Obstawianie KSW 67: typy i kursy [GOTOWY KUPON]

W nowym roku największa organizacja MMA w Polsce przyśpiesza tempo – gala w każdym miesiącu. Już 26. lutego czeka nas kolejne wydarzenie. Znowu otrzymujemy starcie o pas – tym razem o panowanie w wadze ciężkiej pomiędzy Philipem De Friesem i Darko Stosiciem. Wzięliśmy się za analizy i pod nasze obstawianie mamy na KSW 67 typy na gotowy kupon! Tym razem przeciwko kursom bukmacherskim.

Jesteśmy już po gali numer 67 – już teraz zobacz nasze typy na KSW 69

W artykule informacje, jakie na KSW 67 typy bukmacherskie brać na kupon oraz przedstawiamy kursy na wszystkie walki w sobotni wieczór. Sprawdź także gdzie obstawiać w naszym osobnym tekście z rankingiem -> Bukmacherzy Polska

Karta walka na KSW 67 pod obstawianie

Kupon na KSW 67 – niespodzianka w głównej walce!

Przy okazji większości ostatnich gal zazwyczaj skłanialiśmy się przy obstawianiu na KSW ku faworytom i nie było rozczarowania (z wyjątkiem ostatniego starcia Narkuna). Trafiliśmy 5 z 7 proponowanych kuponów na ostatnich wydarzeniach spod szyldu Konfrontacji Sztuk Walki. Jednak tym razem, typy na KSW 67 obieramy w stronę underdoga po kursie 2.93! Ze względu na tą wartość gramy singla.

Starcie na KSW 67, gdzie nasze typy nie idą w stronę faworyta to pojedynek pomiędzy Andrzejem Grzebykiem oraz Adrianem Bartosińskim, gdzie ryzykujemy z obstawianiem na tego drugiego. Co ciekawe, przy okazji gali numer 62 również wskazywaliśmy na Bartosińskiego w roli underdoga, kiedy złapaliśmy kurs na poziomie 2,68! (kliknij tu po analizę do tamtego starcia)

Typy na KSW 67 na kuponie Fortuny

Powyższy kupon był tworzony na 1,5 tygodnia przed galą. W dzień 25.02.2022 kurs na naszego underdoga już nieznacznie spadł do poziomu 2,76.

Obstawiamy KSW 67 w Fortunie, która jest sponsorem organizacji. Nie mając konta u tego bukmachera możesz rozpocząć obstawianie z promocjami na start – przy rejestracji użyj kodu OBSTAWIAMY, aby otrzymać darmowe 20 PLN na zakład, możliwość wysłania kuponu bez ryzyka do 600 PLN oraz bonus od wpłaty do 2000 PLN.

Analiza na typowanie KSW 67

Dlaczego uważamy, że w drugiej walce od końca ujrzymy niespodziankę i warto brać typy na KSW 67 w stronę Adriana Bartosińskiego? Na początek warto zwrócić uwagę, że mamy do czynienia z dwoma zawodnikami, którzy są w największej polskiej organizacji stosunkowo niedługo i w dwójkę na razie wspinają się do góry w jednym celu – walki o pas. Niewątpliwie wygrany będzie już blisko, być może jedno starcie od pojedynku z Roberto Soldiciem.

Bukmacherzy z Fortuny faworyzują Andrzeja Grzebyka i to dość pewnie. Były mistrz organizacji FEN ma swoje argumenty, ale uważam, że na pewno kursy bukmacherskie są tutaj przesadzone i mamy do czynienia z bardziej wyrównaną walką.

Patrząc wizualnie na to, jak prezentuje się stójka obu panów można się skłaniać ku faworytowi. Jednak to style potrafią robić starcie i nie inaczej kierujemy się przy typach na KSW 67. Adrian Bartosiński miał okazję brać udział w programie „Tylko jeden” – reality-show z turniejem MMA organizowane przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Kontuzja wyeliminowała go z finału, ale uważam, że tam byłby górą nad Tomaszem Romanowskim i triumfatorem całości.

Chociaż rywali w samym programie nie miał wymagających mierząc miarą KSW, to jednak pokazał to, w jaki sposób może być zagrożeniem dla każdego. Adrian Bartosiński może raczej nie zostać fanem rzeszy kibiców, jeżeli chce wygrywać. Jednak to co według mnie dobrze robi i powinien zastosować w starciu z Grzybkiem to stała presja i nacisk w dążeniu do parteru.

Walcząc w taki sposób może w ogóle nie pozwolić się bardziej rozwinąć swojemu rywalowi. Można rzec, że Bartosiński nie mierzył się jeszcze z tak dobrym przeciwnikiem jak Grzebyk. To prawda. Jednak wice-wersa, mimo solidnych wyzwań faworyta tego starcia w FEN, to co doświadczy podczas KSW 67 może być dla niego nowością.

Co warto jeszcze zaznaczyć, Adrian Bartosiński ma o wiele więcej do zaskoczenia dla swojego rywala. Andrzej Grzebyk ma 31 lat na karku i 22 zawodowe walki. Chociaż to nadal pozwala na rozwój to nic w porównaniu z niepokonanym przez 11 starć 26-letnim Bartosińskim. Z resztą toczył w KSW dopiero dwie walki i druga pokazała go w lepszym świetle.

Starcie na KSW 67 - Grzebyk kontra Bartosiński

Tak więc pomijając analizę obecnych umiejętności, mając zawodnika w wieku 26 lat, który w całości poświęca się walce, możemy zobaczyć fightera lepszego w niektóre umiejętności. Podsumowując, biorąc także pod uwagę kursy bukmacherskie, stawiamy nasze typy na KSW 67 na Adriana Bartosińskiego. Na pewno powinniśmy zobaczyć ciekawe starcie i oczekujemy dużo odpowiedzi. Czy Grzebyk wygra? Istnieje taka możliwość  i gdyby kursy bukmacherskie były odwrotne odpuścilibyśmy obstawianie tego starcia. Jednak w takim wypadku wartość pomaga w podjęciu decyzji z typami na KSW 67.  

Philip De Fries vs Darko Stosic – czy typować tę walkę na KSW 67?

Starciem wieczoru KSW 67 jest walka o pas wagi ciężkiej pomiędzy Philipem De Friesem oraz Darko Stosiciem. Jest to mega interesujący pojedynek. Śmiało można zaryzykować tezę, że na poziomie, którego jeszcze w KSW w tej dywizji nie było. Z pewnością pochodzący z Bałkanów pretendent to największe zagrożenie dla panującego mistrza z Wielkiej Brytanii w Konfrontacji Sztuk Walki.

Według bukmacherów faworyzowany jest De Fries i to znacznie, bo z wartością na poziomie 1,28. Uważam że Brytyjczyk ma więcej szans i słusznie jest faworytem… ale nie aż tak dużym. Jak najbardziej możliwy jest scenariusz, w którym to Serb będzie górą. Patrząc na różnicę mnożników, granie na Brytyjczyka nie jest współmierne do jego szans.

De Fries vs Stosic - typy KSW 67

De Fries raczej jest znany jako nudny mistrz, ponieważ robi to, co musi, żeby wygrać. Czyli obala i potrafi bardzo dobrze utrzymać rywala w parterze. Nawet jeśli zapaśniczo nie będzie powodzenia, to samym dociskaniem do siatki potrafi wypunktować starcie.

Na pewno w tym celu bardzo pomoże przewaga fizyczna Brytyjczyka, bo ten jest aż o 10 centymetrów wyższy od swojego rywala. Biorąc pod uwagę te czynniki obstawianie KSW 67 wskazywałoby na De Freisa i to prawda. Jednak Darko Stosic wnosi coś, czego żaden inny rywal mistrza w KSW jeszcze nie miał. Ciosy, które potrafią znokautować. Tym bardziej to daje do myślenia, gdy zobaczymy, że 5 z 6 przegranych walk De Friesa to… KO lub TKO.

A i Serb potrafi obalić gdy trzeba. W poprzednim starciu wypunktował Michała Andryszaka. Polak miał 18 centymetrów przewagi wzrostu, więc jeszcze więcej niż Philip De Fries. Tak więc to pokazuje, że Stosic wie jak pojedynkować się z wyższymi od siebie. Walka jest bardziej 50/50 niż pokazują to bukmacherzy. Tak więc jeżeli stawiać na kogoś szukając wartości, to typy na KSW 67 na pretendenta mają większy sens. W poszukiwanIU jeszcze większych mnożników można dołożyć wygraną przez nokaut – na ten wyczyn Stosic będzie miał aż 25 minut, a jak prędzej wspomnieliśmy ma do tego umiejętności. Z kolei mistrz w taki sposób najczęściej przegrywa. Takie obstawianie na KSW 67 daje nam już kurs na poziomie 5.0! Jeżeli ktoś chce zaryzykować, wydaje się to spoko opcją.

Typ na wygraną na KSW 67 na wygraną Stosicia przez KO/TKO

Promocje na KSW 67 – jak wykorzystać typy?

Pisaliśmy o promocji na start w Fortunie, ale mamy również innych bukmacherów w Polsce, gdzie można na KSW 67 obstawiać wykorzystując promocje. Przedstawiliśmy pakiety powitalne w Fortunie. Na pewno najbardziej zaciekawiły Cię darmowe zakłady – takie posiada więcej legalnych bukmacherów w naszym kraju. Kliknij i zobacz gdzie jeszcze znajdziesz –> darmowe freebety bez depozytu 2022.

Natomiast jeżeli interesuje Cię zakład bez ryzyka, to poza Fortuną taką możliwość posiada m.in. jeden z nowszych bukmacherów – Fuksiarz, którego twarzą jest Krzysztof Stanowski (zobacz nasze opinie o Fuksiarzu). Użyj kodu rejestracyjne OBSTAWIAMY. W przypadku porażki na pierwszym kuponie na konto wraca połowa obstawionej stawki (maksymalnie do 500 PLN). Kwotę możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

Jak bezpiecznie obstawić KSW 67?

Po rejestracji w Fuksiarzu z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY Twój pierwszy kupon będzie objęty zwrotem na konto depozytowe w wysokości 50% do 500 PLN  –  za przegrany zakład połowa stawki będzie zwrócona i kwotę można od razu wypłacić na konto bankowe.

Kogo typować na KSW 67?

Obstawiamy wygraną Adriana Bartosińskiego z Andrzejem Grzebykiem po kursie 2.93. Wejdź do tekstu po analizę, dlaczego tak typujemy —>

Gdzie znajdę ofertę na KSW 67?

Obecnie ofertę na KSW znajdziesz w Fortunie, STS, Betclic, BETFAN, forBET, Etoto, Superbet, Totalbet i eWinnerze.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln