Etoto opinie | recenzja Obstawiamy i ocena graczy!

Etoto opinie | recenzja Obstawiamy i ocena graczy!
Kod promocyjny brak

200 pln

200 pln

0 pln

ETOTOMANIA

Etoto opinie | recenzja Obstawiamy i ocena graczy!

Etoto to jeden z legalnych polskich bukmacherów, który znany jest głównie za sprawą swoich ambasadorów. Czy o Etoto dominują dobre opinie? Jakie jest zdanie graczy na temat produktów, oferty bonusowej i czy warto obstawiać typy bukmacherskie w Etoto?

Etoto zakłady bukmacherskie – opinie

Etoto dołączyło do grona legalnych bukmacherów z licencją w 2011 roku, co daje już ponad 10 lat na polskim rynku zakładów wzajemnych. Oznacza to, że obstawianie u tych zakładów bukmacherskich online jest zgodne z polskim prawem i możesz bez żadnych konsekwencji i obaw założyć konto gracza.

Przez lata Etoto był w cieniu większych operatorów, jednak o marce zrobiło się głośno za sprawą ambasadorów ze świata dziennikarskiego i kanału YouTube ETOTO TV, na którym występują znane twarze. Takie postacie jak Mateusz Borek, Tomasz Smokowski czy Michał Pol sprawiają, że Etoto jest postrzegane jako bukmacher wiarygodny i kojarzy się głównie z twarzami internetowych „mejwenów”.

Etoto opinie - Etoto TV

Kanał ETOTO TV to zdecydowanie najpopularniejszy kanał bukmacherki na YouTube. Świadczą o tym liczby: prawie 100 tysięcy subskrypcji i ponad 20 milinów wyświetleń filmów.

Głównym tytułem jest „Quiz pod napięciem”, w którym naprzeciwko siebie stają zespoły złożone z dziennikarzy, a sam program jest prowadzony w luźnej i humorystycznej atmosferze, jednocześnie będąc merytorycznym i ciekawym dla widza.

ETOTO TV to na pewno mocna strona bukmachera, ale… produkt bukmacherski to nie tylko wizerunek. Jak wyglądają opinie o Etoto na pozostałych płaszczyznach?

Etoto – oferta bonusowa

Powszechną praktyką bukmacherów na całym świecie jest przyznawanie graczom bonusów powitalnych w formie np. darmowych zakładów, bonusów od depozytu czy też zakładów bez ryzyka. Ma to sens, bo przy obecnej liczbie podmiotów na rynku trzeba przekonać jakoś gracza, żeby chciał założyć konto akurat „u nas”.

W Etoto gracze mogą dostać nawet 200% swojej wpłaty w formie bonusu od pierwszej wpłaty. Opinie graczy są na ten temat jednoznaczne i klienci cenią sobie łagodne warunki oraz potrojenie dokonanej wpłaty.

Jeżeli szukasz atrakcyjnej promocji powitalnej, to idealny dla Ciebie będzie zakład bez ryzyka w Fortunie, gdzie za rejestrację z kodem otrzymasz zwrot do 210 PLN za pierwszy przegrany zakład. Ale to nie koniec dobrych wiadomości – środki trafią do Ciebie nie jako bonus, tylko jako pieniądze, które od razu są gotowe do wypłaty!

Wróćmy jednak to Etoto.

Promocją dla graczy posiadających już konto u tego bukmachera jest Etotomania.

Co jest do wygrania? To już leży w Twoim rękach, bo za konkretne aktywności bukmacher daje Ci do wyboru konkretne nagrody, takie jak freebety czy inne bonusy, w zależności od liczby zgromadzonych punktów.

Etoto opinie - Etotomania

Najlepiej mechanikę promocji wyjaśnia sam bukmacher:

ETOTOMANIA jest to program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność będzie odpowiednio punktowana, a punkty te z kolei warunkują atrakcyjność i częstotliwość nagród, do których będziesz upoważniony.

Im więcej dajesz od siebie, tym więcej my dajemy Tobie. Wszystko to czeka na Ciebie już od pierwszego dnia Twojej przygody z ETOTO

Bukmacher dodaje również, że oferty bonusowe są kierowane do graczy drogą mailową oraz poprzez media społecznościowe w formie konkursów z nagrodami.

Podobno od przybytku głowa nie boli, natomiast trzeba przyznać, że wachlarz promocji w Etoto mógłby być trochę bardziej urozmaicony.

Etoto – oferta zakładów

W 2020 roku Etoto zmienił dostawcę platformy na szczecińską firmę SB Betting, co miało swój wpływ zarówno na interfejs strony, ale też i na ofertę zakładów.

Etoto w ofercie przedmeczowej w żadnym stopniu nie odbiega od czołowych polskich podmiotów. Standardowo największy nacisk kładziony jest na piłkę nożną i to właśnie w tej dyscyplinie znajdziemy największą liczbę zakładów dodatkowych.

Jedyne różnice (na minus) możemy zauważyć w mniej popularnych ligach/rozgrywkach, gdzie oferta zakładów może być nieco uboższa od konkurencji.

Zmiana dostawcy platformy miała istotny wpływ na poprawę liczby zakładów na żywo w ofercie.

Gracze mogą wybierać z setek zdarzeń live dziennie na różne dyscypliny sportowe. Wszystko jest podane w przystępnej formie, a w wyborze typu pomagają zaawansowane statystyki widoczne na stronie.

Na śledzenie wyniku wybranego spotkania pozwala tracker widoczny ponad kursami. Co więcej, niektóre pojedynki można oglądać na żywo za pomocą transmisji na stronie.

W ofercie nie brakuje zakładów na coraz to popularniejszy esport. Jak na razie gracze nie mogą skorzystać z oferty na sporty wirtualne czy BetGames. Patrząc na to, co robią pozostali bukmacherzy, wydaje się że dodanie tych produktów jest tylko kwestią czasu.

Podsumowując, oferta Etoto staje się coraz lepsza i zarówno gracze obstawiający przedmeczowo, jak i na żywo nie powinni czuć się zawiedzeni.

Etoto – metody płatności

Na tej płaszczyźnie Etoto także nie odbiega od standardów na polskim rynku bukmacherskim. Do wpłaty pieniędzy możesz wykorzystać takie formy jak:

 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • VISA,
 • Mastercard.

Jest to absolutne minimum, chociaż trzeba przyznać, że brakuje płatności m.in. portfelami elektronicznymi.

Na plus działa na pewno szybkość wpłat i ich minimalna wartość. Środki trafiają na konto dosłownie w kilka chwil, za transakcję (na minimum 1 PLN) nie jest pobierana prowizja.

Wypłaty od Etoto też powinny przebiegać bezproblemowo. Większość z nich jest zlecana natychmiastowo, a pewne opóźnienia mogą wynikać jedynie z działań Twojego banku. Jeżeli chcesz anulować zlecenie wypłaty, możesz to zrobić za pomocą czatu lub wysyłając maila na adres pomoc@etoto.pl.

Etoto – obsługa klienta

Jeżeli masz problem lub chcesz po prostu o coś zapytać, w Etoto na pewno nie zostaniesz na lodzie. Kontakt z bukmacherem jest na szczęście dostępny na wielu płaszczyznach.

Na początek najlepiej zacząć od FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytania graczy. Są to podstawowe kwestie dotyczące m.in. rejestracji, bonusów czy wpłat i wypłat i w tym miejscu znajdziesz bardzo dużo przydatnej wiedzy.

Kolejną formą kontaktu jest napisanie wiadomości na adres mailowy pomoc@etoto.pl, ale w wielu przypadkach lepszym sposobem jest napisanie na czat, który w Etoto jest czynny codziennie od 9:00 do 22:00.

FAQ, mail i czat to trzy podstawowe formy kontaktu z bukmacherem i każda z nich jest dostępna w Etoto, co jest na pewno dużym plusem w opinii graczy.

Etoto – desktop i mobile

Zmiana dostawcy miała też wpływ na inny design strony, która z ciemnej stała się jasna, chociaż układem różni się nieco od pozostałych bukmacherów ze „stajni” SB Betting: eWinnera, Totalbetu, Betfana i Forbetu.

Samo podobanie się jest raczej kwestią gustu i opinie na ten temat są podzielone, natomiast strona jest przejrzysta i stworzenie kuponu nie będzie sprawiało żadnego problemu.

Strona mobilna nie różni się praktycznie niczym od strony desktopowej.

Na obstawiających na smartfonach Etoto czeka aplikacja mobilna dostępna na Android i iOS.

Etoto opinie - aplikacja mobilna

Jak reklamuje ją sam bukmacher, dzięki aplikacji zyskasz:

 • promocje i bonusy dostępne tylko w aplikacji,
 • szybkie wpłaty i wypłaty,
 • intuicyjną grę oraz szeroki wybór zakładów.

Aplikacja Etoto jest solidna, natomiast brakuje nieco fajerwerków. Jest to odzwierciedlenie strony mobilnej, jednakże dostępne w formie aplikacji. Nie jest to coś, co wybija Etoto na tle innych bukmacherów. Istotna jest na pewno dostępność na oba systemy operacyjne, no i to, że w ogóle jest. Ale chcąc być czymś więcej i wyróżnić się w gronie bukmacherów, trzeba pójść o krok dalej i przygotować aplikację, które zrobi naprawdę dobre wrażenie.

Etoto opinie – podsumowanie

Rozpoznawalność nie zawsze idzie w parze z jakością, jak i miejscem w szeregu. Tak w skrócie prezentuje się sytuacja marki Etoto, która za sprawą ambasadorów i kanału YouTube jest znana szerokiemu gronu odbiorców, co niekoniecznie przekłada się na dobry produkt i miejsce w hierarchii polskich bukmacherów.

Etoto rozwija swój produkt, starając się dopasować do potrzeb graczy. Jest tu jednak trochę do poprawy. Pozostaje jedynie życzyć, że na tej płaszczyźnie zostaną wprowadzone zmiany na korzyść graczy i Etoto stanie się bukmacherem nie tylko nakierowanym na marketing i rozpoznawalność.

Marketing Obstawiamy

Marketing Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln
  Kod promocyjny brak

  200 pln

  200 pln

  0 pln

  ETOTOMANIA

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln