Bonusy Bukmacherskie na start [LISTA GRUDZIEŃ 2021]

Gracze zaczynając swoją przygodę z obstawianiem często od razu zwracają uwagę na bonusy bukmacherskie na start. Dodatkowe środki są zachętą do założenia konta w danych zakładach sportowych, ale także pomagają w pewnym stopniu popróbować typowanie na konkretnej stronie. U nas bonusy bukmacherskie na start na wyższe kwoty z kodami promocyjnymi – analizujemy promocje.

Bonusy bukmacherskie 2021

Na początek prezentujemy bonusy bukmacherskie przygotowane w liście. Są to aktualne promocje, obowiązujące w 2021 roku. Dodatkowo, nasz ranking bonusów aktualizujemy minimum raz w tygodniu. Jeśli najpierw chcecie sprawdzić listę operatorów, to tutaj znajdują się wszyscy bukmacherzy.

Bonusy Bukmacherskie – Lista 2021

1

500 pln

500 pln

Cashback do 500zł. Zwrot bez obrotu w przypadku przegranej

500 pln
Zalety:
 • Cashback ze zwrotem na konto depozytowe
 • Gry karciane
 • Early Payout
8.8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
2

600 pln

600 pln

Zakład bez ryzyka na start. Obrót tylko 1x.

20 pln

20 pln

Freebet 20zł w formie punktów FPK. Promocja bez depozytu

2000 pln

2100 pln

100% więcej od pierwszej wpłaty. Bonus od depozytu

2720 pln
Cechy:
 • Sponsor 1. ligi piłkarskiej.
 • Happy Hours – gra bez podatku
 • Bonusy dla stałych graczy
 • Funkcja cashout
 • Funkcjonalna strona
8.7/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
3

100 pln

110 pln

Zakład bez ryzyka 110zł. Zwrot na konto depozytowe, bez obortu

500 pln

500 pln

Bonus od II depozytu do 500zł

610 pln
Cechy:
 • Custom Bet – zakład na życzenie
 • Marcin Gortat – ambasador
 • Aplikacja mobilna
 • Cashout
 • Szeroka oferta na zakłady
9/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
4

500 pln

550 pln

Cashback do 550zł za pierwszy zakład.

550 pln
Zalety:
 • Sponsor siatkarskiej reprezentacji Polski
 • Najwyższy zakład bez ryzyka na rynku
 • Szeroka oferta na zakłady
 • Nowoczesny wygląd strony
9.2/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny OBSTAWPL
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
5

0 pln

50 pln

Zakład bez ryzyka do 50zł

2000 pln

2050 pln

Bonus od depozytu do 2050zł

200 pln

200 pln

MaxiZysk do 200zł

2300 pln
Zalety:
 • Aplikacja mobilna
 • Szeroka oferta na zakłady
 • Wysokie kursy
 • Funkcjonalna strona
8.7/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
6

40 pln

50 pln

Freebety bez depozytu o wartości 50zł

5000 pln

5000 pln

Bonus od depozytu do 5000zł

5050 pln
Cechy:
 • Gra bez podatku 24/7
 • Gry Karciane
 • Sponsor FEN
 • Sponsor Warty Poznań
 • Aplikacja mobilna
8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
7

0 pln

20 pln

Freebet 20zł – tylko z kodem promocyjnym

3000 pln

3000 pln

Bonus od depozytu do 3000zł

333 pln

333 pln

Zakład bez ryzyka do 333zł

3353 pln
Cechy:
 • Liczne promocje dla stałych graczy
 • Konkurs Typer LV BET z pulą 25 000 PLN
 • Aplikacja mobilna
 • Sporty wirtualne
 • 3353 PLN bonusu z Obstawiamy
7.8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej

Najczęściej spotykane rodzaje bonusów bukmacherskich na start można podzielić na trzy rodzaje. Najpopularniejszym jest tak zwany bonus od depozytu. Największa liczba bukmacherów w Polsce posiada właśnie tego typu promocję dla nowych graczy. O co w niej chodzi?

Wysokość bonusu uzależniona jest od kwoty wpłaty. W większości przypadków to 100% dodatkowych środków o identycznej sumie, jak depozyt. Jednak oczywiście bukmacherzy nakładają górne limity, ile może wynieść taki bonus na start. Dodatkowo warto pamiętać, że każda firma ma swoje warunki dotyczące obrotu tych środków – co zrobić, aby móc je wypłacić. Konkretne przypadki rozkładamy na czynniki pierwsze w dalszej części tekstu.

bonusy bukmacherskie

Najlepsze Bonusy Bukmacherskie

Następny bonus na start bukmacher jaki może dać, który wydaje się, że ostatnio zyskuje najbardziej na popularności jest zakład bez ryzyka. Po angielsku rozpoznawalny pod nazwą cashback. Czy jest to najlepszy bonus bukmacherski na start? Jak sama nazwa wskazuje, tutaj bukmacher daje możliwości typowania bez żadnej obawy. Zazwyczaj ta promocja w ofercie powitalnej dotyczy wyłącznie pierwszego zawartego kuponu. Gdy taki zakład będzie przegrany, postawiona kwota wraca na konto.

Tak jak w przypadku bonusu od depozytu, tak przy zakładzie bez ryzyka na start, każda firma określa górny limit zwrotu. Poza tym tutaj również warunki mogą się różnić – zwrot sumy czasami można od razu wypłacić, a czasami trzeba jeszcze obrócić. Te przypadki również analizujemy poniżej w tekście.

Ciężko jednak stwierdzić, jakie są najlepsze bonusy bukmacherskie. Wszystko zależy od tego, czy zależy nam na wysokiej kwocie bonusu, czy może na braku ryzyka, czy jednak na najniższej możliwej wpłacie. W pierwsze przypadku najlepszy będzie bonus bukmacherski od depozytu, w drugim cashback, a w trzecim omówiony poniżej freebet.

Dla większości graczy chyba najbardziej ulubionym bonusem bukmacherskim na start, jest freebet. Po polsku powiemy darmowy zakład. Tutaj również jak sama nazwa wskazuje, otrzymuje się po prostu środki na obstawianie bez żadnej konieczności wkładu czy zagrania kuponu… chociaż warto zaznaczyć, że mimo takiego nazewnictwa, nie każdy bukmacher faktycznie tak traktuje klienta. Jednak są zakłady, gdzie sama rejestracja starcza, aby dostać pewną kwotę na obstawienie.

Przedstawiliśmy na wstępie te trzy rodzaje bonusów bukmacherskich na start, bo one najczęściej występują i od zawsze kojarzyły się z ofertą powitalną. Jednak rozwój rynku w Polsce sprawia, że niektórzy bardziej kreatywnie podchodzą do tej kwestii. Konkurencja wymusza nowe sposoby przyciągania. Tak między innymi niektórzy oferują na przykład… możliwość wysyłania kuponów bez podatku od stawki przez pewien okres czasu czy podwajanie wygranej jak forBET przy promocji MaxiZysk. Kiedyś promocje kojarzone z przeznaczeniem dla starych klientów, teraz również jako bonusy bukmacherskie na start.

bonus na start bukmacher

Bonus na start bukmacher – który wybrać?

Poszukując bonusu na start u bukmachera, pierwszym czynnikiem na który zwrócimy uwagę są naturalnie wysokości sum, które możemy dodatkowo otrzymać. Nie ma się co dziwić! No to mamy dla Ciebie dobrą informację, bo jako nasz czytelnik możesz otrzymać wyższe bonusy niż w standardowej ofercie danego buka, dzięki specjalnym kodom.

Fuksiarz: cashback do 500zł

Jeśli bonus na start bukmachera pozwala otrzymać zwrot stawki na konto depozytowe w przypadku porażki i to aż do 500zł, to znaczy, że warto się przy nim zatrzymać. Nasz pierwszy zakład jest bez ryzyka i gdy nasze typy okażą się błędne, to stawka wróci na nasze konto bez konieczności obrotu.

Chcesz przeczytać więcej o tej promocji? Sprawdź nasz artykuł: Fuksiarz Bonus

Fortuna: zakład bez ryzyka do 600zł, bonus od depozytu 2100zł + freebet 20zł

Fortuna względem Fuksiarza w bonusie na start bukmachera traci tylko pod kątem obrotu. Zwrot u tego operator trzeba obrócić tylko jednokrotnie. Fortuna zyskuje jednak bonusem od depozytu i freebetem. To znakomity must have powitalny.

Nasz kod promocyjny Fortuna na bonus na start – dowiedz się wszystkiego o bonusie bukmacherskim.

eWinner: zakład bez ryzyka do 110zł, bonus od depozytu do 500zł

Bukmacher eWinner bonus na start potraktował bardzo przyjaźnie dla graczy i stąd zakład bez ryzyka, którego zwrot otrzymujemy na konto depozytowe. To świetna alternatywa dla użytkowników posiadających już konta w Fortunie, STS czy Betclic.

Ranking bonusów na start 2021

Zastanawiając się, które bonusy bukmacherskie na start są najlepsze trzeba jasno powiedzieć, że nie będzie jednej odpowiedzi dla wszystkich graczy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – oferty powitalne są bardzo zróżnicowane. Sama wysokość kwoty nie powinna świadczyć o tym, czy dany bukmacher ma lepsze promocje dla nowych klientów czy nie. Pod uwagę trzeba brać także rodzaj danych aktywacji, ale przede wszystkim ich warunki.

Być może ranking bonusów na start pomoże w dobrej selekcji oferty powitalnej.

Często mimo wysokiej kwoty, poziom trudności w przekształceniu bonusu bukmacherskiego na start w depozyt do wypłaty sprawia bardzo duże trudności. Jednak naturalnie można rzec – to zależy, kto co lubi.

Rozważając ogólnie, którego bukmachera bonus na start wyróżnić poza powyższymi? Fortuna i forBET Ze względu na szerokie pakiety powitalne – to nie jest tylko jeden rodzaj bonusu… a nawet nie dwa!

Na początku tekstu zwróciliśmy uwagę na trzy najpopularniejsze rodzaje bonusów bukmacherskich na start – od depozytu, freebet oraz zakład bez ryzyka. Często firma ma tylko jeden do zaproponowania. Tak się składa, że Fortuna ma wszystkie trzy i co najlepsze, z przyjaznymi warunkami ich otrzymania. Kwota także niczego sobie, ponieważ z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, to aż 2720 PLN.

bonus bukmacherski

Dlaczego forBET? Ten buk również ma więcej do zaoferowania, chociaż bardziej niestandardowo. Poza bonusem od depozytu i zakładem bez ryzyka (ten dostępny tylko po użyciu kodu promocyjnego OBSTAWIAMY podczas rejestracji) w ofercie na start ma także granie bez podatku przez dwa tygodnie i możliwość podwojenia wygranej przy drugiej wpłacie.

Jednak to nie oznacza, że nie można wybrać bonusów bukmacherskich na star u innych buków, prawda? W ten sposób prawdziwie otrzymujemy pełny pakiet. Także bierzemy się za analizę tego, kto ma najlepszy bonus od depozytu, kto freebet i kto zakład bez ryzyka.

bonus na start bukmacher forbet

Bonus bukmacherski: od depozytu

W przypadku bonusu bukmacherskiego od depozytu na start wyróżnimy Totalbet. Nie dość, że kwota robi wrażenie, bo jest to aż 5 000 PLN, to dodatkowo warunki są jedne z najprzyjaźniejszych dla graczy. W tym przypadku mamy szasnę na odbiór 100% wkładu. Z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY dodatkowo 50 PLN we freebetach.

Dlaczego to właśnie Totalbet ma najlepszy bonus bukmacherski na start od depozytu? Dodatkowe środki zyskuje się za obrót własnym depozytem. Pomyślisz, że to źle… ale nic bardziej mylnego. Bonusową kwotę dostajesz od razu na depozyt i możesz ją wypłacić. Co najlepsze, nie trzeba dokonać obrotu całej sumy, aby otrzymać dodatkowe środki. Już za część obrotu Totalbet daje proporcjonalnie odpowiednią część.

Co ciekawe, formę bonusu może sobie wybrać sam gracz – cztery razy kuponami z co najmniej czterema zdarzeniami lub pięciokrotnie kuponami z co najmniej trzema zdarzeniami. Tak w przypadku tego pierwszego każdy jeden obrót to wypłata 25% bonusu bukmacherskiego na start, natomiast w drugim przypadku to 20%.

Bonus bukmacherski na start w Totalbet do obrotu

Idąc dalej, które bonusy bukmacherskie od depozytu na start jeszcze wyróżniamy? Fortuny i forBET. Również z podobnych powodów jak w przypadku Totalbet. Pod uwagę bierzemy wysokość dodatkowej sumy, którą można otrzymać. Jednak także trudność w obrocie, czyli drodze którą trzeba przebyć do wypłaty bonusu bukmacherskiego.

W Fortunie bonus bukmacherski od depozytu na start to 100% do sumy 2100 PLN. Wymagany obrót to czterokrotność kuponami z min. trzema zdarzeniami oraz kursem całkowitym 1.60. Może na pierwszy rzut oka wcale to nie wydaje się atrakcyjne, ale porównując do konkurencji jak najbardziej bez skrupułów umieszczamy tę czeską markę w czołówce w tym wypadku.

W przypadku forBET również mowa o bonusie bukmacherskim na start od depozytu w wysokości 100% do sumy 2 000 PLN. Jednak tutaj obrót jest dwukrotny, ale za to… kuponami z co najmniej dwoma zdarzeniami i kursem akumulowanym minimum 2.50. Lepsze warunki obrotowe, ale z wyższymi wymaganiami co do mnożnika. Tutaj dochodzimy do prawdy, że jakikolwiek ranking bonusów bukmacherskich na start to kwestia subiektywna – jeden będzie wolał promocję Fortuny, a drugi forBET. Jednak obie wygalają dobrze… i nic nie stoi na przeszkodzie z korzystania z obu.

Bonusy bukmacherskie: bez ryzyka

Przy zakładzie bez ryzyka, tak jak przy innych bonusach bukmacherskich na start pod uwagę trzeba brać nie tylko kwotę. Przynajmniej w naszym mniemaniu. Myśląc w ten sposób, jednym z najlepszych cashbacków na rynku wydaje się być ten od eWinner. Spytacie dlaczego, skoro nie jest on najwyższy? No to już tłumaczymy.

Z naszym kodem promocyjnym OBSTAWIAMY możesz liczyć na wyższy zwrot za eWinner zakład bez ryzyka niż w standardowej ofercie, bo do 110 PLN.

Cashback u tego bukmachera można rzec, że jest tym prawdziwym. Sprawa wygląda bardzo prosto. Obstawiamy swój pierwszy kupon. Kiedy okaże się on przegrany postawiona stawka wraca na konto – można tę sumę od razu wypłacić! U większości bukmacherów taki zwrot jest w formie bonusu i wymaga obrotu. Jednak nie w eWinner. Dlatego ten rodzaj bonusu bukmacherskiego wyróżniamy właśnie z tych zakładów sportowych.

Warto jeszcze zaznaczyć, że zwrócona stawka jest bez obowiązkowego podatku. Przykładowo grając za 100 PLN, w przypadku porażki na konto wróci 88 PLN – 12% od stawki to obowiązek każdego legalnego bukmachera. Jednak nie jest to nic rzucającego negatywny cień na eWinner, ponieważ każdy stosuje cashback w takiej formie oddając bez tego potrącenia na rzecz państwa. Poza Fortuną, która w tym aspekcie jest jedyna.

bonusy bukmacherskie: eWinner

Tak jak wspomnieliśmy: ranking bonusów bukmacherskich może być subiektywny. Wyróżniając eWinnera kierowaliśmy się dogodnymi warunkami. Jednak może ktoś woli większą kwotę cashbacku – mimo trudniejszego zadania w wypłaceniu przegranych pieniędzy za pierwszy kupon. W takim wypadku wskażemy Betclic, gdzie z kodem OBSTAWPL można otrzymać zwrot za porażkę aż do 550 PLN!

Brzmi naprawdę atrakcyjnie, ale warto zwrócić uwagę, że przegrana gotówka nie jest możliwa od razu do wypłacenia. Wymaga obrotu i to niemałego. Jakiego? Ośmiokrotności kuponami po minimalnym kursie 2.00.

Na uwagę zasługuje także PZBuk ze swoim zakładem bez ryzyka, ponieważ w związku z tym bonusem bukmacherskim na start oferuje coś wyjątkowo na polskim rynku. Wszystkie zakłady sportowe piszą o cashbacku wyłącznie za pierwszy zagrany zakład – niezależnie od tego czy będzie on trafiony czy nie. Natomiast w PZBuk jesteś pewny, że na pewno odbierzesz zwrot… ponieważ dostaje się go za pierwszy przegrany kupon, czy będzie on pierwszy, drugi, trzeci, piąty, dziesiąty czy dwudziesty! Tutaj maksymalna suma zwrotu to 500 PLN, także również nieźle.

Dodatkowo rejestrując się do PZBuka z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY dotrzymasz na start dodatkowe punkty w sklepie gracza, które możesz wykorzystać na bonus od depozytu w wysokości 200 PLN.

najlepsze bonusy bukmacherskie na start

Darmowe bonusy bukmacherskie na start

Jeżeli mówimy o darmowych bonusach bukmacherskich na start, to nie sposób zacząć od TotalBet. Dlaczego? Rejestrując się z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY można liczyć w sumie aż na 50 PLN freebetów, co jest największą sumą tej promocji na polskim rynku.

Warto zaznaczyć, że ten bonus na start bukmachera „nagradza” gracza częściami darmowych zakładów za różne kwestie. Na start 20 PLN dostaniesz już za samo założenie konta. Kolejne 10 PLN dostaniesz tylko wtedy, gdy przy rejestracji wpiszesz kod promocyjny OBSTAWIAMY. Kolejne 20 PLN uzbierasz po 5 PLN za następujące kwestie:

 • Zgody marketingowe
 • Pierwsza wpłata
 • Pierwszy zakłada z salda głównego
 • Pierwszy zakład na sporty wirtualne

Warunki wypłacenia takiego darmowego zakładu również należą do najprzyjaźniejszych. Jedyny warunek kuponu to minimalny kurs na poziomie 2.00. Natomiast wygraną można od razu wypłacić i nie trzeba już nic obracać. Także wyróżnienie z naszej strony tego bonusu bukmacherskie na start w formie freebeta, to zarówno sprawka kwoty oraz bardzo przyjaznych warunków.

darmowe bonusy bukmacherskie na start

Kolejnym bukmacherem, którego tutaj wyróżnimy będzie Fortuna. W tym wypadku darmowy zakład to 20 PLN. Jednak tu także otrzymujemy bardzo dobre warunki. Nawet jeszcze lepsze niż w Totalbet! Za samą rejestrację ta firma daje 2800 punktów FKP, co jest równoznaczne 20 PLN za zakład. Można wykorzystać tę sumę na dowolny kupon – nie ma żadnych obostrzeń. Wygrana kwota będzie możliwa od razu do wypłacenia.

Jakie są bonusy bukmacherskie na start?

Na liście bonusów bukmacherskich na start od Obstawiamy znajdziesz bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka i freebety. Warto wypróbować wiele bonusów bukmacherów i przekonać się, który jest najlepszy.

Gdzie dostanę darmowe bonusy bukmacherskie?

Darmowe bonusy bukmacherskie na start posiada między innymi TOTALbet, Fortuna czy LV BET. Na liście najlepszych bonusów bukmacherskich znajdują się również freebety – oto możesz być spokojny.