Darmowe kupony bukmacherskie na dziś od Obstawiamy ✅

Szukasz darmowych kuponów bukmacherskich na dziś? Portal obstawiamy.info to jeden z liderów w branży, jeśli chodzi o dostarczanie użytkownikom darmowych kuponów bukmacherskich. Dostęp do naszej strony i kanałów w social media jest darmowy, a za ich pośrednictwem możesz zapoznać się z darmowymi kuponami na dziś i jutro. Co rozumieć pod pojęciem kupon na dziś? Zbiór typów umieszczonych na jednym kuponie. Chcesz wiedzieć wszystko o kuponach u bukmacherów? Przeczytaj nasz artykuł!

Przejdź od razu do typów bukmacherskich na mecz Meksyk – Polska! Mundial 2022 rozpoczyna się dla Biało-Czerwonych już 22 listopada.

Wszystko czego szukasz odnośnie darmowych kuponów bukmacherskich możesz znaleźć za pośrednictwem naszego specjalnego działu “typy bukmacherskie na dziś i na jutro“. To miejsce, gdzie prezentujemy typy i kursy bukmacherskie, które możesz umieścić na swoich kuponach u bukmachera.

Kupony na dziś – czym są?

Kupon bukmacherski można porównać np. do paragonu ze sklepu lub kuponu Lotto czy zdrapki. To dowód zawarcia “umowy” z bukmacherem, która polega na tym, że firma zobowiązała się wypłacić nagrodę, jeśli zawarte typy na kuponie zostaną rozliczone jako wygrane. Na kuponie znajdują się typy, które obstawiłeś, a dodatkowymi informacjami, które są na nich pojawiają to: kurs pojedynczych zdarzeń, data wydarzenia, kurs ogólny kuponu, stawka, podatek i potencjalna wygrana.

Przykład kuponu bukmacherskiego:

kupony na dziś

W oparciu o kupon bukmacher przyjmuje twoje zakłady, a następnie zobowiązuje się do wypłaty wygranej, jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany.

U bukmacherów można rozróżnić trzy rodzaje kuponów:

 • pojedynczy – nazywany jako SOLO, gdzie na kuponie jest tylko jeden typ/mecz
 • akumulowany – często stosuje się także nazwę kupon wielokrotny i AKO, to kupon, gdzie jest minimum dwa typy

Z punktu widzenia gracza kupon bukmacherski składa się z typów, które w ostatecznym rozrachunku mają prowadzić do wygranych. Typując kupon pojedynczy w teorii mamy największe szanse na wygraną, bo wystarczy jeden trafiony wynik, by nasz zakład wygrał. W kuponach akumulowanych szanse maleją, ponieważ większa ilość meczów i zakładów, to mniejsze prawdopodobieństwo na wygraną. Kupon AKO wygrywa tylko wtedy, gdy każdy pojedynczy typ jest trafiony. Wystarczy tylko raz się pomylić, by kupon przegrał, a stawka przepadła. 

Niedoświadczeni gracze na początku przygody z zakładami bukmacherskimi często tworzą długie kupony akumulowane z nadzieją, że trafią kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt typów w obrębie jednego kuponu. Takie kupony za niewielką stawkę np. 2 PLN pozwalają wiele wygrać, ale to tylko teoria. W praktyce trafienie takiej “taśmy” graniczy z bardzo dużym szczęściem, co nie oznacza, że nie jest możliwe.

U bukmacherów online aktywne kupony znajdują się na twoim koncie i są takim samym dowodem na wypłatę, jak tradycyjne kupony w formie papierowej odebrane w punkcie stacjonarnym. Dowiedz się więcej gdzie obstawiać w osobnym tekście bukmacherzy Polska.

Darmowe kupony bukmacherskie

Gracze obstawiający zakłady bukmacherskie chętnie szukają gotowych kuponów bukmacherskich na dziś. Dlaczego? Aktywny typer chcąc podtrzymać regularność swojej gry czasami zdaje się na wiedzę szerszego grona typerów lub sprawdzonych dostawców typów bukmacherskich. Jeśli jeden z użytkowników obstawia koszykówkę, ale w danym dniu nie ma żadnych interesujących go meczów w NBA czy Eurolidze, to w poszukiwaniu ciekawych typów kieruje uwagę na darmowe kupony bukmacherskie. Co to jest? Po prostu to zbiór gotowych typów, które można wykorzystać u siebie na kuponie.

Oczywiście nie dają one pewności wygranej, ale mając wiarygodne źródło darmowych kuponów na dziś można wierzyć w zasadność zaproponowanych zakładów.

Kupony bukmacherskie na dziś to propozycja zdarzeń i typów, które zostaną rozegrane w tym samym dniu.

Załóżmy, że jeśli dziś jest 24 październik, to szukając kuponu bukmacherskie na dziś – otrzymasz zbiór typów, które swoje rozstrzygnięcia będą mieć tego samego dnia. A więc wybierając darmowy kupon bukmacherski na dziś zwróć uwagę na godzinę rozgrywania meczów. Może zdarzyć się taka sytuacja, że jeden z zakładów, który chciałbyś obstawić z kuponu na dziś jest już w trakcie. W takiej sytuacji możesz obstawić to wydarzenie, ale tylko w zakładach live To daje też okazję do skorzystania z promocji bukmacherskich, np. na grę bez podatku na żywo.

darmowe kupony bukmacherskie na dziś w forbet dzięki grze bez podatku

Czy warto korzystać z darmowych kuponów? To zależy. Na pewno zdecydowanie lepiej korzystać z darmowych kuponów niż płatnych, niezweryfikowanych typów na kuponach. Darmowe kupony bukmacherskie mają to do siebie, że dostęp do zakładów jest otwarty i nie musisz wykupywać subskrypcji, by otrzymać wgląd do kuponu oraz zakładów. W ten sposób możesz łatwiej zweryfikować to, czy kupon jest odpowiednio przeanalizowany i zagrany na bazie wiedzy typera, a nie tylko jego “widzi mi się”.

Kupony bukmacherskie na dziś

Kupony bukmacherskie na jutro to z kolei zbiór gotowych typów, które będą rozstrzygnięte w dniu kolejnym. Kupony bukmacherskie na jutro często obstawia się w takich sytuacjach, gdy użytkownik chce postawić zakłady po wyższych kursach, bo spodziewa się, że w kolejnym dniu współczynniki mogą się nieco osłabić. Dodatkową motywacją typowania kuponów bukmacherskich na jutro jest m.in. świadomość gracza, że w następnym dniu nie będzie miał czasu usiąść do komputera i zagrać kuponu. Dlatego już dziś obstawia kupon na jutro.

Darmowe kupony na jutro to po prostu selekcje typów, jakie możesz wykorzystać w obstawianiu jutrzejszych wydarzeń sportowych. Przykład? W sobotę odbywają się mecze Premier League, a ty chcesz już w piątek wytypować ich wyniki. W takim razie szukasz darmowych kuponów na jutro z typami na sobotnie spotkania ligi angielskiej. To pozwala ci zagrać kupon dzień wcześniej, który zostanie rozliczony w ciągu kolejnej doby.

Przykład wideo z kuponami, na którym znajdują się analizy meczów Premier League i Bundesligi:

Pewne kupony bukmacherskie – czy można w to wierzyć?

Przysłowie mówi, że ludzie inteligentni zawsze mają wątpliwości, a głupi są pewni siebie. Podobnie jest z kuponami bukmacherskimi.

Czy są na 100% pewne kupony bukmacherskie? Prosta sprawa, że nie! Niby dlaczego ktoś miałby posiadać pewny kupon bukmacherski? Wystarczy się nad tym zastanowić: przecież wszystko weryfikuje boisko, a rywalizacja sportowa polega na tym, że nigdy nie można być czegoś pewnym.

Historia sportu zna wiele przypadków sensacyjnych rozstrzygnięć, zmiany wyników w ostatnich sekundach czy zwycięstw underdogów. Na tej podstawie można stwierdzić, że pewne kupony bukmacherskie to tylko slogan, który niewiele ma wspólnego z prawdą.

W parze z pewnymi kuponami bukmacherskimi często idą płatne typy. To działa tak, że jeśli ktoś oferuje pewne kupony, to zazwyczaj nie robi tego za darmo, tylko liczy na zapłatę. W ten sposób pojawia się element związany z płatnymi typami bukmacherskimi. Bo jak już wiesz kupony bukmacherskie, to nic innego jak zestawienie typów na mecze.

Czy warto wierzyć w pewne i płatne kupony bukmacherskie? Jesteśmy do tego nastawieni bardzo sceptycznie, ponieważ nasze doświadczenie związane z obstawianiem, grupami typerskimi, a także forami bukmacherskimi zna wiele rozżalonych graczy, którzy zaufali pewnym kuponom, a następnie zostali oszukani. Bo jak to inaczej nazwać?

Jeśli ktoś oferuje pewne kupony, to początkujący użytkownik wierzy, że ten zakład da mu wygraną – dlatego nie dość, że inwestuje pieniądze na zakup kupony, to dodatkowo opłaca stawkę u bukmachera. Przegrane typy w takiej sytuacji są dużym zawodem, a także stratą finansową.

Jak nie zostać oszukanym na pewnych kuponach bukmacherskich? Trzeba podchodzić do nich z dystansem. Gdy już ktoś wspomina o pewnym kuponie bukmacherskim należy traktować to z dużym dystansem. Kolejna sprawa to nie wolno podążać w ciemno za niesprawdzonymi typami.

Dla przykładu jako serwis obstawiamy.info i grupa funkcjonujemy już od kilku lat, a nasze typy zawsze są robione na podstawie analizy i danych statystycznych. Popełniamy pomyłki, ale nigdy nie wabimy graczy pewnymi kuponami czy gwarancjami zysku. Prezentujemy przegrane, ale także wygrane kupony, tak by użytkownicy mogli nas w pełni zweryfikować.

Dodatkowo nasza strona jest darmowa i każdy może uzyskać dostęp do naszych kuponów bukmacherskich.

Darmowe kupony bukmacherskie na dziś

Mamy dla ciebie sposób, jak zagrać kupon bukmacherski za darmo! Normalnie trzeba za każdy kupon obstawiony u bukmachera zapłacić z własnej kieszeni. Ale jako użytkownicy obstawiamy.info możecie wytypować darmowe kupony bukmacherskie w eWinner, Fortunie, Betclic i forBET. Jak to jest możliwe? To promocje, które mogą wykorzystać poleceni gracze serwisu obstawiamy.info.

Darmowe kupony działają dla nowych klientów. Jak je odebrać? Wybierz któregoś z poniższych bukmacherów i załóż u niego konto internetowe. Bonusy na darmowe kupony zostaną ci przyznane, jeśli wpiszesz także jeden z naszych kodów promocyjnych do bukmachera:

 • eWinner – kod promocyjny: OBSTAWIAMY
 • Fortuna – kod promocyjny : OBSTAWIAMY
 • Betclic – kod promocyjny: OBSTAWPL
 • forBET – kod promocyjny: OBSTAWIAMYPL

Jakie darmowe kupony otrzymasz?

W eWinner zakład bez ryzyka to zwrot za pierwszy kupon do stawki 110 PLN.

Od Fortuny odbierzesz darmowy zakład 20 PLN na kupon. Dodatkowo, możesz wykorzystać zakład bez ryzyka w Fortunie do 600 PLN na kupon bukmacherski zagrany z konta depozytowego.

Betclic jako darmowy kupon daje Ci zakład bez ryzyka do kwoty 550 PLN.

W ForBET darmowy kupon również obstawisz za zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN.

Bonusy bukmacherskie z naszymi kodami promocyjnymi to okazja na darmowe kupony na dziś!

FAQ

Gdzie znajdę kupony na dziś?

Gotowe kupony bukmacherskie za darmo z typami znajdziesz w serwisie Obstawiamy.info w zakładce “typy bukmacherskie”.

Czy mogę obstawić u bukmachera darmowy kupon?

Dobrym sposobem na wytypowanie u bukmacherów online darmowych kuponów jest wykorzystania promocji bukmacherskiej. Sprawdź nasze kody na start, za które eWinner, Fortuna, Betclic i forBET oferuję bonusy na darmowe kupony.

Czy pewne kupony bukmacherskie zawsze wygrywają?

Nie wierz ślepo w pewne kupony bukmacherskie, bo o gwarancje zwycięstw w bukmacherce bardzo trudno, a pewne kupony mogą przegrywać, jak każdy inny zakład.

Co oznacza kupon bukmacherski pojedynczy?

To kupon z jednym typem/wydarzeniem/meczem.

Co oznacza kupon bukmacherski akumulowany?

To kupon z wieloma typami – kupon AKO jest wtedy, gdy obstawisz minimum dwa zakłady.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln