Fuksomania od Fuksiarza — loteria z pulą nagród 100 000 PLN!

Promocje bukmacherskie to niezmiennie najlepszy sposób, aby przyciągnąć nowych Graczy. Fuksiarz w tym roku wziął sobie tę strategię mocno do serca. Bukmacher ten po raz kolejny zaskakuje, wychodząc tym razem z promocją nie tylko dla nowych Graczy. Fuksomania od Fuksiarza, bo tak nazywa się ta loteria, to zabawa, w której można zagarnąć nagrodę główną o wartości aż 50 000 PLN, a pula główna wynosi 100 000 PLN! Jak wziąć udział w tej loterii? Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Fuksomania Fuksiarz

Fuksomania — lotera Fuksiarza

Zazwyczaj promocje z aż tak wielką pulą nagród sprowadzały się do wygrywania kuponów. Inaczej jest w przypadku Fuksomanii od Fuksiarza. Tutaj wystarczy zawrzeć kupon ze stawką zaczynającą się już od 20 PLN, aby odebrać los. Losy są przyznawane niezależnie od wyniku kuponu, natomiast jeśli ten okaże się być wygrany, oprócz losu, Gracz oczywiście będzie mógł się cieszyć również z wygranej. Zatem grając na Fuksiarzy podczas trwania promocji, oprócz wygranej każdy Gracz weźmie udział w losowaniu 51. nagród. Łączna pula przeznaczona na nagrody wynosi 100 000 PLN, więc jest o co walczyć.

Loteria Fuksiarza - Fuksomania

Nagrody w loterii Fuksiarza

Każdy Gracz, który weźmie udział w loterii Fuksiarza, może liczyć na atrakcyjne nagrody. Bukmacher zdecydował się nagrodzić aż 51 osób, które spróbują swoich sił w Fuksomanii. W loterii Fuksiarza jest jedna nagroda główna i aż 50 nagród pocieszenia, które również są atrakcyjne. Jak zatem wyglądają nagrody?

 • Nagroda główna to aż 50 000 PLN!
 • Nagrody dodatkowe to aż 50 wygranych losów, każdy po 1 000 PLN!

Fuksomania — jak wziąć udział w promocji Fuksiarza?

Loteria Fuksiarza skierowana jest zarówno dla stałych jak i nowych Graczy. Zatem Ci pierwsi mają już wykonany jeden z pierwszych kroków. Warto jednak zaznaczyć, że jeżeli nie posiadasz jeszcze tam konta, to warto je założyć z naszym kodem promocyjnym Fuksiarz. Wpisując kod promocyjny OBSTAWIAMY podczas rejestracji, otrzymasz atrakcyjny bonus powitalny w postaci bezpiecznego zakładu.

Poniżej, krok po kroku wyjaśniamy jak wziąć udział w loterii Fuksiarza:

 • Załóż konto na stronie Fuksomania.pl
 • Jeśli jeszcze nie masz konta, to możesz ja założyć z naszego linku -> https://obstawiamy.info/go/fuksiarz/. Pamiętaj, że wpisując podczas rejestracji kod promocyjny OBSTAWIAMY, przysługuje Ci bezpieczny zakład aż do 500 PLN!
 • Odbieraj losy za każdy postawiony zakład.
  • Minimalna stawka zakładu wynosi 20 PLN.
  • Kupon musi być kuponem AKO, składającym się z co najmniej dwóch zdarzeń i łącznym kursem minimalnym @3.00.
Fuksomania — jak wziąć udział?

Wszystkie szczegóły dotyczące promocji znajdziesz tutaj.

Fuksomania — zasady promocji?

Fuksiarz, tworząc tę promocję, chciał jak najbardziej ułatwić Graczom szanse na dodatkowe nagrody. Już pierwszy zagrany przez Ciebie kupon AKO za 20 PLN z kursem minimalnym @3.00 jest gwarancją jednej szansy na nagrodę w postaci losu w Fuksomanii. Czyli tak naprawdę tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, ile dasz sobie szans na zgarnięcie nagrody. Każdy kolejny zawarty kupon zgodnie z wymienionymi warunkami, to co najmniej 1 los dopisany do Twojego konta.

Zbierać losy można podczas trwania całej promocji. Co jednak dalej? Wystarczy poczekać na losowanie, które odbędzie się 16 czerwca 2023 roku. Jeżeli Twój los okaże się wygrany, zostaniesz o tym poinformowany przez bukmachera. Fuksiarz również udostępni na swojej stronie listę zwycięzców. Warto tutaj zaznaczyć, że nagroda zostanie wypłacona bezpośrednio na konto bankowe. Jeśli jednak dalej nie jesteś przekonany do tego bukmachera, sprawdź koniecznie nasze opinie o Fuksiarzu.

Jak zdobyć losy?

Tutaj sprawa jest prosta. Wystarczy zawierać zakłady w Fuksiarzu. Każdy kupon to co najmniej jeden dopisany los. Za jeden kupon można jednak otrzymać więcej niż jedną szansę. Ilość przyznawanych losów zależna jest tutaj od stawki kuponu. Poniżej znajduje się lista stawek oraz losów, jakie są przypisane do każdej z nich:

 • Od 20 zł do 39 zł = 1 los
 • Od 40 zł do 59 zł = 2 losy
 • Od 60 zł do 79 zł = 3 losy
 • Od 80 zł do 99 zł = 4 losy
 • 100 zł i więcej = 5 losów

Zatem grając pierwszy, bezpieczny kupon tuż po założeniu konta, oprócz zwrotu lub ewentualnej wygranej, można liczyć na 5 losów w promocji. Co warte jeszcze zaznaczenia. Lista losów w Fuksomanii na jednego Graczaj jest nieograniczona. Więc tylko od Ciebie zależy, ile dasz sobie szans w walce o nagrodę główną, która wynosi 50 000 PLN! Każdy kupon zawarty podczas trwania promocji, który będzie spełniał odpowiednie warunki to co najmniej jeden los w promocji o łącznej puli aż 100 000 PLN. Jest to dodatkowy atut dla stałych bywalców tego bukmachera. Oprócz ewentualnej wygranej z kuponu mają oni szansę na nagrodę w loterii.

Co to jest Fuksomania?

Fuksomania to nowa promocja bukmachera Fuksiarz. Jest to legalny w Polsce operator. Obstawiając kupony podczas trwania promocji, otrzymujesz losy, z których następnie możesz wygrać nagrodę w losowaniu.

Jakie są nagrody w Fuksomanii?

Łączna pula nagród wynosi aż 100 000 PLN. Nagroda główna, jaką przewidział bukmacher to aż 50 000 PLN! Dodatkowo Fuksiarz rozlosuje aż 50 Graczy, którzy otrzymają po 1 000 PLN. Każda nagroda zostanie wypłacona bezpośrednio na konto bankowe Graczy.

Czy Fuksomania jest legalna?

Loteria jest w pełni legalna i uzyskała zezwolenia Izby Administracji Skarbowej.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus