Betclic bez podatku – jak skorzystać z promocji?

Betclic bez podatku – czy to możliwe? Pewnie dotarły do Ciebie informacje, że w Polsce są dostępne możliwości typowania bez podatku. To prawdziwa informacja, bo znamy bukmacherów online, którzy udostępniają zakłady bez podatku. Betclic to firma należąca do grona legalnych operatorów, więc nic dziwnego, że interesuje cię, czy ten bukmacher również pozwala wygrywać więcej. Mamy dokładne informacje od Betclic i tutaj wszystkiego się dowiesz odnośnie gry bez podatku!

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Jak wygląda korzystanie z bukmacherów bez podatku
 • Czy w Betclic można grać bez podatku?
 • Gdzie obstawisz bez podatku?

Brak opodatkowania nie tylko zakłady bukmacherskie byłby bardziej opłacalny. Gdyby obniżono wiele podatków, to na pewno więcej pozostawałoby w kieszeni obywateli. Tak naprawdę podatki płacą wszyscy, a większość nie lubi tego robić. Społeczność typerów lubi szukać szans na to, żeby wygrywać więcej. Chodzi tutaj o wyższe bonusy, lepsze kursy i w końcu…grę bez podatku. Czyli o 14% wyższe wygrane.

Co kraj, to inne opodatkowanie zakładów sportowych. W Polsce pobiera 12% od każdej stawki kuponu. Tak naprawdę nie ma znaczenia, jak potoczą się losy twojego kuponu, bo już na starcie państwo inkasuje 12% wkładu. W zachodniej Europie obowiązują nieco inne standardy związane z podatkami u bukmacherów. Jesteśmy jednak w Polsce i w naszych realiach 12% od wkładu jest niezmiennym podatkiem od wielu lat.

Obstawianie bez podatku u bukmacherów – jak to działa?

Ktoś może zapytać: jeśli polscy bukmacherzy działają na podstawie licencji, to muszą pobierać 12% od stawki, więc jak to jest z tą grą bez podatku? Wszystko polega na tym, że od stawki bukmacher ma obowiązek odprowadzić konkretny podatek. Jednak nigdzie nie jest napisane, że musi on iść na konto gracza.

Co to oznacza?

W praktyce to sprawia, że 12% podatku może uiścić bukmacher, a nie Ty. W ten sposób bukmacher ma szansę zebrać dobre opinie za to, że obciążenia podatkowe pokrywa z własnych środków.

Tym właśnie jest obstawianie zakładów u legalnych bukmacherów bez podatku. To nie chodzi o typowanie u firm wyjętych spod prawa. Nie, nie! Wszystko odbywa się w pełni na legalu, a co się zmienia – to tylko kwestia tego, z czyjego budżetu pójdzie opłata podatku. W sytuacji typowania u bukmachera bez podatku to 12% od stawki zakładu opłaci firma, u której obstawiasz.

Nadmienić trzeba, że gra bez podatku jest szeroko reklamowana przez nielegalnych bukmacherów. Zagraniczne firmy nie mają siedziby w Polsce i nie muszą płacić podatków do budżetu państwa. W ten sposób łamią prawo, a gra u nich jest niedozwolona. Dlatego uczulamy, że jeśli chcesz legalnie typować bez podatku, to możesz to robić tylko u licencjonowanego bukmachera.

Betclic bez podatku 2024 – czy to możliwe?

Betclic jest już w Polsce od kilku lat, a od swojego powrotu w 2019 roku jeszcze nie udostępnił promocji gry bez podatku. Czy w 2024 roku sytuacja ta uległa zmianie? Odpowiedź jest zaskakująco pozytywna – TAK!

Betclic bez podatku

Betclic ma wiele atutów na czele z zakładem bez ryzyka. Nasz kod promocyjny OBSTAWIAMY daje cashback Betclic do kwoty 50 PLN. W stałych promocjach operator ten oferuje „Super Kursy” czy powiększone wygrane w Multi+.

Jest wiele możliwości na to, żeby w Betclic wygrywać więcej, ale czy gra bez podatku jest możliwa?

Tak, jest możliwa. Betclic w tym roku uruchomił promocję gry bez podatku! Na czym to polega?

Otóż sprawa jest prosta. Betclic nie komplikuje tutaj absolutnie nic i bierze podatek na siebie. Co więcej, promocja ta nie jest ograniczona żadnymi wymaganiami. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon z dowolnym kursem (1,14 minimum jednak jest to minimum systemowe) i gra bez podatku będzie aktywna.

Kwota z podatkiem i bez podatku będzie uwzględniona w widoku kuponu, więc będzie możliwe natychmiastowe porównanie ile większa będzie wygrana w momencie kiedy Betclic bierze na siebie podatek.

Betclic bez podatku - przykładowy kupon

Opinie o Betclic są pozytywne, a gdy dodamy do tego grę bez podatku, to wychodzi nam mocny kandydat to jednego z lepszych bukmacherów w Polsce. Co prawda, póki co promocja zaplanowana jest na nieco ponad miesiąc. Gra bez podatku w Betclic będzie dostępna od 11.03.2024 do 14.04.2024. Pozostaje mieć nadzieję, że z punktu Betclica akcja ta okaże się być zadowalająca i w przyszłości będzie ona powtarzana. Marzeniem byłaby gra bez podatku nieograniczona czasowo, jednak nawet krótkie okresy są pozytywną odskocznią.

Gra bez podatku w Betclic jest niewątpliwie dobrym sposobem, aby zaciekawić nowych graczy swoją usługą. Nieskromnie można powiedzieć, że wygrane powiększone o 14% są jedną z lepszych promocji. Tym bardziej że podatek od zakładów bukmacherskich mocno się wpisał w życie każdego typera w Polsce.

Bukmacherzy bez podatku – Fortuna i forBET

Betclic oczywiście wprowadził chwilowo promocję gry bez podatku, która jest raczej bezkonkurencyjna. Jednak czy grę bez podatku możemy znaleźć również u innych bukmacherów? Chcesz konkrety? Oto i one: poniżej sprawdzisz dwie możliwości obstawiania bez podatku w Fortunie i forBET!

Swego czasu Fortuna miała w swojej ofercie promocję gry bez podatku w formie Happy Hours. Na ten moment jednak bukmacher ten zrezygnował z tej promocji. Czy na zawsze? Tego nie wiemy, jeżeli coś się w tej sprawie zmieni, na pewno będziemy o tym komunikować.

A jak to wyglądało w przypadku Happy Hours?.

Kupony bez podatku muszą spełnić tylko pewne warunki:

 • minimalna liczba zdarzeń: 3
 • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
 • minimalna stawka kuponu: 2 zł
 • rodzaj kuponu: AKO
 • oferta: prematch i live

Tak wygląda kalendarz Happy Hours w Fortunie w lutym 2023.

forBET bez podatku to nieco inna sprawa, bo zająć się tym mogą tylko nowi gracze tego bukmachera.

Za rejestrację konta na iforbet.pl jest się przez 30 dni zwolnionym z podatków. Co prawda to zwolnienie obejmuje tylko poprawnie złożone zakłady, ale jeśli zastosujesz się do zasad promocji, to podatek przez 30 dni pokrywa bukmacher forBET. W ofercie bez podatku trzeba spełnić następujące warunki:

 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • Kurs każdego zdarzenia minimum 1.30
 • Do promocji wliczają się zakłady z oferty przedmeczowej, na żywo oraz Wirtualne I
 • Wyklucza się grę bez podatku w kuponach na zakłady Wirtualne II, systemowe, za środki bonusowe
forbet 30 dni bez podatku

Rejestrując się z naszym forBET kodem promocyjnym, oprócz 30 dni bez podatku, dostaniesz także dwa inne atrakcyjne bonusy powitalne.

Pytania i odpowiedzi

Czy Betclic oferuje grę bez podatku?

Tak! Od 11.03. do 14.04.2024 w Betclic można grać bez podatku! Co więcej, nie ma tutaj kompletnie żadnych wymagań.

Ile jest stałych promocji w Betclic?

W Betclic codziennie pojawia się kilka bonusów dla stałych graczy, to: Multi+, Super Kursy czy Misje.

Czy Betclic bez podatku to jedyna możliwość wygrywania więcej?

Nie. W Polsce są też pozostali bukmacherzy, którzy tną podatek i dają 14% więcej do wygranych. Przykład takich „buków”? Najlepszy z nich to forBET.

Czy typowanie bez podatku jest legalne w Polsce?

Zakłady bez podatku u bukmacherów w Polsce są legalne, ale pod jednym warunkiem: że robisz to u firm, którzy mają licencję Ministerstwa Finansów! A tak jest w przypadku Fortuny czy forBET.

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln