Bonusy Bukmacherskie na start | Promocje Kwiecień 2024

Gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem bardzo często od razu zwracają uwagę na bonusy bukmacherskie na start. Dodatkowe środki nie dość, że są sporą zachętą do założenia konta w danych zakładach sportowych, to także pomagają w pewnym stopniu spróbować typować na konkretnej stronie. U nas bonusy bukmacherskie na start na wyższe kwoty z kodami promocyjnymi – analizujemy promocje.

Bonusy bukmacherskie 2024

Na początek zaprezentujemy bonusy bukmacherskie, które są przygotowane w liście. Są to aktualne promocje, obowiązujące w 2024 roku. Dodatkowo nasz ranking bonusów jest aktualizowany minimum raz w tygodniu. Jeśli najpierw chcecie sprawdzić listę operatorów, to tutaj znajdują się wszyscy bukmacherzy.

Bonusy Bukmacherskie – Lista 2024

Bonusy bukmacherskie legalnych bukmacherów w Polsce
1

300 pln

400 pln

200% bonusu do pierwszej wpłaty

400 pln
Zalety:
 • Mariusz Pudzianowski – ambasador
 • Bonus 200% od wpłaty do 400 PLN
 • Szeroka oferta na zawodników – tzw. player bets
 • Aplikacja mobilna
9.1/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
2

1000 pln

1200 pln

Zakład bez ryzyka do 1200 zł

2000 pln

2050 pln

Bonus od depozytu do 2050zł

3250 pln
Zalety:
 • Aplikacja mobilna
 • Szeroka oferta na zakłady
 • Wysokie kursy
 • Funkcjonalna strona
 • 30 dni gry BEZ PODATKU
8.5/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
3

100 pln

100 pln

Zakład bez ryzyka przy pierwszym kuponie

1500 pln

1500 pln

Bonus 100% od I depozytu do 300 PLN i 50% o II i III depozytu do 500 PLN i 700 PLN

60 pln

60 pln

Bonus za wykonanie specjalnych zadań

1660 pln
Cechy:
 • Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 • Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 • STS TV
 • Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
8.9/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS NA START Pokaż więcej pokaż mniej
4

500 pln

500 pln

Cashback do 500zł. Zwrot bez obrotu w przypadku przegranej

500 pln
Zalety:
 • Zwrot ze zwrotem na konto depozytowe
 • Gry karciane
8.4/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
5

50 pln

50 pln

50 zł za pierwszy zakład.

50 pln
Zalety:
 • 1-krotny obrót zwrotu za przegrany kupon
 • Szeroka oferta na zakłady
 • Nowoczesny wygląd strony
 • Gra bez podatku
8.7/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
6

400 pln

400 pln

Zakład bez ryzyka przy I depozycie

500 pln

500 pln

Zakład bez ryzyka przy II depozycie

500 pln

500 pln

Bonus od stawki przy III depozycie

1400 pln
Cechy:
 • Bonusy powitalne do 1400 PLN
 • Promocje dla stałych graczy
 • Kursowe Boosty
 • Globalna marka
8/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS NA START Pokaż więcej pokaż mniej
7

40 pln

50 pln

Freebety bez depozytu o wartości 50zł

5000 pln

5000 pln

Bonus od depozytu do 5000zł

5050 pln
Cechy:
 • Gra bez podatku 24/7
 • Gry Karciane
 • Sponsor FEN
 • Sponsor Warty Poznań
 • Aplikacja mobilna
8

0 pln

20 pln

Freebet 20zł – za pełną rejestrację

500 pln

500 pln

Bonus od I depozytu do 500 PLN

600 pln

600 pln

Bonus od II depozytu do 600 PLN

900 pln

900 pln

Bonus od III depozytu do 900 PLN

2020 pln
Cechy:
 • Liczne promocje dla stałych graczy
 • Aplikacja mobilna
 • Sporty wirtualne
 • 33 dni gry bez podatku
8.2/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
Odbierz bonus Pokaż więcej pokaż mniej

Najlepsze Bonusy Bukmacherskie na start

Najczęściej spotykane rodzaje bonusów bukmacherskich na start można podzielić na trzy rodzaje:

bonusy bukmacherskie

Bonus od depozytu

Najbardziej popularnym wsród Graczy jest tak zwany bonus od depozytu. Największa liczba bukmacherów w Polsce posiada właśnie tego typu promocję dla nowych graczy. O co w niej chodzi?

Wysokość bonusu uzależniona jest od kwoty wpłaty. W większości przypadków jest to 100% dodatkowych środków o identycznej sumie, jak depozyt. Jednak oczywiście bukmacherzy nakładają górne limity, ile może wynieść taki bonus na start. Dodatkowo należy pamiętać, że każda firma ma swoje warunki dotyczące obrotu tych środków – co zrobić, aby móc je wypłacić. Konkretne przypadki rozkładamy na czynniki pierwsze w dalszej części tekstu.

Zakład bez ryzyka – bonus cashback

Następny bonus na start bukmacher jaki może dać, który wydaje się, że ostatnio zyskuje najbardziej na popularności jest zakład bez ryzyka. Po angielsku rozpoznawalny jest pod nazwą cashback. Czy jest to najlepszy bonus bukmacherski na start? Jak sama nazwa wskazuje, tutaj bukmacher daje możliwości typowania bez żadnej obawy. Zazwyczaj ta promocja w ofercie powitalnej dotyczy wyłącznie pierwszego zawartego kuponu. Gdy taki zakład będzie przegrany, to wtedy postawiona kwota wraca na konto.

Tak jak w przypadku bonusu od depozytu, tak przy zakładzie bez ryzyka na start, każda firma określa górny limit zwrotu. Poza tym tutaj również warunki mogą się różnić – zwrot sumy czasami można od razu wypłacić, a czasami trzeba jeszcze obrócić. Te przypadki również analizujemy poniżej w tekście.

Trudno stwierdzić, jakie są najlepsze bonusy bukmacherskie. Wszystko zależy od tego, czy zależy nam na wysokiej kwocie bonusu, czy może na braku ryzyka, czy jednak na najniższej możliwej wpłacie. W pierwszym przypadku najlepszy będzie bonus bukmacherski od depozytu, w drugim cashback, a w trzecim omówionym poniżej freebet.

Darmowe bonusy bukmacherskie, czyli freebety

Dla większości graczy chyba najbardziej ulubionym bonusem bukmacherskim na start jest freebet. Po polsku oznacza darmowy zakład. Tutaj również jak sama nazwa wskazuje, otrzymuje się po prostu środki na obstawianie bez żadnej konieczności wkładu czy zagrania kuponu… chociaż warto zaznaczyć, że mimo takiego nazewnictwa, nie każdy bukmacher faktycznie tak traktuje klienta. Jednak są zakłady, gdzie sama rejestracja wystarcza, aby dostać pewną kwotę na obstawienie.

Przedstawiliśmy na wstępie te trzy rodzaje bonusów bukmacherskich na start, bo one najczęściej występują i od zawsze kojarzyły się z ofertą powitalną. Jednak rozwój rynku w Polsce sprawia, że niektórzy bardziej kreatywnie podchodzą do tej kwestii. Konkurencja wymusza nowe sposoby przyciągania. Tak między innymi niektórzy oferują na przykład… możliwość wysyłania kuponów bez podatku od stawki przez pewien okres czasu. Kiedyś promocje kojarzone z przeznaczeniem dla starych klientów, teraz również jako bonusy bukmacherskie na start.

Bonusy bukmacherskie w forBET najlepszym pakietem

Bonus na start bukmacher – który wybrać?

Poszukując bonusu na start u bukmachera, pierwszym czynnikiem, na który z pewnością zwrócimy uwagę są naturalnie wysokości sum, które możemy dodatkowo otrzymać. Nie ma się co temu dziwić! No to mamy dla Ciebie dobrą informację, bo jako nasz czytelnik możesz otrzymać wyższe bonusy niż w standardowej ofercie danego buka, dzięki specjalnym kodom.

Fuksiarz: cashback do 50zł

Jeśli bonus na start bukmachera pozwala otrzymać zwrot stawki na konto depozytowe w przypadku porażki i to do 50zł, to znaczy, że warto się przy nim zatrzymać. Nasz pierwszy zakład jest bez ryzyka i gdy nasze typy okażą się błędne, to stawka wróci na nasze konto bez konieczności obrotu.

Chcesz przeczytać więcej o tej promocji? Sprawdź nasz artykuł: Fuksiarz Bonus

fuksiarz bonus

Fortuna: zakład bez ryzyka do 600zł, bonus od depozytu 200zł + freebet 30zł

Fortuna względem Fuksiarza w bonusie na start bukmachera traci tylko pod kątem obrotu. Zwrot u tego operator trzeba obrócić tylko jednokrotnie. Fortuna zyskuje jednak bonusem od depozytu i freebetem. Jest to znakomity must have powitalny.

Nasz kod promocyjny Fortuna na bonus na start – dowiedz się wszystkiego o bonusie bukmacherskim.

fortuna zakład bez ryzyka

Ranking promocji na start 2024

Zastanawiając się, które bonusy bukmacherskie na start są najlepsze trzeba jasno powiedzieć, że nie będzie jednej odpowiedzi dla wszystkich graczy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – oferty powitalne są bardzo różne. Sama wysokość kwoty nie powinna świadczyć o tym, czy dany bukmacher ma lepsze promocje dla nowych klientów, czy też nie. Pod uwagę trzeba brać także rodzaj danych aktywacji, ale przede wszystkim ich warunki.

Być może ranking bonusów na start pomoże w dobrej selekcji oferty powitalnej.

Często mimo wysokiej kwoty, poziom trudności w przekształceniu bonusu bukmacherskiego na start w depozyt do wypłaty sprawia bardzo duże trudności. Jednak naturalnie można rzec – to zależy, kto co lubi.

Rozważając ogólnie, którego bukmachera bonus na start wyróżnić poza powyższymi? Fortuna i forBET Ze względu na szerokie pakiety powitalne – to nie jest tylko jeden rodzaj bonusu… a nawet nie dwa!

Na początku tekstu zwróciliśmy uwagę na trzy najpopularniejsze rodzaje bonusów bukmacherskich na start – od depozytu, freebet oraz zakład bez ryzyka. Często firma ma tylko jeden do zaproponowania. Tak się składa, że Fortuna ma wszystkie trzy i co najlepsze, z przyjaznymi warunkami ich otrzymania. Kwota także niczego sobie, ponieważ z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, to 330 PLN.

Dlaczego forBET? Ten bukmacher również ma więcej do zaoferowania, chociaż bardziej niestandardowo. Poza bonusem od depozytu i zakładem bez ryzyka (ten dostępny tylko po użyciu kodu promocyjnego OBSTAWIAMY podczas rejestracji) w ofercie na start ma także granie bez podatku przez miesiąc.

Jednak to nie oznacza, że nie można wybrać bonusów bukmacherskich na star u innych buków, prawda? W ten sposób prawdziwie otrzymujemy pełny pakiet. Także bierzemy się za analizę tego, kto ma najlepszy bonus od depozytu, kto freebet i kto zakład bez ryzyka.

Bonus bukmacherski od depozytu

Zapytacie, które bonusy bukmacherskie od depozytu na start wyróżniamy? Na pewno promocje Fortuny i forBET. Pod uwagę bierzemy wysokość dodatkowej sumy, którą można otrzymać. Jednak także trudność w obrocie, czyli drodze, którą trzeba przebyć do wypłaty bonusu bukmacherskiego.

W Betfan bonus bukmacherski od depozytu na start to 200% do sumy 200 PLN.

Wpłacone środki należy wykorzystać w dowolny sposób poprzez postawienie jednego lub kilku kuponów. Co istotne – można zagrać dowolne kupony z dowolnymi kursami i liczbą zdarzeń. Kiedy wszystkie kupony zagrane za wpłacone środki zostaną rozliczone, bonus zostanie odblokowany i będziesz mógł za niego zagrać. Kolejny krok to wykorzystanie bonusu poprzez postawienie dowolnej liczby kuponów o łącznej stawce równej kwocie otrzymanego bonusu. Warunki obrotu bonusem: min. 2 zdarzenia na kuponie, kurs ogólny min. 3.0. 

Po wykorzystaniu całości bonusu, wygrane środki zostaną przeniesione na saldo główne i będą możliwe do wypłaty.

Termin ważności bonusu wynosi 14 dni i biegnie od momentu jego przyznania (czyli od momentu dokonania pierwszej wpłaty). W tym czasie gracz musi obrócić zarówno depozytem, jak i bonusem.

betfan promocja powitalna

W przypadku forBET również mowa o bonusie bukmacherskim na start od depozytu w wysokości 100% do sumy 2 050 PLN. Jednak tutaj obrót jest dwukrotny, ale za to… kuponami z co najmniej dwoma zdarzeniami i kursem akumulowanym minimum 2.50. Lepsze warunki obrotowe, ale z wyższymi wymaganiami co do mnożnika. Tutaj dochodzimy do prawdy, że jakikolwiek ranking bonusów bukmacherskich na start to kwestia bardzo subiektywna – jeden będzie wolał promocję Fortuny, a drugi forBET. Jednak obie wyg;ądają dobrze… i nic nie stoi na przeszkodzie z korzystania z obu.

kod promocyjny forbet

Bonusy bukmacherskie: bez ryzyka

Na polskim rynku na pewno można wyróżnić zakład bez ryzyka w Fortunie. Tutaj sprawa również jest prosta, ponieważ fortuna zwraca kasę, w przypadku przegranej, na saldo główne. I tak do pierwszych trzech wniesionych zakładów, odpowiednio na kwotę 100, 200 i 300 przypisany jest zakład bez ryzyka i w przypadku przegranej dana kwota zasili od razu saldo główne i to Gracz zdecyduje co z tym zrobić dalej.

Tak jak wspomnieliśmy: ranking bonusów bukmacherskich może być subiektywny. Wyróżniając eWinnera czy Fortunę kierowaliśmy się dogodnymi warunkami. Jednak może ktoś woli większą kwotę cashbacku – mimo trudniejszego zadania w wypłaceniu przegranych pieniędzy za pierwszy kupon. W takim wypadku wskażemy BetFan, gdzie z kodem OBSTAWIAMY można otrzymać zwrot za porażkę aż do 600 PLN!

Brzmi naprawdę atrakcyjnie, ale warto zwrócić uwagę, że przegrana gotówka nie jest możliwa od razu do wypłacenia. Aczkolwiek wymaga tylko 1-krotnego obrotu. Małym utrudnieniem może być tu jedynie wymagany kurs akumulowany, bo aby zamienić ten bonus bukmacherski na start do wypłaty trzeba stworzyć kupon z takim mnożnikiem na poziomie 3.80 lub więcej.

Betfan zakład bez ryzyka - jak odebrać krok po kroku

Na uwagę zasługuje także PZBuk ze swoim zakładem bez ryzyka, ponieważ w związku z tym bonusem bukmacherskim na start oferuje coś wyjątkowo na polskim rynku. Wszystkie zakłady sportowe piszą o cashbacku wyłącznie za pierwszy zagrany zakład – niezależnie od tego czy będzie on trafiony czy nie. Natomiast w PZBuk jesteś pewny, że na pewno odbierzesz zwrot… ponieważ dostaje się go za pierwszy przegrany kupon, czy będzie on pierwszy, drugi, trzeci, piąty, dziesiąty czy dwudziesty! Tutaj maksymalna suma zwrotu to 500 PLN, także również nieźle.

Darmowe bonusy bukmacherskie na start

Jeżeli już mówimy o darmowych bonusach bukmacherskich na start, to nie sposób zacząć od TotalBet. Dlaczego? Rejestrując się z kodem promocyjnym można liczyć w sumie aż na 30 PLN freebetów, co jest największą sumą tej promocji na polskim rynku.

Należy zaznaczyć, że ten bonus na start bukmachera „nagradza” gracza częściami darmowych zakładów za różne kwestie. Na start 20 PLN dostaniesz już za samo założenie konta. Kolejne 10 PLN dostaniesz tylko wtedy, gdy przy rejestracji zaznaczysz zgody marketingowe. To wszystko!

Warunki wypłacenia takiego darmowego zakładu również należą do przyjaznych. Jedyny warunek kuponu to minimalny kurs na poziomie 2.00. Natomiast wygraną można od razu wypłacić i nie trzeba już nic obracać. Także wyróżnienie z naszej strony tego bonusu bukmacherskie na start w formie freebeta, to jednakowo sprawka kwoty oraz bardzo przyjaznych warunków.

darmowe bonusy bukmacherskie na start

Kolejnym bukmacherem, którego tutaj wyróżnimy będzie Fortuna. W tym wypadku darmowy zakład po rejestracji z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY to w sumie 30 PLN – jedną część bonusów bukmacherskich po pełnej rejestracji, a drugą po prostu po dokonaniu wpłaty. Tu także otrzymujemy bardzo dobre warunki. Nawet jeszcze lepsze niż w Totalbet! Za samą rejestrację ta firma daje 2 800 punktów FKP, co jest równoznaczne 20 PLN za zakład. Można wykorzystać tę sumę na dowolny kupon – nie ma żadnych obostrzeń. Wygrana kwota będzie możliwa od razu do wypłacenia.

Jakie są bonusy bukmacherskie na start?

Na liście bonusów bukmacherskich na start od Obstawiamy znajdziesz bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka i freebety. Warto wypróbować wiele bonusów bukmacherów i przekonać się, który jest najlepszy.

Gdzie dostanę darmowe bonusy bukmacherskie?

Darmowe bonusy bukmacherskie na start posiada między innymi Fortuna czy LV BET. Na liście najlepszych bonusów bukmacherskich znajdują się również freebety – oto możesz być spokojny.