Czy warto grać w LVBet? Opinie i recenzja 🥇

Czy warto grać w LVBet? Opinie i recenzja 🥇
Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

3000 pln

3000 pln

Bonus od depozytu

0 pln

20 pln

Freebet

333 pln

333 pln

Zakład bez ryzyka

3353 pln
Odbierz bonus
Czy warto grać w LVBet? Opinie i recenzja 🥇

LVBet działa na rynku od wielu lat i jest to bardzo rozpoznawalna marka – nie tylko za sprawą swojego sponsoringu i marketingu. Opinie o LVBet są pozytywne, także wśród społeczności Obstawiamy.info. Jest tak głównie dzięki nowoczesnej ofercie i stale dostępnym, atrakcyjnym bonusom oraz promocjom.

Dlaczego o LVBET opinie są pozytywne, tak samo jak o grze u tego bukmachera? Naturalnie oferta jest zadowalająca, aplikacja jest funkcjonalna, szybkie wpłaty i wypłaty, sporty wirtualne… ale to bonusy najbardziej przyciągając na start – tu dostaniesz w sumie 3353 PLN, w tym 20 PLN za darmo czy 333 PLN na zakład bez ryzyka. Specjalna oferta dla fanów Obstawiamy!

Oprócz LVBET, zakład bez ryzyka jest orężem innych bukmacherów. Oferta cashback eWinner ze zwrotem na konto depozytowe jest bardzo atrakcyjna.

lvbet opinie

3000 PLN bonus od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 20 PLN na start od LV BET!

3000 PLN

3000

PLN

Bonus od depozytu Dodatkowe środki w wysokości 100% od pierwszej oraz drugiej wpłaty

20

PLN

Freebet Rejestrując się z naszej strony przysługuje Ci darmowe 20 PLN na granie

333 PLN

333

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany kupon na koncie

LVBet z naszymi opiniami o bonusach

Działając na rynku bukmacherskim, nie da się odnieść sukcesu, nie walcząc o każdego możliwego klienta. Dla typerów absolutnie najważniejsze jest, aby zarabiać jak najwięcej – dlatego promocje i bonusy na start, które np. pomnażają wartość pierwszych depozytów, są tak skuteczne i umiejętnie zwiększają liczbę użytkowników na danym portalu. Często spotykane formy „wabika” na klientów, to bonus od depozytu, zwrot za pierwszy przegrany kupon albo freebet. Bukmacher LVBet nie odstaje tutaj na tle konkurencji, o czym świadczą opinie i aktualna promocja dla nowych użytkowników. By z niej skorzystać, wystarczy kliknąć tutaj i się zarejestrować.

W opinii wielu typerów oczywistym jest, że więcej da granie regularnie u bukmachera mającego wyższe kursy na dane zdarzenia, niż skorzystanie z jednorazowej akcji bonusowej. Warto jednak być na bieżąco z promocjami publikowanymi przez poszczególnych bukmacherów, ponieważ niektórzy z nich potrafią zaskoczyć tak jak LVBet.

Opinie klientów na temat pakietu powitalnego LVbet są w większości pozytywne ze względu na dwa rodzaje bonusów na start.

 • LVBET Freebet w wysokości 20 zł
 • Dodatkowe środki od wpłaty w wysokości 3000 zł – dla klientów, którzy dokonują pierwszego i drugiego depozytu powyżej 50 zł.
 • Zakład bez ryzyka do 333 zł
recenzja lvbet

LVBET Opinie o freebecie

Freebet, który możesz otrzymać to darmowy kupon – użytkownik bukmachera nie musi wpłacać żadnego depozytu, aby cieszyć się możliwością obstawiania wyników spotkania. Przeglądając opinie graczy, nie tylko tych LVBeta, to najbardziej ulubiona forma bonusu typerów. Na Obstawiamy.info powstała także lista wszystkich freebetów bez depozytu.

Zasada jest prosta:

·       Użytkownik otrzymuje na swoje konto 1 PLN do wykorzystania na stworzenie swojego darmowego kuponu – ale spokojnie, LVbet dodaje mnożnik x20, co w efekcie daje freebet 20 PLN;

·       sumę należy obstawić w ciągu 30 dni od ich otrzymania;

·       kupon kombi aktywujący freebet musi składać się z minimum 3 zdarzeń o kursie AKO minimum 2.50 oraz minimalnym kursie jednostkowego zdarzenia minimum 1.25.

Dlaczego gra u bukmachera LVBet ma dobre opinie?

Promocje i bonusy to coś, co samo w sobie może jest w stanie na szybko przyciągnąć kilku nowych typerów do danego bukmachera, ale do walki na dłuższym odcinku i rywalizowania z innymi bukmacherami, konieczne jest zaproponowanie czegoś zdecydowanie lepszego – atrakcyjnych kursów na co dzień i szerokiej bazy wydarzeń. W naszej opinii LVBet rozpieszcza każdego, prezentując na co dzień ofertę kursową na wydarzenia z kalendarza takich kluczowych imprez sportowych, jak chociażby:

·       piłka nożna, ręczna, siatkowa, koszykowa, wodna, futsal;

·       tenis ziemny, stołowy, badminton, krykiet;

·       wyścigi samochodowe, kolarskie, motocyklowe, żużlowe, żeglarskie regaty;

·       golf, darts, bilard, snooker;

·       boks, MMA;

·       rugby, futbol amerykański, hokej.

U tego bukmachera można cieszyć się korzystnymi kursami na poszczególne wydarzenia sportowe. Ma to kolosalne znaczenie dla osób, które po zarejestrowaniu swojego konta zamierzają pozostać u bukmachera na dłużej i wpłacać kolejne depozyty. Świadomość, że opinie o LVBet na rok 2022 są bardzo korzystne właśnie z uwagi na konkurencyjne kursy, przyciąga gracza i cementuje związek typera z jego bukmacherem.

Pozostałe bonusy od LVBet – opinie i zasady przyznawania

Najlepsze przykłady promocji to:

·       freebet w wysokości 20 zł do odebrania jeszcze przed pierwszym depozytem,

·       bonus powitalny – do 2000 złotych przy wpłacie pierwszego depozytu i do 1100 złotych w przypadku wpłaty drugiego depozytu.

· zakład bez ryzyka – do 333 zł

Wszystkie promocje LVBET są warte uwagi.

Oczywiście bonusy powitalne zarezerwowane są wyłącznie dla osób, które zamierzają się zarejestrować u danego bukmachera po raz pierwszy. Warto więc dołożyć wszelkich starań, aby próba rejestracji konta faktycznie odbyła się przy użyciu danych, które nie mogły być nigdy wcześniej wskazane w ramach wypełniania innego formularza rejestracyjnego. System weryfikujący formularz rejestracyjny klienta u bukmachera bardzo wnikliwie sprawdza, czy następujące dane nie występowały już wcześniej przy rejestracji:

·       numer PESEL, adres zamieszkania (korespondencyjny) lub adres IP urządzenia, z którego wykonuje się rejestrację;

·       adres e-mail i / lub numer telefonu;

·       numer rachunku bankowego lub numer karty kredytowej

Z tego samego względu, problemy z rejestracją i dostępem do wspomnianych promocji mogą mieć użytkownicy sieci publicznych czy firmowych, jak chociażby studenci uniwersyteccy, pracownicy, użytkownicy kafejek internetowych itp. Nie wpływa to jednak negatywnie na opinie o LVBet, ponieważ te same ograniczenia spotkamy również u innych bukmacherów. To sposób walczenia z wyłudzeniami bonusowymi.

LVBet oferuje kilka ciekawych promocji oraz bonusów, z których warto skorzystać. Wystarczy wejść w zakładkę „promocje” na stronie danego bukmachera lub śledzić rankingi i recenzje na Obstawiamy.info, aby być na bieżąco z głównymi bonusami.

Obecnie LVBet zachęca i kusi potencjalnych typerów do gry u siebie, proponując następujące bonusy:

·       Bezpieczny kupon 5+;

·       Multikozak;

· Bonus 300 PLN na sporty wirtualne

·       Ekstrakasa;

·       Dwie dychy na sporty wirtualne;

·       Gruby kupon.

Opinie o LVBET wśród Internautów

Recenzja LVBET powinna zacząć się od informacji, że jest to jak najbardziej legalny i formalnie zarejestrowany bukmacher. Oznacza to, że LVBet, podobnie jak inni posiadacze licencji Ministerstwa Finansów, musiał najpierw spełnić szereg kryteriów formalnych, organizacyjnych oraz prawno-podatkowych, aby w ogóle znaleźć się w tym zaszczytnym i nadal jeszcze wąskim gronie. Nowi klienci nie muszą w najmniejszym stopniu obawiać się jakichkolwiek nieuczciwych praktyk ze strony LVBet. Z resztą jak pokazują opinie graczy, bukmacher nie miał żadnej negatywnej sprawy ze swoim Klientem

Bukmacher oczywiście ma obowiązek odprowadzać 12% podatek od stawki każdego kuponu.

Kolejna bardzo ważna kwestia, to błyskawiczne płatności – w przypadku LVBet opinie o tempie realizacji płatności po ich zleceniu przez użytkownika, są bardzo wysokie. Firma dba o to, aby zarówno wpłaty depozytów jak i wypłaty środków przez klientów, były realizowane natychmiastowo.

Pomagają w tym następujące mechanizmy płatności tradycyjnych oraz online:

·       Paymenticon;

·       Blik;

·       Dotpay;

·       Przelewy 24 (wszystkie polskie banki poprzez ich portale transakcyjne)

·       Tpay;

·       Skrill;

·       PaysafeCard;

·       Visa/MasterCard.

Aplikacja mobilna LVBet – opinie i możliwości

LVBet udostępnia naturalnie swoją aplikację mobilną, która działa bardzo szybko na każdym urządzeniu mobilnym. Jest responsywna, czyli wyświetla się prawidłowo w rozmaitych rozdzielczościach i przy bardzo szerokich lub nieforemnych wyświetlaczach oraz ekranach również sprawdza się idealnie – funkcja autoobrotu nie spowalnia pracy całości. Intuicyjność aplikacji mobilnej sprawia, że w opinii wielu stałych klientów LVBet woli obstawiać właśnie ze smartfona, zamiast logować się poprzez przeglądarkę internetową. Tym bardziej, że dostęp do statystyk i zestawień w wersji mobilnej jest równie wygodny, jeśli nie wygodniejszy niż w wersji desktop.

Pod tym względem opinie o LVBet wśród użytkowników – zarówno stałych, mających konto powyżej roku, jak i tych nowych, mających konto liczone dłużej niż miesiąc – są bardzo pozytywne. Nie brakuje rekomendacji od zaawansowanych typerów, którzy wskazują, że LVBet ma przede wszystkim bardzo szeroką ofertę i wysokie kursy, ale także bazę informacji i danych statystycznych, które pozwalają długimi godzinami sprawdzać, porównywać i analizować pozycję i możliwości poszczególnych zawodników lub drużyn. Jeśli więc lubisz bardzo długo zastanawiać się i myśleć, zanim podejmiesz decyzję o postawieniu kuponu u bukmachera, LVBet zagwarantuje Ci wszystkie niezbędne wyniki historyczne, tabele, zestawienia, a nawet najważniejsze wiadomości ze świata sportu.

Jakie opinie ma LVBET?

LVBET posiada dobre opinie wśród graczy. Szczególnie wyróżnia się pakiet powitalny, który wynosi aż 3353 PLN.

Recenzja LVBET jest na Obstawiamy?

Recenzja LVBET znajduje się na stronie Obstawiamy.info! Wystarczy, że wejdziesz do nas, a znajdziesz naszą, kompleksową opinię o LVBET.

Czy LVBET bukmacher jest legalny?

Bukmacher LVBET jest legalnym operatorem w Polsce. Posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Udziela zakładów wzajemnych zarówno online, jak i w punktach naziemnych.

Marketing Obstawiamy

Marketing Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln
  Kod promocyjny: OBSTAWIAMY

  3000 pln

  3000 pln

  Bonus od depozytu

  0 pln

  20 pln

  Freebet

  333 pln

  333 pln

  Zakład bez ryzyka

  3353 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln