Kupon bezpieczny Fortuna – o co chodzi❓

Każdy gracz zna ten ból, gdy jeden mecz przekreśla cały kupon. To częste sytuacje wśród graczy obstawiających zakłady akumulowane. Taka specyfika tego rodzaju zakładu – wygraną zapewnia 100% trafionych typów. Wystarczy jedna przegrana pozycja, a kupon będzie przegrany – bez względu na to, że pozostałe spotkania zostały poprawnie wytypowane. Na takie sytuacje rozwiązanie znalazł bukmacher Fortuna. O co chodzi? Mowa o bezpiecznym kuponie, który umożliwia odebranie wygranej, nawet jeśli jeden mecz ci nie wejdzie. Na czym polega promocja: kupon bezpieczny od Fortuny?

Sprawdź także naszą recenzję tego bukmachera -> Fortuna opinie

W tym artykule dowiesz się:

 • Co to jest kupon bezpieczny Fortuna?
 • Co zyskujesz za udział w promocji bezpieczny zakład w Fortunie?
 • Jak obstawić bezpieczny kupon?
 • Ile możesz wygrać w bezpiecznym kuponie?
 • Jakie są warunki oferty?

Kupon Bezpieczny w Fortunie: 600 PLN na start 📢

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza.

Kupon bezpieczny od Fortuny najlepiej wykorzystać po rejestracji konta z kodem promocyjnym od Obstawiamy.info. Nowi gracze bukmachera online Fortuna po założeniu konta z kodem: OBSTAWIAMY otrzymają trzy szanse na bezpieczny kupon. Mianowicie chodzi o zakład bez ryzyka do kwoty 600 złotych.

To okazja na ubezpieczenie trzech pierwszych zakładów w Fortunie, bo gdy nie trafisz – Fortuna wypłaci zwrot stawki. Kwota jest podzielona na trzy pierwsze kupony. Pierwszy zakład bez ryzyka jest do kwoty 100 PLN, drugi do 200 PLN a trzeci już do 300 PLN. Fortuna zakład bez ryzyka to zwrot bezpośrednio na saldo główne co oznacza, że decyzja o dalszym graniu lub wypłacie należy tylko i wyłącznie do Gracza. Jednak pamiętaj zakład bez ryzyka i pozostałe bonusy od Fortuny otrzymasz dopiero za aktywację kodu promocyjnego, który znajdziesz na tej stronie: https://obstawiamy.info/fortuna-kod-promocyjny/.

fortuna kupon bezpieczny (bez ryzyka)

Jakie są alternatywy dla Fortuny?

Inni polscy bukmacherzy również mają co zaproponować Klientom. Bezpieczny kupon Fortuny to nie jedyna promocja tego typu na polskim rynku. W tym miejscu przedstawimy Wam dwie najlepsze alternatywy u innych bukmacherów.

 1. Fuksiarzkupon bez ryzyka aż do 500 zł na start. Fuksiarz to całkowicie nowy, legalny bukmacher w Polsce. Dzięki promocji na tej stronie Twój pierwszy kupon będzie bez ryzyka. Zwrot, jak w eWinnerze, będzie przyznana w gotówce, od razu do wypłaty. Tutaj przeczytasz więcej o promocji cashback z kodem promocyjnym Fuksiarz.
 2. eWinnerkupon bez ryzyka do 110 zł na start. Zwrot za ewentualną porażkę jest przyznawany na konto depozytowe. Oznacza to, że możesz od razu wypłacić otrzymaną gotówkę lub grać dalej.

Kupon bezpieczny Fortuna – co to znaczy?

Po kolei: o co chodzi z bezpiecznym kuponem w Fortunie? Jest to stała promocja bukmachera dostępna w zakładach internetowych. Bezpieczny kupon polega na tym, że obstawiając zakład AKO możesz popełnić jedną pomyłkę w typowaniu. Normalnie w takiej sytuacji, jedna porażka powodowała przegranie kuponu. Opcja “kupon bezpieczny” od Fortuny gwarantuje ci odebranie wygranej. Oczywiście nie będzie to 100% wygranej z trafionego kuponu, ale nagroda wyniesie pięciokrotność postawionej stawki, co jest zyskiem.

Już teraz nie musisz trafić wszystkich typów w zakładzie AKO, by cieszyć się z wygranej. Bezpieczny kupon od Fortuny pozwoli ci uzyskać zwrot także wtedy, gdy w jednym zakładzie powinie ci się noga. Jak to wygląda naprawdę? Przypuśćmy, że zagrałeś jakiś zakład AKO z kursem całkowitym 120.00 za 20 złotych. Na kuponie wytypowałeś 15 zdarzeń, z czego 14 okazało się trafnych, a jeden zakończył się porażką. Twoja ewentualna wygrana na kuponie wynosiła 2112 złote. Ile otrzymasz w wypłacie za bezpieczny kupon? To pięciokrotność zagranej stawki – w tym przypadku będzie to 100 PLN. W kontekście potencjalnej wygranej – kwota może nie robi wrażenia, ale przy założeniu, że kupon był zagrany za 20 PLN, to i tak na plus jesteś 80 PLN.

Bezpieczny kupon Fortuna – jak zagrać?

Fortuna ułatwiła obstawianie bezpiecznego kuponu. Wcześniej użytkownik typujący zakład akumulowany, który kwalifikowałby się na bezpieczny kupon – sam musiał w edycji kuponu wybrać opcje “kupon bezpieczny”. Na chwilę obecną system bukmachera automatycznie przypisuje zakład do promocji, jeśli spełnia on wymagane warunki. Jak obstawić bezpieczny kupon? To proste – wystarczy wybrać z oferty Fortuny typy, które nie będą przekraczać pojedynczego kursu 3.50. Do promocji zaliczają się zakłady prematch na wszystkie sporty, które wytypujesz na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji. A więc w bezpiecznym zakładzie możesz uwzględnić typy na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, MMA, hokej na lodzie czy żużel.

Stawiając bezpieczny kupon – robisz wszystko tak samo, jak typując zakład akumulowany. Dodajesz kolejne typy do kuponu, a kiedy zakład spełni wymóg związany z minimalnym kursem ogólnym – to zostanie zatytułowany jako “bezpieczny kupon”. Fortuna stawia warunek, że minimalny kurs całkowity dla bezpiecznego zakładu musi wynieść 100.00. To wysoki kurs całkowity, co oznacza, że na kuponie trzeba umieścić kilku lub kilkanaście pojedynczych typów.

Kiedy otrzymasz wygraną za bezpieczny kupon? W dwóch sytuacjach:

 • jeśli trafisz wszystkie mecze, czyli wejdzie 100% kuponu – odbierzesz całą wygraną, która widnieje na twoim zakładzie AKO,
 • jeśli przegrasz jeden typ, a reszta wejdzie – otrzymasz pięciokrotność stawki jako wygraną.

Fortuna w regulaminie oferty przyjęła także maksymalną stawkę, za jaką może być zagrany bezpieczny kupon. Wynosi ona 200 złotych.

Zasady bezpiecznego kuponu w Fortunie

Zakłady bukmacherskie w Fortunie to zwyczajna oferta kursowa, a także specjalne funkcje i kursy. Przy wyborze “bezpiecznego kuponu” typer nie może korzystać z zakładów przypisanych do Superoferty+ oraz Hitu dnia. Dodatkowo “bezpieczny kupon” nie może być powiązany z innymi promocjami w Fortunie takimi jak: Happy Hours, Bonusy AKO, Szczęśliwe poniedziałki, Fortuna na start.

Typowanie zakładu bezpiecznego oznacza także brak możliwości skorzystania z narzędzia Early Cash Out. Jeśli na twoim kuponie widnieje status “bezpieczny”, to wcześniejsza wypłata jako cash-out nie zostanie ci zaproponowana.

Jeśli jednak będziesz chciał wcześniej rozliczyć kupon – zamień “bezpieczny” na “AKO” w edycji kuponu. To umożliwi odbiór proponowanej wygranej jako cash out.

Przy okazji warto pochwalić, że ten bukmacher dba o swoich stałych klientów. Bezpieczny kupon to nie jedyna opcja na uzyskiwanie większych środków z tytułu grania. Wystarczy wspomnieć możliwość w Fortunie gry bez podatku, Ekspert+ (w którym można zgarnąć nawet 20 000 złotych!) czy AKO bonusy podwyższające kurs w zależności od liczby zdarzeń. Poza tym, szczególnie przy większych wydarzeniach sportowych ten bukmacher oferuje graczom okolicznościowe bonusy do zgarnięcia w różnych opcjach. Warto zatem śledzić na bieżąco co jest w ofercie. Więcej szczegółów na temat innych promocji poza kuponem bezpiecznym znajdziesz w naszym tekście o bonusach dla starych graczy w Fortunie.

Jaki kod promocyjny użyć na bezpieczny kupon w Fortunie?

Nowi gracze bukmachera Fortuna zamiast bezpiecznego kuponu na początku mogą otrzymać trzy zakłady bez ryzyka do 600 złotych ze zwrotem stawki. W tym celu muszą zarejestrować konto i podać nasz kod promocyjny: OBSTAWIAMY. Po skorzystaniu z cashbacku – kolejnym krokiem może być odbiór bezpiecznego kuponu od Fortuny

Co to jest bezpieczny kupon?

Zakład bezpieczny w Fortunie to kupon AKO, który ma kurs całkowity minimum 100.00, a żaden z pojedynczych typów nie przekracza kursu 3.50. Kupon bezpieczny może być zagrany za maksymalnie 200 złotych.

Co oznacza kupon bezpieczny?

Jeśli obstawiłeś w Fortunie kupon bezpieczny, to w sytuacji, gdy jeden z twoich typów przegra – zostanie wypłacona na twoje konto wygrana wynosząca pięciokrotność zainwestowanej stawki.

Czy kupon bezpieczny oznacza to samo, co zakład bez ryzyka w Fortunie?

Nie, ponieważ w bezpiecznym kuponie otrzymujesz zwrotu jako pięciokrotność stawki. W zakładzie bez ryzyka zwrot przyznawany jest jako bonus cashback i wynosi 100% stawki (minus podatek). Inna sprawa, że w bezpiecznym kuponie wygrana jest wtedy, jeśli jeden typ przegra, z kolei w zakładzie bez ryzyka każdy przegrany kupon zalicza się do zwrotu

Gdzie użyjesz i wykorzystasz bezpieczny kupon?

Bezpieczny kupon możesz wytypować w zakładach online Fortuna. Odpowiedni zakład akumulowany ze statusem “bezpieczny” zrealizujesz w serwisie bukmachera i aplikacji mobile

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln