KSW 72 typy: kursy i obstawianie bez ryzyka >>>

Konfrontacja Sztuk Walki kontynuuje comiesięczne gale także w wakacje. Co prawda w lipcu wydarzenie nie ma na karcie dużych nazwisk, ale to nie oznacza, że będzie nudno. W głównych walkach mamy solidnych zawodników, którzy niedługo mogą walczyć o pas. Zatem jakie na KSW 72 typy powinniśmy spoglądać? Poniżej analiza z kuponem po kursie bukmacherskim na poziomie 2,40.

KSW 72 odbędzie 23.07.2022 roku w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. To nowe miejsce dla organizacji. Na karcie walk znajdzie się 9 starć.

Walki na KSW 72 przed typami

KSW 72 – typy, kursy bukmacherskie i karta walk

Pojedynkiem wieczoru będzie konfrontacja Andrzeja Grzebyka z Tomaszem Romanowskim. Obaj są notowani w TOP5 kategorii półśredniej. Wygrana przybliży jednego z nich do walki o pas KSW. W drugiej walce od końca starcie Patryka Kaczmarczyka z Piotrem Śmiełowskim, co powinno gwarantować emocje! Obie walki na KSW 72 to nasze typy, o czym w dalszej części tekstu.

Sprawdź -> Ranking bukmacherów w Polsce

Stan kursów w nawiasie z Fortuny na dzień 19.07.2022 r.

Tomasz Romanowski vs Andrzej Grzebyk (2,53 – 1,52)

Patryk Kaczmarczyk vs Piotr Śmiełowski (1,52 – 2,53)

Michał Pietrzak vs Brian Hooi (1,38 – 3,05)

Oumar Sy vs Hasan Mezhiev  (1,37 – 3,10)

Kacper Koziorzębski vs Emil Meek (2,20 – 1,67)

Emilia Czerwińska vs Sara Luzar Smajić  (1,66  – 2,22)

Patryk Surdyn vs Gustavo Oliveira (2,41 – 1,57)

Hubert Szymajda vs Yann Liasse (2,96 – 1,40)

Robert Maciejowski vs Arkadiusz Kaszuba (1,50 – 2,45)

Dla porównania zmian kursowych, poniżej oferta na obstawianie KSW 72 z dnia 8.07.2022 roku

Typy na KSW 72 w ofercie z dnia 8.07

KSW 72 obstawianie – gdzie typować?

Szeroką ofertę na obstawianie KSW 72 posiada sponsor tej organizacji, Fortuna. Typy, które można wybierać u tego bukmachera na konkretne walki to nie tylko zwycięstwo jednego z zawodników, ale także np. liczba rund czy sposób skończenia starcia.

Fortuna to obecnie jeden z największych bukmacherów w Polsce. KSW 72 typy to nie jedyna kwestia, która może zachęcać do wyboru właśnie tych zakładów sportowych. Poza obstawianiem szerokiej oferty, na start można zgarnąć także duży pakiet powitalny – Fortuna zakład bez ryzyka do 600 złotych, darmowe 20 złotych oraz 100% sumy od drugiej wpłaty maksymalnie do 200 złotych używając przy rejestracji kodu OBSTAWIAMY. Co oznacza zakład bez ryzyka? W wypadku porażki pierwszego zagranego kuponu, na konto wróci postawiona stawka za typy na KSW 72!

Odbierz bonusy do 830 PLN na KSW 72 ->>>

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

200 PLN

200

PLN

Bonus od II depozytu Bonus 50% do 200 PLN od II wpłaty. Bez obrotu – przyznawany w punktach FKP

Jak zgarnąć zakład bez ryzyka na KSW 72?

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka przy typach na KSW 72, podczas zakładania konta użyj kod promocyjny OBSTAWIAMY. Wtedy możesz być spokojny o swój kupon! Wygrywasz? Super, kasa jest Twoja. Przegrywasz? Dostajesz zwrot do jednokrotnego obrotu bez warunków, po czym kwotę możesz wypłacić.

Masz już konto w Fortunie? Inni bukmacherzy również oferują coś na start. Między innymi forBET, który podobnie jak Fortuna ma zarówno szeroki pakiet powitalny, jak i solidną ofertę na obstawianie KSW 72. forBET bonus na start to w sumie 3280 PLN w bonusach, w tym zakład bez ryzyka aż do 1200 PLN – dostępne po użyciu kodu promocyjnego OBSTAWIAMYPL. Jeżeli ten bukmacher nie jest Ci znany, to zobacz forBET opinie.

Obstawianie kuponu na KSW 72 – AKO 2,40 w grze!

Na nasz kupon bierzemy dwie walki wieczoru. Tak więc na KSW 72 typy to wygrana Andrzeja Grzebyka z Tomaszem Romanowskim oraz Patryka Kaczmarczyka z Piotrem Śmiełowskim. Takie połączenie daje nam kurs akumulowany na poziomie 2,40. Obstawianie tych pojedynków pozwala na ponad podwojenie stawki.

Typy na KSW 72 na kuponie - wygrana Kaczmarczyka oraz Grzebyka

Chociaż takie typy na KSW 72 wydają się najbardziej oczywiste, bo wskazują faworytów w głównych walkach… to mają sens po naszej analizie i nie ma co więcej kombinować. Oby po zielony kupon!

Andrzej Grzebyk vs Tomasz Romanowski typy

Andrzej Grzebyk ma w KSW bilans 2-2, co na pierwszy rzut oka może wydawać się średnim wynikiem… ale nadal mamy tu do czynienia z zawodnikiem z czołówki tej kategorii KSW. Na gali numer 72 typy kierujemy w jego stronę, bo stawiamy jego umiejętności wyżej niż te Tomasza Romanowskiego.

Andrzej Grzebyk przed podpisaniem kontraktu w Konfrontacji Sztuk Walki rywalizował w drugiej najlepszej federacji MMA w Polsce, czyli FEN. Tam był podwójny mistrzem, który dominował swoich rywali. Jednak naturalnie nie był to poziom najlepszych z KSW. Na wydarzeniu numer 72 kolejny test, gdzie plasują się jego umiejętności.

Historia walka Andrzeja Grzebyka

Andrzej Grzebyk w KSW wygrywał dwa razy przed czasem przez ciosy. Chociaż śmiało trzeba przyznać, że rywalem byli na niższym poziomie niż Tomek Romanowski. Warto też przyjrzeć się porażkom – jedna czerwień to Marius Zaromskis, ale Grzebyk przegrał to starcie przez kontuzję. W powrocie po urazie pewnie pokonał Litwina. W poprzedniej walce przegrał, ale zadecydowały tutaj zapasy i presja Adriana Bartosińskiego. Takiego stylu walki nie będzie prowadził Tomasz Romanowski.

Sam Tomasz Romanowski w KSW ma bilans 3-1. W jego stylu na wyróżnienie zasługuje boks. Tak można założyć, że starcie będzie chciał prowadzić w stójce. Jednak w tej płaszczyźnie Andrzej Grzebyk jest także mocny. Prezentuje trochę inny styl, ale taki który powinien starczyć na Romanowskiego. Obstawiany w typach na KSW 72 faworyt w starciu wieczoru w przeciwieństwie do rywala dysponuje większymi gabarytami, będąc o 5 centymetrów wyższym. Jego ciosy mają większe znaczenie, a umiejętności stójkowe powinny starczyć na ograniczenie poczynań Tomasza Romanowskiego.

Gdyby walka poszła do parteru, to Grzebyk tam też powinien mieć przewagę. Jak wspomnieliśmy, gabaryty są po jego stronie. Natomiast statystyki poddań, choć niskie, to pokazują większe doświadczenie w tej płaszczyźnie w walkach naszego faworyta – Andrzej Grzebyk 3 razy wygrał przez podanie i 1 raz przegrał w ten sposób. Z kolei Tomasz Romanowski 1 raz wygrał przed odklepanie rywala, samemu 2 razy polegając w ten sposób. Tak więc na KSW 72 typy na walkę wieczoru kierujemy w stronę Andrzeja Grzebyka.

Porównanie Grzebyka i Romanowskiego przed KSW 72

Patryk Kaczmarczyk vs Dawid Śmiełowski typy

W przypadku drugiej walki od końca na KSW 72, nasze typy również idą w stronę faworyta. Do czynienia mamy z dwoma bardzo młodymi zawodnikami. Patryk Kaczmarczyk ma zaledwie 24 lata, natomiast Dawid Śmiełowski 26. W dwójkę dynamicznie się rozwijają.

Jednak patrząc na poprzednie występy obu zawodników, to Kaczmarczyka trzeba postawić wyżej. Ten już przed podpisaniem kontraktu z KSW zwracał na siebie uwagę będąc mistrzem organizacji Armia Fight Night, gdzie wygrywał w efektownym stylu. Mimo młodego wieku ma już 9 zawodowych walk, ale jego doświadczenie jest bogatsze, bo amatorsko walczył aż 27 razy! Mimo młodszego wieku, faworyt ma więcej czasu spędzonego w klatce.

Dawid Śmiełowski jest co prawda niepokonany w MMA, ale jego poprzednia walka i tym samym debiut w KSW pokazały dużo dziur. W starciu Filipem Pejiciem Polak przegrywał, ale w końcówce zdołał zwyciężyć przed czasem. Wiele niedociągnięć Śmiełowskiego jak najbardziej może wykorzystać Patryk Kaczmarczyk, który dysponuje dużą dynamiką i potrafi nokautować. Już w debiucie w KSW wygrał z innym niepokonanym, Michałem Sobiechem.

Jedyną porażką Patryka Kaczmarczyka jest starcie z Robertem Ruchałą. Jednak tutaj mowa o innym bardzo utalentowanym zawodniku młodego pokolenia i nie ma ujmy w tej przegranej. A być może nawet wyjdzie ona na dobre, bo już w kolejnym starciu Kaczmarczyk wrócił wygrywając przed czasem w drugiej rundzie. Ostatnio trenował także z mistrzem KSW, Marianem Ziółkowskim i łatwo można założyć, że w swoich poczynaniach będzie tylko skuteczniejszy. Porównując umiejętności obu zawodników, co z resztą też oceniają kursy bukmacherskie, nasze typy na KSW 72 wędrują w stronę faworyta.

Jak bezpiecznie obstawić KSW 72?

Po rejestracji w Fortunie z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY dostaniesz na start darmowe 20 złotych oraz Twój pierwszy kupon będzie objęty zwrotem do 600 PLN za przegrany kupon.

Kogo typować na KSW 72?

Obstawiamy wygrane Patryka Kaczmarczyka oraz Andrzeja Grzebyka. Wejdź do tekstu po analizę i kursy oraz dlaczego tak typujemy —>

Gdzie znajdę ofertę na KSW 72?

Obecnie ofertę na KSW znajdziesz w Fortunie, STS, Betclic, BETFAN, forBET, Etoto, Superbet, Totalbet i eWinnerze.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln