TOTALbet opinie 2023 – recenzja Obstawiamy!

TOTALbet opinie 2023 – recenzja Obstawiamy!

30 pln

30 pln

Freebety

5000 pln

5000 pln

Bonus od depozytu

5030 pln
Odbierz bonus
TOTALbet opinie 2023 – recenzja Obstawiamy!

Opinie o TOTALbet 2023

Totalbet walczy o wysoką pozycję wśród typerów bukmacherskich na różne sposoby. Oferowanie bonusów i promocji, zarówno dla nowych, jak i stałych klientów, to absolutne minimum. Totalbet opinie to najlepsze potwierdzenie. Sprawdź, co jeszcze przygotował bukmacher Totalbet, zanim zdecydujesz się na swoje pierwsze bukmacherskie doznania.

Rodzaje promocji i bonusów od TOTALbet – dla starych oraz nowych klientów

Promocje i bonusy, zwłaszcza te przyznawane na start w postaci zwielokrotnienia depozytu lub udzielania tzw. freebet’ów, trafiają najlepiej do potencjalnych nowych użytkowników. Unikalny kod promocyjnyBEZRYZYKA – pozwala na zainkasowanie:

 • darmowego zakładu w wysokości 20 zł + 10 zł;ł;
 • bonusu powitalnego – 100% wartości depozytu w przedziale od 50 do 5000 zł.
 • Zakładu bez ryzyka – 100% wartości postawionego pierwszego zakładu do 200 PLN.

Bonus w TOTALBet do 5050 zł: kod promocyjny: BEZ RYZYKA

30 PLN

30

PLN

Freebety 20zł freebet + 10 zł freebetu za zgody marketingowe

5000 PLN

5000

PLN

Bonus od depozytu Bonus od depozytu nawet do 5000 zł – już jednokrotny obrót uwalnia część środków

Aby skorzystać z tej unikalnej promocji przygotowanej dla użytkowników Obstawiamy.info, zachęcamy do skorzystania ze strony. Można także ręcznie wpisać kod „BEZRYZYKA” w polu „kod promocyjny”, umieszczonym na samym końcu formularza rejestracyjnego.

Każdy bukmacher wie jednak, że w równym stopniu dbać trzeba o aktualną ofertę dla stałych klientów, którzy nie mają możliwości po raz kolejny skorzystać z promocji powitalnych i bonusów adresowanych do nowych klientów. Aby także stały klient bukmachera był zadowolony z jego stałej oferty, bardzo ważna jest szeroko zakrojona oferta, z rozlicznymi dyscyplinami sportu i lokalnymi rozgrywkami oraz bardzo wysokim średnim kursem dziennym. O TOTALbet opinie są wśród profesjonalnych typerów wysokie, ponieważ świetnie  obsługę sportów tradycyjnych i sportów elektronicznych.

totalbet opinie 2023

Specjalna oferta na start w Totalbet

To bardzo ważne, aby kursy bukmachera na zwykłe codzienne wydarzenia były wysokie. To stanowi o satysfakcji stałych użytkowników i sprawia, że oferta danego bukmachera cały czas wydaje się atrakcyjna na tle konkurencji. Właśnie to dwutorowe działanie i nakierowanie swojej oferty jednocześnie na nowych i stałych klientów sprawia, że jedni bukmacherzy radzą sobie lepiej od innych. Tak młody bukmacher jak Totalbet opinie wśród klientów budować musi szczególnie intensywnie, na wielu płaszczyznach. 

Pomagają w tym bardzo mocno kody promocyjne Totalbet, ale nie tylko – na szczególną pochwałę u tego bukmachera zasługuje dostępna niemal bez przerwy funkcja „zakładów bez podatku”. Chociaż bukmacher zmienia dyscypliny sportu, wydarzenia lub poszczególne dni w tygodniu, kiedy gra bez podatku jest możliwa, to jednak każdy doświadczony typer powinien poszukiwać właśnie promocji na grę bez podatku. 

Wszystko dlatego, że gracz obstawiający zakłady bukmacherskie musi się liczyć z podwójnym opodatkowaniem:

 • stawką 12% od wysokości wniesionego zakładu;
 • stawką 10% od ewentualnej wygranej (dopiero przy wygranej przekraczającej próg kwoty zwolnionej od podatku – 2280 zł).

Jeśli więc legalny bukmacher umożliwia grę bez podatku, skorzystanie z takiej promocji pozwala drastycznie zwiększyć dochody i wygrane w okresie działania bonusu.

Totalbet gra bez podatku

Totalbet opinie o bukmacherach – gdzie ich szukać?

Opinie o bukmacherach są rozmaite i w przypadku wielu rankingów, ryzykowne jest ślepe przyjmowanie ich wyników bez samodzielnej krytyki i sprawdzenia poszczególnych ofert. Wszystko dlatego, że nie brakuje stron, które wyglądają na obiektywne i niezależnie przygotowane rankingi i zestawienia legalnych polskich bukmacherów, ale w rzeczywistości są od samego początku finansowane i organizowane właśnie przez samych bukmacherów. 

Obstawiamy.info to społeczność, która bardzo ceni sobie niezależność – nasze typy bukmacherskie traktujemy bardzo poważnie, tak samo jak inne publikowane materiały czy recenzje, opinie i artykuły.

Nasi użytkownicy dość licznie testowali lub stali się stałymi klientami Totalbet. Chociaż bukmacher zadebiutował na polskim rynku bukmacherskim stosunkowo niedawno – wniosek o pozwolenie na prowadzenie działalności w Internecie został złożony przez TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. w 2017 roku. 

Ostatecznie licencja na 5 lat, ograniczona do organizacji zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet, obowiązuje w przypadku TOTALbet od 22 marca 2018 roku. Można śmiało stwierdzić, że okres dwóch lat od rejestracji działalności został wykorzystany przez tę bukmachera bardzo umiejętnie, o czym może świadczyć wysoka pozycja w większości rankingów legalnych bukmacherów – również naszym rankingu Obstawiamy.info.

Zakłady bukmacherskie Totalbet – recenzja oferty promocyjnej

Totalbet to oczywiście bukmacher w pełni legalny – jak wszyscy działający na polskim rynku, widoczne w reklamach i mediach, jednak posiadający pozwolenie wyłącznie na działalność online. W odróżnieniu od innych znanych i cenionych polskich bukmacherów nie prowadzi więc w ogóle punktów stacjonarnych. Dzięki temu mógł o wiele szybciej budować swoją pozycję w Internecie, skupiając się tylko i wyłącznie na tym, aby ich oferta online była maksymalnie zadowalająca. To oznacza nastawienie się na agresywną walkę o klienta – także za sprawą skutecznego narzędzia, jakim są kody promocyjne, które jak wskazują opinie o Totalbet na rok 2023, dają wiele korzyści obecnym i nowym klientom. 

Gry karciane totalbet opinie

Ilość promocji i aktywnych bonusów, z których można skorzystać aktualnie na stronie TOTALbet być może nie jest oszałamiająca na tle konkurencji, ale z całą pewnością dostępne bonusy są bardzo atrakcyjne, jeśli chodzi o ich wysokość. 

Poniższa lista prezentuje aktualne bonusy, które z powodzeniem uruchomić można na TOTALbet:

 • Freebet w wysokości 20 zł + 10 zł za zgody marketingowe
 • Gra bez podatku dostępna dla wszystkich dyscyplin sportu – przy postawieniu zakładu AKO na minimum 3 zdarzenia z kursem min. 1.30 z oferty przedmeczowej. W przypadku zakładów live musi być to SINGIEL albo DOUBLE również z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.
 • Bonus powitalny do 5000 zł – wypłacany w gotówce, już po jednokrotnym obrocie pierwszym depozytem klienta (25% kwoty bonusu), w dowolnej wysokości od 10 zł do 5000 zł. Jest aktywowany przez pierwszą wpłatę o minimalnej wysokości 10 zł, więc konta zarejestrowane dawno temu mogą wciąż starać się o bonus.

Totalbet – jedyny taki bukmacher w świecie e-sportu

Jednak nie tylko dzięki temu opinie o Totalbet są tak bardzo wysokie wśród młodych ludzi i pasjonatów nowoczesnych technologii czy komunikacji cyfrowej. Totalbet jest bardzo chętnie wybierany przez nowe pokolenie graczy, ponieważ postanowił w pełni profesjonalnie zająć się działem e-sportu. Sport elektroniczny to jedna z tych dźwigni, które wyróżniają Totalbet i sprawiają, że recenzja bukmachera Totalbet wypada pozytywnie, zwłaszcza wśród młodego pokolenia typerów bukmacherskich. 

Typy esport – sprawdź nasze propozycje na CS:GO i LoL-a

Mało który inny bukmacher może pochwalić się równie atrakcyjną ofertą dla miłośników e-sportu, uwzględniając w tym m.in.:

 • zakłady bukmacherskie na Counter-Strike, Call of Duty;
 • zakłady na platformach MMORPG takich jak Dota2 czy League of Legends;
 • ofertę zakładów w Overwatch, Rainbow Six czy Rocket League;
 • grę bez podatku również w esports
 • dodatkowy bonus powitalny do wykorzystania na zakłady e-sportowe.

Sport elektroniczny, czyli e-sport jest tym, co bardzo skutecznie wypromowało zakłady bukmacherskie Totalbet na tle innych konkurencji, pokazując markę, jako nowoczesną i posiadającą znacznie szerszą ofertę bazową od innych.

Aktualna oferta: Totalbet opinie o bonusach i promocjach

Pomimo stosunkowo krótkiego okresu działalności rynkowej, bukmacher Totalbet bardzo skutecznie przebił się do świadomości typerów bukmacherskich – wiele kapitału zainwestowano oczywiście w reklamę i promocję. Efektem tego jest m.in. unikalny kod „BEZRYZYKA”, który wprowadzić można w formularzu rejestracyjnym lub wykorzystać w tym celu link i sprawdzić na przykład przygotowane przez nas typy. Dzięki niej nawet bez wpłacenia pierwszego depozytu można skorzystać z szansy postawienia wolnego zakładu.

TOTALbet opinie – recenzja promocji urodzinowej

To, co już na pierwszy rzut oka wyróżnia się pośród innych ofert promocyjnych bukmacherów, to specjalna promocja urodzinowa, adresowana do wszystkich klientów i bieżących użytkowników Totalbet, którzy w danym dniu obchodzą swoje urodziny. Ponieważ podczas rejestrowania konta na stronie Totalbet użytkownik musi przejść weryfikację, uwzględniającą również prawidłową i prawdziwą datę urodzenia – bukmacher zawsze wie z automatu o tym, który użytkownik jest uprawniony w danej chwili do odebrania tej urodzinowej promocji. 

Zasady uprawniające do skorzystania z tej promocji są bardzo proste – po pierwsze, potrzebne jest zweryfikowane konto użytkownika. Istotne jest również, aby użytkownik miał chociaż jeden depozyt wykonany na koncie oraz chociaż jeden kupon obstawiony w historii ze swojego podstawowego salda. Spełnienie powyższych uprawniania do odebrania specjalnego, urodzinowego prezentu w postaci freebet’u o wartości 10 złotych. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, freebet zostanie udostępniony automatycznie w dniu urodzin po godzinie 12:00. Od tego momentu bonus urodzinowy będzie aktywny na koncie Gracza przez 7 kolejnych dni.

Totalbet Freebet urodzinowy

Najważniejsze promocje od Totalbet – konkurencja dla innych

Totalbet od samego początku nie musiał inwestować w budowanie swojej marki stacjonarnie i rozwój rozlicznych punktów obsługi w terenie. Wszystkie te środki kapitałowe i organizacyjne mogły zostać spożytkowane na rozwój marki online, czego efektem są bardzo odważne i wysokie promocje, których nie powstydziliby się inni topowi gracze na rynku.

Dzięki czemu o Totalbet opinie również wśród społeczności Obstawiamy.info, są raczej pozytywne? Wpływa na to kilka aspektów, wśród których bardzo ważna jest strona techniczna:

 • serwis bukmacherski jest bardzo przejrzysty, intuicyjny i szybko wczytuje się na rozmaitych urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych;
 • aplikacja mobilna Totalbet jest bardzo rozbudowana, umożliwia błyskawiczny dostęp do wszystkich danych statystycznych, dodatków i funkcji ułatwiających obstawianie lub granie systemem;
 • możliwość „obstawiania na żywo” – live-betting to absolutny must-have każdego bukmachera i tutaj Totalbet również nie odstaje od rynkowej czołówki;
 • dostęp do pomocy technicznej 24/7, oczywiście w języku polskim;
 • możliwość realizowania przelewów i płatności natychmiastowych – zarówno poprzez bankowość elektroniczną jak i indywidulane systemy płatności udostępniane przez Totalbet;
 • dostępność transmisji online z wybranych meczów/lig/turniejów sportowych.

Analizując zarówno zróżnicowanie dyscyplin sportu tradycyjnego jak i elektronicznego oraz biorąc pod uwagę średnią wysokość proponowanych kursów, Totalbet można umieścić w górnej połówce legalnych polskich bukmacherów. Dodając do tego bardzo wysoką ocenę promocji i bonusów – w szczególności zaś dostępnego niemal przez 24/7 grę bez podatku – i niezawodną aplikację mobilną, rekomendacja tego bukmachera od Obstawiamy.info wydaje się jak najbardziej oczywista.

Totalbet opinie o wpłatach i wypłatach

Opinie użytkowników są nie do zakwestionowania – w sieci można znaleźć ich bardzo wiele. Wystarczy krótka chwila i zapoznanie się z kilkoma z nich, aby dojść do wniosku, że typerzy bardzo chwalą sobie współpracę w Totalbet, który pozwala im przede wszystkim na szybkie działanie. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty dokonywane są niemal natychmiast i bezproblemowo. Jeśli chodzi o Totalbet opinie potwierdzają to, co obiecuje bukmacher. Wpłaty mogą być dokonywane błyskawicznie, z każdego konta bankowego i co ważne, bez dodatkowej  prowizji. Bukmacher gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i dostęp do najbardziej popularnych systemów płatniczych. Nie bez znaczenia jest oczywiście również mobilna aplikacja, która w obszarze płatności oferuje pełną funkcjonalność, zarówno jeśli chodzi o wpłaty, jak i wypłaty. Średni czas wypłaty to tylko  8 minut, ale należy pamiętać, że czas ten zależny jest również od działalności banków.

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln

  30 pln

  30 pln

  Freebety

  5000 pln

  5000 pln

  Bonus od depozytu

  5030 pln
  Odbierz bonus

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln