Fortuna punkty FKP – jak zdobyć i wykorzystać?

Fortuna punkty FKP to program lojalnościowy bukmachera. W jego ramach każdy zagrany kupon to oczka w Klubie Plus na Twoim koncie. Zdobyte punkty FKP pozwalają na obstawianie zakładów bukmacherskich z oferty lub kupienie bonusów z eshopu. Używając w Fortunie kodu promocyjnego OBSTAWIAMY, na start dostajesz aż równowartość darmowego zakładu w wysokości 30 PLN.

Wykorzystaj 30 PLN i obstawiaj High League! Sprawdź analizę: High League 5 typy

Po rejestracji z kodem OBSTAWIAMY możesz uzyskać punkty za:

 • 2 800 punktów za dokonanie pełnej rejestracji
 • 1 400 punktów za dokonanie pierwszego depozytu

4 200 punktów FKP na start

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

200 PLN

200

PLN

Bonus od II depozytu Bonus 50% do 200 PLN od II wpłaty. Bez obrotu – przyznawany w punktach FKP

Jeżeli nie jesteś zaznajomiony z marką tego bukmachera legalnie działającego w Polsce, to sprawdź nasze recenzje i komentarze graczy w osobnym tekście -> Fortune opinie

Jak zdobywać punkty FKP w Fortunie

Jeżeli zastanawiasz się, co to są punkty FKP w Fortunie to już wyjaśniamy. Każdy gracz na swoim koncie po rejestracji automatycznie zaczyna gromadzić oczka za wysłane kupony. Nie musisz się nigdzie zapisywać oraz nic zaznaczać. Może nawet nie wiedziałeś o tym i uzbierała Ci się niezła suma punktów FKP do wykorzystania w Fortunie.

Będąc zalogowanym na swoim koncie możesz sprawdzić stan punktów FKP przez najechanie na swój nickname ze stanem konta. Tam zobaczysz aktualną sumę oczek.

Fortuna Klub Plus, bo tak brzmi pełna nazwa FKP, pozwala wykorzystać uzbierany stan punktów na zakłady lub bonusy. Na temat wykorzystania oczek w późniejszej części tekstu.

Teraz pewnie zastanawiasz się jak można powiększać swoje konto w FKP. Na sam początek, jeżeli jeszcze nie masz konta w Fortunie, to po pełnej rejestracji z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY dostaniesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Natomiast za dokonanie swojej pierwszej wpłaty czekać na Ciebie będzie kolejen 1 400 punktów (oferta wyłącznie skierowana do graczy, którzy użyją kodu promocyjnego OBSTAWIAMY). W sumie 4 200 punktów to równowartość między innymi 30 PLN na zakład – sumy nie trzeba wykorzystywać w jednym kuponie, bo równie dobrze mogą to być dwa zakłady po 15 PLN. Sprawdź artykuł freebet bez depozytu, jeśli chcesz uzyskać darmowe zakłady również u innych bukmacherów.

2800 punktów FKP za rejestrację w Fortunie

Masz już punkty FKP za rejestrację i jesteś graczem Fortuny dłuższy czas. Jak dalej możesz zdobywać oczka? Każdy zagrany kupon, to powiększanie swojego stanu Fortuna Klub Plus. W jaki sposób punkty są liczone? Bardzo prosto. 1 punkt FKP = postawione 2 PLN. 

Liczba punktów FKP za obstawione kupony w Fortunie

Przy poglądzie kuponu, po wprowadzeniu stawki zakładu, poniżej przycisku „Zagraj” znajdziesz informacje, ile punktów FKP dostaniesz za zagranie daną sumą.

Podgląd kuponu w Fortunie - liczba punktów FKP za stawkę

Warto wiedzieć, że Fortuna narzuca ograniczenie maksymalnej liczby punktów w ciągu jednego dnia na poziomie 300. Natomiast za kupony, które są anulowane oczka nie naliczają się do FKP.

W jakiś sposób obstawiać za punkty FKP

Skoro już wiemy, jak zdobywać punkty, to czas wyjaśnić jak za nie grać. Tutaj sytuacja jest również bardzo prosta. Na podglądzie kuponu, między potencjalną wygraną oraz miejscem na wpisanie stawki znajduje się opcja „Do zapłaty x punktów”. Po zaznaczeniu ptaszka obok tej informacji, zakład zostanie wysłany z konta FKP, a nie konta głównego. Oczywiście musisz dysponować odpowiednią liczbą punktów.

Płacenie za kupon w Fortunie punktami FKP

Teraz pewnie interesuje Cię ile wart są punkty FKP. Od razu trzeba wyjaśnić, że wartość nie jest taka sama jak przy wysyłaniu kuponów i otrzymywaniu oczek. W tym wypadku 140 punktów FKP odpowiada 1 PLN. Naturalnie chcąc zagrać za minimalną, możliwą stawkę w wysokości 2 PLN potrzebujesz 280 oczek, które można teoretycznie uzyskać w jeden dzień.

Eshop Fortuny, czyli bonusy za punkty FKP

Chociaż darmowy zakład to najpopularniejsza forma wykorzystania punktów FKP w Fortunie, to nie jest to jedyna opcja. Opisywane zakłady bukmacherskie pozwalają również na zdobycie w ten sposób bonusów. W jaki sposób to zrobić? Wszystko w ofercie eshopu!

Sklep eshop w Fortunie

Co znajduje się w tym wirtualnym sklepie? Za punkty FKP można dostać bonus od obrotu, bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka. Do wyboru są różne kwoty tych dodatkowych środków. Oczywiście wszystko jest odpowiednio wycenione oczkami w „walucie” Fortuna Klub Plus. Tak też między innymi:

 • Bonus od obrotu 50 zł kosztuje 4000 punktów FKP
 • Bonus od depozytu 100% do 100 zł kosztuje 1500 punktów FKP
 • Bonus od depozytu 100% do 50 zł kosztuje 750 punktów FKP
 • Bonus od depozytu 200% do 100 zł kosztuje 3000 punktów FKP
 • Bonus bez ryzyka do 100 zł kosztuje 8100 punktów
Przykłady bonusów w eshop Fortuny

Czym jest Fortuna Klub Plus

Fortuna Klub Plus to rozwinięcie skrótu FKP, jak potocznie już określa się punkty w programie lojalnościowym w tych zakładach bukmacherskich. Wyjaśnialiśmy już mechanikę całej akcji. Jeżeli zastanawiasz się jak dołączyć i brać w tym udział, to wystarczy mieć po prostu konto online. Jeżeli go jeszcze nie posiadasz, to przypomnę, że z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY możesz uzyskać na start specjalną ofertę. Poza popularnym freebetem oraz bonusem od depozytu czeka na Ciebie jeszcze zakład bez ryzyka w Fortunie, który w czerwcu 2021 roku został powiększony z 210 PLN aż do 600 PLN!

Dla graczy, którzy nie mają i nie chcą mieć konta online w Fortunie również istnieje szansa przystąpienia do Fortuna Klub Plus i zbierania punktów. W tym wypadku należy przedstawić w punkcie stacjonarnym stosowny formularz, który umożliwi otrzymanie odpowiedniej karty. Taka opcja jest w pełni darmowa. Wystarczy poprosić w punkcie stacjonarnym o szczegóły.

Natomiast jeżeli masz już kartę Fortuna Klub Plus, ale zgubiłeś ją lub uszkodziłeś, to także wystarczy, że wypełnisz odpowiedni formularz. Taki dokument znajdziesz na stronie zakładów bukmacherskich lub otrzymasz w punkcie stacjonarnym.

Formularz po zgubieniu karty Fortuna Klub Plus

Mistrzostwa Typerów, a punkty FKP

Czym są Mistrzostwa Typerów oraz jak one się mają do punktów FKP? To niezależna część programu lojalnościowego w Fortunie. W tym wypadku gracze rywalizują ze sobą bezpośrednio o nagrody w rankingu ogólnopolskim oraz danego punktu stacjonarnego. Nagrody są naprawdę niezłe, ponieważ za czołowe lokaty można otrzymać między innymi smartfony, konsole czy kartę podarunkową do MediaMarkt. Poza tym niektóre lokaty to także punkty FKP – jak już prędzej wspomnieliśmy, można je wymienić na darmowy zakład czy inne bonusy.

Nagrody w Mistrzostwach Typera Fortuny

Mistrzostwa Typerów w Fortunie z nagrodami

Warto pamiętać i wiedzieć, że aby brać udział w Mistrzostwach Typera Fortuny i móc rywalizować o wspomniane nagrody trzeba za każdym razem na kuponie zaznaczać opcję „Zgłoś do mistrzostw”. Ta możliwość widoczna jest na dole każdego podglądu kuponu.

Mistrzostwa Typerów - jak brać udział w akcji

Mimo że Mistrzostwa Typerów mogą się wydawać powiązane z punktami FKP w Fortunie, to jest oddzielna akcja. W związku z tym liczenie oczek jest również inne. Wskaźniki są aktualizowane na bieżąco i zmieniają się w czasie. Dlatego najlepszą wiedzę na temat obecnego systemu punktacji w Mistrzostwach Fortuny znajdziesz na stronie tych zakładów bukmacherskich. Przykładowy sposób liczenia to np. podwójne liczenie oczek przy kuponach solo czy razy pięć przy AKO powyżej 4.

Jak zdobyć w Fortunie punkty FKP na start?

Po pełnej rejestracji z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY i dokonaniu pierwszego depozytu dostaniesz na start 4 200 punktów Fortuna Klub Plus. To równowartość darmowego zakładu 30 PLN

FKP – co to oznacza?

Skrót FKP oznacza Fortuna Klub Plus. To program lojalnościowy bukmachera, który pozwala zbierać punkty za każdy zagrany kupon. Uzbierane punkty można zamieniać na darmowy zakład czy bonusy.

Za co dostanę punkty FKP w Fortunie?

Za każde postawione 2 PLN na kuponie dostaniesz 1 punkt FKP. 

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln