KSW 65 typy – obstawianie Khalidov vs Soldić -> 5/5 ost kupony!

Na zakończenie roku największa organizacja MMA w Polsce przygotowała prawdziwy hit. Do klatki wejdzie mistrz wagi półśredniej oraz średniej, wielkie gwiazdy, czyli Mamed Khalidov i Roberto Soldić. Jak zawsze analizujemy kartę i przygotowujemy na KSW 65 typy.

Obstawianie ostatnich pięciu gal to profity oraz trafione kupony! Oby tym razem było podobnie. Poniżej możesz przejść i sprawdzić nasze analizy oraz typy na poprzednie edycje KSW, kiedy udawało nam się poprawnie wytypować proponowane zakłady.

Karta walk na KSW 65 z Khalidov vs Soldić

KSW 65 – typy na kupon

Walką wieczoru KSW 65 jest rozgrzewające starcie pomiędzy Mamedem Khalidovem i Roberto Soldiciem. Tę walkę także przeanalizujemy w dalszej części tekstu z propozycją typu. Jednak na nasz główny kupon nie bierzemy tego starcia. Zaczniemy od obstawiania AKO pozwalającego na podwojenie stawki. Argumenty jak najbardziej przemawiają za wygraną Salahdine’a Parnasse’a nad Daniele Torresem, Romana Szymańskiego nad Mateusz Legierskim oraz Magdaleny Sormovej nad Anitą Bekus.  

Typy na kupon na KSW 65

Nasze typy na KSW 65 zrobiliśmy w Fortunie, która jest sponsorem organizacji. Chcąc obstawiać najbliższą galę u tego bukmacher możesz skorzystać z promocji dla nowych graczy – przy rejestracji użyj kodu OBSTAWIAMY, aby otrzymać darmowe 20 PLN na zakład, możliwość wysłania kuponu bez ryzyka do 600 PLN oraz bonus od wpłaty do 2000 PLN. Kliknij tu po więcej szczegółów o kodzie promocyjnym Fortuny.

Specjalna oferta na KSW 65 z kodem rejestracyjnym OBSTAWIAMY

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

200 PLN

200

PLN

Bonus od II depozytu Bonus 50% do 200 PLN od II wpłaty. Bez obrotu – przyznawany w punktach FKP

Analiza pod obstawianie kuponu na KSW 65

Typy na walkę Daniel Torres vs Salahdine Parnasse na KSW 65

Czas przejść do konkretów, czyli analizy pod KSW 65 na nasze typy. Idziemy z faworytami, ale w pełni zgadamy się tym razem z bukmacherami w Polsce.

Zacznijmy od drugiego starcia od końca, czyli pojedynku o pas wagi piórkowej. Tutaj stawiamy na pretendenta, który jedyną porażkę odniósł właśnie z Daniele Torresem. Austriak zszokował wszystkich wygrywając z Francuzem. Zwycięstwo oczywiście było w pełni zasłużone. Nie był to żaden lucky-punch, ale… większe umiejętności były i są po stronie Parnasse’a. Jeden moment nieuwagi, zlekceważenie rywala skończyło się w taki, a nie inny sposób.

Zaryzykuję tezę, że Torres mógł wygrać z Francuzem raz na dziesięć walk. Akurat wykorzystał swoją okazję. Teraz będzie miał jeszcze trudniejsze zadanie, bowiem były mistrz podejdzie do starcia z nowym doświadczeniem i nie popełni tego samego błędu. Mowa o 24-latku, który nadal  z walki na walkę pokazuje swój ogromny progres. Z resztą w MMA najczęściej rewanż wygrywa ten młodszy.

Choć Daniel Torres również jest stosunkowo młodym zawodnikiem, bo ma na karku 27 lat. W żaden sposób też w tej analizie i typie na KSW 65 nie lekceważę obecnego mistrza. To wspaniały zawodnik, z którego powinniśmy się cieszyć, że jest w polskiej organizacji. Jednak Salahdine Parnasse to jeden z najlepiej zapowiadających się fighterów, którzy są w KSW. Mamy tę przyjemność oglądać go jak rośnie… i kto wie, czy za niedługo nie wyląduje w UFC. Daniel Torres potrafi znokautować, ale taktyczne i metodyczne podejście Franczua powinno dowieść mu wygraną, bo umiejętności ma wyższe. Przybyło także doświadczenia, więc bez zawahania bierzemy typ na pretendenta na kupon KSW 65.

Obstawianie walki Roman Szymański vs Mateusz Legierski z KSW 65

W drugiej walce na kuponie mamy wygraną Romana Szymańskiego z niepokonanym Mateusz Legierskim. Tutaj przede wszystkim zwracamy uwagę na różnicę doświadczenia. Legierski to bez wątpienia fajny nabytek w organizacji KSW i zawodnik z dużym potencjałem. Przed KSW walczył w największej czeskiej organizacji Oktagon MMA, gdzie zbierał skalpy na doświadczonych rywalach… ale nie o umiejętnościach Romana Szymańskiego.

Jednak debiutanckie starcie Legierskiego najbardziej przekonuje mnie na KSW 65 do tego typu. Polak wygrał większościową decyzją z Francisco Barią. Rywal z Argentyny kompletnym ogórem nie jest, o czym mówi sam bilans 9-2. Aczkolwiek miał być raczej łatwym przywitaniem dla Legierskiego. Tymczasem 25-latek ledwo co wygrał. Z rywalem, którego umiejętności nie były najwyższe. Z pewnością doszedł tu też stres związany z debiutem w organizacji.

Jednak już na drugą walkę Legierski nie ma taryfy ulgowej, bo ma bardzo solidnego zawodnika w osobie Romana Szymańskigo, który o wiele więcej widział i przeżył już w klatce mimo, że jest starszy tylko o trzy lata. Już przed KSW toczył dwa razy boje pięciorundowe o pas FEN. W samym KSW 9 starć, z czego 6 wygranych. Ostatnie zwycięstwo pokazało klasę Poznaniaka i widzę jego ręce w górze także na KSW 65. Typy nie mogą być inne.

Bilans Romana Szymańskiego przed typowaniem KSW 65

Aktualizacja 17.12

Mateusz Legierski w jednym z wywiadów powiedział, że czuje się przygotowany do tej walki na 80%. Jakby mało było, że na papierze i analizując ostatnie występy obu zawodników wyżej można stawiać Szymańskiego. To do tego zawodnik, którego typujemy jako przegranego przyznaje się, że nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. Takie stwierdzenie jeszcze bardziej przekonuje nas do tego typu na KSW 65.

Typowanie walki na KSW 65 Anita Bekus vs Magdalena Sormova

W przypadku starć pań możemy połączyć dwa główne powyższe argumenty do starć Parnasse’a i Szymańskiego, bowiem Sromowa nie tylko wizualnie ma większe umiejętności, ale także doświadczenie. Ciężkie wyzwanie na dzień dobry ma Anita Bekus. Chociaż jest solidną zawodniczką, to w swoich starciach nie pokazał tego czegoś, co mogłoby wskazywać na to, że przejmie KSW sztormem. Wielu ją kojarzy, bo jako dziewczyna Marcina Wrzoska i trening-partnerka Karoliny Kowalkiewicz często przewija się fanom MMA.

Natomiast Magadalena Sormova zbierała doświadczenie już w dużej organizacji Oktagon MMA, gdzie w Czechach hale wypełniają się w tysiącach. Nie ma mowy o presji. Jej wartościową wygraną jest ta nad Kay’ą Hansen dwa lata temu – z zawodniczką obecnie znajdującą się w UFC. Nawet oceniając porażki obu pań widzimy wyższość Sromowej. Na podstawie walk z utalentowaną Polką, Eweliną Woźniak. Anita Bekus przegrała w pierwszej rundzie, natomiast Sormova przewalczyła pełny dystans.

Aktualizacja 17.12

W czwartek, 16.12, w pokoju na Twitterze organizowanym przez Przemka Kosińskiego na temat tej walki wypowiedziała się sama Ewelina Woźniak. Czyli zawodniczka, która miała okazję walczyć i pokonać zarówno Bekus oraz Sormovą. Polka wskazała, że według niej Czeszka powinna wygrać. Wydaje się, że lepszej wykładni umiejętności niż wypowiedź wspólnego rywala nie może być! Tak więc obstawianie na KSW 65 w przypadku pań podtrzymuje na stronę Sormovej.

Walka wieczoru KSW 65 – typy na Khalidov vs Soldić

Nie obstawiamy walki Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem na naszym kuponie KSW 65. Jednak przedstawimy pomysły na typy bukmacherskie. Takie starcia to esencja sportów walki. Istnieje kilka scenariuszów na to, jak potoczy się ten pojedynek. Kluczowe tu będzie także podejście taktyczne. Chorwat jest faworytem, z czym trzeba się zgodzić. Jednak Mamed to Mamed, co pokazała ostatnia walka. Czeczen jest w stanie jedną spektakularną akcją zakończyć każdy pojedynek… ale jak pokazywały starcia, gdzie wychodził poza pierwszą rundę, to jego dynamika mocno spada i rzutuje na pozostałą część walki.

Tak więc jak Mamed Khalidov ma wygrać, to wydarzy się w pierwszej rundzie. Tak jak ze Scottem Askhamem. Na takie rozwiązanie znajdujemy kurs na poziomie 8.00. Tym bardziej, że Polak jest z wyższej kategorii wagowej, wiec przewaga fizyczna może tu pomóc. KO/TKO czy poddanie – Mamed może wszystko.  

Typ na walkę Khalidov vs Soldić na KSW 65

Jakie promocje na typowanie KSW 65 wśród bukmacherów?

Poza bonusami na start w Fortunie, inni bukmacherzy w Polsce również dysponują ofertami dla nowych graczy – sprawdź naszą zakładkę bonusy bukmacherskie, po więcej ofert.

Jednym z nowszych bukmacherów w Polsce, który również posiada cashback, który można wykorzystać na KSW 65 i swoje pierwsze typy to Fuksiarz (>> recenzja i opinie o Fuksaiarzu <<). Jeśli nie masz tam jeszcze konta, to załóż z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY. W przypadku porażki na pierwszym kuponie na konto wraca połowa obstawionej stawki (maksymalnie do 500 PLN). Kwotę możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

Jak bezpiecznie obstawić KSW 65?

Po rejestracji w Fuksiarzu z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY Twój pierwszy kupon będzie objęty zwrotem na konto depozytowe w wysokości 50% do 500 PLN  –  za przegrany zakład połowa stawki będzie zwrócona i kwotę można od razu wypłacić na konto bankowe.

Kogo typować na KSW 65?

Obstawiamy wygraną Salahdine’a Parnasse’a, Romana Szymańskiego i Magdaleny Sormovej. Dodatkowo specjalny zakład po kursie 8.00 na starcie Khalidova z Soldiciem. Wejdź do tekstu po analizę, dlaczego tak typujemy —>

Gdzie znajdę ofertę na KSW 65?

Obecnie ofertę na KSW znajdziesz w Fortunie, STS, Betclic, BETFAN, forBET, Etoto, Superbet, Totalbet i eWinnerze.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln