Typy KSW

Typy na KSW z analizami – kupony na walki w największej organizacji MMA w Polsce od Obstawiamy!

ksw 86 zapowiedź

KSW 86 – o co chodzi?

autor: Jeremi

Już 16 września 2023 obędzie się gala KSW 86. Jeśli chcecie poznać nasze typy i przewidywania, zajrzyjcie na naszą stronę.

Czytaj więcej

zapowiedź ksw 85

KSW 85 – nasza zapowiedź i przewidywania | 19.08.2023

autor: Jeremi

Zbliża się gala KSW 85. Z tego tekstu poznacie naszą zapowiedź, a także nasze typy.

Czytaj więcej

ksw zapowiedź

KSW 84! Zbliża się kolejna gala sportów walki!

autor: Jeremi

Przed nami kolejna gala KSW! Jeśli chcecie poznać nasze typy i przewidywania na tę imprezę, zajrzyjcie na naszą stronę.

Czytaj więcej

KSW 77: Khalidov - Pudzianowski typy bukmacherskie

KSW 77 typy: obstawianie Khalidov – Pudzianowski bez ryzyka

autor: Patryk

Sprawdź naszą analizę na walki KSW 77, w tym starcie Khalidov vs Pudzianowski! W tekście znajdziesz gotowy kupon bukmacherski ->>>

Czytaj więcej

Typy na KSW 72

KSW 72 typy: kursy i obstawianie bez ryzyka >>>

autor: Patryk

W tekście analiza KSW 72 i gotowy kupon na sobotnie walki! Wejdź i sprawdź jakie typy wybiera ekipa Obstawiamy

Czytaj więcej

KSW 70 typy - Pudzianowski vs Materla

Obstawianie KSW 70 bez ryzyka: typy i kursy >>>

autor: Patryk

Sprawdź nasz dubel na KSW 70 oraz jak go obstawić bez ryzyka w Fortunie! Szczegóły w tekście ->>>

Czytaj więcej

Typy KSW 69

Obstawianie KSW 69: typy i kursy [GOTOWY KUPON]

autor: Patryk

Wejdź i zobacz nasz kupon na KSW 69 po analizie —> dodatkowo freebet oraz zakład bez ryzyka do wykorzystania w Fortunie! ✅

Czytaj więcej

Typy na KSW 67

Obstawianie KSW 67: typy i kursy [GOTOWY KUPON]

autor: Patryk

Wejdź i sprawdź nasz kupon na KSW 67 – mamy propozycje po kursie 2.93 i 5.00. Zobacz również jak zagrać bez ryzyka! ✅

Czytaj więcej

Typy na KSW 66 - Ziółkowski vs Mańkowski

KSW 66 typy i obstawianie Ziółkowski – Mańkowski (bez ryzyka!)

autor: Patryk

Sprawdź analizy i typy bukmacherskie na główne walki na KSW 66 —> Podczas ostatnich gal trafiliśmy 5/6 kuponów!

Czytaj więcej

Typy i analizy na KSW 65 z walką Khalidov vs Soldić

KSW 65 typy – obstawianie Khalidov vs Soldić -> 5/5 ost kupony!

autor: Patryk

Typowanie ostatnich pięciu gal KSW z naszej strony to trafione kupony! ✅ Wejdź i sprawdź naszą analizę i typy na sobotnie KSW 65 ->>>

Czytaj więcej

Typy na KSW 63

Analizy i typy na KSW 63 – Soldić czy Kincl?

autor: Patryk

Wejdź i sprawdź nasz kupon z typami bukmacherskimi na KSW 63 – ostatnie dwie gale notowaliśmy trafienia z przewidywaniami! ✅

Czytaj więcej

KSW 59 - typy od Obstawiamy

KSW 59 typy bez podatku – atak na kurs 8.87 od Obstawiamy!

autor: Patryk

Analizujemy kartę walk, typujemy kupon i przedstawiamy promocje na zakłady bez ryzyka na KSW 59 – wejdź i sprawdź przed sobotą ✅

Czytaj więcej

Przed KSW 58 - typy i analizy

KSW 58 typy – analiza i wysokie kursy w grze ✅

autor: Patryk

Analizujemy i typujemy walki na KSW 58! 🥊 Wejdź i sprawdź naszą propozycję kuponu – poprzednio kurs 3,06 trafiony ᕦ(ツ)ᕤ

Czytaj więcej

Obstawiamy.info z typami na KSW 57

KSW 57 typy z analizami i najlepsze kursy bukmacherskie (ง’̀-‘́)ง

autor: Patryk

Typy z analizami i propozycja kuponu na KSW 57 po kursie 3,06! Wejdź i zobacz ✅ W tekście znajdziesz także porównanie kursów i zakłady bez ryzyka 💪

Czytaj więcej

Okładka do tekstu o typach i kursach na KSW 56

KSW 56 – typy z analizami i najlepsze kursy

autor: Patryk

KSW 56 już w sobotę! Sprawdź nasze typy na walki oraz propozycję kuponu!

Czytaj więcej

300pln
BETFAN
 • Mariusz Pudzianowski - ambasador
 • Bonus 200% od wpłaty do 300 PLN
 • Szeroka oferta na zawodników - tzw. player bets
 • Aplikacja mobilna
 • Odbierz bonus
  200pln
  Betclic
 • 1-krotny obrót bonusu na start
 • Szeroka oferta na zakłady
 • 200zł bonus z kodem
 • Odbierz bonus
  1660pln
  STS
 • Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 • Łącznie 1560 PLN w bonusie powitalnym
 • STS TV
 • Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 • Odbierz bonus

  Wybierz typy z danej kategorii

  Typy na KSW – kupony od Obstawiamy na MMA 🥊

  Gale MMA cieszą się w Polsce popularnością wśród obstawiających zakłady bukmacherskie. Jeżeli chodzi o najpopularniejsze typy, to trzeba wspomnieć KSW. Właściwe każde wydarzenie polskiego hegemona mieszanych sztuk walki podnosi zainteresowanie szermierką na pięści i nogi w klatce w kraju nad Wisłą. Co za tym idzie, analizami pod kupony. Na Obstawiamy zawsze znajdziesz typy na kolejne gale KSW.

  Jakie są dostępne typy na KSW – oferta na MMA

  Oczywistością jest, że patrząc na typowanie MMA można wybierać zwycięstwo jednego lub drugiego zawodnika. Już na samym początku warto zaznaczyć, że w tym wypadku można wybierać tak zwaną dwudrogową lub trzydrogową wygraną. Na czym polega różnica na takich typach przy KSW?

  Jeżeli jesteś zaznajomiony z obstawianiem innych sportów, to podobnie można wskazywać m.in. przy koszykówce czy hokeju na lodzie. Jak sam nazwa wskazuje – przy dwudrogowych pozycjach do wyboru są tylko dwie opcje, natomiast trzydrogowo trzy opcje.

  W MMA, także w KSW, istnieje możliwość, że starcie zakończy się remisem. Co prawda jest to duża rzadkość w sportach walki, ale jednak mały procent szans na to jest. Przy trzydrogowych typach można obstawiać także remis. W takim wypadku wskazując wygraną jedną ze stron, pozycja będzie przegrana i zapełni się kolorem czerwonym.

  Jeżeli chcecie wybierać typy na KSW dwudrogowo, to oczywiście możliwością jest tylko wybranie wygranego. Co w przypadku remisu spytacie? Wtedy zakład jest rozliczany jako zwrot, czyli rozliczany po kursie 1.00.

  Jaki typ na KSW wybierać, gdy mamy taką zagwozdkę? Różnice w kursach są minimalne. Jak widać na poniższym screenie z oferty, to zaledwie kilka setnych. W związku z tym, dla tak bardzo podobnych mnożników wydaje się, że lepiej brać te „bezpieczniejszą” opcję bez remisu.

  Typy na MMA z remisem i bez remisu

  Jedyny powód, dla którego te nawet ok. 0,05 wartości mogłoby pomóc, to chyba wyłącznie dla spełnienia warunku wzięcia udziału w promocji. Na przykład w Fortunie będzie to gra bez podatku, co patrząc obszerniej powiększy wygraną o 14% lub AKO boost zwiększający potencjalną sumę do zgarnięcia nawet o 50%.

  Wyższe wygrane przy typowaniu MMA

  Wiemy już o stawianiu na wygranych typując KSW. Jednak to tylko namiastka tego, co bukmacherzy mają w ofercie na walki MMA. Poza wskazaniem zwycięzcy możliwe jest także obstawianie tego, w jaki sposób zostanie odniesiona dana wiktoria czy rundę, w której skończy się pojedynek. Dopiero tutaj zaczynają się rozszerzenia, bo te dwie kwestie można także łączyć w jeden typ. Jednak można również pominąć wskazanie wygranego tylko wskazując liczbę rund czy sposób skończenia.

  Taka możliwość jest wykorzystywana także przy typowaniu KSW. Często zdarza się, że w zestawieniu otrzymuje się dwóch zawodników, którzy zawsze idą do przodu i kończą swoje walki. Jednak nie raz zdarza się tak w drugą stronę. Tak jest najczęściej przy starciach MMA w niższych kategoriach wagowych czy kobiet. Istnieje wielu zawodników, których celem jest wygranie i nie dążą do zwycięstw przed czasem.

  Typy MMA na rundy

  Szukając typów na KSW warto czasami rozważyć, czy właśnie nie iść w stronę tych dodatkowych zdarzeń, co może okazać się bardziej oczywistym tropem na drodze analizy obu walczących.

  Analiza do typów KSW, czyli o czym warto wiedzieć

  Tak jak przy każdej dyscyplinie, tak przy typując MMA pierwsze co zwrócimy się ku statystykom. W tym sporcie spojrzymy na bilans zawodowej kariery danego zawodnika czy zawodniczki. Jednak nie każdy rekord może być miarodajny. Piszę to w kwestii wielu zwycięstw, ale także wielu porażek. Trzeba zagłębić się w rywali i daty tych pojedynków, aby mieć jak najlepsze typy na KSW.

  Gdzie szukać takich bilansów? Dwie najpopularniejsze strony, które dadzą nam tu odpowiedzi to przede wszystkim Tapology oraz Sherdog.

  Statystyki Khalidova, zawodnika KSW, z Tapology

  Często ma to znaczenie przy debiutantach w KSW. Naturalnie dobrze jest obejrzeć walki takich zawodników, aby mieć pełniejszy obraz. Jednak nawet niepokonani zawodowo mogą być szybko zweryfikowani przez taki przegląd bilansów rywali na jednym z dwóch wspomnianych portali. Przykładowo mamy zawodnika z bilansem dwucyfrowej liczby wygranych i bez żadnych porażek. Jednak przyglądając się bliżej widać, że prawie wszyscy pokonani mieli ujemny lub mniej więcej równy rekord. Takie coś pozwala zwątpić, czy faktycznie dany zawodnik jest tak dobry jak jego bilans.

  To samo tyczy się w drugą stronę. W MMA, w przeciwieństwie do boksu, wielu szuka wyzwań i z pozoru nieatrakcyjny rekord może oznaczać, że ktoś przegrywał, ale po wyrównanych bojach z zawodnikami z czołówki.

  Typowanie MMA jest specyficzne, ponieważ matematyka tutaj nie zawsze działa. Mam tu na myśli następującą sytuację:

  • Zawodnik A pokonuje zawodnika B
  • Zawodnik B pokonuje zawodnika C

  Powyższe walki wskazywałyby, że starcie fighter A z C, to wygrana A. Jednak tu tak to nie działa. Pierwszy powód to fakt, że obserwujemy często rywalizacje danych atletów 2-3 razy do roku. W międzyczasie jeden z nich może zrobić ogromny progres.

  Jednak co ważniejsze, obstawianie MMA jest o tyle specyficzne, że znaczenie mają style, które wnoszą dani zawodnicy. Ten sport jest nawet nazywany ludzkimi szachami. Analiza potrzebna do typów KSW to często coś więcej niż proste statystki, ale dedukcja wizualnych aspektów i wielu informacji.

  Idealnie jak powinna wyglądać taka analiza można zobaczyć miedzy innymi w programie UFC: Inside the Octagon, gdzie Dan Hardy rozkłada dwóch zawodników na czynniki pierwsze.

  Spytacie gdzie znajdziecie takie analizy pod typy KSW? Zapraszamy na Obstawiamy.info, gdzie na każdą galę hegemona polskiego MMA staramy się selekcjonować najlepsze pozycje i proponować kupon na weekendowe emocje z walkami.

  Jak typy KSW stały się w Polsce popularne

  W Polsce synonimem MMA jest KSW, czyli najpopularniejsza organizacja sportów walki w kraju. Tym samym typy MMA, to najczęściej po prostu typy KSW. Aby dowiedzieć się, skąd taki sukces tego sportu w Polsce musimy cofnąć się do 2009 roku, kiedy omawiana federacja organizowała swoje 12. wydarzenie. Wtedy zmierzył się Mariusz Pudzianowski z Marcinem Najmanem. Starcie, które oglądały miliony. Dla tych milionów był to pierwszy raz z MMA.

  https://youtu.be/6qLc1z-dq4A

  Strongman był zapalnikiem, bo wspaniałe tworzenie historii, wizerunku i promocja pozwoliły wykreować KSW kolejne gwiazdy, które przyciągały jak Khalidov, Materla czy Mańkowski. W większości krajów to UFC jest popularniejsze niż nawet największa lokalna organizacja. Jedna nie w Polsce.

  Dla wielu rodaków to już niemal tradycja, żeby spotykać się na oglądanie walk Konfrontacji Sztuk Walki. Już nawet karta walk nie jest tak znacząca, ale po prostu marka firmy jest tak silna, że przyciąga. Tam gdzie jest zainteresowanie sportem, tam jest zainteresowanie obstawianiem. Dlatego typy KSW są wyszukiwane przy kolejnych wydarzeniach.

  Jakie gale MMA jeszcze typować poza KSW?

  Piszemy tutaj o typowaniu KSW, bo to właśnie ta organizacja i obstawianie tej federacji cieszy się największą popularnością w Polsce. Jednak oczywiście nie oznacza to, że obstawianie MMA kończy się na polskim hegemonie.

  W drugiej kolejności wielką popularnością cieszą się typy na UFC, czyli największą organizację MMA na świecie. To tam walczą najlepsi. Pytasz kto jest najlepszym fighterem na świecie, to odpowiedź mistrz właśnie UFC. Ta organizacja zapewnia wydarzenia niemal każdego tygodnia.

  To, co bliższe Polakom to również inne krajowe federacje jak FEN, Bablinon MMA czy Armia Fight Night. Jednak warto też zwracać uwagę na ACA. Chociaż to rosyjska organizacja, to walczy tam wielu Polaków i nie raz już organizowali swoje eventy właśnie w kraju nad Wisłą.

  Mieszane Sztuki Walki tak się rozwinęły, że zawsze spoglądając na ofertę na MMA zobaczymy nie tylko typy na KSW, ale także kilka innych organizacji. Natomiast jeżeli interesują Cię jeszcze inne dyscypliny, to sprawdź nasze kupony bukmacherskie pod tym linkiem – https://obstawiamy.info/darmowe-kupony-bukmacherskie/.

  Typy MMA na różne orgnizacje