Etoto kod promocyjny 2021 – jak odebrać wyższy bonus?
Kod promocyjny brak

200 pln

200 pln

0 pln

ETOTOMANIA

Etoto kod promocyjny 2021 – jak odebrać wyższy bonus?

Etoto kod promocyjny 2021 – jak odebrać wyższy bonus?

Etoto to bukmacher kojarzony głównie za sprawą swoich influencerów i Etoto TV. Jaki kod promocyjny czeka na graczy i jakie korzyści są z nim związane? Jak założyć konto u bukmachera reklamowanego m.in. przez Mateusza Borka czy Tomasza Smokowskiego. Sprawdź nasz poradnik dla osób, które chcą założyć konto w Etoto i skorzystać z bonusów.

Etoto kod promocyjny – jak odebrać wyższy bonus?

Kod promocyjny u bukmacherów to rzecz, która pozwala na skorzystanie z dodatkowych korzyści po rejestracji. Mogą to być np. wyższe bonusy od depozytu, darmowe zakłady czy też zakłady bez ryzyka. Czym będzie ten „prezent”, zależy od polityki promocyjnej bukmachera.

Jak to wygląda w Etoto?

Na ten moment nie jesteśmy w stanie zaoferować żadnego kodu promocyjnego do Etoto, który wiązałby się z dodatkowymi korzyściami. I to nie tak, że nie chcemy – chcielibyśmy bardzo, natomiast Etoto nie udostępnia kodu promocyjnego dla partnerów.

Możesz być jednak pewien, że w momencie gdy będziemy takim dysponować, od razu przekażemy go w Twoje ręce!

 

Rejestracja w Etoto

Brak kodu bonusowego w Etoto nie jest naturalnie przeszkodą w założeniu konta u tego bukmachera. Wielu gracze pewnie skorzysta z okazji i założy konto u tego bukmachera po zobaczeniu materiału na ETOTO TV z „mejwenami” w roli głównej:

Etoto jest jednym z bukmacherów, którzy oferują szybką rejestrację składającą się zaledwie z dwóch, naprawdę prostych kroków. Bukmacher reklamuje, że założenie konta zajmie Ci jedynie 30 sekund.

Etoto kod promocyjny - I krok rejestracji

W pierwszym kroku wystarczy podać jedynie adres mailowy i hasło oraz zaznaczyć niezbędną zgodę dotyczącą m.in. ukończenia 18 lat. Dodatkowo, jest też zawarta zgoda marketingowa, pod którą znajduje się zapis:

Jeżeli chcesz otrzymać ofertę powitalną oraz inne bonusy, zaznacz powyższą zgodę.”

Drugi krok jest równie prosty i szybki, bo tu wystarczy wpisać:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu
 • numer PESEL.

Jeżeli Etoto wprowadzi pole na kod promocyjny, będzie to w pierwszym lub drugim kroku. Domyślamy się, że z odebraniem specjalnej oferty powitalnej będzie wiązało się zaznaczenie dodatkowych zgód wskazujących bukmacherowi o chęci skorzystania z promocji na start. Tak jest np. w eWinner, gdzie otrzymanie wyższego bonusu z kodem promocyjnym jest możliwe dopiero po zaznaczeniu check boxa (i oczywiście wpisaniu kodu w pole do tego przeznaczone)a.

Po kliknięciu dalej podczas rejestracji w Etoto niezbędne jest ustalenie limitów w ramach „Odpowiedzialnej gry”. Po tym będziesz mógł zacząć przygodę z obstawianiem w Etoto, korzystając z konta tymczasowego.

Konto tymczasowe, które pozwala na grę u bukmachera bez przesłania skanu dokumentu tożsamości.

Taki rodzaj konta pozwala na wpłatę środków (maksymalnie do 4000 PLN) oraz stawianie zakładów. Wypłata pieniędzy będzie możliwa dopiero po pełnej weryfikacji konta, a to wiąże się z zaakceptowaniem dokumentu tożsamości przez bukmachera.

Jak widzisz, takie konto tymczasowe daje duże możliwości i bez problemu jesteś w stanie korzystać z oferty zakładów za pomocą takiego konta. A przecież podanie skanu dowodu osobistego czy paszportu będzie towarzyszyć wypłaty pieniędzy.

Bonus powitalny w Etoto

Bukmacherzy próbują ściągnąć do siebie graczy na różne sposoby, a bonusy na start to jeden z głównych filarów zachęcania potencjalnych klientów. Konkurencja na rynku jest duża, więc operatorzy próbują prześcigać się wysokością bonusów czy też jak najlepszymi warunkami dla graczy.

Jak na tej płaszczyźnie wypada Etoto?

Nieźle, bo oferuje bonus powitalny aż 200% do 200 PLN.

Bonus 200% w Etoto

Jest to promocja wybijająca się na tle pozostałych bukmacherów, bo praktyką jest przyznawanie 100% wpłaty w formie środków bonusowych.

Warunki tego bonusu są całkiem korzystne dla graczy.

Złożenie depozytu było wymagane w ciągu 7 dni od założenia konta, zaś na obrót jest 30 dni. Do obrócenia mamy czterokrotność wpłaty po minimalnym kursie kuponu 2.20 (minimalny kurs przy zakładzie AKO 1.30).

Wygląda to tak, że np. wpłacając 50 PLN, dostawajesz 150 PLN (bo 200% z 50 to 150), przy czym maksymalny bonus wynosi 200 PLN.

Pozostałe promocje dla graczy Etoto – Etotomania

Głównym motorem napędowym oferty promocyjnej dla obecnych graczy jest Etotomania, czyli program lojalnościowy, w którym za otrzymane punkty dostaniesz określone nagrody – nawet do 1000 PLN!

Etotomania - do 1000 PLN miesięcznie

Nasuwa Ci się pewnie pytanie – jak zdobywać punkty?

W skrócie: za zakłady postawione za środki własne lub bonusowe, które zostaną rozliczone przez bukmachera. Wysokość przyznanych punktów zależy od kursu na Twoim kuponie.

Poniższa tabelka jasno pokazuje, że w Etotomanii dobrze odnajdą się gracze ofensywni:

Etotomania - zasady punktowe

Liczba punktów pod koniec każdego miesiąca determinuje to, jaki poziom zostanie Ci przypisany: złoty, srebrny czy też brązowo. Na stronie promocji widnieje kalendarz, w którym sprawdzisz, jakie nagrody przysługują Ci każdego dnia.

Etoto kod promocyjny - zasady Etotomanii

Do zdobycia są darmowe zakłady i bonusy od depozytu. Ciekawym pomysłem byłoby też dodanie określonej liczby punktów za zarejestrowanie się z Etoto kodem promocyjnym z 2021 roku.

Etotomania to jedyna stała promocja przygotowana dla osób posiadających konto w Etoto.

Na stronie w sekcji FAQ znajdziemy informację, że: „Oferty bonusowe kierowane są także do graczy indywidualnie drogą mailową. Warto również śledzić nas na mediach społecznościowych, będziemy tam zamieszczać konkursy z ciekawymi nagrodami lub bonusami.”

Jaki kod promocyjny zamiast Etoto warto wykorzystać?

Ustaliliśmy już, że aktualnie Etoto nie jest bukmacherem, u którego otrzymasz lepszą ofertę startową z kodem promocyjnym od Obstawiamy. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, ale to pewnie wiesz. Jest kilku bukmacherów, u których nasz kod działa i gwarantuje olbrzymie korzyści.

Jednym z przykładów jest eWinner, który zdaniem wielu przygotował jedną z najlepszych pakietów powitalnych w Polsce.

Głównym atutem bonusu na start w eWinner jest zakład bez ryzyka, który… jest całkowicie bez ryzyka, co nie jest oczywiste. W przypadku wygranego pierwszego zakładu pieniądze (pomniejszone o 12% podatku od stawki), będą od razu gotowe do wypłaty. Tak, nie są koniecznie żadne dodatkowe obroty bonusem itd., bo jest to czysta gotówka.

Chcecie więcej dobrych wiadomości? Nasz kod promocyjny w eWinner podwyższa bonus do 155 PLN!

Inny kod promocyjny, który czyni wręcz cuda, to kod promocyjny od forBET. W tym przypadku korzyści są dwie:

 • bonus od I depozytu powiększony o 50 PLN,
 • zakład bez ryzyka do 50 PLN.

Najlepsze jest to, że zakładu bez ryzyka nie ma w podstawowej ofercie, a umieszczenie kodu OBSTAWIAMYPL w formularzu rejestracyjnym to gwarantuje!

Masz już konto u tych bukmacherów? To może Betclic, który daje jeszcze wyższy zwrot za pierwszy zakład bo aż do 500 PLN, a z kodem promocyjnym ta kwota wzrasta do 550 PLN. Tu jednak przegrana wymaga obrotu bonusem, ale jeżeli wygrasz swój pierwszy kupon, to nic się nie zmienia. Więcej szczegółów o kodzie promocyjnym Betclic znajdziesz w naszej analizie: https://obstawiamy.info/betclic-kod-promocyjny/

Jak widzisz, rejestracja z kodem promocyjnym równa się więcej i lepiej. Czekamy na to, aż Etoto udostępni kod bonusowy graczom, którym założenie konta będzie się zwyczajnie opłacać.

Jaki jest kod promocyjny w Etoto?

Obecnie Etoto nie posiada miejsca na wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji.

Jaki bonus na start otrzymasz po rejestracji?

W tym momencie Etoto oferuje bonus 200% do 200 PLN. Kolejną promocją skierowaną do graczy jest Etotomania.

Gdzie wykorzystać kod promocyjny?

eWinner, forBET i Betclic to bukmacherzy, u których rejestracja z kodem pozwala na zgarniecie extra korzyści.

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln
  Kod promocyjny brak

  200 pln

  200 pln

  0 pln

  ETOTOMANIA

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln