Betclic cashback 550 PLN | KOD PROMO….

Cashback w Betclic to zakład bez ryzyka ze zwrotem stawki. Do kogo jest skierowana promocja? Do nowych użytkowników zakładów bukmacherskich Betclic. Cashback umożliwia bezstresowe obstawienie kuponu w Betclic, bo wszystko co najgorsze, to zwrot stawki, gdy typy będą przegrane. Bonus cashback od Betclic to już kultowa promocja, bo to bukmacher kojarzony właśnie z zakładami bez ryzyka, które pozwalają odbierać zwroty stawek.

Chcesz odebrać cashback w Betclic? Możesz to zrobić bezpośrednio z naszym kodem promocyjnym, powiększającym bonus o 50 zł: https://obstawiamy.info/betclic-kod-promocyjny/

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Jaki kod promocyjny powiększy twój cashback od Betclic?
 • Co trzeba zrobić, żeby odebrać Betclic cashback bonus?
 • Jakie są zasady bonusu cashback w zakładach Betclic?
 • Co zagrać za bonus cashback i jak obrócić zwrot stawki?
betclic cashback

Bonus Betclic cashback został przygotowany dla klientów, którzy nie posiadają konta na stronie betclic.pl. To wyłącznie oferta dla nowo zarejestrowanych typerów. Nie byłeś dotąd użytkownikiem w serwisie Betclic? W takim razie cashback to promocja dla ciebie! Poniżej dowiesz się, co zrobić, by bonus był jeszcze bardziej atrakcyjny!

Betclic cashback z Obstawiamy więcej o 50 złotych!

Betclic cashback sam w sobie jest już opłacalny, ale użytkownicy portalu obstawiamy.info mogą poczuć się dodatkowo wyróżnieni. Dla czytelników serwisu proponujemy kod promocyjny Betclic, który wpływa na powiększenie bonusu cashback. Jego użycie ogranicza się tylko do rejestracji konta na stronie betclic.pl z naszego specjalnego linku – lub ręczne wpisanie kodu: OBSTAWPL do formularza rejestracji. To unikalne hasło: OBSTAWPL decyduje o tym, że cashback będzie mógł wynieść 550 złotych, a nie 500 złotych.

Dodatkowy bonus 50 złotych za samo wpisanie kodu promocyjnego? Trudno pogardzić taką ofertą, jeśli i tak byłeś zdecydowany na rejestrację w Betclic. Bez namysłu możesz wykorzystać kod promocyjny OBSTAWPL i otrzymać doładowany zakład bez ryzyka +50 PLN.

W Betclicu można także założyć konto tymczasowe, czyli takie niewymagające przesyłania dowodu. Wiąże się to jednak z różnymi ograniczeniami.

Cashback w Betclicu – jak odebrać?

Od cashbacku w Betclic dzieli cię kilka kroków. Wszystko to można zrealizować naprawdę w kilkanaście minut. Jak już pisaliśmy – cashback 550 złotych jest do odebrania za nasz kod promocyjny. To prowadzi nas do rejestracji konta w Betclic online, a więc chcesz wiedzieć co trzeba zrobić na początku, żeby cashback był twój? Otóż – zarejestrować się w Betclic i wpisać kod promocyjny: OBSTAWPL.

Rejestracja w Betclic to bardzo ułatwiony proces, który może trwać tylko kilka minut. Jeśli już zalogujesz się na konto, to na twoim saldzie depozytowym będzie widniała kwota zero. Oczywiście to normalne, ponieważ cashbackiem Betclica nie jest freebet – w tym przypadku wymagana jest wpłata własna na konto. Tak należy uruchomić bonus związany z zakładem bez ryzyka 550 złotych. I tak oto doszliśmy do kroku numer 2: wpłaty pieniędzy potrzebnej do bonusu cashback. Ile musisz wpłacić? To zależy od twojego portfela, ale minimum depozytu to 20 PLN. Kod promocyjny został wpisany na powiększony bonus, a więc jeśli chcesz cashback 550 zł, to wypadałoby wpłacić 625 PLN. Dlaczego aż tyle? Bukmacherzy w Polsce pobierają podatki, a w tym przypadku to 12% od stawki. Gdy obstawisz za 625 PLN, to twój cashback będzie mógł wynieść właśnie promocyjne 550 PLN.

Zastanawia cię jak zrobić wpłatę do Betclic? Na swoim koncie kliknij na “wpłata” i wpisz ile pieniędzy chcesz przelać do bukmachera. Później już zaznacz w jaki sposób chcesz to zrobić np. systemem Przelewy 24. Depozyty wykonywane online Betclic księguje błyskawicznie – po kilku sekundach powinieneś mieć pieniądze na saldzie głównym.

Kiedy zostanie przyznany bonus cashback?

Po zrobieniu zakładu bez ryzyka i opłaceniu stawki – Betclic przyjmie twój kupon, który będzie podlegał pod cashback. Kiedy Betclic da ci zwrot stawki? W chwili przegrania zakładu bez ryzyka. A więc, gdy nie trafisz pierwszego wytypowanego kuponu w Betclic – otrzymujesz bonus cashback 550 złotych. W ten właśnie sposób odbierasz cashback od bukmachera Betclic. Nie tracisz stawki, bo nieudany kupon skutkuje wypłaceniem cashbacku pomniejszonego o podatek.

Warunki wypłaty cashbacka w Betclic

Cashbacki od bukmacherów nie zawsze są gotówką, którą od razu można wypłacić na swoje konto w banku. Cashback w Betclic ma ustalone zasady związane z obrotem bonusu cashback. To sprawia, że po otrzymaniu zwrotu stawki klient nie ma prawa na wcześniejszą wypłatę bonusu. Środki z cashbacku będzie można wypłacić po terminowym obrocie. Bukmacher daje 30 dni na wdrożenie regulaminu w życie i całkowite obrócenie pieniędzmi ze zwrotu stawki. Co w tym okresie dokładnie trzeba zrobić?

Cashback zostanie obrócony, jeśli obstawisz za jego wartość aż sześć razy zakłady w Betclic. Typy, jakie zostaną przyjęte do obrotu muszą mieć kurs minimum 2.00 – to dotyczy każdego zdarzenia “wrzucanego” na kupon, który ma być liczony do obrotu. Szybko licząc przy bonusie cashback 550 PLN potrzebna suma stawek do obrotu to 3300 złotych.

Betclic obrót bonusemtutaj znajdziesz kompendium wiedzy i poradnik „Krok po kroku”, jak obrócić cashbackiem z kodem promo OBSTAWPL.

Betclic cashback 50 PLN

Jak wiecie istnieje również oferta Betclic, która pozwala na otrzymanie zakładu bez ryzyka na konto depozytowe. Jaka jest jej kwota, link do niej i zasady? Tłumaczymy.

Otóż, aby otrzymać cashback Betclica na konto depozytowe, trzeba skorzystać z tego linka rejestrującego.

Gdy już tam wejdziecie, wpiszcie w polu “kod promocyjny” OBSTAWPL. Dzięki temu załapiecie się na bonus przyznawany na konto depozytowe. Kwota cashbacku Betclic na konto depozytowe to 50 PLN.

Żeby dostać maksymalny zwrot, trzeba zagrać za 57 PLN. Czyli nasza stawka to realnie 50 PLN, bo 7 PLN zjada 12% podatek, zatem zwrot to także wtedy 50 PLN.

To wszystko. Zwrot, który dostaniecie możecie od razu wypłacić lub grać dalej. Nie trzeba obracać cashbackiem.

Cashback dla stałych graczy?

Cashbackiem w Betclic zainteresowani są nie tylko nowi gracze, a także obecni klienci tego bukmachera. Czy oni także mogą wykorzystać jakieś zakłady bez ryzyka? Betclic posiada okolicznościowe bonusy cashback, które pojawiają się w zależności od sytuacji. Chodzi nam o specjalne promocje na mecze Ligi Mistrzów, polskiej reprezentacji, turnieje tenisa czy rozgrywki NBA. Betclic wtedy daje opcje uzyskania bonusów zarejestrowanym klientom. To kwoty, które mogą wynieść w cashbackach nawet 40 PLN. Trzeba śledzić zakładkę “promocje” na stronie Betclic i czyhać na tego typu okazje do zwrotów stawek w bonusach.

Czy w Betclic jest bonus cashback?

Tak, Betclic w ofercie promocyjnej ma specjalny cashback dla nowych klientów. Wynosi on do 550 PLN z kodem promocyjnym.

Który kod promocyjny wpisać, by cashback trafił na moje konto?

Czytelnicy portalu obstawiamy.info mają w ofercie kod promocyjny VIP do Betclic: OBSTAWPL. Rejestracja w oparciu o kod promocyjny Obstawiamy.info udostępnia dla ciebie bonus cashback od Betclic.

Ile otrzymasz w bonusie cashback Betclic?

Powitalna oferta to bonus cashback o wartości 550 złotych! To właśnie nasz kod promocyjny daje +50 PLN więcej do zakładu bez ryzyka.

Jaki jest regulamin cashbacku w Betclic?

Kwota cashback może wynieść 550 złotych – po jej odebraniu wystarczy wykonać obrót x6 na kursach minimum 2.00 i można zlecić wypłatę środków. Wykonanie obrotu musi zmieścić się w terminie 30 dni

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln