Betcris cashback 200 PLN – zakład bez ryzyka na start

Zakład bez ryzyka świeżo po założeniu konta w Betcris? To możliwe, bo bukmacher przygotował cashback na start! Betcris ubezpiecza pierwszy kupon. Do jakiej kwoty i na jakich zasadach? Odpowiedzi na te pytanie znajdziesz w naszej analizie.

Dowiedz się więcej o bukmacherze: Betcris opinie, recenzja Obstawiamy

Z tekstu o cashbacku w Betcris dowiesz się:

 • jaka kwota wróci na Twoje konto po przegranym zakładzie,
 • jakie są zasady i warunki promocji powitalnej,
 • co ma zakład bez ryzyka do cashbacku,
 • jakie cashbacki znajdziesz u innych bukmacherów.

Sprawdź również nasz tekst o darmowym zakładzie dla wszystkich graczy: betcris freebet. Dobra wiadomość? Betcris casback to zwrot 100% na konto bonusowe!

Betcris cashback 200 PLN 

Skoro trafiliście na ten tekst, to szukacie informacji o zakładzie bez ryzyka w Betcris. Wiecie już, że ten rodzaj bonusu powitalnego jest dostępny u tego operatora, którego zaliczymy w 2022 roku do grona nowych bukmacherów

Jaki jest Betcris cashback na start? W Betcris cashback na pierwszy zakład to zwrot do 200 PLN w razie przegranego kuponu

Betcris cashback 200 PLN

Twój zwrot wyniesie 100% stawki netto (pomniejszony o podatek) i zostanie on przypisany jako freebet. Betcris cashback ubezpiecza pierwszy zakład maksymalnie do 200 PLN.

Oznacza to dwie sytuacje:

 • wygrana – zakład bez ryzyka nie jest potrzebny, bo debiutancki kupon jest zwycięski. Do Ciebie trafia standardowa wygrana od razu do wypłaty na konto bankowe.
 • przegrana Betcris cashback dotyczy takiego wariantu. Zabezpieczenie kuponu uaktywnia zwrot maksymalnie do 200 PLN po przegraniu pierwszego zakładu.

Oferta powitalna Betcris: Zakład Bez Ryzyka do 200 PLN

1300 PLN

1300

PLN

Bonus od stawki kuponu Za postawione kupony po pierwszym, trzecim oraz piątym depozycie można otrzymać w sumie 1300 PLN – odpowiednio 100% do 400 PLN, 50% do 400 PLN oraz 50% do 500 PLN.

100 PLN

100

PLN

Zakład bez ryzyka Za postawione kupony po drugim i czwartym depozycie można otrzymać 100% zwrot we freebetach w przypadku porażki – do 50 PLN za każdy.

Podsumowując, cashback od Betcris gwarantuje Ci zwrot jako freebet. Im większa stawka, tym większy zwrot, ale jego wysokość to nie więcej niż 200 PLN. Dobrą wiadomością jest oddanie aż 100% stawki netto, a nie jest to powszechne u wszystkich bukmacherów. A do tego masz jeszcze gwarantowany freebet po zagraniu za co najmniej 2 PLN. 

Jak odebrać cashback 200 PLN w Betcris?

Do skorzystania z każdej promocji u bukmachera (w tym tej powitalnej) konieczne będzie założenie konta gracza. Przejście procesu rejestracji zajmuje dosłownie kilka chwil i jest całkowicie za darmo.

Musisz pamiętać o jeszcze jednym elemencie – rejestracji z kodem OBSTAWIAMY. Dlaczego? Bo wpisując kod w formularzu rejestracyjnym, otrzymujesz specjalny bonus na start złożony z cashbacku.

Kliknij w poniższy przycisk lub wypełnij pole przy rejestracji i bonus powitalny ląduje u Ciebie!

Betcris zakład bez ryzyka - kod w rejestracji

Po założeniu konta i ustawieniu limitów na grę będziesz gotowy do obstawiania. 

Betcris cashback zabezpiecza Twój pierwszy zakład, a do tego niezbędna jest wpłata pierwszych środków. I tu podobnie jak przy rejestracji – wpłata jest w pełni darmowa i bukmacher nie pobiera prowizji.

Konto w Betcris założone i środki wpłacone? To możesz już obstawiać bez ryzyka, wykorzystując cashback dla nowych graczy! 

Betcris cashback – zasady i warunki

Znamy wysokość zwrotu i wiemy, że wróci do nas 100% stawki netto do 200 PLN. Co jednak z pozostałymi warunkami cashbacku w Betcris? 

Do skorzystania z tej promocji są dwa dodatkowe, ale konieczne wymagania:

 1. Weryfikacja konta, tj. posiadanie konta stałego.
 2. Zaznaczenie zgód marketingowych.

Są to proste i mało inwazyjne kroki, które naszym zdaniem warto wykonać celem zabezpieczenia pierwszego kuponu.

Dodatkowe warunki? Również nic skomplikowanego:

 • Wysokość pierwszego zakładu min. 2 PLN,
 • Zdarzenia przedmeczowe lub live,
 • Kurs minimalny całkowity kuponu 1.80.

Po zagraniu pierwszego zakładu i potencjalnym zwrocie interesuje nas na pewno powrót środków na nasze konto bankowe. Jako że zwrot jest freebetem, to nie musisz nim obracać!

Betcris wymaga jedynie zagranie kuponu AKO z trzema zdarzeniami na kuponie przy minimalnym kursie 1.30 każdego. Na zrobienie tego masz 7 dni od chwili przyznania freebetu na konto. 

Przykład: zagrałeś pierwszy zakład za 100 PLN, Twój kupon okazał się niecelny i dostałeś zwrot 88 PLN (mniej o 12% podatku od stawki). Chcąc wypłacić freebet łączna stawka kuponów powinna wynieść 88 PLN.. 

Pamiętaj o tygodniowej ważności bonusu. Twoje niedopatrzenie będzie skutkować jego anulowaniem i usunięciem środków z salda bonusowego.

Najważniejsze punkty z warunków Betcris cashback to:

 • założenie konta z kodem promocyjnym Obstawiamy
 • konieczność weryfikacji konta gracza oraz wyrażenia zgód marketingowych,
 • zagranie pierwszego kuponu za min. 2 PLN z kursem co najmniej 1.80,
 • 7 dni na obrót bonusem od daty aktywacji.

Betcris cashback = Betcris zakład bez ryzyka

Tych, których nazwa mogła zmylić uspokajamy: Betcris cashback jest tym samym, co Betcris zakład bez ryzyka. Te nazwy są stosowane zamiennie, ale dotyczą tego samego rodzaju bonusu. 

Cashback jest nazwą angielską i odnosi się do zakładu bez ryzyka, który jest naturalnie określeniem polskim. Dla części graczy cashback może być utożsamiany z cashoutem, ale to są dwa zupełnie inne elementy oferty bukmacherskiej. 

Co ciekawe, Betcris jako główną nazwę marketingową wybrał cashback i na stronie zobaczymy grafiki z tym słowem, a nie z zakładem bez ryzyka.

Ustaliliśmy już równość cashbacku z zakładem bez ryzyka w Betcris. Popatrzmy teraz na innych bukmacherów i co oni mają do zaoferowania w zakresie bonusów na start.

Cashbacki u innych bukmacherów

Zakład bez ryzyka lub cashback to na aktualnym rynku bukmacherskim promocja stosowana bardzo chętnie. A skoro tak jest, to musi się on cieszyć dużym zainteresowaniem graczy. Pracownicy Betcris wyszli z tego samego założenia i cashback znalazł się w ofercie powitalnej nowego bukmachera.

Są zakłady bez ryzyka lepsze, są zakłady bez ryzyka gorsze. My od siebie możemy polecić dwa z nich, które naszym zdaniem należą do ścisłej czołówki polskich zakładów bukmacherskich. W obu z nich środki po przegranej zwracane są na konto główne, które pozwala od razu wypłacić pieniądze na konto bankowe.

Pierwszy cashback to zakład bez ryzyka w eWinner

Kod promocyjny Obstawiamy pozwala na zagwarantowanie sobie zwrotu do 110 PLN. Aby dostać taką kwotę, zagraj za 125 PLN (12% pobieranych jest w ramach podatku) i ciesz się praktycznie całkowicie bez ryzyka!

Drugi bukmacher to Fuksiarz, operator kojarzony z Krzysztofem Stanowskim.

Cashback od Fuksiarza to także zwrot na konto główne, natomiast gwarancja dotyczy 50% stawki. Na plus działa też wysokość, bo wróci do Ciebie nawet 500 PLN! 

Więcej o cashbackach przeczytasz w naszym tekście: zakład bez ryzyka u bukmacherów [LISTA]

Podsumowanie 

Jak podsumować zakład bez ryzyka od Betcris w kilku zdaniach?

Cashback na start to dobre rozwiązanie, a 100% zwrotu stawki netto zakładu musi cieszyć odbiorców. Warunki otrzymania bonusu nie są wymagające, a obrót jest zaledwie jednokrotny.

Z pewnością lepszym rozwiązaniem byłby zwrot bezpośrednio na konto główne, jak to ma miejsce u niektórych bukmacherów, ale i tak uważamy, że Betcris cashback broni się i jest solidną zachęta to założenia konta u bukmachera rodem z Ameryki Południowej.

FAQ

Jak otrzymać cashback w Betcris?

Załóż konto z kodem Obstawiamy i zagraj za min. 2 PLN, aby zabezpieczyć swój pierwszy kupon nawet do 200 PLN.

Jaki procent stawki otrzymam po przegraniu pierwszego zakładu?

Twój zwrot wyniesie 100% netto maksymalnie do 200 PLN i dostaniesz to w postaci freebetu.

Betcris cashback to Betcris zakład bez ryzyka?

Tak, te nazwy mogą być stosowane zamiennie i dotyczą tego samego rodzaju bonusu.

Jaki mam zagrać, aby wypłacić freebet?

Zagraj za całą kwotę freebetu w ciągu 7 dni kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami, przy kursie 1.30 każdego.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln