Fortuna bez podatku! +14% do wygranych | Zasady promocji

Fortuna bez podatku od gier

Fortuna to operator, który wyjątkowo udostępnia typowanie zakładów bez podatku. Granie bez stawki podatkowej 12% jest w Twoim interesie, bo dzięki temu firma rozlicza zakład za całość kwoty, którą wniesiesz za kupon. Fortuna bez podatku tzw. Happy Hours w tym przypadku oznacza większe wygrane. To duża przewaga firmy nad konkurencją. Jeśli legalnie nie chcesz typować z podatkiem, to zakłady bukmacherskie Fortuna są idealnym wyborem!

Gra bez podatku w Fortunie w konkretnych dniach

Happy Hours Fortuna: gra bez podatku

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza.

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Co to są zakłady bez podatku w Fortunie?
 • Jak skorzystać z obstawiania bez podatku w Fortunie?
 • Jakie są zasady i warunki Happy Hours, czyli promocji Fortuna bez podatku?
 • Czy typowanie bez podatku ci się opłaca?

Granie bez podatku to nie tylko zagraniczne firmy bukmacherskie, które kilka lat temu były popularne wśród polskich graczy. Legalni bukmacherzy w Polsce w oferowanych przez siebie promocjach pozwalają typować bez podatku, wiedząc, że gracze nie lubią tracić 12% od własnego wkładu na daninę państwową. Bo tak właśnie działa podatek od stawki w zakładach – kwota ta nie idzie do kieszeni bukmachera, ale do budżetu państwa. Firma, w tym konkretnym przykładzie Fortuna, przyjmując zakład bez podatku – deklaruje, że samemu odprowadzi odpowiednią stawkę podatkową. Dla typera to nic innego jak czysty zysk!

W Fortunie bez podatku z kodem od Obstawiamy!

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz bonus z kodem promocyjnym do Fortuny! W naszej ofercie bonusowej na start za kod: OBSTAWIAMY otrzymasz profity od tego bukmachera. Po zagraniu za promocje i zrobieniu obrotu będziesz mógł typować bez podatku! Za rejestrację możesz odebrać:

Po tym, jak otrzymasz bonusy powitalne, promocje w Fortunie się dla Ciebie nie kończą! Dzięki temu możesz obstawiać bez podatku w ofercie Fortuny “Happy Hours“. Korzystając z typów bez podatku, nie płacisz 12% podatku, co prowadzi do wyższych wygranych o 14% niż normalnie!

Fortuna bez podatku – jak to działa?

Najpierw poznajmy ogólny system, jaki funkcjonuje w zakładach bukmacherskich w Polsce. A więc obstawianie z podatkiem. Przepisy prawa hazardowego w naszym kraju są skonstruowane tak, że w zakładach sportowych obowiązuje 12% stawka podatkowa od wkładu. To powoduje, że od każdego kuponu zagranego u operatora (online i stacjonarnie) musi być potrącone 12% na podatek.

Jak to wygląda w codziennym życiu typera?

Twój kupon rozliczany jest za 88% stawki, jaką stawiasz. Jeśli wytypujesz zakład za 100 złotych, to po odliczeniu 12% podatku – wychodzi na to, że na “czysto” obstawiasz za 88 PLN. Jak się domyślasz w tym przypadku 12 złotych zostało przejęte na podatek.

Oferta Fortuny bez podatku – Happy Hours to zakłady, od których nie jest pobierane 12%. To legalna promocja, bo Fortuna jest licencjonowanym operatorem. Po prostu podatku nie zapłacisz Ty, tylko zrobi to bukmacher. Stawiając u sponsora m.in. Legii Warszawa czy Miedzi Legnica 100 PLN na zakład bez podatku – właśnie tyle wynosić będzie stawka netto. A nie jak tradycyjnie byłoby to 88 PLN.

Fortuna Happy Hours

Promocja, która daje bonus w grze bez podatku, to Fortuna Happy Hours. Oferta ta funkcjonuje na stronie operatora już kilka lat. Dotyczy ona “szczęśliwej godziny”, jak wskazuje nazwa. Oznacza to, że z tej promocji można korzystać tylko w określonych godzinach. Ostatnie poprawki w promocji ograniczają nas również do wybranych wydarzeń, co można sprawdzić w kalendarzu promocji Happy Hours.

Fortuna happy hours - marzec

Warto zaznaczyć, że konkretne godziny i wydarzenia na happy hours dotyczą wyłącznie oferty przedmeczowej. Za to w przypadku obstawiania wydarzeń sportowych na żywo Fortuna uśmiecha się do graczy i pozwala na grę bez podatku o każdej porze dnia, w każdym dniu tygodnia!

Jak można postawić zakład bez podatku?

 • minimalna liczba zdarzeń: 3
 • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
 • minimalna stawka kuponu: 2 zł
 • rodzaj kuponu: AKO
 • oferta: prematch i live
 • kanały: strona internetowa, aplikacja mobilna, punkty przyjmowania zakładów 
 • dopisek “tylko” przy niektórych Happy Hours oznacza, że bonus kursowy zostanie dodany do kuponów zawierających wyłącznie konkretne, wymienione przy danej dacie rozgrywki  

Bonus Fortuna Happy Hours otrzymasz w zakładach przedmeczowych i “na żywo”. Zatem Fortuna automatycznie dolicza wygraną większą o 14% do kuponu automatycznie po spełnieniu warunków w odpowiednim czasie.

Promocja Happy Hours zasady

Powyżej wskazaliśmy kryteria, jakie muszą spełniać typy, żeby był odliczony od kuponu podatek. Fortuna w regulaminie gry bez podatku uwzględniła jeszcze dodatkowe parametry, których należy przestrzegać. W zakładach online tego bukmachera znajdziesz narzędzie cash-out. Na kuponach z automatycznymi bonusami kursowymi Happy Hours, będzie można skorzystać z opcji early cash-out za każdym razem, gdy system wyświetli informację o takiej możliwości na kuponie.

Wybierając typy na kupon, który chcesz, żeby został objęty bonusem kursowym, nie możesz korzystać z oferty “Superoferta”, “Hit dnia” czy “Zakład bezpieczny”. Do dyspozycji masz wszystkie zdarzenia prematch i live – bez wcześniej wymienionych zakładów specjalnych.

Czy zakłady bez podatku w Fortunie się opłacają?

Wątpisz w to, czy korzystanie z Happy Hours się opłaca? Być może myślisz, że granie z podatkiem i bez daje podobne wygrane? Spróbujemy przedstawić to na dokładnym przykładzie, gdzie jeden kupon będzie bez podatku w Fortunie, a drugi u innego bukmachera z podatkiem.

Oto kupon akumulowany bez podatku w Fortunie:

 • kurs – 1.30
 • kurs – 1.45
 • kurs 1.57
 • Kurs ogólny: 2.95
 • Stawka: 100 PLN
 • Wygrana: 295 PLN
fortuna bez podatku

A teraz kupon z tymi samymi zdarzeniami, po takich samych kursach u bukmachera, który pobierze stawkę 12%:

 • kurs – 1.30
 • kurs – 1.45
 • kurs 1.57
 • Kurs ogólny: 2.95
 • Stawka: 100 PLN
 • Wygrana: 259.6 PLN

Różnica w wygranych wyniosła 35.4 złotych na korzyść promocji Fortuna bez podatku – Happy Hours. Jak zawsze można pisać wiele, ale w tym przykładzie liczby mówią same za siebie, warto obstawiać u bukmachera bez podatku. Ten sam kupon, takie same kursy, a w Fortunie wygrywamy aż o 35.4 PLN więcej!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kto może zagrać bez podatku w Fortunie?

Fortuna bez podatku przeznaczona jest dla klientów online, którzy są zarejestrowanymi użytkownikami w serwisie efortuna.pl

Ile wynosi bonus w promocji bez podatku Happy Hours?

Bonus kursowy w grze bez podatku w zakładach Fortuna, to powiększone wygrane o 14% w stosunku do standardowych kuponów.

Jakie są warunki dołączenia do promocji bez podatku w Fortunie?

Trzeba mieć konto w Fortunie i obstawić zakład wielokrotny, na którym wytypujesz co najmniej trzy wydarzenia sportowe. Musisz przestrzegać zasady, że kurs minimalny dla typów to 1.30. Dodatkowo należy zagrać w odpowiednich, wydzielonych godzinach przez bukmachera i w odpowiednich wydarzeniach.

Jakie zakłady są bez podatku?

Oferta Happy Hours od Fortuny działa całą dobę na zakładach “na żywo” oraz w typach przedmeczowych w określone dni, godziny i wydarzenia – szczegóły w tekście.

Jakie typy nie zaliczają się do promocji?

Do gry bez podatku nie będą kwalifikować się zakłady z “Superoferty”, “Hitu dnia” i “Zakładu bezpiecznego”. Bez podatku nie mogą być także zdarzenia z kursem mniejszym niż 1.30 oraz takie kupony zamknięte za pośrednictwem Early Cash Out.

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln