eWinner freebet – odbierz bonusy bez depozytu! [ZA DARMO]

Obstawianie zakładów bukmacherskich często kojarzy się z podejmowaniem ryzyka. Nic więc dziwnego, że w efekcie obaw o posiadane środki pieniężne wiele osób decyduje się na to, aby całkowicie zrezygnować z obstawiania wydarzeń sportowych. Jak się jednak okazuje gra u bukmachera bez ryzyka jest jak najbardziej możliwa.

W naszym tekście przeczytacie o tym:

 • Jak grać bez ryzyka w eWinner?
 • Jak wykorzystać specjalny kod od Obstawiamy?
 • Jakie freebety eWinner są obecnie dostępne?
 • Czy eWinner oferuje bonusy bez depozytu?

Taką szanse daje wybrany eWinner freebet, dzięki czemu gracze korzystać mogą ze specjalnych premii. Dodajmy też, że sam bonus powitalny w eWinner można również powiększyć do dodatkowe środki. Aby to zrobić wystarczy jedynie wpisać specjalny kod od Obstawiamy! O szczegółach piszemy poniżej.

eWinner freebet bez depozytu!

W tej chwili w eWinnerze na stałe są dostępne trzy promocje stałe z freebetami po wpłacie (nie bez depozytu) – Freebet 90 PLN na Europejskie Puchary, Futbol Totalny pozwalający na odebranie 50 PLN co weekend oraz Postaw na żużel, czyli 25 PLN w dzień z ligowym speedwayem.

Co jest kuszące?

W eWinnerze freebety bez depozytu możesz odbierać kilka razy w tygodniu! Nie jest to promocja powitalna, czy freebet bez depozytu na start, który skończy się za jakiś czas. Kiedy są mecze piłkarskie i spotkania żużlowe (a mecze rozgrywane są praktycznie non stop), to freebety czekają do odbioru.

eWinner bonus od depozytu – wyższy bonus z kodem!

Każdy gracz może już teraz skorzystać ze specjalnego bonusu powitalnego, który kierowany jest do nowo zarejestrowanych użytkowników. Standardowo dostępny zwrot wynosi 110 PLN, lecz gdy tylko podczas rejestracji wpiszemy kod OBSTAWIAMY, wówczas automatycznie zostanie on zwiększony do kwoty 125 PLN.

Skorzystać z niego możecie już teraz a nasza instrukcja krok po kroku na odebranie kodu promocyjnego w eWinnerze pomoże Wam sprawnie przejść przez cały proces rejestracji w taki sposób, aby uaktywnić wspomniany wcześniej dodatkowy bonus powitalny i cieszyć się gratisowymi środkami.

Warto też dodać, że eWinner co jakiś czas oferuje swoim graczom różne okolicznościowe promocje, zatem z pewnością opłaca się regularnie zaglądać do jego aktualnej oferty.

Zwrot za pierwszy zakład do 110 PLN na konto depozytowe!

100 PLN

110

PLN

Zwrot za pierwszy zakład 110 PLN z kodem promocyjnym i zwrot na konto depozytowe! Jeśli przegrasz pierwszy zakład możesz od razu wypłacić środki.

500

PLN

od II depozytu Bonus od II wpłaty – maksymalnie do 500 PLN za wpłatę 1000 PLN. Środki zostaną przyznane zaraz po depozycie. Aby grać za bonus należy raz zagrać za całą II wpłatę.

Freebety w eWinner

Wychodząc naprzeciwko wątpliwościom początkujących graczy o których wspominaliśmy wcześniej bukmacher eWinner przygotował kilka specjalnych akcji. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie atrakcyjnych dodatkowych korzyści podczas zawierania zakładów bukmacherskich. Taka opcja może być szczególnie wartościowa zarówno dla osób, które obawiają się o swoje środki jak i dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej zwiększyć wartość swojej potencjalnej wygranej. Aby z niej skorzystać wystarczą tylko trzy banalnie proste kroki. Jakie więc konkretnie freebety znajdziemy w eWinner?

Jeśli odebrałeś już freebety od eWinnera, to zobacz freebet bez depozytu u wszystkich bukmacherów.

Europejskie Puchary – freebet 90 PLN

Piłkarskie rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji należą do najchętniej obstawianych przez graczy. Dlatego nikogo nie może dziwić, że eWinner rozdaje freebety na te rozgrywki w ramach promocji Europejskie Puchary – freebet 90 PLN.

ewinner freebet - europejskie puchary 90 PLN

Promocja obowiązuje w każdym tygodniu Europejskich Pucharów i jest dostępna we wtorek, środę i czwartek. Każdy dzień to okazja na zgarnięcie freebetu w wysokości 30 PLN.

Jak odebrać taki bonus?

 1. Dodaj min. jedno zdarzenie z Europejskich Pucharów na kupon
 2. Zagraj kupon z kursem min. 2.50 za dokładnie 59 PLN.
 3. Odbierz freebet 30 PLN

Freebet należy wykorzystać w aplikacji mobilnej eWinner na zakłady LIVE. Maksymalny kurs kuponu wynosi 10.00.

Postaw na żużel – freebet 50 PLN

Zakłady bukmacherskie eWinner są oficjalnym sponsorem polskiej Speedway Ekstraligi, którą śmiało można nazwać z resztą najlepszą żużlową ligą świata. Na potwierdzenie tej tezy wystarczy tylko wspomnieć o tym, że to właśnie nigdzie indziej jak tylko w Speedway Ekstralidze ścigają się najlepsi żużlowcy tacy jak chociażby Bartosz Zmarzlik, Tai Woffinden, Maciej Janowski czy Jason Doyle. Dodatkowo bukmacher wspiera jako oficjalny bukmacher ekipę 4-krotnego żużlowego mistrza polski, czyli drużynę KS Toruń a także jako sponsor tytularny rozgrywki pierwszej ligi żużlowej. Aby zatem jeszcze mocniej podkreślić swoje przywiązanie do motosportu ten legalny polski bukmacher przygotował dla swoich graczy również specjalny freebet postaw na żużel, który dostępny jest co tydzień! Tak więc w każdy weekend z czarnym sportem fani mogą liczyć na dodatkowe środki na obstawianie wyścigów po owalu. A kto nie lubi w eWinnerze freebeta? Chyba nie ma takich osób.

ewinner freebet za promocję postaw na żużel

W jeden dzień można zgarnąć 25 PLN freebetu w eWinner. W zależności od weekendu może to być w sumie do zdobycia 50 PLN lub nawet 75 PLN, co zdarza się najczęściej, kiedy rozgrywki speedway’a pozwalają na moc oferty od piątku do niedzieli.

Oto co zatem należy zrobić, aby go zgarnąć:

Krok 1: W pierwszym kroku należy umieścić na swoim kuponie minimum dwa wydarzenia żużlowe i zagrać taki zakład za dokładnie 49 PLN. Aby spełnić ten warunek należy również mieć na uwadze to, aby łączny kurs naszych żużlowych wydarzeń nie był niższy, niż 2.50.

Krok 2: W drugim kroku każdy gracz, który ukończył krok pierwszy otrzyma od eWinnera freebet w wysokości 25 PLN.

Krok 3: W ostatnim kroku pozostaje już tylko wykorzystać otrzymany freebet nie później, niż po upływie 24 godzin. Zrealizować go można na dowolny zakład z oferty na żywo (czyli obstawiony już w trakcie trwania wydarzenia). W tym wypadku jednak maksymalny kurs może wynosić 10.00.

Futbol Totalny – freebet 50 PLN co weekend

Piłka nożna jest z pewnością najpopularniejszym sportem na świecie i rozumiejąc też to jak wielkie emocje wzbudza bukmacher eWinner przygotował także specjalny freebet dedykowany właśnie fanom futbolu. Dzięki niemu w eWinner darmowy zakład obejmie dowolne piłkarskie wydarzenie z ponad 50 lig świata!

ewinner freebet - futbol totalny

Oto jak to wygląda w praktyce:

Krok 1: eWinner freebet na futbol totalny dostępny jest w każda sobotę i niedzielę, czyli w dni, kiedy toczą się rozgrywki piłkarskie.

Co zrobić, aby dostać bonus? Zagrać swój kupon za dokładnie 49 PLN z minimum dwoma wydarzeniami z kategorii piłka nożna i minimalnym łącznym kursem 2.50.

W efekcie jeszcze tego samego dnia zostanie mu przyznany bonus w postaci freebetu w wysokości 25 PLN).

Krok 2: Kiedy gracz otrzyma już bonusowe środki, wówczas należy wykorzystać je w tym samym dniu na zakłady z oferty na żywo. Warto tutaj pamiętać o tym, że tego rodzaju kupon musi być wysłany za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej dostępnej u wspomnianego bukmachera. Jeśli chodzi zaś o rodzaj zawieranego zakładu to może być to zarówno formuła SOLO jak i AKO. Ważne jednak, aby kurs minimalny wynosił co najmniej 1.50 oraz nie przekraczał 10.

Krok 3: Po spełnieniu pierwszego oraz drugiego warunku, każdy gracz może otrzymać kolejną gratyfikację w następnym dniu po grze, czyli w niedzielę. W ostatni dzień tygodnia można ponowić zawarcie zakładu i odebrać dzięki temu dodatkowe 25 PLN. Oznacza to zatem, że w każdy weekend za pomocą freebetów eWinner futbolowi pasjonaci mogą zgarnąć gratisowo nawet 50 PLN!

eWinner freebet – FAQ

Czy eWinner oferuje freebety?

Tak, obstawiając piłkę nożną i żużel dostaniesz dodatkowe środki bonusowe!

Czy freebet w eWinner trzeba obrócić depozytem?

Nie, pieniądze wygrane z freebetu są gotowe od razu do wypłacenia. Pamiętaj, że w eWinner zwycięskie środki są pomniejszone o stawkę zakładu.

Jak często mogę obstawiać freebetami w eWinner?

Praktycznie codziennie! Freebety w eWinner rozdawane są z okazji promocji dla stałych graczy, a tych jak na razie nie brakuje.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln