Goplusbet kod promocyjny 2022 [BONUS POWITALNY]
Kod promocyjny: BRAK

300 pln

300 pln

Cashback

14 pln

14 pln

Gra bez podatku

Goplusbet kod promocyjny 2022 [BONUS POWITALNY]

Goplusbet kod promocyjny 2022 [BONUS POWITALNY]

Rejestracja u nowego bukmachera wiąże się z jedną czynnością – znalezieniem kodu promocyjnego na wyższy bonus. Goplusbet to bukmacher, którego analizę kodu, a co za tym idzie bonusu powitalnego, przeprowadzimy właśnie w tym tekście! 

Dowiesz się w nim:

 • czy GO+BET pozwala na rejestrację z kodem promocyjnym
 • czy założenie konta w Goplusbet z kodem promocyjnym daje dodatkowe korzyści,
 • jak w ogóle wygląda proces rejestracji u tego bukmachera,
 • z czego składa się oferta powitalna oraz z jakich promocji skorzystają pozostali gracze.

Sprawdź również: lista bukmacherów w Polsce – który najlepszy?

Go+BET kod promocyjny 2022 – wyższy bonus?

Czy kod promocyjny u bukmachera jest ważny? Jasne, należy o nim pamiętać przy rejestracji i wpisać w formularzu. Taka bardzo prosta czynność w wielu sytuacjach podnosi bonusy bukmacherskie na start  o kilkadziesiąt a nawet kilkaset złotych i to tylko u jednego bukmachera! 

Co więcej, kod bonusowy umieszczony w formularzu może nawet dodać bonus, którego nie ma w standardowej ofercie powitalnej. Przykład? ForBET bonus powitalny i zakład bez ryzyka 200 PLN po rejestracji z kodem OBSTAWIAMYPL.

Przejdźmy do bohatera tego tekstu, mianowicie bukmachera GO+BET.

Czy rejestracja z kodem Goplusbet się zwyczajnie opłaca? Jaki jest GO+BET kod promocyjny? Bonus na start jest taki sam niezależnie od kodu bonusowego, więc nie musisz wpisywać nic przy rejestracji. Jeżeli się to zmieni, od razu Was poinformujemy!

Goplusbet bonus powitalny – z kodem promocyjnym

Wiemy już, że Goplusbet bonus powitalny jest taki sam dla osób zakładających konto z kodem promocyjnym, jak i bez takiego kodu. Nadal nie wiemy za to, jaka oferta powitalna czeka na świeżo upieczonych klientów GO+BET.

Nowy bukmacher zdecydował się na cashback na start.

goplustbet kod promocyjny - cashback na start

Jest to rozwiązanie coraz częściej stosowane przez polskich operatorów i topowe polskie marki (Fortuna, Betclic, forBET czy eWinner). Goplusbet również zastosował taki wariant, wybierając z wspomnianego cashbacku, bonusu od depozytu czy darmowego zakładu na start.

Przejdźmy teraz do warunków tej promocji.

Goplusbet zabezpiecza w swoim debiutanckim zakładzie 100% stawki do 300 PLN. Skorzystanie z tej oferty wiąże się z przejściem kilku etapów:

 1. Zarejestruj się w GO+BET (z kodem promocyjnym lub bez),
 2. Zaznacz zgody marketingowe przy rejestracji,
 3. Wpłać depozyt i zagraj pierwszy kupon za min. 20 PLN po kursie całkowitym nie większym niż 7.00.

Po obstawieniu pozostaje czekać na rezultat kuponu.

Wygrana przebiega standardowo i otrzymujesz po prostu sumę zwycięskiego kuponu. Przegrany pierwszy zakład wiążę się z ze zwrotem 100% stawki, ale nie przekroczy on sumy 300 PLN.

Zwróć uwagę, że zwrot powitalny w GO+BET jest w bonusie, a nie wraca na konto główne (tak robi np. eWinner i Fuksiarz). Dla gracza jest to mniej korzystne rozwiązanie, ale atrakcyjność wynika również z liczby obrotów bonusem. Dopiero po tym pieniądze zostaną przelane na konto główne i wypłacisz je na konto bankowe.

Na szczęście w Go+BET sytuacja jest stosunkowo prosta i bonusem wystarczy obrócić jednokrotnie kuponem z 4 zdarzeniami i kursem minimalnym każdego 1.25. Na zrobienie tego masz 7 dni od daty przyznania środków na konto. 

Co ciekawe, pierwotnym bonusem powitalnym Goplusbet był freebet. Jego wartość wynikała z wysokości stawki pierwszego zakładu. Po kilku tygodniach bukmacher zdecydował się na cashback i naszym zdaniem jest to zmiana na lepsze.

GO+BET gra bez podatku

Zazwyczaj bukmacherzy wyróżniają się swoją ofertą powitalną. Zdecydowanie rzadsza jest sytuacja, że to oferta lojalnościowa stawia operatora przed innym w jakimś aspekcie działalności. Goplusbet miał bardzo mocne wejście na rynek nie ze względu na promocję powitalną, a na ofertę dla stałych graczy. Chodzi konkretnie o grę bez podatku na całą ofertę.

Zła wiadomość? Bukmacher zrezygnował z tej promocji po kilka miesięcy po starcie. Dobra? Nadal jest to bukmacher bez podatku, ale aktualnie trzeba spełnić kilka warunków.

Promocja doliczająca określony procent stawki do wygranej to w tym momencie GO+AKO – wygrane większe nawet o 100%.

goplusbet bez podatku

Jak sama nazwa wskazuje, grając określony kupon, powiększasz swoją wygraną. Wysokość boostu kursowego wynika bezpośrednio z liczby zdarzeń, jakie zagrasz. Przedstawia to poniższa tabela:

goplusbet kod promocyjny - gra bez podatku

Przy 3 zdarzeniach znajduje się wspomniana gra bez podatku w Go+BET. To rozwiązanie jest mniej korzystne niż to pierwotne, natomiast sama promocja w odniesieniu do pozostałych bukmacherów jest nadal atrakcyjna. Cieszy też większa procentowa wartość bonusu za więcej niż 3 pozycje na kuponie.

Pamiętaj, że aby wygrywać więcej, musisz grać środkami z salda głównego. Kurs minimalny zdarzenia wynosi 1.20, a korzystać z tej promocji możesz cały czas – nie ma żadnych ograniczeń na liczbę kuponów wysłaną przez jednego gracza!

Sprawdź również: bukmacherzy na Ekstraklasę

GO+BET bonus – pozostałe promocje

Poza grą bez podatku (a raczej zwiększaniem wygranej) Go+BET nie ma zbyt wiele do zaoferowania dla stałych graczy. W tym momencie wachlarz promocji retencyjnych składa się z:

 • Cashoutu: możliwość szybszego zamknięcia kuponu przed rozpoczęciem spotkań lub w ich trakcie. Im mniej zdarzeń do końca, tym wyższy cashout wypłacisz! GO+BET oferuje również 3 dodatkowe opcje cashoutu: częściowy, automatyczny lub częściowo automatyczny.
 • Go BOOST: podwyższenie kursów ze standardowej oferty ze standardowej oferty meczowej lub stworzenie konkretnych kombinacji w ramach jednego zdarzenia (np. wygrana kilku faworytów). Mecze z Go Boostem oznaczane są przez symbol błyskawicy:
goplusbet kod promocyjny - go boost

Goplusbet – rejestracja z kodem bonusowym

Czy rejestracja w GO+BET wymaga obecnie kodu promocyjnego? Nie, taki kod promocyjny nie daje nic dodatkowego, ale… niewykluczone, że tak stanie się w przyszłości. Dlatego już teraz warto wiedzieć, jak założyć konto w Goplusbet z kodem bonusowym.

Proces rejestracji nie różni się niczym od standardowego formularza u legalnych polskim bukmacherów. Możesz go przejść zarówno w wersji mobilnej, jak i komputerowej – wszystko zależy od Twoich preferencji. Co ważne, Goplusbet pozwala na tzw. szybką rejestrację.

Jak założyć konto w GO+BET?

 1. Kliknij w przycisk “REJESTRACJA” w prawym górnym rogu strony.
 2. Wypełnij formularz składający się z pól: email, login, hasło, nr telefon, kod weryfikacyjny oraz kod promocyjny.
 3. Po przejściu procesu masz konto tymczasowe GO+BET.
GOPLUSBET kod promocyjny - rejestracja z kodem

Konto tymczasowe pozwala wpłacić depozyt i zawierać zakłady. Nie masz niestety możliwości skorzystania z bonusu powitalnego (cashbacku do 300 PLN), więc u tego bukmachera pełna rejestracja nie jako jest wymaga. No bo jak to grać i nie skorzystać z promocji powitalnej?!

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln
  Kod promocyjny: BRAK

  300 pln

  300 pln

  Cashback

  14 pln

  14 pln

  Gra bez podatku

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln