Betfan zakład bez ryzyka – cashback 600 PLN | 1-krotny obrót!

Co prawda oferta Betfan zakład bez ryzyka jest już nieaktualna. Nie zmienia to faktu, że bonus w Betfan nadal jest bardzo atrakcyjny. W promocji tej nowy gracz, zakładając konto w Betfan może otrzymać nawet 300 zł bonusu do pierwszej wpłaty. Jak go odebrać i wykorzystać? Wszystkiego dowiesz się w naszym poradniku!

Wykorzystaj bonus 200% do pierwszej wpłaty z kodem OBSTAWIAMY

300 PLN

400

PLN

Bonus od depozytu 200% do 400 PLN za pierwszą wpłatę. Wpłać 200 PLN i graj łącznie aż za 600 PLN!

W naszym artykule dowiesz się:

 • Dla kogo jest bonus powitalny w Betfan?
 • Ile otrzymasz bonusu powitalnego w Betfan?
 • Jak otrzymać bonus powitalny w Betfan?
 • Jaki jest regulamin bonusu powitalnego w Betfan?

Betfan z zakładem bez ryzyka był kojarzony od momentu, kiedy wszedł na polski rynek. Ostatnio jednak promocja bonusu powitalnego została zmieniona. Nie oznacza to jednak, że nie jest ona tak atrakcyjna, jak poprzednia. Tym razem na każdego nowego Gracza czeka bonus od wpłaty 200% aż do 300 zł.

Bonus powitalny Betfan

W ostatnim czasie Betfan wycofał się z promocji zakładu bez ryzyka. Jedno jednak się nie zmienia: Betfan wciąż należy do wąskiego grona bukmacherów, którzy posiadają jeden z lepszych bonusów powitalnych. Co ważniejsze, mowa o bukmacherze, który ma jedne z lepszych warunków obrotu bonusem. Są jednak operatorzy, którzy nadal mają w swojej ofercie bezpieczny zakład. Chcesz się dowiedzieć kto? Zakłady bez ryzyka są również do odebrania od eWinner, Fortuny, forBET, Fuksiarza i Betclic.

Betfan bonus powitalny – kod promocyjny

Oferta bonusu powitalnego w Betfan jest dostępna dla wszystkich nowych Użytkowników. W Betfan bonus powitalny związany jest z kodem promocyjnym – w pierwszym kroku rejestracji użyj kodu OBSTAWIAMY, aby cieszyć się z tego bonusu.

Do tej gratyfikacji poza użyciem odpowiedniego kodu, potrzebujesz także rejestracji konta z zaznaczeniem pól dotyczących zgód marketingowych. Kod promocyjny Betfan również jest wymagany przy rejestracji. Jeśli nie dasz zgody na materiały promocyjne, to bonus nie zostanie przyznany na twoje konto. Tak więc warto o tym pamiętać, aby otrzymać bonus powitalny w Betfan.

Kod promocyjny betfan

Bonus powitalny w Betfan kierowany jest dla tych klientów, którzy do tej pory nie założyli konta w serwisie betfan.pl. Po pierwszej wpłacie (min. 50 PLN) i zawarciu co najmniej jednego kuponu z salda głównego, Gracz otrzymuje dostęp do bonusu 200% wpłaconej kwoty (max. 300 PLN).

Ile zyskasz w bonusie powitalnym od Betfan?

W przypadku bonusów bukmacherskich to najważniejsze pytanie: ile pieniędzy dzięki niemu otrzymasz? Jak sprawy mają się z bonusem powitalnym Betfan?

W zakładach bukmacherskich Betfan bonus na start pozwala uzyskać nawet 300 PLN. Warto też wiedzieć i pamiętać, że do promocji kwalifikują się tylko kupony zagrane za co najmniej 50 PLN.

Bonus powitalny 300 PLN to dużo biorąc pod uwagę ten rodzaj promocji. Wielu graczy cieszy także fakt, że warunki uzyskania tego bonusu są proste. Wystarczy postawić zakład bądź zakłady za dokładną kwotę depozytu. Następnie bonus będzie do wykorzystania z salda bonusowego.

Bonusem grasz, jak chcesz. Możesz zagrać za całość lub stworzyć kilka kuponów. Najważniejsze jest aby każdy z nich miał kurs min. 3.00. Wygrane trafiają na saldo główne po zawarciu kuponów na kwotę równą bonusowi.

Betfan bonus powitalny – jak odebrać?

To bonifikata dedykowana dla nowych klientów, więc wymogiem numer jeden jest zarejestrowanie konta w Betfan z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY. Jak to zrobić już wiesz, bo pisaliśmy wcześniej, że trzeba zaznaczyć zgodę marketingową i wpisać kod promocyjny.

Kiedy już pierwszy raz zalogujesz się na swoje konto w Betfan, to nic nie będzie stało na przeszkodzie, żebyś przeszedł do odbioru kuponu bez ryzyka.

Betfan kod promocyjny

Bonus ten wymaga dokonania płatności i zasilenia salda depozytowego Betfan.

Minimalna stawka zakładu bez ryzyka, która będzie kwalifikować do bonusu powitalnego to 50 PLN. Oznacza to, że przynajmniej tyle należy wpłacić na konto. Jeśli ktoś ma chęć postawienia więcej, to oczywiście powinien wpłacić więcej – maksimum 150 PLN.

Kiedy konto Betfan będzie już zasilone, Twoje środki będą gotowe do obstawiania. Możesz wybrać sport, ligę i wydarzenie, a następnie umieścić je na kuponie. W opcji bonusu powitalnego masz prawo zagrania kuponu SOLO lub AKO. To już zależy indywidualnie od typera, na jaki rodzaj zakładu się zdecyduje. Kiedy już będziesz miał wybrane typy, to ustal stawkę (przynajmniej 50 PLN) i potwierdź obstawienie kuponu.

Kupon puszczony? Teraz wszystko leży w rękach drużyn/zawodników, które wytypowałeś a po rozliczeniu wszystkich zdarzeń, będziesz mógł korzystać ze środków bonusowych.

Betfan bonus powitalny – regulamin

Zasady Betfan bonus powitalny zabraniają korzystanie z zakładów systemowych oraz zakładów postawionych na Gry Karciane. Możesz z kolei wybrać jedną z popularnych kategorii rozgrywek sportowych jak Piłka Nożna, Hokej, czy Koszykówka.

Uczulamy, żeby nie grać pierwszego kuponu za mniej niż 50 PLN, bo wtedy nawet jeśli wszystkie zdarzenia zostaną rozliczone to i tak nie otrzymasz bonusu powitalnego. Taka jest zasada promocji i nie ma od tego odwołania.

Samo odblokowanie bonusu nie oznacza jeszcze końca zabawy. Bonus powitalny zostać obrócony. Jakie są warunki obrotowe w Betfan?

Betfan bonus powitalny

Obrót bonusem jest prosty, bo wynosi tylko jednokrotność odebranej kwoty. A więc obrót to x1 stawki otrzymanego bonusu. Obracanie bonusu można zrobić na kuponach wielokrotnych (akumulowanych), na których obstawisz przynajmniej dwa zdarzenia, co da łączny kurs ogólny minimum 3.00.

Na obrócenie bonusem Betfan każdy gracz korzystający z promocji ma czternaście dni od momentu dokonania pierwszego depozytu.

Minimum depozytu potrzebne do bonusu 200% to 50 PLN. Po odebraniu bonusu, jeśli uda ci się go obrócić jednokrotnie w ciągu 14 dni – każda wygrana z kuponu zawartego za środki bonusowe, zostanie przypisana do salda głównego. Warunki obrotu to kupon stworzony z minimum dwóch zdarzeń z kursem ogólnym min. 3.00.

Betfan – dodatkowe bonusy do zgarnięcia

Betfan na start daje możliwość zgarnięcia nie tylko bonusu powitalnego. W zasięgu jest również uzyskanie freebeta w wysokości 50 PLN, a także cashbacku 50% stawki. Co trzeba zrobić, aby je upolować?

Freebet 50 zł przewidywany jest w przypadku skorzystania z promocji POSTAW 50 ZŁ ODBIERZ 50 ZŁ. Polega ona na tym, że w każdy poniedziałek należy zagrać w Gry Karciane za 50 złotych. Jeśli nie uda się wygrać, na konto zostanie przekazany freebet w wysokości 50 zł, który można wykorzystać na wszystkie zdarzenia z oferty Betfan.

betfan kod

Cashback 50% stawki jest zaś w ramach promocji TNIEMY RYZYKO. Cashback można uzyskać codziennie, stawiając pierwszy kupon na sporty wirtualne za dokładną kwotę 29 zł. Jeśli kupon nie wejdzie, gracz otrzymuje cashback w wysokości 14,50 zł wprost na konto depozytowe. Tę gotówkę można wykorzystać dowolnie – wypłacić lub też grać dalej.

bonus betfan

Pytania i odpowiedzi

Jaka jest kwota bonusu powitalnego w Betfan?

Najwięcej ile możesz zdobyć w bonusie powitalnym od betfan Betfan to 300 PLN. Bonus jest równy 200% wpłaconej sumy na saldo główne.

Co muszę zrobić, żeby móc skorzystać z bonusu?

W tej promocji potrzebna jest rejestracja konta w Betfan podczas której podasz kod promocyjny OBSTAWIAMY

Kiedy mogę użyć bonusu w Betfan?

Bonus będziesz mógł wykorzystać po obróceniu x1 kwoty wpłaconej na slado główne.

Jak obrócić bonus powitalny od Betfan?

Bonus powitalny w Betfan trzeba obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 3.00. Można to zrobić jednym kuponem lub rozłożyć bonus na kilka mniejszych kuponów. Wygrana z każdego z nich, po dokonaniu pełnego obrotu, zostanie przypisana do salda głównego.

Patryk

Patryk

Wielki fan piłki nożnej, szczególności ligi hiszpańskiej. Odkąd pamiętam, kibicuję również FC Barcelonie. Przygodę z SEO zacząłem w 2022 roku, a od stycznia 2023 pracuję w tym temacie na stronie Obstawiamy.info. W wolnym czasie nie pogardzę dobrym kryminałem jak i fantastyką, psychofan Harry’ego Pottera.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus