgód marketingowych

20

PLN

20 PLN bonusu za zainstalowanie aplikacji mobilnej 20 PLN bonusu za zainstalowanie aplikacji mobilnej oraz zagranie w niej za min. 10 PLN

BetX kod promocyjny – jaki jest?

Chcesz się zarejestrować w BetX? Szukasz kodu bonusowego do tego bukmachera? Świetnie trafiłeś! BetX kod promocyjny 2023: OBSTAWIAMYDzięki rejestracji z kodem otrzymujemy standardowy pakiet powitalny powiększony o dodatkowy freebet.

Dla czytelników obstawiamy.info, bukmacher przygotował specjalny BetX kod promocyjny. Warto go wpisać w okienku rejestracyjnym, w specjalnie przygotowanym do tego miejscu. BetX kod promocyjny brzmi: OBSTAWIAMY.

Dlaczego warto to zrobić? Watro to, zrobić, ponieważ umieszczenie krótkiego kodu podczas rejestracji jest kluczem do otrzymania dodatkowych korzyści. Poza promocją powitalną (niezależną od kodu), gracz otrzyma także dodatkowy bonus. W tym przypadku będzie to freebet w wysokości 50 PLN.

Rejestracja po bonus BetX

Aby odebrać BetX promocję powitalną oraz dodatkowe bonusy na start należy dokonać bezpłatnej rejestracji konta. Standardowo, nie musimy także na start podawać danych z dowodu osobistego.

BetX jest dostępny pod adresem ebetx.pl lub m.ebetx.pl w zależności od używanego urządzenia. Rejestracja jest też możliwa w aplikacji mobilnej.

Sam formularz rejestracyjny składa się z dwóch kroków. Co ważne, betX posiada szybką rejestrację.

W pierwszym kroku należy umieścić dane konta, czyli nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło oraz numer telefonu. Warto również wpisać kod promocyjny: OBSTAWIAMY.

W okienku rejestracji, w pierwszym kroku, jest miejsce na kod promocyjny. Widać to na poniższej grafice:

betx kod promocyjny

W drugim wymagane są podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, PESEL, datę urodzenia i adres).

betx rejestracja krok drugi

Sama rejestracja z kodem to oczywiście pierwszy krok do otrzymania dodatkowego freebetu. Następnie należy dokonać wpłaty na kwotę min. 100 zł (co ważne, nie musi być to jeden depozyt, może być rozbity na kilka) i zagraniu dowolnego kuponu za 10 zł, otrzymasz 50 PLN freebet.

Jak należy ten kod wykorzystać i co można otrzymać w zamian?

 • Klient zakłada konto z kodem OBSTAWIAMY.
 • Wpłaca łączną sumę depozytów lub jednorazowo 100 zł własnych środków (ma na to nieograniczony czas)
 • Klient musi zagrać kupon za stawkę min. 10 złotych własnych środków. Kupon musi zostać rozliczony – obojętnie czy wygrany, czy przegrany
 • Gotowe! Klient otrzymuje Freebet 50 PLN (2 PLN oraz Odd Boost, czyli mnożnik kursowy x25)

BetX promocja powitalna

Promocja powitalna BetX

Promocja powitalna jest to coś, czym bukmacher stara się zachęcić nowych graczy do założenia konta właśnie u niego. Bukmacher BetX swoją ofertę powitalną oparł na trzech krokach:

 • Krok nr 1 to cashback 50% od pierwszego zakładu
 • Krok nr 2 to 50% freebet od depozytu
 • Krok nr 3 to 50% bonus od depozytu

Poniżej przedstawię każdy z elementów promocji powitalnej.

50% cashback od pierwszego zakładu

xbet rejestracja krok pierwszy

O czy jeszcze trzeba pamiętać – minimalna kwota zakładu, od której przysługuje promocja to 10 PLN. Minimalna kwota zwrotu z pierwszego przegranego zakładu (Cashbacku) to Freebet 5 PLN (2 PLN x 2,5 Odd Boost).

Ważne: Zakłady z sekcji Extra Kursy, Combo Box, Happy Hours, Wirtualne Wyścigi i Wirtualny Sport, E-sport, Gry Karciane (Live Bet), zakłady długoterminowe, zakłady łączone, zakłady systemowe i zakłady z funkcjonalnością cash-out nie wliczają się do promocji Oferta Powitalna BetX

Krokiem drugim jest 50% freebet od depozytu:

xbet freebet

Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych Klientów Organizatora, którzy skorzystali z Kroku I Promocji Powitalnej i powiązana jest z dokonaniem kolejnej wpłaty Klienta na eKonto, następującej po spełnieniu warunków Kroku I. Klient może skorzystać z promocji „50% Freebet od depozytu”, jeżeli spełnił warunki promocji „50% Cashback od pierwszego zakładu” oraz nie zlecił wypłaty środków.

Krok nr 3 to 50% bonus od depozytu:

xbet krok trzeci rejestracji

Aby warunki promocji „50% Freebet” zostały spełnione zakłady powinny zostać zawarte wyłącznie na zdarzenia rzeczywiste (z zakresu oferty sportowej, poza poniżej wyłączonymi). Promocja nieobejmuje zakładów zawartych na:

a) zdarzenia wirtualne za zakładek WIRTUALNE WYŚCIGI i WIRTUALNY SPORT;

b) zdarzenia e-sportowe z zakładki E-SPORT;

c) zdarzenia karciane z zakładki GRY KARCIANE (Live Bet);

d) Promocja nie obejmuje także następujących typów zdarzeń z oferty sportowej:

 • zakłady systemowe;
 • zakłady długoterminowe;
 • zakłady z oferty Combo Box;
 • zakłady z oferty Happy Hours;
 • zakłady z oferty Extra Kursy;
 • zakłady z oferty Zakłady łączone;
 • zakłady, w których skorzystano z funkcjonalności/opcji cash-out.

Dodatkowe bonusy u bukmachera BetX

Promocja powitalna i dodatkowy freebet za kod promocyjny OBSTAWIAMY to nie jedyne warte uwagi i polecenia bonusy dla nowych graczy.

Operator daje 30 zł za rejestrację konta. Co to oznacza? Należy dokonać weryfikacji konta i wyrazić zgody marketingowe, by w pełni cieszyć się możliwościami konta BetX. Ponadto trzeba dokonać co najmniej jednego depozytu na konto w kwocie min. 10 PLN i postaw pierwszy zakład również za kwotę min. 10 PLN. Gdy Twój zakład zostanie rozliczony, otrzymasz Freebet 30 PLN (Freebet o wartości 2 PLN oraz Odd Boost, czyli mnożnik kursowy x15).

To jednak jeszcze nie wszystko! Jeśli wolisz grać przez aplikację mobilną, BetX ma także ofertę skierowaną specjalnie pod aplikację mobilną.

Co należy zrobić aby zgarnąć bonus za aplikację mobilną?

 • Promocja dotyczy pierwszego zagranego kuponu przez gracza za pośrednictwem aplikacji
 • Warunkiem koniecznym jest postawienie zakładu za min. 10 PLN za pośrednictwem aplikacji BetX
 • Warunki promocji spełnia klient, który dokonał przynajmniej jednego depozytu w trakcie posiadania swojego eKonta na kwotę min. 10 PLN oraz dokonał obrotu środkami własnymi
 • Do Promocji nie będą zaliczane kupony, w których skorzystano z funkcjonalności/opcji Cash-Out
 • Aby spełnić warunki promocji zakład musi być rozliczony

Pozostałe promocje dla graczy betX

Oferty promocyjne dla zarejestrowanych klientów to kolejny aspekt działalności bukmacherskiej. Dla swoich obecnych graczy betX zawsze ma coś przygotowane. Obecnie są to między innymi takie promocje jak:

 • Autostrada do freebetu
Autostrada do freebetu xbet
 • NBA Celna 3
xbet celna trójka
 • Poniedziałkowy depo – freebet
depofreebet w betx
 • Extra Kursy

Jest to codzienna promocja bukmachera. BetX podwyższa kursy z oferty 1-X-2. Kupony kwalifikujące się do promocji to Solo, Ako, a nawet systemowe. Operator codziennie wybiera topowe spotkania z różnych dyscyplin sportowych, na które boostujemy kursy z oferty przedmeczowej.

Jeśli wolisz obstawiać przez telefon, żaden problem. BetX ma aplikację mobilną dedykowaną zarówno dla urządzeń z Androidem, jak i IOS. Więcej przeczytasz w artykule BetX aplikacja mobilna.

Sprawdź też: BetX kalendarz promocji.

BetX kod promocyjny – czy warto skorzystać?

BetX Zakłady Sportowe wszedł na polski rynek zakładów w maju 2020 r. Jest to jeden z legalnych bukmacherów na polskim rynku w 2023 roku. BetX jest operatorem, który cały czas się rozwija i zdobywa nowych klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak oceniany jest BetX? Sprawdź nasz artykuł dotyczący opinii graczy i ekspertów o BetX!

Bukmacher BetX wyróżnia się przejrzystą stroną internetową, wysokimi kursami i przede wszystkim szeroką ofertą na zakłady sportowe. Z kodem promocyjnym otrzymujemy także dodatkowy, extra freebet, co nie zawsze jest oczywistością.

Naszym zdaniem bukmacher BetX ma bardzo ciekawą ofertę powitalną dla nowych graczy. Główna promocja rozłożona na trzy etapy, które są zależne od siebie, jednak mogą zachęcić gracza do dłuższego pozostania u bukmachera.

Warto też zauważyć, że BetX daje bonus za pełną rejestrację konta. Wystarczy poświęcić kilka minut żeby w pełni zweryfikować swoje konto, zaznaczyć odpowiednie zgody marketingowe i dostaniemy freebet.

Co jeszcze godne uwagi – BetX daje także bonus za zainstalowanie aplikacji mobilnej i zagranie z niej pierwszego kuponu. Nie zawsze jest to oczywiste, może więc być to kolejny krok do przyciągnięcia do siebie nowych graczy.

Nie możemy zapominać o kodzie promocyjnym BetX, którym jest hasło OBSTAWIAMY. Jeśli chcesz otrzymać dodatkowy freebet tylko za rejestrację z kodem bonusowym i uatrakcyjnić ofertę powitalną otrzymaną od tego bukmachera, to warto z niego skorzystać.

Ponadto bukmacher BetX posiada aplikację mobilną zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i IOS.

FAQ

Czy betX oferuje kod promocyjny?

Najnowszy kod promocyjny BetX jest dostępny na stronie Obstawiamy.

Z czego składa się bonus na start w betX?

Dla nowych graczy betX przygotował promocję powitalną w trzech krokach oraz dodatkowo freebet tylko z wykorzystaniem kodu rejestracyjnego OBSTAWIAMY

Czy muszę podać dane dowodu przy rejestracji?

BetX pozwala na założenie konta tymczasowego, bez konieczności podawania danych z dowodu osobistego. Potwierdzenie dokumentem tożsamości jest wymagane dopiero w momencie wypłaty pieniędzy.

Jak brzmi kod promocyjny BetX?

Kod promocyjny bukmachera BetX to OBSTAWIAMY.

Czy BetX posiada aplikację mobilną?

Tak. Dedykowana jest ona zarówno na system Android, jak i IOS. Ponadto można dostać bonus 20 PLN za zainstalowanie aplikacji i zagranie w niej kuponu.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  250 pln

  250 pln

  Cashback

  250 pln

  250 pln

  Freebet od depozytu

  250 pln

  250 pln

  Bonus od depozytu

  50 pln

  Dodatkowy freebet za rejestrację z kodem OBSTAWIAMY

  30 pln

  Freebet za pełną rejestrację konta

  20 pln

  20 PLN bonusu za zainstalowanie aplikacji mobilnej

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln