Bukmacherzy na Euro – ranking od Obstawiamy.info

Mistrzostwa Europy 2024 to idealna okazja, zarówno dla bukmacherów w Polsce, jak i Graczy. Bukmacherzy na Euro 2024 mogą przygotować dodatkową ofertę, która niewątpliwie przyciągnie nowych Graczy. Z kolei typerzy czekają na takie okazje, aby móc zgarnąć dodatkowe korzyści.

Poniższy ranking został stworzony po wnikliwej analizie wszystkich legalnych podmiotów w Polsce. Pod uwagę wzięliśmy przede wszystkim promocje i oferty związane z nadchodzącym Euro 2024. Sprawdźmy zatem, jak wygląda topka bukmacherów na Euro 2024 w Polsce!

Bukmacherzy na Euro 2024 - ranking

Bukmacher na Euro 2024 bez podatku? Jeszcze jak – w Betclic to możliwe

Betclic to bukmacher, który w Polsce wystartował po krótkiej przerwie w 2019 roku. Od tego momentu aż do teraz osiągnął spore postępy i stał się głównym bukmacherem na Euro 2024 w naszym zestawieniu.

Betclic już jakiś czas temu postanowił zrewolucjonizować rynek bukmacherski w Polsce. Wprowadzenie w marcu gry bez podatku okazało się strzałem w dziesiątkę. Choć nie jest to co prawda dedykowana promocja pod Euro 2024, to moment, w którym ona wystartowała zdaje się być idealny. Wystarczy kilka miesięcy, aby Betclic jako bukmacher na Euro 2024 był kojarzony właśnie z tą promocją.

Bukmacher na Euro 2024 - Betclic gra bez podatku

Co więcej, Betclic jako jedyny bukmacher w Polsce postanowił pójść krok dalej. Proponując grę bez podatku, nie narzuca absolutnie żadnych wymagań. Oznacza to, że każdy kupon zawarty podczas Euro 2024 w Betclic, będzie powiększony o 12% podatku.

Bezpieczny wynik na Betclicu!

Jakby tego było jeszcze mało, do gry bez podatku, Betclic dorzuca tzw. Bezpieczny wynik. O co tutaj chodzi? To bardzo proste. Jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna, będzie w dowolnym momencie meczu prowadzić różnicą dwóch goli, to zakład ten zostanie zaliczony jako wygrany. Przykładowo postawiłeś na zwycięstwo Niemiec ze Szkocją i w 30 minucie jest 2:0 dla naszych zachodnich sąsiadów. Zatem już od tego momentu nie musisz się martwić o rezultat tego spotkania. Twój typ będzie już rozliczony jako zielony.

Betclic Bezpieczny wynik na Euro 2024

Akcja obowiązuje na zakłady dotyczące zwycięzcy meczu z oferty Mistrzostw Europy 2024 na kuponach typu single i multi. Nie obowiązują ograniczenia stawki czy minimalnego kursu.

Jednak to jeszcze nie wszystko. Dostępny jest również zakład bez ryzyka do 50 PLN. Oznacza to, że jeśli Twój pierwszy kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot w formie freebetu do jednokrotnego obrotu (kurs minimalny przy obrocie 2,14). Gra bez podatku dostępna jest już przy pierwszym kuponie, a więc, aby otrzymać maksymalny zwrot 50 PLN, właśnie za tyle należy zagrać pierwszy kupon.

Co więcej, oprócz gry bez podatku i bezpiecznego kuponu? Dla stałych Graczy dostępna jest całkiem pokaźna liczba promocji. Na dodatkowe freebety można liczyć, wykonując proste misje, które najczęściej są związane z zawieraniem kuponów. Freebet zgarnąć można, zapraszając znajomych do założenia konta. Często pojawiają się również rankingi typerskie, gdzie oprócz darmowych zakładów można liczyć na nagrody rzeczowe czy bilety na sportowe wydarzenia.

Pomyliłeś się przy wyborze zdarzeń lub zmieniłeś zdanie, a może chciałbyś coś dodać do swojego kuponu? W Betclic możliwa jest edycja kuponu. Polega ona na możliwości dodania kolejnych zdarzeń do zawartego już kuponu. W Betclic możesz również anulować zawarty zakład do minuty po zagraniu, bez utraty wkładu czy ewentualnej wygranej, co różni tę opcję od typowego Cashoutu.

Podsumowanie

Adres strony Internetowej:www.betclic.pl
Działa jako legalny bukmacher w Polsce od:2019
Sponsoringi:Fame MMA, Piast Gliwice, Stal Mielec, Puszcza Niepołomice, Warta Poznań, reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn i Snow Fest
Betclic kod promocyjny:OBSTA
Oferta powitalna na EURO z kodem promocyjnym:Gra bez podatku na dowolnym kuponie.
Atuty:– Gra bez podatku przez całe Euro 2024
-Bezpieczny wynik
– Zakład bez ryzyka do 50 PLN
– Szeroka oferta zakładów PRE oraz LIVE
– Edycja i możliwość anulowania zakładu
– Szybkie wpłaty i wypłaty
– Najbardziej chwalona aplikacja mobilna
– Misje, czyli wyzwania, za które można otrzymać freebety
– Bukmacher z międzynarodową renomą
Dowiedz się więcej w osobnym tekście: Betclic opinie

10 PLN freebeta na każdy dzień Euro od Superbet

Drugim bukmacherem na Euro 2024 w naszym zestawieniu jest Superbet. Rumuński bukmacher jest już dobrze znany typerom w Polsce, a poprzedni rok w ich wykonaniu był bardzo udany. Wprowadzenie oferty Superprzewagi przesunęło Superbet na drugie miejsce bukmacherów w Polsce jeśli chodzi o obrót. Taka ofensywa to jasny sygnał w stronę konkurencji, że to jeszcze nie koniec.

Bukmacher na Euro 2024 - Freebety od Superbeta

A co jeśli chodzi o Euro? Choć do imprezy jeszcze daleko to już można zgarnąć dodatkowe freebety, które będą dostępne podczas mistrzostw. Jak dokładnie wygląda ta promocja?

 • Przede wszystkim trzeba założyć konto z tego linku -> https://superbet.pl/rejestracja?bonus=OBSTAWIAMY
 • Konieczne również jest zatwierdzenie zgód marketingowych.
 • Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty na kwotę minimum 50 PLN.
 • W tym momencie Gracz otrzyma w ciągu 48h ekskluzywny freebet 35 PLN za założenie konta z naszym kodem promocyjnym OBSTAWIAMY.
 • Kolejny krok to zawarcie kuponu SINGLE. Należy tutaj wytypować zwycięzcę Euro 2024 (typ zakładu: EURO 2024 – zwycięzca). Stawka? Możesz zagrać za jedyne 2 PLN!
 • Kupon należy zagrać z SALDA DEPOZYTOWEGO!
 • Spełniając te warunki, w każdy dzień Mistrzostw Europy otrzymasz darmowy freebet 10 PLN!
 • Promocja obowiązuje w okresie od dnia 03.06.2024 r. do dnia 13.06.2024 r.

Otrzymany freebet należy zaakceptować w ciągu jednego dnia. Można go wykorzystać na dowolny zakład, jedyne wymagania to systemowy kurs minimalny 1,14, a wygrana z takiego kuponu zostanie pomniejszona o stawkę freebeta.

Oferta powitalna Superbet

Warto pamiętać również, że freebet na Euro 2024 to rozszerzenie oferty powitalnej. Każdy Gracz, który założy tam konto do 13 czerwca może liczyć jeszcze na freebet 100% przy pierwszej wpłacie do 200 PLN, freebet 35 PLN za wpłatę minimum 50 PLN, oraz aż tydzień gry bez ryzyka aż do 3500 PLN.

Superbet oferta powitalna

Co oprócz oferty powitalnej? Jak już wspomnieliśmy szlagierową ofertą bukmachera Superbet jest Superprzewaga. Oznacza to, że zdarzenie może zostać rozliczone jako wygrane dużo wcześniej, wystarczy, że postawiona drużyna w dowolnym momencie meczu będzie wygrywać z konkretną różnicą (w piłce nożnej są to dwie bramki np. 2-0, 3-1). Oczywiście promocja jest dostępna nie tylko na piłkę nożną, szczegóły możecie sprawdzić tutaj -> https://superbet.pl/wiki/super-przewaga

Jednak Superbet to coś więcej niż tylko Superprzewaga czy freebety na Euro 2024. Jako bukmacher na Euro 2024 oferuje również promocje, w których można zgarnać darmowe freebety, czy nawet gotówkę. Mowa oczywiście o Superspin, gdzie raz na 24h można zakręcić kołem. Nie można również zapominać o Supergame, gdzie za wytypowanie kilku dostępnych zdarzeń można zgarnąć prawdziwą gotówkę a pula do podziału to najczęściej niebagatelna kwota, bo aż 50 000 PLN.

Podsumowanie

Adres strony Internetowej:www.superbet.pl
Działa jako legalny bukmacher w Polsce od:2019
Sponsoringi:Lech Poznań, Reprezentacja Polski w Skokach Narciarskich,
Superbet kod promocyjny:OBSTAWIAMY
Oferta powitalna na EURO z kodem promocyjnym:10 PLN freebeta na każdy dzień Euro
Atuty:– Freebet od 1. wpłaty 200 PLN, tydzień gry bez ryzyka do 3500 PLN, Freebet 35 PLN za założenie konta, Freebet 20 PLN w aplikacji
– Superprzewaga na Euro 2024
– Szeroka oferta prematch oraz live
– Bardzo dobra, stabilna aplikacja
– Mnóstwo promocji dla stałych graczy m.in. Bonus dnia, Supergame, Superspin, wyzwania Supersocjal
Dowiedz się więcej w osobnym tekście: Superbet opinie

STS trzecim bukmacherem na Euro 2024

Podium w naszym zestawieniu zamyka STS. Dlaczego? Spieszymy z krótkim wyjaśnieniem.

STS to największy bukmacher w Polsce i nie bez powodu. Bukmacher ten może się pochwalić 40% udziałem na rynku za zeszły rok. STS jest również sponsorem reprezentacji Polski więc w kwestii bukmachera na Euro ma już spore doświadczenie.

STS oferta powitalna

STS jednak to nie tylko sponsoring naszej kadry. Każdy nowy Gracz może liczyć na bonus w łącznej kwocie 660 PLN, na co składają się trzy bonusy przypisane do trzech pierwszych wpłat (100% do 100 PLN przy 1. wpłacie i 50% do 2. i 3. wpłaty odpowiednio do 200 i 300 PLN). Dodatkowo pierwszy zawarty kupon będzie tym bezpiecznym, z maksymalnym zwrotem do 100 PLN. Kolejne 60 PLN zostanie uwolnione po wykonaniu 6 dodatkowych zadań.

W STS można również liczyć na dodatkowe bonusy po wykorzystaniu oferty powitalne. Mowa tutaj o Wizjonerze, Odkrywcy, Bonuserii, czy chociażby o Rankingach typerskich dobrze znanych, chociażby z Betclica.

Podsumowanie

Adres strony Internetowej:www.sts.pl
Działa jako legalny bukmacher w Polsce od:2012
Sponsoringi:GKS Katowice, Jagiellonia Białystok, Raków Częstochowa, Podbeskidzie Bielsko-Biała, reprezentacja Polski w piłkę nożną
STS kod promocyjny:OBSTAWIAMY
Oferta powitalna na Euro z kodem promocyjnym:Bonus do trzech pierwszych wpłat do 600 PLN + 60 PLN za wykonanie zadań + Zakład bez ryzyka do 100 PLN
Atuty:– Największa marka w Polse
– Jedna z największych ofert przedmeczowych i live
– Sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej
– Transmisje live z meczów
– Szybkie wypłaty z STS pay
– Całodobowa obsługa klienta

Bukmacherzy na Euro 2024 – Betfan

Betfan w naszym zestawieniu zajmuje pierwsze miejsce poza podium. Nie oznacza to oczywiście, że jest to bukmacher niegodny uwagi.

Betfan jako jedyny na polskim rynku potraja pierwszy depozyt. Oznacza to, że wpłacając maksymalnie 200 PLN (min. 50 PLN), otrzymuje się aż 400 PLN bonusu. Co więcej, bonusem można grać za dowolną stawkę, a jedyne wymagania to kupon składający się z minimum 2 zdarzeń z kursem łącznym nie mniejszym niż 3,0.

Bukmacher na Euro 2024 - Betfan oferta powitalna

Oczywiście to nie wszystko, na co można liczyć od bukmachera, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski. Po ofercie powitalnej liczyć można na sporą ilość promocji. Bukmacher z koniem oferuje większe wygrane w promocji Boost, gdzie już od 5 zdarzeń i więcej można liczyć na dodatkowy procent do wygranej.

Betfan to również Boosty na tzw. pewniaki, „czelendże”, w których można zgarnąć freebety, Betmatch, czy My Bet, gdzie można znależć gotowe typy, lub wysłać swoje propozycje zakładów.

Podsumowanie

Adres strony Internetowej:www.betfan.pl
Działa jako legalny bukmacher w Polsce od:2019
Sponsoringi:
Betfan kod promocyjny:OBSTAWIAMY
Oferta powitalna na Euro z kodem promocyjnym:Bonus 200% od depozytu do 400 PLN
Atuty:– Player Bets, czyli specjalne zakłady na statystyki zawodników
– MATCHDAY BOOST, czyli podwyższanie kursów na wybrane zdarzenie
– My Bet oraz Betbuildier – możliwość zaproponowania autorskiego zdarzenia oraz łączenia rynków
– Jedna z największych ofert bukmacherskich na piłkę nożną
– Atrakcyjne promocje dla nowych i stałych graczy
Dowiedz się więcej w osobnym tekście: Betfan opinie

Bukmacherzy na Euro 2024 – Liga Typerów Euro od ForBETa

Nasze zestawienie bukmacherów na Euro 2024 zamyka ForBET. Bukmacher ten już przed Euro wystartował z pakietem XXL, który gwarantował dodatkowe korzyści. Promocja niestety kończyła się całkiem szybko i nie jest już dostępna.

Liga typerów od ForBet

ForBET przygotował jednak już drugą mocną atrakcję na Euro 2024. Jest to Liga Typerów, w której główną nagrodą będzie 2000 PLN a nagrodzonych zostanie aż 1 000 typerów! Na czym to polega?

Liga Typera odbędzie się podczas fazy grupowej Euro 2024 i należy w niej typować dokładnie wyniki meczów. Liga będzie podzielona na trzy etapy, które będą odpowiadać pierwszej, drugiej i trzeciej kolejce. Za trafienie dokładnego wyniku są przyznawane 3 punkty, za poprawne wytypowanie rozstrzygnięcia meczu (1X2) 1 punkt, w przypadku błędu wpada dokładnie 0 punktów. Co najważniejsze, Liga Typerów to zabawa, w którą nie trzeba inwestować ani złotówki! Więcej szczgółów znajdziecie tutaj -> https://www.iforbet.pl/lt-euro-grupa

ForBET oferta powitalna

W ForBET dostępna jest również oferta powitalna, a jej kwota potrafi zwalić z nóg niejednego. Zakład bez ryzyka składa się tutaj z trzech opcji:

 • Bezpieczny kupon do 1000 1200 z naszym kodem promocyjnym
 • 2000 2050 bonusu od depozytu przy drugiej wpłacie
 • 30 dni gry bez podatku
Bukmacherzy na Euro 2024 - Forbet

Podsumowanie

Adres strony Internetowej:www.iforbet.pl
Działa jako legalny bukmacher w Polsce od:2016
Sponsoringi:Arka Gdynia, ŁKS Łódź, Raków Częstochowa, Polski Związek Tenisa, tenis Super Liga X-kom Ago, reprezentacja Polski w futbolu amp, Warsaw Sport Group, IV Liga Warmińsko-Mazurska
forBET kod promocyjny:OBSTAWIAMY
Oferta powitalna na EURO z kodem promocyjnym:Liga Typera na Euro + Zakład bez ryzyka do 1200 PLN, bonus od depozytu do 2050 PLN i 30 dni gry bez podatku
Atuty:– TurboKurs podwyższający znacznie mnożnik na wybrane zdarzenia
– Szeroka oferta na piłkę nożną
– Atrakcyjne kursy bukmacherskie
– Betarchitekt
– Regularne promocje dla stałych graczy
– Szybkie wypłaty
Dowiedz się więcej w osobnym tekście: forBET opinie

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus