Fortuna bonus dla starych graczy – sprawdź promocje! ✅

W bonusach dla starych graczy od Fortuny znaleźć można program lojalnościowy, promocje na kupony, podwyższenie kursów oraz grę bez podatku. Starzy klienci tego bukmachera nie powinni narzekać na brak specjalnych ofert. Nie ma dnia w zakładach bukmacherskich Fortuna, żeby zarejestrowany użytkownik nie mógł wykorzystać dodatkowej promocji. Jednym razem może to być Happy Hours, a drugim bezpieczny kupon. Ważne, że dla typera oznacza to bonusy i wyższe wygrane!

Z naszego artykułu dowiesz się:

  • Dla kogo są stałe promocje w Fortunie?
  • Co oferuje Fortuna w bonusach dla starych graczy?
  • Jak wykorzystać bonusy dla starych graczy?

Kod promocyjny w Fortunie odpowiada za bonusy powitalne i jest aktywny tylko dla nowych graczy. Po jego wpisaniu odbierasz startowy pakiet bonusów złożony z zakładu bez ryzyka, freebetu i bonusu od wpłaty. Całość może wynieść nawet 2230 PLN. W ofercie Fortuny dotyczącej bonusów dla starych graczy nie jest wymagany kod promocyjny. To gratyfikacje dla zalogowanych użytkowników i prawo do nich ma każdy klient bukmachera Fortuna.

Bonusy dla starych graczy to pomysł nie tylko Fortuny, ale też pozostałych bukmacherów. Firmy bukmacherskie poprzez promocje zachęcają typerów do obstawiania zakładów, dlatego tego rodzaju oferty znajdziesz też w eWinner, forBET czy Betclic. W tym miejscu skupiamy się jednak na stałych bonusach w Fortunie.

Kto odbierze bonusy dla starych graczy od Fortuny?

Najwięcej bonusów dla starych typerów Fortuna wypłaca w zakładach online. A więc do tego potrzebne jest zarejestrowane konto w portalu efortuna.pl. Stałe promocje przeznaczone są dla wszystkich użytkowników Fortuny, którzy mają aktywne konto internetowe. Oczywiście konto powinno być zweryfikowane, tak żeby można było dowolnie wypłacać pieniądze i stawiać zakłady bez limitu stawek.

Bonusy dla zarejestrowanych klientów są gotowe do użycia po tym, jak nowy użytkownik wykorzysta wszystkie promocje na start. Po odebraniu pełnego pakietu bonusów powitalnych od Fortuny i zrobieniu wymaganych obrotów – możesz w dalszej części swojej gry typować przy użyciu stałych promocji.

Bonus Fortuny dla starego gracza można otrzymać na stronie internetowej Fortuny i w mobilnej aplikacji.

Fortuna bonusy dla starych graczy – co oferuje bukmacher?

Jakie dokładnie można otrzymać bonusy jako stary gracz Fortuny? To bukmacher, który przez dłuższy czas w swojej ofercie posiada stałe promocje, które są doskonale znane każdemu typerowi, który posiada konto w Fortunie. Chodzi tutaj o program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, bonus kursowy Happy Hours, Bezpieczny kupon w zakładach AKO, Superoferta+ czy Bonusy AKO.

Fortuna to bukmacher mający stałe bonusy, ale też widzący to, co dzieje się w sporcie. Sprowadza się to do uruchamiania okresowych promocji, które działają na konkretne wydarzenie sportowe. Takim przykładem mogą być bonusy na mecze piłki nożnej lub konkursy w skokach narciarskich. To oferty z krótkim terminem ważności, z których trzeba skorzystać np. w ciągu doby.

Poniżej prezentujemy bonusy dla stałych graczy w Fortunie:

Fortuna Klub Plus

To program lojalnościowy bukmachera do którego automatycznie jesteśmy zapisani po założeniu konta. Z punktami FKP szybko będziesz miał do czynienia, bo freebet 20 PLN na start działa w ramach tegoż programu. Fortuna Klub Plus to miejsce, gdzie zbierasz punkty za swoją grę (typowanie zakładów), a w dalszym rozrachunku możesz je wymienić na nagrody, czyli bonusy: freebet lub zakłady bez ryzyka.

Punkty FKP - bonus dla starych graczy Forutny

Happy Hours +14%

W stałych promocjach Fortuny mieści się gra bez podatku. To wydłużone Happy Hours, które jakiś czas temu trwało godzinę, a teraz całą dobę. To oznacza, że dzięki tej promocji możesz wygrywać na każdym kuponie 14% więcej niż u konkurencyjnego bukmachera z podatkiem.

Happy hours bez podatku dla graczy Fortuny

W Happy Hours możesz wziąć udział wtedy, gdy postawisz zgodny z zasadami oferty kupon. Chodzi o typ zakładu AKO lub MAXIKOMBI, gdzie wstawisz przynajmniej trzy typy po kursach minimalnych 1.30. Gra bez podatku działa w serwisie Fortuny i aplikacji na zakładach przedmeczowych oraz live.

Bezpieczny kupon

Bukmacher Fortuna ma cashback dla nowych graczy, ale stali klienci też mogą odebrać wysokie zwroty za przegrane zakłady. Wszystko to jest możliwe za sprawą “Bezpiecznego kuponu”. To oferta w zakładach AKO, gdzie jeden typ nietrafiony nie musi oznaczać 100% porażki. Dzięki promocji związanej z bezpiecznym kuponem można odzyskać pięciokrotność zagranej stawki. Wszystko to jest możliwe przy założeniu, że jeden typ nie wchodzi, a reszta wygrywa.

Typując bezpieczny kupon trzeba pamiętać o warunku, że minimalny kurs ogólny powinien wynosić przynajmniej 100.00, a maksymalna stawka to 200 PLN.

Superoferta+

Zakłady w Superofercie+ polegają na zwiększaniu kursów na faworytów. Typy w Superofercie+ oznaczone są jako kurs bieżący, F+4ako, F+7ako i F+11ako. Chodzi o to, że wartość kursu bieżącego jest najniższa i dotyczy normalnego zakładu. Korzystając z typu na F+4 itd. powiększasz kurs, dzięki Superofercie+. Jednak żeby tak się stało, to musisz zastosować się do warunków promocji, a więc dodatkowo umieścić na kuponie inne zdarzenia (z kursem minimalnym 1.1), aby odpowiadały wartości akumulatora. Dla przykładu, jeśli zagrasz zdarzenia z Superoferty+ na kurs F+7ako, to twój zakład wielokrotny powinien być zbudowany z siedmiu zdarzeń.

Bonusy AKO

Promocja “Bonusy AKO” to podwyższenie kursu ogólnego w kuponach wielokrotnych. Maksymalnie można powiększyć kurs o współczynnik 1.50, co daje 50% do wygranych. Odpowiedni kurs AKO można dodać, jeśli wytypuje się zakład akumulowany, gdzie będzie znajdować się co najmniej pięć typów, a każdy pojedynczy będzie miał kurs minimalny 1.15.

Bonusy AKO dla starych graczy Fortuny

Tak wygląda zależność Bonusów AKO w porównaniu do zdarzeń na zakładzie:

AKO 5 zdarzeń +7% – kurs 1.07

AKO 6 zdarzeń + 10% – kurs 1.10

AKO 7 zdarzeń +15% – kurs 1.15

AKO 8 zdarzeń +20% – kurs 1.20

AKO 9 zdarzeń +25% – kurs 1.25

AKO 10 zdarzeń +30% – kurs 1.30

AKO 11 zdarzeń +35% – kurs 1.35

AKO 12 zdarzeń +40% – kurs 1.40

AKO 13 zdarzeń +45% – kurs 1.45

AKO 14 zdarzeń +50% – kurs 1.50

Ekspert+

To konkurs, w którym Fortuna chce, abyś wytypował dziesięć meczów (wyniki 1X2) za minimalną stawkę 5 PLN. Typerzy, którzy trafią takie kupony poza wygranymi z zakładów otrzymają też do podziału pulę nagród 20 tysięcy PLN.

Mecze do oferty Ekspert+ wybiera bukmacher i są one dostępne w zakładce “Ekspert+” na stronie efortuna.pl.

Hit dnia

To zbiór meczów w danym dniu i tygodniu, które mają podwyższone kursy. Promocja związana z hitem dnia w Fortunie dotyczy zdarzeń z piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Zakład z wyższym kursem na Hit dnia może być SOLO lub AKO.

Dla kogo są stałe bonusy Fortuny?

Bonusy dla stałych graczy są dla tych klientów, którzy mają zarejestrowane konto w zakładach online Fortuny.

Co znajduje się w stałych promocjach Fortuny?

W stałych promocjach Fortuny są bonusy zwiększające kursy, zakłady bez podatku, zwroty stawek i program lojalnościowy z punktami FKP.

Gdzie odbiorę stałe bonusy od Fortuny?

Ze stałych ofert Fortuny można korzystać przez stronę internetową i aplikację mobile.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln