Fortuna freebet – 20 PLN bez depozytu i 10 PLN za darmo [BONUS]

Jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów bukmacherskich dostępny w Fortunie! Freebet, a raczej freebety, czekają na użytkowników świeżo po założeniu konta. Są to bonusy bez depozytu oraz z depozytem od Fortuny, ale oba nie wymagają obstawiania kuponów na start.

W tym tekście dowiesz się:

 • Jak odebrać darmowy zakład na start od tego bukmachera?
 • Jak zgarnąć bonus bez depozytu w Fortunie,
 • Na czym polega freebet od depozytu na start,
 • Jaką wartość łączną ma Fortuna freebet?
 • W jaki sposób wykorzystać darmowy bonus bez depozytu w Fortunie,

Zobacz także: najbardziej trafne typy bukmacherskie.

Fortuna freebet – co to takiego?

Walcząc o klientów legalni bukmacherzy w naszym kraju prześcigają się oferując coraz bardziej korzystne promocje na start. O ile jednak do bonusów od depozytu oraz zakładów bez ryzyka wszyscy już zdążyli się przyzwyczaić, tak darmowe freebety nie są jeszcze standardem. 

Tym bardziej należy docenić bukmacherów, którzy proponują swoim klientom ten rodzaj bonusu powitalnego. Tak dzieje się chociażby w przypadku legalnego serwisu Fortuna, który od ćwierć wieku stara się dostarczyć polskim graczom produkt z najwyższej półki. 

Nie może zatem dziwić fakt, że na każdego z nich, którzy w trakcie rejestracji konta wykorzystają nasz Fortuna kod promocyjny czeka atrakcyjny pakiet powitalny.

Fortuna freebet 20 PLN + 10 PLN

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

Wystarczy wpisać kod OBSTAWIAMY w odpowiednie pole formularza, a na koncie gracza w mgnieniu oka pojawi się m.in. Fortuna freebet bez depozytu. Jak go wykorzystać? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Fortuna freebet - bonus bez depozytu po wpisaniu kodu OBSTAWIAMY przy rejestracji

Darmowy Fortuna freebet bez depozytu na start!

Okazuje się, że otrzymanie i wykorzystanie freebetu Fortuna na start jest banalnie proste i nawet gracze stawiający swoje pierwsze kroki w zakładach nie powinni mieć z tym najmniejszego problemu.

Bukmacher nie wymaga bowiem wpłacenia żadnego depozytu, ani postawienia żadnego zakładu – wystarczy zwykła rejestracja konta w tym serwisie!

Fortuna freebet bez depozytu pojawi się na koncie każdego gracza, który przejdzie pełen proces rejestracji, czyli poda komplet wymaganych danych osobowych oraz wyśle skan dowodu osobistego. Ten ostatni jest konieczny, aby bukmacher mógł zweryfikować dane gracza i potwierdzić jego tożsamość. 

Można również skorzystać z opcji mojeID, czyli nowoczesnego systemu weryfikowania graczy.

Na czym to polega? W największym skrócie gracz nie musi wysyłać żadnych dokumentów, zaś Fortuna poprosi o weryfikację danych bank, który już wcześniej uwierzytelnił swojego klienta. 

Fortuna freebet: 20 PLN + 10 PLN na start

Po zmianach w pakiecie powitalnym pakiet rejestracyjny składa się z dwóch freebetów: 20 PLN bez depozytu i 10 PLN od depozytu. Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję odbioru obu bonusów.

Fortuna freebet 20 PLN bez depozytu

Zaraz po tym, jak gracz pomyślnie przejdzie proces weryfikacji danych osobowych bukmacher podaruje mu darmowy freebet 20 PLN. Darmowe środki nie pojawią się jednak na koncie gracza w tradycyjnej formie, lecz jako punkty lojalnościowe. 

Fortuna freebet - bonus bez depozytu po dołączeniu do Fortuna Klubu Plus

Każdy nowy klient tego legalnego bukmachera otrzyma bowiem 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które następnie można zamienić na darmowy bonus 20 PLN. Jak to zrobić? To szalenie proste! 

Wystarczy odwiedzić specjalny sklep na stronie bukmachera, który znajduje się w zakładce E-SHOP. Tam można błyskawicznie zamienić punkty lojalnościowe na tradycyjny Fortuna freebet bonus o wartości 20 PLN. Jak go wykorzystać? Bukmacher daje tutaj graczowi spore pole manewru!

Fortuna freebet - eshop

Fortuna freebet 10 PLN z depozytem

Otrzymanie tego darmowego zakładu wiąże się z wpłatą depozytu. Spokojnie, nie musisz nic obstawiać – wystarczy jedynie wpłacić środki na konto.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymasz freebet 10 PLN. Podobnie jak to ma miejsce chociażby z zakładem bez ryzyka czy drugim freebetem, będą to środki w postaci punktów FKP (dokładnie 1400 punktów).

Co to oznacza? Po jednokrotnym zagraniu za 1400 punktów FKP (czyli 10 PLN) będziesz mógł wypłacić pieniądze. Oczywiście po wygranym pierwszym kuponie za punkty.

Jak wykorzystać Fortuna freebet na start?

Fortuna swoim nowym klientom daje w tej kwestii całkowicie wolną rękę. Darmowy freebet bonus 20 PLN oraz 10 PLN można wykorzystać na dowolne zdarzenie z oferty zakładów tego bukmachera, np. do High League 5 obstawianie. Może to być zatem zakład SOLO lub kupon AKO, typ przedmeczowy lub na żywo. Bukmacher nie określa również kursu minimalnego, po jakim musi być zawarty taki zakład. 

Jedyne o czym należy pamiętać to fakt, że Fortuna freebet bez depozytu musi zostać wykorzystany w ciągu 7 dni od momentu otrzymania, gdyż później darmowe środki przepadną bezpowrotnie. Nie można go również wykorzystać do sfinansowania kuponu, na którym znajdą się selekcje dotyczące sportów wirtualnych. 

Sprawdź również: darmowe kupony bukmacherskie na dziś.

Czy Fortuna freebet to jedyna promocja dla nowych klientów tego bukmachera?

Na jakie promocje na start mogą liczyć nowi klienci bukmachera Fortuna? Czy freebet bonus bez depozytu to jedyna niespodzianka powitalna jaką gwarantuje wykorzystanie naszego kodu promocyjnego? Oczywiście, że nie, zaś pakiet dla nowych graczy, którzy wpiszą kod OBSTAWIAMY w odpowiednie pole formularza prezentuje się znacznie okazalej!

Przede wszystkim każdy nowy klient tego operatora może liczyć na zakład bez ryzyka.

Na czym polega ta promocja? Jej regulamin również nie należy do przesadnie skomplikowanych. Od momentu rejestracji konta gracz ma 5 dni na wpłacenie pierwszego depozytu i obstawienie dowolnego kuponu z oferty zakładów (rzecz jasna nie zalicza się tutaj Fortuna freebet 20 PLN). 

Fortuna bonus bez depozytu - Zakład bez ryzyka do 600 PLN

Bukmacher nie daje żadnych dodatkowych wytycznych.

Pierwszy kupon w Fortunie może być singlem lub kuponem wielokrotnym, selekcją przedmeczową lub na żywo. Nie ma również dolnego limitu kursu minimalnego. Jeśli pierwszy zakład po rejestracji okaże się poprawny, wówczas bukmacher błyskawicznie wypłaci graczowi wygraną. 

Jeśli jednak typerowi zabraknie szczęścia i jego kupon będzie nieprawidłowy, wówczas cała stawka wraca na jego konto. Maksymalny cashback bonus to aż 600 PLN.

Ostatni element pakietu na start z kodem OBSTAWIAMY to bonus 50% od drugiego depozytu do 200 PLN. Wystarczy dokonać drugiej wpłaty w Fortunie i 50% wartości depozytu otrzymasz w punktach FKP (jak freebet w Fortunie).

Fortuna freebet bez depozytu dla nowych klientów – podsumowanie 

Polscy typerzy nie mają zbyt wielu powodów do narzekań. Legalni bukmacherzy, poza doskonałą ofertą zakładów i solidnymi kursami oferują im również atrakcyjne pakiety bonusów powitalnych. Wyjątku w tym gronie nie stanowi serwis Fortuna. 

Ten operator rodem z Czech już na starcie proponuje swoim nowym klientom kilka niespodzianek, zaś jedną z nich jest całkowicie darmowy Fortuna freebet bez depozytu. Jak sama nazwa wskazuje gracz nie musi zrobić zbyt wiele, aby wejść w jego posiadanie. 

Wszystko czego wymaga bukmacher to rejestracja konta stałego i pozytywna weryfikacja danych osobowych. Darmowy freebet Fortuna o wartości 20 PLN oraz 10 PLN (razem 30 PLN) automatycznie pojawi się na koncie gracza, zaś ten może go wykorzystać w dowolny sposób.

W jaki sposób odebrać Fortuna freebet?

Wystarczy pełna rejestracja konta i zweryfikowanie danych osobowych oraz wpłata pierwszego depozytu.

Ile wynosi kwota darmowych środków bonusowych?

Fortuna freebet bez depozytu gwarantuje graczowi 2800 punktów lojalnościowych FKP oraz 1400 PLN, które następnie można zamienić na darmowy zakład 20 PLN oraz 10 PLN. 

Jakie zakłady są wyłączone z tej promocji?

Fortuna daje graczowi pełną dowolność w kwestii wykorzystania darmowego freebetu. Należy jedynie pamiętać, żeby uczynić to w ciągu 7 dni, zaś na kuponie nie mogą znaleźć się typy dotyczące sportów wirtualnych.  

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln