Fuksiarz opinie – zwrot do 500 PLN! | recenzja Obstawiamy ✅

Fuksiarz opinie – zwrot do 500 PLN! | recenzja Obstawiamy ✅
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

500 pln

500 pln

Cashback do 500 PLN

Early Payout

Fuksiarz opinie – zwrot do 500 PLN! | recenzja Obstawiamy ✅

Fuksiarz opinie 2021

Fuksiarz to jeden z nowszych bukmacherów na polskim rynku. Śmiało możemy stwierdzić, że spośród wszystkich operatorów, którzy pojawili się w 2021 roku rozwija się najdynamiczniej. Fuksiarz opinie graczy zaczął formułować już od samego początku swojego działania. Zaznaczył swoją obecność ambasadorem w postaci Krzysztofa Stanowskiego. Jednak sam produkt także zasługuje na wyróżnienie, w tym cashback na start do 500 PLN, który zbiera dobre opinie każdego, kto zaczyna swoją przygodę z Fuksiarzem.

Cashback 50% do 500 PLN – zwrot na konto depozytowe w Fuksiarzu

500 PLN

500

PLN

Cashback do 500 PLN Zwrot w gotówce do 500 zł w przypadku przegranego kuponu. Zagraj za np. 50 zł i odbierz 25 zł bez obrotu, jeśli nie trafisz zakładu. Środki za wygrany kupon też wypłacisz bez obrotu.

PLN

Early Payout Jeśli drużyna, na którą obstawiłeś prowadzi 2:0 zakład jest rozliczany, jako wygrany! Końcowy wynik nie ma znaczenia.

Jakie są zasady Prawdziwego Cashbacku na start w Fuksiarzu?

 • Oferta tylko dla nowych graczy, na pierwszy obstawiony kupon
 • Minimalna kwota zakładu to 20zł
 • Aby dostać maksymalny zwrot 500zł należy obstawić za dokładnie 1137zł
 • Jeśli kupon nie wejdzie, otrzymujemy zwrot środków na KONTO DEPOZYTOWE, czyli w gotówce, do wypłaty na prywatne konto bankowe

Zobacz bukmacherów w Polsce i skorzystaj z pozostałych kodów na bonusy powitane!

Promocje Fuksiarz: opinie klientów na plus

Obecnie zakłady bukmacherskie w Polsce najczęściej korzystają z ofert powitalnych składających się np. z bonusu od depozytu, freebetów lub zakładów bez ryzyka. Fuksiarz w ofercie powitalnej postawił na zwrot za przegrany, pierwszy kupon. Niby nic takiego, ale opinie na temat warunków tej promocji są pozytywne. Dlaczego? Chociaż cashback to 50% od stawki, to wraca on na konto depozytowe. Oznacza to, że sumę można od razu wypłacić i nie jest wymagany żaden obrót.

Bukmacher Fuksiarz zaskoczył cashbackiem na start i zebrał bardzo dobre opinie

Jedyny “haczyk” to brak zwrotu pełnej stawki, a jedynie jej 50%. Zawsze jednak cenimy PRAWDZIWE cashbacki, które pozwalają nam wypłacać zwrócone środki.

Promocja jest do odebrania gdy wpiszesz nasz kod promocyjny Fuksiarz.

Niektórzy bukmacherzy łączą ze sobą różne promocje, oferując niezły pakiet. Z pewnością chcąc ściągnąć do siebie graczy, Fuksiarz już od początku musiał zadowolić opinie w kwestii bonusu powitalnego. Zwrot to jedyny bonus powitalny Fuksiarza, ale to nie jedyna promocja czekająca tutaj na graczy.

Jednym z rozwiązań, które na pewno zbierze ciekawe opinie w kontekście Fuksiarza będzie cashback “bez końca”.

fuksiarz recenzja nowych promocji

W tej promocji trzeba obstawiać zakłady ze specjalnie wyróżnionej oferty cashback. Dzięki temu, w zależności od ilości postawionych zdarzeń, będziemy dostawać zwroty. Kwoty sięgają od 5 do nawet 50% (1 do 15 zdarzeń).

Fuksiarz chcąc się wykazać, mógł pójść jakąś nową, inną drogą. Zakłady sportowe przygotowują coraz oryginalniejsze oferty w tym zakresie. Mowa chociażby o możliwości obstawiania bez podatku przez pewien okres czasu od założenia konta. Fuksiarz bukmacher na start nie zaproponował niczego innego, czego byśmy jak dotąd na start nie znali. Cashback bez końca jest za to czymś zupełnie nowym.

Poza tym warto śledzić zakładkę promocję Fuksiarza na bieżąco, ponieważ możemy tworzyć opinie na temat nowych promocji co jakiś czas. Tak obecnie znajdziemy między innymi ranking, gdzie do zgarnięcia są freebety czy zabawę w Fantasy Premier League z nagrodami.

Fuksiarz opinie o stałych promocjach

Fuksiarz opinie graczy

fuksiarz opinie

Na ten moment Fuksiarz to opinie o małej liczbie, ponieważ jest to młody bukmacher, który zaczyna dopiero docierać do odbiorców. Mimo to, ci którzy mieli już okazję zapoznać się z ofertą, funkcjami i promocjami nie narzekają na obstawianie właśnie na tej stronie.

Sam interfejs jest przyjazny dla typujących. Co jest bardzo ważnym aspektem. Układ jest dobrze znany każdemu obstawiającemu i tutaj nie ma żadnych zaskoczeń, że po lewej stronie są kategorie zdarzeń, po prawej podgląd kuponu, natomiast naturalnie w centrum znajduje się cała oferta.

Jak widać, strona jest bardzo przejrzysta. Naturalnie w barwach marki, czyli dominuje biały, czerwony i szary. Co ważniejsze, chodzenie pomiędzy zdarzeniami jest bardzo sprawne i nie trzeba czekać na przeładowywanie się strony. To bardzo ważny aspekt każdych opinii i nie inaczej jest przy Fuksiarzu.

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, ambasadorem marki został Krzysztof Stanowski. Do współpracy jest włączona cała grupa Weszło, razem z większością dziennikarzy. To daje już odbiorcom zaufanie dla Fuksiarza i z automatu przychylniejsze opinie. Mamy tutaj stempel wiarygodności firmy.

krzysztof stanowski ambasadorem bukmachera fuksiarz

Każda firma bukmacherska, a szczególnia nowa, walczy o uznanie i zaufanie wśród graczy. Ruch w postaci pozyskania tak znanej twarzy jak Stanowski, na pewno w tym pomoże. Póki co, dziennikarz aktywnie promuje firmę na Twitterze, wrzuca kupony i pyta swoich fanów o pewniaczki.

Oceniając tych nowszych bukmacherów należy zwracać uwagę na ich postęp. Wiadomo, że na początku swojej działalności Fuksiarz opinie nie będą identyczne jak przy liderach rynku w postaci STS czy Fortuny. Jednak należy tam dążyć. Póki co konkurencja, która weszła w 2021 roku nie wykazuje takiej aktywności jak omawiana firma.

Tak też należy bardzo dobrze ocenić rozwój Fuksiarza, który za moment będzie chciał namieszać póki co w walce z tymi nieco młodszymi markami. Dlaczego warto zwrócić uwagę na rozwój? Ofert na zakłady jest stale rozwijana i coraz szersza, mamy gry karciane, a gracze mogą znajdywać inne promocje dla stałych klientów Fuksiarza, co zawsze cieszy opinie.

Kolejnym dowodem na rozwój jest aplikacja mobilna Fuksiarz. Jakie są na ten temat opinie? Oczywiście w dzisiejszych czasach to coś, co musi posiadać każdy bukmacher, ponieważ już większość ruchu odbywa się właśnie mobilnie. Tutaj plus za możliwość sprawnego obstawiania, gdziekolwiek będziemy!

Opinie o aplikacji mobilnej Fuksiarza

Tak pisząc o rozwoju można spojrzeć na firmy, które otworzyły swoje strony w 2019 roku – Betclic, eWinner czy BETFAN to już dziś ulubione zakłady sportowe dużej rzeszy graczy. Coraz większa konkurencja wzmaga postęp i najlepiej widać to właśnie po wspomnianych markach, bo dwa lata działania pokazują zmiany na plus niemal każdego miesiąca. Fuksiarz podąża tym samym krokiem i jeżeli się nie zatrzyma może wyprzedzić wspomniane marki. Nasze opinie? Każda konkurencja jest dobra, bo każda firma musi walczyć o graczy ulepszając swoje działanie.

O ile eWinner i BETFAN to marki, które zaczynały od zera, tak Betclic to inna kwestia. Ten opinie już zbierał zanim był legalnie w Polsce, bo mowa o światowej, znanej i lubianej markę. Opinie graczy o Betclic od razu po wejściu do Polski były solidne.

Opinie o ofercie zakładów sportowych Fuksiarza

Fuksiarz korzysta z gotowych propozycji systemowych, które proponuje SBtech. Jest to ten sam fundament, na którym swoje strony opierają eWinner, forBET, Betfan, czy TOTALbet. Wymienione firmy zadowalają graczy swoimi ofertami, więc nie inne są opinie przy Fuksiarzu. Dalszy rozwój to już oryginalne zakłady i praca bukmacherów pracujących dla tego podmiotu. W tym aspekcie jeszcze jest trochę do dopracowania względem chociażby BETFAN-a czy eWinnera, ale i tutaj stopniowo widać postęp.

Jaka jest oferta Fuksiarza? Opinie graczy mówią, że solidnie. Każdy fan futbolu będzie zadowolony i z mnogości rozgrywek, bo znajdziemy ligi z takich państw jak Kuwejt, Jordania, Tajlandia czy Chile. Jednak głównie na co należy zwrócić uwagę to liczba rozszerzeń, która przy większych rozgrywkach w dniu meczu potrafi wynieść niemal 200 pozycji do wyboru. W tym zakłady statystyczne czy na zawodników. Dobrze, że wśród nich są rzuty rożne, kartki i łączenie liczby bramek z wynikiem i to z podpórką (np. 1X/-2,5, czyli wygrają gospodarzy lub remis, a w meczu padnie poniżej 2,5 bramki).

Oferta fuksiarza. Pierwsze opinie po starcie bukmachera

Naturalnie zadowalająco jest nie tylko przy piłce nożnej, ale innych popularnych dyscyplinach sportowych przy obstawianiu jak tenisie ziemnym, koszykówce czy hokeju na lodzie.

Tutaj także mamy do czynienia raczej z podstawową ofertą bukmachera, połączoną z dobrze znanymi rozszerzeniami. Fuksiarz nie zaskoczył szerokością zakładów sportowych, ale też nie zawiódł. Jest solidnie.

Poza tradycyjnym obstawianie sportu znajdziemy także coraz popularniejsze sporty wirtualne oraz gry karciane. Opcje dobrze znane już od innych bukmacherów i tutaj nie ma nic wyróżniającego się. Gracze lubiący tego typu rozrywkę będą w Fuksiarzu mogli wyrażać opinie, że nie brakuje także obstawiania około kasynowego.

Opinie w Fuksiarzu o grach karcianych

Podsumowanie, czyli finalna opinia o Fuksiarzu

Fuksiarz to jeden z nowszych bukmacherów, którego warto obserwować. Oferta powitalna zachęca do postawienia swojego pierwszego kuponu na stronie. Natomiast liczba zakładów pozwala większości graczy być usatysfakcjonowanymi. Chociaż Fuksiarz jeszcze musi pracować na swoje opinie, to recenzując przez pryzmat stażu widzimy potencjał w tej marce. Postawiono na rozwój, interfejs jest przyjazny, natomiast sam produkt stopniowo się rozwija.

Znamy pakiet powitalny, ofertę zakładów i co ciekawe, pierwszy sponsoring! Bukmacher został sponsorem Polskiej Federacji Padla. Nie wiemy dokładnie co firma przygotowała dla klientów z tej okazji, ale nie możemy się doczekać. To kolejna nieszablonowa zagrywka ze strony Fuksiarza.

Czy Fuksiarz ma kod promocyjny na start?

Tak, po użyciu przy rejestracji kodu promocyjnego OBSTAWIAMY możesz zagrać swój pierwszy, bezpieczny kupon – w wypadku porażki dostaniesz zwrot 50% stawki do 500 PLN na konto depozytowe, z którego środki można od razy wypłacić.

Czy Fuksiarz jest legalny?

Tak, Fuksiarz to legalny, polski bukmacher. Firma wystartowała rok po otrzymaniu licencji Ministerstwa Finansów -w 2021 roku. Działa tylko online.

Bukmacher Fuksiarz, jakie ma opinie?

Fuksiarz to najdynamiczniej rozwijający się bukmacher z nowych, legalnych operatorów w 2021 roku. Oferta na zakłady stale rośnie, natomiast bonus na start zachęca do rozpoczęcia przygody z tą firmą. Opinie wskazują, że to bardzo solidny bukmacher. Jednak nadal pracuje, żeby się wyróżnić. Niemniej ma ogromny potencjał na przyszłość.

Marketing Obstawiamy

Marketing Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  500 pln

  500 pln

  Cashback do 500 PLN

  Early Payout

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln