Kupon bezpieczny Fortuna – o co chodzi❓

Każdy typer zna ten ból, gdy jeden mecz przekreśla cały kupon. To częste sytuacje wśród graczy obstawiających zakłady akumulowane. Taka specyfika tego rodzaju zakładu, że wygraną zapewnia 100% trafionych typów. Wystarczy jedna przegrana pozycja, a kupon może wylądować w koszu – bez względu na to, że pozostałe spotkania zostały poprawnie wytypowane. Na takie sytuacje rozwiązanie znalazł bukmacher Fortuna. O co chodzi? Mowa o bezpiecznym kuponie, który umożliwia odebranie wygranej nawet jeśli jeden mecz ci nie wejdzie. Na czym polega promocja: kupon bezpieczny od Fortuny?

Sprawdź także naszą recenzję tego bukmachera -> Fortuna opinie

W tym artykule dowiesz się:

 • Co to jest kupon bezpieczny Fortuna?
 • Co zyskujesz za udział w promocji bezpieczny zakład w Fortunie?
 • Jak obstawić bezpieczny kupon?
 • Ile możesz wygrać w bezpiecznym kuponie?
 • Jakie są warunki oferty?

Kupon Bezpieczny w Fortunie: 600 PLN na start

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20

PLN

Freebet Wystarczy się zarejestrować, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Następnie trzeba je wymienić w sklepie na freebet o wartości 20zł!

2000 PLN

2100

PLN

Bonus od II depozytu Drugiej wpłaty należy dokonać w ciągu 5 dni od rejestracji – maksymalna kwota bonusu to 2100zł

Kupon bezpieczny od Fortuny najlepiej wykorzystać po rejestracji konta z kodem promocyjnym od Obstawiamy.info. Nowi gracze bukmachera online Fortuna po założeniu konta z kodem: OBSTAWIAMY otrzymają pierwszą szansę na bezpieczny kupon. Mianowicie chodzi o zakład bez ryzyka do kwoty 600 złotych. To pierwsza okazja na ubezpieczenie zakładu w Fortunie, bo gdy nie trafisz – Fortuna wypłaci zwrot stawki. Kwota robi wrażenie. Chociaż cashback nie jest od razu do wypłaty, to i tak jest przyjazny dla gracza. Fortuna zakład bez ryzyka to zwrot do jednokrotnego obrotu bez żadnych warunków dotyczących kuponu. Jednak pamiętaj zakład bez ryzyka i pozostałe bonusy od Fortuny otrzymasz dopiero za aktywację kodu promocyjnego, który znajdziesz na tej stronie: https://obstawiamy.info/fortuna-kod-promocyjny/.

fortuna kupon bezpieczny (bez ryzyka)

Alternatywy dla Fortuny 🎁

Inni polscy bukmacherzy także mają co zaoferować. Bezpieczny kupon Fortuny to nie jedyna promocja tego typu na polskim rynku. W tym miejscu przedstawimy Wam dwie najlepsze alternatywy u innych bukmacherów.

 1. Fuksiarzkupon bezpieczny aż do 500 zł na start. Fuksiarz to całkowicie nowy, legalny bukmacher w Polsce. Dzięki promocji na tej stronie Twój pierwszy kupon będzie bez ryzyka. Zwrot, jak w eWinnerze, będzie przyznana w gotówce, od razu do wypłaty. Tutaj przeczytasz więcej o promocji cashback z kodem promocyjnym Fuksiarz.
 2. eWinnerkupon bezpieczny do 110 zł na start. Zwrot za ewentualną porażkę jest przyznawany na konto depozytowe. Oznacza to, że możesz od razu wypłacić otrzymaną gotówkę lub grać dalej.

Kupon bezpieczny Fortuna – co to znaczy?

Wszystko po kolei, a więc na początku wyjaśnijmy dokładnie: o co chodzi z tym bezpiecznym kuponem w Fortunie? To stała promocja bukmachera dostępna w internetowych zakładach. Bezpieczny kupon polega na tym, że obstawiając zakład AKO możesz popełnić jedną pomyłkę w typowaniu. Normalnie w takiej sytuacji, jeśli jeden zakład byłby rozliczony jako przegrany – utraciłbyś całą stawkę. Opcja “kupon bezpieczny” od Fortuny gwarantuje ci odebranie wygranej. Oczywiście nie będzie to 100% wygranej z trafionego kuponu, ale nagroda wyniesie pięciokrotność postawionej stawki, co już jest dużym zyskiem.

Bezpieczny kupon w Fortunie

Już teraz nie musisz trafić wszystkich typów w zakładzie AKO, by cieszyć się z wygranej. Bezpieczny kupon od Fortuny pozwoli ci uzyskać zwrot także wtedy, gdy w jednym zakładzie powinie ci się noga. Jak to wygląda naprawdę? Załóżmy, że zagrałeś zakład AKO z kursem całkowitym 105.00 za 20 złotych. Na kuponie wytypowałeś 10 zdarzeń z czego 9 wygrało, a jedno zakończyło się fiaskiem. Twoja ewentualna wygrana na kuponie wynosiła 1974 złotych. Ile otrzymasz w wypłacie za bezpieczny kupon? To pięciokrotność zagranej stawki, a więc w tym przypadku będzie to 100 PLN. W kontekście potencjalnej wygranej – kwota nie robi wrażenia, ale przy założeniu, że kupon był po stawce 20 PLN, to i tak na plus jesteś 80 PLN.

Bezpieczny kupon Fortuna – jak zagrać?

Fortuna ułatwiła obstawianie bezpiecznego kuponu. Wcześniej użytkownik typujący zakład akumulowany, który kwalifikowałby się na bezpieczny kupon – sam musiał w edycji kuponu wybrać opcje “kupon bezpieczny”. Na chwilę obecną system bukmachera automatycznie przypisuje zakład do promocji, jeśli tylko spełnia on wymagane warunki. Jak obstawić bezpieczny kupon? To proste – wystarczy wybrać z oferty Fortuny typy, które nie będą przekraczać pojedynczego kursu 3.50. Do promocji zaliczają się zakłady na wszystkie sporty, które wytypujesz na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji. A więc w bezpiecznym zakładzie możesz uwzględnić typy na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, MMA, hokej na lodzie, żużel, snooker, piłkę ręczną itd. Pamiętaj tylko, żeby żaden z pojedynczych kursów nie przekraczał 3.50.

Stawiając bezpieczny kupon – robisz wszystko tak samo, jak typując zakład akumulowany. Dodajesz kolejne typy do kuponu, a kiedy zakład spełni wymóg związany z minimalnym kursem ogólnym – to zostanie zatytułowany jako “bezpieczny kupon”. Fortuna stawia warunek, że minimalny kurs całkowity dla bezpiecznego zakładu musi wynieść 100.00. To wysoki kurs całkowity, co oznacza, że na kuponie trzeba umieścić kilku lub kilkanaście pojedynczych typów.

Kiedy otrzymasz wygraną za bezpieczny kupon? W dwóch sytuacjach:

 • jeśli trafisz wszystkie mecze, czyli wejdzie 100% kuponu – odbierzesz całą wygraną, która widnieje na twoim zakładzie AKO,
 • jeśli przegrasz jeden typ, a reszta wejdzie – otrzymasz pięciokrotność stawki jako wygraną.

Fortuna w regulaminie oferty przyjęła także maksymalną stawkę za jaką może być zagrany bezpieczny kupon. Maksymalna kwota, jaką możesz postawić na bezpieczny zakład to 600 złotych. Grając za 600 PLN bezpieczny kupon przy zwrocie pięciokrotności możesz uzyskać nawet 1000 złotych wygranej.

Zasady bezpiecznego kuponu w Fortunie

Zakłady bukmacherskie w Fortunie to zwyczajna oferta kursowa, a także specjalne funkcje i kursy. Przy wyborze “bezpiecznego kuponu” typer nie może korzystać z zakładów przypisanych do Superoferty+ oraz Hitu dnia. Dodatkowo “bezpieczny kupon” nie może być powiązany z innymi promocjami w Fortunie takimi jak: Happy Hours, Bonusy AKO, Szczęśliwe poniedziałki, Fortuna na start czy innymi promocjami związanymi np. z punktami FKP.

Typowanie “zakładu bezpiecznego” to także niemożność skorzystania z narzędzia Fortuna Early Cash Out. Jeśli na twoim kuponie widnieje status “bezpieczny”, to wcześniejsza wypłata jako cash-out nie zostanie ci zaproponowana. W przypadku, gdy będziesz chciał wcześniej rozliczyć kupon – zamień “bezpieczny” na “AKO” w edycji kuponu. To umożliwi ci odbiór proponowanej wygranej jako cash out.

Przy okazji warto pochwalić, że ten bukmacher dba o swoich stałych klientów. Bezpieczny kupon to nie jedyna opcja na uzyskiwanie większych środków z tytułu grania. Wystarczy wspomnieć możliwość w Fortunie gry bez podatku, Ekspert+ (w którym można zgarnąć nawet 20 000 złotych!) czy AKO bonusy podwyższające kurs w zależności od liczby zdarzeń. Poza tym, szczególnie przy większych wydarzeniach sportowych ten bukmacher oferuje graczom okolicznościowe bonusy do zgarnięcia w różnych opcjach. Warto śledzić na bieżąco co jest w ofercie. Więcej szczegółów na temat innych promocji poza kuponem bezpiecznym znajdziesz w naszym tekście o bonusach dla starych graczy w Fortunie.

Jaki kod promocyjny użyć na bezpieczny kupon w Fortunie?

Nowi gracze bukmachera Fortuna zamiast bezpiecznego kuponu na początku mogą otrzymać zakład bez ryzyka 600 złotych ze zwrotem stawki. W tym celu muszą zarejestrować konto i podać nasz kod promocyjny: OBSTAWIAMY. Po skorzystaniu z cashbacku – kolejnym krokiem może być odbiór bezpiecznego kuponu od Fortuny

Co to jest bezpieczny kupon?

Zakład bezpieczny w Fortunie to kupon AKO, który ma kurs całkowity minimum 100.00, a żaden z pojedynczych typów nie przekracza kursu 3.50. Kupon bezpieczny może być zagrany za maksymalnie 200 złotych.

Co oznacza kupon bezpieczny?

Jeśli obstawiłeś w Fortunie kupon bezpieczny, to w sytuacji, gdy jeden z twoich typów przegra – zostanie wypłacona na twoje konto wygrana wynosząca pięciokrotność zainwestowanej stawki.

Czy kupon bezpieczny oznacza to samo, co zakład bez ryzyka w Fortunie?

Nie, ponieważ w bezpiecznym kuponie otrzymujesz zwrotu jako pięciokrotność stawki. W zakładzie bez ryzyka zwrot przyznawany jest jako bonus cashback i wynosi 100% stawki (minus podatek). Inna sprawa, że w bezpiecznym kuponie wygrana jest wtedy, jeśli jeden typ przegra, z kolei w zakładzie bez ryzyka każdy przegrany kupon zalicza się do zwrotu

Gdzie użyjesz i wykorzystasz bezpieczny kupon?

Bezpieczny kupon możesz wytypować w zakładach online Fortuna. Odpowiedni zakład akumulowany ze statusem “bezpieczny” zrealizujesz w serwisie bukmachera i aplikacji mobile

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln