Kody promocyjne do bukmacherów 2020

Jakie kody promocyjne bukmacherzy oferują swoim klientom?

Pierwszą rzeczą, jaką sprawdzacie przed rejestracją nowego konta gracza, jest ilość darmowych środków bonusowych oferowanych przez dany serwis na start w ramach bonusu powitalnego i jakie kody promocyjne pozwalają zwiększyć ten bonus.

Firmy bukmacherskie prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej atrakcyjnych promocji powitalnych, dzięki którym Wasz budżet już na początku przygody z danym serwisem może prezentować się bardzo okazale.

W tym artykule poznasz najbardziej popularne rodzaje promocji na start, a także sprawdzisz jakie bonusy powitalne bukmacherzy oferują swoim nowym klientom i jakie kody promocyjne są do tego potrzebne.

Bonusy powitalne – najpopularniejsze promocje bukmacherów na start

Najlepsi bukmacherzy internetowi doskonale zdają sobie sprawę z tego, że bonusy powitalne są doskonałym wabikiem na nowych graczy. Im wyższa promocja na start i łatwiejsze zasady otrzymania darmowych środków bonusowych, tym większa szansa, że typer zarejestruje nowe konto gracza właśnie u tego operatora. W niektórych przypadkach w otrzymaniu wyższej kwoty bonusu powitalnego może pomóc kod promocyjny.

Pomysłowość topowych serwisów w Polsce jest przeogromna, natomiast jeśli chodzi o bonusy powitalne bukmacherzy preferują trzy rodzaje promocji na start – bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz darmowy freebet. W niektórych promocjach kody promocyjne bukmachera mogą zwiększyć kwotę bonusu powitalnego.

https://obstawiamy.info/bukmacherzy/ – Sprawdź, jakie bonusy powitalne oferują bukmacherzy w Polsce.

Każda z tych promocji ma swoje wady i zalety (o których wspomnimy za moment), natomiast dzięki każdej z nich na Waszym koncie gracza pojawią się dodatkowe środki bonusowe, za pomocą których obstawicie kolejne kupony.

Bonusy powitalne – na co zwrócić uwagę w regulaminie?

Każda promocja ma swój szczegółowy regulamin i należy go dokładnie poznać, zanim zdecydujecie się na rejestrację konta na stronie danego operatora. Oferując bonusy powitalne, bukmacherzy wymagają spełnienia szeregu warunków.

Oto kilka najważniejszych punktów regulaminu, na które warto zwrócić uwagę.

  • Wysokość bonusu – podstawowa rzecz. Zawsze należy dokładnie poznać kwotę darmowych środków bonusowych, które pojawią się na naszym koncie gracza.
  • Wartość procentowa bonusu – tyczy się to głównie najbardziej popularnych bonusów od depozytu. Im wyższa wartość procentowa bonusu, tym więcej darmowych środków otrzymamy.
  • Kwota obrotu – niestety zdecydowana większość bukmacherów uzależnia otrzymanie bonusu od wykonania obrotu, tzn. postawienia zakładów na z góry określoną kwotę. Im wyższa kwota obrotu, tym trudniej zgarnąć bonus.
  • Czas na dokonanie obrotu – czyli czas, w którym typer musi postawić zakłady za określoną kwotę. Na szczęście bukmacherzy nie są tutaj zbyt restrykcyjni i dają sporo czasu.
  • Inne punkty regulaminu – zasady otrzymania darmowych środków różnią się w zależności od rodzaju promocji i regulaminu konkretnego serwisu. Oferując bonusy powitalne, bukmacherzy informują zawsze, że np. zakłady na sporty wirtualne wykluczają z wzięcia udziału w promocji, podczas gdy u innego operatora do obrotu będą liczyły się wyłącznie tenisowe zakłady na żywo.

Bonus od depozytu najczęstszą promocją bukmacherów

Jeśli zastanawiacie się jakie bonusy powitalne bukmacherzy najczęściej oferują nowym graczom w Polsce, to zdecydowanie najbardziej popularną promocją na start jest bonus od depozytu.

Jego główna zaleta jest taka, że już na pierwszy rzut oka robi spore wrażenie na potencjalnym kliencie. Kwota darmowych środków jest zazwyczaj bardzo wysoka (często liczona w tysiącach złotych), natomiast wielu mniej doświadczonych typerów nie zdaje sobie sprawy ze skali trudności, jaka wiąże się z obrotem takiego bonusu powitalnego, zanim będzie można go wypłacić.

Taki rodzaj promocji na start czeka na Was u praktycznie każdego legalnego bukmachera w Polsce. Natomiast kwota darmowych środków bonusowych oraz regulamin promocji są zazwyczaj zupełnie różne w zależności od operatora. I tu tak jak wspominaliśmy, kod promocyjny może zwiększyć tę kwotę w ramach bonusu powitalnego.

Powitalny bonus od depozytu czeka na każdego nowego klienta eWinner. Wystarczy, że wpłacisz drugi depozyt min. 20 PLN, a otrzymasz bonus o wartości 50% od wpłaconej kwoty, aż do 500 PLN. Aby zgarnąć maksymalną sumę darmowych środków bonusowych, należy wpłacić min. 1000 PLN.

Nie do końca podobają nam się natomiast warunki wypłaty darmowych środków – obrót bonusem 6x po kursie min. 2.50. Jednak jest to dodatkowa kwota otrzymana w gratisie, więc nie można też za bardzo narzekać. Warto tutaj zaznaczyć, że właśnie z kodem promocyjnym eWinner – OBSTAWIAMY, bonus powitalny w eWinner jest nieco większy niż bez kodu, warto zatem sprawdzić naszą opinie o Ewinner.

Bonus powitalny od depozytu u bukmachera eWinner

Mając na myśli bonusy powitalne, jakie proponują bukmacherzy w Polsce, nie można nie wspomnieć o bonusie od depozytu bukmachera Betfan. Ten legalny serwis potroi kwotę pierwszej wpłaty, a maksymalna wartość darmowych środków to aż 300 PLN.

Tutaj również bukmacher wymaga obrotu, tym razem 1x na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00 na całym kuponie.

Na równie spory bonus powitalny może liczyć każdy gracz, który zdecyduje się na rejestrację konta u bukmachera forBET. Ten legalny serwis również podwoi kwotę pierwszego depozytu. Maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to także 2000 PLN. Ponadto, jeśli wykorzystacie kod promocyjny OBSTAWIAMY to otrzymacie dodatkowy bonus 50 PLN.

Na szczęście w tym przypadku warunki obrotu bonusem nie są aż tak restrykcyjne. Wystarczy obrócić otrzymaną kwotę 2x na kuponach z min. 3 zdarzeniami, min. kursem łącznym 2.50 i kursem min. każdego typu na kuponie 1.30.

https://obstawiamy.info/forbet-bonus-powitalny  – więcej informacji na temat promocji na start od bukmachera forBET.

Aż na 5000 PLN darmowych środków bonusowych może liczyć każdy nowy klient legalnego bukmachera TOTALbet. Wystarczy, że wpłaci pierwszy depozyt min. 10 PLN, a błyskawicznie otrzyma bonus od depozytu 100%.

Bonusy powitalne bukmacherzy: zakład bez ryzyka – kody promocyjne

Tak jak wspominaliśmy, różne serwisy oferują różne bonusy powitalne. Bukmacherzy praktycznie zawsze oferują swoim klientom bonus od depozytu, natomiast sporo operatorów proponuje także zakład bez ryzyka. I tutaj ponownie, kod promocyjny bukmachera może w niektórych sytuacjach zwiększyć kwotę zakładu bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka (lub jak kto woli cashback bonus) to darmowy zakład, w przypadku którego typer nie ryzykuje utraty własnych środków, gdyż te w przypadku niepowodzenia powrócą na jego konto gracza.

Ten rodzaj promocji wydaje się idealny z punktu widzenia gracza. Po pierwsze nie ryzykuje własnych pieniędzy. Po drugie mając świadomość “grania nie za swoje” można pokusić się o wytypowanie kuponu po znacznie wyższym kursie gwarantującym sporą wygraną. Wreszcie, taka promocja ma zazwyczaj prosty regulamin, co jest szczególnie istotne w przypadku mniej doświadczonych graczy. Tego typu bonusy powitalne u bukmacherów cieszą się popularnością.

Którzy bukmacherzy oferują cashback bonus? Chociażby legalny serwis Betclic, którego klienci, wykorzystując kod promocyjny OBSTAWIAMY mogą liczyć na zakład bez ryzyka o wartości aż do 200 PLN. Jeśli pierwszy kupon będzie poprawny to super! Wygrana należy do Ciebie. Natomiast jeśli Twój typ okaże się błędny, to cała stawka (pomniejszona o podatek obrotowy 12%) pojawi się z powrotem na Twoim koncie gracza.

Baner na zakład bez ryzyka w Betclic

Na zakład bez ryzyka mogą również liczyć nowi klienci bukmachera eWinner i tutaj także warto wykorzystać kod promocyjny OBSTAWIAMY, dzięki któremu otrzymacie cashback bonus 110 PLN (zamiast standardowego 100 PLN).

Kod promocyjny OBSTAWIAMY przyda się również nowymi klientom legalnego bukmachera Fortuna, którzy wpisując go w momencie rejestracji nowego konta, gracza otrzymają zakład bez ryzyka 600 PLN.

Bonus powitalny z kodem promocyjnym w fortunie

Na specjalne środki bonusowe mogą liczyć także gracze, którzy zarejestrują się w forBET z wykorzystaniem kodu promocyjnego OBSTAWIAMYPL. W ich przypadku wartość zakładu bez ryzyka to 1200 PLN.

Freebet, czyli darmowy zakład od bukmacherów – kody promocyjne

Ostatni rodzaj promocji na start to darmowy freebet bonus. Kto wie, czy nie jest to ulubiona promocja graczy, jeśli chodzi o bonusy powitalne. Bukmacherzy co prawda nie proponują tutaj nie wiadomo jak wysokich kwot, natomiast aby otrzymać darmowe środki, wystarczy zazwyczaj sam fakt rejestracji nowego konta gracza lub wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji.

Jesteś ciekawy, który jeszcze bukmacher ma w swojej ofercie freebet bez depozytu? Wszystko wyjaśniamy w naszej liście

Na freebet bonus na start mogą liczyć chociażby klienci bukmachera Fortuna. Wystarczy zarejestrować nowe konto gracza, aby pojawiło się na nim 2800 punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus (w skrócie FKP). To wszystko w ramach bonusu powitalnego tego bukmachera. Wartość otrzymanych punktów to freebet 20 PLN, który można obstawić dowolne zdarzenie z oferty zakładów tego legalnego serwisu.

Freebety o łącznej wartości aż 30 PLN czekają na wszystkich nowych klientów bukmachera TOTALbet. Aby zgarnąć maksymalną pulę darmowych środków bonusowych, należy zarejestrować nowe konto gracza, potwierdzając zgody marketingowe, wpisać odpowiedni kod promocyjny i przejść pełną weryfikację, a następnie freebet zostanie przypisany do konta Gracza.

Darmowy bonus powitalny u bukmachera Totalbet
Jakie bonusy powitalne bukmacherzy oferują na start polskim graczom?

Najbardziej popularne bonusy na start to bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz darmowy freebet bonus.

Który legalny bukmacher oferuje darmowy freebet?

Na darmowy bonus bez depozytu mogą liczyć, chociażby nowi klienci bukmachera Fortuna. Wystarczy zarejestrować konto gracza z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, aby otrzymać freebet bonus 30 PLN.

Czy przegrywając zakład bez ryzyka, gracz traci własne środki?

Oczywiście, że nie! Na tym polega urok tej promocji. Przykładowo, każdy klient bukmachera Betclic może obstawić pierwszy zakład bez ryzyka za max. 228 PLN po rejestracji z kodem promocyjnym OBSTAWPL, jeśli kupon okaże się nietrafiony, to stawka wróci na jego konto.