Fortuna Strefa Typera – warto sprawdzić?

Fortuna znalazła sposób na to, żeby na swoich stronach zatrzymać dłużej graczy zakładów bukmacherskich. Jedną z takich funkcji na pewno spełnia strefa typera, która może kojarzyć się np. z naszą grupą typerską na Facebooku: OBSTAWIAMY! Strefa typera Fortuny pozwala spędzać czas użytkownikom na wymianie zdań odnośnie wyników sportowych, a dodatkowo można udostępniać swoje wygrane lub przegrane kupony. Prawda, że wszystko to przypomina forum lub grupę typerską?

Sprawdź naszą recenzję o bukmacherze -> Fortuna opinie

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Jak dołączyć do strefy typera w zakładach online Fortuny?
 • Jak działa strefa typera w Fortunie?
 • Czego można dowiedzieć się ze strefy typera?

Bukmacher Fortuna ma wiele funkcji, które sprawiają, że o nudę u niego ciężko. Typerzy, którzy obstawią zakłady sportowe mogą zainteresować się sportami wirtualnymi, a następnie przejść do Bet On Games i zagrać w gry karciane. Kibice sportowi dodatkowo na stronach Fortuny online i aplikacji mobilnej mają sposobność na włączenie transmisji live z meczów piłkarskich, tenisowych, hokejowych itd. Czas w Fortunie może mijać dość przyjemnie, a dodatkowo można go dzielić wraz z innymi graczami za pośrednictwem strefy typera.

Jeśli wybierzesz się do stacjonarnego lokalu, to w środku zawsze można spotkać typerów, z którymi wymienisz się uwagami, a nawet proponowanymi kuponami. Strefa typera Fortuny daje podobne możliwości dla użytkowników internetowych zakładów!

Jak znaleźć się w strefie typera Fortuny?

Jaki jest sposób na dołączenie do strefy typera? Nie trzeba starać się o status gracza VIP itd. Po prostu wystarczy dołączyć do społeczności klientów Fortuny. To oznacza zarejestrowanie konta w internetowych zakładach Fortuny. Więc jeśli jeszcze go nie masz, to użyj Fortuna kod promocyjny, a poza uzyskaniem dostępu do strefy typera, otrzymasz również bonusy dla poleconych użytkowników Obstawiamy.info. Oto wszystkie gratyfikacje za ten kod:

 • Darmowy zakład 30 PLN
 • Zakład bez ryzyka 600 PLN
 • Bonus 50% do 200 PLN
Zakład bez ryzyka w Fortunie z kodem promocyjnym

Założenie konta na efortuna.pl to jedyny wymóg, żeby znaleźć się w strefie typera Fortuny.

Promocje powitalne w Fortunie!

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

Fortuna strefa typera – gdzie znaleźć?

Strefę typera włączysz na stronie online i aplikacji mobilnej. Do grupy użytkowników Fortuny zostaniesz przekierowany po kliknięciu zakładki “strefa typera”. Gdzie ją znajdziesz? To pozycja w górnym menu w serwisie efortuna.pl. Sprawdź poniżej, który to przycisk:

gdzie znaleźć strefę typera fortuny

Aktywny udział w dyskusji dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Jeśli masz konto w Fortunie, to zaloguj się, żeby pełnoprawnie korzystać z wszystkich funkcji strefy typera.

Co znajdziesz w strefie typera?

Strefa typera Fortuny złożona jest z trzech sekcji:

 • Forum,
 • Posty z kuponami,
 • Najpopularniejsze posty.

Oczywiście najwięcej dzieje się w ogólnej sekcji, czyli forum. Tam praktycznie całodobowo toczy się dyskusja. Na jakie tematy? Tematyka jest dowolna, ale jeśli zbierają się typerzy, to wiadomo, że dyskutują o sporcie, kuponach, typach, zakładach, valuebetach itd. To wiodące komentarze, choć tak naprawdę pisać można o wszystkim pod warunkiem, że nie narusza to regulaminu strefy typera. Oczywiście wulgaryzmów nie można stosować.

Ciekawe historie zdarzają się w podkategorii “Posty z kuponami”, bo wiadomo, że właśnie tam można uzyskać podgląd na gotowe zakłady. W dziale tym użytkownicy wymieniają się kuponami rozliczonymi, ale także tymi, które wciąż są w grze. Na porządku dziennym zdarzają się prośby sugestii np. czy warto brać cash-out? Użytkownicy wrzucają propozycję bukmachera zamknięcia zakładu prosząc o rady pozostałych typerów.

Tak naprawdę sekcja “posty z kuponami” może służyć za źródło typów w przypadku publikacji zakładów, które dopiero co zostały zagrane.

W zakładce “najpopularniejsze posty” z kolei znajdują się tematy, które wywołały największą dyskusję i odzew np. w postaci like’ów.

Jak korzystać ze strefy typera Fortuny?

Wszystko zależy od tego, czego w danej chwili będziesz potrzebował. Strefę typera zawsze można wykorzystać jako forum, w którym otrzymasz poradę itd. Jak wiadomo – co dwie głowy, to nie jedna. Jeśli masz wątpliwości, co do swoich typów lub decyzji o cash-out, to warto skonsultować swoje opinie z pozostałymi graczami w strefie typera. Może być tak, że ktoś cię zainspiruje do zagrania konkretnego zakładu lub ruchu, co do swojego kuponu.

strefa typera fortuna

Strefa typera cały czas żyje, więc na odpowiedź lub reakcję pozostałych użytkowników nie trzeba długo czekać. Wszystko wygląda podobnie jak live chat, więc jest to nieco lepsza forma dyskusji niż klasyczne forum bukmacherskie.

Oczywiście w strefie typera Fortuny nie można promować usług innych bukmacherów itd. A to sprawia, że kupony lub typy, o których będzie mowa zawsze muszą dotyczyć zakładów Fortuny. W tym kontekście znacznie większy pluralizm panuje w naszej grupie na Facebooku Obstawiamy! W naszym gronie można dyskutować o każdym bukmacherze i podsyłać kupony od wszystkich legalnych operatorów. Z wiadomych przyczyn w strefie typera Fortuny pod tym względem mamy ograniczone pole działania.

Strefa typera nie musi być też wykorzystywana stricte do spraw związanych z obstawianiem. Wiadomo, że na tym forum znajdują się już stali klienci Fortuny. A w takim razie mają doświadczenie w korzystaniu z bonusów. Nowym typerom Fortuny często sprawiają kłopoty takie sprawy jak specjalne punkty: https://obstawiamy.info/fortuna-punkty-fkp/, obrót bonusami czy pierwsza wypłata. Zawsze można swój problem opisać w kontakcie z bukmacherem, albo poprosić o pomoc w strefie typera. Zapewne znajdzie się ktoś, kto chętnie udzieli odpowiedzi znając doskonale tematykę bukmacherską i regulaminy promocji.

Czy są podobne rozwiązania u innych bukmacherów w Polsce? forBET posiada “strefę gracza”, ale za jej pośrednictwem informuje o najciekawszych meczach w danym dniu. STS z kolei proponuje czat dla swoich klientów, w którym można pisać z pozostałymi typerami. eWinner czy Betclic, jak na razie nie zdecydowali się na wprowadzenie takiej funkcji.

Poza strefą typera Fortuny jej typerzy mogą też kontaktować się za pośrednictwem kanałów social media. Bukmacher Fortuna posiada konto na Facebooku, Twitterze oraz własny kanał na YouTube.

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod promocyjny na dołączenie do strefy typera?

Dla tych, co nie mają konta w Fortunie – kod promocyjny przy rejestracji na efortuna.pl brzmi: OBSTAWIAMY.

Dla kogo jest strefa typera w Fortunie?

Strefa typera jest dla wszystkich klientów tego bukmachera. Podgląd na forum ma każdy użytkownik (nawet jeśli jest niezalogowany). Jednak pisanie postów, dodawaniu kuponów jest zarezerwowane tylko dla graczy Fortuny.

Co można robić w strefie typera?

W strefie typera możesz komentować posty innych użytkowników, zakładać swoje wątki i dodawać własne kupony.

Czy strefa typera działa w aplikacji mobilnej Fortuny?

Tak, dostęp do strefy gracza jest z portalu bukmachera i aplikacji.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln