Bukmacher bez podatku: gdzie najlepiej obstawiać? [LISTA 2023]

Po wprowadzeniu ustawy hazardowej nastąpiły bardzo duże zmiany na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Legalny bukmacher bez podatku może zarówno działać w Polsce jak i nie łamać Ustawy Hazardowej. Gracze nie muszą się zatem martwić, że złamią prawo. Od czasu wprowadzenia nowych przepisów z rynku zniknęło wiele uznanych marek bukmacherskich. Na ich miejsce pojawiło się jednak kilka nowych firm. Co prawda typerzy utracili możliwość obstawiania online u wielu znanych bukmacherów, ale nie zmienia to faktu, że część z nich dostosowała się do przepisów i legalnie działa na naszym rodzimym rynku.

Oto lista bukmacherów bez podatku w Polsce:

Fortuna: obstawianie bez podatku od gier!

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza.

forBET: 30 dni bez podatku po rejestracji. Min. 3 zdarzenia, min. kurs zakładu 1.30

1000 PLN

1200

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od II depozytu 100% więcej do II wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

PLN

Gra bez podatku 30 dni po założeniu konta przysługuje gra bez podatku

LV Bet: 33 dni bez podatku po rejestracji

500 PLN

500

PLN

Bonus od depozytu Dodatkowe środki w wysokości 100% od pierwszej wpłaty

600 PLN

600

PLN

Bonus od depozytu Dodatkowe środki w wysokości 50% od drugiej wpłaty

900 PLN

900

PLN

Bonus od III depozytu Bonus w postaci mnożnika zakładu x25.

20

PLN

Freebet Rejestrując się z naszej strony przysługuje Ci darmowe 20 PLN na granie

Bukmacher bez podatku

Każdy operator, który wymieniony jest w naszej liście, to bukmacher bez podatku i udostępnia bardzo atrakcyjną ofertę online. Doceniają to nawet najbardziej wymagający gracze na rynku. Ponadto dzięki odpowiednim regulaminom i bonusom, te firmy dają możliwość gry bez podatku. Jest to bardzo opłacalne dla graczy, ponieważ mogą oni zyskać aż kilkanaście procent z każdej wygranej. Jest to dla typerów kuszące. Wszyscy oferują liczne atrakcyjne promocje i bonusy dla nowych klientów. Część z nich to nowi bukmacherzy na polskim rynku, przez co ich oferty bonusowe są wyjątkowo atrakcyjne.

Pozostałe strony bukmacherskie bez podatku wymienimy w dalszej części artykułu. Rozpiszemy także dokładne warunki poszczególnych promocji. Z naszego tekstu dowiecie się, który bukmacher bez podatku w Polsce jest godny polecenia.

Fortuna

fortuna wrzesień bez podatku

W Polsce działa wiele więcej firm, które oferują bonusy pozwalające uniknąć wysokiego podatku. Jednym z nich jest czeska Fortuna. Ten bardzo dobrze znany na polskim rynku legalny bukmacher bez podatku, dzisiaj prezentuje pełną ofertę zakładów w wersji online, a także proponuje graczom bonusy niwelujące podatek. Promocja „Happy Hours” dotyczy zakładów przedmeczowych, a także zakładów na żywo.

Fortuna od jakiegoś czasu wprowadziła specjalny kalendarz Happy Hours, w którym prezentuje okresy obowiązywania promocji. Jest to ustalane z góry na każdy miesiąc, więc możemy sobie spokojnie zaplanować typowanie. Fortuna to z pewnością zakłady bukmacherskie bez podatku numer jeden w Polsce.

Tak wygląda kalendarz Happy Hours w Fortunie we wrześniu 2023:

fortuna wrzesień happy hours

Warunek jest jeden – minimalna ilość zdarzeń na kuponie to 3, a kurs każdego z nich to co najmniej 1.30. Promocja Happy Hours powiększa wygraną o 14% poprzez dodanie dodatkowego mnożnika w wysokości 1.14.

Odbierz bonusy i graj bez podatku w Fortunie

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza.

forBET

Kolejny bukmacher bez podatku to forBET. Jest to firma będąca od 2016 roku na polskim rynku, która działa oczywiście w pełni legalnie i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród graczy. Jedną z form promocji, którymi kusi forBET jest pakiet powitalny, w ramach którego przez pierwsze 30 dni od rejestracji, gracz może grać bez podatku. Dotyczy to kuponów, na których są co najmniej 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1.30. Drugą z promocji jest zakład bez ryzyka aż do 1200 PLN Oprócz tego forBET przygotował bonus od wpłaty, którego maksymalna kwota może wynieść 2050 PLN Warunki obrotu są bardzo dogodne dla gracza, ponieważ musi on obrócić tylko dwukrotnie kuponami AKO, po kursie minimalnym 2.50. ForBET jest zatem legalnym bukmacherem bez podatku już od samego początku po rejestracji!

forbet bez podatku

Nie znasz tego bukmachera/chcesz sprawdzić recenzje lub założyć konto? Przeczytaj opinie o forBET

Odbierz pakiet powitalny w forBET!

1000 PLN

1200

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od II depozytu 100% więcej do II wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

PLN

Gra bez podatku 30 dni po założeniu konta przysługuje gra bez podatku

Bukmacherzy bez podatku

Jak widać w Polsce jest kilku bukmacherów bez podatku. Udało nam się omówić promocje w Fortunie i forBET, a teraz przejdźmy do kolejnych trzech bukmacherów oferujących obstawianie z pełną stawką. Zaznaczamy, że nie wszyscy z nich oferują grę bez podatku na całą ofertę, niektórzy zdecydowali się na takie dogodności tylko pod konkretną dyscyplinę, albo po wniesieniu X zakładów na kupon.

Betclic

Betclic przygotował dla graczy bardzo ciekawą ofertę. Jest to również legalny bukmacher bez podatku, który oferuje swój bonus w nieco innej formie, a nazywa się on Multi+. Betclic kieruje tę promocję do osób, które na zakładzie akumulowanym umieszczą przynajmniej 5 zdarzeń. W takim przypadku wygrana zostaje automatycznie powiększona o 5%. To jednak nie koniec korzyści – jeśli gracz zagra 6 zdarzeń, wygrana rośnie 7%. Jeśli na zwycięskim kuponie znajdzie się co najmniej 14 zdarzeń, wygrana może zostać zwiększona nawet o 50% z każdym zdarzeniem. W przypadku 21 zdarzeń wygrana wzrośnie o 120%!

betclic multi plus bez podatku

Do tej promocji można wykorzystać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Nie ma również ograniczeń, jeśli chodzi o dyscypliny – można obstawiać wszystko. Należy tylko zwrócić uwagę, aby kurs wyniósł przynajmniej 1.20. Ta promocja nie dotyczy zakładów systemowych, Super Kursów, oraz zakładów z oferty na MMA i Fame MMA. Maksymalna kwota przyznanego bonusu to aż 10 000 zł.

Polscy bukmacherzy bez podatku

Rynek zakładów sportowych w Polsce w ostatnich latach przeszedł sporą zmianę, na której w dużej mierze zyskali gracze. W momencie wprowadzania Ustawy Hazardowej wyglądało na to, że typerzy będą mieli ogromny kłopot z odnalezieniem na rynku odpowiednich bukmacherów, którzy masowo zaczęli wycofywać się z Polski. Wcześniej bowiem działali teoretycznie legalnie, choć było to balansowanie na granicy prawa. Stąd, teraz kiedy operatorzy i gracze mierzą się z wysoką, 12-procentową daniną, każdemu polskiemu bukmacherowi bez podatku należą się brawa. Z naszego tekstu dowiadujecie się także, jak obstawiać bez podatku.

Praktycznie wszyscy liczący się bukmacherzy oferujący swoje usługi online, funkcjonowali jako firmy zarejestrowane w tak zwanych rajach podatkowych, w których zarówno przepisy podatkowe były przychylne, jak i samo podejście do kontrowersyjnego zagadnienia hazardu. Zazwyczaj była to Malta czy Gibraltar. Tamtejsze gospodarki czerpały ogromne zyski z procederu rejestracji firm bukmacherskich, które często siedziby miały de facto w dużych krajach europejskich, w tym w Polsce.

Gracze mimo wszystko mogli legalnie obstawiać u takich bukmacherów, mimo że nie płacili oni podatków na terenie RP. Aktualnie Ustawa Hazardowa zablokowała ten proceder i w Polsce działają tylko polscy bukmacherzy bez podatku, którzy dostosowali się do polskiego prawa i płacą podatki w świetle obowiązujących przepisów. Dla typerów oznacza to, że ich wygrane są pomniejszane o 14% (chyba że trafiają na legalnego bukmachera bez podatku!), a sami bukmacherzy także płacą wyższe podatki od swoich zysków.

Bukmacher bez podatku w Polsce

W Polsce działa zaledwie kilku legalnych bukmacherów bez podatku. W tym artykule wymieniamy ich wszystkich i opisujemy, jakie są u nich dostępne oferty. Co ważne, w zakładach bukmacherskich można obstawiać bez 12% podatku od gier legalnie.

Firmy, które poważnie traktują polski rynek, oferują jednak liczne bonusy, które niwelują ewentualne straty graczy. Robią to w formie dodatkowych bonusów i promocji, takich jak powiększanie wygranych o 14%. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem, gdyż bonusy trafiające na konto graczy, pochodzą z marży bukmacherów, zaś obowiązujące w Polsce podatki od wygranych i tak są odprowadzane do urzędów skarbowych.

Grając w legalnych firmach tego typu, gracze nie muszą się martwić o zgodność z przepisami. Wszyscy bukmacherzy funkcjonują na bazie przyznanych im licencji oraz pozwoleń. Każda wygrana u takiego bukmachera może więc legalnie trafić na konto bankowe typera. W efekcie nie trzeba się martwić o konieczność odprowadzenia żadnego podatku czy tłumaczenia się z gry u bukmachera. Nie dotyczy to tylko wygranych powyżej 2280 zł, od których w myśl przepisów, trzeba jeszcze odprowadzić dodatkowy podatek (poza standardowym 14%). Ta kwestia jednak również jest rozwiązywana w pełni legalny sposób. Opisujemy to dokładnie w kolejnym akapicie.

Bukmacherzy działający w Polsce na zasadzie przyznanych im licencji wrócili również do reklamowania polskiego sportu. Było to zastopowane okresem przejściowym, gdy musieli odejść z rynku, zanim dostosowali się do przepisów prawa. Coraz częściej pojawiają się polscy bukmacherzy bez podatku. Niektórym z nich udaje się zostać na rynku na dłużej i rozwijać się, ale prym zawsze wiodą ci najwięksi. Aktualnie można zobaczyć reklamy bukmacherów na meczach piłkarskich, a także na imprezach sportowych każdego rodzaju.

Zakłady bukmacherskie bez podatku

Na szczęście w Polsce nadal mamy do czynienia z zakładami bukmacherskimi bez podatku. Dzięki temu gracze mogą obstawiać za pełną stawkę, a nie pomniejszą o 12% podatek od gier. Warto jednak zaznaczyć, że od jednej z opłat nie uciekniemy.

Mianowicie w zakładach bukmacherskich bez podatku od gier możemy się obejść, natomiast podatek od wysokich wygranych to już inna bajka. Jest on odgórnie narzucony na bukmacherów i absolutnie nie mogą oni zrobić tu niczego wbrew Ministerstwu Finansów.

Mogą to jednak zrobić gracze. W jaki sposób?

Podatek od wysokich wygranych wynosi 10% i jest naliczany do kuponów, których wygrana wyniesienie więcej niż 2280zł. Nie chodzi jednak o wygraną konta gracza, łączną, tylko z konkretnej selekcji.

Jeśli zatem mamy zamiar obstawić kupon z kursem 10.00 i zrobić to ze stawką 500zł, to podatek od wysokich wygranych wyniesie aż 500zł. Jak go ominąć? Wystarczy stworzyć kilka takich samych kuponów z niższą stawką tak, aby żaden z nich nie przekraczał wygranej powyżej 2280zł.

To ważne, aby gracze o tym pamiętali. Po co wygrywać mniej, skoro można wygrywać więcej? Tym bardziej że zakłady bukmacherskie bez podatku są dostępne.

Bukmacher bez podatku, który to?

Bez podatku możecie obstawiać w 100% w zaledwie kilku bukmacherach w Polsce. Sprawdź, gdzie wygrywać o 14% więcej i nie tracić na zakładach bukmacherskich przez podatek!

Jak obstawiać bez podatku?

Aby obstawiać bez podatku w Polsce należy wybrać odpowiedniego bukmachera i zastosować się do porad zamieszczonych w naszym tekście. Dzięki temu można wygrywać znacznie więcej.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln