Fuksiarz opinie – kim będzie nowy bukmacher?

Fuksiarz opinie – kim będzie nowy bukmacher?
Już niedługo!

0 pln

Czekamy na ofertę powitalną Fuksiarza

Fuksiarz opinie – kim będzie nowy bukmacher?

Rynek bukmacherski w Polsce ciągle rośnie i rok 2021 prawdopodobnie tego nie zmieni. Już niedługo ma się pojawić nowa firma, która trochę zamiesza. O kim mowa? Fuksiarz. Na opinie samego produktu musimy jeszcze poczekać, ale już możemy śmiało przewidywać, że będzie dobrze i są ku temu powody. W dalszej części tekstu dowiesz się, czego można spodziewać się po Fuksiarzu i jakie są nasze opinie na temat potencjalnego, nowego gracza.

Opinie o Fuksiarzu

Fuksiarz – opinie graczy

Jeszcze nie do końca wiemy jak dokładnie będzie wyglądał nowy bukmacher. Nie tylko strona Fuksiarza jeszcze nie wystartowała, ale ta firma nadal czeka na licencję Ministerstwa Finansów. Z tego względu przyjdzie nam wstrzymać się z opiniami graczy na temat funkcjonalności samej strony oraz wszelkich ocen na temat tych zakładów sportowych.

Mimo to, już teraz możemy sobie zacierać ręce na wejście tego nowego bukmachera. Dlaczego? Chociaż nazwa może tego nie wskazywać, to Fuksiarz jest powiązany ze znaną, światową marką, Betsson. Na pewno wielu z Was kojarzy tę firmę i być może nawet tam obstawiała. Jednak mowa tutaj o nielegalnym operatorze. Niewątpliwie Betsson miał i nadal ma pozytywne opinie wśród graczy, co każe nam sądzić, że nie inaczej będzie z Fuksiarzem.

Fuksiarz już od dłuższego czasu stara się o odpowiednią licencję z Ministerstwa Finansów, żeby poszerzyć, jak to potocznie się mówi, grono bukmacherów w Polsce. Obserwując różne informacje wygląda na to, że to już tylko kwestia czasu. Z pewnością nowy operator chce zdążyć przed rozpoczęciem się nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Póki co, lista operatorów, którzy mogą udzielać zakładów wynosi 19… do czasu.

Nie ma roku w ostatnich latach, żeby rynek zakładów bukmacherskich się nie poszerzał. Jakby sama informacja o powiązaniu ze światową marką nie starczała, to warto zobaczyć jak radzą sobie ci najmłodsi bukmacherzy i jak szybko się rozwijają.

nowi bukmacherzy 2020

Co prawda firmy, które rozpoczęło działalność w 2020 roku jeszcze nie zwojowały mocno rynku. Jednak inaczej ma się sprawa z tymi, które otworzyły swoje strony w 2019 roku – Betclic, eWinner czy BETFAN to już dziś ulubione zakłady sportowe dużej rzeszy graczy. Coraz większa konkurencja wzmaga postęp i najlepiej widać to właśnie po wspomnianych markach, bo zaledwie ponad rok działania pokazuje zmiany na plus niemal każdego miesiąca.

Tu dowiesz się więcej o wszystkich nowych bukmacherach w Polsce – > https://obstawiamy.info/nowi-bukmacherzy/

O ile eWinner i BETFAN to marki, które zaczynały od zera, tak Betclic to bliższy przykład Fuksiarzowi. Ten także opinie będzie już zbierał być może od graczy, którzy rozpoznają w nim światową, znaną i lubianą markę. Chociaż główną różnicą jest tutaj nazwa – Betclic zachował ją w Polsce, natomiast Fuksiarz będzie miał przed sobą do wykonania trochę roboty związanej z brandingiem. Opinie graczy o Betclic od razu po wejściu do Polski były solidne. Jeżeli Fuksiarz zostanie skojarzony łatwo z Betssonem, nie inaczej będzie tutaj. Nawet jeśli nie przez branding, to kopiując produkt, gracze powinni docenić samą jakość kreując opinie o Fuksiarzu.

Opinie o ofercie zakładów sportowych Fuksiarza

Tak jak prędzej wspomnieliśmy, na ten moment Fuksiarz jeszcze oficjalnie nie rozpoczął swojej działalności. Tym samym nie możemy zobaczyć i ocenić oferty na zakłady sportowe. Pozostajemy jedynie w domysłach. Opierając się na pogłoskach, jakoby ta nowa marka miała być powiązana z Betssonem, możemy być spokojni.

Jaka będzie oferta Fuksiarza? Opinie na temat tej Betssona są bardzo dobre, więc dlatego zakładamy, że będzie solidnie. Oczywiście wszystko można rozłożyć na czynniki pierwsze. Tak najpopularniejszą dyscypliną w obstawianiu niezmiennie pozostaje piłka nożna. Tutaj każdy fan futbolu będzie zadowolony i z mnogości rozgrywek, bo znajdziemy ligi z takich państw jak Kuwejt, Jordania, Tajlandia czy Chile. Jednak głównie na co należy zwrócić uwagę to liczba rozszerzeń, która przy większych rozgrywkach w dniu meczu potrafi wynieść prawie 300 pozycji do wyboru. W tym zakłady statystyczne czy na zawodników. A warto pochwalić za możliwość wrzucania kilku pozycji z jednego meczu na jeden kupon.

Oferta Betsson jak Fuksiarza? Czekamy na opinie

Gracze, którzy mieli okazję grać w Betsson liczą, że Fuksiarz da im podobne opinie i radość z korzystania usług. Naturalnie zadowalająco jest nie tylko przy piłce nożnej, ale innych popularnych dyscyplinach sportowych przy obstawianiu jak tenisie ziemnym, koszykówce czy hokeju na lodzie.

Promocje i bonusy – czy Fuksiarz zadowoli opinie Klientów?

Tak jak przy ofercie, tak przy bonusach i promocjach na ten moment nie możemy napisać recenzji i opinii, co zaoferuje Fuksiarz. Jednak skoro już prędzej tak rozbudziliśmy apetyty, to z pewnością należy i w tej kwestii oczekiwać wiele. Obecnie zakłady bukmacherskie w Polsce najczęściej korzystają z ofert powitalnych składających się np. z bonusu od depozytu, freebetów lub zakładów bez ryzyka. Niektórzy nawet łączą te promocje oferując niezły pakiet. Z pewnością chcąc ściągnąć do siebie graczy, Fuksiarz już na początku będzie musiał zadowolić opinie w kwestii bonusu powitalnego. W ten sposób na pewno zachęcą graczy chociaż spróbować typować u nowego bukmachera w Polsce.

Fuksiarz chcąc się wykazać, może będzie musiał pójść jakąś nową, inną drogą. Zakłady sportowe przygotowują coraz oryginalniejsze oferty w tym zakresie. Mowa chociażby o możliwości obstawiania bez podatku przez pewien okres czasu od założenia konta. Kto wie, może Fuksiarz zaproponuje jeszcze coś innego, czego dotąd na start nie znaliśmy? Czekamy z niecierpliwością, aby uzupełniać opinie w tym temacie!

Co warto wiedzieć o Fuksiarzu

Pozostajemy przy domysłach i pogłoskach. Gdy dowiemy się więcej o Fuksiarzu, od razu uzupełnimy artykuł o opinie naszych czytelników oraz naszą recenzję. Obecnie czekamy aż ten zapowiadany, nowy bukmacher w 2021 roku zaprezentuje swój produkt i rozpocznie działanie. Niemniej informacje jakoby miał być powiązany z Betssonem są obiecujące. To gwarancja pewnej jakości. Mimo że zakłady sportowe w kraju rozwijają się w dużym tempie, co się objawia m.in. przez coraz lepsze oferty, akcje bonusowe czy aplikację mobilną, to z pewnością ta „nowa” firma wniosłaby powiem świeżości i jakości. To także byłby znak już dla obecnych, że dalej trzeba się rozwijać.

Podsumowanie, czyli finalna opinia o Fuksiarzu

Na finalną opinie o Fuksiarzu przyjdzie nam jeszcze poczekać. Pytaniem pozostaje jak długo? Trzymamy rękę na pulsie i gdy dowiemy się szczegółów, od razu o wszystkim poinformujemy. Możemy zakładać, że Fuksiarz będzie chciał wejść na rynek jak najszybciej – a na pewno zdążyć przed EURO w 2021 roku.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln
Już niedługo!

0 pln

Czekamy na ofertę powitalną Fuksiarza

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln