Betfan kod promocyjny – 1660 PLN na start | LIPIEC 2022
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

300 pln

300 pln

Bonus od depozytu

Betfan kod promocyjny – 1660 PLN na start | LIPIEC 2022

Betfan kod promocyjny – 1660 PLN na start | LIPIEC 2022

W BETFAN kod promocyjny to bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet. Co warto zaznaczyć, wszystkie te profity dostępne za każdą za pierwszą i drugą wpłatę! Takie pełne pakiety lubimy u każdego, ale niewiele legalnych bukmacherów w Polsce może się pochwalić takimi promkami. Przyjrzyjmy się dokładnie bonusom BETFAN z kodem promocyjnym.

Co w BETFAN daje kod promocyjny?

BETFAN i kod promocyjny to połączenie, które tak jak przy każdym bukmacherze w Polsce, pozwala na uzyskanie bonusów na start. O jakim pakiecie mowa w przypadku tych zakładów sportowych? Bardzo bogatym, bo składającym się z zakładu bez ryzyka, freebetu oraz bonusu od depozytu Jakby tego było mało, pierwsza promocja pozwala na profit od pierwszego kuponu, a druga od wpłaty.

betfan kod promocyjny

W przypadku zakładu bez ryzyka wygląda to następująco

 • Cashback Betfan do 600 PLN za pierwszy przegrany kupon

W sumie daje to możliwość uzyskania zwrotów za przegrane kupony aż do 600 PLN. Sumarycznie tak wysokiej kwoty tego rodzaju bonusu nie ma prawie żaden bukmacher, poza Fortuną i forBET. W tym wypadku, BETFAN nie daje więcej w zakładzie bez ryzyka z kodem promocyjnym. W osobnym tekście możesz sprawdzić zakłady bez ryzyka w innych legalnych zakładach sportowych.

 • Freebet 60 PLN

Jeżeli wpłaciłeś co najmniej 30 złotych na swoje konto, to freebet czeka na wykorzystanie! Nie jest tu potrzebny żaden BETFAN kod promocyjny. Wystarczy stworzyć swój dowolny kupon (choć jest zastrzeżenie maksymalnego kursu do 33.0) i na podglądzie zakładu wybrać odpowiednią opcję na freebet 60 PLN. Wygrana nie wymaga już obrotu i można ją od razu wypłacić. Bukmacher bonus bez depozytu to rzadkość, a jednak tutaj mamy taką możliwość.

 • Bonus od depozytu do 1000 PLN

Bonus od depozytu to dość niekonwencjonalne rozwiązanie w przypadku BETFAN. Kod promocyjny tutaj także nic nie zmienia. Bukmacher reklamuje, że za drugą wpłatę gracz może otrzymać dodatkowe 1000 PLN. Minimalna wpłata na bonus od depozytu Betfan to 100 PLN, a maksymalna 1000 PLN. Być może w przyszłości kod promocyjny na taki bonus pozwoli na wzrost kwoty, jak u prawie każdego bukmachera.

betfan bonus z kodem promocyjnym

Kody promocyjne do innych bukmacherów niż BETFAN

BETFAN to oczywiście nie jedyny bukmacher, w którym można użyć kod promocyjny. Na naszej stronie mamy kilka takich ofert, na które także warto zwrócić uwagę. Omawiany bukmacher jest jednym z nowszych, bo rozpoczął swoje działanie w 2019 roku. W tym samym terminie na rynek wszedł eWinner. Rejestrując się do eWinnera z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY, do uzyskania jest zakład bez ryzyka do 110 PLN – ekskluzywna oferta tylko z kodem promocyjnym. W naszym osobnym tekście dowiesz się więcej o cashbacku w eWinner.

eWinner zakład bez ryzyka

Innym bukmacherem, który obok BETFAN może pochwalić się kodem promocyjnym na pakiet powitalny składający się z kilku bonusów jest forBET. Według wartości zakładów z lat poprzednich, to trzecia największa firma na polskim rynku oferująca obstawianie zdarzeń sportowych.

Tutaj można uzyskać aż do 3264 PLN z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL. Sprawdź szczegóły kodu promocyjnego w forBET. Ten bukmacher w kwestii pakietu powitalnego oferuje nie tylko standardowe profity jak dodatkowe środki od wpłaty czy granie bez ryzyka, ale także możliwość typowania bez podatku przez aż przez miesiąc.

W zakładce kody promocyjne znajdziesz informacje na temat wszystkich dostępnych, ekskluzywnych bonusów po rejestracji ze strony Obstawiamy.info. Tymczasem wracamy do tematu BETFAN.  

Gdzie wpisać kod promocyjny w BETFAN

Jeżeli zastanawiasz się jak skorzystać w BETFAN z kodu promocyjnego i gdzie go wpisać, już spieszymy z pomocą. Sytuacja wygląda bardzo podobnie jak u niemal każdego operatora.

Podczas rejestracji w BETFAN, w drugim kroku będzie odpowiednie okienko do wpisania kodu promocyjnego. Najpierw trzeba podać niezbędne dane jak e-mail czy hasło do konta. Jednak bardzo ważna kwestia, bez której nie ma co liczyć na profity nawet w przypadku użycia kodu promocyjnego to zaznaczenie już w pierwszym kroku chęci otrzymania bonusów powitalnych!

W BETFAN po wejściu w rejestrację wspomniana opcja nie jest zaznaczona. Jeżeli to pominiemy, to możemy zapomnieć o całym pakiecie bonusowym na start i kod promocyjny przyda się na nic. Pamiętajcie koniecznie o tej zgodzie.

Opcja do zaznaczenia do otrzymania profitów z kodu promocyjnego w BETFAN

Jeżeli przejdziemy przez pierwszy krok, to w drugim trzeba podać niezbędne dane osobowe jak imię, nazwisko czy pesel. Poniżej tych opcji będzie także wspomniane miejsce na kod promocyjny do BETFAN. Dane personalne są wymagane przez Ministerstwo finansów – każdy bukmacher musi weryfikować swoich graczy.

Zasady bonusów w BETFAN z kodem promocyjnym

Skoro już wiemy, jak w BETFAN wpisać kod promocyjny, jaki jest pakiet powitalny oraz gdzie szukać specjalnych ofert do innych bukmacherów, to wytłumaczmy sobie działanie bonusów u tego bukmachera.

Już wiemy, że zakład bez ryzyka jest dostępny do pierwszego kuponu, a jego kwota maksymalna to 600 PLN. Co warto wiedzieć, że do tej promocji kwalifikują się kupony z minimalną stawką 50 złotych. Naturalnie po wygranej, zwycięska suma pojawia się na koncie i nie ma już możliwości wykorzystania cashbacku. Bonus Betfan obowiązuje zatem na pierwszy zakład, a nie na pierwszy przegrany kupon.

betfan kod promocyjnym na bonus cashback

Jednak ważniejsza kwestia, to co się dzieje, gdy kupon jest przegrany. W tej promocji gracz dostaje zwrot postawionej stawki minus obowiązkowy podatek od stawki. W przypadku postawienia 100 PLN, zwrot wyniesie 88 PLN. Jednak cashbacku nie można od razu wypłacić, ponieważ BETFAN daje go w formie bonusu, który trzeba obrócić zaledwie jednokrotnie w ciągu 7 dni od otrzymania środków. Jednak minusem jest niewątpliwie wymóg w BETFAN dotyczący kuponu za cashback, bo musi on być z minimalnym kursem 3.80 i trzema zdarzeniami.

betfan kod

Już prędzej wspomnieliśmy, że w BETFAN przy bonusie od depozytu dostaje się 100% od wpłaty. Jednak to nie wszystko, co trzeba o tym wiedzieć. Na początek, BETFAN wymaga minimum 20 PLN wpłaty do skorzystania z tej promocji. Gracz musi obrócić trzy razy bonusową sumą, aby wypłacić środki. Co to oznacza? Warunki kuponów, którymi będziemy obracać bonus Betfana to min. kurs o wartości 2.50 oraz min. 3 zdarzenia. Na obrót bonusu mamy 14 dni.

Na koniec darmowy zakład. Oczywiście jak coś za darmo, to jak najbardziej cieszy. Tym bardziej, że nie trzeba tutaj dużo wykonać w tym celu. Dodatkowe środki na pewno zachęcają.

Na ten moment w BETFAN kod promocyjny nie daje żadnych dodatkowych profitów. Jednak będziemy się starać, aby dla czytelników Obstawiamy.info takowe w przyszłości załatwić. W tej chwili możemy polecić, aby sprawdzić nasze kody promocyjne do bukmacherów, dzięki którym można uzyskać więcej bonusów.

Betfan kod promocyjny – bonusy dla wszystkich graczy

Rejestracja z kodem promocyjnym w Betfan to nie tylko bonusy powitalne – to również promocje skierowane dla klientów, którzy odebrali już bonus na start. Nie są to wprawdzie promocje zależne od kodu bonusowego. Są one skierowane dla wszystkich po założeniu konta.

Szczerze mówiąc, podoba nam się oferta promocyjna w Betfanie. “Stali” użytkownicy skorzystają z:

Matchday Boost

Podwyższanie kursów stało się bardzo popularne u bukmacherów. Betfan podwyższa kursy na jedno zdarzenie każdego dnia. W wielu przypadkach obstawisz z kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt procent wyższym kursem!

Więcej grasz, więcej masz

Promocja, która docenia osoby obstawiające codziennie określone kupony.

Aby otrzymać nagrodę:

 • codziennie obstawiaj między czwartkiem a środą
 • rób kupony za kwotę 39 PLN
 • pamiętaj o kursie kuponu min. 2.0; pojedynczego zdarzenia 1.25).

Twoja wygrana jest uzależniona od liczby dni, w które spełnisz warunki promocji:

Betfan kod promocyjny - więcej masz, więcej wygrywasz
Jaki pakiet powitalny ma BETFAN?

W BETFAN na start można otrzymać w sumie do 1660 PLN. Składają się na to zakład bez ryzyka (do 600 PLN), bonus od depozytu (do 1000 PLN) oraz freebet (60 PLN)

Gdzie wpisać kod promocyjny w BETFAN?

Przy drugim kroku rejestracji w BETFAN znajdziesz miejsce na kod promocyjny. Pamiętaj, aby przy pierwszym kroku zaznaczyć chęć otrzymania bonusów powitalnych.

Czy BETFAN jest legalnym bukmacherem?

Tak, BETFAN posiada odpowiednie zezwolenie z Ministerstwa Finansów i działa od 2019 roku jako jeden z legalnych bukmacherów w Polsce.

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  300 pln

  300 pln

  Bonus od depozytu

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln