Ewinner kończy swoją działalność | 20.02.2023

Ewinner kończy swoją działalność

Z wielką przykrością informujemy wszystkich naszych Czytelników, że dotarła do nas smutna informacja à propos bukmachera eWinner. Mianowicie ten legalny polski bukmacher postanowił zakończyć swoją działalność. Początki eWinnera sięgają października 2019 roku. Bukmacher wszedł na rynek z atrakcyjnym bonusem powitalnym — zakładem bez ryzyka do 500 PLN oraz bonusem od depozytu. Na przestrzeni czasu promocja ta ulegała zmianie jednak niezmienna pozostała jakość oferty i obsługi Klienta. Oprócz bonusów powitalnych eWinner zasłynął z bardzo szerokiej oferty na żużel i e-sport. Była to niejako wizytówka tego bukmachera. Oprócz świetnej oferty mogliśmy korzystać z cyklicznych bonusów w postaci podwyższonych kursów, gry bez podatku czy bezpiecznych zakładów.

Ewinner

Koniec działalności – co oznacza dla Graczy?

Oczywiście koniec działalności nie oznacza, że bukmacher zniknie z internetu z dnia na dzień. Uspokajamy tutaj wszystkich. Środki na kontach bukmachera są bezpieczne, a sam operator będzie się zamykał w kilku małych krokach. Mianowicie ostatni 31.03.2023 to dzień, w którym spółka przestanie przyjmować jakiekolwiek zakłady. Następnie do dnia 30 czerwca każdy Klient jest zobowiązany do zlecenia wypłaty. Tutaj również uspokajamy. Jeśli nie uda się tego zrobić, bukmacher automatycznie wypłaci środki po tej dacie. Wszystkie aktywne bonusu na koncie Gracza wygasają z dniem 31 marca. Natomiast jeśli chodzi o zakłady długoterminowe z datą do 26 czerwc26a. Bukmacher rozliczy te zakładu dzień później zgodnie z wynikiem w tym dniu. Punkty lojalnościowe mają swoją ważność do 27 kwietnia. Po tej dacie program lojalnościowy zostanie już zamknięty.

Koniec Ewinnera – ważne daty

Podsumowując jeszcze raz względem dat:

 • 31.03.2023 – to dzień, w którym bukmacher przestaje przyjmować zakładu
 • 31.03.2023 – w tym dniu wygasają również bonusy dostępne na koncie Gracza
 • 27.04.2023 – w tym dniu program lojalnościowy zostaje zamknięty. Wszystkie punkty należy wykorzystać do 26 kwietnia
 • 26.06.2023 – to ostatni dzień na rozliczenie zakładów długoterminowych
 • 30.06.2023 – ostatni dzień na zlecenie wypłaty. Następnego dnia bukmacher wykona je automatycznie i będzie to ostatni dzień działalności eWinnera.

Jest to niewątpliwie smutna wiadomość dla wszystkich sympatyków tego legalnego w Polsce bukmachera. Bukmacherzy w Polsce to ciągle rozwijająca się gałąź w dziedzinie rozrywki a jak wiadomo, zakłady bukmacherskie nie lubią pustki i niewątpliwie, że w miejsce eWinnera pojawi się nowy, inny bukmacher.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln