Fuksiarz Kod Promocyjny | Bezpieczny zakład bez obrotu
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

50 pln

50 pln

Zwrot bez obrotu 100% do 50 PLN

200 pln

200 pln

200 PLN Cashback na LaLiga

10 pln

10 pln

10 PLN FREEBET na Apce

50pln
Betclic
 • 1-krotny obrót bonusu na start
 • Szeroka oferta na zakłady
 • 50 zł bonus z kodem
 • Gra bez podatku
 • Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 • Tydzień bez ryzyka
 • Jerzy Dudek - ambasador
 • Aplikacja mobilna
 • Odbierz bonus
  760pln
  STS
 • Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 • Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 • STS TV
 • Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 • Odbierz bonus
  Fuksiarz Kod Promocyjny | Bezpieczny zakład bez obrotu

  Fuksiarz Kod Promocyjny | Bezpieczny zakład bez obrotu

  bonus powitalny fuksiarz

  Fuksiarz kod promocyjny – tego właśnie szukasz? Fuksiarz to działający legalnie od 2021 roku polski bukmacher. Twarzą całej marki jest znany dziennikarz sportowy, twórca serwisu Weszło oraz jeden z założycieli Kanału Sportowego – Krzysztof Stanowski. Swoim autorytetem gwarantuje on, że Fuksiarz to idealny wybór dla każdego nowego gracza.

  Fuksiarz kod promocyjny 2024 – co wpisać przy rejestracji?

  Kod promocyjny Fuksiarz nie jest potrzebny, aby cieszyć się grą i czerpać korzyści w postaci bonusów, zwrotów i cashbacków. Wystarczy zarejestrować się z naszego linku, nie trzeba wpisywać kodu promocyjnego Fuksiarz. Podczas rejestracji aktywowany jest bonus na start: zwrot 100% stawki do 50 zł na konto główne tzn. BEZ OBROTU! Dodatkowo bukmacher pozwala na odbieranie cashbacku do 200 PLN każdego dnia oraz 10 PLN freebetu w aplikacji – co składa się w sumie na 260 PLN bonusu w pierwszym miesiącu przy maksymalnym wykorzystaniu promocji. Co ważne, wszelkie zwroty wpływają prosto na konto depozytowe. Daje to możliwość wypłacenia pieniędzy bez konieczności obrotu!

  ODBIERZ BONUS NA START!

  50 PLN

  50

  PLN

  Zwrot bez obrotu 100% do 50 PLN Zwrot w gotówce do 00 zł w przypadku przegranego kuponu. Zagraj za min. 50 zł i odbierz 50 zł bez obrotu, jeśli nie trafisz zakładu. Środki za wygrany kupon też wypłacisz bez obrotu.

  200 PLN

  200

  PLN

  200 PLN Cashback na LaLiga 50% Cashback na Laliga aż do 200 PLN każdego dnia

  10 PLN

  10

  PLN

  10 PLN FREEBET na Apce 10 PLN Freebetu na Apce. Wystarczy, że otworzysz konto w Fuksiarzu poprzez dedykowaną aplikację, a dostaniesz dodatkowe 10 PLN!

  Fuksiarz kod promocyjny 2024 – jak mogę skorzystać?

  Na co można liczyć, wpisując w Fuksiarz kod promocyjny w 2024 roku? Oferta zakładów bukmacherskich w Fuksiarzu jest na tyle bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rozpoczęcie gry w Fuksiarzu z kodem promocyjnym przynieść może bardzo duże profity. Jakie?

  Bukmacher Fuksiarz zdecydował się na dodanie kodu promocyjnego. Wystarczy skorzystać z naszego linku, aby dostać 100% zwrot do 50 PLN na start. Co ważne, jeśli nasz pierwszy kupon nie wejdzie, to zwrot stawki dostaniemy prosto na konto depozytowe co oznacza brak wymogu jakiegokolwiek obrotu. Przypominamy, że naszym kodem promocyjnym Fuksiarz jest nasz link – > kliknij tutaj.

  To nie wszystko, ponieważ Fuksiarz ma również dodatkowy rodzaj cashbacku bez limitu na hiszpańskie ligi. Maksymalna kwota tej promocji to zwrot do 200 PLN, ale można powtarzać ją raz dziennie, bez limitu. Rejestracja w Fuksiarzu z naszego linku pozwala w pierwszej kolejności na zwrot 100% stawki za pierwszy kupon, jeśli będzie on przegrany, co ważne zwrot następuje na saldo główne i nie wymaga obrotu. Następnie należy wziąć pod uwagę, że dalsza przygoda z tym bukmacherem to okazja na zgarnianie kolejnych bonusów w przypadku przegranych kuponów dzięki cashbackowi bez limitu do 200 złotych.

  Cashback bez limitu Fuksiarz

  Bonus w Fuksiarz — czym się wyróżnia?

  Oferta promocyjna dla nowych graczy Fuksiarz kod promocyjny wyróżnia się na rynku. Wprowadził on zaskakujące rozwiązania, które zachęcają do założenia konta oraz regularnej gry na tym polskim legalnym bukmacherze. Gracze mogą korzystać z bonusu na start, aby dostać zwrot 100% bez obrotu do 50 złotych. Następnie gwarantowany jest im bonus w postaci codziennego cashbacku bez limitu na LaLiga do 200 PLN, z którego korzystać można codziennie. To jednak nie wszystko, co przygotował dla nowych graczy Fuksiarz.

  Nawiązanie przez Fuksiarza współpracy z Krzysztofem Stanowskim i Kanałem Sportowym rozbudziło apetyty. Dziennikarz jest bardzo mocnym ambasadorem, z kolei Kanał Sportowy to wielki gracz na polskim rynku dziennikarstwa sportowego i nie tylko, gwarantujący wielotysięczną publiczność każdego dnia. Potwierdzeniem obiecującego i skierowanego w stronę graczy działania tej firmy jest na pewno wspominany już Fuksiarz kod promocyjny gwarantujący mocny bonus na start. Zwrot bez obrotu na konto główne doceni każdy, nawet wybredny gracz. Jednak na tym nie kończą się atuty tego polskiego bukmachera.

  20 PLN Freebet na LaLigę

  Fuksiarz od tego sezonu został oficjalnie jednym ze sponsorów hiszpańskiej ligi. W związku z tym wielkim przedsięwzięciem ten legalny w Polsce bukmacher przygotował dodatkową ofertę, mianowicie Freebet 20 PLN na ofertę z LaLiga.

  Fuksiarz Freebet na LaLigę

  Po założeniu konta wystarczy wpłacić 50 PLN i Freebet będzie od razu przypisany do Twojego konta. Następnie masz 72h, aby go wykorzystać. Za Freebet można zagrać tylko zakłady na hiszpańską ligę. Kupon musi się składać z co najmniej 2 zdarzeń, każde z kursem minimalnym @1,40. Wygrałeś? Kasa z kuponu, minus kwota Freebetu, trafia od razu na saldo główne!

  Fuksiarz — co jeszcze warto wiedzieć?

  Co jeszcze warto wiedzieć o tej firmie poza kodem bonusowym? Fuksiarz bukmacher i opinie graczy – tutaj piszemy więcej.

  Po kilku latach działania, o bukmacherze wiemy już znacznie więcej. Jego ambasadorem jest Krzysztof Stanowski. To na pewno wzmocnienie brandu Fuksiarza, który z powodzeniem próbuje zaskarbić sobie zaufanie graczy. Postać dziennikarza, właściciela portalu Weszło oraz współzałożyciela Kanału Sportowego na pewno budzi pozytywne emocje. Krzysztof Stanowski znany jest jako dziennikarz, który nie gryzie się w język, a jego opinie często zgodne są ze sposobem myślenia opinii publicznej. Choć dla wielu pasjonatów sportu, Stanowski jest również postacią kontrowersyjną, to na pewno znaną. Jego profil na Twitterze jest jednym z najbardziej angażujących w Polsce.

  Fuksiarz bonus, czyli 50 PLN na start

  “Sprawdź, czy masz fuksa!” – tak Fuksiarz reklamuje swój bonus na start. O co chodzi w tej promocji? Fuksiarz bonus na start jest to klasyczny cashback, w którym dostajemy zwrot postawionej stawki. Co najważniejsze, środki są przyznawane wprost na konto depozytowe. Oznacza to, że możemy je od razu wypłacić. Pamiętajcie jednak, aby wziąć udział w promocji, należy wejść w Fuksiarz kod promocyjny w formie linku.

  bonus fuksiarz

  Fuksiarz bonus na start — szczegóły

  Kwota bonusu Fuksiarz na start to maksymalnie 50 PLN, w formie 100% od postawionej stawki. Na przykładzie: chcąc zgarnąć maksymalny zwrot dzięki promocji na start, musimy postawić kupon za minimum50 PLN. Wtedy, w przypadku przegranej, dostajemy 50 PLN prosto na konto główne, nie jest wymagany żaden obrót. Jeśli zaś kupon będzie wygrany, cała kwota również należy do nas i można ją od razu wypłacić.

  Warto pamiętać o warunkach pierwszego zakładu. Pierwszy grany przez nas kupon w ramach Fuksiarz kod promocyjny musi składać z co najmniej dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich musi wynosić minimum 1.60. Są to oczywiste warunki, które trzeba spełnić, aby cieszyć się cachbackiem 100% do 50 PLN w Fuksiarzu.

  Bonus powitalny fuksiarz

  Fuksiarz — dodatkowe atrakcje

  Jeszcze niedawno, oprócz standardowego bonusu na start w ramach kodu promocyjnego Fuksiarz proponował także darmową subskrypcję Przeglądu Sportowego na 3 miesiące po rejestracji, a także miesięczną subskrypcję Polsat Box. Oferta jednak dobiegła końca, choć była naprawdę ciekawa. Mamy również nadzieję, że już wkrótce najnowszy Fuksiarz kod promocyjny pozwoli nam na otrzymanie wyższego cashbacku – może nawet do 600 PLN?

  Darmowe zakłady w Fuksiarzu za kod promocyjny?

  Kto nie lubi darmowych zakładów? Freebet to jeden z najbardziej lubianych, a także popularnych wśród graczy bonusów. Oczywiście nie wszyscy bukmacherzy lubią ofertować tę promocję. Pokazuje to tylko, że jest to korzystna opcja dla gracza. Czasami w zdobyciu darmowego zakładu pomaga kod promocyjny – tak jest chociażby w przypadku freebetów bez depozytu u bukmacherów. Fuksiarz na tę chwilę nie ma takiej opcji, jednak możliwość zgarnięcia freebeta w Fuksiarzu rzecz jasna istnieje, biorąc udział w licznych konkursach organizowanych przez bukmachera oraz na promujących go stronach. Liczymy oczywiście na kolejne inicjatywy ze strony tego polskiego, legalnego bukmachera!

  Wejście Fuksiarza na polski rynek nie zawiodło, a nasz kod bonusowy Fuksiarz: czyli rejestracja z naszego linku, pozwala na jeszcze więcej radości z jego korzystania. Pierwszy kod Fuksiarz otrzymaliśmy już w lipcu 2021 roku. Na szczęście nie musieliśmy zbyt długo czekać na przyznanie specjalnego kodu dla naszej społeczności! Aktywowanie specjalnego bonusu Fuksiarz nastąpiło jeszcze w roku 2021 – szczególnie przydało się to przed wielką piłkarską imprezą, jaką było rzecz jasna EURO2021. Już rok później można było skorzystać z naszego linku, aby zarejestrować się w Fuksiarz i obstawiać zdarzenia związane z piłkarskimi Mistrzostwami Świata 2022 w Katarze. Na te największe wydarzenia bukmacherzy ostrzyli sobie zęby i nie ma co się dziwić – turnieje się zakończyły, a w Fuksiarzu pozostali zadowoleni gracze, wciąż korzystający z jego usług. Liczymy, że w przyszłości, przy okazji Mistrzostw Świata czy Europy, sytuacja się nie zmieni i dalej będziemy mogli podzielić się z Wami dodatkowymi promocjami.

  Zwrot 100% BEZ OBROTU do 50 PLN w Fuksiarzu!

  50 PLN

  50

  PLN

  Zwrot bez obrotu 100% do 50 PLN Zwrot w gotówce do 00 zł w przypadku przegranego kuponu. Zagraj za min. 50 zł i odbierz 50 zł bez obrotu, jeśli nie trafisz zakładu. Środki za wygrany kupon też wypłacisz bez obrotu.

  200 PLN

  200

  PLN

  200 PLN Cashback na LaLiga 50% Cashback na Laliga aż do 200 PLN każdego dnia

  10 PLN

  10

  PLN

  10 PLN FREEBET na Apce 10 PLN Freebetu na Apce. Wystarczy, że otworzysz konto w Fuksiarzu poprzez dedykowaną aplikację, a dostaniesz dodatkowe 10 PLN!

  Fuksiarz Cashback bez limitu na LaLiga

  Wielu z nas często zastanawia się, jak bukmacher może zatrzymać gracza po odebraniu bonusu powitalnego. Zazwyczaj oferują oni po prostu bonus po przegranym pierwszym kuponie. Fuksiarz Cashback bez limitu na LaLiga to promocja dla stałych graczy, przysługująca także już po wykorzystaniu bonusu na start. Jest to promocja stała, dzięki której codziennie możemy zgarniać cashbacki. Na czym polega? W zależności od tego ile pozycji mamy na kuponie, taki dostaniemy zwrot w przypadku przegranego kuponu. Jak już na początku wspominaliśmy, wykorzystanie Fuksiarz kod promocyjny – poza zwrotem 100% do 50 PLN bez obrotu za pierwszy kupon, to także cashback 200 PLN każdego dnia! W sumie, w skali całego miesiąca może się to złożyć nawet na zwrot w wysokości około 6000 PLN. Trzeba przyznać, że takich długofalowych promocji nie ma w swojej ofercie żaden inny polski bukmacher.

  Cashback Bez limitu fuksiarz

  Na jakie wysokości cashbacku możemy liczyć w Fuksiarzu w ramach promocji Cachback bez limitu na LaLiga? Wszystko to wyjaśnia oczywiście poniższa tabela. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym większy cashback można uzyskać. Aby skorzystać z promocji, należy postawić kupon ze zdarzeniami z zakładki Cashback LaLiga, znajdującej się na stronie Fuksiarza. Znajdują się tam rzecz jasna zdarzenia z hiszpańskich lig. Następnie, w razie przegranego kuponu, otrzymuje się zwrot stawki zgodnie z poniższą tabelą. Zwrócone środki wpływają wprost na konto depozytowe. Można je oczywiście wypłacić lub po prostu grać dalej.

  Ilość zdarzeń na kuponie% stawki wypłacany w ramach Cashback bez limitu na Laliga
  11%
  22%
  33%
  44%
  55%
  68%
  712%
  815%
  917%
  10-1920%
  20-2935%
  3050%

  Fuksiarz Cashback bez limitu na LaLiga 200 PLN każdego dnia — bez limitu

  Do tej promocji kwalifikują się rzecz jasna tylko zakłady postawione ze specjalnej zakładki “Cashback bez limitu na LaLiga”. Znajduje się ona u góry strony, a także w lewym pasku opcji – między zakładkami “Zakłady na żywo” oraz “Sporty Wirtualne”. W ramach bonusu w Fuksiarzu można otrzymać codziennie aż do 200 PLN w gotówce. Cashback jest przyznawany natychmiast, nie ma konieczności czekania na weryfikację, czy też obowiązku obrotu środków bonusowych.

  Cashback na sporty wirtualne w Fuksiarzu

  Bogata oferta Fuksiarza zawiera także możliwość gry sportów wirtualnych. Dla miłośników tego typu rozrywki, bukmacher przygotował oczywiście bonus Cashback. Jak on działa? Tutaj za każdy przegrany kupon, który spełnia warunki promocji, otrzymasz zwrot 3% stawki. Aby wziąć udział w promocji, należy postawić kupon na sporty wirtualne, w którym każde pojedyncze zdarzenie będzie miało kurs większy niż 1.20. Maksymalna stawka jednego kuponu to 2000 złotych. Jeśli kupon będzie przegrany, Cachback zostanie wypłacony wprost na konto depozytowe.

  Bonusy w Fuksiarz

  Reasumując, Fuksiarz oferuje swoim nowym, jak i stałym graczom bardzo bogatą ofertę bonusów oraz zwrotów. Zwrot 100% do 50 PLN bez obrotu na pierwszy zakład, Cachback bez limitu na LaLiga do 200 PLN każdego dnia, czy bonus na sporty wirtualne. Wszystkie te opcje prowadzą do jednego – do gotówki na waszym koncie depozytowym, którą możecie od razu wypłacić. Rzecz jasna bez czekania, bez obracania. Za to Fuksiarzowi należą się wielkie brawa.

  Cashback na wirtualne sporty fuksiarz

  Fuksiarz kod promocyjny na start, a stałe promocje

  Istnieje przekonanie, że kod promocyjny u bukmachera oznacza bonusy na start. I tyle. W Fuksiarzu jest inaczej, gdyż oprócz tego, oferuje on także stałe promocje. Element bonusów dla stałych graczy to coś, co nie tylko przyciąga klientów, ale też ich zatrzymuje. Dlatego też Fuksiarz w tej kwestii pnie się na szczyt ofert bukmacherskich, przygotowując wcześniej wymienione Mega Kursy Boost, Cashback bez limitu na Laliga, Cachback na sporty wirtualne czy niedawno odpalona Fuksomania.

  Kod promocyjny fuksiarz

  Bukmacherzy w Polsce wręcz prześcigają się w coraz to nowszych, coraz wymyślniejszych i atrakcyjniejszych propozycjach. Nie ma się co dziwić, ponieważ konkurencja rośnie, co doskonale widać. Fuksiarz wyróżnia się wśród nich, oferując bonus na start, ale również ogromne promocje dla stałych graczy. Przypominamy, że wszystko już na was czeka, wystarczy skorzystać z Fuksiarz kod promocyjny i założyć konto z naszego linku -> https://obstawiamy.info/go/fuksiarz/.

  Kod promocyjny Fuksiarz, a inni bukmacherzy

  Nasz Fuksiarz kod promocyjny to – klasycznie, zgodnie z nazwą naszej społeczności! Na rynku działają już legalnie 22 inne firmy. Do kilku bukmacherów posiadamy specjalne kody, które pozwalają na zdobycie wyższej kwoty bonusów. Kto nie lubi darmowych zakładów? Niektórzy operatorzy mają w swojej ofercie darmowych zakład, tak jest w przypadku freebetów bez depozytu u bukmacherów Poniżej lista wszystkich bukmacherów z naszymi najlepszymi kodami promocyjnymi oraz pakietami powitalnymi:

  • Betfan (sprawdź na naszej stronie -> opinie o Betfan)
   • Kod Promocyjny: OBSTAWIAMY
   • Na start: Bonus 200% od depozytu do max. 400 PLN
  • Fortuna
  • forBET
   • Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
   • Na start: Zakład bez ryzyka forbet do 1200 PLN, bonus od depozytu do 2050 PLN, gra bez podatku przez dwa tygodni
  • Betclic
  Jaki jest bonus Fuksiarza?

  Z kodem promocyjnym w formie linku: https://obstawiamy.info/go/fuksiarz/ Fuksiarz daje zwrot 100% stawki do 50 PLN za pierwszy zakład wprost na konto depozytowe (bez obrotu). W każdym następnym dniu można korzystać z Cashbacku bez limitu na LaLiga do 200 PLN, a także Cashback na sporty wirtualne.

  Czy Fuksiarz ma kod promocyjny?

  Fuksiarz kod promocyjny nie jest konieczny. Rejestracja z naszego linku gwarantuje zwrot 100% do 50 PLN na pierwszy zakład na koncie, cashback do 200 PLN każdego dnia, Cashback na sporty wirtualne. Wszystkie cashbacki wypłacane są na konto depozytowe.

  Fuksiarz jest legalny?

  Bukmacher Fuksiarz to oczywiście w pełni legalny polski bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów.

  Piotr

  Piotr

  Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

   laurWięcej
   Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

   50 pln

   50 pln

   Zwrot bez obrotu 100% do 50 PLN

   200 pln

   200 pln

   200 PLN Cashback na LaLiga

   10 pln

   10 pln

   10 PLN FREEBET na Apce

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

   laurWięcej
   50pln
   Betclic
  1. 1-krotny obrót bonusu na start
  2. Szeroka oferta na zakłady
  3. 50 zł bonus z kodem
  4. Gra bez podatku
  5. Odbierz bonus
   3735pln
   Superbet
  6. Tydzień bez ryzyka
  7. Jerzy Dudek - ambasador
  8. Aplikacja mobilna
  9. Odbierz bonus
   760pln
   STS
  10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
  11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
  12. STS TV
  13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
  14. Odbierz bonus