Czy warto grać w LVBet? Opinie i recenzja 2023

Czy warto grać w LVBet? Opinie i recenzja 2023
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

500 pln

500 pln

Bonus od depozytu

600 pln

600 pln

Bonus od depozytu

900 pln

900 pln

Bonus od III depozytu

0 pln

20 pln

Freebet

2020 pln
Odbierz bonus
Czy warto grać w LVBet? Opinie i recenzja 2023

LVBet działa na rynku od wielu lat i jest to rozpoznawalna marka – nie tylko za sprawą swojego sponsoringu i marketingu. Opinie o LVBet są pozytywne, także wśród społeczności Obstawiamy.info. Jest tak głównie dzięki nowoczesnej ofercie i stale dostępnym, atrakcyjnym bonusom oraz promocjom.

Dlaczego o LVBET opinie są pozytywne, tak samo, jak o grze u tego bukmachera? Naturalnie oferta jest obszerna, aplikacja jest przejrzysta i funkcjonalna, szybkie wpłaty i wypłaty, sporty wirtualne. Jednak to bonusy najbardziej przyciągając na start – tu dostaniesz w sumie 2110 PLN.

Oprócz LVBET zakład bez ryzyka jest orężem innych bukmacherów.

lvbet opinie

LVBet z naszymi opiniami o bonusach

Działając na rynku bukmacherskim, nie da się odnieść sukcesu, nie walcząc o każdego możliwego klienta. Dla graczy absolutnie najważniejsze jest, aby zarabiać jak najwięcej – dlatego promocje i bonusy na start, które np. pomnażają wartość pierwszych depozytów, są tak skuteczne i umiejętnie zwiększają liczbę użytkowników na danym portalu. Często spotykane formy zachęcenia nowych graczy to bonus od depozytu, zwrot za pierwszy przegrany kupon albo freebet. Bukmacher LVBet nie odstaje tutaj na tle konkurencji, o czym świadczą opinie i aktualna promocja dla nowych użytkowników.

W opinii wielu typerów oczywiste jest, że więcej da granie regularnie u bukmachera mającego wyższe kursy na dane zdarzenia, niż skorzystanie z jednorazowej akcji bonusowej. Warto jednak być na bieżąco z promocjami publikowanymi przez poszczególnych bukmacherów, ponieważ niektórzy z nich potrafią zaskoczyć tak jak LVBet.

Opinie klientów na temat pakietu powitalnego LVbet są w większości pozytywne ze względu na dwa rodzaje bonusów na start.

recenzja lvbet

Dlaczego warto grać u bukmachera LVBet?

Promocje i bonusy to coś, co samo w sobie jest w stanie na szybko przyciągnąć kilku nowych typerów do danego bukmachera. Jednak do walki na dłuższym odcinku i rywalizowania z innymi bukmacherami, konieczne jest zaproponowanie czegoś zdecydowanie lepszego – atrakcyjnych kursów na co dzień i szerokiej bazy wydarzeń. W naszej opinii LVBet rozpieszcza każdego, prezentując na co dzień ofertę kursową na wydarzenia z kalendarza takich imprez sportowych, jak chociażby:

 • piłka nożna,
 • siatkówka,
 • koszykówka,
 • e-sport,
 • żużel.

U tego bukmachera można cieszyć się korzystnymi kursami na poszczególne wydarzenia sportowe. Ma to kolosalne znaczenie dla osób, które po zarejestrowaniu swojego konta zamierzają pozostać u bukmachera na dłużej i wpłacać kolejne depozyty. Świadomość, że opinie o LVBet na rok 2023 są bardzo korzystne właśnie z uwagi na konkurencyjne kursy, przyciąga gracza i cementuje związek typera z jego bukmacherem.

Pozostałe bonusy od LVBet – opinie i zasady przyznawania

Najlepsze przykłady promocji to:

Cashback 30 PLN – wypłacamy codziennie

 • Na początku każdego tygodnia kliknij BIORĘ UDZIAŁ, aby zarejestrować się do promocji,
 • Dokonaj wpłaty za minimum 60 PLN, aby odebrać zwrot 30 PLN,
 • Tego samego dnia postaw wpłacone środki na ofertę sportową,
 • Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany to po wpłacie 60 PLN otrzymasz zwrot stawki 30 PLN,
 • Ekwiwalent 30 PLN otrzymasz w bonusie 1 PLN z mnożnikiem kursu x30.

20 PLN po rejestracji bez depozytu

 • Dokonaj rejestracji i aktywuj konto potwierdzając swój adres email.
 • Po zalogowaniu na konto dokończ rejestrację klikając w “Pełna rejestracja” i zaznacz “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 • Bonus z mnożnikiem można aktywować na kuponie kombi składającym się z minimum 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Gracz, aby samodzielnie wykorzystać bonus musi wybrać na kuponie przycisk “Użyj bonusu Wygrane x20”.

Wszystkie promocje LVBET są warte uwagi.

LVBet weryfikacja konta

Oczywiście bonusy powitalne zarezerwowane są wyłącznie dla osób, które zamierzają się zarejestrować u danego bukmachera po raz pierwszy. Zatem warto dołożyć wszelkich starań, aby próba rejestracji konta faktycznie odbyła się przy użyciu danych, które nie mogły być nigdy wcześniej wskazane w ramach wypełniania innego formularza rejestracyjnego. System weryfikujący formularz rejestracyjny klienta u bukmachera bardzo wnikliwie sprawdza, czy następujące dane nie występowały już wcześniej przy rejestracji:

·       numer PESEL, adres zamieszkania (korespondencyjny) lub adres IP urządzenia, z którego wykonuje się rejestrację;

·       adres e-mail i / lub numer telefonu;

·       numer rachunku bankowego lub numer karty kredytowej

Z tego samego względu, problemy z rejestracją i dostępem do wspomnianych promocji mogą mieć użytkownicy sieci publicznych czy firmowych. Nie wpływa to jednak negatywnie na opinie o LVBet, ponieważ te same ograniczenia spotkamy również u innych bukmacherów. To sposób walczenia z wyłudzeniami bonusowymi.

LVBet oferuje kilka ciekawych promocji oraz bonusów, z których warto skorzystać. Wystarczy wejść w zakładkę „promocje” na stronie danego bukmachera lub śledzić rankingi i recenzje na Obstawiamy.info, aby być na bieżąco z głównymi bonusami.

Obecnie LVBet zachęca i kusi potencjalnych typerów do gry u siebie, proponując następujące bonusy:

 • LV Kombi Boost: Podnosimy kursy,
 • Kurs + Wygrywasz więcej,
 • Player Bets Wygrywasz albo zwrot,
 • Dwie dychy na sporty wirtualne.
 • BONUSOWY 2PAC na sporty Amerykańskie
 • Podbici faworyci: większe kursy na faworytów.
 • Operacja E-sport: zwrot za zakłady na e-sport

Opinie o LVBET wśród Internautów

Recenzja LVBET powinna zacząć się od informacji, że jest to jak najbardziej legalny i formalnie zarejestrowany bukmacher. Oznacza to, że LVBet, podobnie jak inni posiadacze licencji Ministerstwa Finansów, musiał najpierw spełnić szereg kryteriów formalnych, organizacyjnych oraz prawno-podatkowych, aby w ogóle znaleźć się w tym zaszczytnym i nadal jeszcze wąskim gronie. Nowi klienci nie muszą w najmniejszym stopniu obawiać się żadnych nieuczciwych praktyk ze strony LVBet. Zresztą jak pokazują opinie graczy, bukmacher nie miał żadnej negatywnej sprawy ze swoim Klientem

Bukmacher oczywiście ma obowiązek odprowadzać 12% podatek od stawki każdego kuponu.

Kolejna bardzo ważna kwestia, to błyskawiczne płatności – w przypadku LVBet opinie o tempie realizacji płatności po ich zleceniu przez użytkownika, są bardzo wysokie. Firma dba o to, aby zarówno wpłaty depozytów, jak i wypłaty środków przez klientów, były realizowane natychmiastowo.

LVBet obsługuje błyskawiczne przelewy bankowe, realizowane za pośrednictwem Dotpay, Przelewy24 lub tPay. Dostępne są także popularne portfele elektroniczne, takie jak: PayPal oraz Plix. Wpłaty możesz dokonać także kartą Visa lub Mastercard, a także z pomocą płatności mobilnej BLIK. Środki są natychmiast księgowane na Twoim koncie, co umożliwi obstawianie zakładów online. Ogromną zaletą serwisu LV BET są także błyskawiczne wypłaty. Użytkownicy wielu banków, z pomocą opcji Rapid Pay, mogą wypłacić środki w ciągu 10 minut.

Aplikacja mobilna LVBet – opinie i możliwości

LVBet udostępnia naturalnie swoją aplikację mobilną, która działa bardzo szybko na każdym urządzeniu mobilnym. Jest responsywna, czyli wyświetla się prawidłowo w rozmaitych rozdzielczościach. Intuicyjność aplikacji mobilnej sprawia, że wielu stałych klientów LVBet woli obstawiać właśnie ze smartfona zamiast poprzez przeglądarkę internetową.

aplikacja mobilna lvbet

Pod tym względem opinie o LVBet wśród użytkowników – zarówno stałych, jak i tych nowych – są bardzo pozytywne. Nie brakuje rekomendacji od zaawansowanych typerów, którzy wskazują, że LVBet ma bardzo szeroką ofertę i wysokie kursy. Posiada także bazę informacji i danych statystycznych, które pozwalają długimi godzinami sprawdzać, porównywać i analizować pozycję i możliwości poszczególnych zawodników lub drużyn. Jeśli więc lubisz długo zastanawiać się i myśleć, zanim podejmiesz decyzję o postawieniu kuponu u bukmachera, to LVBet zagwarantuje Ci wszystkie niezbędne wyniki historyczne. Mówimy tu o tabelach, zestawieniach, a nawet najważniejszych wiadomościach ze świata sportu.

FAQ

Jakie opinie ma LVBET?

LVBET posiada dobre opinie wśród graczy. Szczególnie wyróżnia się pakiet powitalny, który wynosi aż 2110 PLN.

Recenzja LVBET jest na Obstawiamy?

Recenzja LVBET znajduje się na stronie Obstawiamy.info! Wystarczy, że wejdziesz do nas, a znajdziesz naszą, kompleksową opinię o LVBET.

Czy LVBET bukmacher jest legalny?

Bukmacher LVBET jest legalnym operatorem w Polsce. Posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Udziela zakładów wzajemnych zarówno online, jak i w punktach naziemnych.

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  500 pln

  500 pln

  Bonus od depozytu

  600 pln

  600 pln

  Bonus od depozytu

  900 pln

  900 pln

  Bonus od III depozytu

  0 pln

  20 pln

  Freebet

  2020 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln