Kod promocyjny eWinner 2021
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

150 pln

155 pln

Zwrot za pierwszy zakład

500 pln

od II depozytu

655 pln
+ 5 pln
Odbierz bonus
Kod promocyjny eWinner 2021

Kod promocyjny eWinner 2021

eWinner kod promocyjny od Obstawiamy to zwrot na konto depozytowe w zakładzie bez ryzyka! Standardowo otrzymamy zwrot do 150zł, a dzięki kodowi promocyjnemu OBSTAWIAMY kwota wzrasta do 155zł!

Wpisanie naszego kodu promocyjnego gwarantuje również standardowy bonus powitalny od drugiej wpłaty 50% do 500 złotych. Jak widzisz jeden kod promocyjny eWinner oznacza dwa bonusy na start!

W tym tekście zajmiemy się wskazaniem tego:

  • Gdzie wpisać kod promocyjny eWinner?
  • Jak najlepiej użyć kod promocyjny?
  • Jakie są warunki bonusu powitalnego?
  • Jak wypłacić bonusy na start?

Przy okazji – eWinner w rankingu legalnych bukmacherów – młody operator zajmuje drugie miejsce!

Bonusy z kodem promocyjnym eWinner

Bukmacher eWinner proponuje graczom 2 bonusy powitalne! Pierwszym z nich jest zakładem bez ryzyka, drugim bonus od wpłaty. Zwrot za pierwszy zakład dostajemy na konto depozytowe, a bonus od II depozytu to 50% do 500zł.

Zobaczmy, jak to wygląda w tabeli:

eWinner bonusy z kodem promo

150 PLN

155

PLN

Zwrot za pierwszy zakład 155ł z kodem promocyjnym i zwrot na konto depozytowe! Jeśli przegrasz pierwszy zakład możesz od razu wypłacić środki.

500

PLN

od II depozytu Bonus od II wpłaty – maksymalnie do 500zł za wpłatę 1000zł. Środki zostaną przyznane zaraz po depozycie. Aby grać za bonus należy raz zagrać za całą II wpłatę.

Polecamy kliknięcie w powyższy guzik „Odbierz bonus”, aby kod promocyjny automatycznie wpisał się w formularzu rejestracyjnym. Jeśli tak się jednak nie stanie, to można kliknąć po prostu „Skopiuj kod”, a następnie wkleić go podczas rejestracji.

W przypadku porażki pierwszego kuponu zostanie przyznany zwrot na konto bonusowe. Teraz przejdźmy jednak na chwilę do rejestracji, aby nikt nie miał wątpliwości, gdzie wpisać kod i czy jest na dobrej stronie internetowej.

Ile otrzymasz za kod promocyjny eWinner?

Kod promocyjny eWinner na zakłady bukmacherskie nie jest obowiązkowy, bo jeśli go nie wprowadzisz, to również będziesz mógł odebrać bonusy. Tyle tylko, że będą to ogólnie dostępne promocje. Kod promocyjny jest dlatego opłacalny dla ciebie, że dzięki niemu zagrasz za więcej niż w standardzie.

W tym przypadku eWinner oferuje kod promocyjny dla użytkowników serwisu obstawiamy.info, który powiększa bonus w formie zakładu bez ryzyka o 5 złotych. Od razu uprzedzam cię, że to najwyższy bonus z kodem eWinner i nigdzie nie znajdziesz vouchera na lepszy zakład bez ryzyka.

Podsumujmy – za wpisanie kodu promocyjnego: OBSTAWIAMY otrzymasz:

  • Powiększony zakład bez ryzyka do 155 złotych (ze zwrotem na konto depozytowe)
  • Bonus 50% od drugiej wpłaty do 500 złotych

W przeszłości kod promocyjny eWinner aktywował również bonus freebet. Chwilowo oferta ta jest niedostępna, ale liczymy, że niebawem bonus bez depozytu również wejdzie do oferty tego bukmachera online!

eWinner bonus bez wpłaty aktywny

W eWinnerze bonusy, które nie wymagają wpłaty własnych środków nie są klasyczne, tj. działają na zasadach ogólnych, jak u każdego bukmachera, ale mają jeden “haczyk”.

Otóż aby taki bonus był aktywny, gracz musi zagrać zakład określony np. w promocji Futbol Totalny jest to AKO złożone z piłki nożnej. Za obstawianie dostaje się darmowe środki. Nie jest to jednak częścią pakietu powitalnego z eWinner kodem promocyjnym.

Kod promocyjny eWinner w rejestracji

Otrzymanie dodatkowych 5zł w ramach zwrotu za błędnie wytypowany pierwszy kupon dostaniemy tylko, gdy wpiszemy kod promocyjny OBSTAWIAMY podczas rejestracji. Pierwszy krok rejestracji wygląda dokładnie tak i to tutaj powinien być wpisany kod:

eWinner kod promocyjny rejestracja

Oprócz kodu musimy oczywiście podać prawdziwe dane, takie jak: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail (który jest również loginem), oraz wyznaczyć hasło.

Koniecznym jest także zaznaczenie pola „Chcę otrzymać Powitalny HAT-TRICK w ramach bonusów powitalnych Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład do 150 zł (szczegóły w regulaminie).”. Pomimo że akceptujemy zakład bez ryzyka do 150zł, to nie obawiajcie się, dzięki wpisanemu kodowi promocyjnym w eWinner dostaniecie 5zł ekstra!

Drugi krok to już wypisanie danych osobowych, PESELU itd. To standardowa procedura i każdy legalny bukmacher musi te dane pobrać, żeby zweryfikować wiek gracza. Pełna weryfikacja konta ze strony eWinner będzie egzekwowana do 30 dni od rejestracji lub w trakcie pierwszej wypłaty. To także standardowy proces.

eWinner bonus – jak najlepiej skorzystać?

Wbrew pozorom regulamin wszystkich bonusów trzeba czytać bardzo uważnie. Po pierwsze, żeby dobrze wykorzystać wszystkie gratyfikacje, jakie na nas czekają. Po drugie, żeby potem nieprzyjemnie się nie zaskoczyć. Omówimy teraz wszystkie eWinner bonusy!

Zakład Bez Ryzyka 155zł – tylko z kodem promocyjnym!

W przypadku kodu promocyjnego eWinner regulamin jest dość klarowny i porównując z innymi promocjami bukmacherskimi – łatwy w realizacji. Dużo o atrakcyjności bonusów eWinner mówi fakt, że możemy zarejestrować konto i obstawić bez ryzyka, a jeśli nasz kupon nie wejdzie, to przyznany zwrot podlega od razu pod wypłatę z konta. Z reguły bywa tak, że w takich sytuacjach bonus cashback trzeba dodatkowo obrócić.

Także drugi z bonusów eWinner, czyli od wpłaty nie posiada dużych utrudnień, choć w tym przypadku obrót jest już koniecznością.

Jak odebrać bonusy eWinner za kod promocyjny? Sprawdź poniższe wskazówki:

Pamiętajmy, że każda stawka zakładu w Polsce jest opodatkowana, dokładnie 12% naszej stawki idzie do budżetu państwa. Zwroty za zakład bez ryzyka są przyznawane po odjęciu podatku.

Żeby odebrać maksymalny zwrot za pierwszy zakład trzeba obstawić za 176,40zł. Wówczas po odjęciu 12% podatku od gier dostaniemy zwrot równy 155zł.

Bonus w eWinnerze działa na korzyść gracza – polecamy zagrać za 176,40zł – wtedy dostaniemy 150zł maksymalnego zwrotu standardowego + 5zł ekstra bonusu z kodem promocyjnym.

Wypłata zwrotu właściwie nie wymaga dodatkowe tłumaczenia, ponieważ następuje można go od razu wypłacić! Nie ma gwiazdek, ukrytych informacji, czy warunków minimalnego kursu.

Pierwszy zakład obstawiamy na jakikolwiek zakład chcemy (poza systemowymi), a następnie wypłacamy go lub gramy dalej!

eWinner kod promocyjny - zwrot

Freebet 25zł (oferta nieaktualna)

Freebety kojarzą się z darmowymi środkami bez depozytu, w eWinnerze jest inaczej. Bukmacher rozdaje powitalny freebet 25zł za pierwszy zakład zagrany za minimum 50zł, zarówno przegrany, jak i wygrany.

W naszym artykule znajdują się aktualne freebety w eWinnerze. Znajdziesz tam wszystkie promocje freebetowe.

eWinner kod promocyjny na freebet

To bardzo pozytywna informacja, ponieważ wystarczy zagrać za 50zł pierwszy kupon i jeśli przegramy to nie dość, że dostajemy freebet, to jeszcze zwrot za zakład bez ryzyka. W przypadku wygranej dostaniemy wygraną + 25zł.

Najlepszym warunkiem jest jednak ten obrotowy, którego przy freebecie nie ma! Wygraną możemy od razu wypłacić. „Haczyk” polega na tym, że wygrana = wygrane środki – stawka. Freebet znika, otrzymujemy wygraną z kuponu „na czysto”.

Bonus od depozytu 500zł

Bonus od depozytu w eWinnerze podzielony jest na dwie wpłaty, z których łącznie dostaniemy 500zł. Musimy spełnić kilka warunków, by najpierw zainkasować bonusy, a następnie je aktywować i na końcu wypłacić.

Bonus od II wpłaty 500zł

Kiedy już skorzystamy z zakładu bez ryzyka czeka na nas bonus od II wpłaty, w którym maksymalnie otrzymamy 500zł. Bonus będzie przyznany automatycznie po wpłaceniu środków. Żeby zacząć grać za bonusem, trzeba obstawić za całą wpłatę kupon z kursem minimalnym 1.50.

Bukmacher dodaje 50% do II wpłaty, a zatem żeby dostać maksymalny bonus trzeba wpłacić 1000zł i nimi obrócić. Co ważne, możemy to zrobić kilkoma kuponami, nie musimy zagrać za całe 1000zł na raz.

Wypłata bonusów od depozytu

Oba bonusy musimy obrócić po 6 razy z kursem minimalnym kuponu 2.50, aby je wypłacić. Dopiero po sześciokrotnym zagraniu za kwoty bonusów znajdą się one na saldzie głównym, z którego mogą znaleźć się na koncie bankowym.

Pamiętajcie, aby nie wypłacać wpłaconego depozytu na poczet otrzymania bonusu. Dopóki nie obrócicie bonusem każda wypłata depozytu będzie się wiązała z anulowaniem bonusu od depozytu.

eWinner bonus od depozytu

Promocje i specjalne oferty

Każdy bukmacher, eWinner także, przygotowuje dla graczy promocje okolicznościowe oraz specjalne oferty, jak np. podwyższone kursy czy freebety na wybrane rozgrywki. Przejdźmy teraz do omówienia kilku produktów eWinnera

Combo Dnia

To kupon złożony z minimum dwóch pozycji, które mają podwyższony kurs – jest to praktycznie zawsze najwyższy przelicznik na rynku. Są to wybrane przez bukmacherów lub graczy typy. Zdarzenia możemy znaleźć w zakładce Combo Dnia, która z reguły jest na samej górze panelu „Popularne”.

Freebet na…

To cykl promocji, dzięki którym otrzymujemy freebety za obstawianie konkretnych rozgrywek. W ostatnim czasie gracze zdobywali codziennie freebet 25zł za codziennie typowanie kuponów e-sportowych, głównie CS:GO.

Futbol Totalny

Promocja skrojona typowo pod fanów piłki nożnej, ale też i pod tych, którzy futbol obstawiają rekreacyjnie.

Futbol Totalny to oferta, w której w sobotę i niedzielę do odebrania jest łącznie 50 PLN w formie freebetów.

eWinner kod promocyjny - Futbol Totalny

Co zrobić, żeby otrzymać darmowe środki?

Wystarczy postawić kupon AKO za dokładnie 49 PLN złożony z co najmniej dwóch zdarzeń z kategorii “Piłka Nożna” o całkowitym kursie minimalnym kuponu 2.50.

Kupon zagrany? To na Twoje konto tego samego dnia trafi freebet 25 PLN. Pamiętaj, że z promocji możesz skorzystać zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Dodatkowo, co weekend eWinner daje 5 PLN extra każdego dnia za obstawianie konkretnych lig piłkarskich. Dzięki temu, weekend z piłką może Ci przynieść nawet 60 PLN we freebetach!

Otrzymane środki do gry musisz wykorzystać w ciągu 24 godzin od ich przypisania na kupon SOLO lub AKO na zakłady na żywo. Co ważne, konieczne jest wysłanie swojego zakładu przy pomocy aplikacji mobilnej eWinner. Kurs minimalny kuponu wynosi 1.50, a maksymalny to 10.00.

NBA i NHL bez podatku

eWinner na sezon 2019/20 przygotował promocję, w której gracze mogli wygrywać więcej o 14% w zakładach na NBA i NHL. Promocja gry bez podatku na koszykówkę i hokej na lodzie w wydaniu amerykańskim obowiązuje przez cały tydzień. Jak z niej skorzystać? Obstaw kupon SOLO lub AKO, gdzie umieścisz typy na NBA lub NHL z minimalnym kursem łącznym 2.20. W ten sposób bukmacher nie pobierze podatku od twojego zakładu i będziesz mógł wygrać o 14% więcej niż normalnie.

Sezon 2020/21 rozpoczął się dla graczy obstawiających NBA w eWinner jeszcze lepiej. Bukmacher dla fanów koszykówki na topowym poziomie przygotował Pakiet Gortata.

eWinner kod promocyjny - pakiet Gortata

Co to takiego? Pakiet kilku promocji w jednym:

  • cashback do 1000 PLN w tygodniu bez ryzyka (od 22.12 do 28.12), podobny do promocji powitalnej w Superbet,
  • wytypowanie Mistrza i freebet 10 PLN za każdą z trzech pierwszych wygranych,
  • Combo Gortata, czyli podrasowana wersja Combo Dnia tylko na NBA,
  • Custom Bety na start sezonu.

Co eWinner przygotuje na kolejną fazę sezonu? Czy obstawiającym NBA warto będzie zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym i obstawiać tam zmagania koszykarzy w USA? Przekonamy się już niedługo, ale dotychczasowe działania tego bukmachera pozwalają wierzyć, że gracze nie powinni zostać z pustymi rękami.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Użytkownicy portalu obstawiamy.info mogą skorzystać ze specjalnej promocji i wpisać podczas rejestracji na stronie ewinner.pl kod bonusowy: OBSTAWIAMY. To aktualny kod promocyjny eWinner dostępny na 2021 rok.

Gdzie wpisać kod promocyjny eWinner?

Miejsce na kod promocyjny eWinner znajdziesz w procesie rejestracji konta w serwisie ewinner.pl. Zakładając nowe konto musisz uzupełnić formularz, gdzie jedno okienko będzie dotyczyło kodu promocyjnego – w tym polu użyj nasz voucher OBSTAWIAMY. Kod zostanie aktywowany po ukończeniu rejestracji.

Co otrzymam w bonusach eWinner?

Wprowadzony kod bonusowy eWinner aktywuje dwie promocje dla nowych graczy. Na początku możesz wykorzystać zakład bez ryzyka do kwoty 155 PLN, a później realizując drugą wpłatę odbierzesz bonus 50% do 500 PLN.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w eWinner?

To proste! Załóż konto z kodem: OBSTAWIAMY, a następnie zrób wpłatę 176.14 PLN i wytypuj pierwszy zakład z oferty eWinner. Twój zakład bez ryzyka został odebrany, a teraz wszystko zależy od twoich typów. Za przegrany kupon otrzymasz zwrot stawki 155 PLN, który możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

Czy eWinner oferuje bonus freebet?

eWinner nie oferuje freebetu dla nowych graczy z kodem promocyjnym, ale po rejestracji w stałych promocjach znajdziesz darmowe zakłady np. na e-sport, tenis i żużel!

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

150 pln

155 pln

Zwrot za pierwszy zakład

500 pln

od II depozytu

655 pln
+ 5 pln
Odbierz bonus

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln