forBET opinie 2024 | Najnowsza recenzja bukmachera

forBET opinie 2024 | Najnowsza recenzja bukmachera
Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

1000 pln

1200 pln

Zakład bez ryzyka

2000 pln

2050 pln

od II depozytu

Gra bez podatku

3250 pln
+ 250 pln
Odbierz bonus
50pln
Betclic
 • 1-krotny obrót bonusu na start
 • Szeroka oferta na zakłady
 • 50 zł bonus z kodem
 • Gra bez podatku
 • Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 • Tydzień bez ryzyka
 • Jerzy Dudek - ambasador
 • Aplikacja mobilna
 • Odbierz bonus
  760pln
  STS
 • Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 • Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 • STS TV
 • Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 • Odbierz bonus
  forBET opinie 2024 | Najnowsza recenzja bukmachera

  ForBET opinie w 2024 roku nadal są bardzo pozytywne, ponieważ ten bukmacher jest po prostu dobry. Operator cechuje się bardzo szeroką ofertą na zakłady, ciekawym bonusem powitalnym a także funkcjonalną i przede wszystkim czytelną aplikacją mobilną.

  Nasi gracze również wstawiają kupony z forBET na nasze grupy na Facebooku – dzięki temu można dostrzec, jak popularne jest granie u tego bukmachera. Nasza recenzja przedstawi Wam opinie graczy o forBET, nasze zdanie w temacie najważniejszych zagadnień a także odpowie na najczęściej zadawane pytania.

  forBET opinie o bonusie

  Jak już wspominaliśmy wcześniej, bonus powitalny forBET cieszy się sporą popularnością. Składają się na niego bonusy w postaci zakładu bez ryzyka, bonusu od depozytu czy 30 dni gry bez podatku. Jedna z promocji jest także ekstra promocją tylko dla fanów Obstawiamy!

  forBET zakład bez ryzyka aż 1200 PLN na start!

  1000 PLN

  1200

  PLN

  Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

  2000 PLN

  2050

  PLN

  od II depozytu 100% więcej do II wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

  PLN

  Gra bez podatku 30 dni po założeniu konta przysługuje gra bez podatku

  forBET nie zapomina również o graczach, którzy założyli wcześniej swoja konto. Liczba promocji jest bardzo duża, zatem gracze nie powinni narzekać na brak bonusów. Więcej o poszczególnych promocjach znajdziesz w tekście: forbet kod promocyjny 2024.

  Sprawdźmy zatem poszczególne elementy pakietu startowego w forBET!

  forBET bukmacher – informacje o firmie

  To, co nam kojarzy się z bukmacherem forBET, to zdecydowanie jego bardzo praktyczne podejście do bonusów powitalnych. Zawsze są one tworzone po uprzednim wsłuchaniu się w głos graczy i to rzeczywiście robi ogromne wrażenie.

  W tym akapicie jednak przedstawimy podstawowe informacje o forBET. Recenzja musi również zawierać tego typu fragmenty, aby można było mieć pełen pakiet wiedzy o firmie.

  Informacje o bukmacherze forBET:

  Nazwa firmy:forBET Zakłady Bukmacherskie
  Adres firmy:Królewska 18, 00-103 Warszawa
  Numer licencji:PS4. 6831.10.2016
  Email kontaktowy:pomoc@iforbet.pl
  Obsługa klienta:Czat na żywo, email, FAQ i punkty stacjonarne
  Bonus powitalny:3250 PLN

  Pakiet powitalny – Opinie Forbet

  Opinie o forBet są z reguły pozytywne. Jeśli jednak spojrzymy na najnowszą promocję, czyli Pakiet powitalny, to możemy być pod wrażeniem. Jest w niej 1200 PLN zakład bez ryzyka na start, 2050 PLN bonus od drugiego depozytu oraz 30 dni gry bez podatku.

  kod promocyjny forbet

  Każdy nowy Gracz, który założy konto w tym czasie z naszego linku -> https://obstawiamy.info/go/forbet-bonus/, będzie mógł liczyć na pakiet promocyjny. Na co więc można liczyć zakładając konto w Forbecie:

  • Podstawowy pakiet z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY:
   • 1000 1200 PLN zakład bez ryzyka na start
   • 2000 2050 PLN bonus od drugiego depozytu
   • 30 dni gry bez podatku

  Promocja, którą zaprezentował ten bukmacher jest bardzo konkurencyjna. Zakładając konto można liczyć na aż 3250 PLN w bonusie powitalnym oraz grę bez podatku (30 dni po założeniu konta).

  Zakład bez ryzyka do 1200 PLN

  Ten bonus nie jest możliwy do otrzymania w przypadku standardowej rejestracji, bez kodu wynosi on 1000 PLN. Kod OBSTAWIAMYPL daje Ci szansę na ubezpieczenie pierwszego zakładu aż do 1200 PLN! Jak nazwa wskazuje, zwrot trafi do nas, jeżeli nasz pierwszy kupon okaże się przegrany.

  Jak można wypłacić środki otrzymane od forBET? Bonus musisz obrócić zaledwie 1 raz, przy czym na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 typy, a pojedyncze zdarzenie kurs nie może mieć niższego kursu niż 1.30. Pamiętaj, że obrót musi wykonany w jednym zakładzie za całość bonusu.

  forbet promocja powitalna

  Bonus od depozytu 2050 PLN

  Bonus od depozytu w forBET zbiera dobre opinie, ponieważ ma bardzo proste zasady i dość optymalne zasady obrotowe. W forBET jest inaczej!

  W ramach bonusu od I depozytu mamy szanse dostać bonus nawet do 2050 PLN! Regularna kwota to 2000 PLN, a dodatkowe 50 PLN pojawi się, gdy wpłacimy minimum 100 PLN – wtedy dostajemy 150 PLN.

  Bonus jest automatycznie przypisywany na konto bonusowe po wpłaceniu środków. Gracz musi jednak obrócić wpłatą raz, po kursie minimalnym 2.0, aby aktywować granie za bonus.

  Ważne: do obracania środkami mogą przydać się darmowe kupony bukmacherskie na dziś. Możesz wybrać jedną z naszych codziennych propozycji i przyśpieszyć wypłatę bonusu.

  Minimalna kwota do otrzymania bonusu to 20 PLN.

  Do wypłaty środków bonusowych potrzebny jest 2-krotny obrót z kursem minimalnym 2.5, z minimum 3 zdarzeniami na kuponie. Każdy z nich musi mieć kurs na poziomie 1.30. Można to zrobić na dowolnych kuponach, poza Sportami Wirtualnymi I i II oraz zakładów systemowych i kuponów z MaxiZyskiem.

  Czas na obrót 14 dni od aktywacji bonusu, co najważniejsze: w tym czasie wszystkie kupony muszą być ROZLICZONE I ZAKOŃCZONE!

  Pamiętajcie, aby nie wypłacać depozytu przed dokonaniem pełnego obrotu bonusem. W przeciwnym razie forBET anuluje otrzymane środki.

  30 dni gry bez podatku!

  To bardzo dobra promocja bukmachera, dzięki której w ciągu 24h po rejestracji zostanie włączona gra bez straty na podatku od gier! Gra bez podatku obowiązuje 30 dni od rejestracji. Aby móc z niej skorzystać, należy obstawiać kupony z min. 3 zdarzeniami, z kursem minimalnym jednostkowego zdarzenia na poziomie 1.30.

  Współczynnik naszego kuponu zmieni się z 0.88 na 1.00, gdy spełnimy powyższe warunki. Dzięki temu poznamy, że gramy bez podatku!

  Należy jednak pamiętać, że do promocji nie wliczają się zakłady zagrane za bonusy czy kupony systemowe. Do promocji zaliczają się natomiast wszystkie inne zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz Wirtualne.

  forbet bez podatku

  forBET legalny bukmacher

  Legalny bukmacher forBET posiada licencję Ministerstwa Finansów wydaną w 2016 roku i tym samym stał się jednym z bukmacherów w Polsce działających zgodnie z polskim prawem.

  forbet bukmacher

  W początkowym etapie forBET bardzo mocno zaangażował się w sponsoringi żużla, obejmując piecze m.in. nad Włókniarzem Częstochowa. Oprócz tego forBET jest sponsorem Rakowa Częstochowa, Arki Gdynia oraz ŁKS-u Łódź. W 2018 rok forBET stał się również sponsorem polskiej reprezentacji w AMP Futbolu.

  Ruchy sponsoringowe forBET wzbudzają bardzo pozytywne komentarze. Bukmacher nie boi się także kreatywnych rozwiązań i w czasie pandemii urządzał m.in turnieje w popularną grę Haxball.

  forbet opinie o sponsoringu

  iforbet.pl – strona internetowa

  Strona internetowa iforbet.pl z pewnością nie jest tak nowoczesna jak witryna Betclic, jednak spełnia praktyczne funkcje. Ma przejrzysty layout, dzięki czemu szybko możemy się na www odnaleźć. Na co przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę?

  W lewej kolumnie na stronie możemy zobaczyć „Popularne”, a więc wydarzenia, które aktualnie według bukmachera warto obstawiać. Do znalezienia ulubionej oferty możemy też użyć filtra czasu, czy wyszukiwaniu po nazwie.

  Z ciekawszych produktów na pewno polecamy BETMARKET, czyli miejsce gdzie znajdziemy kupony graczy. Możemy je filtrować po kursach, ilości zdarzeń czy dacie. Pojawiają się tu propozycje naprawdę różnej maści i chyba nie polecamy korzystać 1:1 z podawanych typów. Zawsze można jednak porównać sobie inne typy lub sprawdzić chociaż za jakie stawki grają inni gracze!

  Oferta zakładów

  oferta forbet

  Zakłady forBET na przestrzeni kilku lat bardzo się zmieniły i to zdecydowanie na plus! W 2016 roku pojawiła się pierwsza oferta forBET, która odnosiła się do zakładów sportowych. W tamtym czasie najwięcej typów dotyczyło zdarzeń przedmeczowych, a zakłady “na żywo” pozostawiały wiele do życzenia. forBET krok po kroku poprawiał swoją ofertę i teraz jest bukmacherem z dobrymi opiniami na temat zakładów.

  forBET inwestuje przede wszystkim w zakłady bukmacherskie online, które dostępne są do obstawiania w serwisie iforbet.pl i mobilnej aplikacji. Włodarze bukmachera nie zapominają jednak o rynku lokali naziemnych. forBET otworzył kilka stacjonarnych placówek, a dużym udogodnieniem w tradycyjnym obstawianiu są automaty, dzięki którym można samemu się obsłużyć i wydrukować kupon.

  forbet oferta

  W internetowych zakładach bukmacherskich forBET gracz znajdzie szerokie możliwości dotyczące sportów, wydarzeń oraz rynków dostępnych do obstawiania. Opinie o zakładach forBET są pozytywne z kilku względów. Na pewno wyróżnić trzeba ilość – forBET oferuje kilkadziesiąt sportów. W serwisie forBET online zagrasz typy na piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę, siatkówkę, MMA, snooker, piłkę ręczną, golf, Formułę 1 i wiele innych dyscyplin. Długo by wymieniać, dlatego w skrócie napiszemy, że forBET oferuje zakłady na znane i mniej znane konkurencje sportowe.

  Eksponowane miejsce w ofercie forBET zajmują zakłady bukmacherskie na e-sport. Bukmacher ten jest sponsorem X-kom AGO. Co znajdą fani e-sportu w forBET? To typy na: CS:GO, LOL, Dota 2, Arena of Valor, King of Glory, Overwatch, StarCraft II i Rainbow Six.

  Sporty wirtualne forBET

  Oferta forBET ma w sobie też pierwiastek hazardowy przez wzgląd na sporty wirtualne. To komputerowe animacje, gdzie o wyniku decyduje algorytm. Sporty wirtualne w forBET są bardzo rozbudowane i dotyczą piłki nożnej (liga forBET, mistrzostwa forBET oraz mistrzostwa świata) a także koszykówki.

  Gry karciane w forBET

  Po sportach wirtualnych forBET wszedł w kolejną dziedzinę gier hazardowych: gry karciane.

  To takie tytuły jak poker, black jack czy wojna. Gry karciane w forBET to nowość na rynku. Od razu uprzedzamy, że poker lub black jack w forBET nie wygląda tak, jak myślisz, a więc że samemu możesz grać z innymi uczestnikami. Bukmacherzy nie mają takich możliwości, by oferować tzw. poker roomy.

  Gry karciane to typowanie wyników, a więc układów karcianych, które decydują o rozstrzygnięciu danej partii np. w pokerze. W praktyce to wygląda tak, że przed rozdaniem kart np. możesz grać zakłady na to, jaki układ wygra rozdanie, a następnie po rozdaniu typować, który z graczy przy stole zgarnie pulę.

  Zakłady na gry karciane, tak jak sporty wirtualne obsługiwane są przez całą dobę w forBET.

  Opinie o aplikacji forBET

  Aplikacja mobilna forBET to silny punkt tego bukmachera. forBET mobile działa w telefonach z systemem Android oraz iOS. Instalacja oprogramowania zajmuje dosłownie tylko kilka minut, a po niej otrzymujesz pełny dostęp do konta bukmacherskiego w swoim smartfonie.

  Za pośrednictwem aplikacji forBET można obstawiać dowolne zakłady: przedmeczowe jak i „na żywo”, a także korzystać z pozostałych produktów jak sporty wirtualne i gry karciane.

  Zalety aplikacji forBET to:

  • Dostępność na iOS i Android
  • Darmowa instalacja
  • Szeroka oferta typów
  • Wyniki “na żywo” w match tracker
  • Działanie cash-out tylko w aplikacji

  Czytaj więcej: aplikacja mobilna forBET.

  Metody płatności

  Na pewno w opiniach forBET należy docenić liczbę opcje płatnicze. W przypadku zrobienia depozytu klienci mają do dyspozycji wiele elektronicznych metod. Zasilenie konta w forBET zrobisz przez system PayU, dotpay i tpay.

  Bukmacher także współpracuje z innymi operatorami płatności takimi jak: skycash i paysafecard. Oczywiście działa także opcja związana z kartami kredytowymi i debetowymi w ramach aplikacji dotpay.

  Zrobienie depozytu w forBET możliwe jest o każdej porze dnia i nocy. Wpłacone pieniądze powinny pojawić się na twoim koncie forBET praktycznie błyskawicznie.

  Chcesz wypłacić wygraną? W tym aspekcie forBET także ma opinie na plus, ponieważ robi przelewy codziennie w godzinach 8:00 – 23:00. Dzięki opcji QUICK PAY bardzo szybko pieniądze pojawią się na twoim rachunku bankowym, jeśli posiadasz konto w takich bankach jak:

  • BNP PARIBAS
  • mBank
  • PKO BP
  • Santander
  • Millennium
  • ING
  • Credit Agricole Bank
  • Alior Bank
  • Pekao S.A.
  • Getin Noble Bank

  Korzystając z QUICK PAY minimalna wypłata to nawet 1 PLN!

  Obsługa klienta

  ForBET ma już ogromne doświadczenie w obsłudze klienta i dlatego jest ona na najwyższym poziomie. Bukmacher jest na rynku od 2016 roku, więc dzięki zebranym opiniom doskonale wie, jak upraszczać życie użytkownikom.

  FAQ, czyli pytania i odpowiedzi w forBET jest bardzo szczegółowe i odpowiadają na najczęściej zadawane pytania przez graczy w ostatnich latach. Koniecznie sprawdź zakładkę FAQ przed wejściem na czat, bo jest duża szansa, że już na tym etapie znajdziesz odpowiedź na swój problem.

  Sam czat działa w godzinach 8:00 – 24:00 więc praktycznie nie ma możliwości, abyśmy nie mieli do kogo napisać. Nocne marki powinny zostawić maila na specjalnym adresie, aby otrzymać odpowiedź w bardzo krótkim czasie, wynoszącym średnio do 2 godzin roboczych.

  FAQ

  Czy forBET ma polską licencję?

  forBET w 2016 roku otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów i pełnoprawnie działa na polskim rynku bukmacherskim. To legalna firma bukmacherska.

  Gdzie można robić zakłady bukmacherskie w forBET?

  forBET jako bukmacher działa za pośrednictwem strony iforbet.pl, mobilnej aplikacji i punktów stacjonarnych. Najpopularniejszą formą obstawiania w forBET są zakłady internetowe.

  Czy forBET oferuje atrakcyjne bonusy?

  Z kodem promocyjnym: OBSTAWIAMYPL forBET oferuje najlepsze bonusy dla nowych graczy. Poleceni przez nas użytkownicy otrzymają zakład bez ryzyka 1200 PLN, bonus 100% od wpłaty 2050 PLN i typowanie przez 30 dni bez podatku. W forBET także można otrzymać bonus urodzinowy, a także inne prezenty biorąc udział w pozostałych, specjalnych ofertach tego bukmachera.

  Czy zakłady w forBET mają wysokie kursy?

  Średnio kursy typów w forBET plasują się w czołówce polskich bukmacherów. forBET ma wysokie kursy i opłaca się typować zakłady właśnie u tego bukmachera. Wszystko przez wzgląd na niską marżę, jaką nakłada na swoje zdarzenia.

  Czy oferta zakładów w forBET jest szeroka?

  forBET ma wiele produktów począwszy od zakładów bukmacherskich przez sporty wirtualne aż do typów na gry karciane. Oferta forBET jest bogata. To kilkadziesiąt sportów możliwych do obstawiania w zakładach pre-match i live.

  Czy forBET jest dobrze oceniany przez innych typerów?

  Nasi użytkownicy bardzo często wybierają forBET i do tej pory nie spotkaliśmy się ze zdecydowaną krytyką tego bukmachera. Serwis obstawiamy.info już od jakiegoś czasu współpracuje z bukmacherem forBET i na chwilę obecną wystawia mu dobrą opinię. Liczymy, że bukmacher ten utrzyma wysoki poziom i będzie godną firmą do polecenia.

  Piotr

  Piotr

  Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

   laurWięcej
   Kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

   1000 pln

   1200 pln

   Zakład bez ryzyka

   2000 pln

   2050 pln

   od II depozytu

   Gra bez podatku

   3250 pln
   + 250 pln
   Odbierz bonus

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

   laurWięcej
   50pln
   Betclic
  1. 1-krotny obrót bonusu na start
  2. Szeroka oferta na zakłady
  3. 50 zł bonus z kodem
  4. Gra bez podatku
  5. Odbierz bonus
   3735pln
   Superbet
  6. Tydzień bez ryzyka
  7. Jerzy Dudek - ambasador
  8. Aplikacja mobilna
  9. Odbierz bonus
   760pln
   STS
  10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
  11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
  12. STS TV
  13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
  14. Odbierz bonus