forBET bonus powitalny: zasady – do 3250 PLN na start ✔️

Bonus na start jest jednym z najważniejszych czynników przy wyborze nowego bukmachera. A co jeżeli jeden z nich ma w swoim pakiecie startowym wysoki bonus od depozytu, grę bez podatku i zakład bez ryzyka? Taki zestaw dla nowych klientów kryje się pod hasłem: forBET bonus powitalny. Ale to nie koniec dobrych wieści – wpisując nasz kod promocyjny w forBET otrzymasz dodatkowo zakład bez ryzyka!

Bonus powitalny w forBET

1000 PLN

1200

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od I depozytu 100% więcej do I wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

30

PLN

Gra bez podatku 14 dni od rejestracji możemy grać bez podatku! Do promocji wliczają się kupony AKO z kursem minimalnym każdego zakładu 1.30.

forBET – bonus powitalny dla nowych klientów

forBet dla swoich nowych graczy przygotował podstawowy pakiet składający się z trzech elementów:

 • zakład bez ryzyka do 1200 PLN
 • bonusu do 2050 PLN od II depozytu
 • grę bez podatku przez 30 dni

Standardowy zestaw daje razem 3250 PLN i grę bez podatku.

forBET bonus powitalny na start - pełny pakiet

MAMY JEDNAK SPECJALNĄ OFERTĘ ZA REJESTRACJĘ Z KODEM “OBSTAWIAMY”.

Rejestracując się z naszym kodem promocyjnym dostaniesz extra:

 • bonus od depozytu wyższy o 50 PLN
 • zakład bez ryzyka wyższy o 200 PLN

I tak oto bonus powitalny w forBET wyniesie do 3250 PLN! Łącznie otrzymasz 250 PLN extra za użycie jednego, krótkiego kodu w formularzu rejestracyjnym.

Jak skorzystać z wyższego bonusu na start?

Oferta skierowana jest dla nowych klientów, więc aby otrzymać bonus na start w forBet, musisz założyć konto u tego bukmachera. Dodatkowo, pamiętaj o kilku, prostych kwestiach w trakcie rejestrowania się.

W I kroku zaznacz okienko „CHCĘ SKORZYSTAĆ Z BONUSU POWITALNEGO”:

Bonus powitalny forBET - bonus na start

W ten oto sposób, będziesz miał do dyspozycji standardowy bonus na start. Chcesz więcej? Teraz do gry wchodzi kod rejestracyjny, przygotowany specjalnie dla naszych czytelników:

Kod promocyjny - forbet bonus powitalny

Użycie kodu: OBSTAWIAMYPL gwarantuje Ci bonus od II depozytu do 2050 PLN oraz zakład bez ryzyka 1200 PLN. Co istotne, takie kwoty nie są dostępne dla graczy, którzy nie wpisali kodu w trakcie rejestracji.

Sam proces zarejestrowania się nie zajmuje długo i po przejściu trzech, krótkich kroków będziesz mógł cieszyć się wyższym bonusem dla nowych klientów w forBET.

Bonusy bukmacherskie – tutaj zobaczysz pełny spis promocji na start.

Bonus powitalny w forBET – zasady

Każdy z elementów pakietu startowego w forBET jest inny, więc każdy z nich ma swoje, określone zasady. Ważne jest to, żeby dokładnie zapoznać się z regulaminem i wiedzieć, jakie warunki są w nim zawarte.

Na szczęście… my zrobiliśmy to za Was, dzięki czemu, wszystkie zasady dotyczące bonusu powitalnego forBET znajdziesz w tym tekście!

Zakład bez ryzyka do 1200 PLN

Zakład bez ryzyka jest jednym z najbardziej lubianych bonusów przez graczy, dlatego obecność takiego bonusu powitalnego w forBet z pewnością cieszy. Pamiętaj jednak, że kluczem do skorzystania tutaj z wyższej kwotowo promocji jest zarejestrowanie się z linka na stronie i wprowadzenie naszego kodu w trakcie rejestracji.

Jak sama nazwa mówi, bonus zostanie przyznany za pierwszy, postawiony zakład. Jeżeli wygrasz, cieszysz się z wygranej. Jeżeli nie, to środki trafią do Ciebie w postaci bonusu.

Cashback musisz obrócić zaledwie jednokrotnie, kuponem z minimum trzema zdarzeniami oraz kursem każdej pozycji wynoszącej co najmniej 1.30. W praktyce oznacza to tyle, że otrzymując 1200 PLN, wystarczy zagrać raz za całą sumę, żeby bonusowe środki zostały przetransferowane na konto główne i były możliwe do wypłacenia.

Zasada dotycząca obrotów bonusem jest prosta: im mniej obrotów, tym lepiej. Tak więc tutaj śmiało możemy postawić ten cashback w ofercie powitalnej forBET jako czołowy bonus na rynku na start. Poza tym, wymagania dotyczące kuponu są, ale dość przyjazne.

Wnioski nasuwają się same: forBET nie stawia wygórowanych wymagań przed klientami, którzy chcą wypłacić bonus.

Cashback za przegrany pierwszy zakład pojawi się natomiast automatycznie na koncie gracza.

Bonus od II depozytu do 2050 PLN

Ten rodzaj bonusu powitalnego jest lubiany głównie za kwotę, której ogrom przyciąga niejednego gracza. W końcu 2000 PLN (czy jak w przypadku rejestracji ze specjalnym kodem 2050 PLN), robi wrażenie. Otrzymanie równowartości depozytu na konto bonusowe także. Nie dość, że mamy środki na koncie głównym, to do naszej dyspozycji jest jeszcze kwota dodatkowa!

Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj bonusu powitalnego przysługuje Ci za wpłacenie środków na rachunek gracza. Minimalna wpłata to 20 PLN, ale do otrzymania 50 PLN za rejestrację z kodem potrzebna jest depozyt na kwotę co najmniej 100 PLN.

Posłużmy się przykładem: wpłacasz 50 PLN, drugie tyle dostaniesz na konto bonusowe. Ale co będzie, kiedy Twój depozyt wyniesie np. 150 PLN? W takiej sytuacji ze 150 PLN zrobi się… 350 PLN: 150 PLN na koncie głównym i 150 PLN z tytułu I depozytu i 50 PLN za rejestrację z kodem.

Maksymalny bonus od II depozytu, jaki przysługuje Ci w ramach promocji powitalnej to 2050 PLN.

Droga do wypłacenia środków składa się z odblokowania bonusu i obrotu bonusem. O co chodzi?

Do odblokowania wystarczy jednokrotny obrót otrzymanym bonusem. Tyle, ile wpłaciłeś, za tyle musisz zagrać, żeby móc zacząć korzystać z 100 procent bonusu od II wpłaty.

Warunki wypłacenia środków bonusu po II depozycie są bardzo korzystne dla gracza:

 • dwukrotny obrót,
 • kurs minimalny kuponu 2.50,
 • co najmniej trzy zdarzenia na kuponie, z czego każde z kursem min. 1.30,
 • obrót musi nastąpić w czasie 14 dni od aktywacji bonusu.

Konkluzja? Bonus od II depozytu zasługuje na miano jednego z topowych na polskim rynku. Ma na pewno kilka mankamentów (w szczególności konieczność odblokowania bonusu), natomiast w szerszej perspektywie robi wrażenie i nowi klienci forBET-u nie mają na co narzekać.

Gra bez podatku dla nowych graczy

Dla wielu obstawiających w Polsce podatek obrotowy jest tym, co zniechęca ich do grania u legalnych bukmacherów z licencją. Oddawanie 12 procent niezależnie od powodzenia kuponu to niewątpliwie nie jest wymarzony scenariusz dla graczy. forBet jednak przychodzi z rozwiązaniem i dla swoich nowych klientów przygotował grę bez podatku aż przez 30 dni.

Dodatkowe 14 procent więcej dla świeżo zarejestrowanych użytkowników zostanie uruchomione 24 godziny po rejestracji.

Warunki? Kupon z minimum trzema zdarzeniami, kurs każdego z nich to 1.30. Jest jednak kilka dodatkowych zasad, o których trzeba pamiętać:

Gra bez podatku w forBET - bonus powitalny bukmachera

WAŻNE: gra bez podatku naliczy się automatycznie po spełnieniu powyższych warunków. Rozwiązanie stosowane w forBET jest takie, że współczynnik widniejący na kuponie zmienia się z 0.88 na 1.00.

Gra bez podatku to świetna okazja skorzystanie z szerokiej oferty na zakłady sportowe forBET-u. Szukasz inspiracji do swoich kuponów? Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo typów bukmacherskich.

Bonus urodzinowy w forBET

Ta promocja nie jest oczywiście częścią bonusu powitalnego forBET, ale równie dobrze można ją połączyć z wykorzystywaniem startowych bonusów. Bo kto nie lubi dostawać czegoś na urodziny?!

Bonus urodzinowy, jak nazwa wskazuje, otrzymujesz jako prezent z okazji bycia solenizantem. W forBET taki bonus wynosi 20 PLN i nowi gracze mogą go odebrać siedem dni przed lub siedem dni po dacie urodzin.

Więcej o tej promocji przeczytasz w naszej analizie -> bonus urodzinowy w forBET 20 PLN.

Bonus powitalny w forBET – podsumowanie    

Bonus powitalny w forBET to nie tylko ilość – na nowych graczy czeka pakiet najwyższej jakości złożony ze znanych i lubianych promocji na start, ale też z takich, które dostępne są tylko u tego bukmachera. Jedno jest pewne – zarejestrowanie się z naszym kodem daje szereg różnych możliwości, co sprawia, że każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Więcej informacji o tym bukmacherze pod tym linkiem: https://obstawiamy.info/forbet-opinie/

Pytania i odpowiedzi

Jaki kod promocyjny daje najlepszy bonus powitalny?

OBSTAWIAMYPL, który należy wpisać w III kroku rejestracji w forBET.

Z czego składa się bonus powitalny w forBET?

Bonus od II depozytu powiększony o 50 PLN, gra bez podatku przez miesiąc, i specjalny zakład bez ryzyka do 1200 PLN, który przysługuje graczom zarejestrowanym z kodem OBSTAWIAMYPL.

Jakie są zasady obrotu bonusu na start w forBET?

Obrót zwrotem za zakład bez ryzyka jest jednokrotny, natomiast od drugiego depozytu dwukrotny.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln