Etoto opinie | recenzja Obstawiamy i ocena graczy!

Etoto opinie | recenzja Obstawiamy i ocena graczy!
Kod promocyjny brak

200 pln

200 pln

0 pln

ETOTOMANIA

Etoto opinie | recenzja Obstawiamy i ocena graczy!

Etoto to jeden z legalnych polskich bukmacherów, który znany jest głównie za sprawą swoich ambasadorów. Czy o Etoto dominują dobre opinie? Jakie jest zdanie graczy na temat produktów, oferty bonusowej i czy warto obstawiać typy bukmacherskie w Etoto?

Etoto zakłady bukmacherskie – opinie

Etoto dołączyło do grona legalnych bukmacherów z licencją w 2011 roku, co daje już ponad 10 lat na polskim rynku zakładów wzajemnych. Oznacza to, że obstawianie u tych zakładów bukmacherskich online jest zgodne z polskim prawem i możesz bez żadnych konsekwencji i obaw założyć konto gracza.

Przez lata Etoto był w cieniu większych operatorów, jednak o marce zrobiło się głośno za sprawą ambasadorów ze świata dziennikarskiego i kanału YouTube ETOTO TV, na którym występują znane twarze m.in. Mateusz Borek. Sprawia to, że Etoto jest postrzegane jako bukmacher wiarygodny.

Kanał ETOTO TV to popularny kanał bukmacherki na YouTube. Świadczą o tym liczby: blisko 100 tysięcy subskrypcji i ponad 35 milionów wyświetleń filmów.

ETOTO TV to na pewno mocna strona bukmachera, ale produkt bukmacherski to nie tylko wizerunek. Jak wyglądają opinie o Etoto na pozostałych płaszczyznach?

Etoto opinie o ofercie bonusowej

Powszechną praktyką bukmacherów na całym świecie jest przyznawanie graczom bonusów powitalnych w formie np. darmowych zakładów czy zakładów bez ryzyka. Ma to oczywiście sens, ponieważ przy obecnej liczbie podmiotów na rynku bukmacherskim trzeba przekonać gracza, żeby chciał założyć konto i grać akurat „u nas”. Zobaczcie naszą opinię o bonusie Etoto

W Etoto gracze mogą dostać nawet 200% swojej wpłaty w formie bonusu od pierwszej wpłaty do 100 złotych. Wystarczy raz zagrać zakłady AKO po kursie 2,50 (kurs minimalny zdarzenia na kuponie 1,30) za kwotę równą otrzymanemu bonusowi.

Opinie graczy są na ten temat jednoznaczne i klienci cenią sobie łagodne warunki oraz potrojenie dokonanej wpłaty.

Drugą promocją jest freebet 20 zł. Jak to działa? Należy dokonać pierwszej wpłaty, a bukmacher oprócz bonusu z oferty powitalnej doda 20 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej.

Ponadto jest jeszcze oferta Mixbet – polega na tym, że można łączyć kilka zdarzeń z tego samego wydarzenia na kuponie.

Podobno od przybytku głowa nie boli, natomiast trzeba przyznać, że wachlarz promocji w Etoto mógłby być trochę bardziej urozmaicony.

Etoto – oferta zakładów

W 2020 roku Etoto zmienił dostawcę platformy na szczecińską firmę SB Betting. Miało to wpływ zarówno na interfejs strony, jak i na ofertę zakładów.

Etoto zbiera całkiem dobre opinie w ofercie przedmeczowej i w żadnym stopniu nie odbiega od czołowych polskich bukmacherów. Standardowo największy nacisk kładziony jest na piłkę nożną i to właśnie w tej dyscyplinie znajdziemy największą liczbę zakładów dodatkowych.

Jedyne różnice (na minus) możemy zauważyć w mniej popularnych ligach/rozgrywkach, gdzie oferta zakładów może być nieco uboższa od konkurencji.

Zmiana dostawcy platformy miała istotny wpływ na poprawę liczby zakładów na żywo w ofercie.

Gracze mogą wybierać z setek zdarzeń live dziennie na różne dyscypliny sportowe. Wszystko jest podane w przystępnej formie, a w wyborze typu pomagają zaawansowane statystyki widoczne na stronie.

Na śledzenie wyniku wybranego spotkania pozwala tracker widoczny ponad kursami. Co więcej, niektóre pojedynki można oglądać na żywo za pomocą transmisji na stronie.

W ofercie nie brakuje zakładów na coraz to popularniejszy esport co w naszej opinii jest świetnym ruchem ze strony Etoto. Gracze mogą skorzystać także z oferty na sporty wirtualne – piłka nożna, koszykówka oraz wyścigi koni. Bukmacher wprowadził także zakłady na grę w karty – BlackJacka, pokera oraz wojnę. Patrząc na to, co robią pozostali bukmacherzy, była to kwestia czasu.

Podsumowując, oferta Etoto staje się coraz lepsza i zarówno gracze obstawiający zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i na żywo nie powinni czuć się zawiedzeni.

Etoto – metody płatności

Na tej płaszczyźnie Etoto także nie odbiega od standardów na polskim rynku bukmacherskim. Do wpłaty pieniędzy możesz wykorzystać takie formy jak:

 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • VISA,
 • Mastercard,
 • Paysafecard.

Na plus działa na pewno szybkość wpłat i ich minimalna wartość. Środki trafiają na konto dosłownie w kilka chwil.

Wypłaty od Etoto wg naszej opinii, też powinny przebiegać bezproblemowo. Większość z nich jest zlecana za pomocą Przelewy24. Pieniądze na koncie powinny pojawić się do 15 minut, a pewne opóźnienia mogą wynikać jedynie z działań Twojego banku.

Oto lista banków, do których wysyłane są zlecenia wraz z godzinami dostępności:

banki etoto wypłaty

Jeżeli chcesz anulować zlecenie wypłaty, możesz to zrobić w zakładce Twoje Konto -> Historia Transakcji i wybrać opcję Anuluj wypłatę.

W przypadku braku możliwości anulowania wypłaty została już ona zatwierdzona przez Zespół Płatności Etoto.

Etoto – obsługa klienta

Jeżeli masz problem lub chcesz po prostu o coś zapytać, w Etoto na pewno nie zostaniesz na lodzie. Kontakt z bukmacherem jest na szczęście dostępny na wielu płaszczyznach.

Na początek najlepiej zacząć od FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na pytania graczy. Są to podstawowe kwestie dotyczące m.in. rejestracji czy wpłat i w tym miejscu znajdziesz bardzo dużo przydatnej wiedzy.

Kolejną formą kontaktu jest napisanie wiadomości na adres mailowy pomoc@etoto.pl.

Trzecim sposobem jest napisanie na czat, który w Etoto jest czynny codziennie od 9:00 do 22:00.

FAQ, mail i czat – są trzy podstawowe formy kontaktu z bukmacherem. Każda z nich jest dostępna w Etoto, co, w opinii graczy, jest dużym plusem.

Etoto opinie o desktop i mobile

Zmiana dostawcy miała też wpływ na inny design strony, która z ciemnej stała się jasna, chociaż układem różni się nieco od pozostałych bukmacherów ze „stajni” SB Betting: eWinnera, Totalbetu, Fuksiarza, Betfana i Forbetu.

Samo podobanie się jest raczej kwestią gustu i opinie na ten temat są podzielone, natomiast strona jest przejrzysta i stworzenie kuponu nie będzie sprawiało żadnego problemu.

strona internetowa etoto

Strona mobilna nie różni się praktycznie niczym od strony desktopowej.

Na obstawiających na smartfonach Etoto czeka aplikacja mobilna dostępna na Android i iOS.

Jak reklamuje ją sam bukmacher, dzięki aplikacji zyskasz:

 • promocje i bonusy dostępne tylko w aplikacji,
 • szybkie wpłaty i wypłaty,
 • intuicyjną grę oraz szeroki wybór zakładów.

Opinie o aplikacji Etoto są zasadniczo pozytywne. Jest ona solidna i przede wszystkim jest to odzwierciedlenie strony mobilnej, jednakże dostępne w formie aplikacji. Nie jest to coś, co wybija Etoto na tle innych bukmacherów. Istotna jest na pewno dostępność na oba systemy operacyjne, no i to, że w ogóle jest. Jednak chcąc być czymś więcej i wyróżnić się w gronie bukmacherów, trzeba pójść o krok dalej i przygotować aplikację, które zrobi naprawdę dobre wrażenie.

Etoto opinie – podsumowanie

Rozpoznawalność nie zawsze idzie w parze z jakością, jak i miejscem w szeregu. Tak w skrócie prezentuje się sytuacja marki Etoto, która choćby Mateusza Borka i kanału YouTube jest znana szerokiemu gronu odbiorców, co niekoniecznie przekłada się na dobry produkt i miejsce w hierarchii polskich bukmacherów.

Etoto rozwija swój produkt, starając się dopasować do potrzeb graczy. Jest tu jednak trochę do poprawy. Pozostaje jedynie życzyć, że na tej płaszczyźnie zostaną wprowadzone zmiany na korzyść graczy i Etoto stanie się bukmacherem nie tylko nakierowanym na marketing i rozpoznawalność.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  Kod promocyjny brak

  200 pln

  200 pln

  0 pln

  ETOTOMANIA

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln