Betfan zakład bez ryzyka – cashback 600 PLN | 1-krotny obrót!

Betfan zakład bez ryzyka przygotował na start dla nowych klientów.. W promocji tej nowy gracz zakładając konto w Betfan może obstawić bez ryzyka kupon. Kiedy nie uda się trafić – do odbioru będzie zwrot stawki – to kwota w wysokości 100% postawionej sumy (maksymalnie do 600 PLN). Jak go odebrać i wykorzystać? Wszystkiego dowiesz się w naszym poradniku!

Wykorzystaj cashback w BETFAN do 1-krotnego obrotu z kodem OBSTAWIAMY

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot 100% do jednokrotnego obrotu!

60 PLN

60

PLN

Freebet Freebet 60 PLN za obstawianie pierwszego zakładu

1000 PLN

1000

PLN

Bonus od depozytu 100% do 1000 PLN za wpłatę II depozytu

W naszym artykule dowiesz się:

 • Dla kogo jest zakład bez ryzyka Betfan?
 • Ile otrzymasz w zakładzie bez ryzyka od Betfan?
 • Jak obstawić bez ryzyka w Betfan?
 • Jaki jest regulamin bonusu cashback w Betfan?

Betfan z zakładem bez ryzyka był kojarzony od momentu, kiedy wszedł na polski rynek. W ciągu swojej działalności firma ta często zmieniała wartość bonusu bez ryzyka i warunki obrotu. Jednak to nie jedyna gratyfikacja na start od tych zakładów bukmacherskich. Dodatkowo nowy gracz może liczyć na freebet w wysokości 60 PLN (dowiedz się więcej o tej promocji klikając Betfan freebet) oraz środki od wpłaty do 1000 PLN.

Betfan z cashbackiem na start i freebetem

W ostatnim czasie Betfan znów dokonał kilku modyfikacji swojej promocji dotyczącej typowania bez ryzyka. Jedno jednak się nie zmienia: Betfan wciąż należy do wąskiego grona bukmacherów, którzy obdarowują klientów zakładem bez ryzyka. Co ważniejsze, mowa o bukmacherze, który ma jedne z lepszych cashbacków – Betfan zakład bez ryzyka z wysoką kwotą, 100% zwrotem, ale co ważniejsze bardzo przyjaznymi warunkami obrotu, o czym w dalszej części tekstu. Chcesz się dowiedzieć kto jeszcze daje cashback? Zakłady bez ryzyka są również do odebrania od eWinner, Fortuny, forBET i Betclic. Kliknij

Betfan zakład bez ryzyka – kod promocyjny

Oferta z ubezpieczonym kuponem w Betfan nie jest dla wszystkich, bo tak jak wspomnieliśmy na początku, to jedna z części bonusu powitalnego.

W Betfan zakład bez ryzyka związany jest kodem promocyjnym – w drugim kroku rejestracji użyj kodu OBSTAWIAMY, aby cieszyć się z tego bonusu.

Do tej gratyfikacji poza użyciem odpowiedniego kodu, potrzebujesz także rejestracji konta z zaznaczeniem pól dotyczących zgód marketingowych. Kod promocyjny Betfan również jest wymagany przy rejestracji. Jeśli nie dasz zgody na materiały promocyjne, to bonus nie zostanie przyznany na twoje konto. Tak więc warto o tym pamiętać, aby Betfan zakład bez ryzyka mógł być użyty.

Betfan zakład bez ryzyka - 600 zł

Zakład bez ryzyka Betfan kierowany jest dla tych klientów, którzy do tej pory nie założyli konta w serwisie betfan.pl. To pierwszy z bonusów na start, bo drugą ofertą promocyjną u tego bukmachera jest bonus 100% do 1000 PLN. Te pieniądze otrzymasz po wykonaniu drugiego depozytu.

Ile zyskasz w zakładzie bez ryzyka od Betfan?

W przypadku bonusów bukmacherskich to najważniejsze pytanie: ile pieniędzy dzięki niemu otrzymasz? Jak sprawy mają się z zakładem bez ryzyka Betfan? Na kwotę nie powinien nikt narzekać, bo jest ona jedną z wyższych na rynku przy cashbacku.

W zakładach bukmacherskich Betfan zakład bez ryzyka pozwala na maksymalny zwrot 600 PLN. Warto też wiedzieć i pamiętać, że do promocji kwalifikują się tylko kuponu zagrane za co najmniej 50 PLN.

Zakład bez ryzyka 600 PLN to dużo biorąc pod uwagę ten rodzaj promocji. Wielu graczy cieszy także fakt zwrotu 100% stawki, bo nie jest regułą. Ważne w jakiej formie wraca cashback. Tutaj mamy do czynienia z bonusem. Jednak od razu można uspokoić, bo bardzo przyjaznym!

Do wypłacenia cashbacku w Betfan wystarczy jednokrotny obrót. Czyli w przypadku porażki zakładu bez ryzyka, za zwróconą kwotę obstawiasz raz i wygraną od razu możesz wypłacić na swoje konto.

Betfan zakład bez ryzyka – jak odebrać?

To bonifikata dedykowana dla nowych klientów, więc wymogiem numer jeden jest zarejestrowanie konta w Betfan z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY. Jak to zrobić już wiesz, bo pisaliśmy wcześniej, że trzeba zaznaczyć zgodę marketingową i wpisać kod promocyjny.

Kiedy już pierwszy raz zalogujesz się na swoje konto w Betfan, to nic nie będzie stało na przeszkodzie, żebyś przeszedł do odbioru kuponu bez ryzyka.

Betfan zakład bez ryzyka - jak odebrać krok po kroku

Bonus ten wymaga dokonania płatności i zasilenia salda depozytowego Betfan.

Minimalna stawka zakładu bez ryzyka, która będzie kwalifikować się do zwrotu to 50 PLN. Oznacza to, że przynajmniej tyle należy wpłacić na konto. Jeśli ktoś ma chęć postawienia więcej, to oczywiście powinien wpłacić więcej – maksimum 600 PLN.

Kiedy konto Betfan będzie już zasilone, to zakład bez ryzyka jest gotowy do obstawiania. Możesz wybrać sport, ligę i wydarzenie, a następnie umieścić je na kuponie. W opcji bez ryzyka masz prawo zagrania kuponu SOLO lub AKO. To już zależy indywidualnie od typera, na jaki rodzaj zakładu się zdecyduje. Kiedy już będziesz miał wybrane typy, to ustal stawkę (przynajmniej 50 PLN) i potwierdź obstawienie kuponu.

Kupon puszczony? Teraz wszystko leży w rękach drużyn/zawodników, które wytypowałeś. Są dwa rozwiązania – albo wygrasz, albo przegrasz, co wiąże się z odebraniem zwrotu stawki.

Betfan zakład bez ryzyka – regulamin

Zasady Betfan cashback zabraniają korzystanie z cash out w trakcie rozliczania kuponu bez ryzyka. Na pierwszy zakład, który jest objęty ubezpieczeniem nie można uruchamiać narzędzia cash out, które zamyka kupon.

Jeśli chodzi o wytyczne to te uniemożliwiają obstawianie TVBET i sportów wirtualnych w pierwszym zakładzie bez ryzyka. Możliwa oferta do typowania to ta dotycząca rozgrywek sportowych.

Uczulamy, żeby nie grać pierwszego kuponu za mniej niż 50 PLN, bo wtedy nawet jeśli przegrasz – zwrotu stawki nie otrzymasz. Taka jest zasada promocji i nie ma od tego odwołania.

Jeśli już na początku udowodnisz swoją klasę typerską i trafisz kupon, to promocja jest zakończona. A wiąże się to z tym, że otrzymasz wypłatę wygranej z zakładu na konto główne. Zwrot stawki jeszcze nie oznacza końca zabawy, ponieważ bonus musi zostać obrócony. Jakie są warunki obrotowe w Betfan?

Zasady zakładu bez ryzyka w Betfan

Obrót cashbackiem jest maksymalnie uproszczony, bo wynosi tylko jednokrotność odebranej kwoty. A więc obrót to x1 zwrot stawki. Obracanie bonusu można zrobić na kuponach wielokrotnych (akumulowanych), na których obstawisz przynajmniej trzy zdarzenia, co da łączny kurs ogólny minimum 3.80.

Na obrócenie bonusem Betfan każdy gracz korzystający z promocji ma siedem dni.

W Betfan bonus dla nowego gracza nie kończy się na cashbacku, bo później masz okazję na bonus od depozytu oraz freebet. Druga wpłata otwiera drogę do bonusu 100% do 1000 PLN.

Minimum depozytu potrzebne do bonusu 100% to 100 PLN. Po odebraniu bonusu, jeśli uda ci się go obrócić trzy razy w ciągu 14 dni – jego kwota zostanie przeniesiona na konto główne. Warunki obrotu to kupon AKO (minimum 3 zdarzenia) z kursem ogólnym min. 2.50.

Pytania i odpowiedzi

Jaka jest kwota zakładu bez ryzyka w Betfan?

Najwięcej ile możesz zdobyć w cashbacku od Betfan to 600 PLN. Zwrot wynosi 100% postawionej stawki.

Co muszę zrobić, żeby móc skorzystać z bonusu?

W tej promocji potrzebna jest rejestracja konta w Betfan podczas której podasz kod promocyjny OBSTAWIAMY

Kiedy mogę wypłacić zwrot stawki?

Zwrot stawki z zakładu bez ryzyka będziesz mógł wypłacić po obróceniu x1 bonusu na kuponie AKO z kursem ogólnym minimum 3.80.

Jakie dodatkowe bonus otrzymam od Betfan?

Po zakładzie bez ryzyka dodatkowym bonusem w Betfan jest freebet 60 PLN oraz 100% do 1000 PLN od drugiego depozytu.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln