betX kod promocyjny od Obstawiamy | odbierz 1525 PLN na start!
Kod promocyjny: brak

7777 pln

7777 pln

Bonus od depozytu

50 pln

50 pln

Darmowy zakład

7827 pln
Odbierz bonus
betX kod promocyjny od Obstawiamy | odbierz 1525 PLN na start!

betX kod promocyjny od Obstawiamy | odbierz 1525 PLN na start!

BetX to jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku. Jaki jest betX kod promocyjny? Czy betX w ogóle oferuje jakiekolwiek kod graczom chcącym założyć konto? Przekonajmy się.

BetX kod promocyjny – jaki jest?

Szukanie kodu promocyjnego danego bukmachera (w tym przypadku betX) wynika z jednego powodu – chcesz znaleźć lepszą ofertę niż tę standardową.

Umieszczenie krótkiego kodu podczas rejestracji jest kluczem do otrzymania dodatkowych korzyści. Nic więc dziwnego, że przed założeniem konta próbujesz znaleźć kod promocyjny.

Czy BetX udostępnił kod promocyjny? Na graczy (niezależnie od kodu) czeka standardowa oferta powitalna, składająca się z bonusu od depozytu do 1500 PLN oraz freebetu 25 PLN.

Pozostaje jedynie czekać, aż betX rozpocznie współpracę z partnerami i przygotuje jeszcze korzystniejszą promocję na start (z kodem promocyjnym), bo na razie takiej oferty nie ma. Co to może być? Np. wyższy bonus od depozytu albo zwiększona stawka darmowego kuponu a może nawet zwrot za pierwszy, przegrany zakład.

Poniżej prezentujemy ranking naszym zdaniem najlepszych polskich bukmacherów i ich ofert powitalnych z kodem promocyjnym:

Najlepsi bukmacherzy w Polsce według Obstawiamy

Szukasz bukmachera w 2022 roku? Mamy dla Ciebie ranking najlepszych ofert powitalnych dla nowych graczy – rejestracja z kodem daje wyższy bonus!
1

500 pln

Cashback do 500 PLN z możliwością wypłaty

500 pln
Zalety:
 • Cashback ze zwrotem na konto depozytowe
 • Gry karciane
 • Early Payout
8.3/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERAM WYŻSZY BONUS Z KODEM! Pokaż więcej pokaż mniej
2

100 pln

110 pln

Zwrot za pierwszy zakład do 110 PLN ze zwrotem na konto główne

500 pln

Od II depozytu

610 pln
Cechy:
 • Custom Bet – zakład na życzenie
 • Marcin Gortat – ambasador
 • Aplikacja mobilna
 • Cashout
 • Szeroka oferta na zakłady
9/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERAM WYŻSZY BONUS Z KODEM! Pokaż więcej pokaż mniej
3

600 pln

Zakład bez ryzyka

20 pln

Freebet

2000 pln

2100 pln

Bonus od I depozytu

2720 pln
Cechy:
 • Sponsor 1. ligi piłkarskiej.
 • Happy Hours – gra bez podatku
 • Bonusy dla stałych graczy
 • Funkcja cashout
 • Funkcjonalna strona
9/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERAM WYŻSZY BONUS Z KODEM! Pokaż więcej pokaż mniej
4

1000 pln

1200 pln

Wyższy zakład bez ryzyka dostępny tylko z kodem

2000 pln

2050 pln

Bonus od II depozytu

0 pln

30 pln

Gra bez podatku przez 30 dni od rejestracji

3280 pln
Zalety:
 • Aplikacja mobilna
 • Szeroka oferta na zakłady
 • Wysokie kursy
 • Funkcjonalna strona
8.2/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL
ODBIERAM WYŻSZY BONUS Z KODEM!! Pokaż więcej pokaż mniej

Dobrym przykładem dodatkowych korzyści za rejestrację ze specjalnym kodem jest forBET.

Za umieszczenie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym dostaniesz wyższy o 50 PLN bonus od depozytu oraz zakład bez ryzyka wyższy aż o 200 PLN! Więcej informacji o kodzie promocyjnym i bonusach w forBET znajdziesz w naszej analizie: https://obstawiamy.info/forbet-kod-promocyjny/.

Rejestracja po bonus BetX

Aby odebrać BetX bonus na start należy dokonać bezpłatnej rejestracji konta. Standardowo, nie musimy także na start podawać danych z dowodu osobistego.

BetX jest dostępny pod adresem ebetx.pl lub m.ebetx.pl w zależności od używanego urządzenia. Rejestracja jest też możliwa w aplikacji mobilnej, jednak z zastrzeżeniem, że do tej pory wydana została jedynie wersja na smartfony z Androidem.

Sam formularz rejestracyjny składa się z czterech kroków. Co ważne, betX posiada szybką rejestrację.

W pierwszym kroku należy umieścić dane konta, czyli nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło oraz numer telefonu:

betx kod promocyjny

W drugim wymagana są podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, PESEL, datę urodzenia i adres).

Trzeci krok składa się z pytania zabezpieczającego i niezbędnych zgód do założenia konta. Istnieje duża szansa, że to właśnie w trzecim kroku będzie koniecznie wpisanie kodu promocyjnego w betX, jednak na razie są to tylko nasze przypuszczenia.

Po kliknięciu „Dalej” wystarczy już aktywować konto za pomocą linka z otrzymanej wiadomości mailowej. Od chwili aktywacji masz 30 dni na korzystanie z konta tymczasowego.

Co to oznacza?

Przez ten okres możesz wpłacać pieniądze i obstawiać zakłady, nie możesz jednak dokonać wypłaty środków. Do tego koniecznie jest przesłanie skanów dokumentu tożsamości, w celu weryfikacji Twojego konta oraz ustalenie limitów na grę i wskazanie źródła dochodów.

Informacja o liczbie dni pozostałych do aktywacji konta znajduje się w prawym górnym rogu po zalogowaniu.

kod promocyjny betx

Bonus BetX na start do 1520 PLN

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, bukmacher nie posiada póki co dedykowanego kodu promocyjnego. Dlatego gracze mogą skorzystać z bonusu powitalnego BetX przygotowanej dla wszystkich, bez żadnych specjalnych korzyści.

Standardowy pakiet na start w betX to:

 • bonus od I depozytu do 1500 PLN,
 • freebet 25 PLN.

Przyjrzyjmy się dokładnie obu tym bonusom.            

Bonus od depozytu do 1500 PLN

Już na starcie kwota bonusu rzuca się w oczy. Nie jest to może najwyższa kwota na rynku, bo wystarczy wymienić chociażby Fortunę z 2100 PLN od wpłaty czy forBET (czytaj forBET bonus powitalny), który w ramach takiej promocji oferuje 2050. Jednak i tak kwota 1500 PLN plasuje tego nowego bukmacher w czołówce. Poza BetX, u niektórych nawet kod promocyjny nie da aż tyle.

Bonus od depozytu w BetX kod promocyjny

Należy pamiętać jednak, że sama kwota to tylko element oceny bonusu bukmacherskiego.

Dla gracza kluczowe jest wypłacenie środków na konto bankowe. Samo przyznanie bonusu nic nie daje – na koniec dnia liczy się tylko to, czy ja jako klient jestem w stanie obrócić bonus. Stąd też liczba obrotów bonusem, czas na obrócenie środkami czy wymagania dotyczące pojedynczego kuponu nie powinny być pomijane przy analizie oferty promocyjnej.

Bonus od I depozytu gwarantuje otrzymanie 100% wpłaty na konto bonusowe. W ten sposób masz do dyspozycji zarówno swoje środki, jak i te pozyskane w ramach bonusu powitalnego. Ciekawą alternatywą jest np. bonus Betcris, który proponuje freebet i zakład bez ryzyka.

Minimalny depozyt w betX uprawniający do skorzystania z bonusu wynosi 10 PLN, zaś maksymalny to 1500 PLN, niezbędny do wykorzystania tej promocji do granic możliwości. Na dokonanie wpłaty masz 30 dni od chwili założenia konta. Kiedy pieniądze znajdą się na Twoim koncie gracza, bonus będzie automatycznie aktywowany.

Warunki obrotu przyznanym bonusem w BetX są następujące:

 • sześciokrotny obrót,
 • minimalny kurs całkowity kuponu – 1.90,
 • minimalna liczba zdarzeń – 1,
 • minimalny kurs zdarzenia – 1.30,
 • czas na obrócenie bonusem – 30 dni.

Obrotu należy dokonać swoim depozytem. Jednak za co należy wyróżnić BetX, mimo braku kodu promocyjnego, to fakt, że za każdy jeden obrót bukmacher wypłaci graczowi odpowiedni % z bonusu, który można już wypłacić.

Przykład: wpłaciłeś 600 PLN. Twój całkowity obrót bonusem wynosi 100 PLN. Po każdym zagranym 100 PLN na Twoje konto trafi 100 PLN dostępne do wypłaty lub dalszej gry. Wykonanie wszystkich sześciu kroków jest równoznaczne z otrzymaniem 6 x 100 PLN.

Bonus bez depozytu 25 PLN

Darmowy zakład, freebet czy też tak jak w betX darmowy kupon to jeden z bonusów, który bywa przyznawany za umieszczenie kodu promocyjnego podczas rejestracji.

W betX darmowy zakład funkcjonuje dla wszystkich graczy. Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy bonus bez depozytu – freebet można otrzymać bez konieczności wpłaty.

Droga do odebrania bonusu bez depozytu w BetX, bez użyciu kodu promocyjnego jest bardzo prosta. Wystarczy:

 1. Zarejestrować się i zweryfikować konto.
 2. Zaznaczyć zgody marketingowe.
 3. I można obstawiać za darmową kasę!
W BetX freebet dostępny bez kodu promocyjnego

Środki za samą rejestrację to bardzo lubiany bonus przez graczy. .

Co warto wiedzieć o freebecie w BetX? Należy wykorzystać go w ciągu 3 dni.. Poza tym kupon w ramach promocji musi składać się minimalnego kursu łącznego 2.00. Do dyspozycji są zakłady przedmeczowe i na żywo.

Obrót? Nic z tych rzeczy. Pieniądze w ramach darmowego kuponu są gotowe do wypłacenia w chwili wygranej lub gotowe do dalszej gry. Mowa o freebecie, czyli na koncie pojawi się różnica wygranej od stawki 25 PLN. Jednak nie ma co narzekać. Gracz dostaje kompletnie za darmo taką opcję i nawet nie musi dokonywać wpłaty. BetX nie jest jedyny, więc sprawdź na naszej stronie kto jeszcze ma freebet za rejestrację.

Na co warto zwrócić uwagę to fakt, że na koncie gracza do wykorzystania pojawi się freebet w wysokości… 2 PLN. Jednak nie ma się tu o co martwić – w tej promocji BetX daje również mnożnik kursowy na poziomie x12,5. Obie opcje trzeba wykorzystać jednocześnie, co po przemnożeniu daje właśnie wartość 25 PLN. Tak więc wszystko się zgadza.

Pozostałe promocje dla graczy betX

Oferty promocyjne dla zarejestrowanych klientów to kolejny aspekt działalności bukmacherskiej. Dla swoich obecnych graczy betX zawsze ma coś przygotowane. Obecnie są to między innymi takie promocje jak:

 • Kręcisz w prawo, jedziesz w lewo – możliwość otrzymania cashbacka za kupon na żużel
 • Przyjdź z kolegami – standardowa promocja bukmacherska. Za rejestrację, depozyt 200 PLN i jednokrotny obrót wpłatą osoby zarejestrowanej z Twojego polecenia obaj zgarniecie freebety po 50 PLN. Wymagany jest jednokrotny obrót przyznanym bonusem o minimalnym kursie całkowitym 2.0.
 • American Hero – zwrot za kupony na amerykańskie sporty

FAQ

Czy betX oferuje kod promocyjny?

Najnowszy kod promocyjny BetX jest dostępny na stronie Obstawiamy.

Z czego składa się bonus na start w betX?

Dla nowych graczy betX przygotował bonus od I depozytu do 1500 PLN oraz bonus bez depozytu 25 PLN.

Czy muszę podać dane dowodu przy rejestracji?

BetX pozwala na założenie konta tymczasowego, bez konieczności podawania danych z dowodu osobistego. Potwierdzenie dokumentem tożsamości jest wymagane dopiero w momencie wypłaty pieniędzy.

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln
  Kod promocyjny: brak

  7777 pln

  7777 pln

  Bonus od depozytu

  50 pln

  50 pln

  Darmowy zakład

  7827 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln