Obstawianie KSW 70 bez ryzyka: typy i kursy >>>

Przed nami kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki. Tym razem walka wieczoru nieoczywista, bo zawodnik wagi średniej i ciężkiej… ale za to legendy! Super-fight Mariusz Pudzianowski kontra Michał Materla – bierzemy się za obstawianie tej walki oraz KSW 70 typy na kupon.

Tym razem gala KSW 70 bez walki o mistrzowski pas do typowania. Jednak mimo to zapowiada się jedno z głośniejszych medialnie starć w tym roku, ponieważ w klatce zmierzą się dwaj zawodnicy, którzy przyciągają tysiące fanów. Poza tym już klasycznie od czasu ery Viaplay, KSW to dobre zestawienia utalentowanych zawodników i prospektów. Na KSW 70 nasze typy dają kupon dubel!

KSW 70 – typy, kursy bukmacherskie i karta walk

Walka Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla rozgrzewa każdego fana, który miał kiedykolwiek okazję oglądać KSW. Typy na galę numer 70 to także inne starcia i już w drugim od końca witamy nowy nabytek w federacji Lewandowskiego i Kawulskiego. Mowa o Danielu Omielańczuku, który mierzył się w przeszłości w UFC, ostatnio w ACA… ale także już w KSW – jednak było to 13 lat temu. Każdy fan MMA znający Omielańczuka wie, że Polak od razu jest mocnym pretendentem do pasa. Natomiast jego osobowość pozwoli mu zdobyć na pewno tysiące fanów, którzy go jeszcze nie znają.

Karta walk na KSW 70 pod typy

Stan kursów w nawiasie z Fortuny na dzień 27.05.2022 r.

 • Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla (2,69 – 1,47)
 • Ricardo Prasel vs Daniel Omielańczuk (4,87– 1,18)
 • Ivan Erslan vs Rafał Kijańczuk  (1,30 – 3,53)
 • Marek Samociuk vs Izu Ugonoh  (2,69 – 1,47)
 • Damian Piwowarczyk vs Bartosz Leśko (1,47 – 2,69)
 • Radosław Paczuski vs Jason Wilnis (1,42 – 2,87)
 • Anita Bekus vs Roberta Zocco (1,15 – 5,46)
 • Albert Odzimkowski vs Tommy Quinn  (1,14 – 5,70)
 • Łukasz Rajewski vs Francisco Barrio (1,55 – 2,45)

KSW 70 obstawianie – gdzie typować?

Szeroką ofertę na to wydarzenie znajdziesz u sponsora Konfrontacji Sztuk Walki, czyli Fortuny. Na KSW 70 obstawiać można typy z aż kilkudziesięciu zdarzeń przy jednym starciu.

Oferta z kursami i typami na KSW 70

Obecnie to jeden z czołowych bukmacherów w Polsce. Sprawdź opinie o Fortunie. Poza ofertą na obstawianie KSW 70, na start można zgarnąć także duży pakiet powitalny – zakład bez ryzyka do 600 złotych, darmowe 20 złotych (Więcej freebetów bez depozytu u innych bukmacherów) oraz 100% sumy od drugiej wpłaty maksymalnie do 2100 złotych używając przy rejestracji kodu OBSTAWIAMY. Co oznacza zakład bez ryzyka? W wypadku porażki pierwszego zagranego kuponu, na konto wróci postawiona stawka, więc idealnie pod KSW 70 typy! Więcej o zwrocie w Fortunie w osobnym tekście.

Jak zgarnąć zakład bez ryzyka na KSW 70?

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka na KSW 70 typy, przy rejestracji wpisz kod promocyjny OBSTAWIAMY. Wtedy możesz być spokojny o swój kupon! Wygrywasz? Super, kasa jest Twoja. Przegrywasz? Dostajesz zwrot na do jednokrotnego obrotu bez warunków, po czym kwotę możesz wypłacić. Natomiast jeśli posiadasz już konto w Fortunie, a chcesz skorzystać z oferty powitalnej to na naszej stronie znajdziesz -> ranking nowych bukmacherów w Polsce.

Typuj KSW 70 bez ryzyka do 600 PLN z kodem OBSTAWIAMY

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20

PLN

Freebet Wystarczy się zarejestrować, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Następnie trzeba je wymienić w sklepie na freebet o wartości 20zł!

2000 PLN

2100

PLN

Bonus od II depozytu Drugiej wpłaty należy dokonać w ciągu 5 dni od rejestracji – maksymalna kwota bonusu to 2100zł

Obstawianie kuponu na KSW 70 – dwa typy!

Kupon na KSW 70 z dwoma typami bukmahcerskimi

Nasze typy na KSW 70 to dwie główne walki wieczoru. Obstawiamy faworytów – ich przewaga umiejętności nad rywalami jest spora. Na tyle, że dokładamy do tego w obu przypadkach wygrane przed czasem. W efekcie taki dubel daje kurs akumulowany na poziomie 2,30, co jest już spoko opcją na obstawianie KSW 70.

Obstawianie Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla – jakie typy?

Dlaczego Materla ma wygrać z Pudzianem? Wielki szacunek dla Mariusza, bo będzie to już jego 25. walka. Kto by pomyślał przy okazji jego debiutu z Marcinem Najmanem. Śmiało można go już nazywać fighterem, a nie freakiem. Jednak mimo już dużych umiejętności, pewnego poziomu nie przeskoczy i wskazują na to walki z Karolem Bedorfem, Peterem Grahamem czy nawet Szymonem Kołeckim. Na KSW 70 Pudzian zmierzy się z najbardziej technicznym rywalem w swoim karierze. Nikt nigdy nie stał naprzeciwko niemu z tak wysokimi umiejętnościami we wszystkich płaszczyznach.

Różnica w stójce i parterze powinna być ogromna. Dlaczego więc mimo to Materla na KSW 70 w typach nie jest jeszcze większym faworytem patrząc na kursy? Mianowicie Pudzianowski będzie miał przewagę kilogramów. Najmniejsza przewaga gabarytów ma znaczenie i potrafi przesądzić o wyniku… ale to w wypadku małej różnicy umiejętności. Te w tym wypadku powinny być duże. Poza tym Cipao wcale nie jest mały. Jasne, walczył zawsze w kategorii do 84 kilogramów. Jednak dużo w tym ścinania, a na roztrenowaniu potrafił mieć na wadze około 100 kilogramów.

W stójce Materla powinien ogrywać Pudziana łatwo – przewaga szybkości, techniki, precyzji i przede wszystkim widzenia i czytania rywala. Pudzian znany jest z „łapania i rzucania”. Jasne, może obalić Materlę… ale ten nie zapomnijmy, że wywodzi się z brazylijskiego jiu-jitsu. Nie mam wątpliwości, że w kulance różnica skilli jeszcze bardziej wyjdzie i Cipao z pleców może łatwo wyciągnąć np. trójkątne duszenie.

Materla z czarnym pasem brazylisjkei jiu-jitsu

Walka potrwa 15 minut. Choć Pudzian już przystosował do tego swoje ciało, to nigdy na takim dystansie się nie mierzył z tak dynamicznym i wytrzymałym rywalem jak Materla. Tak więc tym dalej w walce, tym przewaga szybkości byłego mistrza KSW jeszcze bardziej powinna rosnąć, co oznacza coraz większe szanse na trafne na KSW 70 typy na wygraną Cipao przed czasem.

Obstawianie Omielańczuka przed czasem na KSW 70

Daniel Omielańczuk powraca do KSW po latach. Jednak to zupełnie inny zawodnik niż w 2009 roku, kiedy toczył boje dla najlepszej polskiej federacji. Ostatnie 9 lat dla Polaka to pojedynki w UFC oraz ACA – śmiało można rzec, że organizacjach sportowo lepszych niż Konfrontacje Sztuk Walki. Rywale, z którymi mierzył się tam Polak, w naszej krajowej federacji byliby mistrzami. Czy Daniel Omielańczuk to doświadczenie przełoży na naszą ziemię? Na rozmowy, czy zdobędzie pas przyjdzie jeszcze czas. Jednak z takim rywalem jak Ricardo Prasel powinien poradzić sobie bardzo łatwo.

Niemiec miał ogromne kłopoty z Michałem Kitą i właściwie Masakra jest sam sobie winien, ze nie zwyciężył tego starcia – nagle stracił swoje siły. Natomiast Omielańczuka stawiam wyżej niż Michała Kitę. Kursy tu nie kłamią, Polak jest słusznie dużym faworytem. Poprzednia wygrana Prasela nie powinna zasłonić faktu, że Niemiec wcale nie jest umiejętnościami na TOP 5 w ciężkiej w KSW. Już w sobotę zweryfikuje to Daniel Omielańczuk, więc na KSW 70 nasze typy w drugiej walce od końca również kierujemy na wygraną przed czasem faworyta.  

Jak bezpiecznie obstawić KSW 70?

Po rejestracji w Fortunie z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY dostaniesz na start darmowe 20 złotych oraz Twój pierwszy kupon będzie objęty zwrotem do 600 PLN za przegrany kupon.

Kogo typować na KSW 70?

Obstawiamy wygrane przed czasem Michała Materli oraz Daniela Omielańczuka. Wejdź do tekstu po analizę i kursy oraz dlaczego tak typujemy —>

Gdzie znajdę ofertę na KSW 70?

Obecnie ofertę na KSW znajdziesz w Fortunie, STS, Betclic, BETFAN, forBET, Etoto, Superbet, Totalbet i eWinnerze.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln