eWinner zakład bez ryzyka – 110 PLN | Cashback bez obrotu

Chcesz poznać sekret, który pozwoli Ci obstawiać u bukmachera bez konieczności martwienia się o swoje pieniądze? I nie, nie jest to zbyt piękne, by było prawdziwe. Powód jest prosty: w eWinner zakład bez ryzyka jest… faktycznie bez ryzyka. Co to oznacza? Wszystkie szczegóły dotyczące cashbacka eWinnera znajdziecie w poniższym tekście!

eWinner zakład bez ryzyka do 110 PLN – zwrot na konto depozytowe w gotówce

100 PLN

110

PLN

Zwrot za pierwszy zakład 110 PLN z kodem promocyjnym i zwrot na konto depozytowe! Jeśli przegrasz pierwszy zakład możesz od razu wypłacić środki.

500

PLN

od II depozytu Bonus od II wpłaty – maksymalnie do 500 PLN za wpłatę 1000 PLN. Środki zostaną przyznane zaraz po depozycie. Aby grać za bonus należy raz zagrać za całą II wpłatę.

💡 UWAGA! Jeśli po kliknięciu w link strona się nie otwiera, wyłącz AdBlock 💡

eWinner zakład bez ryzyka do 110 PLN

Nowi klienci eWinner mają do dyspozycji prawdopodobnie najchętniej wykorzystywany bonus na polskim rynku. Co więcej, gracze dostają go w ulepszonej formie.

W standardowym pakiecie zakład bez ryzyka w eWinner to kwota do 100 PLN. W eWinner kod promocyjny OBSTAWIAMY daje Ci jeszcze wyższy cashback, bo aż do 110 PLN (o 10 PLN więcej)!

ewinner zakład bez ryzyka

Oznacza to tyle, że:

 • jeżeli wygrasz swój debiutancki zakład, to jak zwykle: masz pieniądze na koncie i możesz z nimi zrobić co zechcesz – tu nic się nie zmienia;
 • jeżeli przegrasz… tu się robi ciekawie, gdyż nie dostajesz zwrotu za pierwszy zakład w formie bonusu, tylko na konto główne, z możliwością natychmiastowej wypłaty.

Co jest kluczowe w tym przypadku, bukmacher nie oddaje Ci środków w bonusie, który musisz potem obracać, co nie zawsze kończy się wypłatą pieniędzy (a nawet bardzo często). Tego typu bonusy lepiej wyglądają w teorii niż w rzeczywistości. Wysoka kwota zwrotu kusi, ale co z tego, skoro pieniądze praktycznie nigdy nie trafią do Ciebie z powrotem.

W eWinner cashback rozwiązuje ten problem, bo są dwie możliwości:

 • albo wygrywasz i cieszysz się ze środków na koncie;
 • albo przegrywasz, ale nie wiąże się to z uszczupleniem Twojego konta.

Podsumowując: zakład bez ryzyka w eWinner to sytuacja, w której nie możesz nic stracić. Możesz także znaleźć zakład bez ryzyka u bukmachera, który nie nazywa się eWinner. Wiele firm w Polsce posiada taki rodzaj bonusu.

Jak odebrać zakład bez ryzyka eWinner?

W eWinner zakład bez ryzyka należy odebrać przez zarejestrowanie konta z kodem OBSTAWIAMY, następnie wpłatę depozytu i zagranie zakładu.

Jeśli pierwszy kupon zagrany w eWinner okaże się przegrany, to bukmacher zwróci stawkę pomniejszoną o podatek w gotówce, na konto depozytowe. Środkami nie trzeba obracać, można grać dalej lub wypłacić je na prywatny rachunek bankowy.

ewinner zakład bez ryzyka bonus na start

Na początek przejdźmy proces rejestracji.

Droga do odebrania jakiekolwiek bonusu od bukmachera zaczyna się od założenia konta. W eWinner jest to na tyle ułatwione, że gracze nie muszą przechodzić przez długi, męczący proces rejestracyjny. I do założenia konta nie jest potrzebny np. numer dowodu osobistego.

Kluczem do otrzymania wyższego cashbacku eWinnera jest wpisanie kodu OBSTAWIAMY w I kroku formularza rejestracyjnego:

rejestracja z zakładem bez ryzyka eWinner

Dzięki niemu bukmacher będzie wiedział, żeby przyznać Ci podwyższony zwrot na konto. Dodatkowo pamiętaj o zaznaczeniu pola: „Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”:

Zaznaczenie chechboxa przy rejestracji w eWinner w celu otrzymania wyższego zwrotu za pierwszy zakład

Te dwie rzeczy i… gotowe – wyższy cashback w eWinner jest do Twojej dyspozycji!

eWinner bez ryzyka – warunki i zasady

Żeby zagrać w eWinner bez ryzyka do 110 PLN ze zwrotem na konto główne potrzebne będzie wpłacenie depozytu i postawienie kuponu.

ewinner bez ryzyka

Pierwsza wpłata musi być na kwotę co najmniej 20 PLN, bo taka (i wyższa) uprawnia do wykorzystania cashbacku na start.

I teraz kolejny element, który działa na korzyść eWinner i zakładu bez ryzyka dla nowych graczy: nie ma żadnych wymogów dotyczących kursu kuponu, czy też liczby zdarzeń na nim.

Możesz zagrać dowolną przez siebie kombinację, której potencjalna wygrana musi być naturalnie wyższa od stawianej sumy.

125 PLN – dokładnie za tyle musisz zagrać, żeby maksymalny zwrot trafił do Ciebie. Skąd ta różnica? Wynika to z tego, że 12 procent stawki zostaje pobrane na poczet podatku od gier i cashback eWinnera zwraca kwotę pomniejszoną właśnie o ten podatek.

Dlatego tak ważne jest zagranie za dokładnie 125 PLN.

Oczywiście możesz postawić za więcej, natomiast kwota zwrotu nie przekroczy 110 PLN (dostępnych dla czytelników Obstawiamy).

Kupon postawiony? To teraz pozostaje czekać na rozstrzygnięcie, chociaż w tej sytuacji nie musisz się martwić o stracenie swoich pieniędzy. Wygrałeś? To świetnie! Przegrałeś? Nic się nie dzieje, bo środki możesz od razu wypłacić.

eWinner cashback = zakład bez ryzyka

eWinner cashback to nic innego jak zakład bez ryzyka. Różnica polega tylko na nazewnictwie promocji, natomiast w praktyce działa ona na takich samych zasadach.

Cashback to angielska nazwa bonusu, natomiast zakład bez ryzyka, Polska. Wiemy, że część z Was myli eWinner cashback z np. cashoutem, który jest całkowicie odmienną propozycją produktową.

Nie ma też obaw pod kątem korzystania z cashbacku – nawet jeśli więcej informacji znaleźliście tutaj pod hasłem eWinner zakład bez ryzyka, to szukając cashbacku w eWinnerze też dobrze trafiliście.

Sam bukmacher również tak nazywa tę promocję:

ewinner cashback

Zakład bez ryzyka w eWinner na tle innych bukmacherów

Analizując bonusy, w tym przypadku zakład bez ryzyka, wśród bukmacherów na rynku, warto wziąć pod uwagę następujące kwestie:

 • kwota bonusu,
 • liczba obrotów bonusem,
 • termin obrotu.

I tak, eWinner swój zwrot za pierwszy zakład ma jeden z wyższych na polskim rynku. Nie jest to jednak kluczowa kwestia. Najważniejszym faktem jest to, że środki mogą być wypłacone od razu po przegranej. W tym tkwi cały sekret.

Jednym z bardzo pozytywnych przykładów jest nowy bukmacher na polskim rynku. Bonus powitalny Fuksiarz cashback, również pozwala na otrzymanie zwrotu w gotówce. Jeśli więc masz już konto w eWinner, to możesz skorzystać z oferty debiutanta z 2021 roku.

Bo co z tego, że bukmacher zaproponuje Ci bonus kilkakrotnie razy wyższy, skoro jego warunki są niemożliwe do spełnienia?

eWinner poszedł w prostotę, sprawiając, że do odebrania zwrotu za pierwszy zakład nie jest potrzebne wnikliwe studiowanie regulaminu, szukanie FAQ na stronie czy dopytywanie na chacie.

Wypłać lub graj dalej” – w tym krótkim zdaniu mieści się wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat cashbacku u zakładów bukmacherskich, których twarzą jest Marcin Gortat.

Pozostałe bonusy eWinner

Pakiet powitalny w eWinner to nie tylko zakład bez ryzyka.

Gracze, którzy skorzystają ze zwrotu za pierwszy zakład i wpłacą swój drugi depozyt, mają do dyspozycji bonus 50 procent do 500 PLN.

bonus zakład bez ryzyka eWinner

Do otrzymania tego bonusu koniecznie jest wpłacenie minimum 20 PLN. Maksymalny bonus dostaniesz za wpłatę 1000 PLN i wtedy Twoje doładowanie konta bonusowego wyniesie 500 PLN.

Aby móc skorzystać z bonusu, konieczne jest odblokowanie go zagraniem za równowartość depozytu. Kurs minimalny kuponów to 1.50.

Bonus odblokowany? To teraz można zacząć z niego korzystać.

Do wypłaty konieczny jest sześciokrotny obrót środkami, kurs minimalny na kuponie to 2.50, a cały proces może potrwać maksymalnie 30 dni.

Nie są to na pewno najkorzystniejsze warunki dla graczy, natomiast należy docenić, że pakiet powitalny w eWinner to nie tylko zakład bez ryzyka, ale też i bonus od II wpłaty. Nie każdy polski podmiot może się pochwalić tak kompleksowym bonusem powitalnym.

Biorąc pod uwagę zakład bez ryzyka i bonus od II depozytu można z dużym przekonaniem stwierdzić, że nowi gracze w eWinner mogą liczyć na zestaw z najwyższej półki. Może kwota jako taka nie przyciąga (610 PLN od dwóch depozytów), natomiast warunki dla graczy są na tyle korzystne, że nie można przejść obojętnie obok bonusów na start w eWinner.

Podsumowanie

Po przeanalizowaniu bonusu na start wnioski mogą być jedne: w eWinner zakład bez ryzyka został dopracowany w najmniejszych szczegółach i dostosowany pod gusta graczy. Istotne jest to, że nie trzeba być „znawcą” bukmacherki, żeby zrozumieć mechanikę działania tego bonusu. eWinner postawił na prostotę i za to na pewno należy się uznanie.

To co: wypłacisz czy grasz dalej?

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać wyższy zakład bez ryzyka w eWinner?

Kod „Obstawiamy” wpisany przy rejestracji gwarantuje Ci zwrot za pierwszy zakład do 110 PLN.

eWinner cashback to zakład bez ryzyka?

Tak jest, eWinner cashback to ta sama promocja co zakład bez ryzyka! Różni się to tylko i wyłącznie nazwą. Jeśli szukasz cashbacka, to znaczy, że szukasz zakładu bez ryzyka.

Za ile muszę zagrać, żeby dostać maksymalny zwrot?

Aby otrzymać zwrot w wysokości 110 PLN, musisz obstawić swój kupon za 125 PLN. Zwrot jest pomniejszony o 12 procent stawki, pobranej w ramach obowiązkowego podatku od obrotu.

Czy muszę obrócić bonusem otrzymanym za przegrany zakład?

Nie. W przypadku przegranej eWinner zwraca środki na konto główne, dzięki czemu pieniądze możesz od razu przelać na swoje konto bankowe.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln