Fuksiarz Kod Promocyjny | 500 PLN Bonus: Lipiec 2022
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

500 pln

500 pln

Cashback do 500 PLN

Early Payout

Fuksiarz Kod Promocyjny | 500 PLN Bonus: Lipiec 2022

Fuksiarz Kod Promocyjny | 500 PLN Bonus: Lipiec 2022

fuksiarz kod promocyjny 2022

Gdy w tym momencie pomyślisz o frazie Fuksiarz kod promocyjny, to z pewnością nie do końca wiesz o co chodzi. Mowa o nowym bukmacherze, który na początku 2021 roku otrzymał licencję. Dodatkowo na początku kwietnia Fuksiarz ogłosił, że ambasadorem marki został Krzysztof Stanowski! Jest to bardzo ciekawy ruch, bo wiąże się również ze współpracą z całym serwisem Weszło.

Jaki jest Fuksiarz Kod Promocyjny?

Kod promocyjny Fuksiarz to OBSTAWIAMY. Dzięki wpisaniu go podczas rejestracji aktywowany jest bonus na start: cashback 50% do 500 zł.

kod promocyjny fuksiarz

Mamy nowy bonus Fuksiarz! Wystarczy wpłacić 50zł, a bukmacher przyzna miesięczny Pakiet Polsat Box Go Sport. Dzięki temu można oglądać Ligę Mistrzów, czy Puchar Polski.

Marka wystartowała w tym roku, dokładnie w marcu 2021 i zaczęła oferować zakłady sportowe. Na jaki kod promocyjny można liczyć w 2022 roku? Jakie da on profity?

Fuksiarz kod promocyjny 2022

No właśnie, zawsze gdy myślimy o kodzie promocyjnym do bukmachera, to automatycznie na myśl nasuwają się dodatkowe profity. Dlatego identycznie możemy myśleć na temat Fuksiarza.

Bukmacher zdecydował się na dodanie kodu promocyjnego, promocja powitalna z kodem jest już aktywna! Wystarczy skorzystać z naszego linka, aby dostać 50% cashback do 500 PLN na start. Co ważne, zwrot za ewentualną porażkę dostaniemy na konto depozytowe. Nasz kod promocyjny Fuksiarz to: OBSTAWIAMY

Mamy nowy bonus! Wystarczy wpłacić 50 PLN, a Fuksiarz przyzna miesięczny Pakiet Polsat Box Go Sport. Dzięki temu można oglądać Ligę Mistrzów, czy Puchar Polski.

fuksiarz bonus

Na szczęście Fuksiarz kod promocyjny OBSTAWIAMY jest już aktywny i dzięki temu gracze mogą korzystać z bonusu na start bukmachera. Trzeba przyznać, że jest to wyróżniająca się oferta na rynku. Fuksiarz bonusem pokazał, że jest świadomy iż jako nowy podmiot musi zaskakiwać.

Po Fuksiarzu obiecywaliśmy sobie dużo, ponieważ chodzą pogłoski o powiązaniu tej marki z inną, światową, która jest bardzo dobrze znana także graczom w Polsce. Wydaje się, że firma dąży do powtórzenia swojej jakości międzynarodowej na naszym rynku. Z zainteresowaniem będziemy się przyglądać dalszemu rozwojowi bukmachera.

O jakim powiązaniu mowa? Fuksiarz bukmacher i opinie graczy – tutaj piszemy więcej.

Teraz o bukmacherze wiemy już znacznie więcej, ponieważ jego ambasadorem jest Krzysztof Stanowski. To na pewno wzmocnienie brandu Fuksiarza, który musi zaskarbić sobie zaufanie u graczy. Postać dziennikarza, właściciela portalu Weszło na pewno budzi pozytywne emocje. Choć dla wielu pasjonatów sportu, Stanowski jest postacią kontrowersyjną, to na pewno znaną. Jego profil na Twitterze jest najbardziej angażującym w Polsce.

Fuksiarz bonus, czyli 500 PLN na start

“Prawdziwy cashback” – tak Fuksiarz reklamuje swój bonus na start. O co chodzi w tej promocji?

Z grubsza jest to klasyczny cashback, w którym dostajemy zwrot postawionej stawki. Co najważniejsze, środki są przyznawane na konto depozytowe. Możemy je od razu wypłacić. Pamiętajcie jednak, aby wpisać w Fuksiarzu kod promocyjny: OBSTAWIAMY.

fuksiarz bonus na start

Kwota bonusu Fuksiarza to 500 PLN, jednak w formie 50% od postawionej stawki. Na przykładzie chęci otrzymania maksymalnego zwrotu musimy postawić za dokładnie 1137 PLN, aby dostać 500 PLN w przypadku porażki.

Kolejną kwestią, o której musimy pamiętać, to warunki pierwszego zakładu. Otóż kupon musi składać z co najmniej dwóch zdarzeń, a kurs każdego z nich musi wynosić minimum 1.20. Tylko wtedy załapiemy się na cashback.

Cashback 50% do 500 PLN w Fuksiarzu!

500 PLN

500

PLN

Cashback do 500 PLN Zwrot w gotówce do 500 zł w przypadku przegranego kuponu. Zagraj za np. 50 zł i odbierz 25 zł bez obrotu, jeśli nie trafisz zakładu. Środki za wygrany kupon też wypłacisz bez obrotu.

PLN

Early Payout Jeśli drużyna, na którą obstawiłeś prowadzi 2:0 zakład jest rozliczany, jako wygrany! Końcowy wynik nie ma znaczenia.

Mamy nadzieję, że już wkrótce Fuksiarz kod promocyjny pozwoli nam na otrzymanie wyższego cashbacku, może nawet do 600 PLN?

Oprócz standardowego bonusu Fuksiarz proponował także darmową subskrypcję Przeglądu Sportowego na 3 miesiące po rejestracji. Oferta jednak dobiegła końca, choć była naprawdę ciekawa. Liczymy na podobne inicjatywy ze strony bukmachera!

Omawiany bukmacher nie zawiódł, a nasz kod bonusowy Fuksiarz: OBSTAWIAMY pozwala na jeszcze więcej radości z korzystania z jego usług. Pierwszy kod Fuksiarz otrzymaliśmy w lipcu 2021 roku. Na szczęście nie musieliśmy zbyt długo czekać na przyznanie specjalnego kodu dla naszej społeczności! Aktywowanie specjalnego bonusu Fuksiarz nastąpiło to jeszcze w roku 2021 – to szczególnie przydało się przed wielką, piłkarską imprezą jaką będzie EURO. Na ten czempionat bukmacherzy ostrzą sobie zęby i nie ma się co dziwić…

Fuksiarz bonus Early Payout

Jest to rozwiązanie, które możemy znaleźć w Bet365. Dotychczas mogliśmy jedynie zazdrościć zagranicznym typerom, bo my nie możemy obstawiać u giganta bukmacherskiego.

Teraz to się zmienia, ponieważ Fuksiarz zaproponował Early Payout. Jak to działa?

bonus fuksiarz early payout

Infografika świetnie przedstawia sedno sprawy. Obstawiamy konkretny mecz, a jeśli postawiona drużyna prowadzi dwiema bramkami, to zakład jest trafiony. Bez względu na to, jaki finalnie padnie wynik.

Od siebie dodamy tylko jeszcze, że oferta Early Payout obejmuje:

 • Ligę Mistrzów
 • Ligę Europy
 • Ekstraklasę
 • Premier League
 • La Liga
 • Serie A
 • Bundesligę

Fuksiarz bonus od depozytu

Najpopularniejszą promocją na start wśród polskich bukmacherów jest właśnie bonus od depozytu. Większość krajowych podmiotów oferuje właśnie dodatkowe środki od wpłaty. Fuksiarz nie zrobił tego samego. Czy kod promocyjny doda ten bonus do pakietu powitalnego? Póki co tak nie jest, ale mamy nadzieję, że wydarzy się to już wkrótce. O wszystkim będziemy informować w specjalnym tekście: fuksiarz freebet bez depozytu.

Bonus od depozytu nie bez przyczyny jest najpopularniejszym, ponieważ jest on dobrą promocją zarówno dla gracza jak i bukmachera. Chociaż zawsze należy sprawdzać również warunki i nie dać się skusić wyłącznie samą kwotą. Często obostrzenia dotyczące wypłacenia takich dodatkowych środków mogą okazywać się niemal niemożliwe do realizacji. Co niektórzy w związku z tym wolą mniej… ale z przyjaznymi warunkami. Składa się na to kwestia obrotu, kursu minimalnego kuponu czy terminu na dokonanie obrotu.

Na ten moment bonus Fuksiarza nie zakłada formy od wpłaty depozytu. Tak też w tej chwili już wiemy, że kod promocyjny go nie aktywuje. Wcześniej mogliśmy opierać się na tym, co oferuje bukmacher, który ma być powiązany z omawianą firmą… a ten ma u siebie bonus od depozytu 100% do 1200 złotych.

fuksiarz bonus na start

Jeżeli chodzi o kwotę, to jest to solidna suma. Z pewnością gracze by nie narzekali, a być może w przyszłości nasz kod promocyjny do Fuksiarza będzie dodawał bonus od depozytu. Kto wie, może się zdarzyć, że w pewnym momencie ten bukmacher zmieni podejście, ale póki co i tak jest OK!

Fuksiarz Cashback bez końca

Wielu z nas często zastanawia się, jak bukmacher może zatrzymać gracza po odebraniu bonusu powitalnego. Fuksiarz cashback bez końca to promocja dla stałych graczy, przysługuje po wykorzystaniu bonusu na start.

Jest to promocja stała, dzięki której stale możemy zgarniać zwrotu. Na czym polega? W zależności od tego, ile pozycji mamy na kuponie, taki dostaniemy zwrot.

Po aktualizacji cashbacku Fuksiarza dostaniemy 7% za zakłady single, 10% za duble i 12% za triple. Wcześniej było to kolejno 5, 7 i 10%. Zmiana zdecydowanie na plus!

fuksiarz cashback

Jednostkowe zdarzenie nie może mieć mniejszego kursu niż 1.20. Co więcej, do zwrotów kwalifikują się tylko zakłady postawione ze specjalnej oferty “cashback”. Znajduje się ona w lewym-górnym roku strony, obok boostów i popularnych zakładów.

fuksiarz bonus cashback

Promocja Fuksiarza cashback bez końca jest zdecydowanie ciekawym produktem. Żaden z bukmacherów nie przyznaje bonusów ze zwrotem na konto depozytowe dla stałych klientów.

W ramach bonusu Fuksiarza można zgarnąć codziennie aż do 900 zł w gotówce. Zwrot jest przyznawany natychmiastowo, nie ma konieczności obrotu i czekania.

fuksiarz bonus dla stałych graczy

Cashback na wirtuale w Fuksiarzu

W ostatnim czasie Fuksiarz poszerzył ofertę swojego cashbacka o wirtualną piłkę nożną. W tej chwili za każde obstawiane kuponu otrzymamy zwrot środków. Aby łapać się do promocji wystarczy mieć kurs minimalny na kuponie na poziomie 1.20. Co na sportach wirtualnych wydaje się bardzo prostym zadaniem.

Tak prezentuje się rozkład % cashbacka od stawki w stosunku do ilości zdarzeń:

1 = 3%
2 = 5%
3 = 8%
4 = 10%
5 = 12%
6+ = 14%

cashback fuksiarz na sporty wirtualne

Na cashback nie ma ograniczeń. Z promocji możecie korzystać 24/7 i bez limitu stawek czy otrzymanych zwrotów.

Darmowe zakłady w Fuksiarzu za kod promocyjny?

Kto nie lubi darmowych zakładów? Freebet to jeden z bardziej lubianych bonusów przez graczy. Jednak naturalnie nie wszystkie zakłady sportowe lubią ofertować tę promocję. Co tylko pokazuje, że jest to korzystne dla gracza. Czasami w zdobyciu darmowego zakładu pomaga kod promocyjny – tak jest chociażby w przypadku freebetów bez depozytu u bukmacherów. Być może podobnie będzie z Fuksiarzem?

fuksiarz bonus

Opierając się jednak na tym, że omawiany bukmacher będzie powiązany z światową marką, znowu patrzymy jak to wygląda. Fuksiarz nie zdecydował się na tę promocję na start. Wydaje się, że w późniejszym etapie powinniśmy ją dostać.

Fuksiarz kod promocyjny na start, a stałe promocje

Opisaliśmy sobie, że kod promocyjny to wyższe bonusy na start. Jak to za to wygląda w przypadku stałych promocji? U każdego bukmachera ta kwestia nie jest uzależniona od specjalnych kodów i nie inaczej jest w Fuksiarzu. Niemniej element bonusów dla starych graczy to coś, co już nie tyle przyciąga klientów, co ich zatrzymuje.

Dlatego Fuksiarz bonusów nie odpuścił i przygotował wcześniej wymieniony Early Payout, czy Mega Kursy Boost. W ostatnim czasie został dodany również Cashback na sporty wirtualne, co z pewnością spodoba się wielbicielom wyścigów konnych (wirtualnych).

Widać to po działaniach obecnych bukmacherów w Polsce, że wręcz prześcigają się w coraz to nowszych, coraz wymyślniejszych i atrakcyjniejszych propozycjach. Nie ma się co dziwić, bowiem konkurencja rośnie, co doskonale widać właśnie. O ile kod promocyjny Fuksiarz zachęca do rejestracji, to promocje dla wszystkich pozwolą na utrzymanie u siebie graczy.

Po raz kolejny odwołując się do „marki matki” jak mówią pogłoski powinno być dobrze… i z pewną świeżością na polskim rynku. Wiele nowych promocji, których jeszcze gracze nie znają. W tym m.in. loteria na sześciocyfrową kwotę! Oczywiście takie rzeczy realizował już STS czy TotalBet, ale nowy bukmacher?

W przypadku Fuksiarza nie dostaliśmy loterii, ale mamy inną, nietuzinkową promocję!

Kod promocyjny Fuksiarz, a inni bukmacherzy

Nasz Fuksiarz kod promocyjny to OBSTAWIAMY – klasycznie, zgodnie z nazwą naszej społeczności! Na rynku działa już legalnie 19 innych firm. Do kilku zakładów sportowych posiadamy specjalne kody, które pozwalają na zdobycie wyższej kwoty bonusów. Poniżej lista wszystkich bukmacherów z naszymi najlepszymi kodami promocyjnymi oraz pakietami powitalnymi:

 • Betclic
  • Kod Promocyjny: OBSTAWPL
  • Na start: cashback do 200 PLN
 • eWinner
  • Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
  • Na start: Zakład cashback do 110 PLN oraz bonus od depozytu do 500 PLN
 • Fortuna
  • Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
  • Na start: Zakład cashback do 600 PLN, bonus od depozytu do 2000 PLN oraz freebet 20 PLN
 • forBET
  • Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
  • Na start: Zakład cashback do 1200 PLN, bonus od depozytu do 2050 PLN, gra bez podatku przez dwa tygodni
 • TotalBet
  • Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
  • Na start: Bonus od depozytu do 5000 PLN oraz freebet do 50 PLN
Jaki jest bonus Fuksiarza?

Fuksiarza proponuje bonus w postaci 50% zwrotu do 500 PLN za pierwszy zakład. Cashback jest przyznawany na konto depozytowe. Możemy wypłacić stawkę lub grać dalej

Czy Fuksiarz ma kod promocyjny?

Wejdź na naszą stronę i sprawdź najnowszy kod promocyjny na KWIECIEŃ 2022! Specjalne bonusy powitalne tylko od Fuksiarza.

Fuksiarz jest legalny?

Bukmacher Fuksiarz to w pełni legalny bukmacher, posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Marketing Obstawiamy

Marketing Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  500 pln

  500 pln

  Cashback do 500 PLN

  Early Payout

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln