O nas

O nas – Obstawiamy.info

Obstawiamy to projekt skupiający się wokół tematu bukmacherów w Polsce. Od 2016 roku gracze otrzymali już tysiące propozycji typów bukmacherskich z analizami. Pozwoliło to na stworzenie dużej, typerskiej społeczności, która funkcjonuje na kanałach mediów społecznościowych jak YouTube, Instagram oraz Facebook. Na tym ostatnim, poza FanPagem, funkcjonuje kilka grup skupiających ponad 200 tysięcy odbiorców, gdzie każdy może wymieniać się swoimi przemyśleniami na temat kuponów.

Logo Obstawiamy.info

Na portalu Obstawiamy.info poza regularną dawką typów bukmacherskich znajdziesz także informacje ze świata zakładów bukmacherskich, porady bukmacherskie, opisy bonusów, opinie na temat poszczególnych bukmacherów oraz kody promocyjne pozwalające na wyższe profity przez promocje.

Marek Kempa

Marka Obstawiamy to przede wszystkim Marek Kempa, czyli popularny „Łysy”. Marek Kempa od 2016 roku rozkręca projekt Obstawiamy podając typy bukmacherskie. Liczne, trafne serie sprawiły, że wielu graczy wyczekuje na kolejne filmiki z YouTube’a Obstawiamy. Z Markiem Kempą w roli głównej.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, to przejdź do zakładki Kontakt