Fuksiarz Kod Promocyjny | 6500 PLN CASHBACK miesięcznie
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

500 pln

500 pln

Cashback do 500 PLN

50 pln

50 pln

50 PLN w Aplikacji Fuksiarza

20 pln

20 pln

20 PLN FREEBET na LaLigę

Early Payout

Fuksiarz Kod Promocyjny | 6500 PLN CASHBACK miesięcznie

Fuksiarz Kod Promocyjny | 6500 PLN CASHBACK miesięcznie

Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz kod promocyjny – tego właśnie szukasz? Fuksiarz to działający legalnie od 2021 roku polski bukmacher. Twarzą całej marki jest znany dziennikarz sportowy, twórca serwisu Weszło oraz jeden z założycieli Kanału Sportowego – Krzysztof Stanowski. Swoim autorytetem gwarantuje on, że Fuksiarz to idealny wybór dla każdego nowego gracza.

Fuksiarz kod promocyjny 2023 – co wpisać przy rejestracji?

Kod promocyjny Fuksiarz nie jest potrzebny, aby cieszyć się grą i czerpać korzyści w postaci bonusów i cashbacków. Wystarczy zarejestrować się z naszego linku, nie trzeba wpisywać kodu promocyjnego Fuksiarz. Podczas rejestracji aktywowany jest bonus na start: cashback 50% stawki do 500 zł na konto główne! Dodatkowo bukmacher pozwala na odbieranie cashbacku do 200 PLN każdego dnia – co składa się w sumie na 6500 PLN bonusu w pierwszym miesiącu przy maksymalnym wykorzystaniu promocji. Co ważne, wszelkie zwroty wpływają prosto na konto depozytowe. Daje to możliwość wypłacenia pieniędzy bez konieczności obrotu!

ODBIERZ BONUS NA START!

500 PLN

500

PLN

Cashback do 500 PLN Zwrot w gotówce do 500 zł w przypadku przegranego kuponu. Zagraj za np. 50 zł i odbierz 25 zł bez obrotu, jeśli nie trafisz zakładu. Środki za wygrany kupon też wypłacisz bez obrotu.

50 PLN

50

PLN

50 PLN w Aplikacji Fuksiarza 50 PLN Freebetu za pierwszy zawarty kupon w Aplikacji za minimum 25 PLN. Promocja skierowana zarówno do nowych jak i obecnych graczy.

20 PLN

20

PLN

20 PLN FREEBET na LaLigę 20 PLN Freebetu na zakład z oferty na LaLigę. Fuksiarz został od tego sezonu sponsorem hiszpańskiej ligi w związku z czym wyszedł naprzeciw graczom z promocją premiującą te rozgrywki.

PLN

Early Payout Jeśli drużyna, na którą obstawiłeś prowadzi 2:0 zakład jest rozliczany, jako wygrany! Końcowy wynik nie ma znaczenia.

Fuksiarz kod promocyjny 2023 – jak mogę skorzystać?

Na co można liczyć, wpisując w Fuksiarz kod promocyjny w 2023 roku? Oferta zakładów bukmacherskich w Fuksiarzu jest na tyle bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rozpoczęcie gry w Fuksiarzu z kodem promocyjnym przynieść może bardzo duże profity. Jakie?

Bukmacher Fuksiarz zdecydował się na dodanie kodu promocyjnego. Wystarczy skorzystać z naszego linku, aby dostać 50% cashback do 500 PLN na start. Co ważne, jeśli nasz pierwszy kupon nie wejdzie, to zwrot stawki dostaniemy prosto na konto depozytowe. Przypominamy, że naszym kodem promocyjnym Fuksiarz jest nasz link – > kliknij tutaj.

To nie wszystko, ponieważ Fuksiarz ma również dodatkowy rodzaj cashbacku bez limitu na hiszpańskie ligi. Maksymalna kwota tej promocji to zwrot do 200 PLN, ale można powtarzać ją raz dziennie, bez limitu. Rejestracja w Fuksiarzu z naszego linku pozwala w pierwszej kolejności na zwrot 50% stawki za pierwszy kupon, jeśli będzie on przegrany. Następnie należy wziąć pod uwagę, że dalsza przygoda z tym bukmacherem to okazja na zgarnianie kolejnych bonusów w przypadku przegranych kuponów dzięki cashbackowi bez limitu do 200 złotych.

Cashback bez limitu Fuksiarz

Bonus w Fuksiarz — czym się wyróżnia?

Oferta promocyjna dla nowych graczy Fuksiarz kod promocyjny wyróżnia się na rynku. Wprowadził on zaskakujące rozwiązania, które zachęcają do założenia konta oraz regularnej gry na tym polskim legalnym bukmacherze. Gracze mogą korzystać z bonusu na start, aby dostać 50% cashback do 500 złotych. Następnie gwarantowany jest im bonus w postaci codziennego cashbacku bez limitu na LaLiga do 200 PLN, z którego korzystać można codziennie. To jednak nie wszystko, co przygotował dla nowych graczy Fuksiarz.

Nawiązanie przez Fuksiarza współpracy z Krzysztofem Stanowskim i Kanałem Sportowym rozbudziło apetyty. Dziennikarz jest bardzo mocnym ambasadorem, z kolei Kanał Sportowy to wielki gracz na polskim rynku dziennikarstwa sportowego i nie tylko, gwarantujący wielotysięczną publiczność każdego dnia. Potwierdzeniem obiecującego i skierowanego w stronę graczy działania tej firmy jest na pewno wspominany już Fuksiarz kod promocyjny gwarantujący mocny bonus na start. Cashback ze zwrotem na konto główne doceni każdy, nawet wybredny gracz. Jednak na tym nie kończą się atuty tego polskiego bukmachera.

Kod promocyjny fuksiarz

Kod promocyjny Fuksiarz — Freebet 50 PLN w Aplikacji

Fuksiarz jak każdy poważny Gracz na rynku ma również swoją aplikację. Jest ona dostępna na Androida jak i iOS. Aplikację można pobrać na stronie bukmachera -> https://apk.fuksiarz.pl/

Co ważne, Fuksiarz postanowił nagradzać wszystkich Graczy, którzy zdecydują się korzystać z jego aplikacji. Wystarczy pobrać Apkę i zagrać pierwszy zakład w Aplikacji za minimum 25 PLN, aby otrzymać Freebet. Promocja ta skierowana jest zarówno do nowych użytkowników jak i stałych bywalców Fuksiarza.

Kod promocyjny Fuksiarz - aplikacja mobilna

Za otrzymany Freebet należy zagrać tylko raz. Wymagania na kuponie są proste. Musi to być kupon AKO, czyli złożony z co najmniej dwóch zdarzeń, z kursem każdego z nich minimum @1,40.

20 PLN Freebet na LaLigę

Fuksiarz od tego sezonu został oficjalnie jednym ze sponsorów hiszpańskiej ligi. W związku z tym wielkim przedsięwzięciem ten legalny w Polsce bukmacher przygotował dodatkową ofertę, mianowicie Freebet 20 PLN na ofertę z LaLiga.

Fuksiarz Freebet na LaLigę

Po założeniu konta wystarczy wpłacić 50 PLN i Freebet będzie od razu przypisany do Twojego konta. Następnie masz 72h, aby go wykorzystać. Za Freebet można zagrać tylko zakłady na hiszpańską ligę. Kupon musi się składać z co najmniej 2 zdarzeń, każde z kursem minimalnym @1,40. Wygrałeś? Kasa z kuponu, minus kwota Freebetu, trafia od razu na saldo główne!

Fuksiarz — co jeszcze warto wiedzieć?

Co jeszcze warto wiedzieć o tej firmie poza kodem bonusowym? Fuksiarz bukmacher i opinie graczy – tutaj piszemy więcej.

Po kilku latach działania, o bukmacherze wiemy już znacznie więcej. Jego ambasadorem jest Krzysztof Stanowski. To na pewno wzmocnienie brandu Fuksiarza, który z powodzeniem próbuje zaskarbić sobie zaufanie graczy. Postać dziennikarza, właściciela portalu Weszło oraz współzałożyciela Kanału Sportowego na pewno budzi pozytywne emocje. Krzysztof Stanowski znany jest jako dziennikarz, który nie gryzie się w język, a jego opinie często zgodne są ze sposobem myślenia opinii publicznej. Choć dla wielu pasjonatów sportu, Stanowski jest również postacią kontrowersyjną, to na pewno znaną. Jego profil na Twitterze jest jednym z najbardziej angażujących w Polsce.

Fuksiarz bonus, czyli 500 PLN na start

“Sprawdź, czy masz fuksa!” – tak Fuksiarz reklamuje swój bonus na start. O co chodzi w tej promocji? Fuksiarz bonus na start jest to klasyczny cashback, w którym dostajemy zwrot postawionej stawki. Co najważniejsze, środki są przyznawane wprost na konto depozytowe. Oznacza to, że możemy je od razu wypłacić. Pamiętajcie jednak, aby wziąć udział w promocji, należy wejść w Fuksiarz kod promocyjny w formie linku.

Kod promocyjny Fuksiarz

Fuksiarz bonus na start — szczegóły

Kwota bonusu Fuksiarz na start to minimalnie 50 PLN, a maksymalnie 500 PLN, jednak w formie 50% od postawionej stawki. Na przykładzie: chcąc zgarnąć maksymalny zwrot dzięki promocji na start, musimy postawić kupon za dokładnie 1137 PLN. Wtedy, w przypadku przegranej, dostajemy 500 PLN prosto na konto główne. Jeśli zaś kupon będzie wygrany, cała kwota również należy do nas i można ją od razu wypłacić.

Warto pamiętać o warunkach pierwszego zakładu. Pierwszy grany przez nas kupon w ramach Fuksiarz kod promocyjny musi składać z co najmniej dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich musi wynosić minimum 1.60. Są to oczywiste warunki, które trzeba spełnić, aby cieszyć się cachbackiem 50% do 500 PLN w Fuksiarzu.

Bonus powitalny fuksiarz

Fuksiarz bonus Early Payout — o co chodzi?

Kolejnym ważnym elementem oferty Fuksiarz dla nowych graczy jest Early Payout. Na czym polega? Jeśli drużyna, której zwycięstwo obstawiłeś, prowadzi już 2:0 – zakład jest rozliczany jako wygrany! Końcowy wynik nie ma wówczas żadnego znaczenia. To dodatkowy smaczek dla miłośników bukmacherki. Ileż razy zdarzało się, że obstawiona przez Ciebie drużyna wychodziła na bezpieczne, dwubramkowe prowadzenie, którego nie potrafiła dowieźć do końca meczu? W Fuksiarzu, dzięki opcji Early Payout, nie będziesz mieć już takiego problemu. Ta kapitalna opcja dotyczy oczywiście wszystkich spotkań oznaczonych wstawką “Early Payout”.

Early Payout fuksiarz

Na dzisiaj oferta Early Payout obejmuje:

 • Ligę Mistrzów
 • Ligę Europy
 • Ekstraklasę
 • Puchar Polski
 • Premier League
 • La Liga
 • Serie A
 • LaLiga
 • Ligue 1
 • Bundesligę
 • Liga Narodów
 • Mistrzostwa Świata
 • Mistrzostwa Europy
 • Eliminacje MŚ w Europie
 • Eliminacje Mistrzostw Europy
 • Early Payout w tenisie: Oferta działa na wszystkie mecze singlowe i deblowe turniejów rangi ATP i WTA

Fuksiarz — dodatkowe atrakcje

Jeszcze niedawno, oprócz standardowego bonusu na start w ramach kodu promocyjnego Fuksiarz proponował także darmową subskrypcję Przeglądu Sportowego na 3 miesiące po rejestracji, a także miesięczną subskrypcję Polsat Box. Oferta jednak dobiegła końca, choć była naprawdę ciekawa. Mamy również nadzieję, że już wkrótce najnowszy Fuksiarz kod promocyjny pozwoli nam na otrzymanie wyższego cashbacku – może nawet do 600 PLN?

Darmowe zakłady w Fuksiarzu za kod promocyjny?

Kto nie lubi darmowych zakładów? Freebet to jeden z najbardziej lubianych, a także popularnych wśród graczy bonusów. Oczywiście nie wszyscy bukmacherzy lubią ofertować tę promocję. Pokazuje to tylko, że jest to korzystna opcja dla gracza. Czasami w zdobyciu darmowego zakładu pomaga kod promocyjny – tak jest chociażby w przypadku freebetów bez depozytu u bukmacherów. Fuksiarz na tę chwilę nie ma takiej opcji, jednak możliwość zgarnięcia freebeta w Fuksiarzu rzecz jasna istnieje, biorąc udział w licznych konkursach organizowanych przez bukmachera oraz na promujących go stronach. Liczymy oczywiście na kolejne inicjatywy ze strony tego polskiego, legalnego bukmachera!

Wejście Fuksiarza na polski rynek nie zawiodło, a nasz kod bonusowy Fuksiarz: czyli rejestracja z naszego linku, pozwala na jeszcze więcej radości z jego korzystania. Pierwszy kod Fuksiarz otrzymaliśmy już w lipcu 2021 roku. Na szczęście nie musieliśmy zbyt długo czekać na przyznanie specjalnego kodu dla naszej społeczności! Aktywowanie specjalnego bonusu Fuksiarz nastąpiło jeszcze w roku 2021 – szczególnie przydało się to przed wielką piłkarską imprezą, jaką było rzecz jasna EURO2021. Już rok później można było skorzystać z naszego linku, aby zarejestrować się w Fuksiarz i obstawiać zdarzenia związane z piłkarskimi Mistrzostwami Świata 2022 w Katarze. Na te największe wydarzenia bukmacherzy ostrzyli sobie zęby i nie ma co się dziwić – turnieje się zakończyły, a w Fuksiarzu pozostali zadowoleni gracze, wciąż korzystający z jego usług. Liczymy, że w przyszłości, przy okazji Mistrzostw Świata czy Europy, sytuacja się nie zmieni i dalej będziemy mogli podzielić się z Wami dodatkowymi promocjami.

Cashback 50% do 500 PLN w Fuksiarzu!

500 PLN

500

PLN

Cashback do 500 PLN Zwrot w gotówce do 500 zł w przypadku przegranego kuponu. Zagraj za np. 50 zł i odbierz 25 zł bez obrotu, jeśli nie trafisz zakładu. Środki za wygrany kupon też wypłacisz bez obrotu.

50 PLN

50

PLN

50 PLN w Aplikacji Fuksiarza 50 PLN Freebetu za pierwszy zawarty kupon w Aplikacji za minimum 25 PLN. Promocja skierowana zarówno do nowych jak i obecnych graczy.

20 PLN

20

PLN

20 PLN FREEBET na LaLigę 20 PLN Freebetu na zakład z oferty na LaLigę. Fuksiarz został od tego sezonu sponsorem hiszpańskiej ligi w związku z czym wyszedł naprzeciw graczom z promocją premiującą te rozgrywki.

PLN

Early Payout Jeśli drużyna, na którą obstawiłeś prowadzi 2:0 zakład jest rozliczany, jako wygrany! Końcowy wynik nie ma znaczenia.

Fuksiarz Cashback bez limitu na LaLiga

Wielu z nas często zastanawia się, jak bukmacher może zatrzymać gracza po odebraniu bonusu powitalnego. Zazwyczaj oferują oni po prostu bonus po przegranym pierwszym kuponie. Fuksiarz Cashback bez limitu na LaLiga to promocja dla stałych graczy, przysługująca także już po wykorzystaniu bonusu na start. Jest to promocja stała, dzięki której codziennie możemy zgarniać cashbacki. Na czym polega? W zależności od tego ile pozycji mamy na kuponie, taki dostaniemy zwrot w przypadku przegranego kuponu. Jak już na początku wspominaliśmy, wykorzystanie Fuksiarz kod promocyjny – poza zwrotem do 500 PLN za pierwszy kupon, to także cashback 200 PLN każdego dnia! W sumie, w skali całego miesiąca może się to złożyć nawet na zwrot w wysokości około 6000 PLN. Trzeba przyznać, że takich długofalowych promocji nie ma w swojej ofercie żaden inny polski bukmacher.

Cashback Bez limitu fuksiarz

Na jakie wysokości cashbacku możemy liczyć w Fuksiarzu w ramach promocji Cachback bez limitu na LaLiga? Wszystko to wyjaśnia oczywiście poniższa tabela. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym większy cashback można uzyskać. Aby skorzystać z promocji, należy postawić kupon ze zdarzeniami z zakładki Cashback LaLiga, znajdującej się na stronie Fuksiarza. Znajdują się tam rzecz jasna zdarzenia z hiszpańskich lig. Następnie, w razie przegranego kuponu, otrzymuje się zwrot stawki zgodnie z poniższą tabelą. Zwrócone środki wpływają wprost na konto depozytowe. Można je oczywiście wypłacić lub po prostu grać dalej.

Ilość zdarzeń na kuponie% stawki wypłacany w ramach Cashback bez limitu na Laliga
11%
22%
33%
44%
55%
68%
712%
815%
917%
10-1920%
20-2935%
3050%

Fuksiarz Cashback bez limitu na LaLiga 200 PLN każdego dnia — bez limitu

Do tej promocji kwalifikują się rzecz jasna tylko zakłady postawione ze specjalnej zakładki “Cashback bez limitu na LaLiga”. Znajduje się ona u góry strony, a także w lewym pasku opcji – między zakładkami “Zakłady na żywo” oraz “Sporty Wirtualne”. W ramach bonusu w Fuksiarzu można otrzymać codziennie aż do 200 PLN w gotówce. Cashback jest przyznawany natychmiast, nie ma konieczności czekania na weryfikację, czy też obowiązku obrotu środków bonusowych.

Cashback na sporty wirtualne w Fuksiarzu

Bogata oferta Fuksiarza zawiera także możliwość gry sportów wirtualnych. Dla miłośników tego typu rozrywki, bukmacher przygotował oczywiście bonus Cashback. Jak on działa? Tutaj za każdy przegrany kupon, który spełnia warunki promocji, otrzymasz zwrot 3% stawki. Aby wziąć udział w promocji, należy postawić kupon na sporty wirtualne, w którym każde pojedyncze zdarzenie będzie miało kurs większy niż 1.20. Maksymalna stawka jednego kuponu to 2000 złotych. Jeśli kupon będzie przegrany, Cachback zostanie wypłacony wprost na konto depozytowe.

Bonusy w Fuksiarz

Reasumując, Fuksiarz oferuje swoim nowym, jak i stałym graczom bardzo bogatą ofertę bonusów oraz zwrotów. Cashback 50% do 500 PLN na pierwszy zakład, Cachback bez limitu na LaLiga do 200 PLN każdego dnia, bonus Early Payout czy bonus na sporty wirtualne. Wszystkie te opcje prowadzą do jednego – do gotówki na waszym koncie depozytowym, którą możecie od razu wypłacić. Rzecz jasna bez czekania, bez obracania. Za to Fuksiarzowi należą się wielkie brawa.

Cashback na wirtualne sporty fuksiarz

Fuksiarz kod promocyjny na start, a stałe promocje

Istnieje przekonanie, że kod promocyjny u bukmachera oznacza bonusy na start. I tyle. W Fuksiarzu jest inaczej, gdyż oprócz tego, oferuje on także stałe promocje. Element bonusów dla stałych graczy to coś, co nie tylko przyciąga klientów, ale też ich zatrzymuje. Dlatego też Fuksiarz w tej kwestii pnie się na szczyt ofert bukmacherskich, przygotowując wcześniej wymienione Early Payout, Mega Kursy Boost, Cashback bez limitu na Laliga, Cachback na sporty wirtualne czy niedawno odpalona Fuksomania.

Kod promocyjny fuksiarz

Bukmacherzy w Polsce wręcz prześcigają się w coraz to nowszych, coraz wymyślniejszych i atrakcyjniejszych propozycjach. Nie ma się co dziwić, ponieważ konkurencja rośnie, co doskonale widać. Fuksiarz wyróżnia się wśród nich, oferując bonus na start, ale również ogromne promocje dla stałych graczy. Przypominamy, że wszystko już na was czeka, wystarczy skorzystać z Fuksiarz kod promocyjny i założyć konto z naszego linku -> https://obstawiamy.info/go/fuksiarz/.

Kod promocyjny Fuksiarz, a inni bukmacherzy

Nasz Fuksiarz kod promocyjny to – klasycznie, zgodnie z nazwą naszej społeczności! Na rynku działają już legalnie 22 inne firmy. Do kilku bukmacherów posiadamy specjalne kody, które pozwalają na zdobycie wyższej kwoty bonusów. Kto nie lubi darmowych zakładów? Niektórzy operatorzy mają w swojej ofercie darmowych zakład, tak jest w przypadku freebetów bez depozytu u bukmacherów Poniżej lista wszystkich bukmacherów z naszymi najlepszymi kodami promocyjnymi oraz pakietami powitalnymi:

 • Betfan (sprawdź na naszej stronie -> opinie o Betfan)
  • Kod Promocyjny: OBSTAWIAMY
  • Na start: Zakład bez ryzyka do 600 PLN, Freebet 60 PLN oraz bonus od depozytu do 1000 PLN
 • BetX
  • Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
  • Na start: Bonus powitalny aż do 850 PLN, w tym 50 PLN Freebetu tylko z naszym kodem promocyjnym BetX
 • Fortuna
 • forBET
  • Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
  • Na start: Zakład bez ryzyka forbet do 1200 PLN, bonus od depozytu do 2050 PLN, gra bez podatku przez dwa tygodni
 • Betclic
Jaki jest bonus Fuksiarza?

Z kodem promocyjnym w formie linku: https://obstawiamy.info/go/fuksiarz/ Fuksiarz daje cashback w postaci 50% stawki do 500 PLN za pierwszy zakład wprost na konto depozytowe. W każdym następnym dniu można korzystać z Cashbacku bez limitu na LaLiga do 200 PLN, a także Early Payout i Cashback na sporty wirtualne.

Czy Fuksiarz ma kod promocyjny?

Fuksiarz kod promocyjny nie jest konieczny. Rejestracja z naszego linku gwarantuje cashback 50% do 500 PLN na pierwszy zakład na koncie, cashback do 200 PLN każdego dnia, Cashback na sporty wirtualne. Wszystkie cashbacki wypłacane są na konto depozytowe.

Fuksiarz jest legalny?

Bukmacher Fuksiarz to oczywiście w pełni legalny polski bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  500 pln

  500 pln

  Cashback do 500 PLN

  50 pln

  50 pln

  50 PLN w Aplikacji Fuksiarza

  20 pln

  20 pln

  20 PLN FREEBET na LaLigę

  Early Payout

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln