Fuksiarz Opinie: jak wypada na tle innych bukmacherów? Porównanie

Fuksiarz Opinie: jak wypada na tle innych bukmacherów? Porównanie
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

500 pln

500 pln

Cashback do 500 PLN

50 pln

50 pln

50 PLN w Aplikacji Fuksiarza

20 pln

20 pln

20 PLN FREEBET na LaLigę

Early Payout

Fuksiarz Opinie: jak wypada na tle innych bukmacherów? Porównanie

Fuksiarz opinie 2023

Fuksiarz oficjalny sponsor LaLiga

Fuksiarz to jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku. Śmiało możemy stwierdzić, że spośród wszystkich operatorów, którzy pojawili się w 2021 roku, rozwija się najbardziej dynamicznie. Fuksiarz opinie graczy zaczął formułować już od samego początku swojego działania. Bukmacher zaznaczył swoją obecność ambasadorem w postaci Krzysztofa Stanowskiego. Fuksiarz od sezonu 2023/2024 został jednym ze sponsorów hiszpańskiej LaLiga! Pozostaje trzymać kciuki, wszak taki ruch to ogromne przedsięwzięcie. Sam produkt także zasługuje na wyróżnienie, w tym cashback na start do 500 PLN, który zbiera dobre opinie każdego, kto zaczyna swoją przygodę z Fuksiarzem.

Cashback 50% do 500 PLN – zwrot na konto depozytowe w Fuksiarzu

500 PLN

500

PLN

Cashback do 500 PLN Zwrot w gotówce do 500 zł w przypadku przegranego kuponu. Zagraj za np. 50 zł i odbierz 25 zł bez obrotu, jeśli nie trafisz zakładu. Środki za wygrany kupon też wypłacisz bez obrotu.

50 PLN

50

PLN

50 PLN w Aplikacji Fuksiarza 50 PLN Freebetu za pierwszy zawarty kupon w Aplikacji za minimum 25 PLN. Promocja skierowana zarówno do nowych jak i obecnych graczy.

20 PLN

20

PLN

20 PLN FREEBET na LaLigę 20 PLN Freebetu na zakład z oferty na LaLigę. Fuksiarz został od tego sezonu sponsorem hiszpańskiej ligi w związku z czym wyszedł naprzeciw graczom z promocją premiującą te rozgrywki.

PLN

Early Payout Jeśli drużyna, na którą obstawiłeś prowadzi 2:0 zakład jest rozliczany, jako wygrany! Końcowy wynik nie ma znaczenia.

Jakie są zasady Prawdziwego Cashbacku na start w Fuksiarzu?

 • Oferta tylko dla nowych graczy, na pierwszy obstawiony kupon
 • Minimalna kwota zakładu to 50zł
 • Aby dostać maksymalny zwrot 500zł należy obstawić za dokładnie 1137zł
 • Jeśli kupon nie wejdzie, otrzymujemy zwrot środków na KONTO DEPOZYTOWE, czyli w gotówce, do wypłaty na prywatne konto bankowe

Zobacz bukmacherów w Polsce i skorzystaj z pozostałych kodów na bonusy powitane!

Informacje o Fuksiarzu

Fuksiarz to stosunkowo nowy bukmacher. Warto zatem przytoczyć kilka najważniejszych informacji o tym bukmacherze. W punktach przedstawimy, co musisz wiedzieć o Fuksiarzu.

Potrzeby czas: 5 minut

Informacje o Fuksiarzu 💡

 1. Licencja i legalność ❗

  Fuksiarz to legalny bukmacher w Polsce. Numer licencji firmy to: PS4.6831.1.2020. Firma otrzymała zezwolenie w 2020 roku, na przełomie lutego i marca. 1 kwietnia 2021 roku ambasadorem marki został ogłoszony Krzysztof Stanowski.

 2. Nazwa firmy i adres ™️

  Spółka jest zarejestrowana pod nazwą Bukmacherska Sp. z.o.o., jednak działa pod nazwą marki Fuksiarz. Adres bukmachera to Śmiała 31, 01-523 Warszawa. Prezesem zarządu jest Aneta Tylicka, Johan Pontus Lindvall wiceprezesem zarządu, Radosław Baran członkiem zarządu.

 3. Promocja powitalna 🎁

  Fuksiarz oferuje cashback do 500 PLN na start ze zwrotem na konto depozytowe.

 4. Obsługa klienta 📧

  Aby otrzymać informacje od Fuksiarza można zgłosić się przez formularz kontaktowy (e-mail), czat na żywo lub sprawdzić FAQ.

Promocja powitalna – opinie Fuksiarz

Obecnie zakłady bukmacherskie w Polsce najczęściej korzystają z ofert powitalnych składających się np. z bonusu od depozytu, freebetów lub zakładów bez ryzyka. Fuksiarz w ofercie powitalnej postawił na zwrot za przegrany, pierwszy kupon. Niby nic takiego, ale opinie na temat warunków tej promocji są pozytywne. Dlaczego? Chociaż cashback to 50% od stawki, to wraca on na konto depozytowe. Oznacza to, że sumę można od razu wypłacić i nie jest wymagany żaden obrót.

opinie o promocji powitalnej fuksiarz

Jedyny małe “ale” to brak zwrotu pełnej stawki, a jedynie jej 50%. Zawsze jednak cenimy PRAWDZIWE cashbacki, które pozwalają nam wypłacać zwrócone środki.

Promocja jest do odebrania gdy wpiszesz nasz kod promocyjny Fuksiarz.

Niektórzy bukmacherzy łączą ze sobą różne promocje, oferując niezły pakiet. Z pewnością chcąc ściągnąć do siebie graczy, Fuksiarz już od początku musiał zadowolić opinie w kwestii bonusu powitalnego. Zwrot to jednak nie jedyny profit płynący z rejestracji u tego bukmachera.

Cashback bez limitu na LaLiga bukmachera Fuksiarz

Jednym z kolejnych rozwiązań, które na pewno zbierze ciekawe opinie w kontekście Fuksiarza będzie cashback bez limitu na LaLiga.

fuksiarz bukmacher - promocja cashback bez limitu na LaLiga

W tej promocji trzeba obstawiać zakłady ze specjalnie wyróżnionej oferty cashback LaLiga. Dzięki temu, w zależności od ilości postawionych zdarzeń, będziemy dostawać zwroty. Kwoty sięgają od 1% do nawet 50% cashbacku.

W ostatnim czasie bukmacher Fuksiarz przeprowadził zmianę tej promocji i przyznaje zwroty w gotówce! Maksymalnie do 200 zł za kupon — to kwota cashbacku bez obrotu. W innym wpisie wylistowaliśmy wszystkie zakłady bez ryzyka dostępne u polskich bukmacherów.

Fuksiarz chcąc się wykazać, mógł pójść jakąś nową, inną drogą. Zakłady sportowe przygotowują coraz oryginalniejsze oferty w tym zakresie. Mowa chociażby o możliwości obstawiania bez podatku przez pewien okres czasu od założenia konta. Fuksiarz bukmacher na start nie zaproponował niczego innego, czego byśmy jak dotąd na start nie znali. Cashback bez limitu na LaLiga jest za to czymś zupełnie nowym.

Poza tym warto śledzić zakładkę promocję Fuksiarza na bieżąco, ponieważ możemy tworzyć opinie na temat nowych promocji co jakiś czas. Tam obecnie znajdziemy między innymi Early Payout, podwyższenia kursów w ramach boostów czy Cashback na Sporty Wirtualne.

fuksiarz bukmacher

Fuksiarz opinie graczy

Fuksiarz recenzja

Na ten moment Fuksiarz to opinie o małej liczbie, ponieważ jest to młody bukmacher, który zaczyna dopiero docierać do odbiorców. Mimo to, ci którzy mieli już okazję zapoznać się z ofertą, funkcjami i promocjami nie narzekają na obstawianie właśnie na tej stronie.

Sam interfejs jest bardzo przyjazny dla typerów. To jest bardzo ważny aspekt. Układ jest dobrze znany każdemu obstawiającemu i tutaj nie ma żadnych zaskoczeń, że po lewej stronie są kategorie zdarzeń, po prawej podgląd kuponu, natomiast naturalnie w centrum znajduje się cała oferta.

Jak widać, strona jest bardzo przejrzysta. Naturalnie w barwach marki, czyli dominuje biały, czerwony i szary. Co ważniejsze, chodzenie pomiędzy zdarzeniami jest bardzo sprawne i nie trzeba czekać na przeładowywanie się strony. To bardzo ważny aspekt każdych opinii i nie inaczej jest przy Fuksiarzu.

Fuksiarz – współpraca z Kanałem Sportowym

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, ambasadorem marki został Krzysztof Stanowski. Do współpracy jest włączona cała grupa Weszło, razem z większością dziennikarzy. To daje już odbiorcom zaufanie dla Fuksiarza i z automatu przychylniejsze opinie. Mamy tutaj stempel wiarygodności firmy.

krzysztof stanowski ambasadorem bukmachera fuksiarz

Każda firma bukmacherska, a szczególnie nowa, walczy o uznanie i zaufanie wśród graczy. Ruch w postaci pozyskania tak znanej twarzy jak Stanowski, na pewno w tym pomoże. Póki co, dziennikarz aktywnie promuje firmę na Twitterze, wrzuca kupony i pyta swoich fanów o pewniaczki.

W maju 2022 roku Fuksiarz ogłosił nawiązanie współpracy z Kanałem Sportowym. Co ciekawe, razem z Superbet, który również został partnerem kwartetu influencerów.

fuksiarz z kanałem sportowym

Współpraca będzie obejmować kanał YouTube Kanału Sportowego, media społecznościowe oraz aktywacje offline. To kolejny duży krok w historii Fuksiarza, który nawiązał kooperację z jednym z największych mediów sportowych w Polsce. Kanał Sportowy może pochwalić się 844 tys. subskrypcji na YouTube, 251,2 tys. obserwujących na Twitterze oraz 129 tys. na Facebooku.

Oceniając tych nowszych bukmacherów należy zwracać uwagę na ich postęp. Wiadomo, że na początku swojej działalności Fuksiarz opinie nie będą identyczne jak przy liderach rynku w postaci STS czy Fortuny. Jednak należy tam dążyć. Póki co konkurencja, która weszła w 2021 roku nie wykazuje takiej aktywności jak omawiana firma.

Tak też należy bardzo dobrze ocenić rozwój Fuksiarza, który za moment będzie chciał namieszać póki co w walce z tymi nieco młodszymi markami. Dlaczego warto zwrócić uwagę na rozwój? Ofert na zakłady jest stale rozwijana i coraz szersza, mamy gry karciane, a gracze mogą znajdywać inne promocje dla stałych klientów Fuksiarza, co zawsze cieszy opinie.

Aplikacja mobilna Fuksiarz

Kolejnym dowodem na rozwój jest aplikacja mobilna Fuksiarz. Jakie są na ten temat opinie? Oczywiście w dzisiejszych czasach to coś, co musi posiadać każdy bukmacher, ponieważ już większość ruchu odbywa się właśnie mobilnie. Tutaj duży plus za możliwość sprawnego obstawiania, gdziekolwiek będziemy!

Opinie o Aplikacji mobilnej Fuksiarza

Aplikacja w Fuksiarzu jest szybka i przejrzysta co sprzyja szybkiemu poruszaniu się po jej interfejsie. Są to oczywiście cechy, które w obecnych czasach musi posiadać każda szanująca się firma.

Dodatkowo za pobranie aplikacji Fuksiarz oferuje Freebet 50 PLN. Jest to oferta skierowana zarówno dla nowych jak i stałych użytkowników i nie jest powiązana z promocją powitalną. Promocja Freebetu za aplikację przypisana jest do pierwszego zakładu zawartego właśnie przez apkę, więcej szczegółów znajdziecie tutaj -> https://fuksiarz.pl/freebet

Oferta zakładów w Fuksiarzu

Fuksiarz korzysta z gotowych propozycji systemowych, które proponuje SBtech. Jest to ten sam fundament, na którym swoje strony opierają forBET, Betfan, czy TOTALbet. Wymienione firmy zadowalają graczy swoimi ofertami, więc nie inne są opinie przy Fuksiarzu. Dalszy rozwój to już oryginalne zakłady i praca bukmacherów pracujących dla tego podmiotu. W tym aspekcie jeszcze jest trochę do dopracowania względem, chociażby BETFAN-a, ale i tutaj stopniowo widać postęp.

Jaka jest oferta Fuksiarza? Opinie graczy mówią, że solidnie. Każdy fan futbolu będzie zadowolony i z mnogości rozgrywek, bo znajdziemy ligi z takich państw jak Kuwejt, Jordania, Tajlandia czy Chile. Jednak głównie na co należy zwrócić uwagę to liczba rozszerzeń, która przy większych rozgrywkach w dniu meczu potrafi wynieść niemal 200 pozycji do wyboru. W tym zakłady statystyczne czy na zawodników. Dobrze, że wśród nich są rzuty rożne, kartki i łączenie liczby bramek z wynikiem i to z podpórką (np. 1X/-2,5, czyli wygrają gospodarzy lub remis, a w meczu padnie poniżej 2,5 bramki).

Oferta zakładów fuksiarz

Naturalnie zadowalająco jest nie tylko przy piłce nożnej, ale innych popularnych dyscyplinach sportowych przy obstawianiu jak tenisie ziemnym, koszykówce czy hokeju na lodzie.

Tutaj także mamy do czynienia raczej z podstawową ofertą bukmachera, połączoną z dobrze znanymi rozszerzeniami. Fuksiarz nie zaskoczył szerokością zakładów sportowych, ale też nie zawiódł. Jest solidnie.

Poza tradycyjnym obstawianie sportu znajdziemy także coraz popularniejsze sporty wirtualne oraz gry karciane. Opcje dobrze znane już od innych bukmacherów i tutaj nie ma nic wyróżniającego się. Gracze lubiący tego typu rozrywkę będą w Fuksiarzu mogli wyrażać opinie, że nie brakuje także obstawiania około kasynowego.

Zakłady na żywo

Jedną z popularniejszych form obstawiania są zakłady LIVE. W Fuksiarzu gracze nie mogą narzekać, bowiem oferta bukmachera niczym nie odstaje od konkurencji. Widok oferty na żywo jest bardzo przejrzysty i pozwala na śledzenie wielu wyników jednocześnie.

W Fuksiarzu obstawimy na żywo zarówno Ligę Mistrzów, jak i niższe ligi piłkarskie. To samo tyczy się tenisa, w którym znajdziemy ofertę na Wielkie Szlemy oraz np. na turnieje ATP25.

fuksiarz zakłady live

Własne zakłady Fuksiarz

Jeśli standardowa oferta zakładów bukmacherskich Fuksiarz nie jest dla Ciebie odpowiednia, to firma daje możliwość stworzenia własnego zakładu. To dzięki funkcji Fuks Kreator.

Fuks kreator

Bukmacher pozwala na mieszanie ze sobą kilku rynków w ramach jednego meczu. Dzięki temu opinie o Fuksiarzu zbierają kolejne pozytywne cechy. Dzięki Fuks Kreatorowi możemy wybrać mecz, np. Bayern – Borussia Dortmund i stworzyć następujące zakłady:

 • Bayern wygra + poniżej 4,5 rzutów rożnych + powyżej 1,5 kartki
 • BTTS + Lewandowski strzeli gola
 • Poniżej 4,5 gola + BTTS + Borussia Dortmund więcej rzutów rożnych

Powyższe opcje można wykorzystać np. na zakłady na Bundesligę lub inne rozgrywki piłkarskie. Fuks Kreator to bardzo dobre rozwiązanie dla graczy, którzy wiedzą dużo o konkretnym meczu i chcą to wykorzystać w ramach jednego kuponu.

Fuksiarz opinie – wpłaty i wypłaty

Fuksiarz posiada szeroki zakres metod płatności. Co nie powinno dziwić, opinie o metodach wpłat i wypłat tego bukmachera są pozytywne. Minimalny depozyt, jaki możemy wpłacić to 1zł, operator nie pobiera żadnych prowizji za transakcje, a wpłata księguje się natychmiastowo 24/7.

metody płatności fuksiarz

Dla graczy oprócz wpłat, nie mniej ważne, albo i najważniejsze są wypłaty. Fuksiarz proponuje ekspresowe wypłacanie środków z konta bukmacherskiego na prywatne. Nie tyczy się to jednak wszystkich banków, ale na szczęście większości najpopularniejszych.

Natychmiastowe wypłaty 24/7 w Fuksiarzu realizowane są do następujących banków:

 • mBank
 • Inteligo
 • ING Bank Śląski
 • Alior Bank
 • PKO BP
 • Credit Agricole
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • GetIn Bank

Firma bukmacherska na szczęście nie pobiera żadnych prowizji za ekspresowe wypłaty. Określony środki wypłacimy zatem w całości, bez ukrytych opłat. Pieniądze błyskawicznie trafią na nasze konta.

Ponadto Fuksiarz korzysta także z usług takich firm jak: PayU, Dotpay, Tpay.com i Przelewy24.

Sporty Wirtualne i Gry Karciane

Wszyscy polscy bukmacherzy posiadają sporty wirtualne i gry karciane w swoich ofertach. Niektórzy dodawali je z czasem po starcie na rynku. Tutaj na pochwałę zasługuje Fuksiarz, który uruchomił platformę z gotowym produktem.

W ramach Sportów Wirtualnych tego bukmachera obstawimy Piłkę Nożną – Liga Fuksiarz, Koszykówkę, Piłkę Nożną – Mistrzostwa, a także Tenis. Do tego warto podkreślić promocję cashback, który tyczy się piłki nożnej, w którym to zyskamy do 14% zwrotu stawki za postawienie min. 6 zdarzeń na kuponie.

Jeśli interesuje nas obstawianie Gier Karcianych Fuksiarza, to firma przygotowała ofertę na Black Jack i Pokera. Jest to standardowy produkt stosowany m.in. w Betclic.

gry karciane fuksiarz

Obsługa klienta

Każdy bukmacher musi zadbać o odpowiednią obsługę swoich klientów. Każdemu z nas zdarzy się mieć pytanie dotyczące oferty, bonusów czy płatności. Od tego jest czat, formularz mailowy, a także FAQ. To ostatnie jest szczególnie intuicyjne i rozbudowane w Fuksiarzu. Znajdziemy tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wyjaśnienia są rozbudowane i napisane prostym językiem.

Konsultanci na czacie czekają na nas w godzinach 8:00 – 23:00 każdego dnia, co zapewnia pewność, iż niemal od ręki otrzymamy odpowiedzi na trapiące nas kwestie, jeśli FAQ nie spełniło naszych oczekiwań.

W ramach testów obsługi mailowej omawianego bukmachera wysłaliśmy kilka zapytań na mailowy adres kontaktowy. Odpowiedzi przychodziły najczęściej do dwóch godzin. Czas w porównaniu do konkurencji jest porównywalny.

FUKS VIP

Program lojalnościowy dotyczący obsługi klientów VIP to nowość w Fuksiarzu. Bukmacher na dedykowanej podstronie wymienia korzyści płynące z FUKS VIP i zachęca do kontaktu z dedykowanym menadżerem.

Mówiąc bardzo ogólnie i w skrócie, żeby otrzymać dostęp do elity graczy musisz wyróżniać się swoją aktywnością, obstawiając zakłady w Fuksiarzu.

Jakie korzyści płyną z programu VIP Fuksiarza?

 • Oferty i bonusy – dedykowane tylko dla członków
 • Dedykowana obsługa
 • Priorytetowe wypłaty
 • Zaproszenia na eventy – np. mecze piłkarskie

Porównanie z innymi bukmacherami

Ciężko porównywać Fuksiarza do wyjadaczy na rynku, czyli Fortuny, STS czy forBET. Warto jednak zestawić firmę z podobnymi stażowo markami, jak BetX, Betcris, czy Betters. W tej części tekstu porównamy Fuksiarza z innymi bukmacherami pod kątem bonusu powitalnego, aplikacji mobilnej, transmisji na żywo oraz oferty zakładów.

BukmacherBonus powitalnyAplikacja mobilnaTransmisje na żywoOferta zakładów
FuksiarzCashback 500 PLNAndroid i IOSBrakSzeroka + Fuks Kreator
BetXBonus powitalny aż do 850 PLNAndroid i IOSBrakSzeroka
BetfanBonus 200%Android i IOSBrakSzeroka
BettersFreebet startowyAndroid i IOSBrakSzeroka

W tym momencie do porównania cashbacków u powyższych bukmacherów warto dodać, że tylko Fuksiarz zwraca stawkę na konta depozytowe. Ponadto BetX wyróżnia się pełną aplikacją mobilną. To wątki, które wciąż są do nadrobienia przez młode marki.

Nasza opinia o Fuksiarzu

Fuksiarz to jeden z nowszych bukmacherów, którego warto obserwować. Oferta powitalna zachęca do postawienia swojego pierwszego kuponu na stronie, dlatego pierwsze opinie o Fuksiarzu są dobre. Liczba zakładów pozwala większości obstawiającym być usatysfakcjonowanymi. Chociaż Fuksiarz jeszcze musi pracować na swoje opinie, to recenzując przez pryzmat stażu widzimy potencjał w tej marce. Postawiono na rozwój, interfejs jest przyjazny, natomiast sam produkt stopniowo się rozwija.

Znamy pakiet powitalny, ofertę zakładów i co ciekawe, pierwszy sponsoring! Bukmacher został sponsorem Polskiej Federacji Padla. Niedawno również firma ogłosiła oficjalnie, że Fuksiarz został sponsorem LaLiga. Z tego względu na pewno można spodziewać się dodatkowych atrakcji.

FAQ

Czy Fuksiarz ma kod promocyjny na start?

Tak, po użyciu przy rejestracji kodu promocyjnego OBSTAWIAMY możesz zagrać swój pierwszy, bezpieczny kupon – w wypadku porażki dostaniesz zwrot 50% stawki do 500 PLN na konto depozytowe, z którego środki można od razy wypłacić.

Czy Fuksiarz jest legalny?

Tak, Fuksiarz to legalny, polski bukmacher. Firma wystartowała rok po otrzymaniu licencji Ministerstwa Finansów -w 2021 roku. Działa tylko online.

Bukmacher Fuksiarz, jakie ma opinie?

Fuksiarz to najdynamiczniej rozwijający się bukmacher z nowych, legalnych operatorów w 2023 roku. Oferta na zakłady stale rośnie, natomiast bonus na start zachęca do rozpoczęcia przygody z tą firmą. Opinie wskazują, że to bardzo solidny bukmacher. Jednak nadal pracuje, żeby się wyróżnić. Niemniej ma ogromny potencjał na przyszłość.

Czy bukmacher Fuksiarz ma szeroką ofertę bukmacherską?
Tak, Fuksiarz ma szeroką ofertę bukmacherską. Można w nim zagrać między innymi piłkę nożną, hokej na lodzie czy koszykówkę, z różnymi wariantami zakładów do wyboru.

Czy bukmacher Fuksiarz oferuje transmisje online?
Aktualnie Fuksiarz nie oferuje transmisji online.

Czy bukmacher Fuksiasz posiada własną aplikację?

Tak, aplikację można pobrać ze strony bukmachera zarówno na systemy Android jak i iOS.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  500 pln

  500 pln

  Cashback do 500 PLN

  50 pln

  50 pln

  50 PLN w Aplikacji Fuksiarza

  20 pln

  20 pln

  20 PLN FREEBET na LaLigę

  Early Payout

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln