BETFAN kod promocyjny na pakiet bonusów do 1600 PLN!

W BETFAN kod promocyjny to bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet. Co warto zaznaczyć, wszystkie te profity dostępne za każdą z pierwszych trzech wpłat! Tak wiele na start nie oferuje żaden legalny bukmacher w Polsce. Przyjrzyjmy się dokładnie bonusom BETFAN z kodem promocyjnym.

Co w BETFAN daje kod promocyjny?

BETFAN i kod promocyjny to połączenie, które tak jak przy każdym bukmacherze w Polsce, pozwala na uzyskanie bonusów na start. O jakim pakiecie mowa w przypadku tych zakładów sportowych? Bardzo bogatym, bo składającym się z zakładu bez ryzyka oraz bonusu od depozytu Jakby tego było mało, pierwsza promocja pozwala na profit od pierwszego kuponu, a druga od wpłaty.

betfan kod promocyjny

W przypadku zakładu bez ryzyka wygląda to następująco:

 1. Cashback Betfan do 600 PLN za pierwszy przegrany kupon

W sumie daje to możliwość uzyskania zwrotów za przegrane kupony aż do 600 PLN. Sumarycznie tak wysokiej kwoty tego rodzaju bonusu nie ma prawie żaden bukmacher, poza Fortuną. W tym wypadku, BETFAN nie daje więcej w zakładzie bez ryzyka z kodem promocyjnym.

Bonus od depozytu to dość niekonwencjonalne rozwiązanie w przypadku BETFAN. Kod promocyjny tutaj także nic nie zmienia. Bukmacher reklamuje, że za pierwszą wpłatę gracz może otrzymać 1000 PLN. Minimalna wpłata na bonus od depozytu Betfan to 100 PLN, a maksymalna 1000 PLN. Być może w przyszłości kod promocyjny na taki bonus pozwoli na wzrost kwoty, jak u prawie każdego bukmachera.

betfan bonus z kodem promocyjnym

Kody promocyjne do innych bukmacherów niż BETFAN

BETFAN to oczywiście nie jedyny bukmacher, w którym można użyć kod promocyjny. Na naszej stronie mamy kilka takich ofert, na które także warto zwrócić uwagę. Omawiany bukmacher jest jednym z nowszych, bo rozpoczął swoje działanie w 2019 roku. W tym samym terminie na rynek wszedł eWinner. Rejestrując się do eWinnera z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, do uzyskania jest zakład bez ryzyka do 110 PLN – ekskluzywna oferta tylko z kodem promocyjnym. W naszym osobnym tekście dowiesz się więcej o cashbacku w eWinner.

bonus betfan w porównaniu do ewinner

Innym bukmacherem, który obok BETFAN może pochwalić się kodem promocyjnym na pakiet powitalny składający się z kilku bonusów jest forBET. Według obrotów za 2019 rok, to trzecia największa firma na polskim rynku oferująca obstawianie zdarzeń sportowych. Tutaj można uzyskać aż do 2314 PLN z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL. Sprawdź szczegóły kodu promocyjnego w forBET. Ten bukmacher w kwestii pakietu powitalnego oferuje nie tylko standardowe profity jak dodatkowe środki od wpłaty czy granie bez ryzyka, ale także możliwość typowania bez podatku przez dwa tygodnie oraz specjalną promocję MaxiZysk, która jest jedną z ulubionych wśród graczy.

W zakładce kody promocyjne znajdziesz informacje na temat wszystkich dostępnych, ekskluzywnych bonusów po rejestracji ze strony Obstawiamy.info. Tymczasem wracamy do tematu BETFAN.  

Gdzie wpisać kod promocyjny w BETFAN

Jeżeli zastanawiasz się jak skorzystać w BETFAN z kodu promocyjnego i gdzie go wpisać, już spieszymy z pomocą. Sytuacja wygląda bardzo podobnie jak u niemal każdego operatora.

Podczas rejestracji w BETFAN, w drugim kroku będzie odpowiednie okienko do wpisania kodu promocyjnego. Najpierw trzeba podać niezbędne dane jak e-mail czy hasło do konta. Jednak bardzo ważna kwestia, bez której nie ma co liczyć na profity nawet w przypadku użycia kodu promocyjnego to zaznaczenie już w pierwszym kroku chęci otrzymania bonusów powitalnych!

W BETFAN po wejściu w rejestrację wspomniana opcja nie jest zaznaczona. Jeżeli to pominiemy, to możemy zapomnieć o całym pakiecie bonusowym na start i kod promocyjny przyda się na nic. Pamiętajcie koniecznie o tej zgodzie.

Opcja do zaznaczenia do otrzymania profitów z kodu promocyjnego w BETFAN

Jeżeli przejdziemy przez pierwszy krok, to w drugim trzeba podać niezbędne dane osobowe jak imię, nazwisko czy pesel. Poniżej tych opcji będzie także wspomniane miejsce na kod promocyjny do BETFAN. Dane personalne są wymagane przez Ministerstwo finansów – każdy bukmacher musi weryfikować swoich graczy.

Zasady bonusów w BETFAN z kodem promocyjnym

Skoro już wiemy, jak w BETFAN wpisać kod promocyjny, jaki jest pakiet powitalny oraz gdzie szukać specjalnych ofert do innych bukmacherów, to wytłumaczmy sobie działanie bonusów u tego bukmachera.

Już wiemy, że zakład bez ryzyka jest dostępny do pierwszego kuponu, a jego kwota maksymalna to 600 PLN. Co warto wiedzieć, że do tej promocji kwalifikują się kupony z minimalnym kursem 3.80 i trzema zdarzeniami. Po wygranej, zwycięska suma pojawia się na koncie i nie ma już możliwości wykorzystania cashbacku. Bonus Betfan obowiązuje zatem na pierwszy zakład, a nie na pierwszy przegrany kupon.

betfan kod promocyjnym na bonus cashback

Jednak ważniejsza kwestia, to co się dzieje, gdy kupon jest przegrany. W tej promocji gracz dostaje zwrot postawionej stawki minus obowiązkowy podatek od stawki. W przypadku postawienia 100 PLN, zwrot wyniesie 88 PLN. Jednak cashbacku nie można od razu wypłacić, ponieważ BETFAN daje go w formie bonusu, który trzeba zaledwie jednokrotnie w ciągu 7 dni od otrzymania środków.

betfan kod

Już prędzej wspomnieliśmy, że w BETFAN przy bonusie od depozytu dostaje się 100% od wpłaty. Jednak to nie wszystko, co trzeba o tym wiedzieć. Na początek, BETFAN wymaga minimum 20 PLN wpłaty do skorzystania z tej promocji. Gracz musi obrócić trzy razy bonusową stawką, aby wypłacić środki.. Co to oznacza? Warunki kuponów, którymi będziemy obracać bonus Betfana to min. kurs o wartości 2.50 oraz min. 3 zdarzenia. Na obrót bonusu mamy 14 dni.

Na koniec darmowy zakład. Tutaj również BETFAN podszedł oryginalnie, ale czy zadowalająco dla graczy? Oczywiście jak coś za darmo, to nie powinno się mieć pretensji. Chociaż porównując, kody promocyjne u konkurencji dają bardziej zadowalające freebety.

Na ten moment w BETFAN kod promocyjny nie daje żadnych dodatkowych profitów. Jednak będziemy się starać, aby dla czytelników Obstawiamy.info takowe w przyszłości załatwić. W tej chwili możemy polecić, aby sprawdzić nasze kody promocyjne do bukmacherów, dzięki którym można uzyskać więcej bonusów.

Jaki pakiet powitalny ma BETFAN?

W BETFAN na start można otrzymać w sumie do 2961 PLN. Składają się na to 3 zakład bez ryzyka (do 600 PLN), 3 bonusy od depozytu (do 2331 PLN) oraz 15 darmowych zakładów (do 30 PLN)

Gdzie wpisać kod promocyjny w BETFAN?

Przy drugim kroku rejestracji w BETFAN znajdziesz miejsce na kod promocyjny. Pamiętaj, aby przy pierwszym kroku zaznaczyć chęć otrzymania bonusów powitalnych.

Czy BETFAN jest legalnym bukmacherem?

Tak, BETFAN posiada odpowiednie zezwolenie z Ministerstwa Finansów i działa od 2019 roku jako jeden z legalnych bukmacherów w Polsce.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln