KSW 66 typy i obstawianie Ziółkowski – Mańkowski (bez ryzyka!)

Najlepsza polska organizacja MMA w Polsce weszła w nową erę z Viaplay. W tym roku czeka nas o wiele więcej gal. Na początek już otrzymujemy super wydarzenie, bo zobaczymy dwa starcia o pas. Przygotowaliśmy dla Was na KSW 66 typy. Sprawdzajcie nasze obstawianie na walki Ziółkowski vs Mańkowski czy Narkun vs Chuzhigaev. Poza tym do federacji powraca Michał Materla!

Na naszej stronie są już analizy i kupony na następną galę – kliknij w link https://obstawiamy.info/ksw-67-typy/, aby zobaczyć typy na najbliższe wydarzenie KSW.

Obstawianie ostatnich sześciu gal KSW to pięć trafionych kuponów na Obstawiamy.info! Na ostatnim wydarzeniu jedna propozycja na AKO okazała się nietrafiona. Jednak nadal daje to nam bardzo dobry bilans za zeszły rok. Rozpocznijmy typowanie KSW 66 od trafienia! Poniżej możesz zobaczyć obstawianie poprzednich gal.

Karta walk przed typowaniem KSW 66

Kupon na KSW 66 – typy na mistrzowskie walki

Na KSW 66 czekają nas dwa starcia o pas. Oba bierzemy na naszą główną propozycję na kupon – to obstawianie pojedynku Tomasza Narkuna z Ibragimem Chuzhigaevem o panowanie w kategorii półciężkiej i główna walka wieczoru pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Borysem Mańkowskim o mistrzostwo wagi lekkiej.  

Kupon z typami na KSW 66

Na KSW 66 nasze typy to zwycięstwo Tomasza Narkuna oraz skończenie starcia Ziółkowski vs Mańkowski decyzją, za co otrzymujemy kurs na poziomie 2,49.

Obstawiamy KSW 66 w Fortunie, która jest sponsorem organizacji. Nie mając konta u tego bukmachera możesz rozpocząć obstawianie z promocjami na start – przy rejestracji użyj kodu OBSTAWIAMY, aby otrzymać darmowe 20 PLN na zakład, możliwość wysłania kuponu bez ryzyka do 600 PLN oraz bonus od wpłaty do 2000 PLN. Czytaj więcej na ten temat w osobnym tekście – > Fortuna kod promocyjny. Jeżeli masz już konto u tego bukmachera przejdź na koniec tekstu, gdzie piszemy jak możesz skorzystać z innego zakładu bez ryzyka.

Sprawdź specjalne bonusy do 2650 PLN i wykorzystaj je na KSW

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza.

Analiza na typowanie KSW 66

Obstawianie walki wieczoru KSW 66 – Ziółkowski vs Mańkowski

Takich starć chcemy jak najwięcej! Trudno jednoznacznie i bez cienia wątpliwości wskazać, kto tu będzie górą. Faworytem jest obecnie panujący mistrz, Marian Ziółkowski. Ta wartość ma jak najbardziej sens i można przy KSW 66 typy kierować w jego stronę. Ostatnio pozostawał aktywniejszy niż Borsy Mańkowski, a do tego stylowo wydaje się mieć narzędzia do pokonania pretendenta.

Typy na obstawianie KSW 66 na walkę Ziółkowski vs Mańkowski

Jednak my skupimy się na zdarzeniach dodatkowych z oferty. Swój wzrok skierujemy na fakt, że walka odbędzie się na pełnym dystansie. Za taki typ na KSW 66 otrzymujemy kurs na poziomie 1,82, co pobieramy do naszego AKO.

Jeżeli chodzi o zwycięstwo, można dostrzec drogę do wygranej dla jednego i drugiego. Wygrana Borysa Mańkowskiego czy Mariana Ziółkowskiego nie będzie żadną niespodzianką. Natomiast myśląc o samym przebiegu walki, ktokolwiek na koniec będzie miał rękę w górze, najprawdopodobniejszy scenariusz wydaje się na dystansie punktowym.

Na KSW 66 walka wieczoru to starcie o pas, a więc pojedynek jest zaplanowany na pięć rund. Dlaczego obstawiamy właśnie taką opcję? Zacznijmy od tego, że rywale są siebie godni i na zbliżonym poziomie. Nie powinno tu być dominacji jednego, ani drugiego. W dwójkę darzą swoje umiejętności szacunkiem. Takie walki zawierają już w sobie wiele taktyki i nikt nie będzie ryzykował, żeby iść po skończenie. Z pewnością strategia na starcie zakłada dla obu wygrane przez detale, jak kontrola prostymi czy obalenie i trzymanie pozycji dominującej w parterze.

Zacznijmy od pretendenta, który w ostatnich starciach nawet będąc poziom lepszy od rywali wygrywał przez decyzję. Mowa o starciu z Marcinem Wrzoskiem czy Arturem Sowińskim. Skoro ta dwójka nie dała się skończyć mimo dominacji Borysa Mańkowskiego, to raczej trudno wyobrazić sobie taki scenariusz z lepszym Marianem Ziółkowskim. Ostatnie trzy porażki to jedna przed czasem, ale z Soldiciem tak samo skończyłby Ziółkowski. Natomiast decyzja punktowa z Mamedem pokazuje, że nawet przeciwnik potrafiący kończyć mógł być ograniczony przez Borysa, co nas skłania na KSW 66 typy właśnie na decyzję w tym starciu.

Marian Ziółkowski tylko 9 z 32 swoich walk kończył decyzją. Jednak skończenia przed czasem były ze słabszymi rywalami. Ostatnie 5 starć, to 3 decyzje. Na nich warto się skupić. Chociażby porażka na pełnym dystansie z Mateuszem Gamrotem. Zawodnikiem z TOP15 UFC, co pokazuje, że mistrz nie daje się skończyć. Chociaż ostatnie dwie walki wygrał przed czasem, to z całym szacunkiem do Macieja Kazieczko i Romana Szymańskiego, są gorszymi umiejętnościowo zawodnikami niż Borys Mańkowski. A prędzej Ziółkowski doprowadzała do decyzji z Gracjanem Szadzińskim i Grzegorzem Szulakowskim – dobrymi rywalami, ale ze względu na różnice poziomów można by się spodziewać przed czasem… ale pokazuje to, jak Marian Ziółkowski prowadzi walki. Bezpiecznie i taktycznie, co również przy KSW 66 typach daje nam kolejny argument na obstawianie tego starcia na punkty.

Ostatnie pięć walk Mariana Ziółkowskiego w KSW

Typowanie Tomasz Narkun vs Ibragim Chuzhigaev

Śmiało można rzec, że w KSW dywizja półciężka jest jedną z najbiedniejszych. Trudno tutaj nawet stworzyć ranking TOP 10, bo po prostu nie znajdzie się tylko fighterów. Tym samym w tej kategorii jest najbardziej dominujący mistrz obok Roberto Soldica. Trudno znaleźć dobrego pretendenta do 93 kilogramów dla polskiej organizacji.

Walka Tomasz Narkun kontra Ibragim Chuzhigaev na KSW 66

Tak też Tomasz Narkun w obronie pasa na KSW 66 otrzymuje debiutanta w postaci Ibragima Chuzhigaeva. Gdyby spojrzeć na same umiejętności, to jest jak najbardziej dobry nabytek. Jednak przyglądając się bliżej tej walce… to Rosjanin prawie całą karierę walczy w niższej kategorii wagowej, do 84 kilogramów. Wydaje się naturalnym średnim, a nie półciężkim. Patrzymy na sam wzrost i tutaj Tomasz Narkun ma aż 9 centymetrów więcej!

Biorąc pod uwagę samą różnicę warunków fizycznych na KSW 66 typy na Narkuna wydają się bardzo dobrą opcją. Dokładając do tego poziom zawodników, to Polaka trzeba też postawić wyżej. Ibragim Chuzhigaev walczył w przeszłości z innym naszym rodakiem, Piotrem Strusem. Co prawda wygrał, ale nieprzekonująco – jednogłośną decyzją, która mogła iść w obie strony. Piotr Strus choć jest solidnym zawodnikiem, to jednak umiejętnościami i kategorią wagową niżej niż mistrz KSW do 93 kilogramów i na tym porównaniu także przekonujemy się na KSW 66 obstawianie w stronę czempiona. Pobieramy ten typ po kursie 1,37 do naszego dubelka!

Oferta na typy na KSW 66 na Narkun vs Chuzhigaev

Michał Materla vs Jason Radcliffe – czy typować tę walkę na KSW 66?

Michał Materla odszedł z KSW, zawalczył raz z ogórem wygrywając i wrócił. Organizacja, którą tworzył jego brat upadła. Jednak Cipao nigdy nie dawał nudnych walk i zawsze każdy chętnie go będzie oglądał. Niezależnie od poziomu. Polak jest faworytem w walce z Radcliffem, ale nie zaryzykuję typu w stronę Berserkera. Jego rywal ma silny cios, który może skończyć starcie. Swoją moc pokazał ostatnio z Albertem Odzimkowskim. Choć Materla jest kilka półek wyżej, to jego rozbicie pozwala na obawy – słabsi zawodnicy sprawiali mu problemy, jak chociażby Jay Silva. Czystymi umiejętnościami wygrywa Cipao, ale za dużo tu zagrożeń, żeby na KSW 66 typy w stronę Polaka szły na kupon. Dlatego odpuszczamy obstawianie tego starcia.

Typy KSW 66 - oferta na Michał Materla vs Jason Radcliffe

Promocje na KSW 66 – jak wykorzystać typy?

Pisaliśmy o promocji na start w Fortunie, ale mamy również innych legalnych bukmacherów, gdzie można na KSW 66 typować z bonusami. U sponsora gali można otrzymać cashback za niepowodzenie. Jednak to nie jedyna firma, która proponuje taką aktywację – sprawdź również zakład bez ryzyka Fuksiarz.

Jeśli nie masz jeszcze konta, to załóż w Fuksiarzu z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY. W przypadku porażki na pierwszym kuponie na konto wraca połowa obstawionej stawki (maksymalnie do 500 PLN). Kwotę możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

forBET to kolejny bukmacher, który na start proponuje cashback na start, który można użyć na obstawianie KSW 66 i walk Mańkowskiego z Ziółkowskim, Narkuna czy Materli. Tutaj kwota tej promocji to 50 PLN, ale gracz otrzymuje więcej, bo bonus od depozytu do 2050 PLN, grę bez podatku przez dwa tygodnie oraz podwojenie wygranej do 200 PLN. Nie wiesz nic o tej marce? Poczytaj forBET opinie.

Jak bezpiecznie obstawić KSW 66?

Po rejestracji w Fuksiarzu z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY Twój pierwszy kupon będzie objęty zwrotem na konto depozytowe w wysokości 50% do 500 PLN  –  za przegrany zakład połowa stawki będzie zwrócona i kwotę można od razu wypłacić na konto bankowe.

Kogo typować na KSW 65?

Obstawiamy wygraną Tomasza Narkuna i decyzję w starciu Mańkowski vs Ziółkowski. Wejdź do tekstu po analizę, dlaczego tak typujemy —>

Gdzie znajdę ofertę na KSW 66?

Obecnie ofertę na KSW znajdziesz w Fortunie, STS, Betclic, BETFAN, forBET, Etoto, Superbet, Totalbet i eWinnerze.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln