Bukmacher bez podatku: gdzie najlepiej obstawiać? [LISTA 2024]

Po wprowadzeniu ustawy hazardowej nastąpiły bardzo duże zmiany na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Legalny bukmacher bez podatku może zarówno działać w Polsce jak i nie łamać Ustawy Hazardowej. Gracze nie muszą się zatem martwić, że złamią prawo. Od czasu wprowadzenia nowych przepisów z rynku zniknęło wiele uznanych marek bukmacherskich. Na ich miejsce pojawiło się jednak kilka nowych firm. Co prawda typerzy utracili możliwość obstawiania online u wielu znanych bukmacherów, ale nie zmienia to faktu, że część z nich dostosowała się do przepisów i legalnie działa na naszym rodzimym rynku.

Oto lista bukmacherów bez podatku w Polsce:

forBET: 30 dni bez podatku po rejestracji. Min. 3 zdarzenia, min. kurs zakładu 1.30

2000

PLN

Pakiet XXL na EURO 2024 Do 12 maja można liczyć na dodatkowy bonus na Euro 2024. Jest to bonus od depozytu aż do 2000 PLN na fazę pucharową, oraz gra bez podatku podczas fazy grupowej!

1000 PLN

1200

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od II depozytu 100% więcej do II wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

PLN

Gra bez podatku 30 dni po założeniu konta przysługuje gra bez podatku

LV Bet: 33 dni bez podatku po rejestracji

500 PLN

500

PLN

Bonus od depozytu Dodatkowe środki w wysokości 100% od pierwszej wpłaty

600 PLN

600

PLN

Bonus od depozytu Dodatkowe środki w wysokości 50% od drugiej wpłaty

900 PLN

900

PLN

Bonus od III depozytu Klasyczny bonus od trzeciego depozytu

20

PLN

Freebet Rejestrując się z naszej strony przysługuje Ci darmowe 20 PLN na granie

Bukmacher bez podatku

Każdy operator, który wymieniony jest w naszej liście, to bukmacher bez podatku i udostępnia bardzo atrakcyjną ofertę online. Doceniają to nawet najbardziej wymagający gracze na rynku. Ponadto dzięki odpowiednim regulaminom i bonusom, te firmy dają możliwość gry bez podatku. Jest to bardzo opłacalne dla graczy, ponieważ mogą oni zyskać aż kilkanaście procent z każdej wygranej. Jest to dla typerów kuszące. Wszyscy oferują liczne atrakcyjne promocje i bonusy dla nowych klientów. Część z nich to nowi bukmacherzy na polskim rynku, przez co ich oferty bonusowe są wyjątkowo atrakcyjne.

Pozostałe strony bukmacherskie bez podatku wymienimy w dalszej części artykułu. Rozpiszemy także dokładne warunki poszczególnych promocji. Z naszego tekstu dowiecie się, który bukmacher bez podatku w Polsce jest godny polecenia.

forBET

Kolejny bukmacher bez podatku to forBET. Jest to firma będąca od 2016 roku na polskim rynku, która działa oczywiście w pełni legalnie i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród graczy. Jedną z form promocji, którymi kusi forBET jest pakiet powitalny, w ramach którego przez pierwsze 30 dni od rejestracji, gracz może grać bez podatku. Dotyczy to kuponów, na których są co najmniej 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1.30. Drugą z promocji jest zakład bez ryzyka aż do 1200 PLN Oprócz tego forBET przygotował bonus od wpłaty, którego maksymalna kwota może wynieść 2050 PLN Warunki obrotu są bardzo dogodne dla gracza, ponieważ musi on obrócić tylko dwukrotnie kuponami AKO, po kursie minimalnym 2.50. ForBET jest zatem legalnym bukmacherem bez podatku już od samego początku po rejestracji!

forbet bez podatku

Nie znasz tego bukmachera/chcesz sprawdzić recenzje lub założyć konto? Przeczytaj opinie o forBET

Odbierz pakiet powitalny w forBET!

2000

PLN

Pakiet XXL na EURO 2024 Do 12 maja można liczyć na dodatkowy bonus na Euro 2024. Jest to bonus od depozytu aż do 2000 PLN na fazę pucharową, oraz gra bez podatku podczas fazy grupowej!

1000 PLN

1200

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od II depozytu 100% więcej do II wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

PLN

Gra bez podatku 30 dni po założeniu konta przysługuje gra bez podatku

Bukmacherzy bez podatku

Jak widać w Polsce jest kilku bukmacherów bez podatku. Udało nam się omówić promocje w choćby w forBET, a teraz przejdźmy do kolejnych trzech bukmacherów oferujących obstawianie z pełną stawką. Zaznaczamy, że nie wszyscy z nich oferują grę bez podatku na całą ofertę, niektórzy zdecydowali się na takie dogodności tylko pod konkretną dyscyplinę, albo po wniesieniu X zakładów na kupon.

Betclic

Od 11 marca br., do 14.04.2024 roku u bukmachera Betclic można grać bez podatku. Aby grać bez podatku, nie trzeba się nigdzie zapisywać, wystarczy wybrać zdarzenia, wpisać stawkę… i już! Promocja jest dostępna na każdy sport w ofercie PRE jak i LIVE. Zatem wybierając mecze i wpisując stawkę, od razu można zauważyć, że Betclic wziął na siebie kwotę podatku!

Polscy bukmacherzy bez podatku

Rynek zakładów sportowych w Polsce w ostatnich latach przeszedł bardzo dużą zmianę, na której w dużej mierze zyskali gracze. W momencie wprowadzania Ustawy Hazardowej wyglądało na to, że typerzy będą mieli ogromny kłopot z odnalezieniem na rynku odpowiednich bukmacherów, którzy masowo zaczęli wycofywać się z Polski. Wcześniej bowiem działali teoretycznie legalnie, choć było to balansowanie na granicy prawa. Stąd, teraz kiedy operatorzy i gracze mierzą się z wysoką, 12-procentową daniną, każdemu polskiemu bukmacherowi bez podatku należą się brawa. Z naszego tekstu dowiadujecie się także, jak obstawiać bez podatku.

Praktycznie wszyscy liczący się bukmacherzy oferujący swoje usługi online, funkcjonowali jako firmy zarejestrowane w tak zwanych rajach podatkowych, w których zarówno przepisy podatkowe były przychylne, jak i samo podejście do kontrowersyjnego zagadnienia hazardu. Zazwyczaj była to Malta czy Gibraltar. Tamtejsze gospodarki czerpały ogromne zyski z procederu rejestracji firm bukmacherskich, które często siedziby miały de facto w dużych krajach europejskich, w tym w Polsce.

Gracze mimo wszystko mogli legalnie obstawiać u takich bukmacherów, mimo że nie płacili oni podatków na terenie RP. Aktualnie Ustawa Hazardowa zablokowała ten proceder i w Polsce działają tylko polscy bukmacherzy bez podatku, którzy dostosowali się do polskiego prawa i płacą podatki w świetle obowiązujących przepisów. Dla typerów oznacza to, że ich wygrane są pomniejszane o 14% (chyba że trafiają na legalnego bukmachera bez podatku!), a sami bukmacherzy także płacą wyższe podatki od swoich zysków.

Bukmacher bez podatku w Polsce

W Polsce działa zaledwie kilku legalnych bukmacherów bez podatku. W tym artykule wymieniamy ich wszystkich i opisujemy, jakie są u nich dostępne oferty. Co ważne, w zakładach bukmacherskich można obstawiać bez 12% podatku od gier legalnie.

Firmy, które poważnie traktują polski rynek, oferują jednak liczne bonusy, które niwelują ewentualne straty graczy. Robią to w formie dodatkowych bonusów i promocji, takich jak powiększanie wygranych o 14%. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem, gdyż bonusy trafiające na konto graczy, pochodzą z marży bukmacherów, zaś obowiązujące w Polsce podatki od wygranych i tak są odprowadzane do urzędów skarbowych.

Grając w legalnych firmach tego typu, gracze nie muszą się martwić o zgodność z przepisami. Wszyscy bukmacherzy funkcjonują na bazie przyznanych im licencji oraz pozwoleń. Każda wygrana u takiego bukmachera może więc legalnie trafić na konto bankowe typera. W efekcie nie trzeba się martwić o konieczność odprowadzenia żadnego podatku czy tłumaczenia się z gry u bukmachera. Nie dotyczy to tylko wygranych powyżej 2280 zł, od których w myśl przepisów, trzeba jeszcze odprowadzić dodatkowy podatek (poza standardowym 14%). Ta kwestia jednak również jest rozwiązywana w pełni legalny sposób. Opisujemy to dokładnie w kolejnym akapicie.

Bukmacherzy działający w Polsce na zasadzie przyznanych im licencji wrócili również do reklamowania polskiego sportu. Było to zastopowane okresem przejściowym, gdy musieli odejść z rynku, zanim dostosowali się do przepisów prawa. Coraz częściej pojawiają się polscy bukmacherzy bez podatku. Niektórym z nich udaje się zostać na rynku na dłużej i rozwijać się, ale prym zawsze wiodą ci najwięksi. Aktualnie można zobaczyć reklamy bukmacherów na meczach piłkarskich, a także na imprezach sportowych każdego rodzaju.

Zakłady bukmacherskie bez podatku

Na szczęście w Polsce nadal mamy do czynienia z zakładami bukmacherskimi bez podatku. Dzięki temu gracze mogą obstawiać za pełną stawkę, a nie pomniejszą o 12% podatek od gier. Warto jednak zaznaczyć, że od jednej z opłat nie uciekniemy.

Mianowicie w zakładach bukmacherskich bez podatku od gier możemy się obejść, natomiast podatek od wysokich wygranych to już inna bajka. Jest on odgórnie narzucony na bukmacherów i absolutnie nie mogą oni zrobić tu niczego wbrew Ministerstwu Finansów.

Mogą to jednak zrobić gracze. W jaki sposób?

Podatek od wysokich wygranych wynosi 10% i jest naliczany do kuponów, których wygrana wyniesienie więcej niż 2280zł. Nie chodzi jednak o wygraną konta gracza, łączną, tylko z konkretnej selekcji.

Jeśli zatem mamy zamiar obstawić kupon z kursem 10.00 i zrobić to ze stawką 500zł, to podatek od wysokich wygranych wyniesie aż 500zł. Jak go ominąć? Wystarczy stworzyć kilka takich samych kuponów z niższą stawką tak, aby żaden z nich nie przekraczał wygranej powyżej 2280zł.

To ważne, aby gracze o tym pamiętali. Po co wygrywać mniej, skoro można wygrywać więcej? Tym bardziej że zakłady bukmacherskie bez podatku są dostępne.

Bukmacher bez podatku, który to?

Bez podatku możecie obstawiać w 100% w zaledwie kilku bukmacherach w Polsce. Sprawdź, gdzie wygrywać o 14% więcej i nie tracić na zakładach bukmacherskich przez podatek!

Jak obstawiać bez podatku?

Aby obstawiać bez podatku w Polsce należy wybrać odpowiedniego bukmachera i zastosować się do porad zamieszczonych w naszym tekście. Dzięki temu można wygrywać znacznie więcej.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln