Fortuna bez podatku! +14% do wygranych | Zasady promocji

Fortuna bez podatku od gier

Fortuna to operator, który wyjątkowo udostępnia typowanie zakładów bez podatku. Granie bez stawki podatkowej 12% jest w twoim interesie, bo dzięki temu firma rozlicza zakład za całość kwoty, którą wniesiesz za kupon. Fortuna bez podatku w tym przypadku oznacza większe wygrane. To duża przewaga firmy nad konkurencją. Jeśli legalnie nie chcesz typować z podatkiem, to zakłady bukmacherskie Fortuna są idealnym wyborem!

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2022 r. – promocja dalej aktualna, Fortuna bez podatku z minimum 3 zdarzeniami na kuponie, każdy z kursem minimalnym 1.30. Chociaż na przestrzeni ostatnich miesięcy obserwowaliśmy zmiany w okresie, kiedy można zawierać takie zakłady oczekując +14% do kuponów. Chociaż warunki gry bez podatku w Fortunie właściwie pozostają niezmienne, to niemal cały czas należy śledzić, w jakich godzinach promocja jest aktywna. Jednak w przypadku oferty na żywo promocja w Fortunie bez podatku obowiązuje 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu!

Gra bez podatku w Fortunie w konkretnych godzinach

Happy Hours Fortuna: gra bez podatku

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Co to są zakłady bez podatku w Fortunie?
 • Jak skorzystać z obstawiania bez podatku w Fortunie?
 • Jakie są zasady i warunki Happy Hours, czyli promocji Fortuna bez podatku?
 • Czy typowanie bez podatku ci się opłaca?

Granie bez podatku to nie tylko zagraniczne firmy bukmacherskie, które kilka lat temu były popularne wśród polskich graczy. Legalni operatorzy (zobacz listę bukmacherów w Polsce) w oferowanych promocjach pozwalają typować bez podatku wiedząc, jak bardzo klienci nie lubią tracić 12% od własnego wkładu na daninę państwową. Bo tak właśnie działa podatek od stawki w zakładach – kwota ta nie idzie do kieszeni bukmachera, ale do budżetu państwa. Firma, w tym konkretnym przykładzie Fortuna, przyjmując zakład bez podatku – deklaruje się, że samemu odprowadzi odpowiednią stawkę podatkową. Dla typera to nic innego jak czysty zysk!

W Fortunie bez podatku z kodem od Obstawiamy!

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz bonus z kodem promocyjnym do Fortuny! W naszej ofercie bonusowej na start za kod: OBSTAWIAMY otrzymasz profity od tego bukmachera. Po zagraniu za promocje i zrobieniu obrotu będziesz mógł typować bez podatku! Za rejestrację możesz odebrać:

Po tym, jak otrzymasz bonusy powitalne, promocje w Fortunie się dla ciebie nie skończą! To pozwoli ci obstawiać bez podatku w ofercie Fortuny “Happy Hours”. Korzystając z typów bez podatku nie płacisz 12% podatku, co prowadzi do wyższych wygranych o 14% niż normalnie!

Fortuna bez podatku – jak to działa?

Najpierw poznajmy ogólny system, jaki funkcjonuje w zakładach bukmacherskich w Polsce. A więc obstawianie z podatkiem. Przepisy prawa hazardowego w naszym kraju są skonstruowane tak, że w zakładach sportowych obowiązuje 12% stawka podatkowa od wkładu. To powoduje, że od każdego kuponu zagranego u operatora (online i stacjonarnie) musi być potrącone 12% na podatek.

Jak to wygląda w codziennym życiu typera?

Twój kupon rozliczany jest za 88% stawki, jaką stawiasz. Jeśli wytypujesz zakład za 50 złotych, to po odliczeniu 12% podatku – wychodzi na to, że na “czysto” obstawiasz za 44 PLN. Jak się domyślasz w tym przypadku 6 złotych zostało przejęte na podatek.

Oferta Fortuny bez podatku to zakłady, od których nie jest pobierane 12%. To legalna promocja, bo Fortuna jest licencjonowanym operatorem. Po prostu podatku nie zapłacisz ty, a zrobi to bukmacher. Stawiając u sponsora Polskiego Związku Narciarskiego 100 PLN na zakład bez podatku – właśnie tyle wynosić będzie stawka netto. A nie jak tradycyjnie byłoby to 88 PLN.

Fortuna Happy Hours

Promocja, która daje bonus w grze bez podatku, to Fortuna Happy Hours. Oferta ta funkcjonuje na stronie operatora już kilka lat. Dotyczy ona “szczęśliwej godziny”, jak wskazuje nazwa. Oznacza to, że z tej promocji można korzystać tylko w określonych godzinach.

Jeszcze parę miesięcy temu sprawa była prosta – w soboty i niedzielę w godzinach 12-15 można było grać bez podatku w Fortunie. Choć sytuacja się zmieniła, to zdecydowanie z korzyścią dla nas, graczy. W tym momencie nie jesteśmy w stanie określić happy hours z góry na każdy dzień tygodnia. Fortuna tworzy wręcz specjalny kalendarz na dany miesiąc, w jakie dni i godziny oraz na które zdarzenia będzie możliwość podwyższania wygranej o 14%. Jak wspomniałem, ta forma gry bez podatku w Fortunie jest z korzyścią dla graczy, bo daje o wiele więcej możliwości korzystania z tej promocji niż miało to miejsce jeszcze parę miesięcy temu. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentowało się to sierpniu.

Kalendarz gry bez podatku w Fortunie w sierpniu

Warto zaznaczyć, że konkretne godziny na happy hours dotyczą wyłącznie oferty przedmeczowej. Za to w przypadku obstawiania wydarzeń sportowych na żywo Fortuna uśmiecha się do graczy i pozwala na grę bez podatku o każdej porze dnia, w każdym dniu tygodnia!

Co ciekawe, w przeszłości Fortuna bez podatku pozwalała na więcej również w przypadku typowania przed rozpoczęciem danych zdarzeń. Taka możliwość rozciągała się na cały tydzień, od poniedziałku. Jednak mimo że promocja to Fortuna gra bez podatku, to te 12% od każdej stawki bukmacher nadal musi odprowadzać na rzecz państwa. W ramach promocji firma pochodząca z Czech pokrywa tę różnicę swoimi kosztami. Widocznie w większym rozmiarze czasowym było to już za dużo. Jednak gra bez podatku, to coś, co ma mniejszość operatorów. Tutaj otrzymujemy dość atrakcyjne warunki kuponu, więc i tak należy chwalić Fortunę i cieszyć się z takiej możliwości.

Jak można postawić zakład bez podatku? Bonus +14% do wygranych czeka na klientów w Fortunie na stronie internetowej i aplikacji mobile. Poza konkretną godziną, aby kupon nie został obciążony podatkiem, musi mieć przynajmniej trzy zdarzenia, których kurs minimalny będzie wynosił 1.30.

Bonus Fortuna Happy Hours otrzymasz w zakładach przedmeczowych i “na żywo”. Wygrana o 14% więcej jest doliczana do kuponu automatycznie po spełnieniu warunków w odpowiednim czasie.

Promocja Happy Hours zasady

Powyżej wskazaliśmy kryteria, jakie muszą spełniać typy, żeby był odliczony od kuponu podatek. Fortuna w regulaminie gry bez podatku uwzględniła jeszcze dodatkowe parametry, których należy przestrzegać. W zakładach online tego bukmachera znajdziesz narzędzie cash-out. Jednak trzeba pamiętać, że nie można nim się posługiwać, jeśli obstawiłeś bez podatku w ramach akcji Happy Hours. Co jeszcze powinieneś mieć na uwadze?

Wybierając typy na kupon, który chcesz żeby został objęty bonusem kursowym, nie możesz korzystać z oferty “Superoferta”, “Hit dnia” i “Zakład bezpieczny”. Do dyspozycji masz wszystkie zdarzenia pre-match i live – bez wcześniej wymienionych zakładów specjalnych.

Czy zakłady bez podatku w Fortunie się opłacają?

Wątpisz w to, czy korzystanie z Happy Hours się opłaca? Być może myślisz, że granie z podatkiem i bez daje podobne wygrane? Spróbujemy przedstawić to na dokładnym przykładzie, gdzie jeden kupon będzie bez podatku w Fortunie, a drugi u innego bukmachera z podatkiem.

Oto kupon akumulowany bez podatku w Fortunie:

 • kurs – 1.30
 • kurs – 1.45
 • kurs 1.57
 • Kurs ogólny: 2.95
 • Stawka: 100 PLN
 • Wygrana: 295 PLN
fortuna bez podatku

A teraz kupon z tymi samymi zdarzeniami, po takich samych kursach u bukmachera, który pobierze stawkę 12%:

 • kurs – 1.30
 • kurs – 1.45
 • kurs 1.57
 • Kurs ogólny: 2.95
 • Stawka: 100 PLN
 • Wygrana: 259.6 PLN

Różnica w wygranych wyniosła 35.4 złotych na korzyść promocji Happy Hours w Fortunie. Jak zawsze można pisać wiele, ale w tym przykładzie liczby mówią same za siebie, warto obstawiać u bukmachera bez podatku. Ten sam kupon, takie same kursy, a w Fortunie wygrywamy aż o 35.4 PLN więcej!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kto może zagrać bez podatku w Fortunie?

Fortuna bez podatku przeznaczona jest dla klientów online, którzy są zarejestrowanymi użytkownikami w serwisie efortuna.pl

Ile wynosi bonus w promocji bez podatku Happy Hours?

Bonus kursowy w grze bez podatku w zakładach Fortuna, to powiększone wygrane o 14% w stosunku do standardowych kuponów.

Jakie są warunki dołączenia do promocji bez podatku w Fortunie?

Trzeba mieć konto w Fortunie i obstawić zakład wielokrotny, na którym wytypujesz co najmniej trzy wydarzenia sportowe. Musisz przestrzegać zasady, że kurs minimalny dla typów to 1.30. Dodatkowo należy zagrać w odpowiednich, wydzielonych godzinach przez bukmachera.

Jakie zakłady są bez podatku?

Oferta Happy Hours od Fortuny działa całą dobę na zakładach “na żywo” oraz w typach przedmeczowych w określone dni oraz godziny – szczegóły w tekście.

Jakie typy nie zaliczają się do promocji?

Do gry bez podatku nie będą kwalifikować się zakłady z “Superoferty”, “Hitu dnia” i “Zakładu bezpiecznego”. Bez podatku nie mogą być także zdarzenia z kursem mniejszym niż 1.30 oraz takie kupony zamknięte za pośrednictwem Early Cash Out.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln