Fortuna bonus dla starych graczy – sprawdź promocje! ✅

W bonusach dla starych graczy od Fortuny znaleźć można program lojalnościowy, promocje na kupony, podwyższenie kursów oraz grę bez podatku. Starzy klienci tego bukmachera nie powinni narzekać na brak ofert. Nie ma dnia w zakładach bukmacherskich Fortuna, żeby zarejestrowany użytkownik nie mógł wykorzystać dodatkowej promocji. Może to być Happy Hours, może być bezpieczny kupon. Najważniejsze jest to, że dla gracza oznacza to bonusy i wyższe wygrane!

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Dla kogo są stałe promocje w Fortunie?
 • Co oferuje Fortuna w bonusach dla starych graczy?
 • Jak wykorzystać bonusy dla starych graczy?

Kod promocyjny w Fortunie odpowiada za bonusy powitalne i jest aktywny tylko dla nowych graczy. Po jego wpisaniu odbierasz startowy pakiet bonusów złożony m.in. z zakładu bez ryzyka czy freebetu. W ofercie Fortuny dotyczącej bonusów dla starych graczy nie jest wymagany kod promocyjny. To gratyfikacje dla zalogowanych użytkowników i prawo do nich ma każdy klient bukmachera Fortuna. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to najpierw skorzystaj z atrakcyjnej oferty powitalnej!

Gracze wyróżniają w tym pakiecie Fortuny zakład bez ryzyka. Kwota jest bardzo wysoka, bo do 600 PLN.

Bonusy na start w Fortunie

300

PLN

Zakład Bez Ryzyka Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 300 zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza.

Bonusy dla starych graczy to pomysł nie tylko Fortuny, ale też pozostałych bukmacherów. Firmy bukmacherskie poprzez promocje zachęcają typerów do obstawiania zakładów, dlatego tego rodzaju oferty znajdziesz też w eWinner, forBET, Fuksiarz czy Betclic. W tym miejscu skupiamy się jednak na stałych bonusach w Fortunie.

Fortuna bonus dla starych graczy – kto może odebrać?

Najwięcej bonusów dla starych typerów Fortuna wypłaca w zakładach online. Do tego potrzebne jest zatem zarejestrowane konto w portalu efortuna.pl. Stałe promocje przeznaczone są dla wszystkich użytkowników Fortuny, którzy mają aktywne konto internetowe. Oczywiście konto powinno być zweryfikowane, tak żeby można było dowolnie wypłacać pieniądze i stawiać zakłady bez limitu stawek.

Bonusy dla zarejestrowanych klientów są gotowe do użycia po tym, jak nowy użytkownik wykorzysta wszystkie promocje na start. Po odebraniu pełnego pakietu bonusów powitalnych od Fortuny i zrobieniu wymaganych obrotów – możesz w dalszej części swojej gry typować przy użyciu stałych promocji.

Bonus Fortuny dla starego gracza można otrzymać na stronie internetowej Fortuny i w mobilnej aplikacji.

Fortuna bonusy dla starych graczy – co oferuje bukmacher?

Jakie dokładnie można otrzymać bonusy jako stary gracz Fortuny? To bukmacher, który przez dłuższy czas w swojej ofercie posiada stałe promocje, które są doskonale znane każdemu typerowi, który posiada konto w Fortunie. Chodzi tutaj o program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, bonus kursowy Happy Hours zwalniający z podatku od stawki, Bezpieczny kupon w zakładach AKO, Superoferta+ czy Bonusy AKO.

Fortuna to bukmacher, który ma stałe bonusy, ale też widzący co dzieje się w sporcie. Sprowadza się to do uruchamiania promocji, które działają na konkretne wydarzenie sportowe. Takim przykładem mogą być bonusy na mecze piłki nożnej lub konkursy w skokach narciarskich. To oferty z krótkim terminem ważności, z których trzeba skorzystać np. w ciągu doby.

Poniżej prezentujemy bonusy dla stałych graczy w Fortunie:

Fortuna Klub Plus

To program lojalnościowy bukmachera, do którego automatycznie jesteśmy zapisani po założeniu konta. Z punktami FKP szybko będziesz miał do czynienia, bo freebet 20 PLN na start działa w ramach tegoż programu. Fortuna Klub Plus to miejsce, gdzie zbierasz punkty za swoją grę (typowanie zakładów), a w dalszym rozrachunku możesz je wymienić na nagrody: bonusy dostępne w katalogu, darmowe zakłady i bonusy kursowe.

Punkty FKP - bonus dla starych graczy Forutny

Happy Hours +14%

W stałych promocjach Fortuny mieści się gra bez podatku. Happy Hours, które jakiś czas temu trwało godzinę, potem całą dobę, obecnie znowu dostępne jest w wydzielonym czasie i na wybrane wdarzenia. Jeszcze niedawno nawet w konkretnych godzinach można było korzystać z tej promocji bonusowej dla starych graczy Fortuny od poniedziałku do niedzieli. Obecnie z oferty przedmeczowej bez podatku w Fortunie można grać według kalendarza imprez dostępnego na stronie fortuny. Dobrą wiadomość jest informacja, że przy zakładach live taka możliwość istnieje zawsze – 24/7!

fortuna gra bez podatku

Sama promocja oznacza, że możesz wygrywać na każdym kuponie 14% więcej. Zmiana współczynnika o tę wartość automatycznie oznacza, że obowiązkowy podatek od stawki bierze na siebie bukmacher. Trzeba przyznać, że jest to coś, co gracze lubią, bo realnie pozwala wygrywać o kilkadziesiąt czy nawet w niektórych przypadkach kilkaset złotych więcej.

Happy hours bez podatku dla graczy Fortuny

W Happy Hours możesz wziąć udział wtedy, gdy postawisz zgodny z zasadami oferty kupon. Chodzi o typ zakładu AKO, gdzie wstawisz przynajmniej trzy typy po kursach minimalnych 1.30. Gra bez podatku działa w serwisie Fortuny i aplikacji na zakładach przedmeczowych oraz live. Więcej szczegółów o tej promocji znajdziesz w tekście o grze bez podatku w Fortunie.

Tak prezentuje się kalendarz Happy Hours w Fortunie w lutym 2023:

fortuna gra bez podatku marzec

Bezpieczny kupon

Bukmacher Fortuna ma cashback dla nowych graczy, ale stali klienci też mogą odebrać wysokie zwroty za przegrane zakłady. Wszystko to jest możliwe za sprawą “Bezpiecznego kuponu”. To oferta w zakładach AKO, gdzie jeden typ nietrafiony nie musi oznaczać 100% porażki. Dzięki promocji związanej z bezpiecznym kuponem można odzyskać pięciokrotność zagranej stawki. Wszystko to jest możliwe przy założeniu, że tylko jedno zdarzenie nie będzie wygrane.

Typując bezpieczny kupon, trzeba pamiętać o warunku, że minimalny kurs ogólny powinien wynosić przynajmniej 100.00, a maksymalna stawka to 200 PLN.

Superoferta+

Zakłady w Superofercie+ polegają na zwiększaniu kursów na faworytów. Typy w Superofercie+ oznaczone są jako kurs bieżący, F+4ako, F+7ako i F+11ako. Chodzi o to, że wartość kursu bieżącego jest najniższa i dotyczy normalnego zakładu. Korzystając z typu na F+4 itd. powiększasz kurs, dzięki Superofercie+. Jednak żeby tak się stało, to musisz zastosować się do warunków promocji, a więc dodatkowo umieścić na kuponie inne zdarzenia (z kursem minimalnym 1.10), aby odpowiadały wartości akumulatora. Dla przykładu F+4 – to kurs wyższy od bieżącego, który można wybrać, gdy oprócz typu z Superoferty+ dodamy dodatkowe 4 zdarzenia do kuponu (czyli zrobimy 5AKO), każde z m.in. kursem 1,10.

Bonusy AKO

Promocja “Bonusy AKO” to podwyższenie kursu ogólnego w kuponach wielokrotnych. Maksymalnie można powiększyć kurs o współczynnik 1.50, co daje 50% do wygranych. Odpowiedni kurs AKO można dodać, jeśli wytypuje się zakład akumulowany, gdzie będzie znajdować się co najmniej pięć typów, a każdy pojedynczy będzie miał kurs minimalny 1.30.

Tak wygląda zależność Bonusów AKO w porównaniu do zdarzeń na zakładzie:

 • AKO 5 zdarzeń +7% – kurs 1.07
 • AKO 6 zdarzeń + 10% – kurs 1.10
 • AKO 7 zdarzeń +15% – kurs 1.15
 • AKO 8 zdarzeń +20% – kurs 1.20
 • AKO 9 zdarzeń +25% – kurs 1.25
 • AKO 10 zdarzeń +30% – kurs 1.30
 • AKO 11 zdarzeń +35% – kurs 1.35
 • AKO 12 zdarzeń +40% – kurs 1.40
 • AKO 13 zdarzeń +45% – kurs 1.45
 • AKO 14 zdarzeń +50% – kurs 1.50

Ekspert+

To konkurs, w którym Fortuna chce, abyś wytypował określoną ilość zdarzeń za minimalną stawkę 5 PLN. Typerzy, którzy trafią takie kupony, poza wygranymi z zakładów otrzymają też do podziału pulę nagród 20 tysięcy PLN.

Zasady:

 • W każdym EKSPERCIE+ oferowana będzie określona liczba meczów. Podane zostaną również warunki dotyczące minimalnej liczby meczów, które należy wytypować, minimalnej stawki zakładu oraz wartości Bonusu, która zostanie rozdzielona na wszystkie wygrane kupony np.:
  • Zagraj 8 spotkań. Stawka min. 5zł. BONUS: 20 000zł.
  • Wytypuj sposób w jaki zakończy się każda z walk KSW. Stawka min. 5zł. BONUS: 20 000zł.
 • Jeśli Klient poprawnie wytypuje wszystkie zdarzenia na kuponie, przysługuje mu Bonus, którego maksymalna wartość została określona w warunkach. W przypadku, gdy w danym EKSPERCIE+ więcej niż jeden Klient trafnie wytypuje wszystkie wybrane zdarzenia, kwota Bonusu zostanie rozdzielona pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu.
 • Jeżeli na kuponie EKSPERT+ jedno lub więcej zdarzeń zostanie zwróconych w stawce (z kursem 1,00), kwota Bonusu nie zostanie wypłacona.
 • Przy okazji wyjątkowych wydarzeń sportowych oferowany będzie EKSPERT+ z Bonusem w wysokości nawet 100 000 złotych.
 • W EKSPERCIE+ oferowane będą piłkarskie spotkania z Ekstraklasy, Fortuna 1. Ligi, innych czołowych rozgrywek europejskich, ale także z innych dyscyplin sportowych w zależności od aktualnej oferty sportowej.

Hit dnia

To zbiór meczów w danym dniu i tygodniu, które mają podwyższone kursy. Promocja związana z hitem dnia w Fortunie dotyczy zdarzeń z piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Zakład z wyższym kursem na Hit dnia może być SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Nie może jednak znajdować się na bezpiecznym kuponie.

Dodatkowo Fortuna ma kalendarz promocji na bieżący miesiąc. Tak prezentuje się on na pierwsze 12 dni lutego:

Dla kogo są stałe bonusy Fortuny?

Bonusy dla stałych graczy są dla tych klientów, którzy mają zarejestrowane konto w zakładach online Fortuny.

Co znajduje się w stałych promocjach Fortuny?

W stałych promocjach Fortuny są bonusy zwiększające kursy, zakłady bez podatku, freebety i program lojalnościowy z punktami FKP.

Gdzie odbiorę stałe bonusy od Fortuny?

Ze stałych ofert Fortuny można korzystać przez stronę internetową i aplikację mobile.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln