Betclic cashback 200 PLN (1 obrót!) | zakład bez ryzyka ✅

Cashback w Betclic to zakład bez ryzyka ze zwrotem stawki. Do kogo jest skierowana promocja? Do nowych użytkowników zakładów bukmacherskich Betclic. Cashback umożliwia bezstresowe obstawienie kuponu w Betclic, bo wszystko, co najgorsze to zwrot stawki, gdy typy będą przegrane. Zakład bez ryzyka od Betclic to już kultowa promocja, bo to bukmacher kojarzony właśnie z zakładami bez ryzyka, które pozwalają odbierać zwroty stawek.

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Jaki kod promocyjny użyć na cashback w Betclic?
 • Co trzeba zrobić, żeby odebrać Betclic zakład bez ryzyka?
 • Jakie są zasady bonusu cashback w zakładach Betclic?
 • Co zagrać za bonus za zakład bez ryzyka i jak obrócić zwrot stawki?
Betclic cashback do 200 PLN

Betclic cashback został przygotowany dla klientów, którzy nie posiadają konta na stronie betclic.pl. To wyłącznie oferta dla nowo zarejestrowanych typerów. Nie byłeś dotąd użytkownikiem w serwisie Betclic? W takim razie zakład bez ryzyka to promocja dla ciebie! Poniżej dowiesz się, co zrobić, by bonus był jeszcze bardziej atrakcyjny!

Betclic cashback – zwrot do 200 PLN!

Betclic cashback sam w sobie jest już opłacalny. Dla czytelników serwisu proponujemy kod promocyjny w Betclic: OBSTAWIAMY. Jego użycie ogranicza się tylko do rejestracji konta na stronie betclic.pl z naszego specjalnego linku – lub ręczne wpisanie kodu: OBSTAWIAMY do formularza rejestracji. Betclic cashback na start czeka! Wykorzystaj go np. na obstawianie kuponów na Fame MMA!

Bez namysłu możesz wykorzystać kod promocyjny OBSTAWIAMY i otrzymać w Betclic cashback zakład bez ryzyka do 200 złotych ze zwrotem do 1-krotnego obrotu!

W Betclicu można także założyć konto tymczasowe, czyli takie niewymagające przesyłania dowodu. Wiąże się to jednak z różnymi ograniczeniami.

Betclic zakład bez ryzyka – jak odebrać?

Od zakładu bez ryzyka w Betclic dzieli Cię zaledwie kilka kroków. Wszystko to można zrealizować naprawdę w kilkanaście minut.

Jak już pisaliśmy – cashback 200 PLN jest do odebrania za nasz kod promocyjny. To prowadzi nas do rejestracji konta w Betclic online, a więc chcesz wiedzieć, co trzeba zrobić na początku, żeby cashback był twój? Otóż – zarejestrować się w Betclic i wpisać kod promocyjny: OBSTAWIAMY.

Rejestracja w Betclic to bardzo ułatwiony proces, który może trwać tylko kilka minut.

Jeśli już zalogujesz się na konto, to na twoim saldzie depozytowym będzie widniała kwota zero. Oczywiście to normalne. Co ciekawe, cashbackiem Betclica jest freebet – ale najpierw trzeba zagrać za własny depozyt. Tak należy uruchomić bonus związany z zakładem bez ryzyka do 200 PLN.

Tutaj możesz sprawdzić listę wszystkich zakładów bez ryzyka. Wielu z nich posiada zwroty na konto depozytowe zamiast bonusowe czy w formie freebeta.

I tak oto doszliśmy do kroku numer 2: wpłaty pieniędzy potrzebnej do gry bez ryzyka. Ile musisz wpłacić? To zależy od twojego portfela, ale minimum depozytu to 1 PLN. Jeśli chcesz maksymalny cashback w Betclic 200 zł, to powinieneś wpłacić 228 PLN.

Dlaczego aż tyle? Bukmacherzy w Polsce pobierają podatki, a w tym przypadku to 12% od stawki. Gdy obstawisz za 228 PLN, to twój cashback będzie mógł wynieść właśnie promocyjne 200 PLN.

Zastanawia Cię jak zrobić wpłatę do Betclic? Na swoim koncie kliknij “wpłata” i wpisz, ile pieniędzy chcesz przelać do bukmachera. Później już zaznacz, w jaki sposób chcesz to zrobić np. systemem Przelewy 24. Depozyty wykonywane online Betclic księguje błyskawicznie – po kilku sekundach powinieneś mieć pieniądze na saldzie głównym.

Betclic cashback

Kiedy zostanie przyznany bonus cashback?

Po zrobieniu zakładu bez ryzyka i opłaceniu stawki – Betclic przyjmie twój kupon, który będzie podlegał pod cashback. Kiedy Betclic da ci zwrot stawki? W chwili przegrania zakładu bez ryzyka. A więc, gdy nie trafisz pierwszego wytypowanego kuponu w Betclic – otrzymujesz cashback 200 PLN. W ten właśnie sposób odbierasz cashback od bukmachera Betclic. Nie tracisz stawki, bo nieudany kupon skutkuje wypłaceniem cashbacku pomniejszonego o podatek w formie freebetu.

Warunki wypłaty cashbacka w Betclic

Cashbacki od bukmacherów nie zawsze są gotówką, którą od razu można wypłacić na swoje konto w banku. Cashback w Betclic ma ustalone zasady związane z obrotem bonusu cashback. To sprawia, że po otrzymaniu zwrotu stawki klient nie ma prawa na wcześniejszą wypłatę bonusu. Środki z cashbacku znajdują się na koncie w formie freebetu. Co to oznacza?

Cashback zostanie wypłacony, kiedy po prostu zagrasz kupon i odbierzesz wygraną za ten zakład. Typy, jakie zostaną przyjęte do obrotu, muszą mieć kurs minimum 2.14. Proste, to tyle. Warto zaznaczyć, że Betclic cashback w formie freebetu oznacza, że na Twoje konto depozytowe po zwycięskim kuponie bonusowym zasili zwycięska kwota pomniejszona o stawkę kuponu.

Betclic obrót bonusem tutaj znajdziesz kompendium wiedzy i poradnik „Krok po kroku”, jak obrócić cashbackiem z kodem promo OBSTAWPL.

Betclic cashback 200 PLN

Betclic nie oferuje zwrotu od razu na konto depozytowe zamiast cashbacku. Tak więc pozostajemy przy tym, że aby otrzymać cashback Betclica, trzeba skorzystać z linka rejestracyjnego dostępnego na naszej stronie.

Gdy już tam wejdziesz, wpisz w polu “kod promocyjny” OBSTAWIAMY. Dzięki temu załapiecie się na bonus przyznawany jako freebet. Kwota cashbacku Betclic to 200 PLN.

Żeby dostać maksymalny zwrot, trzeba zagrać za 228 PLN. Czyli nasza stawka to realnie 228 PLN, bo 28 PLN pobierane jest w ramach 12% podatku, zatem zwrot to także wtedy 200 PLN.

To wszystko. Zwrot, który dostaniecie, trzeba obrócić jednokrotnie po minimalnym kursie 2.14 na całym kuponie.

Cashback dla stałych graczy?

Cashbackiem w Betclic zainteresowani są nie tylko nowi gracze, a także obecni klienci tego bukmachera. Czy oni także mogą wykorzystać jakieś zakłady bez ryzyka? Betclic posiada okolicznościowe bonusy cashback, które pojawiają się w zależności od sytuacji. Chodzi nam o specjalne promocje na mecze Ligi Mistrzów, polskiej reprezentacji, turnieje tenisa czy rozgrywki NBA. Betclic wtedy daje opcje uzyskania bonusów zarejestrowanym klientom. To kwoty, które mogą wynieść w cashbackach nawet 40 PLN. Trzeba śledzić zakładkę “promocje” na stronie Betclic i czyhać na tego typu okazje do zwrotów stawek w bonusach.

Czy w Betclic jest bonus cashback?

Tak, Betclic w ofercie promocyjnej ma specjalny cashback dla nowych klientów. Wynosi on do 200 PLN z kodem promocyjnym.

Który kod promocyjny wpisać, by cashback trafił na moje konto?

Czytelnicy portalu obstawiamy.info mają w ofercie kod promocyjny VIP do Betclic: OBSTAWIAMY. Rejestracja na podstawie kodu promocyjnego Obstawiamy.info udostępnia dla ciebie bonus cashback od Betclic.

Ile otrzymasz w bonusie cashback Betclic?

Powitalna oferta to bonus cashback o wartości 200 PLN!

Jaki jest regulamin cashbacku w Betclic?

Kwota cashback może wynieść 200 PLN- po jej odebraniu wystarczy wykonać obrót x1 po kursie min. 2.14 i można zlecić wypłatę środków.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln