Betfan kod promocyjny – bonus 200% do 300 PLN | 2024
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

300 pln

300 pln

Bonus od depozytu

Betfan kod promocyjny – bonus 200% do 300 PLN | 2024

Betfan kod promocyjny – bonus 200% do 300 PLN | 2024

W BETFAN kod promocyjny to bonus od depozytu, a także cashback na konto depozytowe. Takie pełne pakiety lubimy u każdego, jednak niewielu legalnych bukmacherów w Polsce może się poszczycić takimi promocjami. Przyjrzyjmy się zatem dokładnie bonusom od BETFAN z kodem promocyjnym.

Co w BETFAN daje kod promocyjny?

BETFAN i kod promocyjny – jest to znakomite połączenie. Pozwala bowiem ono na uzyskanie różnych bonusów na start. O jakim pakiecie mowa w przypadku tych zakładów sportowych? Bardzo bogatym, składającym się z zakładu bez ryzyka a także codziennego cashbacku.

betfan bonus powitalny

BETFAN kod promocyjny – jak on brzmi?

Kod Promocyjny BETFAN stworzony został specjalnie dla naszej społeczności. Każdy, kto chce uzyskać wszystkie możliwości, jakie nowym graczom daje BETFAN, czyli bonus od depozytu, freebet, cashback oraz wiele innych, musi zastosować kod promocyjny. BETFAN kod promocyjny brzmi: OBSTAWIAMY.

ODBIERZ BONUS W BETFAN

300 PLN

300

PLN

Bonus od depozytu 200% do 300 PLN za pierwszą wpłatę. Wpłać 150 PLN i graj łącznie aż za 450 PLN!

BETFAN bonus od depozytu – o co w nim chodzi?

W przypadku zarejestrowania się w BETFAN z pomocą kodu promocyjnego OBSTAWIAMY, możesz liczyć na bonus od depozytu. Bonus 200% do 300 zł – co to oznacza? Pokażemy to na przykładzie. Zarejestruj się w BETFAN, użyj kodu promocyjnego OBSTAWIAMY. Wpłać depozyt – przykładowo 150 zł. W tym samym momencie na Twoim koncie bonusowym ukaże się wartość 200% pierwszej wpłaty – w tym przypadku aż 300 złotych! Co bardzo ważne, minimalna wartość wpłaty to 50 złotych. Aby odblokować środki na saldzie bonusowym, należy zagrać kupon lub kupony za równowartość wpłaconych środków i poczekać na ich rozliczenie. Gdy tylko ostatni z tych kuponów zostanie rozliczony, możesz przełączyć się na konto bonusowe. Nie pozostaje wtedy nic innego, jak wykorzystać swój bonus 200% od pierwszej wpłaty, zakładając konto z naszego linku -> https://obstawiamy.info/go/betfan/!

BETFAN bonus od depozytu – jak go wykorzystać?

Bonus BETFAN można wykorzystać na kilka różnych sposobów – zarówno w całości jak i w ramach kilku kuponów. W grę wchodzą wyłącznie kupony z kursem minimalnym 3.0. Wygrane trafią na Twoje saldo główne zaraz po wykorzystaniu 100% kwoty przyznanego bonusu. Należy jednak pamiętać, że aby wykorzystać bonus, należy wpisać podczas rejestracji w BETFAN kod promocyjny OBSTAWIAMY.

betfan promocyjny

BOOST zmieniamy kursy na lepsze – o co tu chodzi?

Promocja BOOST – zmieniamy kursy na lepsze – polega na podwyższaniu kursów na HOT wydarzenia ze Sportu i E-sportu! Zostaniesz o nich poinformowany przez Social Media BETFAN-a, w wiadomości na BETKoncie, mailem, SMS-em albo powiadomieniem PUSH. Bądź czujny, a będziesz mógł skorzystać z wyższych kursów na najciekawsze zdarzenia! Szukając najwyższych kursów, bardzo możliwe, że znajdziesz je w BETFAN. Przyda się wtedy konto, które możesz założyć wpisując w BETFAN kod promocyjny o treści OBSTAWIAMY.

betfan bonus

Cashout – wypłacaj kasę, kiedy chcesz! – o co w tym chodzi i jak z tego korzystać?

Cashout – jest to bardzo popularne i jednocześnie pomocne rozwiązanie dla graczy. Dostępne jest ono również w BETFAN, w którym można zarejestrować się wpisując kod promocyjny OBSTAWIAMY. Jest to opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu. Jeśli nie chcesz czekać do końca zakładu, bo np. obawiasz się, że któryś z postawionych zakładów nie zaświeci na zielono, możesz wcześniej zamknąć kupon. Cashout można użyć także, gdy wcześniejsze zamknięcia zakładu pod względem finansowym jest na tyle satysfakcjonujące, że nie ma potrzeby ryzykować straty gotówki. Jak można skorzystać z Cashout? W panelu interesującego nas kuponu na bieżąco aktualizowana jest kwota, jaką gracz może wypłacić. Wystarczy kliknąć WYPŁAĆ, aby pokazana kwota pojawiła się na koncie głównym.

kod promocyjny

Betbuilder – samo się nie zbuduje – o co chodzi i jak można z tego korzystać?

Betbuilder – jest to nic innego, jak możliwość stworzenia kombinacji zakładów z jednego meczu. Pozwala zrobić to, co wielu graczom się marzyło, jednak dotąd nie było takiej możliwości. Dzięki temu gracz może połączyć zdarzenia z jednego meczu, takie jak wytypowanie zwycięzcy, ilości bramek czy rzutów rożnych, czy też wytypowanie strzelca gola. Oczywiście, zdarzenia nie mogą się wzajemnie wykluczać, dlatego jednoczesne obstawienie bezbramkowego remisu, a także strzelca gola jest niemożliwe. Na jednym kuponie może znajdować się rzecz jasna kilka zakładów stworzonych dzięki opcji Betbuilder. Jest to bardzo ciekawa i wyczekiwana przez miłośników bukmacherki opcja. Teraz dostępna także dla użytkowników BETFAN, którzy mogą skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego dla naszej społeczności o treści OBSTAWIAMY.

bonus promocyjny

MY BET – stwórz swój zakład – o co chodzi i jak skorzystać?

MY BET to opcja dla graczy, którzy mają pomysł na ciekawe zdarzenie, jednak nie mogą znaleźć na nie oferty. W tej sytuacji wystarczy, że w specjalnym panelu wpiszecie swój adres e-mail, a następnie treść zakładu. Analitycy BETFAN w ciągu 24 godzin rozpatrzą propozycję i po pozytywnej weryfikacji wyślą maila z informacją zwrotną, a także wystawią ofertę. Dostępna ona będzie dla wszystkich graczy. Chcesz stworzyć swój własny zakład? Masz taką możliwość w BETFAN, jeśli założysz konto używając kodu promocyjnego OBSTAWIAMY.

betfan kod promocyjny

Betmatch

betfan betmatch

Jest to bardzo ciekawe narzędzie bukmachera Betfan. Narzędzie to znajduje się w aplikacji mobilnej. Dla niezalogowanych: kliknij w ikonkę w lewym górnym rogu hamburger/lupka – rozwija się zielona zakładka – tam jest dostępny “BetMatch” z ikonką zielonego serca. Widoczne jest to na poniższej grafice:

Natomiast dla zalogowanych BetMatch jest też dostępny po kliknięciu w grafikę w subbanerach na stronie głównej.

Betmatch innowacyjna funkcjonalność na rynku bukmacherskim, która umożliwia tworzenie zakładów w łatwy, szybki i intuicyjny sposób. Mechanizm opiera się na przesuwaniu kart. Przesuwasz w prawo, jeśli chcesz dodać zakład do kuponu. Natomiast, jeżeli chcesz pominąć zakład, przesuń w lewo.

Intuicyjny mechanizm BetMatch pozwala na utworzenie kuponu w zaledwie 2 minuty. Narzędzie to może być także bardzo dobrym pretekstem do podrzucenia propozycji gotowych kuponów, np. w sytuacji gdy nie masz pomysłu co zagrać danego dnia.

Poniżej filmik instruktażowy jak korzystać z narzędzia Betmatch:

Avatary w Betfan

Już teraz Gracze mogą ustawić swój avatar w Profilu Gracza w Betfan. Aby skorzystać z tej nowej funkcjonalności, należy pobrać aplikację bądź skorzystać z przeglądarki w telefonie. Po otwarciu opcji edycji avatara, pojawi się dostęp do bazy avatarów. Spośród nich można wybierać do woli! Warto zaglądać do bazy regularnie – będą pojawiać się tam nowe serie, a także edycje limitowane!

Gdzie wpisać kod promocyjny w BETFAN

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie wpisać w BETFAN kod promocyjny oraz jak z niego skorzystać, to spieszymy z pomocą. Sytuacja wygląda bardzo podobnie jak u niemal każdego operatora.

Podczas rejestracji w BETFAN, w pierwszym kroku będzie odpowiednie okienko do wpisania kodu promocyjnego. Najpierw trzeba podać niezbędne dane, takie jak e-mail czy hasło do konta w BETFAN. Bardzo ważną kwestią, bez której nie ma co liczyć na profity – nawet w przypadku użycia kodu promocyjnego – jest zaznaczenie już w pierwszym kroku chęci otrzymania bonusów powitalnych!

W BETFAN po wejściu w rejestrację wspomniana opcja nie jest zaznaczona. Jeżeli to pominiemy, to możemy zapomnieć o całym pakiecie bonusowym na start i kod promocyjny na nic nam się nie przyda. Pamiętajcie koniecznie o udzieleniu niezbędnych zgód!

kod bonus

BETFAN kod promocyjny – gdzie wpisać?

Jeżeli przejdziemy przez pierwszy krok, to w drugim trzeba podać niezbędne dane osobowe – imię, nazwisko czy PESEL. Dane personalne są wymagane przez Ministerstwo Finansów – każdy bukmacher musi zweryfikować swoich graczy. Nie zapomnijcie wpisać we wcześniejszym kroku we wspomniane miejsce kodu promocyjnego do BETFAN. Aby skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje swoim nowym i stałym graczom BETFAN, należy wpisać kod promocyjny OBSTAWIAMY podczas rejestracji z naszego linku.

Na ten moment w BETFAN kod promocyjny nie daje żadnych dodatkowych profitów. Będziemy jednak działać, aby specjalnie dla czytelników Obstawiamy.info pojawiły się w przyszłości dodatkowe możliwości. Warto więc być na bieżąco i zarejestrować konto w BETFAN z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY. W tej chwili możemy polecić, aby sprawdzić nasze kody promocyjne do bukmacherów, dzięki którym można uzyskać więcej dodatkowych bonusów.

Skoro już wiemy, jak w BETFAN wpisać kod promocyjny, jaki jest pakiet powitalny, a także co oferuje BETFAN stałym graczom, sprawdzimy, gdzie szukać bonusów, freebetów i cashbacków u innych bukmacherów, a także jak nasz kod promocyjny może w tym pomóc.

Betfan kod promocyjny – bonusy dla wszystkich graczy

Rejestracja z kodem promocyjnym w Betfan to nie tylko bonusy powitalne – to również promocje skierowane do klientów, którzy odebrali już swój bonus na start. Są one skierowane dla wszystkich po założeniu konta. Szczerze mówiąc, bardzo podoba nam się oferta promocyjna w Betfanie. „Stali” użytkownicy skorzystają z:

 • AKO BOOSTER – im więcej zdarzeń, tym większy Booster – nawet o 150%!
 • WYBIERZ BOOST – gracze wybierają mecz, bukmacher pobija kurs
 • CASHOUT – możliwość wypłacenia kasy z aktywnego zakładu w dowolnym momencie
 • BETBUILDER — możliwość łączenia zdarzeń z jednego meczu
 • MY BET — możliwość stworzenia własnego zakładu
 • PROMOCJA WYZWANIA — bukmacher nagradza Graczy Freebetami za wykonanie poszczególnych zadań. Już za trzy wykonane zadania uwalniany jest pierwszy Freebet, drugi za wykonanie wszystkich a łącznie można zgarnąć aż 150 PLN w formie Freebetu.
 • Oraz mnóstwo okazjonalnych bonusów

Kod promocyjny BETFAN, a inni bukmacherzy

Nasz BETFAN kod promocyjny to OBSTAWIAMY – jest on zgodny z nazwą naszej społeczności! Na rynku działają już legalnie 22 inne firmy. Do kilku bukmacherów posiadamy specjalne kody, które pozwalają na zdobycie wyższej kwoty bonusów. Któż bowiem nie lubi darmowych zakładów? Niektórzy operatorzy mają w swojej ofercie darmowych zakład, tak jest w przypadku freebetów bez depozytu u bukmacherów Poniżej lista wszystkich bukmacherów z naszymi najlepszymi kodami promocyjnymi oraz pakietami powitalnymi:

Jaki pakiet powitalny ma BETFAN?

W BETFAN na start można otrzymać w sumie do 300 PLN. Składają się na to: bonus od depozytu 200% do 300 PLN, freebet 50 PLN w każdy poniedziałek, a także 14,50 PLN zwrotu w ramach cashback 50%.

Gdzie wpisać kod promocyjny w BETFAN?

Przy drugim kroku rejestracji w BETFAN znajdziesz miejsce na kod promocyjny. Pamiętaj, aby przy pierwszym kroku zaznaczyć chęć otrzymania bonusów powitalnych. BETFAN kod promocyjny brzmi OBSTAWIAMY.

Czy BETFAN jest legalnym bukmacherem?

Tak, BETFAN posiada odpowiednie zezwolenie z Ministerstwa Finansów i działa od 2019 roku jako jeden z legalnych bukmacherów w Polsce.

Czy BETFAN posiada promocje dla stałych Graczy?

Tak, w Betfan każdy stały Gracz może liczyć na aktrakcyjne promocje!

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  3735pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMYPL
  BONUS Z KODEM:
  5250pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  300 pln

  300 pln

  Bonus od depozytu

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln